Új privát üzeneted érkezett!

Panny :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++és egy halk hurrá!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, amennyiben lehetséges.
Most még komolytalanul dolgozunk a 3. babán, majd decembertől pedig komolyan :lol: .

Panny,
Nagyon halk, de nagyonnagy gratula. Szorítok Neked továbbra is.

Angie!
Szorítok Neked továbbra is. Örülök, hogy jó véleménnyel vagy a doktornőről - bár én még nem mentem el hozzá, de novemberben mindenféleképpen elmegyek. Te csak a magánrendelésen voltál?

Annamari!
Szorítok Neked is, mi újság különben, ha nem olvastam félre, még nem jött meg , ugye?
Különben nagyon jók a képek a csimotákról.

Mmanya

Kép

Kép
mmanya
 
 


Panni!
Hatalmas gratula!!! Biztos, most minden rendben lesz!!!!
Jaj, de irígykedek most, én is, én is, én is!!! Nem bírom ezt a várakozást :(

MManya!
Nézem, hogy "félrebeszél Nmarya", miért akar újból csatlakozni :roll: :lol: , és hát látom, hogy nem ő.
Üdv itt, bár én sem vagyok régi topiktag. Akkor majd decemberben jó sokat leszünk terhesek (fő a pozitivitás :lol: )
Lemaradtam valamiről, egy dokihoz járunk :shock:

Danyu!
:wink:
Vendég
 

 
 

Angie!
Megnéztem a privát leveleket, mert úgy emlékeztem, hogy már írtam Neked. Persze régen volt, július 28-án írtál a doktornőről.

Hát, lehet, hogy problémát fog okozni a hasonló név :oops: :roll:

Mmanya
Kép

Kép
mmanya
 
 


PAnni tiszta szivből drukkolok nektek! a többit majd ha eljön az ideje :wink: :lol:

új fórumtagoknak is gratulálok!


Danyu no kiderült valami?

nemsokára 2 éve lesz,hogy ZSiga megfogant (19)
Vendég
 


Annamarit és Mmanyát már én is összekevertem egy másik topicban a hasonló nicknév miatt:oops: :lol: :lol:

Üdv.Mmanya itt is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Mmanya!
Nekem akkor tiszta szita az agyam :oops: Nem emlékszem :oops: És a régi leveleket kitöröltem, mert megtelt a fiók :oops: Akkor miről is van szó :oops: Bocsika!

Panni!
Még azt akartam írni, hogy csináltam tegnap 5-kor egy lh teszte, elég halvány lett, olyan, mint a tegnapelőtti este 8 órakor. Aztán megismételtem 7-kor is, és az még halványabb lett :roll: :roll: Nem tudom, hogy mennyire megbízhatók ezek a tesztek. Egyébkén én is Esthajnalcsillagtól rendeltem.
Vendég
 


Panni!
Kép
(de csak csöndben!!!!!!)

Mmanya!
Üdv. itt is. Majd mi is decemberben állunk neki, ha a doki azt mondja, hogy minden rendben. :wink: :D :D

Angie!
Jóóóóóóóóó munkáááááát!!!!!! :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi 72!
Jobbulást a családnak!!!!!!!!!!!!!!!
Még tényleg van fél évünk, hogy 2010-es babó legyen. Sikerülni fog!!!!!


Danyu!
Mi volt 4D-én?????? Megtudtátok a nemét?????? Képeket kérünk!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Orvosi tanács H1N1-re:

Beteg?
HÁEGYENEGY almát!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nmarya!
Ez neked a csöndes gratuláció? Majd kiesnek azok az emberek a monitoromon :lol: :lol: :lol: :wink:
H1N1 :lol: :lol: :lol: :lol:
Hol van már az a december :?: :?: :?: :evil: :?: :?:
Köszi, ma nem unatkozom (de rátok mindig van időm :wink: )
Vendég
 


Nmarya!
Leventének forgója van a jobb oldalon, azért áll így a haja? De nagyon szép gyerekek!!!

Danyu!
Mit lehet tudni rólatok?

Angie!
Még MR-hez jártam és meg tudnád adni a SZK doktornő számát privátban? Írt akkor egy levelet MR, de lehet, hogy az otthoni email címemre és most nem tudok kontaktot találni...
Csak a magánrendelésen voltál?

Mmanya
Kép

Kép
mmanya
 
 


panny, jaj dejó, halk gratula :)

Én is úgy szeretném már, pont hétfőn voltam a dokimnál, aztán ezen nyafogtam neki végig :lol: Ő meg csak vigyorgott, hogy fél éve szültem, türelem, türelem :)
Vendég
 


Hello!

Üdv mindenkinek, én sem értettem Annamari miért így kezdi, de leesett...

Jó vonalzót választottam Maszatkának, rózsaszín... :lol:
Egy tündéri, pici, de gyönyörűséges kisleány lapul a pocakomban...
Boni, ha időd engedi és tudok átküldeni képet tennél majd fel megint...

Panny, HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm, hogy ennyire nyomon követitek az eseményeket és együtt vártok a hírekre, olyan kis édes csapat...

majd még írok, most értem haza tanácsadásra, Gabi kidőlt...vár a konyha...majd jövök...
Egyébként hihetetlen élmény volt, más, mint Gabival, mert ő ugyebár nem rejtegete magát és a 12. héttől tudtuk, hogy fiúcska lesz...de ez a várakozás most csodajó volt...
na megyek...

ja...teljesen odavagyok.... :lol: :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Mmanya!
Valami rémlik már :wink: :D
Az az igazság, hogy én akkor voltam nála, amikor 5 hetes voltam, hogy megnézzen, és felírja az Utrogestant. Aztán 6 hetesen visszahívott, hogy nézzünk szívhangot is (mert az 5 hetesen még csak egy árnyékot látott). Utána többször is voltam a korházban UH-on, de akkor sosem kért pénz, és volt, hogy nem is ő volt bent. Volt egy hematómám, és azért kellett többször ránézni a babára, és a hematómára, hogy hogyan lakul. A 12 hetes vizsgálaton a genetikushoz mentem, ahol kiderült a baj, és innentől már nem kellett a doktornőhöz mennem. Így csak kétszer voltam a magánban. De nem drága, és ugyanabban a profi rendelőben rendel, mint MR. A korházban pedig azt mondta a szűlésznőm (akit már Szilárd születése óta ismerek), hogy állítja, hogy ez a doktornő SZK, még jobb, alaposabb, precízebb, mint MR. A szülésnél ez be is bizonyosodott. Hétfőn megyek hozzá a magánba kontrollra. A számát pedig küldöm privátban.

Danyuci!
El tudom képzelni, hogy mennyire odavagy!!! Még én is, és majdnem sírok. Úgy vágyok én is egy kislányra. Eddig teljesen mindegy volt hogy mi lesz a tesó, de valahogy egyre jobban sajog a szívem egy leányzóért.
Ja, és még egy közös pont: Imádjuk Keszthelyet a férjemmel (most nézem, hogy te ott élsz :wink: ). Évente legalább kétszer lemegyünk egy-egy hosszú hétvégére. Okt 23-án is ott voltunk. Van egy étterem (Bormúzeum), amit sosem hagyunk ki. Most Kehidakustányba is elmentünk egy pancsira. A férjemmel az a jövőképünk, hogy ha már a gyerekEK egyetemre/dolgozni járnak, és mi nyugdíjadok leszünk, leköltözünk Keszthelyre és ott éljük le a nyugdíjas éveinket :) :) :)
Vendég
 


Lányok!
Most látom, hogy én még nem is "dicsekedtem" a kisfiammal. Rakok képet róla:
Ilyen volt, amikor született:
Kép
Ilyen pedig két hete:
Kép
Nyáron:
Kép
Kép
Apával:
Kép
Anyával:
Kép
Vendég
 


Angie!
Nagyon szép szilárd, s Te is nagyon csini kismami vagy. :D :D
Micsoda szép haja volt Neki!!!

Mmany!
Igen forgója van neki. Meg hátul a feje tetején is. :D :D

Danyu!
Nagyon szupi, hogy kislány lesz. Látod, megmondtuk, hogy biztos csajszi, mert annyira takargatta magát.

Én is másodiknak nagyon kislányt szerettem volna. S szerencsére sikerült is. Még meg sem született, s már vettem neki 100 db-os hajgumit. De sajnso nem nagyon engedi, hogy a hajába tegyem.
Majd, ha nagyobb lesz, akkor remélem engedi.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Danyu, nagy-nagy gratula a kislányhoz. :lol: :lol: :lol: Látod, jól gondoltuk mikor írtad, hogy nem akarja megmutatni magát :wink:

Nmarya, nagyon jó H1N1 :lol: :lol: :lol:

Angie, nagyon szép család vagytok.

Üdv az újaknak.

Benita, Lillanyu merre jártok?

Mi egy éve ezen a napon lettünk család. :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri! Zsombornak nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Panny! Gratula! De persze egyelőre csak halkan!

Angie! Nagyon szép család vagytok!

Danyu! Gratula a kislányhoz! A kis szégyellős!

Mmany! Üdv közöttünk!

Annamari! Tök jó a vicc!

Tök érdekes ez! Én egész életemben fiút tudtam elképzelni magamnak és fiúra is készültem, de ahogy megtudtam h babát várok, csakis egy lányt tudtam elképzelni magamnak. Most nagyon lányt szeretnék másodiknak és majd ha lesz, akkor tutira fiam lesz. Szerintetek nagyon hüólye vagyok? Néha olyan érzésem van h nincs peteérésem és Petra egyke lesz, máskor meg az az érzésem h pár hónapon belül beköltözik egy kis manó a pocakomba. Vagy ez normális dolog lehet?
Na mindegy, a hónap végefelé megyek dokihoz rákszűrésre és megkérem h vizsgáljon már ki rendesen...
(bocsi ha kicsit zavaros vtam)

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam... Rengeteget írtatok... Sajna nem tudok mindent visszaolvasni és reagálni.
Még mindig rengeteg tennivaló van itt nálunk, ezen kívül a napi feladatok is és persze egy örökmozgó Lilla, akin a fél szememnek mindig rajta kell lennie. Szerencsére meggyógyultunk mindnyájan, engem időközben piri anyó is meglátogatott, úgyhogy az október sem a mi hónapunk volt.
Jövő héten megyek dokihoz, nagggyon kíváncsi leszek mit mond.
Néha vannak elég "depis" napjaim, már ami a tesóügyet illeti. Próbálok nem görcsölni rajta, de elég nehezen megy. Na mindegy, most nem fárasztalak benneteket ezzel...

kri: sok szeretettel köszöntjük kisfiadat első születésnapján!

panny: gratula a pozitív teszthez!!! (én is csak csendben):

mmanya: üdv. nálunk! Hajrá december! Lillus is decemberben fogant!

Annamari: csodásak a képek! Édesek a gyermekeid!

danyuci: gratula a pici lányhoz! Gondolkodtatok már a nevén?

Angie: csodás a kisfiad! Szép család vagytok!
Én mindig kislányt akartam. Biztos voltam benne, hogy az lesz. Aztán mikor megmondták a magzatvízvizsgálat után, hogy 100 % csajszi, annyira sírtam... Másodiknak is lányt szeretnék.

pruci: hasonló gondolataim nekem is vannak...

Igyekszem gyakrabban jönni, remélem sikerül.

Jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Angie!

Nagyon szépek vagytok!Tényleg csini vagy!

Boldog Szülinapot Zsombinak!

Danyu!

Írigy vok a kiscsajra :wink: Név?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Aranyosak vagytok! Köszönöm a család dicsiket, bezsebeltem :wink: Na, azért nem ilyen öltözetben szoktan fürdetni Szilárdot, sőt, egyáltalán nem is én fürdetem. Apa fürdette, én csak a kép kedvéért álltam oda. Ja, és a szülés óta híztam 3 kilót, érzem is magamon. Úgy-e, amíg babás voltam, ehettem, amennyit csak akartam, és 16 hét alatt alig 2 kg jött rám. Az evést a szülés után sem hagytam abba, és meg is látszik. Fogyóznom kell :roll: :roll: Pedig azt sem tudom, mikor csináltam utoljára ilyet, nem is igazán állok jól a fogyimmal. Nem nekem találták ki :wink:

Annamari!
(inkább így hívlak, mert keverem a Nmarya és a Mmanya neveket :) ) Szilárdnak most is szuper haja van, rengeteg. Remélem, nem az apukáját örökli, és mire 20 éves lesz, tizede marad meg neki :) Mondjuk, én apát így bírom, ahogy van, és nem is szeretném, ha sok haja lenne :wink: Egyébként, a szülésnél amikor elindult kifele Manó, apa már előrejelezte, hogy látom a skalpját, és rengeteg fekete haja van. Egy perc múlva már én is láthattam :)

Kri!
Bár még van egy nap a vonalzó szerint, Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Zsombornak! És gratula az egy éves évfordulóhoz!!!

Prunci!
Nem vagy egyedül a kételyeiddel. Én is folyton azon rágódok, hogy nem fogok teherbe esni, de mégis belülről úgy érzem, hogy most gyorsan fog menni :roll: Csaponganak az érzések, és biztos vagyok benne, ha nem 38 lennék, akkor nem lennék emiatt ennyire stresszes. Annyira az idő rabja lettem :cry: És ebből fakad a hatalmas türelmetlenségem, ami egyébként is az egyik legrosszabb tulajdonsábom. Sok gondom van belőle, és még sem tudok változtatni :roll:

Lillanyuci!
Magamnak és neked is csak azt tudom mondani, hogy NYUGI! Valahogy meg kellene nyugodni (nekem mindig olyankor jöttek össze a terhességeim, csak az a baj, hogy nagyon ritkán van, hogy nem gondolok a tesóra, és nem görcsölök rajta).
Tök jó kispasi anyukája is lenni :wink:

Panni!
Most lányod lesz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást!

Kri!
Nagyon sok boldog születésnapot Zsombornak!

Danyuci!
Gratulálok a kislányhoz!

Angie!
Eszméletlen jól nézel ki, a 3 kiló plussz a képhez képest biztos nem is látszik rajtad.
Különben jó, hogy felraktad, mert legalább megismerlek a nőgyógyásznál :D
Miksa úgy született, hogy a feje két oldalán a kopaszodó folt már megvolt. Apukájának cca annyi haja van, mint a Párodnak. De Nekem is nagyon tetszik :D

Pruci, Lilianyuci!
Szerintem ez természetes, hogy így éreztek. Most már kicsit próbálkozunk a babára, de apától zöld utat a félidő után 2 nappal kaptam, mégis reménykedek, hogy megfogant :shock: :o .

Pruci!
Nekem hugom van, én csak lányt tudtam elképzelni. Apa pedig azt rendelte, hogy neki egy lány és utána egy fiú kell - hát megoldotta. De harmadiknak lányt szeretne(énk) - de a fiút is hazavisszük, csak költözzen már be a pocakomba - nem vagyok türelmetlen :wink: !!!

Annamari!
Az a H1N1 nagyon jó poén volt. Maja sem engedte a hajába a gumit, csak a kiscsoport végén. Mi akkor is kezdtük el növeszteni, mert az oviban a többi lánynak hosszú haja volt - most Majáé a leghosszabb a csoportban (hónaaljától cca 5 cm-re ér le) és már a frufruját is növesztjük :) .

Panndi!
A doki mikorra adott szabad utat? Amúgy le a kalappal, hogy 6 hónapos baba mellett a következő terhességet várod - mások ilyenkorra vannak teljesen szétesve.

mmanya

Kép

Kép
mmanya
 
 


A hathetes kontrollon adott szabad utat :wink:
Zsófi után is így volt, de 10 hónapos volt Zsófi, mikor sikerült teherbe esnem.
Vendég
 


Panndi!
Fruzsinak boldog félévet!

Az előbb Lillanyuci akart lenni Lilianyuciból, bocsánat :oops:

mmanya
Kép

Kép
mmanya
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket :lol: :lol: :lol:
A nagy ünneplés majd szombaton lesz. Már alig várom :lol: :lol: :lol:

Fruzsinak boldog 6. hónapos hófordulót :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi!

Gondolom a szoptatás miatt is jött később a bauci..sztem most is így lesz,nem?
Sokszor szopik még a kislányod?

Pé-t nézed valamivel?
Mert azért mert nincs mensi még pé lehet.

Nmanya!

Drukk h minél előbb jöjjön hármaska :wink:

(ma is csináltam egy tesztet és egyre erősebb a csík:))

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsombinak boldog születésnapot!

Fruzsi meg már kész nő...hogy szalad az idő...
danyuci
 
 


Panni!
Kérdezni akartam, hogy teszteltél-e ma. Pocakba helyezési időt uh-val lőttétek be?
Abban reménykedem, hogy július 25/31-ével még odaérek a topicodba. Mondjuk későn kaptunk észbe (ez a ciklusom 22 napos és a 10. napon), de a remény hal meg utoljára.

MmanyaKép

Kép
mmanya
 
 


Zsombornak boldog születésnapot! (Bocsánat, hogy csak most.)

Igen, amíg Zsófit szoptattam, meg sem jött a menstruációm, utána viszont hamar jött Fruzsi :)

Fruzsi köszöni a köszöntéseket, annak örömére, hogy fél éves, a nővérével együtt megfázott, szóval jól elvagyunk.

Kétszer szopik még, reggel és este. Ő amúgy sem volt soha nagy szopizó, négyszer szopizott korábban :)
Vendég
 


Nos...tartozom még egy jó hírrel...

Amint már említettem korábban, sikerült megvenni egy kisházat nagy telekkel, most apával azon dolgoztunk, hogy a telekméretet kicsit megnöveljük, mert a célunk...persze ha bírjuk majd munka mellett, hogy amit csak lehet, mi állítsunk elő, termeljünk meg és neveljünk fel...akkor tudjuk majd igazán, hogy mit eszünk és talán a gyermekeinknek is megfelelő útravalót adunk...
Ez nem könnyű élet...nagyon keményen kell dolgozni, de nekem nem új, mert gyerekkoromban ezt csináltam...szerintem 6 évesen többet dolgoztam, mint néhány városi fiatal férfi...

Ami viszont elkeserítő...hogy így csúszik a házfelújítás...de valamit valamiért. Ma megyünk az építészhez, jó kis tervei vannak, profi a nő...
Nekünk megvannak az ötleteink, csak a segítség kell, mert nem értünk hozzá...az biztos, hogy a kenyérsütéshez kell kemence, az állatoknak tér a gyerekeknek mászóka, hinta stb, de a hely legalább már adott...

Azt hiszem az elkövetkezendő 50 évben nem fogunk unatkozni...remélem, hogy odaföntről megengedik, hogy ezt együtt csináljuk végig és szép tartalmas életet élve boldogan és elégedetten megöregedhetünk együtt...

Hát, ennyi a mese, a folyamatokról pedig majd úgyis beszámolok....
Jó volt elmondani Nektek :lol:
danyuci
 
 


Évikém, de jó, hogy előkerültél...remélem Lilla meggyógyult...

Elfogytak a dobozok végre??? Gondolom nagyon jó ott lakni....oh, nekünk még milyen messze van :oops:
danyuci
 
 


Angiekém, Te ma halálradolgozod magad...sehol egy hozzászólás, azért a szünet megjár ám ilyenkor is, ha sok a feladat :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Rég jártam felétek....
Kri:Kisfiadnak nagyon boldog 1.születésnapot kívánunk!!!!!!!

Jó olvasni,hogy mindenkivel minden oké.
Szilvia remélem ti is már jól vagytok. :D

Velünk is minden rendben,pocaklakó nagyon aktív.Levi egy kicsit taknyos még egy picit de már kifelé jön belőle.

Panndi:Tőled szeretném kérdezni,hogy hogy zajlik nálatok a nappali alvás?

Vigyázzatok magatok

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Te jó ég, mennyit írtatok :roll: Nem tudok visszaolvasni :( Max. este otthonról :(

Danyuci!
Azt sem tudom, hol áll a fejem.....................
Vendég
 


Zsombornak!

Kép

Danyu!
Tök jó hír ez!!!!! Kicsit irigykedem... :D :D Biztos fincsi lesz a saját kemencében sütött kenyér.
Az tök jó, ha van egy nagy kert, amiben minden megterem,nagy udvar a gyerekeknek. Saját hintával, homokozóval, kismedencével...
Gondolkodtatok már mi lesz kislányotok neve???

Panndi!
Fruzsi tiszta olyan, mint Zsófi. :lol: :lol:
Harmadiknak kukacost terveztek???

Ma kérdezték az oviban, hogy kérjük-e az oltást, s mondtuk, hogy nem oltatunk!!!
Tegnap apával tököt faragtunk. Tudom, tudom, hogy előbb kellett volna, de ki akartam dobni, s mondta, hogy az egyiket ne dobjam ki, csinál belőle töklámpást. Kedvet kaptam, s a másikat én faragtam ki.
Íme az eredmény:
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,
nekünk minden évben van töklámpásunk...a környéken már mindenki hazament, csak mi gyönyörködünk benne...
Gabusnak nagyon tetszett, folyton az ablakban lóg, már régóta megvan esténként meggyújtjuk a mécsest...
danyuci
 
 


Annamari, a vonalzón :lol:
danyuci
 
 


Szilvi,

Örülök, hogy minde oké, és remélem Levi is hamar kiheveri a takonykórt!

Annamari,

A tököktutik lettek...
danyuci
 
 


Mindegy mi lesz a harmadik baba neme, jó dolgunk van a lányokkal :) Na meg negyediket is szeretnénk.

Az alvás:
Zsófi hét fele kel, megreggelizünk, Fruzsit keltem nyolckor. Aztán Fruzsi délelőtt alszik valamennyit, ez már kezd változni, de kb egy órát, 11-12-ig. Aztán fél kettőkor mindkét gyerek megy a szobájába aludni, és kb négyig alszanak. Este meg fél tízkor van takarodó nekik :)

De most betegek, mindkét lány taknyos, szóval Zsófi csak fél háromkor aludt el, Fruzsi akkor kelt, azóta rjatam pihenget kenguruban.
Vendég
 


És hoztam róluk friss képet, ha nem baj :)

Kép

Kép
Vendég
 


Danyu!
Az előbb is itt volt a vonalzón??? :D Milyen vaksi vagyok. :oops: :oops: Szép neve lesz neki.
Mi eddig nem csináltunk töklámpást, de lehet ezután majd fogunk. :lol: :lol: :lol:

Szilvi!
Levinek jobbulást. Most nézem hamarosan neki is szülinapja lesz. Ha 3 évve lelőbb születik, benevezhetted volna a Lidl játékba. :lol: :lol:
Lehet, hogy már írtad, hogy mi lesz a második, de elfelejtettem, kislány vagy kisfiú?

Angie!
Jobb esetben a nyakadon. :lol: :lol: :lol: Sok a munka? Szilárd most már nem sír?


Benita, merre vagy? Mi van veletek?

Évi!
Majd decemberben mindenki bebabásodik. :lol: :lol:
Januárban meg egymás után jelentjük be. :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

csatlakozhatok hozzátok én is? Mi is 2010-re szeretnénk a kistesót, remélem sikerül is :). Sajnos még egyelőre nem ismerlek titeket, csak MManyát egy másik topikból. Nagyon aranyosak a babák a képeken! :)

Magunkról annyit, hogy ez az első éles hónapunk :)

Mindenkinek szép estét! :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Üdv. Sucer köztünk!!!
Akkor hajrá, drukkolok, hogy sikerüljön. :lol: :lol:
A lányod elsőre sikerült? Nagyon aranyos a képen. Nagycsoportos?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok Lányok!
Hű, titeketaztán nehéz utolérni!(olvasásban, írásban) :lol:

Panndi!Hát ennél csajosabb kislányokat nem is kívánhatna magának senki!Gratulálok, gyönyörűek a lányok!Bevált nektek ez a hinta, vagy függő bölcső, vagy hogy hívják?Mi most kaptunk kölcsön bölcsőt.Kristófnál nem volt, de Tulinál nagyon szeretném kipróbálni.És míg kerestem, ajánlották nekem ezt a függő bölcsőt is.

Lányruhák: Panndi lánykáiról jut eszembe: hát, nem vagyok egy vásárlós típus (pontosabban antinő vagyok ebből a szempontból, kiver a víz, ha be kell mennem egy plázába :roll: ), de már most imádom a kislányruhákat, és attól félek, minden pénzünket habos-babos rucikra fogom költeni :oops: A kedvenceim a kordbársony, piros-bordós virágos ruhácskák, meg azok a zsákruhácskák...gyönyörűek! :lol: :lol:

Danyuci!A házas, kertes, termelős meséd végén már könnyeztem a meghatottságtól!!!! :lol: Komolyan!

Zsombort Isten éltesse sokáig!További boldog 99 esztendőt kívánok neki!!!

Még írnék sokmindenkinek, de kisfiam mondatai:"Ana, nem ülsz!Anucika ne nézd a szöveget, lapozzuk a vakondot!"Szóval mennem kell...Ha apa hazaér, folytatom...

Kép

Kép
linus
 
 


Lányok!
Itthonról próbálkozok írni. Férjemtől kaptam 5 percet, mert dolgozik itthonról, de az még arra is alig volt idő, hogy rendesen végigolvassam :( Pedig annyira akartam ma válaszolni (mert holnap még több lesz). De majd holnap korán, a mhelyemen bepótolom. Bologan fekszem le a sok jó hírtől, új csatlakozótól :lol: Jól elfáradtam, totál szétszedtek ma bent a munkahelyemen. A beteg kolléganőm rosszul szervezett dolgait is nekem kellett ma kijavítanom. Szóval jól kijutott nekem mára.

Danyucika!
Holnap pótolom a hiányosságaimat. Még a képeket sem volt időm megnézni, pedig annyir kíváncsi vagyok :wink:

Puszi mindenkinek, jó éjt és szép álmokat a gyerkőcöknek is!
Olyan jó közétek jönni :) :) 8) 8)
Vendég
 


Nmarya,
köszönöm a kedves fogadtatást! :) Igen a kislányunk elsőre sikerült, bár előtte azt mondták nem lehet gyerekem :shock: . Ehhez képest a köv. hónapban már ott volt, bár szó mi szó az első 10 hétben sokat vérezgettem. Nagycsoportos már, jövőre sulizik, nemrég esett ki az első foga. Nem terveztünk ekkora korkülönbséget az élet azonban ezt hozta. Mindegy, ennek kell örülni nem igaz?
Neked is nagyon aranyosak a gyerekeid és a képek alapján jó tesók is :) . Ti hármaskára gyúrtok, már ha nem vagyok indiszkrét :wink:

Linus,
ez a Tulipán név nagyon tetszik! Igaz még nem ismerjük egymást, de jó babavárást! :)

Most mennem kell indul az esti szeánsz!

Jó éjt!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Hamar kiesett a foga. nem sírt utána? Félre tettétek?
Igazából nekünk ő ötöske lesz. Tavaly decemberben 12 hetesen elment,( én is véreztem, volt egy hematomám, de sajnos nem szívódott fel), s idén júliusban, 12 hetes vizsgálatnál már nem volt szívhang, így meg kellett szakítani a terhességet.
Hogy hívják a lányodat? Hanga?

Boniko!
Nagyon eltűntél, minden okés? Nem vagytok betegek? Tesóka van már???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az előbb olvasgattam az elejét, már páran bebabásodtak, vannak akik eltűntek..., de vannak ismerősök is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


danyuci, most nézem, de szép neve lesz a kislánytoknak :)

sucer, nagyon szép a nagylányod :)
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a betolakodásért, csak szeretném figyelmetekbe ajánlani a kisfiam által kinőtt ruhákat 0-6 hó. Nagyon szép állapotban vannak, mert vigyáztam rájuk és nem szakadtak foltosak és bolyhosak, ha használtabb leírom!A lényeg,hogy szép és nem drágák!
Katt ide, ha megszeretnéd nézni őket!
http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Kép

Kép
gabka7926
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?