Új privát üzeneted érkezett!

Csak gyors Netti neked!!

Írni akartam privit,Neked,de nem küldi el!Dobnál egy email címet nekem?? frankoneanita@gmail.com Köszi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, tőlünk itt van 5 percre az Aldi kocsival :-)
Ha megmondod mekkorát vegyek (és ha vállalsz ekkora rizikót) én szívesen megveszem neked a teflonos overállt, hogy Iza jól csússzon a hóban és taszítsa a koszt :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nem tudom Tinu, én csak valami eső félét látok a teraszon :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Sziasztok!

Na én is itt. Ma voltunk méreckedni!
7420gr, és 74 cm. Próbálok reagálni!

Reny!
Teknőcök jöhetnek! :D

Susycat!
Ne aggódj, nekünk is volt a családban ilyen, és nem lett semmi baj. Kamrai sövényhiány, és a pitvarnál egy kicsi lyuk. Figyelik, de csak a legritkább esetben kell műteni, általában magától rendeződik.

Tinu!
Unokahugom is azt csinálta,mint Tüci, és visszakapta a pelenkát. Nem szerette, de nem is foglalkozott vele igazán. Hülyén hangzik, hogy Neked mondom, de a gyereknek az ha vele üvöltesz, az is csak a vele való foglalkozást jelenti. Ha megpróbálsz nem reagálni, akkor előbb-utóbb helyrejön a dolog, csak KITARTÁS!!!!

Annus!
Én a múlt héten voltam így, de két nap alatt rendeződött!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na majd visszaolvasok.Szal elmentem a dokihoz megkérdezni a védőoltást.Válasz:vetkőzzek le.Szóval meg is kaptam. Azért remélem megmaradok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sok leszek, de atlán megbocsátotok :D
Kép puttonyosok
Kép husicsöcsis
Kép kettéharapom!!!
Kép vigyor
Kép minek nekem habtapi a legjobb a parkettA
Kép szétpakolom a kazikat simán

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ja igen! Akartam még írni, hogy a csepeli tescoban nagy játék leárazások vannak. Többek között a FP játékok is. (a kutya is)
Mi vettünk tegnap Marcinak egy távirányítós darut, meg egy micimackós társast karácsonyra!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu! Én megyek baba-mama expo-ra! :)

Lilkófilkó nagyon jó fej. A "kettéharapom" kép tetszik a legjobban. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anita!! ezer koszonet :wink:

En olyan balfek vagyok.. kijott B uj foga ugye es nem adtam neki tovabb a homeosat, erre most jon a kovetkezo, megint total bedagadva.. szoval par nap mulva meglesz a kovi remelem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Nah most toltotte be Lilkot!!! hat szenzacios a csaj :lol: a furdos csuuuuuucs :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi! Még nem tudom beadom e a derekam a teki ajándékozáshoz, de amúgy ők már elég nagyok. Szóval gondolkodom rajta, hogy ha elkerülnek innen, akkor lehet, hogy egy tóban lenne a legjobb helyük. Azt viszont tavasznál előbb nem lehet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mennyit írtatok!!!
Érdekes ez a szobatisztaság téma.Kíváncsi vagyok rá majd mi lesz.Semmi jóra nem számítok.
Tinu.Te is a H1N1 elleni oltást kaptad ma meg?
Gyöngyi, ez a bankos téma nagyon gáz!!!!! :evil: :evil: :evil: Ne hagyd magad!!!!!
Szopi.Nekem nagyon apad.Nekem iy úgy van mint Mozzának, alig van 350g egy nap.Egyszerűen apad.Manónak se türelme se kedve szopizni.Ő is inkább kanalazna. Nagyon sajnálom,mert imádom szoptatni.
Annus!Azért figyelj oda.Én dettó így voltam, csak nagyon erős fájdalommal.De se pisi inger, semmi.Orvos megvizsgált.Kismedencei gyulladás. Mindenem gyulladt volt.Méh, petefészkek. Kaptam antibiotikumot. Oda kell figyelni, mert hogy Ti is babát akartok könnyebben lesz méhen kívüli egy esetleges gyulladás alatt vagy után.Nézesd meg!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti hány foga van már? :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


3 :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


de a felso ketto nagyon lathato es nagyon tapinthato,sztem annak nem sok kell, most a bal 1es fog kibujni :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na most vettem be nospát,picit jobb....remélem h csak dolgozik odabenn a méhem,oszt ennyi!

PiciLili jaj de édi!!!!!Tényleg cuki aza rágós kép!!!

Ja az auchanban is van játék akció,ott is akciós a kutyus!

gyöngyi!
de felétek lidl van ,nem?Amúgy milyen az a teflon overál?Akartam is kérdezni :lol: Nekem a harisnya nagyon bejön!!!

annus11
 
 


jaj fogakról neeee :lol: :lol: :lol: nekünk még mindig nulla,azaz nulla fogunk van.... 8)

annus11
 
 


Netti,nagyon szívesen!!3 fog???Szupi!Gratulálok!Nekünk még nincs.

Lilike nagyon cuki!!!!Édesek együtt.

:arrow: Grétike ki akar jönni a kádból :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Boro fogra gyur :)
Ismerosunknek a masfel eves fianak nincs meg foga,de mar fel eve szenvednek... de mar volt szo felvagasrol is :? persze nem vagatjak fel! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Lili-képek :lol:

Reni: akkor majd írok pü-t.

Kép
Kép
tinu
 
 


http://www.vatera.hu/travel_basic_remi_ ... 18571.html


Ha nekem nem lenne, tutira ilyet vennék...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kutyafüle: igen, H1N1-et kaptam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus!

Gyöngyiéknél van Lidl is, meg Aldi is! Csak két ellenkező irányban, de egyik sincs messze tőlük!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na én is hoztam 1-2 képet :D
Kép Kép Kép Kép
Ez pedig Mira és Luci délutáni alvása :lol: 8)
Kép

Kép
Kép
g_reny
 
 


Milyen helyes Amina kibontott hajjal!

Kép
Kép
tinu
 
 


A gyerekeim ágyában én nem tűröm meg a macskát. Onnan nagyívű röpte van, ha bepróbálkozik.

Egyébként sztem annyira nem jó egy fogságban nevelt tekinek, ha szabadon eresztik, mert hogy szerez táplálékot magának? (Vigyétek a Margit szigetre)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Lili nagyon funny girl. Hurkáscicis kép nagyon édes :-)

Annus, hát az Aldis overál termékleírásában olvastam, hogy teflonos :-) Az Aldi közelebb van hozzánk mint a Lidl (ha a leírásnak megfelelő útvonalon jöttök, akkor pont az Aldival szemben fogtok lekanyarodni Szigetszentmikire). Van még Penny, meg Tesco (Tökölön) meg Spar, meg CBA meg kisbót.

Ja, írtam, hogy ma hajnalban nagy fosós buláj volt. Reggel szólt a férjem, hogy talán ne egyek többet az anyósom által készített sóskából, mert látta hogy készült. Mondom: jesus christ, miért mi van benne? Erre ő: 1 liter tej és 1 liter (!) tejföl (ja és nem ám a városi népeknek való zsírszegény cucc, hanem mindegyik 1000%-os ). Szerintetek lehetett ettől a megakaka? Meg azóta is minden evés után fáj a pocija meg sokat bukik. Ha holnapra elmúlik, akkor megvan a tettes... :?

Hannának, Csaninak megnyugtató diagnózist, Balázskának gyors tappancskorrekciót, Grétinek, Csonginak és Annusnak jobbulást kívánok!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Borónak gratula az újabb foghoz. Valahogy nekem is úgy tűnt, mintha ez már a 32. lenne. :-) Mászni még nem tud, de foggal már tudná húzni magát előre :-)

Reny, nagyon szépek a lánykáid. Nekem úgy tűnik, hogy Amina tiszta te, Mira meg tiszta apukája!!!! :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nekem is ugy tunik h Amina tiszta anyja, Mira tiszta apukaja! de Amina nagyon csabito :lol:

Gyongyi :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Zsüci, megint önkéntes száműzetésbe vonultál????

Ésésés Nóri!!!!!!! Minden OK????? Vagy leárazások vannak az Ikeában és ott nyomulsz minden nap? :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Reny gyönyörűek a lányok!!!!
Tinu, na akkor legalább nem vagyok vele gyedül a fórumon. :lol:
Azta Netti!!!Nem semmi.Mi is fogatlanok vagyunk még! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi csajok! :lol: Érdekes ahogy nőnek a gyerekek úgy változnak. Kicsinek Amina kiköpött Apja volt, most meg többen mondták már, hogy rám hasonlít. Miráról meg úgy gondoltam, hogy kicsi én, de sokan azt mondják, hogy nem. Mire felnőnek kiderül. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Boráros tér felől senki nem közelíti meg Szofiékat? Senkihez nem tudnánk bepattanni pénteken dél körül? Megnéztem és azért a Móricztól még jó nagy séta (ha jól tudom a 4-6-osnak az a végállomása ugye?) Busz+HÉV+villamos+kiadó séta hááááááát, most azért kicsit elbizonytalanodtam... Ennyire nem vagyok városi Rambo.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Hát ugye én arról megyek,de sajna gyalogosan én is...sőt,kenguruval ha minden jól megy!

Reny!
Nagyon jók a képekK!!!!!Amina nagyon bájos!!!Kész model!!!!

Gyöngyi!
ja ok 8) én is olvastam,csak azt nem tom h az milyen!Azt hittem te tudod :lol: hát én gyanakodnék anyós főztjére...mennyit csinált h 2 liter csak a "tej" benne???

annus11
 
 


Kutyafüle, én tegnap kaptam meg a H1N1 otást ;)

Lilkó :)

Amina és Mira nagyon szépek :)

Annus, jobbulást!
Vendég
 


Annus, anyósnak két istene van a konyhában: a zsír és a liszt. Gondolom jó alaposan bahabarta azt a 2 liternyi tejterméket. :roll: Ja meg némi sóskát is adott hozzá :D

Bakker, én ma meg akartam emlékezni a 800. oldalról, erre már a 805-et írjuk tele :shock:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na megyek aludniiiiiiiiiii, jó éjt :)
Vendég
 


Szofi, mi fejünk 42 cm. Nincs semmi baj, ne aggódj! Örülök, hogy kicsit előrébb jött az időpont, addig meg próbálunk nyugtatni! :wink:

Dani leginkább még szopizik, az egyéb dolgok nehezen csúsznak,makörtétiskóstolt,almávalkeverve. Szofi, itt is nyugi, de én is, ha nem tartanám a 6 hót (én tartottam, csak teilyankis sajtkukac vagy :lol: ), akkor a pürével próbálkoznék. És jól hátra kel segíteni neki a kanalat, mert nem tudja még használni! :)

Ildi, kösz a hiányolást, megvagyok, de most nagyon örülök, hogy sikerült végigolvasni, és nem lett még 2 oldal talán, mert nagyon csak kullogtam. Sosem tudtam már írni is még... :)

Tinu! Férjedhez is, kölkökhöz is kitartás! Tündének megint fog menni, csakkell egy kis odafigyelés. Türelem! Jobbulást nekik!

Szomszédnak van diófája, ami a mikertünkbe hullik, azt mi használjuk bejglihez! :)

Esztó, Kutyafüle, jó tanulást! Kitartást és jobbulást! Azért én is megpróbálnám még rávenni Danit, hogy ne igyon közös üvegből... :roll:

Jó éjszakát!

Ja, bankügyek - wáááá!

Niki, neked is nyugi, remélem, már nem vagy úgy felzaklatva!

Sóska - :shock: !

Zsófin megint jót derültem!

Na, többet nem tudok, mert még mindenki itt trappol... :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,


Reny, gyönyörűek a lányaid!!!


Niki, Lilli nagyon édes! Kis csintalan :lol:


Gyöngyi, szerintem a sok tejtermék a tettes! Jesszus, 2l tejescucc, hát mennyi sóska lett abból???


Panndi, jól el is felejtettem, már korábban láttam a fotókat: nagyon helyesek a Te csajaid is. Amúgy elsőre Zsófira tippeltem az overálban, de dinnye vagyok... Annyira hasonlítanak!
:shock: :lol:
Sajnálom a szobatiszta dolgot, Tinu nálatok is! Ilyenkor gondolok bele, hogy még mennyi kihívás van előttünk! :shock: :D Tisztára, mint egy akadályverseny... :roll:


Szopi: nálunk sajnos GAME OVER. Gergő egy jó ideje már csak éjjel volt hajlandó, de 2 napja akkor sem. Ma megpróbálom még egyszer, de ha nem, akkor nem erőltetem.
Annyira sajnálom, hogy nem csináltunk szopis képet, hogy majd emlékezzek. Nagyon szerettem szoptatni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, sztem legyen csőre töltve gép, azért Gergő még pici baba, néha biztos szivesen szopizna még! Szóval fénykép még tuti összejöhet! De azért drukkolok a ma éjjelért! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


JObb reggelt!

CSongócámat annyira megviselik a náthák, nem tud tőle aludni. Mitől ilyen érzékeny ez a gyerek, nagyobb is az orra, mint Tüncinek, nem hiszem el, hogy nem kap rajta valamennyire levegőt. Hulla vagyok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na piros egészséget mindenkinek ebben a takony időben!

Tinu, valamilyen érszűkítő orrcseppet is használtok? Vagy csak a Sterimar+orrszívás? Lehet, vmi csepp is kellene. Párásítás a szobában? Vagy ha meg férfiből van, akkor anyám szívás van, mert minden nátha full szervizes lesz :roll:

Mi is 3X keltünk enni + 2X keltem simizni.
De úgy tűnik gyermekemnek azért maradt annyi ideje, hogy az éjszaka megtanuljon tolatni :-)
Kép Az a sárga-rózsaszín disznó felettébb érdekes...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na akkor már Marci is közlekedik. :lol: Ja, orrcseppet nem használtam, eddig még sose vettem észre, hogy jobb lett volna tőle. De majd cseppentek neki, mielőtt leteszem megint aludni. Elég gyűrött feje van szegénynek, látszik, hogy nem aludta ki magát.

Kép
Kép
tinu
 
 


Csilla, az elmaradásaim feléd: sajnos nem tudok szép ablakpárnákat, csak szép anyagokat. Biztos nem fér bele az idődbe egy kis varrás? De majd ha látok vmi szépet vhol szólók, OK?
Jó lett a vonalzód :-) Azért azt a fotót ne sirasd, szerintem lesz még rá alkalom. Viszont felhívtad a figyelmemet rá, úgyhogy apának kötelező lesz minket lencsevégre kapni hétvégén. Bár a szoptatás képe az agyamba égett, de azért szeretnék egy fotót én is :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


szólók=szólok
vááá, ülj le lányom, egyes...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hehe, most kaptam egy e-mailt Kínából. Meghosszabbították a jelentkezési határidőt január 4-ére!!! Ah, szerintem ez csak egyet jelenthet, hogy nem érkezett be elegendő számú pályázat !Juhé, akkor van esélyem. 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Tinu ez jó hír++++++++
Sajnálom a rossz éjjelt.Grétike is közénk jött a takony miatt.

Amina és Mira nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez csúcs!Már Marci is halad!!!Na Hanna akárhogy visít,ma egy percet sem lesz ölben!Levágom a földre
:lol: Ha nem tetszik,mehet az esőre!! :lol:

Csilla,még lehet fotó!!!De eddig is ügyik voltatok! :wink:

:arrow: kv,reggeli!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


jóóó reggelt!

Amina és Mira gyönyörűségesek!

Lilkónak pedig a kazettás képére szavazok! :wink:

Úgy látom Boró mások helyett is növeszt magának fogakat... :D

Én tök jól aludtam, egyszer sem ébredtem, annyira kipihent vagyok, hogy mit is kellene főzni? 8)

Akik beadatták az oltást, felírtak egy ingyenes recit, azt ki kellett váltani a patikában és vissza a dokkerhez vagy a patika-kör kihagyva és egyből szúrt? :roll: Tegnap a tesóm volt a háziorvosnál, aki küldött nekem egy védőoltásos recit. :shock: Dekedves! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Ma sem dobtak meg egy kis pénzmaggal az OEP-esek... :? Mostanában nektek is egyre később utalnak?

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja,tegnap olvastam Grétike babanaplóját!Ő csak 2007 márciusában tanult meg mászni,addig kúszott.
Viszont az első szót jan 1én mondta ki,ami Apa volt!
Meg mozgékonyabb volt mint Hanna,mert Ő legalább forgott.Hanna is tud,de lusta és nem használja.Ha lerakom hanyatt,elvan,ha hasra akkor is. :roll: Én még ilyet nem láttam.bár néha visszafordul vagy épp hasra.Na meg kézben mindig állna.Csúcs. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?