Új privát üzeneted érkezett!

Qnewurl{http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=75940&index=4,konyha}

bocsi, ebből is csomaggal van, tehát lehet kérni! Edit
anizs007
 
 


konyha
talán most nem szúrom el!!!! Bocsi!!!! Edit
anizs007
 
 


Anyko!
megírtad a mailt? Csak mert még nem jött átKép

Jubi!
Eltettem neked és a következőket szeretném én:
fehér tuli
kishajó
lovak ebből lenne a számomra 3db?
egyenlőre ennyiKép

Szkornelia!
Átjött a mail-ed és válaszoltam is. Úgylátszik az nem érkezett megKép Átküldöm mégegyszer.

Márti
ppicur
 
 

 
 

Anizs: en ebbol kerhetek kettot? http://gportal.hu/picview.php?prt=12374&gid=75928&index=3

Nelli
szkornelia
 
 


Ppicur: a valaszodra valaszoltam ma delelott, arra kaptam hibauzenetet. A cimem volt benne, meg az 5 szalveta listaja amit ide is beirtam vegul.

Nelli
szkornelia
 
 


Márti!
Írtam mailt! Át kellettvolna már mennie! Most a férjem laptopján netezek (égeti is a lábam... )és nem tudom újra átküldeni! A francba. Így biztos nem lesznek már meg a macikáim! Kép Na mindegy. Ez az én szerencsém. Kép Kép

Timici!
Neked meg írok, mert valami nem stimmel. Okszi?

Ánizs!
Megkaptam a mailedet, csak még nem tudtam válaszolni! Megteszem, amint férjem visszaenged a gépemhez!

Szandra!
Ha tartozom, írd meg és válogass nyugodtan!

Puszi nektek!
Vannak új cseréim és még lesznek is, csak így nem tudom feltenni őket!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

PpicurKép
Irtam délelött mailt, megkaptad, jó hosszu lista volt benneKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Timici!
Írtam mailt. Szólj, ha megkaptad!
Pusszancs!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ági!
Itt vagy még?? Írtam mailt! Kértem még a delfines mellé párat. Megkaptad? Te is válassz! Vannak új cseréim!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Picur !
Mélke ment.

Ánizs!
Ko6-ból kéne 2 db a többihez.

Anikó!
Csomi megjött,köszi szépen.

Puszó:Zsóka
bizsóka
 
 


Anyko!
Eltettem neked őket, de sajnos a lovasból csak egy van.
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Már nem emlékszem, hogyí melyeket kértem most tőled. De akkor egy darabot még válasszak?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Pipicur!!!

Bocsika az elázásért. Többet nem fog előfordulni! Ígérem!!!

Kérném még a 327-est, a 418-ast, a 420-ast, a 432-est, a 421-est, a 433-ast, 482-est.

Köszi.
Küldök Emilt a címemmel!
mágia
 
 


Anyko!
Eddig (összesen) ezeket kérted:
bőségtál
körbetulipán
zöldséges
fehér
tuli
kishajó
lovak
...egálban vagyunkKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Márti!
Mél ment Kép

Anykó, Andi!
Köszönöm a csomagokat!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Csomit kaptam Bizsokatol, Anykotol, Krampuszmamatol! Koszike mindegyikotoknek Kép

Bizsoka!
Nalad ahogy nezem 1 lemaradt, de lehet direkt hagytad, hogy kerek 40 db legyen, merthogy ennyi jott. Ami lemaradt szerintem (meg a te papirod szerint is), az a 78-as. Nomeg persze amit te irtal 2-t, hogy nem tudtal kuldeni, de no problemoKép
Ja, es kernem majd emilben a teljes neved, mert mindenhol csak annyit latok, hogy ZsokaKép No de milyen?Kép


Krampuszmama!
Nalad van 3 szalvi, ami nincs nekem felirva, hogy kertem. Kertem ezeket is tenyleg??Kép Nem tudom am, azert kerdezem, nehogy mase keveredjen ide, aztan ne kapja meg valaki amit kert.

Puszmak, Snail
snail
 
 


Timici!
Már elraktam Neked, és szereztem is a bocisból magamnakKépKép
Úgyhogy megy mind a kettőKép

Snail!
AjeszKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra,
kösziiiiiiiiiiiKépKépKép

Anyko,
mindjárt nézem...

Ma kaptam csomagot:
Bizsókától, KAnditól és Anykótól
köszönömKép

Jó éjt!
Timici
timici
 
 


Krampuszmama!

Kosziiiii KépKépKép
(Huhh, mire rajottem hogy mi az az ajesz.... Kép Kép Kép)

Pussz, Snail
snail
 
 


Sziasztok!
Még nem írtam ide soha, ált. a nöklapján szoktam. Most fontos volt jönnöm méghozzá, hogy picurhoz fohászkodjak! Szükségem lenne a NEU591, NEU453 és a 647 szalvikra! Remélem még van belölük! Aztán szeretném azt is közölni, hogy nagyon fel vagyok háborodva! Mi az, hogy elfogyott!?:-) Hogy lehet az embereket így kínozni?! Ugye lesz még belölük! Legalább mondd, hogy igen..mert tudjuk a lepényhal meg utoljára!
Elöre is köszönöm! A részleteket majd megbeszéljük!
Mágia! Válassz még szalvit tölem és akkor jöhet a címed!
Minden kedves decou.mániákusnak kellemes alkotást kívánok és remélem nem alkalmatlankodtam!
sziasztok
abby
UI: ez égö...máshová küldtem el az elöbb...
abby
 
 


Sziasztok! Bizsókának már éppen írni akartam, hogy nekem nincs olyan hogy ko6, amikor rájöttem, hogy más gportálos oldaláról koppintottam a képet!!! Úgyhogy van, és teszem félre, szintén ez műkszik Nellinél is!!!!!

Mindkét cserealbumomban vannak újak, lehet kukkantani!!!! Edit
Bizsóka! Tegnap megérkeztek a gyönyörűségek!!! Köszönöm!!!!
anizs007
 
 


Ma voltam a postán és feladtam pár csomagot.
Ágiboszi
Giny
Nelli
Márti
Antónia
lesheti a postaládát! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby! szeretném elkéni a boros 1, mix: Isten hozott, illetve virágos hóvirág, levendula, tulip szalikat. Válogass kedvedre a cserealbumjaimból, és még kettő szalit itt a fórumban találsz meg!!! Köszi! Edit
anizs007
 
 


Abby! szeretném elkéni a boros 1, mix: Isten hozott, illetve virágos hóvirág, levendula, tulip szalikat. Válogass kedvedre a cserealbumjaimból, és még kettő szalit itt a fórumban találsz meg!!! Köszi! Edit
anizs007
 
 


Ma csomagot kaptam Timicitől és Vevitől! Köszönöm nektek (márha Vevi ezt most olvassa, bár nem valószínű...)
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko! Postára levélke föladva, remélem hamarosan megérkezik hozzád!
Anizs! Az Isten hozottból csak felet tudnék küldeni, úgy jó vagy akkor inkább maradjon? A többit eltettem, holnap megy a postára. Kellene a cimed, jöhet az abby1@freemail.hu-ra. Majd én is megnézlek magamnak!:-))
abby
 
 


Anizs! No én is választottam: innen a babnetes albumból van a katicás 15-ös számmal, Randi szalvi 41-es, Motoros csajszi 43-as, 70-es évek 44-es és esetleg a tulipánok ablakban 19-es. Ha el tudnád tenni nekem azt megköszönném! Címet majd cserélünk emilben!
Nekem nem akarja a speciális jeleket föltenni hiába szeretnék vigyorogni...s.o.s.....
abby
 
 


Timicicinek!!!

Megkaptam a cuccost!!!
Köszi
Pusza
Jó éjt mindenkinek.
mágia
 
 


Én is kaptam ma két csomagot.
Timicitől és Vevitől!
Köszönöm!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Juborka, Mágia, Anyko,
úúúgy örülök, hogy megérkeztek a szalvétákKép, mostanában feladáskor már frászban vagyok annyi rosszat írtatok a postárólKép, de ezek szerint vannak még csodák.Kép

Abby,
kérhetem, hogy tedd el nekem a katica1-es, fánis kék és fánis rózsaszín szalvétáidat? köszi előre isKép

Mindenkinek jó éjt!
pusza,
Timici
timici
 
 


Abby!
Csak holnap tudom postázni a szalvétákat! Remélem nem probléma!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko! Hát ez borzasztó! Nem is értem, hogy gondolod ezt, hogy nem futárral küldöd ki a szalvikat!:-))) Szóval még tervem sincs velük csak ahogy néztem öket, ök meg engem és mondták abby légyszi kérjél el minket!:-)) Ráérsz vele nyugodtan 1általán nem sürgös!
Timi! A katicás és a rószaszín fánis eltéve...a kék menetközben elfogyott, de ha nem sürgös akkor megyek majd a hobbyboltba és hozok belöle! De ezeket elküldöm hamarabb! Címedet kérném a freemailemre!:-)
Szép napot!
abby
abby
 
 


Abby! emilke megy! Az Isten hozottból most elég a fél, a gyűjteménybe majd megprószálok egészet szerválni!!!!
Lányok! Jubi valami gyönyörűségeset alkotott egy csodaszép szaliból! Almás csendélet!!!! Ha valakinek ilyen szalija lenne, kérem szóljon, 5 db cserét adok egy db-jáért!!!! Edit
anizs007
 
 


anizs007
 
 


Tagnap pakkot kaptam: PPicur Márti, Vevi és Ildianyu.
Nagyon köszönöm szépen!!!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Nemrég kezdtem el szalvétázni, még nem rendelkezem túl sok szalvétával, de azért van pár amiből több is van és szivesen beszállnék a szalvéta csere berébe, ha vki segítene és elmondaná, hogy műnködik és hova teszitek fel róluk a képeket, mert látom ide csak a linkek kerülnek be!

Timi
timtim
 
 


Szia Timtim Timi!

Üdv itt nálunk!!
A babanet fotóalbumos részébe tesszük a képeket. (van, akinek saját g-portálos, vagy egyéb képtára van) A legtöbb embernek a profiljában benne van a cím, hogy hol találod a szalvétáit. Ha szeretnél cserélni, vagy mélt küldessz sz ileetőnek, vagy ide is írhatsz neki. Ezután ő is választ tőled, majd mélben címcsere, és már csak a Jó Isten és a posta kezére van bízva a dolog...

Ánizs Drága!
Nálunk lehet kapni ilyen szalit, Jubi is tőlem kaptaKép Szeretnél?? Kép
(nem kell válaszolni, automatikusan teszem a pakkodhoz Kép )

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ezért érdemes élni! Hogy ilyen klassz csajokkal ismerkedhessek meg mint akik itt vannak a topikban -ez a helyes kifejezés????-
Zsu! Írtam emilkét, és olyan izgatott vagyok hogy csak na!!!!! HÁromszög alakú mécsestartó meg még szalvéta is! Ez túl sok izgalom egy napra!!!! Hálám örökké üldözni fog!!!!!
anizs007
 
 


Zsuzsimamo köszi a segítséget!

Sikerült feltenni a szalvétákat! Sajnak kb. a feléből csak egy darabbal rendelkezem, de másnem majd elfelezem őket! És a képminőség sem az igazi, mert csak webkamcsival tudtam lekapni őket! Ez leginkább a kínai vagy japán mintásnál ütközik ki, aminek a képpel ellentétben, élőben gyönyörű bordó szine van! Feltettem olyanokat is, amiből én nemhiszem, hogy kitudnék hozni bármit is max kertet, de hátha csak az én fantáziám ilyen szegényes!
timtim
 
 


Timtim: es hova tetted? Kép
szkornelia
 
 


Kép köszi az észrevételt Szkornelia!
A babanet fotoalbumos részébe tettem fel, ahogy ezt Zsuzsimamo javasolta, de a profilomba nem linkeltem beKép És nem is tudom, hogyan kéneKép Valaki segítsen!
timtim
 
 


Timtim: az oldal tetejen klikk a profil gombra. Ott bejelentkezel a neveddel es a passwordoddel, es utana azt valtoztatsz amit csak akarsz.

Meg valami.. mi a babanetes albumod neve/cime? hol lehet megnezni?

Nelli Kép
szkornelia
 
 


Köszi NelliKép

Beraktam a profilomba a címet, de, ha az oldalról mész be, akkor a fotóalbumban Timtim szalvétái nevű albumot keresed!

Remélem ügyi voltam és jól mükszikKép
timtim
 
 


Szia Timtim, udv nalunk! Kép

Eltenned nekem ezeket?: csillagos, hazikos, karacsonyi mintas, kinai vagy japan, telapos, viragos, viragos 1, zoldalma.
Nezz korul nalam, remelem te is talalsz helyettuk.
Itt talalod a csereimet: http://www.snail.szamitogepjavitas.hu/

Bye, Snail
snail
 
 


Sziasztok!

Elsosorban fanatikus gyujtok (mint amilyen en is vagyok Kép) figyelmebe ajanlanam a kovetkezo szalvikat, mivel decoupage-ra nem alkalmasak. Jelezzen akinek kell esetleg valamelyik, vagy kerdes merul fel a meretet illetoen!Kép (nem tudom mennyire lesz kiveheto, hogy melyik mekkora)
Ok lennenek azok:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép.

Es hogy mert ide teszem? Hat mert az oldalamra nem tudom egyenloreKép

Pussz, Snail
snail
 
 


Szia Snail!

Eltettem, amiket kértél! Látom gyűjtő vagy! Holnap felteszek még a többi közé, néhány tényleg csak gyűteménybe való régebbi darabot, csak most nem alkalmasak a fényviszonyok arra, hogy lencsevégre kapjam őket!
timtim
 
 


Koszi Timtim!

Te nem talaltal a csereim kozt olyat ami tetszik?

Snail
snail
 
 


Jaj dehogy nem, találtam hátKép
De megvárom még, hátha holnap találsz vmit, azok között, amiket még felteszek! Utánna pedig leadom a rendeléstKép
timtim
 
 


Végignéztem a szalvétagyűjteményed Snail! Hu, nagyon szuper, gyönyörű szalvétáid vannak és nagyon sok is!
timtim
 
 


Timtim!

Az meg nem mind. Kép Csak mar belefaradtam kicsit a scannelesbe, es pihenek. Mondjuk az osszeset nem fogom feltenni sosem. Kép

Kivancsian varom a tobbi cseredet! Kép

Snail
snail
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?