Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Samu :(

annus11
 
 


Ja, és Zsófinak mindig akkor kell pisilnie, ha Fruzsi eszik...

Amúgy épp azon gondolkodtam, mit adjak Zsófira péntekne... mert az, hogy esetleg útközben baleset éri, nem lenne túl mókás ebben a hidegben.. van bambino mio leszoktató nadrág, lehet, hogy az lesz :roll:
Vendég
 


Annus, nekem is sokat fáj mostanában, de a dokim azt mondta hétfőn, hogy még a visszarendeződés tart, érzékenyebb minden, türelem, türelem :)
Vendég
 

 
 

Szofi: amint írtam, attól is ideges vagyok, ha pelenka van rajta. :roll: Lehet, nekem kéne nyugtatót szednem. :lol:

Moncsi: hát a nyár vége óta azért már hónapok elteltek. És azóta fokozatosan romlott a helyzet. Egyáltalán nem zavarta, hogy visszakapta a pelust. Inkább örült neki, hogy egy gonddal kevesebb, legalább nem csesztetem állandóan a pisiléssel. :?

Reni: az a baj, hogy ennek a matricás dolognak is úgy örült, mégsem tud figyelni, elfelejti az egészet. Attól félek, a pelenkára szoktató pelussal is ez lenne. De már mindent kipróbálok. Ennek mi pontosan a neve? MÉg tallonban van egy Elmos dvd is, állítólag van egy, aminek az a címe, hogy "dobd el a pelust" és nagyon jó. Ezt vadászom most.

Pandi: oh, agyban olyan jól tudom a dolgokat, de olllyan baromi nehéz nem lereagálni a dolgokat. És a férjemnek is az. Tegnap TÜnci lepisilte a párnáját. Hát... a férjem igen bepöccent. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Pandi: mi az a leszoktató nadrág?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, hát menj el a saját on-line rendelésedre! :lol:
Viccen kívül: próbálj ki mást. Mondjuk válasszon olyan bilit magának, amilyen neki tetszik, vagy mondd neki, hogyha kell neki, akor odateszitek a bilt, ahova kéri, ott pisilhet, ahol akar (hátha ez felidézi a nyári fűbepisi mókát), meg a leszoktató pelus is jó ötlet. Te leht, hogy nem látsz különbséget motiváció és motiváció közt, pedig lehet, hogy Tücinek igen is van. A matricát nem tudta szerintem eléggé összekötni a pisiléssel...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi!
Tényleg?Akkor nem aggódom!

na megyek,kiflit sütök...elfelejtettem h azt is akartam még! :lol:

annus11
 
 


Tinu! Huggies Pull-Ups DM-ben, Intersparban van, rózsaszín a csomagolása, Hercegnők vannak a peluson. Elmo-s DVD nekem megvan, ha kell kölcsön adom, mi most úgysem tudjuk használni, tönkrement a lejátszónk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu: megkerdezem a ferjem ha hazajon h milyen elmoink vannak, o gyujti az osszeset! :)

ez a pisiles gondolom van osszefuggesben azzal is h itt van Csongi, nem lehet?

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Szofi,
biztos minden ok lesz Csanival, nyugi! Az a 2 hét pikk-pakk eltelik majd! Szerintem javarészt (így pl. a kis kutacs is) genetikai dolgok.
Bogi is kisfejű, neki 40 cm a fejkörfogata, az utóbbi 2 hónapban 1 cm-t nőtt csak a feje. A hugomnak ilyen különben a fejformája.
Viszont sokat nőtt hosszra, 20 cm-t, viszont én 170 cm vagyok, férjem 1.93. magas.

Csonginka és Tücinek jobbulást!

Esztó
:x :x mondjuk még jó, h pl. ilyenkor nem mentek ki sötétben, ki tudja, mit csinálnának...
majd ha lesz kerítésetek, szerezzetek be 1-2 jó nagy kutyát, a dakoták nagyon félnek a kutyáktól (még a mi bulldogunk elől is ugrálnak, pedig ő azért elég mélynövésű :)

Na bogi mostanában állandóan kipisil a pelusból... napi 2szeri átöltöztetés tuti... pedig csak kb. 6600 gr körül van, a libero meg 8kilóig jó.. Egyfolyátban forgolódik, de a pelus nem szokott lecsúszni hátul...

Niki,
jó huzatod van gumicuki ügyileg :shock: én annyitől sztm már kidobtam volna a taccsot :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Szofi ne aggódj!Tuti semmi baj és feleslegesen nézik meg.Hanna feje asszem 41cm.Most épp alszik a papírok meg a szobában vannak!De később megnézem!

Hannusnak sincs tuti semmi baja!!

Viszont itt minden baba olyan nagy!Hanna pici! :roll: Hiszen 6130gr és 66cm.A hossz ok,de a súlya??

Tetszik a babaház,Apával csináltatni kéne karira Grétikének!De nálunk sincs hely :roll:

Mi végül nem voltunk oltáson,a védőnő sem ajánlotta így.Grétike jobban van,ma már eszegetett is.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki, csatlakozhatok a felidegeltek táborához?

Most értünk haza a bankból. Telefonon rendeltek be bennünket, hogy AZONNAL jelenjünk meg bejelenteni Marci születését (szocpolos lakáshitel miatt). Én már a telefonban is mondta, hogy én úgy tudom nincs bejelentési kötelezettségünk, minekutána a MÁK a gyermek születése után lejelenti az adatokat a banknak. Nem-nem menjünk be a szerződésmódosítást aláírni. OK. Háromnegyed órát ücsörögtünk, mire a nő kitöltötte a papírokat (pl. meg kellett Marcit kreálni mint ÜGYFELET :roll: ). Szerencsére tök jól viselkedett. Ezek után benyögi, hogy akkor büntetésként zárol 15 ezer HUF-ot a számlánkról, mert nem jelentetkeztünk 60 napon belül.
Kérdem a nőtől: és ez miért akkor jutott eszükbe, amikor a gyerekem már majd' 6 hónapos???? Miért nem gyakorlat az, hogy kiküldenek egy figyelmeztető levelet a 60 nap lejárta után, hogy dádá és ennyit meg ennyit kell tejelni, ha nem jöttök papírozni. Havonta napra pontosan fizetjük az XXX XXX (számjegyek) forintos törlesztőrészletünket. Miért nem érdemlünk ennyi ügyfélközpontúságot??????
Szóval a K&H is szüljön sok-sok sünöt (bocs, Szofi, remélem a férjed nem ott dolgozik. Ha mégis, neki nem muszáj :-))
Ezek után jobb szerettem volna, ha Marci végigüvölti azt a háromnegyed órát. Ez meg a mi büntetésünk lett volna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu, nem azért csinálja, mert a Csongi is így pisil/kakil? :roll:

Mi ez az Elmos pisi dvd? :shock: :lol:

No, újrapróbáltam a tegnapi sikertelen répapürét. Mindmegette! 8) Holnap 2 répát kap.

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyöngyi! Ez érdekes. Kérdezted, hogy melyik tv. írja ezt elő? Nálunk nem volt ilyen (FHB). Én nem hagynám azt a 15ezret, az tuti!!! Helyette volt más. Pl.: bepróbálkoztak azéves befiz.t igazoló papírnál is. 5000 Ft ügyintézési ktg.et akartak beyűjteni, úgy, hogy tv.ben van, hogy ingyenesen ki kell adnia! HAJRÁ!

Kép
szkitty
 
 


Moncsi,remélem nem kell sokáig hordania a szandit!

Gyöngyi ez nem semmi!! :evil:

Tinu,hát nem vagy egyszerű helyzetben!Nálunk is az jött be,h Ő vehetett bilit!
Na de ugye ti már voltatok szobatiszták!Lehet így akarja magára vonni jobban a figyelmet,vagy azt szeretné ha olyanokat csinálnál vele,mint Csongival.
Uncsim kislánya is még most lett szobatiszta,úgy jártak mint Ti.Pedig ott nem volt tesó sem.Kb fél évig lett Újra pisis.De olyan szinten,h üvöltött a pelenkának,de az autóülésbe is bepisilt,direkt!Kinőtte!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Gyöngyi....ne is mondd!!!Engem a múltkor a diákhitel hívott fel,h tudom e h tartozásom van...21 ezer Ft!Mondom nem tudtam...erre közöltem vele,hogy ha már így felhív,akkor mondja már meg h hogy lehet h évek óta nem kapok egyenleg értesítőt! :evil: Meg erről se kaptam levelet...amit persze szerintük kiküldtek :evil:
Na a telefonbeszélgetésünk után 1 héttel kaptam a levelet h tartozom :roll: kíváncsi vagyok év elején jön e az értesítő....
Na nem is bosszankodom!



Nem is mondtam!ma pozitívan csalódtam a postában!!!Állok a sorban,erre hallom h mondják h a babával menjek a másik ablakhoz!Kinyitottak nekem egyet :wink: és még a lottómat is megnézte meg feladtam,pedig annál az ablaknál ugye nem lehetett volna :wink: Aztána zöldségesnél meg negatívan csalódtam...mennék kifelé,2 lépcsőfok van,semmi gond,leemelem.De mentem volna ki,kezemben a babakocsi,egy nagy darab állat faszi meg jött volna be és majdhogynem félre lökött :? az h segített volna meg se fordult a fejemben,de legalább kiengedhetett volna anélkül h keresztülhalad rajtam :evil:


Na má mg nincs itthon liszt,apával hozatok! :arrow:

annus11
 
 


Kitty, állítólag a szerződésünkben benne van. Nem akarom annyiban hagyni, de előtte tájékozódnom kell.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi! ja, az apróbetűs részek.. :evil: A msáik "kedvenc": "amindenkori hírdetmény szerint"... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
szkitty
 
 


Gyöngyi: egy másik topikos ismim ugyanígy járt, csak ők még sokkal, de sokkal több büntetést fizettek! :roll: Szóval nem egyedi eset, állítólag tényleg benne volt a szerződésben!!!

Bepisi: persze, hogy összefügg a tesóval, de azért közben nem áll meg az élet. Lassan 3 éves lesz Tücő és addig nincs értelme ovit keresnem, amíg nem lesz szobatiszta. Próbálkozunk, próbálkozunk, én meg relaxálok. Jobbat nem tudok.

Reni: köszi az Elmot előre is! Azt nem tudom, mikor tudnám átvenni, ha nem megyünk pénteken... Gyöngyihez jöttök?

Á, most már a tali miatt is szomorú vagyok. :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi, a férjem KH-s! :lol: :lol: :lol: De a központban dolgozik, nem fiókban.
És én se hagynám annyiban, ez egyszerűen felháborító! Mégis hogy?? A 2 hónapos vagy kisebb gyerekkel kellett volna berohanni?? Mit képzelnek ezek?!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, még holnap sok víz lefolyik a Dunán, lehet, hogy a srácok jobban lesznek, és tudtok jönni!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu! Még nem tudom, hogy megyünk e Gyöngyihez. Szólok ha megtudom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu: http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... xl&catId=7

Ezt adom Zsófira, ha elmegyünk itthonrl, és nagyon gáz lenne, ha bepisilne :roll:
Vendég
 


Gyöngyi, ez a bankos dolog szerződésfüggő, nekünk be kellett menni most Fruzsi miatt aláírni.
Vendég
 


Pandi: jé, mik vannak! Köszi!

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Sajnálom a szobatisztaság dolgot! Szerintem biztos, hogy Csongi is benne van a dologban, de nincs ötletem. Nálunk Alíz mostanában néha éjszakára kér pelust, pedig nem kéne neki, sosem pisil be, de azt mondja Ő is kisbaba akar lenni. Napközben meg mindig akkor jut eszébe, hogy pisil, amikor Áront szoptatom. Végül mész holnap a Keletihez a turiba? Én valószínűleg dél körül benézek. Most szólt a férjem, hogy ha holnap 11 és 12 között bemegyek a sulijukba, engem is ingyen beoltanak. Ha már úgyis a környéken leszek, turizok egyet, mert nagyon hiányos a gyerekek téli ruhatára. Bár anyóssal még nem szerveztem le a gyerekfelügyeletet, de remélem benne lesz, kb. egy hónapja nem kértem tőle semmit.
Gyerkőcöknek jobbulást!

Moncsi!Remélem, nem kell sokáig a cipő!

Gyöngyi! Sajnálom a bankos esetet, valahogy mindig megpróbálják lehúzni az embert.

Zsuzsi! Hanna biztosan rendben lesz!


Gyöngyinél mikor lesz tali? Lemaradtam.

Kép

Kép
hean
 
 


Na, kicsit megrágtam a témát. Megint az a helyzet, hogy a hír félig igaz de némi kiegészítésre szorul:
"Eddig annyi volt a kötelezettség, hogy a baba születését követő 60 napon belül be kellett szaladni a bankfiókba és jelezni, hogy helló, ezentúl eggyel többen vagyunk. Annyiban módosult a folyamat 2008 nyarától, hogy ezután az Államkincstár szól a bankunknak a születésről, a bank szól nekünk és utána kell bekocogni és igazolni ennek a tényét. 15 napon belül."
Na ez a "bank szól nekünk" dolog valahogy elmaradt, csak fizethetjük a büntetést. Milyen érdekes... :roll: Azért futok egy kört, bár azt a pénzt tuti nem látom viszont...

Bocsi csak azért írtam le az esetet, hátha más is ilyen cipőben jár...

Gyorsan ennem kellett egy sült csokitortát a nagy ijedtségre.
Bakker az Ikeás szőnyegem árát nyúlta le a KendH :?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Adatrögzítés miatt, összehasonlításképpen: :)

Lara 52 cm-rel és 3000 g-mal és 33 cm-es fejkörfogattal született

6 hósan 66 cm és 6730 g a fejkörfogata 40 cm, a mellkas 40 cm

szofi Lara kutacsa is kicsi, de dokinéni szerint nála ez a normális, szóval nyugi van :)

vettem világítós cumit Larának, át kell szoktatni, azért nem újszülött már, hogy a mini cumit szopizza :)

Délután nem kellett már neki a tejcsi, szóval most megpróbálom, hogy este már nem fejek, azért minek dolgozzak feleslegesen, így is sok megy a mosogatóba :)

Tejpépből érdekes 140 is legurul neki :), almával dúsítottam :)

vettem én is frutapura-t végszükségre, banánt úgy sem bírom rendesen turmixolni, hiszen azt nem párolom meg előtte :), bár forralt vízzel lehetne biztosan segíteni rajta, de ez már babrás :)

Dóri hová lettél?

tinu nyugi nem vagy elkésve, Édua 33 hósan lett szobatiszta és akkor november vége volt :), és ő is azelőtti nyáron már szobatiszta volt, csak a bölcsi visszarántotta :)

Én is kaptam tegnap diót apukámtól :)

Esztó sajnálom az eltulajdonításokat :(, semmi sincs biztonságban :(

Szép estét!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


KandH nem KendH...bár végülis tökmindegy :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hean: mi délre kaptunk holnap szemészetre időpontot az Örsön! AZ nincs messze a Keletitől, de két taknyos gyerekkel leszek. :? Az uram meg dolgozik délig, de rohan haza oltásra. Szerintem ő kitérne a hitéből, ha azt mondanám neki, hogy ugyan már menjen el a gyerekekkel az oltásra (én ezt csináltam ma). A férfiak néha olyan idegesítőek! :twisted: Úgyhogy van egy olyan tippem, hogy én nem megyek turizni egy ideig. :cry: Pénteken jön apósom, esetleg arra van esélyem, hogy útközben megálljunk az Üllőin a turinál (úgyis arra kell menni) és beugrok. Dehát nem tudom, hogy a gyerekek mennyit bírnak ki az autóban rám várakozva. Tüci még hagyján, de CSongi?
Valamilyen logisztikai tanácsadó adjon már tanácsot, hogyan jussak el ruhát nézni? Ha Csongi nem lesz nyűgös, esetleg a C&A-ba eljutok az Árkádban.

Kép
Kép
tinu
 
 


Megy valaki a Babaexpóra???

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, teszvesz, vatera!!!!!!! Házhoz viszik. Ennél jobb logisztikát nem igazán tudnék javasolni.

Netti, a nagy morgolódásos mérgelődésemben elfelejtettem mondani, hogy szép lesz az etetőszéketek. Kis vidám :-)

Hean, igen jövő héten csütörtökön tali nálunk. Remélem ezúttal el tudtok jönni ti is :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


GYöngyi: én képtelen vagyok úgy vásárolni, hogy nem tudom megfogni és nem látom a saját szememmel. :oops: Defektes vagyok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, ha nekem MOST ruha kéne, elindulnék a férjemmel meg a gyerekkel; fürdetésre már itthon is lennénk. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sertésinfluenza :lol: :lol: :lol:

Kép

emese1979
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyongyi, koszi, egyebken nagyon stabil tenyleg.. remelem elfog ferni benne a kisasszony, epp h belefer :lol: :lol: na jo azert belefer :)))
bankosoknak :evil: :evil: :evil:

Emese, eszembe jutottal.. tettek fel teszre hagymas rucit,de sztem kis meretben!

Tinu, en neki allnek csaladostul a vasarlasnak :)

Netti
Kép
maumau
 
 


nemtudjatok esetleg h a H.I. monogramm kit jelolhet egy 1800as ezuston? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát igen. Mit mondjak? Hogy az uram éjjel tanul és napközben meg alszik? :roll: Épp egy fél órája közölte velem, hogy január közepéig felejtsem el, mert két funkciót üzemeltet - alvás és tanulás. A púpom kivan tényleg. :x :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az egy oldalt tudtam visszaolvasni eddig, de nem tudtam felvenni a fonalat, úgyhogy olvasok tovább... :)

Harisnyában érintettek: Az ALDI reklámújságban van tök jó harisnya, ha jól emlékszem 500 Ft-ért! Hogy életben milyen, azt nem tudom, de ha megjön a GYED, elmegyünk megnézni és referálok nektek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Tinu!
Hát ha csak ez a 2 funkció van,akkor nem kell enni se,meg hasonlóélvezetek!Azért jófej h így egyedül hagy a gyerkőcökkel...és a te dolgaid??Én a helyedben helyre tenném egy kicsit :wink:

Na én lassan menni alig bírok,kissé fáj a petefészkem......Így apa fürdetett,meg ő emelgeti a gyerkőcöt,mondtam h én alig állok a lábamon! :?

annus11
 
 


Megkerestem közben a linket a harisnyához:
http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/2867_15355.htm

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Annus :( remélem jobban leszel!

Tinu, én elővenném a férjed a helyedben az biztos! Nem magamnak szültem 2 gyereket januárig... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


A férjem mindig azt mondja erre, hogy oké, ő csinál mindent, amit mondok, de akkor megint nem lesz meg a szigorlata. :cry: Azt mondta, hogy napi 10-12 órát kéne tanulnia, így ez a napi 2-3 óra, amit rá tud szánni, semmi. :roll: Oké, de akkor mi meg szűnjünk meg? :x

Kép
Kép
tinu
 
 


Basszu és overál is van!!!Erre sehol a közelben aldi :evil:

annus11
 
 


Tinu!
Más is szigorlatozott már,nem ő az első!!!És mellette még gyereke is volt,vagy dolgozott!Logisztikázza össze!!!!Akkor várhatott volna a gyerekkel ennyi erővel,mit gondolt h csak úgy lepasszolhatja?Én tuti nagyon össze vesznék ha az uram ilyennel állna elő :roll:

Na jó,megyek,szenvedek tovább....

annus11
 
 


Na kellett mondanom hogy már nem pisil be... hát most este totál bepisilt :(
Vendég
 


Lányok azt hiszem mérföldkőhöz érkeztünk kaja terén, baj van: :) lányom már a tejcsi helyett a kanalazást részesíti előnyben, szóval tej van, mégse kell :)
Pancsi után 100 ml tejcsi lement aztán nyafi, nem alvás és 70 ml tejép még lecsúszott és most meg nem akar már aludni, jajj hol vannak már a pancsi után kaja és lerakom és alszik :)

Én is gondban vagyok overál terén, amit vettem tök nagy és most nem találok tetszőt, és rágódom, hogy mekkorát vegyek, mert ami most van abban 12 M van írva mégis pont jó :)
Ti mekkorákat vettetek?

annus érdekes ez az alsótáji fájdalom, de jobbulást, vagy babát :) kívánok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tényleg esik a hó Szigetszentmikin?

Én is jól összevesznék az urammal, de már ehhez is fáradt vagyok. :? Na jó nem fárasztalak benneteket a családi életemmel. :roll: Próbálok még egy kicsi dógozni a gépen.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,vmi megoldast biztos tudtok talalni! legalaabb egy honapban egyszer eltudj menni gyerekek nelkul pl vasarolni. Aludjon az nap kevesebbet, vagy ilyesmi! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?