Új privát üzeneted érkezett!

Úszás, babajóga és társai - én is szeretném valahova hordani Sophiát, de fogalmam sincs, hogy itt Győrben mik vannak, a gugli meg valamiért most nem a barátom, nem találtam semmi konkrétat... Sztercsi, ha tudsz valamit, lécci értesíts!

Mondjuk most télen babaúszásra nem szívesen mennék :roll:

Anno tesóm ikreivel ringatóra jártunk, ez ilyen éneklős, tapsikolós, táncikálós foglalkozás egész pici kortól, ilyen is jó lenne, nagyon élvezik a babák!
Vendég
 


Jaj, majd elfelejtettem:

Jovanának Boldog Születésnapot kívánok!!!

Kép
Vendég
 


sziasztok:)


SZULES UTANI VERZES:

Nekem 5 het alatt mult el, de ra 2 nappal megjott a menzeszem.... (legalabb is remelem hogy az!)

Mivel el lett apasztva a tejem gyogyszerrel ezert lehetseges ilyenkor a mensi.
De irtozatosan verzek...
Mar a 3. nap es meg mindig pelenkameretu betetet kell hasznalnom....

___________________________________

screen:
Wow, apukad ilyen jol tud fozni? Ritkasag :D A menu minden esetre nyalcsorgatoan jol hangzik !!! :D

sztercsi:
Az en fiam evesi technikaja leginkabb egy kismalachoz hasonlit... Az orran meg sosem jott a cucc, de a szajan annal inkabb! Van amikor kepes normalisan enni, de leginkabb ez a malackodas jellemzo ra. (ja, o cumisuvegbol eszik)

sziszko:
Etetes ugyben ugyanez nalunk a szitu. Az idopontok is kb. megyegyeznek, o is ketszer ebred. (az esti, utolso etetes 9-kor van nalunk.)
Ez teljesen normalis ekkora babaknal!
Mi is 100, 110-et eszunk persze csak tapszert.
Viszont van egy jo tippem: Jo lenne ha fejned a tejcit. Nekem anno szules utan attol indult be, fejtem sokszor. Ameddigre a gyogyiban elkezdtek apasztani mar 100 ml (!!!) volt a ket mellembol fejve. (dupla szivofejes gepem van, egyszerre le tudtam fejni a kettot 6-7 perc alatt.)


Puszka mindenkinek!!!!

sünciboglya
 
 

 
 

Bobóbaba, Anyabébi!
Gratulálok! Sok boldogságot a babákhoz!

Screen, Kkia mi is csatlakozunk hozzátok, mármint akik tegnap nem voltak hajlandók aludni, csak pityeregni...
Fogtuk magunkat be az autóba és elmentünk vásárolni... Addig persze csönd volt, bezzeg utána...

Till,Datolya hogy vagytok?
pocok001
 
 


MrsParis, nagyon szép lett az új vonalzód. :)

Én pedig már nem merem azt mondani, hogy Milán ezt így meg úgy csinálja, mert két napig stimmel is, aztán a harmadikon pont ellenkezőleg. :roll: Tegnap odaszögezett a fotelhez, mert amint letettem, ordított. Aztán felfedeztem, hogy ha szopipárnán szoptatom és úgy teszem le, akkor békésen szundít tovább.
De este alig akart elaludni és fél öt előtt már fel is kelt és egyáltalán nem akart visszaaludni. Végül inkább lementem a nappaliba, hogy ne zavarjuk Tomit az ordítással és a lámpafénnyel. Itt még szopott, nézelődött, végül elaludt. Én is aludtam még kb. fél órát. Azért csak annyit, mert fél hétkor fel kellett kelni, indítani a Tomit dolgozóba. :D
Babácska most is békésen alszik a szopipárna ölében. Lassan kajaidő lesz.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


nálunk ma is folytatódik a sírás-rívás.
már a kenguruból is kiordította magát.
holnap kapunk egy vödröt kölcsönbe, remélem bejön majd neki...

ebéd után beöltöztetem és rányitom az ablakot, hátha elalszik.
:roll:

Kép
screen
 
 


Csibe,

az nekem is be szokott jönni ( vagy hogy pontos legyek, volt már, h bejött :lol: ), h a szopipárnán bealszik.
Csak tartok tőle, h legurul.

Ez ma olyan nap, h 5 percre nem lehet magára hagyni a kisembert....

Kép
screen
 
 


Hahó :P

Pocok, köszi a kérdést :P

Nálunk über-brutál éjszakák vannak :?
Lencsim aludt este fél 9től éjfélig, akkor evett, majd újabb kaja fél 2-kor, negyed 4kor /itt nyűgösködés 5ig/, majd fél óra alvás után kajáért nyígás fél6-kor, 7-kor, hadd ne soroljam :oops:

Nagyon fáradt vagyok, de félre ne értsetek, dehogy panasz, csak helyzetjelentés :roll: :D
Amikor holtponton vagyok, könnyedén átlendít, hogy -Pankához hasonlóan - mi is megjártuk a kálváriát 7 éven keresztül...és elég erre emlékeznem, hogy megbecsüljem minden percét annak, hogy még egy babánk lehet :D :D :D

Mennek a drukkok, Kkia, Gmelcsi :D

tillidian
 
 


Screen,
lemértem, Lencsi túrőképessége 10-15 mp :lol: :lol: :lol: úgyhogy örülj, 5 perc az jóóóó :lol:

tillidian
 
 


screen írta:Csibe,

az nekem is be szokott jönni ( vagy hogy pontos legyek, volt már, h bejött :lol: ), h a szopipárnán bealszik.
Csak tartok tőle, h legurul.

Ez ma olyan nap, h 5 percre nem lehet magára hagyni a kisembert....

Én ezt úgy oldom meg, hogy a kanapéra teszem le és a szopipárna a kanapé szélén van, így arra sem tud legurulni. Ha a fotelba teszem le, egyszerűbb...

Tilli, nem irigyellek az éjszakáért. Nappal alszik? Mert ilyenkor te is aludjál, a lakás futhat. (itt is az van... :lol: )

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Mi meg hogy jártunk a családi pótlékkal, anyaságival... Bevittem minden papírt a melóhelyre, mondtam, hogy mit intézzenek. Elvettek minden papírt és aláírtam néhányat. Erre most szól a könyvelő cég, hogy a családi pótlékot és az anyaságit már nem tudják intézni... jókor. Sőt, még éppen jókor. Mert a családi pótlékot csak két hónapra visszamenőlegesen lehet kérni. Még pont időben vagyok, hogy szeptemberre (egyetlen napra mondjuk) megkapjam.
Ma visszaküldték az orvosi igazolást, amit az anyasági miatt kértem, a Tomival lefénymásoltatom az iratokat és holnap feladom postán őket. De ha nem kérdezek rá, amikor a táppénzes papír miatt felhív a könyvelő, nem szóltak volna... :evil:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csibe,

én is beküldtem egy rakás papírt a céghez..
foggggalmam sincs, h jól vannak-e kitöltve, stb...

mindenesetre ma kaptam 'munkabér' jeligére egy halom pénzt a cégtől.
Ebben van 8 nap táppénz, a többi akkor a TGYÁS lenne????
Gondolom majd valahol ezt részletezik....

A MÁKhoz még nem tudtam elhaladni, tehát az anyasági nyilván nincs benne. Majd talán pénteken..

Till,
akkor örülök. Neked pedig riszpekt.
Én 3 óránál korábban nem adok cicit. Na jó, 2 és fél, ha már nem bírja a dobhártyám.
Most rányitottam az ablakot.

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Hát a pénzt már én is nagyon várom..........de kissé pesszimista vagyok,mert két éve is mindenbe belekötöttek,új papírokat kértek....stb.Na,mindegy várok türelemmel.

Sztercsi:orrán-száján kifolyó tejcsi ... az van nálunk is.Amúgy is iszonyat mohó Tamara+gyorsan ömlik a tej a szájába+bukós......

Sünci:nem semmin amin átmentél,de lényeg,hogy újra itt!És,hogy minden o.k!

Till,húzós éjszaka!

Sziszkó!Mi is kétszer kelünk enni éjszaka.Ma pl.fél egy és négykor.
De azt hiszem vmiről lemaradtam:miért kell a gipsz???????????

Kép
Kép
zanikó
 
 


jelentem, az avent kézi mellszívó megy a süllyesztőbe...
ha valaki igényt tart rá, szívesen átadom.... :wink:

Kép
screen
 
 


Screen: próbáljátok meg azt, hogy fürcsire az evés előtt kb. fél órával veszitek fel és amikorra elkészültök a tisztálkodással, addigra lesz a pici kb. éhes.

Üvöltésre: én néhány napja azt követem, hogy etetés után, ha nem alszik be azonnal a cicin, akkor még egy órát fenntartom és beszélgetek neki, kézben tartom, majd ha tetszik, ha nem leteszem az ágyába. Ilyenkor már álmos és ha nyügizik, akkor az attól van (kivéve persze ha a hasa fáj-de ezt úgyis látod rajta). Ilyenkor sír kb.5-10 percet és elalszik. Ha nagyon behergeli magát, akkor megyek oda hozzá, felveszem és megvígasztalom, majd visszateszem újra. Eddig bevált. Persze, ha a hasa fáj, akkor nem teszem le-hangsúlyozom ezt csak akkor alkalmazom, ha egyébként semmi baja és a pelusa is tiszta.

Éjszakai nem alvásra is gyógyír lehet, ha a fürdés előtti etetések után már nem hagyjátok őket sokat aludni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Csibe, köszi :D

Én gyerekemnek még mindig nincs TB kártyája :roll: így semmit nem tudok intézni!

Mi déltől fél 2 - ig sétáltunk egy nagyot ebben az ultraszar időben...bébike végig aludt.
Vendég
 


Sziasztok!


KKIA HÍREK
küldött sms-t, hogy reggel 6kor bementek a kórházba 5 percesekkel, de még zárt volt a méhszája!

azóta még nem írt, remélem már megvan Kristóf baba. :roll:


nem tudtam reggel írni a hírt, mert nem volt net :evil: :evil: most lett csak jó!

továbbra is drukkok mennek nekik +++++++++++++++
Vendég
 


Jaj Kkia nagyon drukkolok ++++++++++++++++++++++++
Bár remélem már babázol...

Melcsiről nincs hír???
Vendég
 


Képzeljétek el, hogy a napokban kerestem hordozót, nézegettem erre-arra...a legjobban a mei tai és a babysling tetszett meg, de végül a mei tai mellett döntöttem, mert a babysling 15 ezer forit és azért azt egy kicsit sokalltam :roll: erre ma benézek a tesómék régi topicjába (mielőtt még zártak lettek oda írtak), ahova nem is szoktam, csak ma valamiért... és az egyik csajszi árulja a babyslingjét, méghozzá igen jutányos áron!!! Rögtön rárepültem, jövő héten fel is adja nekem, sőt még engedett is az árából, mert "ismer". Annyira örülök neki!!! Csúcsszupi az a hordozó!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy villámgyors helyzetjelentés. Most értünk haza a kórházból, ha összerázódunk, majd jelentkezem.

Puszi Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Sziaaaaaaaaaaaaa Csilla!!!

De jó, hogy otthon vagytok és gyere ha tudsz! Apukám születésnapján született a kisfiatok :D
Vendég
 


Most írt KKia:

"Bocsi a késésért. Nagy Kristófnak hívnak. 3700 grammal és 54 cmrel, ma 15:10kor érkeztem anyu és apu legnagyobb boldogságára."
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Kisfiam 2008 decemberi, már van pár kinőtt holmink. :)

Ezeket hirdettem most meg a teszveszen, esetleg ha érdekel valakit:
http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Aida

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kkia
Gratulálunk! Sok boldogságot! Sok-sok tejecskét!
pocok001
 
 


"Kristóf vagyok, 15.10kor, 3700 grammal és 54 cmrel láttam meg a napvilágot, császármetszéssel, Anyukámmal együtt jól vagyunk."


HIP_HIP HURRÁ KRISTÓF!! NAGY GRATULA NEKIK ITT IS!! :wink:
Vendég
 


látom ki van halva a topic ..... :lol:
mindenki babázik :D :D

KKiának szivbol gratulálok Kristófhoz!!!
ginuska
 
 


Szisz ügyes a kis csajod!!!!!!:)))))
mi este 10-kor kajálunk és utána ltalába fél 5 és 6 között kel...

Screen nekem se vált be az AVENT kézi szívó..egy nagy kalap szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kkia sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KKIA, hurrrrráááááááá, éljen! Nagy gratula, sok boldogságot!!!!!!!!
Pussssz!

Kép
screen
 
 


Kkia, hatalmas gratula a kis Kristófhoz!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Drága Kkia gratulálok a kisfiadhoz!!!
Vendég
 


Csajok, tegnap ANNYIRA állat napunk volt: fazon gyanta, piac, bolt, DM… Úgy éreztem magam, mint aki visszatért az élők sorába… Eszméletlen volt, tesóm asszisztált, mert egyedül nem mertem ekkora túrára vállalkozni. És hát csodás, hogy az alvázam megint rendben van és végre nem mega betétekkel járkálok. Kezdem megint nőnek érezni magam…

Viszont egy rossz hír: Zsrit írt, hogy most egy ideig nem lesz neten, mert súlyosbodott a depressziója, ami rohamokban tör rá, így tök kiszámíthatatlan lett. Nincs teje, gyógyszer és terápia viszont van...
Nagyon drukkolok neki, hogy mielőbb túl legyen rajta! +++++++


Eszti
Én három hétig megállás nélkül véreztem, már a tököm tele volt a non stop extra betéttől a lábaim között…

Csibe
Te nem kamillateázol? Megoldja mind a te, mind Milánka kaki problémáit…

Screen
Milyen jó arc apukád van!

Sztercsi
Nekem egyszer volt ilyen orrán-száján dolog, tök ijesztő… De őt nem viselte meg.

Screen
Mi sem minden nap fürdetünk… Vödör jó lesz, meglátod! Nálunk sosincs para utána

Tündér
Jó a stratégiád! Én is hasonlóképpen szoktam csinálni…

Babaúszás:
Tud valaki jó helyet? Ahol kulturáltak a körülmények és nem mínusz öt fokos a víz?
Csibe, te mondtad, hogy egy kollegád jár a gyerekével…

Jógára én is mennék, a Marczibányis elég szimpi…

Kép
szilveeaa
 
 


Kkia, hatalmas gartula a kisfiadhoz, sok sok boldogságot Nektek!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Kkia,
szívből gratula!!! :D :D :D (Navégre!!! :wink: :D )


BobóCsilla,
Isten hozott Titeket "itthon" :D

Anyabébi sms:
"Holnap megyünk haza. Baba tünemény, szopi jól megy. Mindenkit puszilok :D "

Én kómáztam egész nap, pontosabban du fél 5ig :D akkor jött Anyósom, és segített egy kicsit, arAnyós volt :lol:
Lencsilány most aludt el :roll:
Tündér, ügyes vagy, jó a módszer! :P (sajnos nálunk hasfájás miatt van ordítás, látszik, hogy kínlódik szegénykém :oops: )

Zsritinek jobbulást!!! :oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.11.05 18:23-kor.

tillidian
 
 


Gmelcsi,
te zárod a sort :wink: Hajráááá!!!

tillidian
 
 


Sziasztok jóreggelt.

kkia hatalmas gratula nektek. soksok boldogságot!!

Jovanna utólag is boldog szülinapot! :D

sünci: örülök, hogy visszatértél. Sajnám a történteket.

zsrit: Nagyon drukkolok, hogy minden rendbejöjjön gyorsan!!

Nnna felkelt Bencus, Vivi. Keltem Larát és kezdődik a nap.. ( vagy folytatódik?? :? :? :roll: :lol: )

Mindenki vigyázzon magára!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kkia, sok szeretettel gratulálok Kristóf érkezéséhez!

Sünci, örülök, hogy újra itt!

Zsrit, drukkolok, hogy hamar rendbe jöjjön a lelkivilágod!

Pocok, már én is hiányoltalak. Majd írok bővebben is csak kicsit el vagyok havazva. Korina még mindig ugyanolyan jó evő, mint az első napokban volt? Megtanulta már melyik napszak az éjszaka? Nálunk sajnos Benedek még nem.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


szilveeaa,

ti csak a vödörben fürdettek vagy az csak egy nyugtató opció?? :lol:
ma érkezik a vödör amúgy...

az este katasztrófális volt megint, szokásos 8-tól éjfélig üvöltés. Aztán alvás. 3-kor kért enni meg 7-kor.
Éjféltől tök rendes. :roll:

Jógára mehetünk :P
de nekünk még min. 2 hetet kell várni 8)

Fazongyantáért nagyon irigy vagyok :lol:

Tisztasági betét már elég, de már azt is nagyon unom. Remélem most vagy fél évig nem fogok menstruálni....

Kép
screen
 
 


Zsriti,

annyira sajnálom..............
:cry: :cry:

Kép
screen
 
 


babaúszás:

egy barátomék ide hordják a babát (ők a Pólushoz):
http://www.bebiuszas.hu/elerhet.html

és elégedettek vele.

Kép
screen
 
 


gyors bekukk....

Zsriti, szegényke :cry: .....mielobbi jobbulást!!!!!!!!!!

A babauszin mi is gondolkodunk, lehetoség is lenne rá itt nálunk.....csak valahogy a tél tart vissza! :roll:

Viszont ma megyunk babamasszázsra, jupí :lol: ! Már alig várom!
ginuska
 
 


Üdv. Csajok!

Nagyon régen nem kommenteltem, mert csak a hébe-hóba olvasás maradt ugyanis Panti baba néha 3 emberes baba...:D

Most küzdünk egy kis orrszívással, ill. szemgyulladással, amit még a kórházban kaptunk "ajándékba". :evil:

Bobó, Kkia, Sztercsi meg akinek az elmaradásom alatt nem volt időm gratulálni most ezúton megtenném és nagyon sok boldogságot kívánok és erőt egészséget a babákhoz!!

Anyabébit, csak azért hagyom ki, mert neki SMS-ben már megtettem a gratulációt.:)


Nekem minden elismerésem azoknak pl. Eszti meg még valaki írtam mostanában, hogy főz, akinek ilyenre van ideje és ereje is...én még kapargatom össze magam, mert a férjem már dolgozik, mint gondolom nálatok is így az éjszakai műszak is rám marad, de hát ez a dolgom...csak hiába szedem azt a nyomorult vasat, még mindig olyan gyenge vagyok...talán az egybefüggő 8 óra alvás hiányzik még a szervezetemnek, pedig anno amikor dolgoztam akkor nagyon bírtam a 3-4 órával (mondjuk akkor nem szültem előtte az igaz)!;)


Panka:Valóban megküzdötök a Tibivel a második babáért, minden elismerésem a tiétek!

Na próbálok visszaolvasni. :wink:
hajnalocska
 
 


Halihó!


Hát most nem aludta végig az iccakát a kisasszony :roll: :lol: gondoltam én, hogy ez csak valami egyedi eset volt...ma 4- től 5- ig voltunk fent, az istenért nem akart a drágám visszaaludni, úgyhogy a végén már Roli mondta, hogy tegyem magam mellé, mert Neki még muszáj pihennie egy kicsit... ott persze egy másodperc alatt beaduld a kis szarosom! Viszont azt hiszem még így is szerencsésnek mondhatom magam, az éjszakai maximum kétszeri keléssel...!

Ritám, nagyon - nagyon sajnálom a depressziót, nagyon szeretnék segíteni, csak nem tudom hogyan. Hívni sem merlek, mert nem tudom, nem zavarok - e...!

Hurrá, Anyabebi mindjárt otthon!!! Már nagyon hiányzol ám!!!

Hajnalocska, nehogy azt hidd, hogy valami őrületes mutatványokat csinálok a konyhában :roll: túrós csusza, rántott csirkecombok, húsleves, bolognai... a legeslegegyszerűbb kaják, amiket csak lehet készíteni! Meg nehogy azt hidd, hogy olyan baromi nagy kedvem van hozzá :roll: meg a házimunkához :roll: azt kell, hogy mondjam, baromira nehezemre esik, amikor a kiscsajszi alszik, legszívesebben döglenék csak úgy... de MUSZÁJ megcsinálnom, mert mindenkim 100 km-re van, aki tudna segíteni!
De tudod hogy örülök, amikor anyukám 2-3 napra előre főz nekünk?! Most is alig várom, hogy szombaton jöjjenek! :oops:
Vendég
 


Hatalmas gratula Kkiának!!! Jó egészséget és sok tejcit!!!

chardonnay
 
 


screen írta:jelentem, az avent kézi mellszívó megy a süllyesztőbe...
ha valaki igényt tart rá, szívesen átadom.... :wink:



Screen: Miért? Én éppen azzal fejeztem be a nyüstölést pár perce? Mondjuk mi a Tescos kézivel kezdtük(mert csak a Tesco volt nyitva vasárnap és kis Tesco na mondtam Apának még a kórházban, hogy mindegy nekem csak hozzon valamit, mert szétdurran a mellem) :D

Most meg Avent-es van, ez nem szedi le a mellbimbómat a másikhoz képest viszont elég időigényes...
hajnalocska
 
 


szilveeaa írta:Csibe
Te nem kamillateázol? Megoldja mind a te, mind Milánka kaki problémáit…

Babaúszás:
Tud valaki jó helyet? Ahol kulturáltak a körülmények és nem mínusz öt fokos a víz?
Csibe, te mondtad, hogy egy kollegád jár a gyerekével…

Szia!
Hogyne innék kamillateát, napi több mint egy litert megiszom. Általában nem annyira rossz így a hasfájás, inkább csak nyekereg, de néha így is elkezd sírni.

A kollégám itt Szigetszentmiklóson jár babaúszásra. De az ilyen helyeken általában nagyon ügyelnek a tisztaságra és a víz is jó meleg. Dújvban pl. a "kacsaúsztató" 28-29 fokos.

Ma ritka szar éjszakánk volt. :? Milán éjfél körül szopott, majd sokadszorra elaludt. Aztán felkelt 4-kor, de már nem akart visszaaludni, állandóan újra enni kért. Fél 6-kor végre elaludt, de ekkor már én dobtam le a láncot, mert ekkor kéne felkelnünk. :evil: Ennek "örömére" bőgtem egy sort, a Tomi megvigasztalt, hozzábújtam és aludtam 7-ig.
Nem értem, hogy miért szopik ilyen sokáig? Nappal még hagyján, de akkor nem is nagyon csinálja, legalábbis nem ilyen sokáig. Vagy lehet hogy éjszaka én is elszundítok közben és nem veszem észre, hogy nem szopik, elaludt pedig nem is lakott jól? És ezért tart ilyen sokáig? :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Melcsivel mi lehet??? Ki a kapcsolattartója???

Csajok, közvéleménykutatok: szexszel hogy álltok??? Én hétvégén már majd' megbolondultam, de hát emiatt a hülye vérzés miatt nem lehet...pedig a gátsebem már teljesen meggyógyult...! Mondjuk a belső varrataim szerintem még nem estek ki/szívódtak fel :roll: de én már nagyon szenvedek!
Tegnap tartottunk egy spontán, alternatív pizsi partyt, persze nekem semmi :evil: :evil: :evil: de legalább a Zuramnak jó volt :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hűűű, laptetős lettem a szupi kis témámmal :lol: :lol: :lol:

Csibe, van, hogy Sophia is nagyon elhúzza a kajálást...vagy azt hiszem, hogy befejezte, altatom, tenném le, elkezd nyöszörögni, kipattannak a szemei, ringatom, altatom, de csak nem alszik el, mellre teszem és boldogan eszik még negyed órán át :shock: ettől néha én is kész vagyok :cry: :cry: :cry: nem tudom mikor áll be az, hogy megeszi, amennyi kell, aztán alvás...?!
Vendég
 


Char,

most néztem, annnyira szép a babád!! :lol:
Naon jó képek!!!

főzés: most akartam sült csirkeszárnyakat előállítani, de nem tűntek frissnek: kukában landoltak.

H1N1 ellen továbbra sem oltattok?

Sünci
,
Patrik is hihetetlen édes!!!!
De jó, h raktál fel képeket!

Egyébként meg minden elismerésem azoké, akik többedik gyerekükkel vannak most otthon.. hát nem semmi lehet. Nekem az egy gyerek is a határaimat feszegeti időnként, h őszinte legyek...

(most épp tündér bogár és imádom akkor is, ha ordít- félreértés ne essék) :oops:
Zsrittel beszéltem, mondtam, h mindannyian gondolunk rá!!!!

Kép
screen
 
 


MrsParis, nálam is pont ezt csinálja Milán. Most találtam egy cikket, hátha találok valami jó ötletet benne: http://www.lll.hu/node/194

Szex, már itt is hiányzik. :roll: De hétfőn megyek a dokihoz, rákérdezek, hogy vajon lehet-e már. Bár még a gátsebem sem gyógyult be tökéletesen és ezért még eléggé bozont is van odalent. Még nem mertem megborotválkozni. De lehet hogy most lecsekkolom. Max lesz egy újabb tini-pizsi-parti, aztán az orvosi ellenőrzés után majd adunk az élvezeteknek! 8)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csibe, én tegnap rendbetettem odalent mindent :D és kistükörrel meg mertem nézni a sebet :shock: ami már nem is seb, hanem egy vékony, fehéres heg, tehát MEGGYÓGYULT!!! Olyan, mint régen :lol: mondjuk a méhszájvarratok jobban aggasztanak :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: