Új privát üzeneted érkezett!

Benta: nagyon-nagyon mennek az energiák Nagyidnak! És még egy jó adag Anyukádnak!

Manó: Beszart az autóm!!!!
Nem indult ma. Ha minden igaz, este jön a férjem barátja, aki szerelő, de, ha nem lesz jó holnapra, én sem megyek. Nagyon-nagyon szeretnék menni csajok, de én fostos vagyok és szerencsétlen, 8) Bkv-val nem indulok neki....
Remélem gyorsban meg tudja szerelni este!
Szóval Manó: fel a fejjel, nem ér annyit, hogy idegeskedj miatta.
Mi itt vagyunk és nagyon-nagyon fogunk Nektek örülni néhány hét, vagy hónap múlva is!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Ja, tej témával kapcs. nálunk is ez van, Bencus nem eszi meg, ami tálalva van...nem értem! Én elkezdtem mérni újra, hol többet eszik, hol kevesebbet, de amit mondanak, hogy a testsúly 150x-ét kéne enni, hát az nagyon messze van...Nagyon nem aggódom, mert hízni hízik, csak nem olyan ütemben.
Viszont néhány napja adom neki az almalevet szoktatásként és ma már egész édesen cuppogott vele.
Először mindennek csak a levét adjam, vagy adhatok már pépet is? Vagy amíg szopizik, azt ne adjak?

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Benta: gyógyenerdzsik mennek a Nagymamidnak.
Reméljük, hogy túlaggódod a dolgokat, s még nem annyira fekete az ördög.

Mukkancs: nyújtsunk be peticiót az autók "főnökénél".
mi ez a sorozatos kib....szás?

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Benta: gondolunk a Nagyidra! :(

Tabati: én megyek, bár lassan már elfogy a csapat. Nekem se kell hazafele szerencsétlenkednem, Banyoszkáék felajánlották, hogy elhoznak :lol: (ezúton is KÖSZÖNÖM) , odafelé meg lehet, hogy taxival megyek 8) Lusta disznó vagyok.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo!

Ohh, valaki de tud!!!! :D Taxi mi? :wink: Hát én még nem döntöttem el, hogy vonattal, vagy busszal megyek, mert a tesómhoz is be kéne ugranom párom ajándékáért, nade mikor...mindegy, majd kitalálom. De az már tuti, hogy mei taiban viszem.

Manó!

Sajnálom, akkor majd legközelebb. :( :wink:

Akkor most ki is lesz ott a talin?

Noémi, Cosmo, Banyoszka, Benta...Tökmag? Mukkancs? (ha beindul az autó) És még ki jön?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Manó, nagyon sajnálom, hogy nem tudsz jönni! Remélem hamarosan összejön! :)

Benta, én is pozitív energiákat küldök! :)

Tabati, az új szabályozás szerint a HA pépet is lehet kapni recept nélkül, de patikában. Én ezt írtam, mert pl. DM-ben nem tudsz venni.
Mondjuk én hülyeségnek tartom, amit mondott a védőnőd, hogy azért kell a recept, nehogy azt vegye mindenki szopi helyett. Aki nem akar szoptatni, az max azt mondja, hogy nincsen teje, és a doki fel fogja írni....

Cosmo, mi liberot használunk, úgyhogy én elfogadom a kupont, ha még nincs rá jelentkező.

Tökmagnak üzentem, még lent van Ajkán, így ők sem jönnek! :(

Csinálok mindjárt egy összesítést, hogy mennyien maradtunk.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Tali:

Csillag - 2-re jön
Lys
Mukkancs - még nem tuti
Banyoszka
Cosmopolita
Benta
Tabati
Noémi

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Manó!Akkor búsuljunk együtt. :(

Benta!Szorítok Nagyidért.

A talisoknak kellemes napot holnapra.

Kép
kata840725
 
 


Csajok!

En delre ott leszek, mert nem maradnek sokaig, kb 1 ora, mert delutan elinteznivalom van.
Van, aki szinten ott lesz 12-re?
(Bar nem tudom, el merjek e indulni, ma ultra nyugos volt Lorka.) :(

KépKép
lys
 
 


Benta!

Remelem, semmi baj nincs, sokat gondolok rad,
Agi

KépKép
lys
 
 


Noémi: oké, bekészítettem. Majd szólj rám a talin, mert képes vagyok hazahozni :roll: Én is próbálok dél körül odaérni, csak Petrán múlik.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, Manó nehogy töröljön……;-)

Benta, nagyidnak jobbulást, én is gondolok rá.

Mukkancs, Zalán is ezt csinálja már vagy 5 hete. 5 perceket eszik, ha 10-et, azt már megünneplem.(általában félálomba sikerül) Már párszor lemértem, és meg tudja enni a 150 g-ot is 5 perc alatt. Egyébként kicsit lusta is szopni szerintem, mert ma nyomtam a szájába,és nyelte, meg utána amit lefejtem azt kanállal megetettem vele, és azt is nyelte, de szopni már nem akart.
Én a fejésre szavazok, főleg, ha úgy érzed, hogy még marad benne. Ha igaz, a kereslet-kínálat, akkor idővel biztos kevesebb lesz. Én lusta vagyok mindig fejni, de észre is veszem, ha nem fejem ki akkor kevesebb.
Almát már én is megnyalattam Zalánnal, annyira ízlett neki, hogy amikor el akartam venni tőle, megfogta a kezem, és visszahúzta. De nem szeretnék még adni neki semmit.

Autó: a miénk most lett kész. Le se írom mennyibe került. Főleg ahhoz képest,hogy mennyire számítottunk.

HA tápszert én ma láttam a Rossmannban. Lehet ez?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Máté a küszöbben lemetszett a nagylábujjából egy darabot, egy ideig gondolkodtam a sebészeten, de belegondoltam 3 gyerekkel órákat várni, na nem. Visszanyomtam, lekezeltem, bekötöztem, és reménykedek . :roll:

Kép
benta
 
 


Én sem tudom mikorra érek oda, még mindig nem döntöttem mi legyen...

Benta!

Én is szorítok...

Noémi!

Elküldenéd priviben a számod? Mert én iszonyú bamba tudok ám lenni, és ha nem látlak titeket, akkor ha te integetsz, talán felismerlek, mert veled már találkoztam személyesen. :lol:

Védőnő érvein én is csodálkoztam...szerintem is baromság. De ha már lehet recept nálkül kapni ezeket, akkor érthető miért adtak. Csak erről a védőnő miért nem tudott? Meg az ügyeleten a nő? Mert ő is kérdezte, hogy van e allergiás a családban. Mondtam, hogy én, ekcémás. Húzta a száját, hogy akkor nem kéne sima tápszer, de végül azt mondta, hogy ha hétfőn fel tudunk iratni, akkor egy hétvégétől semmi baja nem lesz a babának, hogy nem HA-sat kap.

Ugye hoztok fényképezőgépet? Mert én akkor nem vinnék, mi gépünk elég ócska.

Kép
Kép
tabati
 
 


Na, itt volt a srác, második indításra beindult... :shock:
Megkérdezte, megmutassa-e, hogyan kell elindítani egy autót :lol: a kis szenya!
Szóval, a helyzet jelenlegi állása szerint megyünk!
Hol lesz a tali?

Kép

Kép
mukkancs
 
 


:D Max, minden egy csoportban álló kisbabás brigádhoz odacsatlakozom, az egyik hátha Mi vagyunk... :lol:

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Noémi,
én is kérném a számodat!

Máté lábától függ, hogy megyek-e :roll:

Táp: recept nélkül is kiadják a HA-t, de akkor nincs rajta a támogatás, drágább. A Hipp HA1, HA2-t lehet venni a multikban, a többit gyógyszertárban. Ez úgy baromság, ahogy van, miért ne lehetne azt is levenni a polcról és kész? Inkább menj a patikába betegek közé a babáddal a tápért. Ugye senki nem gondolja, hogy a patikus majd érdemi szoptatási tanácsot ad?! Utálom, ha nem néznek felelősségteljes gondolkodó lénynek.
Németországban a DM-ben vagy a boltokban bármilyen tápszert megvehetsz, kint van a sima, a HA, a szójás, a tejmentes gyógytáp, Sinlac és társai, minden. És nincs rajta támogatás, mégis sokkal olcsóbb, mint nálunk. És akkor még nem is az ottani bérekhez viszonyítottam az árukat.

Zsu,
klassz a karácsonyos vonalzód, pont kerestem, hány nap van még.

Banyoszka,
szuper fotók! Nikinek még Beniénél is nagyobb szeme van! Haj megvan, már extragáz, de csütörtökön megy fodrászhoz a fiatalember :lol: Hány napot voltatok? És megírnád privibe, mennyibe került kb., hogy össze tudjam hasonlítani?

Kép
benta
 
 


70/5170126

Én is ott leszek délre, mert délutánra én is programot terveztem - fotózunk végre!

Benta, Lys, gyeretek!!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Ezt most találtam: http://babaknak.multiply.com/

Ha valaki már ismeri, akkor bocs.
Talihoz jó szórakozást! Remélem, képeket kapunk!
Jelzem, akik most találkoznak, a következő tippelős fordulón előnyben lesznek. :wink:

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Mennék én, ha M. lábra tud állni, megyek.

Kép
benta
 
 


Párom estére belázasodot. :( gyengének érzi magát és nincs étvágya. :( Külön alszunk ma éjjel...nem rinyálok, de ez borzasztó, idejét sem tudom mikor aludtunk külön utoljára. :( Nem magas a láza, meg beszedett panadolt, de azt mondta, ha reggel is felmegy, akkor nem megy dolgozni, de akkor én sem megyek a talira. :( Szerintem nem lesz ebből semmi, mert nem is néz ki betegnek, úgyhogy nem aggódom nagyon, csak az éjszakát sajnálom. :( De inkább, minthogy Noé is elkapja.

Benta!

Mi történt Máté lábával? Lemaradtam... :oops: Remélem nagyid jobban van már.

Mukkancs!

Jó, hogy jöttök! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Benta!

Még annyit, hogy ha párom lebetegszik és nem tudok menni, az reggel kiderül, akkor írok sms-t a pelenka miatt. De erre tényleg nem sok esély van, vagy legalábbis nagyon remélem. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Benta jobbulást a családod betegeskedő tagjainak! Köszi a dicséretet!

Noémi én is dél körül szeretnék érkezni, remélem Niki időben fog kelni-enni és időben el tudunk indulni!

Mukkancs,Zsu Niki is ezt csinálja, kb. 5 perc alatt végez a szopival, hagy is a ciciben, én is aggódni kezdtem. De én is kértem kölcsön újra mérleget kíváncsiságból,és valóban 110-130 között termel be ilyen rövid idő alatt is! De a testsúly x 150-et még soha nem ette meg!
De nem reklamál korábban kajáért és tartja is a súlyát szépen, már most vigyáz az alakjára :lol: :lol: :lol: :lol: (szerintem még mindig nincs 6 kiló! De majd szerdán kiderül oltáskor:))

Várom nagyon a holnapot, bár kicsit csalódott vagyok,olyan kevesen leszünk a talin.... :?
Tényleg! Ha bemegyek az Ikeába,merre induljak? Hol találkozunk?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Jó reggelt!

Jelentem,nálunk szopisztrájk van :( Este korán lefeküdtünk (bánatomban lenyomtam 2 pohár pepsis vörösbort), erre kisfiam hajnali 1/2 4-kor már randallírozni kezdett. Cicit akartam a szájába dugni, párszor elfordult, majd éktelen bőgésbe kezdett :shock:
Reggel megismételte. Még nem esem kétségbe, mert a pelus tele van pisivel, de már aggódom.

Ikea: ott már voltam talin, szal ha bementek, akkor a bejárattól kissé balra vn egy felvonó, azzal felmenni, majd az étkező irányába indulni el, de rögtön a legelején megállás, mert ott van a játszórész.
Hú, de ott lennék veletek.
Kérlek csináljatok rengeteg sok fotót, s ha nem akarjátok mind feltenni ide nyílvánosan, majd lökjétek át emilben nekem. Legalább vígasztalódni tudjak.

Benta: remélem Máté lába nem lesz annyira gáz. Szegény gyerek. Foreveres cuccot nem nyomattál rá?

Kép
kissmanó
 
 


Helló!

Mintha el lenne átkozva ez a találkozó!

Remélem azért tudtok jönni lányok! :)

Kérdés: használt már valaki VLNet-es terméket? Ez is olyan MLM hálózat, mint pl az Amway. A fogyin ajánlotta a csaj, de ő drágábban adja, mint amennyiért én a neten megtaláltam. Csak hiába írtam a csajnak nem írt vissza. Gondoltam hátha tud valaki valamit.

Este BEBA jó éjt tápot adtam Áronnak, és 1/2 8-ig aludt! :)
A mostani DM-es kuponfüzetben van 50%-os kupon a táphoz. Ha valakinek megmarad, ne dobja ki, én szívesen venném! :)
Ellenben fel tudok ajánlani egy pár fajta kupont a DM-es bababónusz füzetből.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Mi megyünk a talira, férjemnek ugyan volt még egy kis hőemelkedése, de már jól érzi magát, bemegy dolgozni. Viszont korán végez, így értünk jön. :D

Manó!

Remélem minket mei tai-osokat is felengednek a lifttel, mert az direkt csak a babakocsisoknak van. Egyszer nagyon rohantam, mert otthagytam egy fontos mappát az ebédlőben :oops: és szerencsére idejében észrevettem, de nem engedett felmenni a csak. Mondjuk akkor nem gyerekkel voltam, remélem most felenged. Mert ha nem akkor én ott fogok keringeni, ugyanis nem tudom a rövid utakat az ösvényen meg órák, mire eljutok az étkező részig... :lol:

És mi is ott leszünk már korán. :wink:

Az idő nem a legtutibb, de remélem ezért nem gondolja meg magát senki. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Én tuti jövök Nikivel , bár amilyen szar éjszakánk volt, legszívesebben aludnék....
Este volt vagy fél 11 ,mire nagy kínnal-keservvel,fenékrázással, ringatással sikerült elaltatni, aztán 0.30-kor, 3-kor 4.30-kor és 6.45-kor kelt.........Miért :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Szomorú, de nem megyek. Nagyon sajnálom, engem a múltkor is egy hétre való energiával feltöltött a tali. De most sánta kutyát ápolok :cry:

Érezzétek nagyon jól magatokat, és kérünk sok fotót!

Manó,
igyunk egy Jack Daniel's-t!

Magányos Benta

Kép
benta
 
 


Benta: Danielst nem szeressem. de Jeger-re benevezek.
ihatunk ki-ki ízlése szerint.
fiam csak ordít, cicit be sem akarja kapni, ciciben ezért egyre kevesebb lé van. ördögi kör.
én meg úgy müxöm, hogy hiába fejek, attól nem oldódik meg semmi, max feszültebb leszek, s akkó még kevesebb.
most épp cumizik és pukizik az ölemben.
tegnap reggel volt egy kevés kaki, de én szívesen látnék ma is egy büdi csomagot.

Kép
kissmanó
 
 


Mi is ott leszünk!

Benta: sajnálom, hogy nem jössz. Gyors gyógyulást Máténak!

Manó: ha már nem tudtál jönni, megérdemelnél pár nyugis, "minden renben" napot! :(

Tabati: babával biztos felengednek! Én se szívesen cipelem végig az egész áruházon a hordozót a gyerekkel, pucéran 7,5 kiló Petra, úgyhogy van súlya.

Banyosz: sajnálom a rossz éjszakát :( Elaludni nekünk se akart Petrus, aztán mikor már mi is álmosak voltunk, feladtuk és bevittük hozzánk. Letettem és míg a fürdőben voltam magától elaludt. :o Reggel meg olyan korán kelt, mint már régen nem, de ez nem panasz, mert így is kialudtam magam.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Jó reggelt!

A fiamat megcsípte a cecelégy! :)
Este 19.30-tól reggel 6.30-ig aludt,(ilyen már rég volt, hogy nem ébredt éjszaka), aztán 8-kor letettem és még mindig szunya!
Befejezem Banyoszka, nem hergellek... :D

Mi lehet a baj Gézengúzzal? fáj a pocó? gyors kakit kívánok! :wink:

Na, asszem ébred Bencus, lépek.

Ja, és megyünk, ha a technika ördöge nem szól közbe.
Fényképezőt viszek.

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Benta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: De megértelek!

Tényleg el van átkozva ez a tali,ahogy Noémi is írta.....

Lys ugye Te jössz?????

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta: Máténak is gyors gyógyulást!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Sziasztok!

Csak egy életjelet adok magunkról,sajnos Jázmin eléggé beteg lett,tüdőgyulladás,és hörghurut,és még gépem sem volt!
Ezenkívül jobb hír is van amiért nem jöttem,megszületett a hugom kislánya:Boglárka!
Ma már remélem vissza is tudok olvasni!
Addig is szép napot mindenkinek,ja és jó talit!
(Úgy volt hogy én is tudok menni,apa ment volna ma pestre,de most sajna kimaradt,talán legközelebb!)
20140328174041
 
 


Mukkancs, a technika ördöge mongyon le!!! Már elég sokat ártott!
Nekünk sem ártana már egy ébredés nélküli éjszaka.... Visszasírom a jó meleg nyári éjjeleket, mikor az én kicsi lánykám este 10-től másnap reggel 9-ig aludt, és olykor még akkor is én keltettem,hogy egyen már végre!
KÉREM VISSZA A JÓL ALVÓ GYEREKEMET!!!!!!!

Manó legalább Gézengúz tekintettel lehetne anyukájára.... :wink: Azt hiszem,ez a szopisztrájk hiányzott még nagyon Neked, igaz? Remélem tényleg csak a a kaka zavar be, és ha megszabadul tőle Kicsi Fiad,akkor már enni is fog újra és lesz is mit!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Tabati: milyen már a kettes vonalzód?
mikor volt az a 2006.00.00? :roll:

Kép
kissmanó
 
 


Moncsy gratula Boglárkához, jó egészséget Neki és az egész családnak is! mekkora paraméterekkel rendelkezik a kis hölgy? Jázminnak gyors gyógyulást!
Miért nem lepődök meg,hogy Te sem tudsz jönni? :lol: :lol: :lol:
(véletlenül se vedd sértésnek,nem annak szánom,csak már az csoda, ha valaki ma tud jönni :D )

Banyoszka
banyoszka
 
 


Moncsy: jó, hogy jöttél. már emilben akartalak nyomozni. gratula húgodéknak, sok tejcsit a csajszinak.

tényleg átok ül ezen a talin.

Mniki tök faképnél hagyott minket, a májusiaknál tegnap néztem, ott még a bp-i talira is nevezett :( nem tom, mi leprásak vagyunk? terhesség alatt tök aktív volt itt, most meg így hátat fordítani.....

Benta: kérünk szépen jó híreket is.

ja, az ikeában egyen már helyettem valaki olyan pirosáfonyás menüt. imádom a piros áfonyájukat. és a bótból egy mustár is fénypostával jöhet.

Kép
kissmanó
 
 


én azon lepődnék meg, ha valaki soron kívül ott lenne. ja, s lenne olyan, nagyon örülnék neki.

Jázmin mivel volt kúrálva? suliból mennyit kellett hiányozzon? nehéz volt pótolni a kimaradást az elsősnek?

Kép
kissmanó
 
 


Zsu: köszi az oldalt, nem ismertem. s pl. nincs meg a négyszögletű kerekerdő. most orvoslom. aztán nézem a többit.

Kép
kissmanó
 
 


Autósoknak (ez nemrég változott, korábban ha csak egy kanalat vett az ember ingyen volt 4 óra parkolás).
Ikea parkolási rend az Örs vezér téren:
A parkolás első órája minden látogatónknak ingyenes. Utána minden megkezdett óra 200 Ft.
Amennyiben 10.000 Ft felett vásárolsz áruházunkban, éttermünkben, kávézónkban illetve bió boltunkban összességében, egész nap díjtalanul parkolhatsz.
A parkolókártyát fizetéskor a pénztárban kell érvényesíteni. Fizetés után 1 óra áll rendelkezésre, hogy az áruházat elhagyd.
A jegy elvesztése esetén 2400 Ft-ot kell fizetni.
cosmopolita
 
 


Moncsy,
gratulálok a tesódnak! Sok boldogságot!

Manó,
van Jäger a fagyasztóban, gyere!

Kupon:
Babylove jumbo box: 300 ft
Nivea dupla popsitörlő 200 ft
Johnson fürdető 100 ft
Weleda fürdető 200 ft
Gabi öblítő 150 ft

2 db teljes 50 pontos kuponfüzetem szinte teljes egészében van, nekem nem kell.

Aki kéri, annak ingyen elpostázom!

Cserébe szeretnék a bababónuszosból Mam cumis kupont, akinek felesleges, gondoljon rám no meg Benjáminra!

Benta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benta 2009.11.03 10:28-kor.

Kép
benta
 
 


Benta: ezt csak most beszéljük?
kérdezzem apát mikorra lesz kész az autó? mert Jägert imádom, indulunk. csak az a baj, ha alkoholizálunk, utána nem tok vezetni.
na, majd eljön a mi időnk is.
jön még kutyára az akármi, megyek én Bp-re még (remélem a húgom marad ott ahun van), s akkó lesz ereszd el a hajam.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!
Itt is egy inaktív. bocsi :oops: De az én jóalvó fiamat is elcserélte valaki...

Benta, sajnálom a nagyit és Mátét! Jobbulást Nekik! Mamádról van hír?

Manó, hát, Te sem vagy mostanság a szerencse kegyeltje. Autó, Gézengúz, tejci... :( Legalább az a Jager befigyelhetne :wink:

Banyoszka, szuper lehetett a "nyaralás". Köszönjük a képeket a barátnőnkről :D

Kata, gratulálok az első fogacskához!

Mi napok óta alig alszunk. Zéti éjszaka óránként fent van, felsír. Tegnap este kaja nélkül elaludt. Aztán persze éjfélkor reklamált, utána óránként. Úgyhogy én napok óta olyan vagyok, mint egy zombi. Nappal is csak fél órákat alszik, így akkor se tudok pihenni. Múlt héten megkapta a 4 hós oltást, doki néni szerint fogzik.
Nekem 2 napja fáj a torkom, férjem is tiszta nátha.
Azért is nem reagáltam a talival kapcsolatban, mert rém bizonytalan volt minden. Ma megakartalak benneteket lepni, de így, betegen már tuti, hogy itthon maradok :(

Érezzétek nagyon jól magatokat!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Lorka fel6-kor kelt, azota csak egy rovidet aludt, nagyon nyugos.
Nem merek vele elindulni ilyen hosszu utra. :( :(

Erezzetek jol magatokat,
puszi
Agi

KépKép
lys
 
 


kíváncsi vagyok végül hányan vettetek részt. :x

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Na vajon miért nem lepődök meg hogy Lys sem tud menni sajna?

Remélem nem fog egész november pechszériáról szólni.
Lenne egy kérdésem:használt valaki kék-fehér tescos pelust?Milyen?Nem folyik ki a cucc?

Köszi a segítséget.

Kép
kata840725
 
 


Kata: én csak másodkézbeli infókat tudok. Állítólag a lilán kívül a többi eléggé használhatatlan.

lányok, olyan jó lett végül ugye a talicska, hogy későn oszlott szét a banda, s azért nem jöttetek még infóval?

komám indul holnap Mo-ra. legalább elküldöm vele a húgomnak a cuccost, s ő hozza a lábzsákot a tesómtól. ha már megvan....s itt ma reggel volt legalább mínusz 8 fok. ha nem több mínusz.

Kép
kissmanó
 
 


Helló!

Én hazaértem.

Végül 5-en voltunk: Banyoszka, Cosmo, Tabati, Csillag és én.

Nem voltunk olyan pörgős hangulatban, mint múltkor a Kopaszi gáton! Ez miattatok van "nem jövők"!

Képeket sem csináltunk...:(
Majd legközelebb!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!
Ez így nem ér. Nem érzem magam hibásnak :cry:

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?