Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,
ja, vhogy megálltam ebből szempontból a forgónál és a bébitornászó íveinél :lol: hogy ezekből jut neki kevesebb, de ez valóban nem a világ! :wink:
na a szemfejlődés sem árt... tényleg, még ez is.
és azt hiszem most már tudom, miért utálta a babakocsit :D
(csak hason alszik)

Katerina,
míg a nyaka megfelelőnek nem találtatik!
ha meg elkezd úgy igazán forogni, akkor le fogja tojni, ha hasra teszem! :roll: :lol:
Litti nem teszi le a fejét? nahát! :) Makim ha már elege van, és épp ordítani sincs kedve, leteszi oldalra és szopja az ujját. régebben bumm arccal bele a pelenkába v. játszóba.

belőlem is elmúlt némi para, mióta tápolunk is! :wink:

ismerősödnek macerás a szpotatás? akkor ciciztessen, fejjen, fagyasszon, olvasszon, adjon lefejtet, plusz tápoztasson kiegészítésnek - na ez a macera! :roll:

volt, hogy én is azt hittem, egyszerűbb volna a táp, mióta az is van, nem hiszem :lol: , cici a legegyszerűbb.


játékok stb.
van egy könyv, az a címe, hogy "Anya, taníts engem!" abban is vannak dolgok.

angel37
 
 


Katerina!
Szerencsére jól van, unokatesónak valami gyors lefolyású vírusos nyavalyája van, de már ő is okés.
Sajnálom, hogy nem tudtok kimozdulni, mi bevallom, nagyon menőkések vagyunk, én mindenfelé elviszem magammal, shoppingolni is :roll: Vele simán lehet vásárolni, jól nevelt vásárlóvá cseperedik mellettem :roll:
Szuper, hogy tetszik a Karamalz, én is éppen azt iszom :)
A szoptatás macerás??? Szerintem a legegyszerűbb dolog a világon... én legalábbis nem csinálok nagy faksznit belőle, elég sok helyen kajáltunk már, nem kell hozzá semmi, csak én és a gyerkőc és slussz.

Ma mi 6700 grammot mérlegeltünk, megint 34 dekát hízott egy hét alatt :shock: , és szomorúan konstatálom, hogy a 68-as méretnek is hamarost mondunk egy pápát, pedig erre a méretre már eléggé rákészültem, most úgy fest nagyon eltúloztam. Azt hittem ezt már kicsit tovább tart, és kelleni fog sok ruci :oops:

Amúgy ezt találtam:
0-3 hó :arrow: 150-250 gr/hét
4-6 hó :arrow: 130-150 gr/hét
6 felett :arrow: 50-90 gr/hét
Szóval Zé nem akarja tudomásul venni, hogy ő már a második csoport lenne... :)

Volt nálam a védőnő, és azt mondta, hogy ne várjam ki a 6 hót, hanem 4 hótól próbáljam meg kóstoltatni vele a gyümölcsleveket, csak hogy ízlelje meg, mert hogy annyira jól fejlődik, és annyira "cicista", hogy félő, hogy nehezen fogja majd elfogadni, minél később kezdem..... hát nem tudom.

Angel!
Én azt gondoltam, hogy hasra tetted babakocsiban.... :shock: Így azért nem annyira meglepő, hogy nem aludt benne.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz, Nyulasz, hol vagytok??? :shock:

A többi hiányzóról nem is szólva..... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Till!
Megnyugodtam. Akkor nem tűnt el a csomi. Posta parám van mindig, mert egyszer pár éve egy komplett peranyag kóválygott 3 hétig, a bíróság már 100 ezres bírsággal fenyegetőzött, én meg magyarázkodhattam, hogy bocsánat, bíró úr, mi elküldtük...

Lois!
Bakker, ez most nagyon nem kellett. Zé akkora, mint a lányom. :-(
És folyton csesztet mindenki (na jó, a gyerekorvos nem) hogy miért ilyen kicsi.... :?
De nehogy magadra vedd, örülök, hogy Zé szépen hízik! Csak nekem szar az ilyen néha... Paramama. :wink:
vovanda
 
 


loislane írta:Volt nálam a védőnő, és azt mondta, hogy ne várjam ki a 6 hót, hanem 4 hótól próbáljam meg kóstoltatni vele a gyümölcsleveket, csak hogy ízlelje meg, mert hogy annyira jól fejlődik, és annyira "cicista", hogy félő, hogy nehezen fogja majd elfogadni, minél később kezdem..... hát nem tudom.

szerintem ennek olvass inkább utána...
Nem függ a cicistaságtól, hogy mennyire könnyen kezdi a kanalazást. Mátém abszolút jól szopó baba volt, mégis kb 3 hét alatt már oda jutottunk, hogy 2szer kanalazott és nem kellett a cici. Lilivel meg akármit csináltam nem akart kanállal enni, darabossal kezdte.

Egy 4 hós baba bélrendszere még nem érett a hozzátáplálásra, teljesen felesleges az esetleg kialakuló allergiákat megkockáztatni.

Vovanda :)
Lilim 2.5 éves, 80as nadrágokat hord.... tavaly 1.5 évesen 68-74es nadrágjai voltak, a téli overallja 74es volt, idén 80-86os... ne aggódj :)
nekünk ilyen pici lányok jutottak!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katerina: köszi, majd megkérdezem a gyógyszerészünket, hogy melyik névre adja ki, vagy kiváltja a párom, ha megvannak a lányok.

Olyan kíváncsi vagyok mi van Lonával, de biztos már babázik a férje meg nem hozza a híreket!

Éjjel alig aludtam, de legalább megvan az eredménye a 10 percenkénti pisilésnek: 3,5 kilónyi víz ment le rólam reggelre és még így is maradt, mert látom a lábamon. Holnap megyek dokihoz, kicsit kezdek parázni, nehogy be akarjon fektetni, de végülis jól vagyok és a vérnyomásom is csak ritkán éri el a 120-at. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois!
Nyugodtan szoptasd 6 hónapig!!! Nem lesz kanálfóbiásabb a szoptatott baba.

Icsilya!
Köszi! :D
Pöcs ki van vele, hogy mindenki rám ront, hogy miért ilyen kicsi...
vovanda
 
 


Hahó!

Hír, Megjött az első T-GYÁSom, több, mint a fizu :D

Éjjel virrasztás volt, Lencsi evett éjfélkor, fél 2kor, fél 4kor, fél 5kor és innentől no alvás :shock: és reggel 8ra mentünk dokinénihez :?

Lányom 3530 gr, :D :D :D -de azér felírattam a tápit :roll: szükség esetére :roll:

Vovanda,
és péz átment? :roll: (Apa holnap tudja csak elhozni a csomit :? /

Timi,
szuper, menjen csak a víz :P

TÉLLEG, IGAZOLATLANUL HIÁNYZÓK JELENTKEZZENEK :lol: :lol: :lol:

tillidian
 
 


Tilli,
áhh, nálunk is ezt csinálja a postás! pedig terhesség alatt, mostanság is tulképp nonstop itthon voltam/vagyok :roll: egyszer ráadásul még rossz postát írt rá, hol vegyem föl a cuccot :evil: (nem is értettem miért azt)

Lois,
ja, próbáltuk hason is a babakocsit, uaz az ordítás volt! :roll: :lol:
de mostanában már bírja! :wink:
meg nem is várnám, hogy aludjon, csak nézelődjön, úgy is jó, csak ne ordítva!!! :D
Z hova siet ennyire? :shock: :lol: Clarkod amúgy magas, nagyobb darab?
kajához már írt Orsi! :wink:
gyerekorvosunk amúgy azt mondta, akár egy éves korig is kitolódhat a "más kaja" :shock:

Timi,
ennyi víz! :shock:

Vanda, Orsi,
kicsilányosokhoz csatlakozom!! :wink:


két napja mi nyomjuk a barackot! :D nyomjuk? pár babakanálka! 8)
rendesen szemen köpött vele, de nem utálat, játszik, vigyorgott is hozzá! :D
tegnap apával próbálták először, állítólag megevett 10 kanálkával :shock: elfelejtettem mondani, hogy először csak max 3-4 :roll:
cicista, de nagy ellenkezés nem volt a kanállal (már az almánál se).

majd jövő héten megyünk okos doktorbácsihoz, aki végre felvilágosít, hogy hogy is van az ennyire koráknál a zaba. jól fog jönni! :oops:

angel37
 
 


Tilli,
jaja, tgyás, kellemes meglepetés! :wink: :D

angel37
 
 


vovanda írta:Icsilya!
Köszi! :D
Pöcs ki van vele, hogy mindenki rám ront, hogy miért ilyen kicsi...

abszolút megértem az indulatot, ráadásul az enyém kislány 12 hóig kizárólag (!!!) szopott, na, ezért kaptam elég baszogatást, elhiheted... de a végén már tényleg azt mondtam, hogy tömje meg aki tudja....
De ettől még felnőtt, eszik mindent, nem válogatós, csak hát kicsit későn érett meg rá, egyébként nem volt 8 kg egy évesen, ráadásul baromi alacsony. Most így 2.5 évesen 82 cm.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


angel37 írta:gyerekorvosunk amúgy azt mondta, akár egy éves korig is kitolódhat a "más kaja" :shock:

épp erre írtam példát :D
az őszintét megmondva, azért a végén már untam kicsit, hogy csak én voltam jó, és semmi más, és nem volt hajlandó semmit enni.... de túlestünk ezen is.

(és nem hiszem, hogy ez összefügg a 6 hóval v. bármivel, mert a fiúkkal nem volt gond. Máté azonnal, Levi kicsit később rákapott a kanálra... és megúsztam a pépek gyártását :D)

Angel :)
a hozzátáplálás korababáknál valós kor szerint megy, mert a tápcsatorna szinte kezdettől működik, tehát nincs értelme a korrekciónak.
Amire figyelni szoktak, hogy a fokozottan allergén ételeket viszont inkább korrigált kor szerint érdemes adni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gyors vagyok, mert az utóbbi időben nem alszunk. Olyan vagyok, mint egy kifacsart citrom.

Én meg csatlakozok a kicsifiúsok klubjához, mert Norbika olyan pipaszár lábakon áll, hogy a sírás kerülget néha. Állítólag ikreknél mindig van egy hátrányos helyzetű, hát nálunk a trónörökös lett az. Figyelem, miben ügyeskedik, de nehéz eset, olyan kis védtelen.

Orrunk folyik, Kira köhög, Kisnorbi fogzik és éjszaka óránként felkel, és valamitől kiütései lettek. Úgyhogy kész vagyok.

Ha esetleg valami csoda folytán aludnánk ma este, akkor benézek holnap is. Mindenkinek szép napot.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Orsi,
:D
jó ez, emrt legalább nem fogok rajta izélni, ha valami kaja nem megy :roll: :wink:
enyim csaj már unja a cicit, komolyan, a tápos cumira jobban ráveti magát.
hááát, azért ő nem evett rögtön, kb egy hét után kikészítette az első fél mili tej, mire nagynehezen elfogadta a normaflora kúra után, visszaesett, kaja leállt, szül. után úgy 3 héttel kezdett újra fél milivel - na jó, hónapokkal mérve mondhatjuk kezdetnek :) .

Lili 12 hóig csak cici?? :shock: nem csodálom, hogy a végére untad :wink:
nálunk már befigyelt a táp is kb két hete.

aha, akkor okosdoktorbácsi el fogja mondani ezt, amit te írtál, csak körítve :lol: nem baj, nekem néha nem árt úgy elmondan, mint egy dedósnak!

Szöcsi,
:? kitartás :roll:
KisNorbidnak jó felzárkózást tesóhoz, biztos sikerülni fog :wink: , csak kicsit lassabban!

angel37
 
 


Vanda!
Bocsi, nem akartam rossz érzéseket kelteni benned... :( nekem lóbébim van, neked meg minilánykád, jól van ez így, nem lehetnek egyformák :wink:
De amúgy nekem is furi, kis családom eddigi sarjai mind törpördögök (nemtől függetlenül), EnyémGyerek alkatra nemtom kire hajaz, nagyszülők híján információhiányban szenvedünk a bébikorunkat illetően. A férjem jelen állapotában nem épp kicsi 190 cm, és 100 kg, szóval feltételezem, hogy Zé is szép magas nyúlánk pasinak készül.

Orsi!
Én is mondtam a védőnőnek, hogy elég nyakatekertnek érzem a logikáját, ha nem tudja megemészteni minek adjak neki, azért meg hogy csak kóstoltassam vele pár csepp erejéig, annak végképp semmi értelme. Ráérünk még. Na meg szeretem is szoptatni, és önző módon még kizárólagosságot akarok a Kölköm táplálását illetően... :roll: )

Angel!
Szóval így se szunyál benne....ez a csaj, ej :roll:
Egyelőre nem akarok ezen aggódni, hogy majd nem fogadja el a hozzátáplálós kaját, örökké úgysem marad cicista, majd aggódom ezen ha ott tartunk.
Szóval köpköd?? Király!! Jöhetnek a kajálós képek :wink:

Szöcsi!
Na titeket aztán most minden megtalált, Jobbulást !! KisNorbi meg majd behozza a Csajszit idővel, bár tesók, de ők sem egyformák :)

Itt mindenki H1N1-ellenes?? Én azon filózok, hogy beoltassuk e magunkat :? Még sosem oltattam influenza ellen, de most lehet rászánom magam :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Mindjárt hívom a doki néninket oltás ügyben, mert a gyerekemet az oviban akarják oltani. Beszélek vele, meglátom, mit mond, de eddig az összes doki azt mondta, hogy ne.
vovanda
 
 


H1N1:
Saját doki nénink és Dokisógor is azt mondták, hogy abból a szempontból nyugodtan be lehet adatni az oltást, hogy eddig ők mellékhatással nem találkoztak. 3 éves kor alatt ne, kismamákról nem tudnak mit mondani.
Egyébként az ő betegik is teljesen bizonytalanok, sógorom a saját gyerekeit megszúrta.
vovanda
 
 


H1N1: a nőgyógyászom kismamáknál ellenzi, mert mégiscsak egy vírussal oltanak, ha gyengített is, és a placentán keresztül átkerül a babába és neki lehet, hogy a gyengített vírus is sok lenne.
Babavállalás előtt javasolja, ha valaki oltatni akar.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Ideért a pénz, köszi szépen.
vovanda
 
 


sziasztok!

2009.10.30-án pénteken 12.20-kor megszületett régóta várt Mártonunk :D
Hétfôn már haza is jöttünk, csak elleptek minket az örvendezô seregek. Jövök amint ránknkcsukták az ajtót és lesz egy kis nyugalom.
Marci pont olyan amilyennek kpzeltük. Teljesen elvarázsolt minket.

Kép
lona1
 
 


Lona: szívből gratulálok és sok boldogságot nektek! Már annyira vártalak a hírrel! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Éreztem, hogy most kell jönni: Lona, szívből gartulálunk a családnak! Sok örömet, egészséget kívánunk!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lona!
Gratulálok!!!
vovanda
 
 


ÚÚ csak gyors bekukk!!

Lona Drága szívből gratulálok!!!
Jó egészséget kívánok nektek!!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lona!
Szívből gratulálok Kisfiad érkezéséhez, boldogságos időket kívánok!!! Marci-fotográfia esetleg?? :D

Vanda!
És akkor Balut beoltatod?
Nekem is itt vannak már a receptek, csak most épp nem lehet kapni :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok nállunk apa kapta meg mind a két influenzára a szurit.
Igen a beszerzése nekem is sok időmbe telt 4 gyógyszertárba voltam. :roll:
Jó hogy mondják, hogy mindenki adassa be aztán meg nem kapható. :twisted:

Kép

Kép
raniko
 
 


Helyzetjelentés: méhszáj változatlan-2100, lányok farosak, szépen fejlődnek, jövő héten uh, utána héttől pedig NST. Befekvés nincs, majd csak, ha szülünk. :D Vizesedésem doki szerint minimális, szinte nincs is. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lona, szívből gratulálok.Megyek és továbbadom a jó hírt!!!!!!!!!!

Én oltatok.A másik babásban volt erről vita, ide én már nem írnék semmit, engem a melóhelyen meggyőztek.A gyereket is oltatom, igaz a gyerekdoki asszem leüvölti a fejem, ő oltásellenes, de eddig amit ellenzett is beadattam kiv a bárányhimlőt, bár megszokta hogy önjáró anyuka vagyok.
Vendég
 


Lona,
gratulálok Márton fiadhoz! :D sok boldogságot a kis családnak! :D

Timi,
ezek jó hírek! :D


oltás:
apa úgy döntött, ő oltatja magát.

angel37
 
 


Sziasztok!

Lona! Szeretettel gratulálunk Mártonhoz :))))
Képet-képet! :)

Oltás: Petinek erősen javallott, Marcinak gyerekorvosunk ajánlja, én még hezitálok...

Timi remek hírek! :)

Voltunk mérésen, Marci 74 cm, 8650 g, úgy tűnik lassul a rohamtempó... (Lois! ezt Neked írom, -egyébként tényleg szép szál az Urad, nem meglepő, hogy Z.-is nő szépen- :)
Lassan megy a kóstolgatás is, csak barackot hajlandó enni-bármennyit :shock: viszont sajna véges a lefagyasztott készlet...
Angel! enyém-baba berreg is -ééés köpköd , ma pl. kaptam sütőtök arcpakolást :D Viszont -Ikeában vettem tök jó előkét (kicsit kényszerzubbony hatású-így Ő nem úszik a pempőben...

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lona - gratulálok!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Lona,
hatalmas gratula!!! :D :D :D


Én ma is csak életjel, minden ok, csak döglött vagyok :oops:

Cupp Mindenkinek!!!

(mi nem oltatunk :roll: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bocsi,bocsi,egyszerűen már nem jutok ide :oops: ikresbe írok,meg néha pár sort a beültisbe,de azt sincs időm olvasni.

Kihívtam a gyerekorvost,hogy alig esznek mostanában.Napi 400 gramm körül eszik Noémi,pedig már 4700 gramm a súlya,Balázs meg 500 körül eszik,neki meg 5700 gramm körüli a súlya.Szóval kb annyit esznek,mint 3 hetes korukban. :shock: Cicizünk,ha kevés,akkor megy a tápi üvegből,de még mindig küzdelem,mostmár a cici is csak addig kell,míg ömlik belőle,ez kb 5-10 perc szopi,utána elfordulnak,a cumisüveget meg hol elfogadják,hol nem.

Viszont már hangosan nevetünk,és egy hete este 8-9 től reggel 4-5-ig alszunk,ma pl.5.50-kor keltek :D (kopp-kopp-kopp).Most mennem kell,remélem mindenki jól van,jó lenne legalább olvasni titeket,remélem hamarosan jut rá időm :oops:
Vendég
 


Ja,és picit piros a torkuk,de nem vészes,jókedvűek,láz,orrfolyás nincs.Viszont Noémi dörgölgeti a szemét,hol eegyiket,hol másikat,attól éőpiros lesz,és könnyezik.
Vendég
 


Lois!
Fogalmama sincs. Hétfőig kell eldöntenem, de a nem felé hajlok.

Hunci!
Dokisógor szerint 3 éves kor alatt nem nagyon kéne a lurkókat macerálni. Meg amúgy is: leginkább a mi korosztályunkra veszélyes, legalábbis eddig a 25-40 évesek produkálták a legtöbb súlyos esetet.

Nyuszi!
A piros torok okozhat étvágytalanságot, meg a takony. Nálam Balunál és Rékánál mindig az a baj első jele, hogy nem esznek (szó szerint semmit). A súlykülönbségen ne izgulj, nekem már több mint 2 kiló van köztük. Kiscsaj ne legyen díjbirkózó. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!


Lona:

hatalmas nagy gratula Márton babához.

Oltás:

Én félek tőle szerintem nem adatjuk be. Szoktam nézni etetés közbe a reggelit egyszer azt mondják : igen oltasd aztán meg ne. Ha lappang benned valami akkor semmiképp ne és azt honnan tudjam úgy mégis. csak reménykedek, hogy nem leszünk betegek.
Gréti tüsszög kicsit de nem folyik a nózija, meg néha-néha köhint egyet de nem tudom, hogy a torka miatt vagy mert tetszik neki. Jót nevet köhögés után. A baby outletbe vettem egy tök jó zsákot a bébihordozóba, 8000.- helyett 3000.- így ha autóval megyünk valahova nem kell overál csak egy vastag kocsikabát és mehet a zsákba. Nagyon szuper:
Kép
Na ,egyek mert hiányol Gréti.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nyulasz,
szépen nőnek pedig! a súlykülönbséghez nem akarok hülyeséget mondani, higgyél Vandának! :wink:

amúgy nekem is ez nem fér a fejembe, hogy a kiscsajnak annyi napi kaja elég volt nemrég (problémáztam is itt rajta) mint egyhósan... pedig tényleg. majd jön a falánkabb időszak!

gyerekdoki mit mondott?
ha jókedvűek, nevetgélnek nagy baj nem lehet! :)

legalább az éjszakák kellemesebbek! :D

angel37
 
 


Sziasztok!

Szerintem mindenkinek szive joga eldönteni oltat vagy nem.
Én annyira nem tudom mit higgyek amúhy, hogy se ellene se mellete nem vagyok.
Persze ahogy írtam apa azért már beoltatta magát. :roll:

Voltam cukorterhelésen és szerintem jó lett az eredmény.
Leírom:

Sima cukor: 4.74 normál 4.2-6.2 között
120 perces: 5.75 normál 4.2-6.2 között

Amiket viszont nem tudom mik és kicsit alacsonyak:

Lymphocyta 15.2 normál 20-45 között
Haematokrit 0.326 normál 0.350-0.460 között
Haemoglobin 117 normál 125-170 között

Ami magas picit:

Segment 77.8 normál 40-75 között

Bocsi, hogy minent leírtam de nekem ez kínai.
Valaki tudja mik ezek???
A dokimat még nem értem el. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: a haemoglobin, haemotikrit alacsonysága a vérszegénységet jelzi. Vasat nem néztek? A segment fogalmam sincs, hogy mi lehet. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Raniko:

A www.hazipatika.com-on van olyan, hogy laboreredmények. ott leírja mit jelent ha valami magas és mit ha alacsony.
A háziorvos fül alatt vannak a laboreredmények.

Nem nagyon értek hozzá amúgy de azt hiszem ezek vérfestő elemek.Talán a vashiányhoz van köze de nem tuti.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani,cukrod szerintem tök jó :D többit én sem tudom :roll:

gyerekdoki szerint semmi gond,két nap volt kinn egymás után,de nem rosszabodott a torkuk.Kell vaspótlást adnom,aztán majd egy hónap múlva vérvétel.Torkukra semmit sem kell adni.

Nem is a súlykülönbség miatt aggódtam,hanem a napi bevitt mennyiségen.Igazából tényleg szépen híztak,többet is a normálnál,de ez a kevés evés csak egy ideje van.Én is remélem,hogy csak a torkuk miatt volt,ma mintha már jobb lenne az étvágyuk.Balázs viszont eszik ciciből valamennyit,elengedi,és szabályosan sírógörcsöt kap,ha megpróbálom visszafordítani a cici felé,akkor szinte örjöng.Leraktam,20 perc múlva megint evett,de a vége ugyanaz lett.Nem értem mi baja,pedig 4-5 lukon is spriccel a tej,amikor megnyomom :roll: Van,hogy elfogadja utána az üveget,de van hogy nem :?

Jaj,már annyira gáz vagyok,nem is tudok másról beszélni,csak erről a hülye evésről :evil: Nem csak veletek,hanem a barátokkal,rokonokkal is,szerintem már hülyét kapnak tőlem :oops:

Nikó,nagyon klassz szerzemény :D

Lona megszült? :oops: Szívből gratulálok én is :D :D :D

Szerintetek mennyit lehetnek egy nap a bébihordóban?Annyira szeretik,ha kapnak tápit,be is alszanak,de ha átrakom őket kiságyba vagy járókába egyből felkelnek...ha hagyom őket,akkor nagyot alszanak benne.Persze nincsenek egész nap benne,de azért nem szeretnék bajt okozni :roll:
Vendég
 


Köszi Lányok!

Nikó megnézem az oldalt köszi.

A Serum VAS az 15.5 normál érték 8.8-28.3 között.

Megpróbálom ma elcsípni a dokit!! :wink:

Nyulasz én nem csodálkozom, hogy ez evés a parád és erről beszélsz.
Szerintem ezzel nincs semmi gond én is ilyen leszek! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,hát igen,mivel az alvással nincs gondunk,meg a kakival sincs,ezért az evés marad :lol:
Vendég
 


Nyuszi!
Nyugodtan hagyhatod őket a hordozóban. Balu a hasfájós időszakban egész egyszerűen nem volt hajlandó máshol aludni. Képzelheted, mennyit volt benne. Két gyerekorvos mondta, hogy baj nem lehet belőle, szóval ha ott alszanak be, akkor ne bolygasd. tudod: nem ébresztjük az alvó oroszlánt. :D
vovanda
 
 


Vanda, tudom, igaz is, csak H már bölcsis...én meg dolgozom, bkv-zom, apa tanít, sok az érintkezés és a gyerek heti 2x úszik, az sem épp a leghigiénikusabb hely.Amúgy én múlt héten megkaptam a szezonálist, ma a h1n1et , apa is és ha nálunk minden rendben, neki is beadatom.
Vendég
 


Vanda,köszi,akkor nem aggódom :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok,
Immáron újra itthonról jelentkezem :wink:
KIvizsgálások eredménye a belgyógyi szerint, nincs szükség sem transzfúzióra, sem szteroidra és lesz ez még rosszabb eredmény is.
Nőgyógyim szerint nem ilyen csodás a helyzet, még mindig fenntartja azt az álláspontját, h transzfúzió elképzelhető :? nagyonnagyon nem szeretném.......
Most hetente vérképet nézetünk....
Lányok jól vannak 1 hete a saccolt súlyuk 550-560 gramm volt, áttértünk 2 heti Uhzásra. Jövő hét az aktuális.

Csak gyorsan futottam át az irományokat, köszönöm a dícséreteket :)

Nekem a dokim azt mondta, h ne oltassam be magam...

Lona,
Gratulálok a Picifiúhoz!!!!

Rani,
bár ilyen szép haemoglobin, hematokrit értékeim lennének.....
Vércukorterhelésen viszont jó lett.

Igyekszem képbe kerülni! :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi: de jó, hogy otthon vagy már! Az meg méginkább, hogy nem látják annyira vészesnek a helyzetet. Az én vérképemre is azt mondták annó, hogy rossznak rossz, de lesz ez még rosszabb is! :wink:

Nekem ma kellett volna vérvételre mennem, de nem bírtam felkelni, meg hazagyalogolni sem tudtam volna, úgyhogy majd jövő héten. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz,
ugggyanez a műsor volt nálunk is! :roll: megmérgelődött a cicitől, minta kinek ne jut, pedig spriccolt. súly is hetekig szotyorgott. én is akkoriban erről írtam/beszéltem :roll: :lol:
nem kérik ilyenkor, ez van :? majd fogja.
ha hízik, tökjó :wink:

Tobi,
:D :D
jaj transzfúzió inkább ne kelljen!!

angel37
 
 


Tobi!

Vérszegénység miatt kell a transzfúzió? Én is nagyon vérszegény voltam a terhesség vége felé de kaptam vasat vénásan és full helyre hozta, mire mentem szülni. Pedig csak 5 ampullát kaptam és azt is hetente 1-szer.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: