Új privát üzeneted érkezett!

Na, megírtam a levelet. Majd a blogba benyomom, ha valakit érdekel...

Tinu, a 4 alkalmas bérlet ára 15500, egy alkalom 4000! Szerintem ez nem az az eset... Persze barmok voltunk, de a nő rábeszélt (az ő kollégájuk ráadásul!!!), hogy nyugodtan vegyem csak meg a bérletet. Jó, értem, hogy minek hallgattam rá, de akkor is gáz!
Trixi, engem is ez bosszant! Hogy nem egy felnőtt nem tud menni, mert akármiért, hanem egy kisbaba! Szerintem ez nagy különbség. Mert a felnőttek szívassák egymást a saját hülyeségükön, de ez...??

Mozza! Amilyen kedvemben vagyok, szerintem leütöttem volna a gyógyszertáros!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza, gyógyszertáros sztorid cseppet dühítő. Ennyi ésszel szabadlábon... :twisted:

Vanni, Marcid hogy viseli a Dévényes tornákat? Sirdogál közben?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza, mi ma vettük fel először ezt az overált, de csak azért, mert majd' másfél órát kint voltunk a levegőn (takaró nélkül). Alatta csak egy vastagabb rugi, meg body volt. Ha kocsival megyünk, akkor gatya+body+kardigán, semmi több. Kocsiból ki-berakásnál betakarom.

Szofi, babauszisoknak azt is megírtad, hogy szüljenek sünt? :lol: Én ezt üzenem.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Hű de sokat írtatok.

Mi megjártuk a védőnőt, Fruzsit jól lemérték behajlított lábakkal, úgy volt 67 cm :lol: Egyébként 70 volt mikor itthon utoljára mértük. 8010 gramm, minden oké :)

Ééééés, hónapok óta először ma ebéd után nem fektethettem le Zsófit, hanem Apa kísérte fel aludni, talán véget ér a túlzott anyásság, éljeeeen :lol:

Annus, Marci, Lilik nagyon helyesek :)

Ha autóbval megyünk, én is csak sapkát és kardigánt adok Fruzsira, kocsiig betakarom, útközben takarót lekapom :)

És hétvégén ő is overállban volt, a nextes overállja vékonyabb fajta, abban nyomult :)
Vendég
 


Ja Annus, szerintem Marci a nagy, meg az etetőszéketek :D Egyébként teszteltem a trónust és rájöttem, hogy döntött pozícióban NEM LEHET etetni.Szerintem megfulladna a béb. Szóval nem feltétlenül fontos, hogy tízezer fokozatba lehessen dönteni a majszoldát.

Majd kérünk képet Fruzsiról és a gyönyörű mókusos overállról :-) Persze egy képen szerepeljenek :-)

Na, marci nyűglődik, azaz énekel. Nem volt valami nagy alvás...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza!
Nem,nem mindig tartja úgy akezét!Hiszen totál felnyomja magát a tenyerére támaszkodva!
Csak néha a jobb kezét hátul hagyja,tehát amikro felveszi a repülős pózt,akkor van h a jobb kéz hátul marad,azon is támaszkodik,csak nem a tenyerén,hanme a kézfején!na megpróbálok képet mutatni....

annus11
 
 


Gyöngyi!
Mondjuk ez se fekvőig van hátra nyomva,nem is lehetne,de nem is 90 fokos a háttámla!Nekünk pont emiatt kellett,mert Iza még nem tud ülni és a mi székünknem dönthető!Ez meg tényleg akkora,h a fél nappalit elfoglalja.....kb fele akkora mint a kanapénk 8) de pár hónapig kibírjuk!
Amúgy Iza sokkal kényelmesebben eszik benne!!!!!!Nem feszeng,meg nem akar kijönni mint a hordozóban.Én meg naívan azt hittem h az kitart amíg megtanul ülni :oops: :roll:
Mákom van h tesóm pont el akarta passzolni,mert útban volt neki 8)

annus11
 
 


Annus!

Amit leírtál, az teljesen normális!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza,
de érzéketlen taplóval hozott össze a sors. Azt nem értem, hogy ha oké, hogy nem látja rendesen, de neked nem hitt elsőre, hogy a 2-est szeretnéd? És mi az, hogy legfeljebb éhes marad a baba :roll: Szerintem sincs az ilyennek gyereke...

Izus de tündéri:) Édi, ahogy elveszik majdnem az etetőszékben... Marci meg sem tudna ülni így... Mi még várunk, addig ölből etetem, úgy néz ki megy a dolog, csak gyorsan kell kanalaznom.

Gyöngyi,
Jaj de édi druszánk:) Én nem jöttem rá a fotókból, hogy miért nem sírt a babakocsiban...

A Dévényesen változó, hogy sír -e Marci. Házhoz jön, ami sokat segít szerintem. Volt, hogy egy mukk sem volt, végig élvezte az egészet, merthogy ez olyan speckó masszázs, amit kap, nem torna. Aztán volt, hogy ott kellet fetrengjek mellette, és húzogatnom kellett a zenélő egerét, hogy legalább ne üvöltsön, csak dünnyögjön, de oha rossz passzban van, akkor bizony az utsó 10-15 perc tüdőerősítéssel telik. Akkor nekem már fáj a fejem, és árgus szemekkel nézem az órát, hogy mikor lesz vége, merthogy 55 perc. És parázok, hogy vajon milyen trauma érhette az én egyetlenem. Ehhez képest, ahogy vége, mire felkapja az utcai gatyóját a nőci, már fülig érő mosollyal kacag a nőre, úgy köszön el tőle. Állítólag nagoyn felszabadulnak a babák a dolog után. Csak az anyukájuk feje és füle bírja a rosszabb napokon.
vanni
 
 


Vanni, azért volt csend, mert megkajálta az overállját :-)
Igen, több ismerősöm is hasonló Dévényes "élményekről" számolt be, viszont eddig még senki nem vitatta az eredményességét.

Megyek, vasalok egy kicsit, mer' az olyan jó :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Az eredményességét én sem vitatom, hiszen csak azokkal foglalkoznak, akiknél 90%-os az esély a gyógyulásra!
Nekünk személyesen Dévény Anna azt közölte, hogy nem gyógyítható a lányom állapota, ADJAM INTÉZETBE!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hu, Trixi, ez azért durva! Nem az lenne a valódi siker Nekik is, ha egy -mások által- reménytelennek mondott esetből kihoznak v.mi +at?...

Kép
szkitty
 
 


Na fölraktam a blogba a levelemet. Hatvanszor írtam át! Láttátok volna az első verziót! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nagyon cuki Izus az etetőszékben, meg Marcipánt is megzabálom! Nekem bejön ez az etetőszék Gyöngyi! Lehet, hogy a fa szebb, de ez sokkal praktikusabb, és vidámabb!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi, személyesen fogom nekik megmondani"Gyöngyi azt üzeni, hogy szüljetek sünt"

Trixi... :shock: :shock: :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jók az etetőszékes képek Izusról és Marciról! :D

Kriszti, Bogyónak jobbulást!

Blankinak nyügi napja van, azt hiszem, újabb fogzás-hullám jön. Persze fog sehol. Ma újra próbálom bejuttatni a homeóst a kicsilyányba, tea+pohár variációban. Meglátjuk.

Na, megjött anyu. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tudjátok a szomorú az a dologban, hogy nem ő volt az egyetlen, aki ezt így kijelentette!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Marci cukibogyó! Milyen arcot tud vágni! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Megnéztem az üdítő szeletet. Miért drága? Meg fogom csinálni, finomnak tűnik.

Az uram elment a bioboltba, Annus, ahova mondtad. Vett nekem rizspépet. De most más a feliratozás és Babakása rizspehelynek hívják.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza, köszi a recit, kipróbálom! Mekkora paraszt volt a nő! Titkon reménykedek, hogy nem gyócccerész, hanem asszisztens... :?

Na, a Tecsóból csak a gesztenyét meg a Vileda nyelet felejtettem el. Meg a bevásárlólistát elkészíteni :evil:

Én annak a sárga tetejű sütinek a zseléjét nem bírom megenni. Sztem borzalmas. :oops:

Csongi :shock: :shock: :shock:

Márton úr éééédespofa!

Annus, AM is tartja úgy mikor melyik kezét. Semmi gond! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri! Én ugyanígy vagyok vele! Imádom a fantás sütit, fanta nélkül. Szerintem is borzalmas a teteje.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mindenki evett már ilyen fantás sütit, csak én nem? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nem muszáj fantával csinálni. Anyum csinálta már pl kiwi üdítővel is. De lehet málnával esetleg,aki jobban szereti azokat az ízeket.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok

Amiota Boro ilyen mozgekony lett, alig tudok irni :shock: :D
varom mar a babaracsot nagyoooooooon..... hetvegen meg lesz ha minden igaz.. meg a lepcsobe is felkapaszkodik :? elmegyek pisilni,mire vissza jovok sose latom merre huzott el..

csak bele bele olvastam..

Annus! unokaocsem most 8 es fel honapos, eddig semmit se csinalt a haton fekvesen kivul :lol: vittek tornara is, attol se ltt mozgekonyabb.. ezt csak azert irom,h nehogy mar elkezdj aggodni :lol: szoval egy hete meg semmi nem volt.. hason se volt meg soha 1percnel tovabb, azt is fej leteve toltotte.. egy het alatt, szoval most.. a gyerek maszik es kapaszkodva megy.. hat en lehidaltam komolyan.. egy het alatt total megtanulta?? annyira durva :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Én alapvetően mindenféle zselét utálok. Broááááf! :lol: De a csokoládébevonatot soha nem tagadnám meg! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Én a zselés szaloncukrot is utálom. 8)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adraci!
Dettó...én sem...valahogy olyan mű..... :roll:

Lili alszik....már mindent megcsináltam...esküszöm unatkozom :roll:
Most ne kövezzetek meg! :roll: :oops:
Melómmal is simán végeztem.
Ez így nagy királyság. :lol:

Kép
mozza
 
 


Ma is keltenem kellett minden kajához.....szerintem simán átaludná az eg.napot....
Esztó!
Lehet hogy 2. névnek anyakönyveztetjük mi is az Álmos nevet.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Mozza, nem semmi a gyógyszertári nyanya.
Császár, ahol én szültem, ott a hsarántnál a 38., farosnál a 39. héten császár.( mi mindkettőbe beleestünk, Bálint a 38. hétig haránt volt, műtét előtti napon farosra fordult, új műtéti időpont 1 hét múlvára, aztán a z azt megelőző napon fejvégűre fordult :shock: :shock: :shock:
Dévény, én is azt hallottam, mindenkit meg akarnak kezelni....
Csongi :shock:
Tinu, én textilpelusok helyett egy rakás konyharuhát vettem, szépen ráncokra szedve a nyaka köré tekerem, maszatos pofival foroghat, így a uha válla sem lesz kajás.Könnyebb tisztítani is, mint a pelenkát- tudod, én Ultra mosogatóporral mosok ilyet.

Hétvége óta a van fűtésünk !!!!!

Nagymamám kórházba került, 2 hónapon belül harmadszor.Előzőleg a szíve, meg gyszerbeállítás miatt.Most stroke.Nem beszél , nem eszikés nem is nagyon ismer meg..

Kép
Kép
zili
 
 


http://babastilus.hu/vmchk/3-TaGa/26-Ta ... ce.tpl.php


Ezt a porontyon találtam. Jó az ára is :shock: :shock: :shock:
Annus, vonalzóm nekem is kampec..Újat kell csinálni, a mamanet kidőlt, ahogy Gyöngyi észrevette?

Kép
Kép
zili
 
 


zili egyszerre 2őt rendeltem :lol: :lol: :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zili!
Én csináltam újat és az jó,legalábbis úgy néz ki!

ja félre ne értsétek!!!Iza nincs lemaradva!!!Hiszen se ülni,se felállnia nem kell még!!!!!Mint mondtam nem ez volt a gondom,de többen is írtátok h normális ez a kéztartás,akkor nincs is gond!Tehát én azt hittem,pontosabban az uram csesztetett ezzel,h rosszul tartja a kezét a gyerek!
Meg Iza már régóta forog meg vhogy halad is :lol: Tehát ezzel semmi gondom nincs/nem is volt/nem is lesz!

Hát csak maga a fanta se olcsó,meg túró,meg sok tojás.Tehát va ennél olcsóbb süti is! :wink: De a tetején az nem is zselé amúgy,szerintem isteni!!!!Persze jól kell lekészíteni :wink: A zselét én se komázom annyira....

annus11
 
 


Annus, akkor csinálok újat..
mniki :D Mozza, még amit akartam, a szabály az a gyógyszer és tápszerkiadásnál, hogy ha nem olvasható egyértelműen az adag, dózis, adagolás, akkor a legkissebb kiszerelésű és legkisebb dózisú szert adhatja ki. DE MEGJEGYZÉS AKKOR SEM JÁR MELLÉ! Főleg az nem, hogy legfeljebb éhes marad a gyerek...

Kép
Kép
zili
 
 


Na, küggyétek a sütit! :D

Zili, igazán megértelek... Szorítok, hogy rendbe jöjjön. Az én mamám 6 éve épült fel 90%-ig egy stroke-ból, maiből azorvosok azt mondták, hogy sose fog. Csak pozitívan... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok! Egy hét megint kimaradt mert a szüleimnél voltunk vidéken, amíg apa továbbképezte magát. Visszaolvasással meg sem próbálkozom, így csak erre az oldalra tudok reagálni.

Szofi!
Nagyon köszönöm, hogy hívtál, megyünk mindenképp! Sajnálom a bérletes esetet! Én anno Alíznál egy 10 alkalmas kismamatorna bérletnél 9 alkalmat buktam, mert veszélyeztetett lettem.

Tinu! Majd próbálok legalább képeket visszanézni, mert hallottam Csongi újab elképesztő mutatványairól.

Annus!
Lemaradtam, hogy mi a para tárgya, de ha Iza mozgása, akkor szerintem ne aggódj! Minket senki nem fog leelőzni lustaságban (bár, valószínűleg hájacskákban sem :D ), mert Áron még mindig csak fekszik és szépen néz vagy mosolyog. Hihetetlen, hogy Csongival majdnem egy napon születtek és micsoda különbség!

Dévény: Alízt is kezelték, de nálunk nem történt semmi látványos fejlődés, javulás. Szerintem ebben is nagy az üzlet, ennek ellenére nem vitatom, hogy sokaknál beválok a módszer, de nem mindenható.

Fantás sütit én is csak zselé nélkül szeretem, nekem is zseléfóbiám van.

Kép

Kép
hean
 
 


Hát Szofi, az elején tart,szombaton történt, még semmi sem biztos,72 óra múltán lehet sejteni, hogy mi lesz,de nem bíztatnak.
pü-ben leírnád, hogy mennyire látszott neki súlyosnak, milyen tünetei voltak? Ő az a mamád, aki műtétre vár?Szorítok neki. N eked meg usziügyben.

Kép
Kép
zili
 
 


Hát Szofi, az elején tart,szombaton történt, még semmi sem biztos,72 óra múltán lehet sejteni, hogy mi lesz,de nem bíztatnak.
pü-ben leírnád, hogy mennyire látszott neki súlyosnak, milyen tünetei voltak? Ő az a mamád, aki műtétre vár?Szorítok neki. N eked meg usziügyben.

Kép
Kép
zili
 
 


Hean!
De jó h jöttél!!!Akkor jöttök a talira,ugye?Láttalak a listán :wink:

nyugi,semmi gond nincs Izával,egyáltalán nem lusti!!!Csak furin tartja az egyik kezét,apa szerint nem kéne neki....de másnál is van ilyen,szóval akkor nem lehet nagy baja! :wink:

Alíz és az ovi???
Áron mekkora már?

annus11
 
 


Zili, írtam privit!!

Hean, jó, hogy jöttél, már nagyon várom, hogy meghurkázzam ezt a nagyfiút pénteken!!!
Alíz hány kiló?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zili,
sajnálom a Nagyid! Kívánom, hogy teljesen felépüljön!

Hean,
örülök, hogy jöttök a talira ti is! Áront hogy hordozod mostanában? Én Marcit hetekkel ezelőtt már nem tudtam belegyömöszölni a kenguruba vastag ruhában, így Mei tai-ra váltottunk.

Na, Marci most aludt el, szerintem már nem kel ma. Én is kivagyok. azt hiszem ma is korán lefekszem, hosszú volt a nap nagyon, ilyen keveset még soha nem aludt, (2-szer fél órát) és ilyen korán nem kelt. (5.30-kor.)

Holnap-holnapután a párom szabad, és még dolgozom is mindkét nap, így lehet, csak csütörtökön jövök.
Puszi :

Vanni
vanni
 
 


Sziasztok!

Gergő ma brutál aktív volt, beájult n7-kor, azóta alszik. Félek, hogy így viszont hajnalban (4 körül) fog kelni, mert amúgy is csak 6-ig alszik egy ideje... :( :(
Genya módon próbáltam felébreszteni, de annyira mélyen alszik, hogy nem ment :!: Mi lehet vele??


Szofi, olvastam a levelet, engem meggyőztél, remélem, ők is beadják a derekukat. :roll:


Mozza, az, hogy irigy vahaagyohook, az nem kifejezés :P


Annus, nálunk Gergő is repülőpózban tartja a kezeit, hátracsapva. És a lábaival meg úszik ezerrel: ha hason vízre tennénk, ÁjenTorpot is lehagyná szerintem
:wink: :lol: :lol:
Na jó, ez azért nem teljesen oké, legalábbis a gyógytornászunk szerint, de korrigálható: egy feltekert vékony párnát v hengert teszek a mellkasa alá, amin támaszkodik, és a kezeit így nem kényelmes hátracsapnia, mert elöl kell, hogy használja őket.
Állítólag az ülőlabda is nagyon jó, mert azon is úgy kell egyensúlyozniuk, hogy előre teszik a kezüket.
Gergő nagyon erős, csak ugye technikában kellene fejlődnie.
Például még frankón tud háton fekve biciklizni
8)

Na akkor:
kéretik széépen a karácsonyra kapott zselés szaloncukrokat a számlámra átutalniiiii!!!
Én biz' szeretem :P :P

KépKép

Kép
hase
 
 


Zili,
sajnálom a nagyidat, jobbulást neki!


Tényleg utsó héten fordult be a babád??? Hát az nem semmi.. Gondolatátvitel?

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla!

Ezt a hengert nekünk is ajánlotta a dokker.
De nem találtam semmi alkalmasat...te mit teszel alá????
Én talán egy ikeás hengerpárnát....de nem tudom...a dokker valami kemény henger szivacsot mondott....de azt hol lehetne beszerezni???????

Kép
mozza
 
 


Mozza,
mindjárt lefényképezem

KépKép

Kép
hase
 
 


Egy lapos ülőpárna feltekerve, két szalaggal rögzítve.
Most kicsit lelapult a mai használattól, de szorosan feltekerve okés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:16-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, Vanni köszönöm.

Utolsó héten bizony:)Nagyon el akartam kerülni a műtétet, mondjuk nem sikerült, császármetszés lett, nem is baj, a nagy forgolódásban teljesen betekerte magát a köldökzsinórba, csomót is kötött rá, nagy baj lett volna a hüvelyi szülésnél...

Kép
Kép
zili
 
 


Hozok néhány aktuális képet Gergőről, már ami látszik belőle:))

Szegény, a mózesben a kisujját sem bírja mozdítani :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:16-kor.
hase
 
 


Zili, sajnálom, hogy mégis császár lett. De minden jó, ha a vége jó 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, hatalmas baba,a második képen főleg, olyan huncut arca van, mint egy igazi kópé másfél évesbnek:)

Kép
Kép
zili
 
 


Bizony, nagyon huncuuut! Rafkópeti sajtkukac :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, cukiiiii Gergő bébi!!!! Marci is ilyen kihívásokkal küzdött a Quinny mózesben. :D Pont így festett, mi le is cseréltük a sportrészre. Épp most vadászok hozzá lábzsákot e-bayen :-)
És az a hyppo-s kardigán nagyon kúúúúl :-)

Zili, sajnálom a mamáddal történteket. Kívánom a legjobbakat, sok-sok erőt. :(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?