Új privát üzeneted érkezett!


Szandra,
szép nagy lány Tami :shock: :D Edókának gyors gyógyulást!!!! :(

Holnap vizsgázok, anyagot keresgéltem és tök jó tippeket találtam, ha van kedvetek végig olvasni...
Nem könnyű esős időben lefoglalni a gyermekeket, akik napi többórás sétához vannak szokva. Ilyenkor sajnos kevesebb időt, néha szinte semmit sem lehet a szabadban tölteni. Ezért jó, ha van kéznél néhány olyan játékötlet, amelyek segítenek a gyerekeknek, hogy könnyebben teljenek az órák bezárva is. Ha már esik, használjuk ki! Bámuljuk az ablakból az esőcseppeket és hogy hová mennek. Kövessük szemünkkel, ujjunkkal. Mindenki kiválaszthat magának egy esőcseppet és azt kell követnie, ahogy lecsorog az üvegen. Versenyezni is lehet, hogy kié ér messzebbre vagy hamarabb le az üvegen. Ha mégis kimozdulunk, jó móka a pocsolyázás, ehhez tippeket találhattok itt. Séta közben ne csak a pocsolyákat keresse fel gyermekünk, de mutassuk meg neki, hogy dobálhat kavicsokat a vízbe, vagy botokkal kavarhatja a vizet. Ha van egy patakon átvezető híd a közelben, akkor izgalmas, ahogy az eső felduzzasztja a vizet. Dobjuk a botokat a vízbe, és nézzük, ahogy megjelenik a híd másik felén. A lakásban adjunk egy edényben lencsét és apró szemű fehérbabot, majd kérjük meg, hogy válogassa szét. Ha testvérek vannak, akkor lehet versenyezni is. A pár forintos pingponglabda sok érdekességet rejt. Kosárba dobálhatják, szívószállal fújhatják, pingpongütőn vihetik egy kijelölt pályán. Nem szabad, hogy leessen. Kisebbeknek nem kell ütővel, nekik elég, ha egy kiürült vajas dobozban sikerül rajttól célig elcipelniük. Célba dobhatnak egy hullahoppkarikába, amit nekünk kell tartani. Álljunk egyre messzebb. Ezt nagyobb labdával is lehet játszani. Vágjunk össze képeslapokat, amelyeken gyerekminták vannak, de ne túl apróra, csak 3-4 darabra, életkortól függően és kérjük meg, hogy rakja össze a gyermek. Vágjunk ki (ezt érdemes előző este és jó sokat) reklámújságokból különböző képeket. Ragasszuk fel üres lapokra. ha van kedve a gyermeknek rajzolhat is a képekhez. A legkisebbek is nagyon ügyesen el tudják már helyezni a képeket a lapon, igaz a ragasztókenésben még segíteni kell nekik. Használjunk stiftragasztót és ügyeljünk a vásárlásnál arra is, hogy ne tartalmazzon káros anyagokat! Hajtogassunk papírrepülőt és nézzük kié száll szebben. Próbáljunk többféle formát létrehozni. Gyurmázunk, készítsünk együtt sólisztgyurmát. Házi sólisztgyurma elkészítése: 60 dkg sima lisztet, 30 dkg sót és 5 evőkanál olajat összekeverünk egy nagy edényben. Hozzáadunk 2-3 pohár vizet. ha a tészta ragacsossá válik, akkor tegyünk még hozzá kevés lisztet. Könnyen kezelhetőnek kell lennie. Színezhetjük is, ételfestékkel, pár cseppet hozzáadunk majd jól összegyúrjuk. Ha illatos gyurmát szeretnénk, akkor keverjünk bele egy kis gyümölcsízű zselatinport. Nejlonban és hűtőben tárolva 3 hétig is eláll. Az elkészült sóliszt figurákkal lehet színházasat játszani. Formákat nemcsak gyúrogatni lehet, érdemes beszerezni minél több süteményszaggató formát is. Már kapható állatos, fa, gomba, négyzet, kör, háromszög alakú, ezek remek segítői lehetnek a gyerekeknek játék közben. Festhetünk is. Ehhez szintén készíthetünk házilag festéket, de vehetünk temperát is. Házi ujjfesték: 20 dkg búzakeményítőt oldjunk fel egy kis hideg vízben. Adjunk hozzá 4 pohár forró vizet, és forraljuk fel. Sűrűsödésig főzzük. Vegyük le a tűzhelyről és keverjünk bele 4 dkg tiszta fehér szappanpelyhet vagy szappanport. Ételfestékkel színezhetjük. Műanyag tojástartóban remekül tárolhatók a különböző színű festékek! Ha kész a festék, kezdhetjük a festést. Az ujjunkkal, ecsettel, vagy pecsételhetünk is. Pecsétet készíthetünk zöldségekből, krumpliból, sárgarépából. Használjunk fel minél több zöldségfélét, hogy változatos mintákat kapjunk és a színek is különbözőek legyenek. A formákat kicsi, de éles késsel vágjuk, háromszöget, négyzetet, csillagot. A széleket finoman vágjuk be, hogy ki tudjuk emelni a felesleges darabokat. Ékszereket készíthetünk tésztából, ha a száraztészta darabokat festékkel befújjuk (nem kötelező!), és hagyjuk megszáradni. Felfűzzük damilra és már kész is a karkötő vagy nyaklánc. Tengerparti hangulatot varázsolhatunk a lakásba, ha megtöltünk egy nagy tepsit vagy a nagyobb edényt, babakádat, lavórt kukoricaliszttel vagy akváriumhomokkal. Az edényt tegyük egy régi lepedőre, mellé tegyünk egy napozótörölközőt és a homokozójátékokat vagy kis üres flakonokat, edénykéket. Ha egy nagy edénybe vizet és könnymentes babasampont teszünk, és a gyermeknek adunk egy habverőt, pillanatok alatt hatalmas habos hullámok lesznek. Szappanbuborék-fújót is könnyen készíthetünk otthon. Oldjunk fel 1 pohár folyékony mosogatószert vagy könnymentes sampont 2 liter vízben. Adjunk hozzá 1 pohár glicerint és kezdődhet a buborékfújás. Ha nincs műanyag fújónk, akkor használhatunk pipatisztító végét behajlítva, szívószálat, műanyag rácsokat, rácsos kosarat, sokfélét, csak szét kell nézni a konyhában. Tanuljatok verseket, dalokat, mondókákat! A gyermekek kedvelik a ritmikus dolgokat, érdemes minden nap foglalkozni velük. Hallgassunk zenét is, kerüljük a popzenét. remek gyermekdalos lemezek vannak: Halász Judit, Gryllus Vilmos, Tamkó Sirató Károly versei stb. Válasszunk igényes gyermekzenét, ne engedjük, hogy a divat magával sodorjon bennünket, gyermekkorban fontos a minőségi zene hallgatása és kerülendő az egyslágeres előadók dalait hallgatni. A komolyzene (Vivaldi, Strauss, Csajkovszkij stb) is érdekes lehet, de nem minden gyermek kedveli, nekik próbáljuk ki a különféle irányzatokat (jazz, különböző népek zenéje, gregorián stb.) Rajzoljatok, vannak rajzoltató mondókák is, pl. pont, pont vesszőcske, készen van a fejecske, kicsi nyaka, nagy a hasa, készen van a török basa. Legyen tartalékban otthon mindig színező, most őszi mintákkal itt is megtalálhatsz párat. Fűzzetek fonalra gombokat. Ezzel gyakorolják a színeket és a kézügyességet is fejleszti. Bújócskázzatok. Párnacsatázzatok, de óvatosan, a picik könnyen elborulnak, ha meglöki őket a párna. Papírhasábokból készítsetek hengereket, amiket majd az ujjatokra húzhattok. A hasábokra rajzoljatok figurákat még a legelején, és ha minden kész, kezdődhet az ujjszínház! A4-es papírlapot hosszában kettéhajtunk, majd újra kinyitjuk. temperából pár különböző színű pöttyöt nyomunk a felezővonal környékére, azután a papírt lehet hajtani és lenyomkodni, hogy meglássuk milyen lesz a kép. Egy papírlapot félbehajtunk vagy négybe. Ollóval félköröket vagdosunk a szélekre, aztán kihajtjuk a lapot. Készen van a terítő és mind más formájú lesz! Keressünk olyan újságokat, amelyekben vannak halas képek vagy tengeri élőlények. Ezeket vastag kartonra felragasztjuk és formára vágjuk. Minden halacskára 1-1 gémkapcsot rögzítünk, egyszerűen átszúrjuk valahol. Sétakor begyűjtött rövidebb botokra vagy lufis műanyag pálcára fonalat kötünk, és a végére ráragasztunk egy kis mágnest. (Ha tudjuk a gémkapcsot is rátehetjük, de kihajtva, hogy kampó formájú legyen), A horgászbottal ki kell pecázni a halacskákat, amelyeket egy edénybe vagy kartondobozba (ki is színezhetjük tengerszerűre) tettünk. Palacsintatésztából és újságpapírból elegyet készítünk, amikor már képlékeny, jó erősen nyomkodva formákat készítünk belőle. Gipszkiöntőben, egyéb formákban remek dolgokat lehet belőle készíteni. Keresztbe fektetett hurkapálcákat rögíztünk a találkozásnál. Színes fonalat tekerünk a pálcákra szorosan, váltogatva, hogy lent és fent legyen a fonal, mindig máshol körbe-körbe. Önthetünk gipszmintákat. A gipsz olcsó, sablont kell csak beszereznünk, de sokszor az előző évi adventi kiscsokis naptár műanyag mintái is nagyon aranyosak. A mintákat ki lehet festeni temperával. Ragasszatok képeket magvakból (borsó, mák, lencse, bab, dió, mandula) vagy gyűjtött levelekből, kavicsokból, szárított virágokból, hulladék anyagokból. Ezeket folyamatosan lehet gyűjteni, amikor sétáltok, vagy használtok. Legyen egy doboz, amibe ezeket gyűjtitek. Skatulyákból szekrénykék készülhetnek, dobozokból, régi üres joghurtos poharakból bútorok, rongyokból a babáknak ruhácskák. Készíthetünk bábokat a régi megunt plüssállatokból. Elég kiszedni a bélést belőlük és kicsit megigazgatni. A virágültetés is új lehet, és ahhoz, hogy tavasszal pompás virágszőnyegben gyönyörködhessünk, még az enyhébb őszi hónapokban kell elültetni a hóvirág-, a krókusz-, a jácint-, a nárcisz- és a tulipánhagymákat. Ha csak novemberben ültetünk, a hagymák fölött a talajfelszínt feltétlenül takarjuk be vastag réteg lombbal vagy szalmával, különben a hagymák nem gyökeresednek meg kellőképpen a komoly hidegek beálltáig s tavasszal csak csenevész levelet hajtanak. Ha otthon ültetünk, akkor ez nem kell. Ilyenkor ősszel a természet szebbnél szebb színekkel varázsol el bennünket. Az ezer színben pompázó erdőket járva, az avarszőnyeggel terített parkokban sétálva még a felnőttek is szívesen gyűjtik a bordós, barnás őszi leveleket, és hajolnak le a tüskés ruhájukból kibújt fényes gesztenyékért, nemhogy a gyerekek. A kirándulások alkalmával gyűjtött kincseket otthon vázába tehetjük. Ha van kedvünk hangulatos őszi kompozíciókat készíthetünk. A faleveleket le is préselhetjük. Ha van rá mód, vigyük el gyermekünket egy szüretre, vonjuk be a munkába! Ha még nincs olyan hideg, de fúj a szél, eregessünk sárkányt! Menjünk színházba, játszóházba, hívjunk vendéggyerekeket, velük gyorsabban telnek az órák és a játék is mulatságosabb, ha többen vannak.

Anita
putyu
 
 


Anita!
Ezzel csak az a baj, hogy ezeket a programokat minden nap kilőjük :lol: :wink: , tudod olyan hosszú egy nap. Bár igaz a mai esőcsepp nézegetés elmaradt de ez sem az én hibámból :lol: .

viccet félre: köszi a tippeket
tanulj, tanulj, tanulj :) , ügyi légy a vizsgán

szandrakiss
 
 

 
 

Köszönöm lányok!

Szandra!!
Edónak jobbulást kívánunk és sok puszit küldünk!

Anita!
Húúú, :lol: :lol: Nagy kalappal holnapra!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, boldog névnapot utólag is!

Anita, sikerült??????

Szandra, Edó hogy van?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


4 kép a hétvégéről:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Orsi, annyira sajnálom, hogy nem olvastam időben! Pedig itthon voltunk, de nem csengetett senki :-( Utólag nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Gyöngyi, neked is nagyon sok sok boldog névnapot!

Anita, remélem jól ment a vizsga :-)

Kata, Zalán nagyon jó húsban van :-) Nagyon helyesek! Marci komoly nagyfiú már.

Mi anyóséknál voltunk.... bár ne mentem volna... gondolom ezzel mindent elmondtam :evil: Ennyi idős fejjel már végre meg kéne tanulnom befogni a számat... legalább a béke kedvéért :cry:

Kép A csibém, aki utál öltözni :lol:
almi
 
 



Mi ez Szandra, vírus? Mit mond Magda? :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Kata, Reni,
nagyon édesek a srácok :D

Szandra,
jobbulást a csajoknak :(

Anita,
hogy sikerült?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszi csajok meglesz :lol: Aki mindent tud :D csak a tanár győzze kiolvasni :lol:

Kata,
mekkorák már a fiúk :shock: Marci sem a babák táborát gyarapítja már :)

Reni, aranyos a csibéd :)

Szandra,
basszus , rátok jár rúd :( Gyógyuljatok, gyógyuljatok!!!!
Pedig a héten már ráérnék délutánonként bandázni egy kicsit.....

Anita
putyu
 
 


Anita, mi is :lol:, gyertek át!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!
Jobbulást Taminak!

Reni!
Mekkora már Atti is!

Kata!
Jók a képek!

Anita!
Gratulálunk! Jók az ötletek is!

Katus!
Ti hogy vagytok?

Jó lenne összefutni már mindenkivel!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Mi is szívesen mennénk :oops: :lol: :oops: De mindig kimaradunk :-(

Adri, már akkora, hogy a törölközőt is le kellett cserélni nagyobbra :-) Hamarosan szülinapozunk, hihetetlen!
almi
 
 


Sehol senki :-( Biztos lemaradtunk :-( Sebaj...

Igaziból azt kell mondanom, hogy napról napra kevesebb időm van Ati mellett. És csak azt érzékelem, hogy egyik hét szalad a másik után. Az alvási szokásaink meg olyanok, hogy amikor más normális pici alszik, akkor ő ébren van, amikor ő alszik, akkor pedig mindenki ébren van... Ennél az egyszerű oknál fogva még a szomszéd utcába sem merünk áttörtetni, mert Dóri is, Zéti is és Levi is biztos alszik, amikor mi ébren vagyunk :-(

Jó éjt mindenkinek... főleg aki még ma olvassa :wink: !
almi
 
 


Lányok, nem ismer valaki egy megbízható vízvezetékszerelőt, akit bármikor (leginkább most azonnal) ki lehet hívni???

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,
Csajok?

Kata,
ajjaj. Mi történt? Én sajna nem tudok, a mi házunk még garis, és az a banda nem a gyorsaságról híres.

Reni,
fel a fejjel, lesz ez még jobb is, rosszabb is :D

NAgyon szuperek a képek, Anitának gratula!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Tegnap este eltört a kádcsap melegvizes csöve. Péter nem volt itthon, ezért este 11kor kellett a szomszédot áthívni, hogy zárja el a főcsapot, ne zúduljon a víz a falból. Ma reggel újra átjött, megnyitotta, amíg elmostam a legfontosabb dolgokat, de most megint nincs vizünk :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


megoldódott a probléma, a weben találtam egy brigádot, akik egy órán belül kijöttek, és anyagköltséggel együtt 5000 HUF-ból megúsztuk a kalandot... újra van vizünk :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


De szuper, Kata! Jól mentsd el a számukat, hátha nekünk is kell majd! ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Köszi, csajok jól vannak hétfőn ovi (kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop-kop) de nagyon.

Kata!
Nagy volt a buli, hogy még a csap is odalett?? :wink: :lol:
Jövőhéten tényleg össze kellene már hozni valamit.

Reni!
Nem maradtatok le semmiről, biztos beírjuk ide ha lesz valami.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Reni,
Levi nálunk egy nap 2-szer alszik, ha minden jól megy, egyszer 11-12-től 1.5-2 óra hosszat, aztán délután - ha hajlandó újra elaludni - olyan 5-6 óra körül alszik el újra, de mindig minden attól függ, hogy reggel hánykor ébred, mert utána 3-4 órát van ébren, aztán ugye a 2 órás alvás, majd újabb 4-5 órás ébrenlét :lol: Szóval ha Ati éppen ébren van olyankor mikor Levi is, összehozhatnánk valamit :roll:
Viszont a most következő 2 hétben Zoli végre szabin lesz, ezért sokszor jövünk megyünk mindenfelé. Igazság szerint szerettünk volna elmenni néhány napra valahova, csak túl sok minden "kritérium" volt, ami miatt egyenlőre nem jött össze. Az egyik, hogy Ticket Wellness Egészségpénztári utalvánnyal szeretnénk fizetni, a másik, hogy ne legyen túl messze, mert Levi nem nagyon szeret autózni, mikor Szolnokra jövünk-megyünk, akkor is sok a sírás. A harmadik pedig hogy ne legyen túl drága, mert csak 52 ezer Ft-ért van jegyünk - többet most nem tudunk költeni rá - de azért legalább 2-3 éjszakát ott kéne töltenünk szintén Levi miatt... szóval nem egyszerű, tud esetleg valaki a fentieket tudva valami jó helyet ajánlani????

Anita,
ha jól sejtem gratulálhatok a vizsgádhoz :wink:

Kata,
nagyon édesek a fiúk!

Nekem egyébként a most következő hétvégém (nov.7-8) teljesen szabad lesz, mert annak ellenére, hogy Zoli szabin lesz, hétvégén azért lesz egy kötelező csapatépítő meeting-je, szóval ha gondoljátok, nálunk összehozhatunk valamit, de azzal is tisztában vagyok, hogy hétvégén ezért mindenkinek családi programjai vannak.... de azért ha valaki nyitott rá, csak szóljon, és szeretettel várom!!!!

Van egy új aranyos képem Leviről:

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Mi szerencsére továbbra is jól vagyunk! Dóri már tizenkét fogacska büszke tulajdonosa (legalábbis ennyit láttam, de jön a többi is, mert állandóan a szájába van a keze. Az éjszakáink alakulnak. Többnyire már csak egyszer kelünk, és talán gyorsabban visszaalszik, és van hogy cicit se kér!

Kata!
Még egy kis ideig mi is garisak vagyunk (ház ügyileg, egyébként már sajna nem), de eddig is volt már néhány gondunk a vízes cuccokkal, és szerintem még lesz is, így ez a brigád minket is érdekelni biztosan érdekelni fog.

Katus!
Meddig kell még húznod az igát, sikerült már találni valakit a helyedre?

Szandra!
Örülünk, hogy a csajok jobban vannak.

Anita!
Hány vizsgád lesz még? És ha esetleg tanulsz még valami olyat, ami minket is érdekelhet, tedd közkincsé megint!

Reni!
Dóri már csak egyet alszik általában egy és három között, csengess be nyugodtan, ha erre jársz!

Orsi !
[size=9]Ezt a képet már a túl oldalra is felraktad! Egyébként tényleg nagyon aranyos![/size]

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Önmagáért beszél: Kép

Anita
putyu
 
 


Reni, nem maradtatok le semmiről - nálunk legalábbis a héten nem volt buli :?

Adri: http://gyorsszaki.hu/ . Szerintem nagyon korrektek!

Orsi, én a jövő hétvégére kértem árajánlatot a Semira Day Spa-ba (elmenni sajnos nem tudunk, úgyhogy sok értelme nem volt :shock: ), és ott 2 éjszaka 4 főre félpanzióval volt 38.000 Ft: http://www.balatonhotel.hu/index.php (Éviék már jártak itt)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül csak így rátok török :D , de a segítségeteket szeretném kérni. Megbízható, korrekt, kedves gyerekorvost keresek :) . Akit - persze csak ha gond van! - rendelési időn kívül is felhívhatok, s nem akad ki ettől. Akinél létezik más gyógymód is mint az orrszívás (náluk, pénzért)...
Lehet, hogy az én elvárásaim nagyok, akkor mondjátok meg nyugodtan :oops: .
Szóval, ha tudtok, kérlek segítsetek!
Nagyon szépen köszönöm!
További szép hétvégét!
Esma
esma
 
 


szia Esma, én Laczkó Magdát javaslom. Nagyon kedves, jó szakember, bármikor hívhatod, átjön Üllőről (egyébként ott lakik és rendel). A telefonszáma: 29/320-035. Hétfőn és kedden 8-12.30-ig rendel, szerdán és csütörtökön 13.30-17.30-ig. Pénteken páros héten délután, páratlanon délelőtt rendel a templommal szemben a gyerekorvosi rendelőben.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szia Kevinszpészi :) , nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! Még van pár hetem, de Róla már máshol is hallottam, szóval lehet, hogy megpróbáljuk :) .
Ezek szerint Ti hozzá jártok, s jók a tapasztalatok. Bízom benne, hogy nem jelent gondot, hogy mi Gyálon lakunk :( ... , de erre majd mindenképp rákérdezek, mielőtt belemelegednénk a beszélgetésbe.
Marci és Zalán igazán gyönyörűek, gratulálok hozzájuk!
Tényleg köszi!
Esma
esma
 
 


Kedves esma!

Mi Lőrincre (Havannára) járunk a dr. Aradi Krisztinához. Nagyon kedves, nem zárkozik el a homeopátiától, nem ad rögtön mindenre antibiotikumot, csak ha kell. Időpontra lehet menni hozzá, és be is tudják tartani. Eddig talán, ha egyszer kellett várnunk egy pár percet. A bejelentkezés a betegrendelésen is működik, még aznap is érdemes oda telefonálni, mert akkor se kell így várni. Ha nagyobb gond van kijön, bár nálunk eddig még szerencsére nem volt rá szükség. A testvérem Orsi nőgyógyászának a felesége, így jutottunk hozzá, miután a vecsi ellátásban igencsak csalódtam.
A telefonszáma: 1/290-5066.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kata!
Köszi, elraktározom!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kedves Andrienn!

Nagyon szépen köszönöm Neked is, a Havanna is abszolut jó nekünk :) , hisz nincs messze. De ha már így utaltál rá, a nőgyógyász is jó?
Sajnos úgy látszik, ez egy ilyen "cserélős" időszak :(
Köszönöm!
Jó pihenést!
Esma
esma
 
 


Szia Esma,

kérdésedre válaszolva, IGEN, nagyon jó szülész-nőgyógyász a férje, Dr Asbóth Ákos. Én nála szültem Leventét, és csak jót tudok róla mondani!!!! Már másoknak is ajánlottam és eddig mindenkinek bejött. Ő a Péterfy Sándor utcai kórházban van, de van magánrendelése is. Szólj ha érdekel! És mint ahogyan azt már a Nővérem, Adrienn írta, a felesége tüneményes gyerekorvos :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kata,

köszi, Zolival megnézzük, hátha el tudnánk menni :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Csajok!

Nyitottak vagytok akkor egy jövő hétvégi találkozóra?
Vagy a szombat délután, vagy a vasárnap lenne nekünk jó.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szia Orsi! És a többiek!

Szeretném megköszönni, hogy ilyen kedvesek és segítőkészek voltatok. Az évek folyamán több topikba is írtam 1-1 épp aktuális kérdést, de valahogy soha nem ilyen volt a fogadtatás :( .
Igen, kösznönöm, a nőgyógyász száma érdekel, de előtte az, hogy hol van a magánrendelője.
Akkor a doktornő mellett mégegy voks :) , ez jó, lassan kezdem beleélni magamat abba, hogy lesz egy kedves dokink :D .
At hiszem - ha nem bánjátok - az esetleges legközelebbi kérdésemmel is hozzátok fordulok majd!
Köszönöm!
Esma

A gyerekek tündériek!!! (Nekem egyébként egy 4 éves kislányom és egy 9,5 hónapos kisfiam van)
esma
 
 


Orsi, elküldöm priviben a részletes árajánlatot

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Kata,
köszi, válaszoltam Neked priviben, mert közben én is kértem Tőlük egy ajánlatot :-)

Esma,
a nődoki 2 helyen rendel, hétfőn 15.00-19.00-ig (ilyenkor lehet hozzá bejelentkezni is) a Kerepesi úton, a Népstadionnal szemben, a másik rendelése pedig azt hiszem csütörtökönként van a 2. kerületben azt hiszem a Medve utcában.
A Kerepesi úti rendelőbe szoktam én járni, ennek a száma: 06-1-46-16-500/29274-es mellék. Ez egyébként a BKV üzemorvosi székháza. De ha a másik rendelő jobb, annak az elérhetőségeit is meg tudják itt mondani...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Esma!
Szívesen segítünk máskor is, ha tudunk! :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi, a Kerepesi úti nekem is jobb, így elég ez az elérhetőség :) !
Remélem lassan mindkét ügyben sikerrel járok :) .
Minden jót Nektek!
Esma
esma
 
 


Sziasztok!

Szombaton délután babaruha (és sok minden más) börze lesz Gyálon - már akit érdekel, mint szombati program :lol:
Én megyek árulni, így Orsi mi nyitottságunk ellelnére nem érünk rá - bár tudom, hogy nem ránk gondoltál elsősorban :lol: :lol: de nagyon szívesen látnálak már Benneteket (is) :D

Kata!

Ez a szerelős link engem is érdekel- ledöbbentünk az áron is!! :shock: vecsési szerelők meg sem mozdulnak ennyiért :? :?
Pici korrekció : Magda nem Üllőn lakik (bár szerintem néha úgy érzi d):lol: De szuper orvos :lol: :lol:

Adri! Apróbetűsödet el tudtam olvasni :lol: és nekem is feltűnően ismerős volt a kép :lol: :lol: ami vitathatatlanul tündéri!

Nézegetem a képeket, olvasgatok szorgalmasan, amikor tehetem. Hiányoztok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Kár, hogy nem jó nektek a szombat, mert akkor legalább mi is találkozhattunk volna! De majd legközelebb!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Sziasztok!

Orsi, Ábel bulizna Levivel, így megyünk, ha nem jön közbe semmi. Nekünk a szombat jó, vasárnapra már elígérkeztünk.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Emőke,
hurrá, örülök, hogy jó Nektek, akkor így a szombat délután lesz a buli időpontja!

Gyöngyi,
pedig én pont, hogy rátok is gondoltam, mert már ezer éve nem találkoztunk!!!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, megpróbálunk mi is átmenni!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Nekünk a hétvégék mindig zsúfoltak.

Kata,

Nem vagyunk betegek már egy jóideje (kopp-kopp) és a hadi állapotokat is felszámoltam a lakásban, úgyhogy a héten valamelyik nap átmennénk, ha nem zavarunk. Mikor jó Nektek?
Vendég
 


Judit, holnap? Reggel 8-tól kb. délután 4-ig nekünk bármikor jó! Várunk :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Pillecukor vagy türelem

Beültettek egy szobába egyesével gyerekeket egy-egy pillecukor társaságával és azt mondták nekik, hogy most el kell menniük és ha az otthagyott édességet nem majszolják be, a türelmüket további pillékkel jutalmazzák. Két rejtett kamerát helyeztek el a szobában, úgyhogy mi is megnézhetjük a töprengéseiket.

http://www.dailybest.hu/pillecukor-vagy-turelem/

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kata,

Most néztem meg, amit írtál. Egyébként Zorka most ébredt fel, úgyhogy nem is tudtunk volna menni:)
Holnap?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?