Új privát üzeneted érkezett!

Raknék fel képet,de a gmail nem enged be. Megváltozott a jelszó?

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat. Tegnap jöttünk haza. Tündéri jó kislány eddig.
Rakok képeket a gmail-re mindjárt!

Puszi!

Sztercsi
Vendég
 


Bobó gratulálok,sok boldogságot,és sok tejcsit. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Hello Lányok!

Sztercsi, de jó, hogy otthon vagytok! Majd mesélj, ha tudsz jönni...!

BobóCsaládnak gratula még egyszer, Dorián gyönyörű baba!

Pelenkázófeltét: én használom, szeretem, kicsit valóban drága -én Rossmannban veszem, de ugyanannyi, mint a DM-es- otthon is jó, hogy nem a hideg műanyag pelenkázóra rakom, meg hát védőben, orvosnál, bárhol szükség lehet rá, szerintem hasznos...

Kismamák, kitartás!!! Most nem tudtam átolvasni, csak átfutni a tegnap óta írtakat, majd holnap reagálok ha kell :wink: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.01 13:34-kor.
Vendég
 


Helló mindenkinek!!!!

Tegnap végre hazajöttünk a kórházból, több mint 3 hét után......
Egyenlőre élvezem az itthonlétet és a fiúk társaságát (iszonyatosan hiányoztak :cry: ).
Laura egy tünemény. sok gond egyenlőre nincs vele. :arrow: Eszik és alszik egész nap :wink: :D Szerencsére tejcsi van bőven.

Gratulálok minden új babához!!!!!
Akik még egyben, azoknak kitartás!!

Jövök majd amint visszatérek a régi kerékvágásba. :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni SZIA! De jó, hogy jöttél! De jó, hogy otthon vagy már Te is!!!
Puszi és gyere amikor tudsz!!! Képeket kérünk!!!
Vendég
 


sziasztok lányok!!!

ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök és csak kis időre, de még mindíg dolgozom a programunkon. Mariangela azthiszem már beállt a 2-3 órára, csak elaltatni nehéz egy kicsit az étkezések után. Énkb. másfél- két órát vagyok vele miután felkel-abból kb.1 óra az etetés, s utána az altatás. Közben ugye foglalkoznom kellene a kisfiammal is, plusz a háztartás-szóval még egy kicsit nehéz így az elején. Éjszaka a fejem elnehezül, de nappal azért elég fitt vagyok.na ennyit egyelőre magunkról..s a kicsim megint sír, pedig még egy órája sincs hogy leraktam. szóval lépek....

Gratulálok Sztercsiéknek és a Bobó családnak!!!!!

Lányok, akik még nem szültetek: nagyon drukkolok Nektek, sokat gondolok Rátok!!!

sok puszi Mindenkinek!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


SZiasztok Lányok,

Anyabébi, Jánosban szülök. Most valahogy úgy érzem, hogy kihúzom a szerdai befektetésig. :?

Kkia, nekem is így nézték a CTG-t. Gyorsan alá firkantották és ennyi. Nekem is volt pár fájásom, de nem mondtak rá semmit.
Én annyira féltem az amnió előtt, hogy rám jött a hasmenés. Gondolhatod. De nagyon hamar meg volt és csak egy kicsit volt kellemetlen. De hátha éjszaka megszülsz és nem kell amnió. :wink:

Betty, biztos nem egyszerű, de hamarosan beáll minden, és kicsit több időd lesz.

Móni, 3 hét után hazamenni a kórházból... Inkább nem is rinyálok tovább. :?

Eszti, ma is mentek sétálni?
Én is vettem pelenkázófeltétet, mert minden barátnőm használja.

Kép
gmelcsi1
 
 


Szia Sztercsi és Gnemoni, üdv nektek itthon!

Én az orvoshoz textilpelust vittem a baba alá és itthon is vagy azt vagy törölközőt raktam alá.
Az eldobható azonkívül, hogy drága, még környezetszennyező is és tök felesleges is szerintem, mert ha valami nélkül hát enélkül jól megvagyok . :oops:

Asszem ma antiszoc üzemmódban nyomom :(
Pussz
anyabebi
 
 


Sztercsi, Gnemoni,
üdv itthon :D :D :D

Pelenkázóalátét, ammeg mi? :roll:
Nekem ilyen táskám van:
http://taskanet.hu/taska/Pelenkazo-taska-p-16557.html
ennek nagyméretű pelenkázó alátétje van, szivacsos, erre jön a textilpelus és kész :D

Kismamik,
kitartááááás!!!!

Lencsilány rámnőtt :shock: így ma a fiúk főztek :mrgreen: Sütőzsákban készítettek csirkecombokat hagymás tört krumplival, Vackor volt a szakács, Apa a kukta 8) -én meg megettem :mrgreen:

tillidian
 
 


Bobócsaládnak szívbol gratulálok a kis Doriánhoz! :D
ginuska
 
 


Sophiának ma délben volt egy jó kis akciója, böfizés címén telibehányta a hátamat a bugyimig, a relax fotelt meg a hajamat :roll: és ez már a héten a második ilyen volt tőle. Ez mitől lehet???
A D vitamint mondjuk pont előtte adtam be neki, de nem hinném, hogy attól hányt, mert előző nap semmi baja nem volt! Anyukák, Nálatok is van ilyen? Én totál kivagyok tőle, pedig ahogy látom, Őt annyira nem viseli meg. Mondjuk ma olyan szinten hányásos volt, hogy meg kellett fürdetnünk :oops: és tudjátok nem a sima bukás (friss tej), hanem ami már a gyomrában félig - meddig feldolgozódott...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.01 17:15-kor.
Vendég
 


tillidian írta: Sütőzsákban készítettek csirkecombokat hagymás tört krumplival, Vackor volt a szakács, Apa a kukta 8) -én meg megettem :mrgreen:


Bakker Tilli, ne izgass. Eddig nem tudtam mit ennék, mostmár tudom, hogy ez jólesne. :oops: :lol: :shock: , plusz még egy kis káposztasaláta mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhh
anyabebi
 
 


Addig egyél káposztasalit Anyabebi, amíg megteheted!!!
Jobb a kedved egy picit???
Vendég
 


Eszti: nekem a Barni bukós volt, képes volt szopi után 3 órával kiokádni az egészet túróban :shock: , de ez elég sűrűn volt nálunk. Ha szopi közben többször megállnál büfizni az nem segítene?
anyabebi
 
 


Próbálok én, de a kisasszony alig böfög...egyszerűen nem jön ki belőle!!! Ha meg elveszem a cicitől, miközben Ő enne, indul a hiszti...pont az a bajom, hogy igazából nem bukós, de egyszer-egyszer megcsinálja ezt és fogalmam sincs mitől :roll: :?: :!:
Vendég
 


Kedvem nem sokkal jobb. :(
Már nem tudom eldönteni, hogy mi ez a fájogatás. Aggódok. Ketten vagyunk itthon a gyerekkel. Hol jön, hol nem. Mensisgörcsszerű és egész nap folyamatos, de összevissza. :shock:
anyabebi
 
 


Anyabébi - nálam ugyanez pepitában...olyan kemény a hasam, hogy már az a ritka, ha puhul :roll: De a fájásokban semmi rendszer...

Menjünk szülni!!!!!!!!!!! Holnap itthon van uram, nekem tök jó az éjszakai indulás...

És jól látom, hogy a hold is mindjárt kitelik???

[b]Sztercsi, Gnemoni - üdv otthon![/b]

Betty,
de jó, hogy te is bekukkantottál! A fáradtságot eltekintve nem tűnsz depinek és ezt jó hallani! :D

Tilli - nagyon rendesek a fiúk, hogy főztek rátok :wink:

Kép
kkia
 
 


Igen, igen, holnap TELIHOLD!!!!

Kép
kkia
 
 


Anyabebi
Már most is szórakoztatják egymást a gyerekeim... de azért kellek nekik én is.... :wink:

Szilveeaa
Időnként elküldhetem hozzád a gyerekeimet?
Főleg, mikor ketten egyszerre sírnak... :cry:

Zsrit
Cserélik egymás pelusát? Etetik egymást? :lol: :lol: :lol: :wink:
Tavasz... sokára lesz...
Engem alapból is deprimál a tél... :cry: :cry: :cry: :cry:

Moncsi
Jobbulást anyósnak!
Vendég
 


Bobobaba
Kép
Vendég
 


Délután teljesen kidőltem. Még a F1-et is átaludtam. Apuka babázott addig...
Vendég
 


BOBÓ, JURRÁ HURRÁ. ÉLJEN SOKÁ DORIÁN!!!!!!!!
GRATULLLLLA!


GYEREK A NYAKAMBAN, NEM TOK ÍRNI, DE MENNYETEK SZÜLNI

Kép
screen
 
 


Kkia:
nem tudom mi van de nekem 2 összehúzódás között a gyerek szétrúgja a mindenem, meg összehúzódás alatt is próbál menekülni a szorításból. Attól ez még lehet az?
anyabebi
 
 


Eszti,
mi is így jártunk, Lencsi összehányta ma az ágyamat...attól van, hogy dől a tej, a baba alig bírja nyelni, közben több levegőt is nyel a kelleténél. Nálunk is piszok nehezen megy a büfi :roll: -ez olyan pasi-dolog, csajocskáink meg illedelmesek 8) :lol:

Anyabébi,
milyen gyakran jönnek a keményedések? :roll: Húúú, csajszi, Te is minnyám szülsz :roll:

tillidian
 
 


Eszti, Till
Szonja ma a hónom alá hányt... :lol: Nálunk is vannak ilyenek, én is rosszul voltam tőle eleinte, de a kiscsajt nem viseli meg szemlátomást...

Andi
Hozd ide őket nyugodtan néha. Ahol elfér négy gyerek, kettő plusz már szinte fel sem tűnik... :D
Mondjuk a tél engem is baromira deprimál, én minden egyes alkalommal, hogy kiteszem a lábam és megcsap a hideg, totál szar kedvem lesz.

Anyabébi
Sztem neked már nincs sok hátra... Kenéz gyerek már csomagol!

Kép
szilveeaa
 
 


ja, raktam fel én is fotókat gmailre! Kendőset is, amin láthatjátok hogy hurcolom őkelmét...

Kép
szilveeaa
 
 


Kkia, Anyabébi, szerintem ti megszultok holnap, nagyon úgy néz ki!!!!! mennek a drukkok!!!! ++++++

Szilveeaa, láttam a kendosfotódat és nagyon-nagyon tetszik!!!!! Hol tanultad meg a felkotését?
Próbaltam keresni itt szlovákiai weboldalon eladó használt kendot, de sajna nem jártam sikerrel! :( Az újakat pedig rettento drágán árulják! Magyarországon olcsóbb, néztem multkor azt az oldalat, amit ajánlottál, csak hát nekem kulfoldrol problémás megrendelnem, úgyhogy egyenlore marad a kenguru.....jovo héten hozzák, már alig várom!!!!

Moncsi, hát ti sem unatkoztok ! :? Mindig van valami probléma...anyósod már jobban van?

Sztercsi, Gnemoni, udv. otthon! Majd gyertek és meséljetek!
ginuska
 
 


Ginuska,
egy olyan lánytól tanultam, aki kendőkötés oktatással foglalkozik. A héten tanultam egy csípőn való megkötést is, az is baromi jó, mert akkor már tud nézelődni ő is.
A kenguru is jó lesz szerintem, mindenesetre jóval egyszerűbb a használata, mint a kendőnek...

Kép
szilveeaa
 
 


Jó reggelt!

Remélem az őszi szünetbeli zajterhelés után ma már kicsit csendesebben leszünk itthon!

Monica, sajnálom, ami anyósoddal történt, még jó, hogy észrevettétek! Szegény Férjed! Nagyon nehéz napokon vagytok túl, remélem egy ici-picit könnyebb már!
Fotók, küldök privit.

Zsrit, Édesapádnak gyors felépülést kívánok! Gondolom Balu és Bence már túl vannak a hányós-fosóson.
Szoptatás, ha úgy érzed nem elég Zoénak az egyik cici, azt is kipróbálhatod, hogy simán, cserélgetés nélkül adod neki utána a másik cicit is és a következő etetésnél azzal a cicivel kezded, amelyikkel befejezted az előzőt. Bármelyik módszert is próbálod ki nem hiszem, hogy Zoénál bezavarna.

Szilveeaa, Eszti és mindenki, akinek nagyokat hány a babája: fel a fejjel, elmúlik pár hét alatt. Ákos anno engem három-négy héten keresztül, úgy heti két-három alkalommal sugárban lehányt szoptatás közben úgy, hogy még a bugyim is csatakosra ázott Ákos mellett. A gyerek meg úgy csinált utána, mintha semmi nem történt volna, jött újra cicire. Szerencsére azon kívül, hogy roppant mohó a gyermek, ez mást nem jelentett (gyomor kisebb, mint étvágy). Azért szóltunk a gyerekorvosnak, aki javasolt mindenféle bukás elleni tápszert, amit nem adtam oda az anyatejes gyerekemnek.
Remélem Ti is hamar átvészelitek ezt az időszakot!

Andi, Téged nem tudlak bíztatni, nincs tapasztalatom ikrekkel. Gondolom legalább négy kéz, három fej és ha majd járni kezdenek minimum kétfeléosztódási-képesség kell hozzájuk. Csak kitartást tudok kívánni! Gondolj a távoli jövőre, amikor már ott tartanak az ikrek korban, mint Zsritnél és próbálj túlélni!

Pelusozófeltét: sose használtam, a sima rongypelus a pelusozó tetejére megteszi. Kirándulás közben pokróc, rongypelus, esetleg alá egy gumilepedő.

Kkia, Anyabébi, továbbra is drukkolok és remélem ezt már nem olvassátok, mert a szülőszobán vagytok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!!! :P

Újság? :roll:

tillidian
 
 


Na tessék, itt van akkor az ÚJSÁG:

Anyabébi sms:
"Kenéz maci megszületett. Ma 7:50-kor 3450 gr 53 cm. Jól vagyunk"


Szívből gratulálunk!!!!! :D :D :D
Na, Te is 2 gyerekes Családanya lettél :wink: végrevégreeeeee!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Szenzációs reggeli hír!!!
:D
ANYABÉBINEK és KENÉZNEK nagy gratula, ügyesek voltatok. (és sztem gyorsak is) :P

Pelenkázófeltét:
nekem az a PVC lap iszonyat hideg.
Ha ráteszek egy rongypelust, akkor úgy tudok csak ráadni egy body-t, h a rongypelust is aláveszi :lol: :lol: azaz tök béna vagyok. :oops:
ezért vettem, be is jönne, csak bazi drága....

Szilveaa,
tök jó a hordozós kép! Igen, ezt oktatás nélkül kizárt, h magamra tudnám tekerni következmények nélkül... :)
meg a tummy tub-os is nagyon helyes. A barátnőm ígért kölcsönbe egy ilyen vedret nekem, el kéne mennem érte....

Tél:
utáltam eddig is, de most mindennél jobban... És még mennyi van hátra.. a legszarabb a november és a január.
Novemberből már 1 nap eltelt. Legyünk optimisták!

Kkia, Gmelcsi,
hajrááááááááááááá!

Datolya,
Benedek fantasztikus pasas!! :lol: :lol:
Annyira férfias!!!! Zabálnivaló!

Eszti,
a szüléstörténetedet nem akarod beküldeni vmelyik kismama magazinba???

Ma lehet, h elnézünk az Aréna plázába. Kéne a gyereknek egy hálózsák 62-es méretben :lol:
Tényleg, nálatok hálózsák avagy takaró van a babán?

Kép
screen
 
 


Screen,
nekünk van hálózsák is, és felváltva használjuk. Babalány mellettem alszik jobb oldalán, és így nem kényelmes a hálózsák...viszont csak éjjel altatom az oldalán.

Nekem overall kéne, orkán :roll:

tillidian
 
 


Till,

és napközben? Hanyatt fekszik?

Kép
screen
 
 


Jó reggelt!

Óóóóó, Anyabebinek nagyon nagy gratula Kenéz babához!!! Szegénykém, érezte már, hogy ez AZ lesz!!!
A "maradék" most már aztán tényleg szüllllllllllllllllllllllllllllyyyyyyyyyyyön!

Kislányom most aludt el kb. 20 perce, erre mindjárt jön a védőnő és ébreszthetem fel :roll: :roll: :roll:

Datolya, köszönöm a hányós hsz-edet, megnyugtattál!!! Én mindig úgy megijedek ilyenkor, Roland meg főleg...! De akkor nincs baj.

Screen, gondolod kismama magazinnak kellene a sztorim? :oops:
Rongypeluson való pelenkázás dettó :D :D :D nekem tök jó a pelenkázófeltét, drágának ugyan tényleg drága (ma reggel lefosott egyet a kisasszony :lol: )

Telet én is utáltam eddig is, most meg, hogy mennék minden nap sétálni Sophiával, ha lehet még jobban utálom :roll: legalább lenne napsütés, de ez a rohadt hideg, párás fos... elegem van belőle és tényleg még mennyi hátra van...!

Hálózsák: Sophia hálózsákban alszik egy vékony babapokróc meg egy gyapjú babatakaró alatt.
Vendég
 


Közben lerendeztem a védőnőt...kislányom nagyon illemtudóan magától felébredt, mire jött :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bobó, Anyabebi! HAtalmas gratula a pickhez!

Hátvédek! Nagyon szorítok!!!!!!
Vendég
 


Fektetés: én Sophiát eddig oldalt fektettem minden körülmények között -már volt is erről szó- de tegnap megunta és alvás közben a hátára fordult egyedül :shock: úgyhogy most már (majdnem) 2 hetes háton alvó nagylány :D
Vendég
 


Anyabébi, sok szeretettel gratulálok Kenéz érkezéséhez!

Screen, Benedek nevében is köszönöm a dicséretet!
Hálózsák: nálunk ebben alszik éjszaka Benedek és rakok még rá egy vékony plédet, amit általában lerúg.

Eszti , örülök, hogy megnyugodtál. Nálunk Ákos a hányós hónapban gyarapodott a leggyorsabban (1250 g-ot egy hónap alatt).
Fektetés: akkor már gyakorlatilag mindegy, hogy rakod le a kis Örökmozgódat, az oldaláról úgyis átfordul, amerre akar.

Tilli, Lencsi az oldalán marad? Vagy kitámasztod a szopispárnával és úgy már nem tud?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziazstok.

Bocsi a offért csak látom dilemma a pelenkázófeltét mert a dm-es az drága.

ha olyan a gyerek házidoki meg tudod vele beszélni fel tud írni receptre sak beteg alátétnek mondják ők és különböző méretben van de valahogy 10 forintra vagy még kevesebbre jön ki darabja.

azért írtam hogy ha meg tudod beszélni a dokival mert mindegyik mást mond. Az egyik felírja a másik nem.
Próba szerencse. Nekem nagyon bejött mert refluxos ezáltal bukós volt a lányom és a feje alá is ez jobb volt mint a textil pelus. De a pelenkázóra is jobb volt mert ha kakis volt csak kidobtam. És nem csúszkált.

Nah szóval sok tejcsit mindenkinek és bocsi az offért.

sziasztok.

(ha van valakinek ez iránt kérdése jöhet a privi)
Üdv Vera

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera, köszi, de ari vagy, hogy így figyelsz ránk (is)! Egy hét múlva megyünk dokihoz, majd meg is kérdezem!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Hát én visszajöttem...és most látom, hogy Anyabébi társam is itthagyott...de azért:

Anyabébi és Kenéz-maci hatalmas gratula nektek! Nagyon ügyesek voltatok :lol:

Szóval, ctg-nk OK, fájás nem sok minden, éjjel teljesen megszűntek. Amnio sikertelen, de amíg próbálkozott a doki, addig rámjött a sírógörcs, mert már tudtam, hogy ha ez nem megy, akkor méhszáj még kőkemény.
Megkérdezte, hogy miért sírok...mert ha nagyon akarom, ma elindítja, de akkor ez a gyerek csak császárral fog végül kijönni. De ezt most még nem akarom. Flow OK, magzatvíz nem túl sok már, tehát max. péntekig bírjuk, ha addig nem lesz semmi. A férjem is tök idegbeteg, úgy érzem, mintha hibáztatna azért, mert nem akarom megindíttatni a szülést...szóval a hazautat is végigbőgtem.
Ráadásul szerintem az amnio próbálkozás miatt görcsölök is...

Bocs a negatív hangulatért :cry:

Kép
kkia
 
 


Datolya, hasra nem merem tenni egyedül, mert már baromira emelgeti a fejét (a vállamon, böfiztetés közben simán megemeli, hogy lássa az arcomat, átfordítja egyik oldalról a másikra) és félek, hogy ha elfárad a nyaka, arccal előre belefúrja a matracba :roll: eddig a háton altatástól is paráztam, de úgy látom, nagyon jókat alszik így, meg légzésfigyelő is van, ha bukna és nem fordítaná a fejét + álmomban is olyan szinten spiccen vagyok, hogy fél másodperc alatt a kiságy mellett termek ha valami gyanúsat hallok :lol:
Vendég
 


Jaj Kkia, annyira meg tudlak érteni!!! Én 2 naponta ugyanezt játszottam el; reggel elmentem Rolival a melóhelyéig, kocsit visszahoztam, mentem nagy reményekkel a kórházba, NST mindig rendben, amnió egy rettenet és tök eredménytelen, utána görcsök ezerrel... a kocsiból mindig sírva hívtam Rolit, hogy még mindig semmi. A végén már Ő is idegbeteg volt, hogy itt tuti valaki elszámolt valamit... itthon meg legszívesebben csak feküdtem volna ezek után egész nap, semmihez nem volt kedvem... közben meg mindenki szült, még az is, aki hetekkel utánam jött volna!
Szegénykém, kitartás!!! Látod Sophiám is kijött végül, már Neked sem kell sokat várnod a kisbabádra és hidd el, akkor elfelejted majd ezt az egészet és nem lesz Nálad boldogabb senki a világon!!!
Vendég
 


Eszti - köszi, olyan aranyos vagy! Pont rád gondoltam egyébként is a vizsgálat után...hogy ugyanezt élted át.

Ha ennyire elszámoltunk valamit, akkor Kristóf nem a peteéréskor fogant, az tuti :roll: Nekem olyan pontos 25 nap volt a ciklusom és a teszt is ehhez képest 14+2 napra már kétcsíkos volt...szóval hetekkel ezt nem lehet elszámolni...

Csak az lehet, hogy a fiam tiszta apja és makacs és önálló akarata van már most is. Szóval az apja csak ne engem hibáztasson! :evil:

Kép
kkia
 
 


Nem hiszem, hogy Téged hibáztat, csak ilyenkor a pasik is tele vannak már feszkóval, hogy mi lesz már...?! Rolandot is már minden nap kérdezgették a melóhelyén, hogy naaa mi vaaan?! És szerintem Neki ugyanolyan szar volt mindenkinek elmondani, hogy még mindig semmi, mint ahogy nekem, a hülye telefonokra, meg üzenetekre válaszolgatni...szóval hidd el, nem Téged okol!!! És most még nagyobb szükségetek van egymásra, úgyhogy csak tartsatok össze!!! Sophia sem peteéréskor fogant, mint utóbb kiderült (vagyis erre tippeltek legalábbis), Roland ezt úgy fogalmazta meg, hogy "nyitva volt az aranykapu a kiscsaj meg bebújt rajta" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: Persze, tudom...már az ő családját is nekem kell hívogatni, mert már unja a kérdéseket :lol: És mivel nem olvasott még annyi szakirodalmat sem, mint én, ezért benne tényleg rengeteg a feszültség, hogy nehogy a babának legyen a túlhordás miatt baja...

Kép
kkia
 
 


Na véééégggree!!!!!!!!!!! :D

Anyabébi, szívbol gratulálok Nektek a kis Kenézhez!!!!!
ginuska
 
 


Kkia, ugyanez volt Roli parája is! Na próbálok agykontrollozni és kiimádkozom Belőled azt a babót!!!

Szilveeea, megnéztem a gmail-en a képeket, szuper az a kendő!!! A megkötése elég bonyolultnak tűnik (nekem). Pedig én is gondolkodom valamin, mert a közeli boltba nem fér be a babakocsi és a napi cuccokért nem lenne rossz leszaladni néha-néha...engem eddig nem is nagyon foglalkoztattak ezek a kenguru, kendő stb. dolgok...szóval kérdezek: mik azok, amiket már újszülöttkortól lehet használni?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: