Új privát üzeneted érkezett!

Hali :)

vagyok én is ...

Bobónak drukkok +++++++++++++++++++++++++

nekünk is szar éjszakánk volt mivel elkezdtem piszkálni a rendszert és előbbre hoztam a fürdetést ezért nem etettem a szokott 11-es időpontban este ... erre a gyerekem totál megzavarodott és egyfolytában enni kért éjjel stb. stb...

A szopival még mindig szívok, nem merem elkezdeni a két melles módszert nehogy azzal is az legyen hogy belenyúlok aztán már annyi se lesz mint most ...
így még egy mellből kirág kb. 100-120-at persze legtöbbször nem elég neki ...
táppal pótolni nem tudok mert kiköpi szóval patthelyzet
zsrit
 
 


Andi :)

Szilveaa jól írja szerintem is
az ikrek tényleg csak az elején szívás!!! de akkor JÓ NAGY
amint elkezdenek nyitni egymás felé egyből arany életed lesz :wink:
hidd el, mindenki irigyel amiért a fiúk pl. ilyen jól elvannak együtt ...

Kép
zsrit
 
 


terhes maradtam a vonalzó szerint

Kép
zsrit
 
 

 
 

Zsrit, örülnél, mi, ha kiderülne, hogy egy még bent maradt? :mrgreen: :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


Till,

mi már megjöttünk a ligetből :lol: de vicces lett volna talizni

Cudar éjszaka detto. Kb 2-ig nem volt alvás (délután 5-től).Csak hasfájós üvöltés.
Aztán nagyágyban bealudt végre az összekötözött szopipárnán.
A reggeli 8.30-as szopi után pedig kistartoltunk a ligetbe. Jó másfél órát sétáltunk, Teo aludt.

Apuka a 7végére szabadságolta magát, lelépett a szüleihez temetőjárásra.
Aszittem totál depi leszek, de a barátnőm már reggel bejelentkezett így elhívtam őt a sétára.
:D
Én komolyan nem tudom, h van-e elég tejem, szopik után még azért egy minimális mennyiséget ki szoktam fejni.
De nem minden szopi után. Ez baj???

Pelus: éppen ma fosott ki úgy a Pampers sensitive k.. drága pelenkából, h a body, a rugi, az alatta lévő takaró + még a felette lévő is csupaszar lett :lol:

Nekem a Huggies vált eddig be, a Libero túl merev.

Bobó,

nagyon drukkolok. Látom neked is hasonló a koreográfiád, mint nálunk volt. Az EDA jó lesz, meglásd.... :wink:

Kkia,
nálam is az volt a gond, h beton volt a méhszáj + a gyerek extrán fent. Pedig én is varázsoltam minden szarral. Csak valószínűleg egyedül a gyereket nem akartam elengedni
8)

Kép
screen
 
 


Hello lányok!

Bobó - remélem, már boldogan babázol is, de azért csak hogy tudd, nagyon sokat gondoltam rád!

Nálunk is pizza volt tegnap...aztán mégse történt semmi :(

Anyabébi, mi is csavarogtunk egész délelőtt, azért nem jöttem. Én is úgy voltam vele, hogy mindegy hová, csak menjünk valahová :lol: Cora lett belőle, bevásárlás, kávézás. Apa akart nekem venni egy órát, mert alapjáraton nem hordok karórát, de szerinte a szopi-időket stb. jobb lenne a kezemen lévő órán megnézni, mint a telefonon...de végül egyik sem tetszett, így nem vettünk. Mondtam neki, hogy inkább lepjen meg, vegyen egyet nélkülem.

Éjjel volt megint nem-alvás, izzadás (ezt már rohadtul utálom, folyton csurom víz vagyok éjjel), görcsölgetés, aztán semmi...

Kicsike, Tilli és a többiek, köszönjük az egész hétvéd csapat nevében a drukkolást. Erről jut eszembe, régi-új társunk, Melcsi, hová lett???

Moncsi, de jó, hogy adtál életjelet! Azért remélem, minden OK a sok történés ellenére? Már nagyon szeretném küldeni neked az sms-t! :wink:

Tényleg, mivel Bobó-Csilla volt a másik hírnököm, ezért most Moncsi mellett küldhetnék még valakinek híreket?

Lili - munka máris???

Vcsibe - hű, és apa hogy boldogult a cumisüveggel meg a babával, amíg suliban voltál? :? Nekem egy évfolyamtársnőmnek anno megjelent a férje a síró babával a kezében, bekopogott a polgárjog előadásra és közölte, hogy csináljunk valamit - így többesszámban :lol: , mert ő már totál kész van :lol: :lol: :lol:

Kép
kkia
 
 


Csajok, úgy látszik valami buli volt éjszaka, mert én is két órán keresztül szórakoztattam őnagyságát, pedig máskor az éjszakai alvás nem szokott probléma lenni. Ebből kifolyólag nem is vagyok a topon túlzottan... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Screen - pont gondoltam, hogy megnézem a túlhordás lelki hátterét a neten...ez az elengedés dolog érdekes...

A mellső fali lepényről anno azt írták, hogy a segítséget nem tudom/akarom elfogadni, mindent csak magam akarok megoldani...és ez nagyon igaz rám.

Bocs, de nem emlékszem a te szüléstörténetedre, hogy is alakult végül?

Kép
kkia
 
 


Kkia, nekem is mellső fali lepényem volt! És amit leírtál igaz rám is, de ezt most hallom először... Érdekes mindenesetre.

Nekem az elengedés sokkal nehezebb lenne most, hogy megtapasztaltam az üres pocak érzést... Szerintem ha egyszer lesz még egy gyerekem, sokkal nehezebben fogom kiengedni mint Szonját...

Kép
szilveeaa
 
 


kkia,

végül kibújt :lol: :lol:
de viccen kívül: 41+0-án megindították. beton méhszáj :arrow: ballonkatéter 1 éjszaka. másnap, amikor burkot akartak repeszteni, kiderült, h nagyon magasan van :arrow: nem tudtak repeszteni. majd oxitól és EDA-tűl végül kitágult a méhszáj, de mivel nagyon magasról kellett leküzdenie magát, így a kitolási szak tartott végtelenségig. :? :(

Kép
screen
 
 


most evett 120-at és kezdődik a cirkusz :cry:
vagy bealszik a cicin vagy állati nehéz lerakni...

Kép
screen
 
 


főztem egy kamillát, infacolt nyomatjuk..... :x

Kép
screen
 
 


Betty hol vagy?

Kép
screen
 
 


Hú,lányok,nagyon hideg van kint.Mi most jöttünk be Tamarával,Panni még maradt sétálni az apjával.Egyszerűen nem akarok megbarátkozni ezzel az időjárással.Mikor lesz már tavasz??????

Vajon megvan már a Bobóbaba?Mindenesetre szorítok!

Andi,jó a kérdés.Még biztosan soká lesz,amikor egyhuzamban alszunk több ,mint 3-4 órát.Nálunk a hajnali órákban kezdődik mindig a nyűg......Ráadásul Panni az óraátállítás óta baromi korán kel.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zanikó,

és ez az idő csak rosszabb lesz. Még jó, h a nap sütött. Nincs is okunk panaszra. :roll:

Andi,

annyira megértelek. És riszpekt. Hát nekem néha az egy gyermekem is mattot ad.
(de ma mostanáig áldott jó)

nálunk este kezdődik a buli és úgy éjfél- 1-ig tart.
Az a baj, h én pedig képtelen vagyok nappal aludni. 8)

Zsriti,

gyógyulást a nagyoknak.
De Te miért gondolod, h nem elég amit Zoé egy ciciből nyomat? Nem olyan kevés az!! Lehet, h csak mamázni akar, azért kér cicit, nem?? :wink:
én egy cicit adok, ami van, az van oszt slussz-passz. :oops:
vagy ez genyaság?
Jó lenne, ha átlátszó lenne a mejjjjünk meg a gyerekünk. Eccerűbb lenne megítélni ezt a szopikérdést... :lol: :lol:


Bobóóóóó,
+++++++++++++++

Kép
screen
 
 


ti milyen pelenkázó alátétet használtok?
A DM-es 10 db /990 ft nem drága egy kicsit???? :shock:

Kép
screen
 
 


screen :)

hát igen, jó lenne ha átlátszana de én egy tolmácsgépnek még jobban örülnék hogy értsem mit akar a drága ...
apja meg megfáradt? vagy miért lépett le egész hétvégére temetőzni? :)
egyébként azért gondolom hogy éhes mert bőg ...
és nem tudom hogy éhes/fáradt/hasa fáj ezért hajlamos lennék azt hinni hogy éhes ...

zanikó :)

a tavaszra azért még kicsit várni kell :lol:
és az idő addig csak szarabb lesz ...

de VIGASZTALJAK MINDENKIT szerintem ha kihúzzuk tavaszik megörülés nélkül akkor az már tök jó lesz :)

szilveaa :)

hát hülyét kapnék még 1-el ... nem is tudom hogy bírtam ki anno
és légyszi ne hozd rám a frászt hogy az éjszakák már nálatok is rosszabbak ... azt hittem ez egyre jobb lesz nem rosszabb :)

csibe :)
akartam kérdezni, hogy Te hogy vagy képes tanulni is?
Milánka egy angyalbaba vagy Te vagy a szupernő??

R
zsrit
 
 


Gyorsan bekukkantottam, Bobóról nincs hír?

És Anyabébi-társam is eltűnt a nagy csavargásban?

Screen - akkor tényleg nagyon ragaszkodtatok egymáshoz babcival :D A dátumban egyébként biztos voltál? Mert tőlem azt kérdezte tegnap a doki, hogy annak idején elsőre meg tudta-e állapítani a terhességet. De én tuti biztos vagyok a "gyártás" napjában, mert a ciklusom halál pontos volt és számolgattuk jó előre a lehetséges napokat...szóval biztosan nem vagyunk elszámolva 1-2 héttel.

Kép
kkia
 
 


Zsrit - kitartás! Fiúk már jobban vannak? És apukád?

Kép
kkia
 
 


Screen: minek is ez a pelenkázóalátét? Én kaptam ugyan pár darabot de nem terveztem többet venni :oops: , anno a Barninál sem volt és nem is hiányzott sose :roll: .

Bobóról még semmi hírem nem tom mi van, biztosan kínlódik :shock:

Bezabáltam, most meg el vagyok punnyadva mint a fos. Asszem ledőlök, hátha éjjel esemény lesz. Mondjuk a babám úgy néz ki a pórusokon akar kipréselődni :shock: .
anyabebi
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok, hogy nem olvasok vissza. :oops: :oops:

na hát az történt, hogy anyósom szívinfarktust kapott hétfő éjjel, úgyhogy ezt a hetet kórházban töltötte itt kint. :? :? úgyhogy anyukámmal felosztottuk a teendőket, főztünk neki zsírtalan kajákat, vittük be neki, közben itthon is volt munka bőven, úgyhogy nem volt egyszerű a hét, örültem ha bezuhanhattam az ágyba és aludhattam.
Anyósom már itthon van, még mindig szigorú fekvés.
Közben Ákos is kicsit kikészült, hogy úristen mi lesz ha az anyja...., így még az ő lelkével is kellett foglalkoznom.Egész nap csak Alexet dajkálta, szinte nem is szólt senkihez...kicsit megijedtem, hogy még ő is becsavarodik itt nekem, akkor mi lesz :roll: :?

de most már, minden a rendjén megy, így tudtam jönni hozzátok, mert minden este, csak átfutottam a történéseket, de nagyon hiányoztatok. :oops:

SZTERCSI HATALMAS GRATULA NEKTEK LIZÁHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!! :lol: :lol:

MINDEN BABA GYÖNYÖRŰŰ! :wink:


na frissítek táblikat, dobok is fel, meg képeket is rakok fel a gmailre! :wink:


Kkia,Anyabébi
máár úgy várom az sms-teket. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.31 22:29-kor.
Vendég
 


GNEMONIÉKNAK IS HATALMAS GRATULA LAURÁHOZ, NEKIK IS JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK! :lol: :lol:
Vendég
 


Baszki Moncsi már csak ez hiányzott! Gyógyuljon meg a mamátok!!!!

Bobó üzente:

Dobos Dorián vagyok, 3640 gramm, egy darabig még nincs fogam. 55 cm-rel születtem 18:10-kor, óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok!

Bobókám nagy gratula nektek!!!!
anyabebi
 
 


Screen
én sem értem minek az alátét... Sztem pénzkidobás. Én a pelenkázóra terítek egy régi fürdőlepedőt derékig, deréktól lefele meg marad a pvc. azt simán le lehet törölni ha valami malőr történik... Vagy ez arra kell, ha idegen helyen pelenkázol?

Zsrit
Én arra is gondoltam, hogy Zoéra hat a te feszült állapotod, nem lehet? Szonja mindig sírósabb, ha én idegesebb vagyok...
Amúgy ne aggódj, a tegnap éjszaka kivétel volt, amúgy már két hete éjféltől ötig minimum alszik, majd szopi után simán megint bealaszik és nyomjuk kilencig, tízig... Szóval van fény az alagút végén!

Kép
szilveeaa
 
 


DRÁGA CSILLA HATALMAS GRATULA NEKTEK DORIÁNHOZ (mégse Kevin? :roll: :wink: ) JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK! :lol: :lol:
Vendég
 


Bobó!!! Hatalmas gratula és sok sok boldogságot Nektek!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


na, akkor azért nem értettem... a Dorián nekem sem rémlett, de gondoltam agyilag úgyis zokni vagyok, belefér ez is... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Kép
Kép


BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNOK:

LUCASNAK, SOPHIÁNAK, PATRIKNAK, SZONJÁNAK, MILÁNNAK!!


adatok? :wink:
Vendég
 


Csilla - hatalmas gratula Doriánhoz!

Szép nagy baba lett ő is! És hogy látom, reggeltől este 6-ig... :? :? :?

Anyabébi - szerintem is menjél már szülni az éjjel...hagyj itt magamra nyugodtan :cry: :cry: :cry: Na jó, csak vicceltem :lol: Ha menni kell, hát menni kell :roll: :wink:

Moncsi - mindenkire rájár a rúd, úgy látom...szegény anyósod! De az a lényeg, hogy már jobban van. Vigyázzatok magatokra és küldjük az sms-t :D

Kép
kkia
 
 


tettem fel képeket! :wink:
Vendég
 


Sziasztok, csak gyorsan benéztem, Csilla miatt. Végre hétvége és itthon vagyunk 3masban, volt délelőtt séta, kis shopping, délután nagy alvás 3masban...

Csillám, nagy-nagy gratula Doriánhoz!!!

Moncsi, elírtad az Elenát a tábliban!!!

Hú, drukkolok, hogy holnap SENKI ne szüljön!!! Most már hétfő legyen csajok!!!
Vendég
 


úú Eszti ne haragudj, mindjárt átjavítom :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Bobó hatalmas gratula nektek és sok tejcsit kívánok. Nagyon irigyellek.

Nálunk semmi, ma már volt 2db fájásom a CTG-n, közölték, hogy nyugodtan húzzak haza, mert ez semmi. :evil:
Holnap megcsinálják az aminót, be vagyok szarva rendesen.

Eszti, zabálnivaló Sophia.

Zsrit, Zoé is gyönyörű.

Anyabébi, Kkia kitartás. Remélem még éjszaka megindulunk mindannyian. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


semmi baj, köszi :wink:

úúú, Apának el kellett mennie vásárolni most, mert a hülye babás anyuka agyammal elfelejtettem, hogy holnap nincs nyitva semmi :oops:
Vendég
 


Hát Eszti még jó hogy elzavartam tejért az embert, holnap nov.1. tisztára elfelejtettem.

Nagyon enyhe mensisgörcsöket vélek felfedezni magamon, de lehet, hogy csak beképzelem. Gyerek bazira mocorog. Lehet csak wc-znem kéne?
Még mindig az a parán hogy odasz@rok a szülőágyra. :oops: Sztem ezért nem jön a babám. :shock:

Kkia: remélem az éjjel útra kelünk, mostmár nagyon nagyon nagyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!
anyabebi
 
 


BobóCsilla,
hatalmas gratula Dorián babához :D :D :D


Monica,
gyógyulást anyósnak :oops: Neked kitartás!!!!

/a tábliban miért van néhány baba neve mellett csillag? :roll: /

Szilveeaa
:D :D :D /ez biztos a sok együtthuhogás eredménye :wink: :lol: /

Anyabébi, Kkia, Gmelcsi
drukkkkkk!!!!!

tillidian
 
 


Anyabébi,
nekem is ez vlt a parám, de nem történt meg :D

tillidian
 
 


Tilli
azok azok a babák, akikről még nincs kép a tablóban! :wink:
Vendég
 


Moncsi, én önszorgalomból beírtam az egy hónapos adatokat a tábliba... :oops:

Anyabébi, Kkia, Gmelcsi - HAJRÁ!!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


köszönöm a jókívánságokat anyós nevében is! :wink:
úgy látszik igaz a mondás, hogy szegény embert még az ág is húzza.. :roll:

KKIA,MELCSI, ANYABÉBI rajtatok a Babanet szeme! :lol: :wink:

tök furi, hogy a novemberieknél is van már 2 baba! :lol:

(holnap próbáljatok meg ne szülni csajszik :roll: :( )

Szilvi
igen láttam, be is írtam már az ittenibe az adatokat! :wink:

Többiek
ti is nyugodtan beleírhatjátok a gmailes tábliba az adatokat! :wink:
Vendég
 


Kép

Dorián baba !

Holnap közvetítek de ma már hulla-hella vagyok...

Üdvözlettel a büszke Bobópapa!!!

Sziasztok!
bobóbaba
 
 


Bobóbaba és Bobópapa! Hatalmas gratula Nektek és sok-sok boldogságot!!!

chardonnay
 
 


Bobobaba gratulálok nektek! :D

A táblázatban láttam,hogy mellettem az van,hogy császárral szültem. Szerencsére sikerült természetes úton szülnöm 6 óra alatt.
Amint lesz kicsit több időm jövök,de az evéssel még mindig szenvedünk. Most kb 3,7 kb és van amikor 60-80 eszik az elég neki? De eddig mindig szopi után pótolni kellett, mert kevés volt a tejem, pár napja viszont a kettőből 100-150-et le tudok fejni. Így ma megpróbálkozunk azzal,hogy nem kap pótlást de amikor kér kap cicit. Szerintetek sikerülhet még áttérni a szopira.

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Sziasztok!

Igen-igen,kicsit naiv volt az időjárással kapcsolatos kérésem...csak úgy pörgetném az időt.

Az én lányomnak sikerült két hét alatt egy kilót híznia...nem is akarom megmérni,mennyit eszik egyszerre.

Bobó!Gratulálok nektek a kis Doriánhoz!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Újabb szülésmentes éjszakán vagyok túl!
Esküszöm már azt is leszarnám ha ma születne (nov.1.).
Este óta görcsölgetek, lájtosakat 45-30-20-7-15-35... percesek összevissza. Éjszaka jól aludtam, reggel ahogy megébredtem újrakezdődött de sosem tart 25-30 mp-nél tovább.
Na majd meglátjuk :). Bizakodom.
Ma már a gyerekorvos is felhívott, hogy mi a helyzet, mondtam, hogy a gyerek még bent van. :shock:

Bébinyuszi: ha tényleg így gondolod, akkor kitartás. Én nagyon drukkolok, hogy visszaálljatok a csak szopira. Meglátod 3 nap és túl lesztek a nehezén. Vissza fogtok tudni állni!!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok Csajok,

Bobópapa gyönyörű a kisfiad, gratulálunk.

Anyabébi én is egy szülésmentes éjszakán vagyok túl. Már megjártam a kórházat, CTG, amnió (kibírtam nevetés nélkül), véreztem utána, mint állat, de minden rendben. A méhszájam úgyanúgy hátrafelé, és éretlen. Engem sem érdekel, már, hogy mikor csak szüljek már.
Ha szerdáig semmi, akkor befektetnek.
Nálad meddig várnak?
Kkia, csak nem elmentél sunyiba szülni? :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi: nekem hétfőn CTG, kedd kórház ha addig semmi.[/img]
anyabebi
 
 


Te hol szülsz?
anyabebi
 
 


Hello lányok!

Anyabébi, Melcsi kedves kitartó társaim - hazaküldtek :cry: ráadásul csak ügyeletes orvos volt, akit éppen rajzfilm nézés közben sikerült zavarnunk. A férjem majdnem lecsapta...Nem is vagyok biztos benne, hogy fogta-e, ami a ctg csíkon volt, csukott szemmel aláírta és lebélyegezte. Folyamatosan fájásokat mutatott a gép és érzem is őket, de még össze-visszák és gyengék ahhoz képest, amivel szülni lehetne. De a szülésznő aranyos volt, azt mondta, hogy ezek a fájások a legjobbak, mert ezek segítenek a méhszáj tágulásában, és holnap már sokkal előrébb leszünk, ne aggódjak. Nem aggódok, csak felrobbanok a feszültségtől...

Mindenkinek mondtuk, hogy 10re megyünk ctg-re, erre már fél10-kor ketten hívtak a családból, hogy mi van...a sógornőmet a férjem már is el küldte a fenébe, hogy ne hívogasson, nem fogjuk titokban tartani, ha megszületik a baba :evil:

Melcsi - basszus, holnap nekem is amnio lesz...én nagyon félek tőle, amiket meséltetek eddig :? :? :?

Holnap Achilles napja lesz. És Marie Antoinette is november 2-án született. Ez a három kispasi is születhetne holnap, nem? :roll:

Bobó-család - gyönyörű a pici fiatok! Gratulálok még egyszer!

Kép
kkia
 
 


Bobócsalád, hatalmas gratula a hatalmas babához! Doriánnak sok tejcsit, Nektek pedig kis pihit!

Kép Kép Kép
datolya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: