Új privát üzeneted érkezett!

Kép

egy gyors kép
zsrit
 
 


Jaj de ééédes!!! :D
Vendég
 


Chardonnay, nem csinálsz egy babás vonalzót? Még mindig terhes vagy :lol:
Vendég
 

 
 

Hello, megjöttem. Jól kibőgtem magam, miután a sógorom hazahozott :cry: :cry: :cry:

Anyabébi, én tutira tartom a pozíciónkat :?

Mi biztosan nem szülünk a doki szerint holnap :( Méhszáj 3000-es és így neki sem akart fogni az amnioscopia-nak. Megnézte a flow-t és a magzatvizet, ami már fogyogat rendesen, ezért vasárnap újra kell mennünk, és hétfőn megint és akkor megpróbálja az amnio-t :? A vizsgálat óta megint görcsölök, de szerintem már "agyi" alapon...

Csilla - szép napot nektek mára, töltsétek nagyon romantikusan :) És holnapra megy a drukkkk!

A névrokon kiscsajok gyönyörűek!

Eszti - de jó nektek, hogy ebben a verőfényben korzózhattok már :D

Zsrit - szegénykém, tényleg rátok jár a rúd...jobbulást apukádnak és a fiúknak.

Cosmic - hát, nem volt egyszerű a te szülésed sem...de az eredmény gyönyörű! :D

Kép
kkia
 
 


Kkia, 3000-res méhszáj?! Nem semmi vagy! De annak örülj, hogy nem fogott így neki az amniónak, nekem 2000-ressel is potyogott a könnyem, amikor megpróbálta, ráadásul nem is sikerült!

Korzózás: 11kor kelt, de szopi után bealudt a tündérem, úgyhogy itt fekszik mellettem, én meg spiccen vagyok, hogy ha felébred tudjunk indulni, mert azért nem sokáig tart ez a jó idő...plusz nem is kakilt még, jó lenne úgy elindulni, hogy tosztába van téve! De hát ember tervez...

Jaaa, terhesség előtti és elején hordott 3/4-es farmerom RÁMJÖN!!! Abba megyek :D
Vendég
 


Eszti - pedig 2 héte szedem a homeo bogyókat is, amik segítik a méhszájat puhulni. De állítólag nem is csak zárt, hanem hátul is van...ez nem tudom, hogy mit jelent...de vizualizáltam az amnio-t és tényleg örülök, hogy nem próbálta meg. De hétfőn muszály lesz, azt mondta :? :? :?

Gratula a farmerhez! :D Szép napos időt mondanak egész hétvégére talán, csak már nem lesz 15 fok...

Kép
kkia
 
 


Homeós bogyókról annyit, hogy nekem a málnalevél tea pl. szart sem ért, hiába döntöttem magamba naponta az 1 litert :roll:
Vendég
 


Helló csajszik!

Zoé tündibündi szép kiscsaj :), gyógyuljanak a nagyfiúk! Puszi

Kkia: nem elkeseredni ám most amikor csak mi vagyunk egymásnak :mrgreen: , ami bement az ki is jön, én már nem idegesítem magam rajta. Hála istennek nálam amnioról szó sem volt. Megnyugodtam mert ha hétfőig nem szülök és kedden be kell feküdni, akkor a szülésznő majd intézi hogy jó legyen :).
2 napja megint zabálok, az előbb egy akkora ischlert nyomtam be hogy csak na. :oops:

Málnalevél, homeó
: nekem sem használ, bár éppen ezért a bogyikat csak akkor kapkodom be ha eszembe jut a teát meg már alig vártam, hogy elfogyjon. :roll: Úgylátom a narancsszörptől sem tágulok rosszabbul :mrgreen:

Megyek megszögelem a gyerek ágyrácsát, mert már 30X esett ki alóla apa meg hullára idegesít, hogy nem bírja megcsinálni. Na basszus mindent nekem kell!!! :evil:
Lehet jobban jártam volna ha a gyereket is egyedül csinálom? :mrgreen:
anyabebi
 
 


Ja és hogy fájjon a szívetek bezabáltam egy fél kiló szőlőt!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Eszti! Gratula a farmerhez, irigykedek :oops: Én a kórházi sokk után egy darabig inkább nem is próbálkozom :) És csináltam vonalzót :lol: Még csak két nappal hordtam pedig túl :lol: :lol: :lol: (bocs hátvédek a dezertálásért :oops: )

Nagy volt ma az öröm: leesett a mi köldökcsonkunk is!

Pelenkából kifosás nálunk is bejátszik, eddig azt hittem bénán pelenkázok, de most megnyugtattatok :lol: :lol: :lol:

De azért nem fenékig tejfel az élet. Sajnos tejci gondjaink vannak, nem tud eleget enni a kisasszony, amitől én meg sírógörcsöket kapok. (Bevetettem mindent, amiről csak hallottam: More Milk, Karamalz, szoptatós tea) Elég változó, de valahogy délután a legkevesebb, akkor megy a sírás :cry: :cry: :cry: :cry: Tegnap próbáltuk egy kis vízzel megitatni, amit félrenyelt, mi meg szívrohamot kaptunk. Úgyhogy feladtam és ma kiváltottuk a tápszert. Persze nem a szoptatást adtam fel, csak most már kicsit nyugodtabb vagyok, hogy nem fog éhenhalni.

chardonnay
 
 


Anyabebi: köszi!!!!! Ez övön aluli volt. :mrgreen: :twisted:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Chardonnay :)

ne aggódj nekünk is vannak!
Ki is váltottam a tápszert és úgy döntöttem nem csinálok magamnak több lelkifurkát mert MINDENT megtettem - bogyók tea éjjel nappal fejés stb. - és még mindíg nem elég ...

ezzel kapcsolatban kérdeznék:
én eddig váltott egy mellből szoptattam, gondoltam megpróbálnék kettőből hátha úgy elég lenne ...
azt hogy kell?
menyit teszitek az egyikre és mennyit a másikra?
Illetve 3 óra alatt lesz annyi bennük hogy újra mindkettőből egyen?

Köszi ha valakinek van valami tanácsa ...
zsrit
 
 


szilveeaa írta:na, látom mindenki elhullot... én még szoptatok egy jót, aztán hullok elfele én is...
jóéjt!


Na, ha tudtam volna, hogy még benézel...én is szoptattam, azt meg lehet net előtt is :lol: :lol: :lol:
Lencsi köszöni a kérdést, szépen hízogat :lol:

Screen, Pocok,
köszi! ha heti 300 növés is normális, akkó minden ok :P

Bobó,
megadrukk holnapra!!! Végre-végreeee!!! :D :D :D Minnyán babázol :wink:

Zsrita,
jobbulást Apudnak :oops:
Kislányod gyönyörűűűű 8) :D

tillidian
 
 


Zsrit,
én folyton váltott mellből szoptatom, de úgy, hogy minden szopi alkalmával legalább 4x váltok...egy próbát megér :roll:

tillidian
 
 


Till :)
köszi ...
de akkor hogy álljak át egy mellről kettőre hogy ne "zavarodjanak meg" a melleim?

Kép
zsrit
 
 


Eszti gönyörűek vagytok!!!!!!

Csilla mindent bele holnapra!!!!!!!nagyon ügyi leszel!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsike olyan jót nevetem ezen:"
Lepisilés:volt benne részem néhányszor,sőt az Én Martinkám ezt fokozni is tudta azzal,hogy lefosott.Tettem tisztába a pelus csak pisis volt,akartam kivenni alóla akkor érkezett a puki és jött a többi is mint a gyorsvonat.Időm nem volt vissza rakni a pelust.Aztán mehettem átöltözni. "::)))))))))))))))))

Cosic gorl:"Majd 3 óra múlva tisztába tétel közben az egészet kipakolta a pelenkázófiókba "....már a könnyem folyikkk a nevetéstől:)))))))

Zsrit Zoé hasonlít az én Barnikámra!!!!!!!gyönyörű....és kitartás!!!!!!!!
én úgy hallottam hogy 15-15 perc a ciciken...

Anyababi nem semmi milyen étvágyad van!!!!!!!!!:)))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsrit, én is kettőből szoptatok mióta rájöttem, hogy kevés. Először azt mondta a védőnő, hogy miután az egyikkel jóllakott tegyem át a másikra is 5-10 percre, de végülis nem fejezi be annyi idő alatt, kiüríti azt is. Hogy az mennyi idő, elég változó, van amikor 10 perc, van amikor 35. Ezen én is szoktam gondolkodni, hogy mennyi idő után érdemes újra mellre tenni, hogy mennyi idő alatt termelődik újra? De gondolom elég egyéni lehet, mert nálunk hol elég a 3 óra, hol nem... sokat segítettem... :roll: :roll: :roll: :) :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chardonnay 2009.10.30 15:49-kor.

chardonnay
 
 


Zsriti,
ezt nézd meg:
http://www.lll.hu/node/4
idézek is:
"Próbálja meg a váltott oldalról történő szoptatást!

Ha minden szoptatás alatt kétszer- háromszor váltogatja a mellét, akkor a csecsemő érdeklődését ébren tartja, és a csecsemő a tej tápanyagokban legdúsabb részéhez jut. Miközben szoptat, figyelje a csecsemő szopását és nyelését. Váltsa a mellét akkor, ha a szopás ereje csökken, és a nyelés ritkul. Néhány csecsemő esetében ez kb. 10 perc mindkét oldalról, míg másoknál csupán 2-3 perc. Minden szoptatáskor legalább kétszer próbálja váltani mindkét mellét."

nálam bevált, most dől a tej :roll: (persze a Karamalz is segít :wink:
www.karamalz.hu )

tillidian
 
 


Szoptatáshoz nagyon sok hasznos infó van a La Leche Liga oldalán:
www.lll.hu

tillidian
 
 


Nita, kösziiiiiiiiiiiiiii!!!

Megvolt a nagy sétánk :D és még shoppingoltunk is a Rossmann-ban; vízhőmérő, baba manikűr készlet, pelenkázó alátét (állandóan lepisiljük :D ), kapucnis micimackós törölköző, lepedő. Mindezt tök jó árakon, eksön volt :lol: :lol: :lol: csajom végig aludt, én egy kicsit fáztam, mert alulöltöztem, elfelejtettem, hogy már nem vagyok terhes és nem ver a víz 3 lépés után :roll: :lol: de így is élveztem a friss levegőt!!!
Vendég
 


Lányok Csilla kit értesít ha van valami?Az iwiw-en láttam valamit kiírva az üzenőfalra de lehet,hogy csak Én értettem félre ezek szerint. :shock:


Chardonny Én is a biztonság kedvéért váltottam ki a tápszert erre másnapra belázasodtam és ezért tejem sem volt elég így hozzá kellet nyulni,azóta is azt kap.Majd jövő héten remélem Mi is cicizünk ismét,de tudom előre,hogy kevés lesz a tej ugyhogy azt gondoltam először cici,aztán táp és így jól fog lakni Én pedig nem stresszelek azon,hogy szegény nem lakott jól és éhezik.Most egy alkalomra 70,80,90-et eszik.Attól függ milyen éhes.Ha meg nemfog cicizni akkor sem megyek a Dunának mert más gyerek is felnőtt tápszeren.

Zsrit Apudnak jobbulást kívánok.Én is úgy tudom,hogy 15-15perc a cicizés annak elégnek kell lennie,na de ez szerintem csak a papírforma.Martin is több időt szokott eltöltenni és remélem még fog is.

Súly:51.5kilóval kezdtem a babavárást ,híztam 8kg.-ot és most még fogytam is mert csak 49kg.vagyok.Ezt eddig nem is mertem neírni de láttam nem csak Én vagyok pille súlyban.
Valaki megdobhatna mondjuk 3 kilóval.Hízni is nehéz nem csak fogyni.de legalább nincs hasam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Mi is voltunk ma egy nagyot sétálni a Dunaparton.
Martin végig aludt ,és miután hazaértünk az udvaron hagytam kicsit.Nagyon jól esett mindkettőnknek. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Babák, pocakok gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsrit
Jobbulást apukádnak!

Kezdek kipurcanni... szeretnék legalább 4 órát ébredésmentesen aludni! Olyan nagy kérés ez? :roll: :oops: :cry: :wink:
Vendég
 


Gmail-re nem tudok belépni :cry: :cry: :cry: :cry:
Megint változott a jelszó?????
Vendég
 


2 hónaposan
Lucas: 3830g és 52cm
Sophia: 3680g és 51cm
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megkapták az első oltásaikat...
Vendég
 


Hello lányok!

Aludni nem sikerült, de jól kibőgtem magam az Éjjel a parton című filmen. Aztán apa megjött, ettünk egy hatalmas pizzát, egy órát beszéltem egy barátnőmmel - nem szülésről - és máris jobban vagyok :D

Kicsike - megnéztem az iwiw-en, szerintem is elég félreérthető a Csillának írt üzi, de szerintem Csilla reggelig még kitart vagy mégsem? :shock:

Anyabébi - neked kedden be kell feküdni, ha addig nem történik semmi?

Zabálás - inkább már nem is vásárolok...de az ishlert és a szőlőt nem kellett volna említened... :evil:

Kép
kkia
 
 


Kkia Mi egy napra voltunk kiírva,tehát már Te is túllépted a határidőt 2 nappal.Nagyon szurkolunk Nektek akik még hátra vagytok.De szép lenne ha október utolsó napjára mindenki babázna már.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban Kende múlt heti 1 hónapos adatai: 3940g és 52 cm.
:-)

Sajna lehet még kevesebbet tudok majd jönni, mert hát úgymond rámszóltak hogy ideje visszatérni a munka berkeibe, méghacsak itthonról is...
Szóval bőven van dolgom.

A még nem babázóknak folyamatosan megy a drukk!! :D

Lili

Kép
édi16
 
 


Képzeljétek ma megérkezett az új születési anyakönyvi kivonatunk,és itt már helyesen szerepel martinka neve,és a lakcímkártyán is.
Vcsibe az adókártyát tényleg kiküldik postán automatikusan és sehova nem kell menni?A tajkártyát kiküldték az már megvan.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönjük szépen a drukkokat, remélem használnak. :D :D A hangulatom elég ingadozó, hol sírok, hol nevetek. :roll: :roll: Van amikor egyáltalán nem félek, de jön néha 1-2 pillanat, amikor beparázom. :roll: :roll:

Kicsike,Kkia: Milyen üzenetet láttatok az iwiw-en??? :shock: :shock: :shock: Mert én akárhogy nézem, nem látok egy nekem szánt üzenetet sem az üzenőfalon... :roll:

Sziszkót értesítem, de jó lenne, ha valaki még fel tudná ajánlani magát, hátha ő nem ér rá a pici mellett.

Zsrit: Jobbulást apukádnak, és az ikreknek is! Zoé gyönyörű! :wink: :D

Muskétás-társaim: Hajrá, gondolok majd rátok! :wink:

Megyek, elkezdek készülődni, átnézem a csomagom, stb. Majd még bekukkantok!

Puszilok Mindenkit.
bobóbaba
 
 


Bobóbaba teljesen érthető hogy hol sírsz hol nevetsz....én is ilyen voltam...hát még mikor mondta a szülésznőm hogy délután jöjjek vissza.....szülünk.. :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csilla Nekem is üzenhetsz nyugodtan.Nagyon nagyon szorítok!!!!!
Ügyes leszel hidd el.Ha úgy érzed nincs több erőd gondolj arra ,hogy a babádért mindent és már nagyon szeretnéd a karodban tartani,és akkor újból erőd lesz .Nekem ez segített.Én nem szedtem sem homeós bogyókat sem málnalevelet nem ittam.
Sokminden az agyban dől el.Ügyes vagy megfogod csinálni.Hajrá.
Nagyon nagyon nagyon szorítok.+++++++++++++++++++++++

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szép estét csajok!

Ma óriásit sétáltunk mi is, meg jöttek páran Szonja nézőbe, úgyhogy szuper nap volt, nem éreztem magam totál elszigetelve...
Ja, és most apja kezében nyöszörög, úgyhogy szabad vagyok, mint a madár!!! :lol:

Eszti
Csodaszéééééép a kis Sophie…!!! Amúgy sztem is hasonlítanak kicsit, legalábbis így a fotók alapján a szájuk mindenképpen! Kíváncsi leszek ti egy hónaposan mekkorák lesztek

Bobóka
Drukkok holnapra!!! Élvezzétek ki az utolsó estét kettesben! Engem nyugodtan értesíthetsz, mert nálunk már viszonylag kezdenek beállni a dolgok, úgyhogy nincs akkora őrület, mint azoknál, akik csak nemrég szültek...

Tündér
Három bögre kell a kamillából, hogy legyen hatása! Nálunk szuperül bevált: reggel azzal indítok, délben is egy, estefelé is és szépen minden délután hasfájásmentes kakilásokat produkál a kiscsaj…

Screen
Plusz három kiló csak??? Irigyirigy… Nekünk nincs mérlegünk, de jobb is…

Cosmic
nem volt semmi a szülésed, de maximálisan megérte!!! :D

Anyabébi
Ez elég nemtelen bosszú a szőlővel!!! :cry: Én annyira imádom és baromira hiányzik – de nem merek enni egyáltalán, mert még mindig kísért az üveghangon sikító kislányom képe emléke... Pedig a terhesség utolsó hónapjában sztem napi fél kilót minimum felszipkáztam, de jó is volt...

Édi
én is elkezdtem pár apróságot dolgozgatni itthonról, de nekem kifejezetten jól esik, hogy van valami az életemben, amire van ráhatásom... :lol:

Till
Net előtt szoptatni én is tudok, csak írni nem, mert ahhoz kéne egy harmadik kéz...

Pelenka: A Liberóból nem folyik ki a cucc, mert hátul gumírozott. Ez a titok. Asszem még a Huggies is ilyen, de azt még nem próbáltam...

Kép
szilveeaa
 
 


Pattogó, Apa és a babácska nagyon édesek együtt, a lányok alvása pedig haláli. :lol:

kkia írta:Csibe - hű, neked sem lehet könnyű közben a sulit is csinálni...órákra is kell majd járnod?

Kkia, ma bent voltam másfél órán, azaz reggel 8-tól 9:30-ig Anyagmozatás és 4-től 7-ig menedzsment. Milánra az apja vigyázott és a reggel lefejt tejet kapta. Most viszont jobb kézzel szoptatok, ballal írok. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok!

itt vagyunk,jól vagyunk, csak történt egy pár dolog.

majd jelentkezek, ha tudok (remélem már holnap)

jah és elvileg Csilla nekem üzen majd, de nem tudom. :roll:


puszi
Vendég
 


Köszi a tippeket...

Nekünk is postán kiküldték a taj és adókártyáját...

Bobó: naagyyooonnn drukkolok hnapra!!! minden rendben lesz!!!

Andi: nagyon szép a babák súlya,ritka,h ilyen egyformán fejlődjenek,általában az egyik elnyomja a másikat. a kórházban is találkoztam egy csajjal,meg kellett császározni idő elött,mert az egyik baba veszélyeztette a másikat,egyik 2300 gr a másik 1600gr volt születéskor.

Kép
jovana
 
 


Kkia: igen kedden kórház és nincs mese, de ugyebár mindketten holnap szülünk!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Az éjjel a parton az amelyikben a Richard Gere meg a Diana Lane játszik, mert ha igen akkor én azon üvöltve bőgtem a moziban :oops: .

Szilvee: A szőlő ráadásul akciós a tescoban és csodálatosan ropogós és édes volt :oops:
A huggies pelussal az volt a tapasztalatom, hogy igaz, hogy gumis a dereka és ott nem folyik a fos, de azonkívűl nekem jött orrán száján, utáltam :shock: :evil:
anyabebi
 
 


Na lányok, én búcsúzom egy pár napra Tőletek! Indulunk a kórházba!
Egész nap görcsölgettem, de össze-vissza, most amikor vettem át a pizzát (gondoltam jól bevacsorázok) elkezdett folyni a magzatvizem... Legalábbis gondolom, hogy az, mivel tutira nem pisiltem be. :roll: :roll: :roll: Szorítsatok nagyon!!!!

Anyabébi: Írhatok neked, ha éjjel lesz valami??? :shock: :shock: :shock:

Zuhanyozás után, indulás előtt még benézek!

PUSZILOK MINDENKIT!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bobóbaba 2009.10.30 22:11-kor.
bobóbaba
 
 


Szilveeaa, a pampersbol nem hátul a hátánál folyik ki a kaki meg pisi, hanem a combjánál oldalt.....legalábbis nekunk :roll:

Zsrit, nagyon sajnálom a torténteket :? , jobbulást apukádnak és a fiúknak is!
En is mindkét mellbol szoptatok, nekem sem elég már a tejem! En általában 20-20 percet szopiztatok mindkét mellbol, aztán kiegészítem tápival attól fuggoen, mennyit sikerult szopiznia! Vettunk babamérleget, azóta tudom mérni a mennyiségeket! Éjjel pedig csak mellet kap, tápszert nem!
En homeót szedek, arnica montana-t és Fitolac teát iszom, de még a Karamalz-t szeretném kipróbálni, de nálunk szerintem nem lehet kapni! Holnap megnézem a mi DM-unkben, hátha.......!!!!!!!!

Csilla, holnapra mennek a drukkok!!!!!!!!!!+++++++++++

Bébik gyonyoruek!!!!!!

Ma mi is voltunk sétálni, a baba végigaludta, mint mindig! Csak eléggé huvos volt és fáztam! Legkozelebb veszek fel már kesztyut is :oops: és téli kabátot.........

Csajszik.....nem lehetne, hogy a topicunk zárt legyen??? Mi kell hozzá?
ginuska
 
 


KKia barátnőm: Lehet hogy nekünk is pizzát kéne rendelni ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Moncsi
remélem minden OK! Anyudék még kint vannak? Ja, beírtam Szonja egy hónapos adatait a tábliba.

Anyabébi
Köszi a további infókat a szőlőről.. :roll:

Ginuska
Az Arnica Montana-t mire szeded? Nekem vérzéscsillapításra adták, de csak egy hétig...

Pampers infókat köszi, nem fogok venni... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilvee: azért még szeretsz? A szőlő miatt kérdem :oops:
Husibabára valóban jobb a Liberó!
anyabebi
 
 


Anyabébi, háááát nemtom, még meggondolom... Elég kegyetlen volt ez a szőlő dolog... :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


Esküszöm gondoltam rád miközben ettem :mrgreen:
anyabebi
 
 


Szilveeaa, persze, igazad van! :oops: :oops: Osszetévesztettem a nevuket.......az arnica-t én is szulés után szedtem vérzéscsillapításra, most a ricinus communist szedem, tejserkentésre!!! bocsi, ezt a fáradtság teszi :roll: :roll:
ginuska
 
 


Jó reggelt hétalvó lusta banda!!!! :lol:

Bobó üzente, hogy reggelig sajnos nem tágult semmit.
1 órája bekötötték az oxitocint, nem sokára kapja az EDA-t és várnak. Mindenkit puszil!!!!

Andi: látom nem válaszolt senki: nem változott a gmailos jelszó, legalábbis nekem se szóltak. Kitartás neked, még pár hónap és többet aludhatsz!!!! Most neked nehezebb de ha nagyobbak lesznek akkor ők szórakoztatják egymást. Nem úgy az egykék. A fiamat 7 éve én szórakoztatom, néha idegörlő :oops: . Puszi a babáknak!

Moncsi: várunk ma ha tudsz jönni, remélem nincs semmi baj.

Én ma úton leszek csavargóba, még kikönyörögtem apától egy utolsó menjünk valahova utat. :roll: :wink:
Délután-este jövök :)

Puszi nektek és egyetlen kitartó gazdatest társamnak Kkiának!!!!
anyabebi
 
 


Hahahahaha!
Megkönyörült!
Az utolsó terhes laptetőm?
anyabebi
 
 


Kukucccs :D

Bobó,
elfolyt a víz? :shock: Akkor magától elindult a babó! :wink:
Szuper, hogy rászánta magát!!! :D
Megadrukkkkkkkk+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ginuska,
én is ezt várom már nagyon, hogy zárt legyen a topik, egy csomó mindent nem kéne így "virágnyelven írogatni :roll:

Anyabébi, Kkia és Gmelcsi,
időgyorsító, kitartást erősítő drukkok éééés: OLDÓSZER!!! :D

Mnnyán babás topik leszünk, nem babavárós :wink:

(Nálunk cudar volt az iccaka: szopi éjfélkor, 2-kor, 4-kor és innentől virrasztás fél 8ig :shock: :oops: :oops: -aztán kómáztunk 10-ig...
most főzök, aztán összeszedem a kölköket és irány a liget :D
Alvajáró anyák, hajrá :D

tillidian
 
 


na mizujs csajok? Sehol senki???
Anyabébi is gyorsan megszerezte a laptetőt, aztán lelécelt...

Andi
én is akartam írni, hogy az elején mega szívás az ikrekkel, de utána sokkal jobb lesz, mert teljesen jól ellesznek kettesben. A páromnak is vannak ikerfiai, úgyhogy van némi tapasztalatom. Bárhova utaztunk, nem kellett szórakoztatni őket és mindig gondoltam is arra, hogy mennyivel nehezebb lenne, ha csak egy lenne belőlük... :oops:

Nálam az a baj, hogy túl nagy a korkülönbség és Szonja gyakorlatilag egyke lesz, mert pár év múlva a tesók már külön utakon fognak járni, úgyhogy a szórakoztatása rám marad, ez tuti.

Kép
szilveeaa
 
 


Tillikém!!! Hellóka! Úgy látszik nekünk hasonló a bioritmusunk... :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: