Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nati várom. :D Aztán megmutatom Lexinek, és beszámolok a reakcióról. :lol:

Bikfy, jövőre indul, amikor már nem szoptatok. Egyelőre sok lenne még, jó lenne addig valamennyire kipihennem magam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Kép


Natikám, a képeket a netről szedem, innen-onnan. De ha nem haragszol, nem árulom el a pontos címeket, így legalább néha meg tudlak benneteket nevettetni. És ennek mindig úgy örülök.... :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bogarkáim, hogy ti mennyire nagyon könnyen eltűntök. Én meg koptatom itt a számat.

No jól van, gondolom mindenki dolgozik.

Én most főzök, egy kis lucskos káposztát. Csak az a baj, hogy abból keveset nem lehet csinálni, api viszont nem szereti. Most törhetem a fejem, hogy neki mit adjak............... :twisted:



Kép

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Elpanaszlom nehéz sorsomat: Éppen anatómiát tanulok-ami k...ra nem érdekel. Nagyon szenvedek.

Kép


Sehol senki, aki megmentene? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
én vagyo, most értünk haza. Gyors berakom a szennyest a modóba és jövök!!! (a jó hírekkel) :P :lol:
Vendég
 


Ne szóóóórakozz!

Mi volt? Mi volt? Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság? Meddig pakolod azt a hülye szennyest? Gyere már!!!! :shock: :lol: :shock: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na de most tényleg Nati! Mit csinálsz már ennyi ideig?

Kiderült, hogy nem csak a tüszőid érnek, de terhes vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Itt vagyok!!! CSak még lecsúszott egy kis pipicomb, a fehérje miatt és a lakást is rendbevágtam, mert este jön egy ürge aki a Flavon lekvárt "forgalmazza" és Bencének mindenképp akarunk venni!!!

No szóval a sztori. Türelmes Anyuka türelmesen várakozik az ezer beteg között, hajkurássza 15 hónapos kisfiát, aki mindenkihez odamegy, megsimizi (büdöshöz és tisztához egyaránt :shock: ), jól elvan, csak legyek elég gyors, mert ő gyorsan fut. Látom viszont, hogy az ultrahangban ninsc doki... Anyuka vár és vár, már kezd elfogyni a türelme, a gyerekről meg már ne is beszéljünk. Cumik a földön, a kuka tartalma már ismeretes... soroljam még???... Másfél óra várakozás után Anyuka már a dugi almát is elővette, amit arra az időre tartogatott, amig a doki bácsi őt vizsgálja. de már nincs menekvés, ki kell nyitni a dobozt... pedig volt már buláta, víz, cumi és még pár apróság. De az alma az mindig jól jön :P :P . Anyuka bejut, gyerkőc közben a babakocsiban az öltözőben, elég hangosan a doki értésére adja, hogy igyekezzen.
De a doki kíváncsi: férjnél van? Van férje? Házas? Persze ezeket a kérdéseket egymás után teszi fel, de mindig megvárva előtte a választ... Anyuka nem tudja mi köze hozzá, de válaszol, gondolván, nyomja már azt az uhu fejet és nézzük mi van odabenn... De az orvos még kíváncsi... hányadik napon van - válasz megadva. mikor menstruált utoljára - erre a kérdésre már Anyuka is hülyén néz :shock: :shock: - hát normális ez az ember???? Anyuka: ha ma vagyok a 4. napon és ma van csütörtök, akkor hétfön kezdtem. Ha ma van 29-e, akkor abból 4. az 25. (ami perszevasárnap, de ennek az sem számított).
Na és ezek után végre végre az uhu fej is landol valahol :lol: :lol: :lol: .
Bár én egyet sem láttam, de kíváncsi fáncsi szerint számos 7mm-es tüsző látható a jobb oldalon. A balban semmi sincs, viszont nagyobb a kelleténél :cry: :cry: . Sebaj, majd kisebb lesz :lol: :lol: . Szombaton újra uhu, csak remélni tudom, hogy ha ez a doki lesz is, a kötelező kérdéseken már túl leszünk :lol: :lol: :lol: . Viszont akkor Bence Apával lesz, lehet, akkor nem is kérdez enyit :shock: .
Szóval én most nagyon boldog vagyok, de azért jó lenne ha én is látnám,nemcsak fáncsi.
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Jaj, de ügyes vagyok, kétszer csatoltam ugyanazt... újra próbálkozom...

Kép
Vendég
 


ezek szerint ugyanaz a kép van két külön név alatt..... bocsi..
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Bikfy,
de drága vagy!!!! Hát, az lenne csak a nagy meglepetés!!! De jó is lenne!!! De sajna ott még nem tartunk :cry: . De majd hamarosan!!!! :P

Beze,
mondd meg Lexinek, hogy még egy ilyen házias pasit nem nagyon talál!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati, jól van, ügyes vagy. :lol: -és jut eszembe férjnél vagy? :lol: :lol:

Most mutattam apinak a fiadat, úgy döntöttünk, ő a miénk.

Mindkettőnknek nagyon tetszik és mivel nekünk úgyis lányunk lesz, hát ezennem meg is van a vejünk. Persze csak ha adjátok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnálom Beze, mi értünk ide előbb. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
köszi :lol: :lol: Adom Bencét, ha szeretnétek :P :P De a végén úgyis ő dönt :wink:

ja a sztori legjobb része, ami kimaradt. a sok házas kérdés után megkérdezte, hogy és ugyanaz a férje, akitől az első gyereke van???? :shock: :lol: :lol: őrült ez a pasi...

Bikfy,
te nem elég hogy tanítasz még tanulsz is???? Minek készülsz??? És Apa is tanár, hogy most ő is otthon van????
Vendég
 


Sziasztok!
Itthon minden okés, csak a meló sok. Tudjátok, az új munkakör kissé leszívja az energiám, de azért nem bánom, hogy csinálni kell. Csak a tanítás mellett már sok. De ugye december közepén vége lesz a félévnek, és a 2. félévben már nem kell tanítanom. Akkor könnyebb lesz.

Nagyon drukkolok nektek!

Viusnak is puszi, és kitartás!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Csajok!

Reggel 6.35-kor a következő üzenetet kaptam Dy-től:

Szülőszobán vagyunk, 4-kor elfojt a magzatvíz. Drukkoljatok!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Dynek nagyon drukkolunk, ügyesek legyenek!!! :D

Bikfy, az a helyzet, hogy Lexi megnézte Bencus képeit, olyan mosolyt küldött, amiből én rögtön leszűrtem, hogy ez szerelem első látásra, tehát sajnos lecsúsztatok róla. :lol:

Nati, Lexinek bejönnek a házias pasik. :lol: Nagyon szép fiad van, a másik vő-jelölt azt hiszem, kiesett. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


DY,
rhű, nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! én egész nap izgulni fogok, mert most elmegyünk és csak du-án jövünk.

hány hetes most DY?

puszi mindenkinek!!!! Bencusnak megmodnom, hogy már elkelt :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


38 hét és 1 nap

KépKépKép
bikfy
 
 


Helló lányok!

Dy!
NAgyon-nagyon szurkolunk! HAjrá! Kívánom hogy minden gyorsan és a legkevesebb fájdalommal menjen!

NAtikám!
Gratulálok a szép kis tűszőcskédhez! Nagyon sokat gondolok rád, remélem most már babás leszel!

Bikfykém!
Hát tényleg nagyon jók ezek a kis ábrák! Én is mindig jót rörhögök rajtuk! Már én is kérdeztem volna, honnan szeded ezeket, de így is jó, ha berakod ide őket, és mi csak könycsorgatva nevetünk.

Beze!
MOst én veled kapcsolatban egy kicsit elvesztettem a fonalat, ne haragudj érte! :oops: Ti most hol is tartotok pontosan?


A héten én már dolgozom, és elég sok meló van. Ezért nem nagyon tudtam jönni. Tegnap is fél 9-kor értem haza, vacsiztam, ittam egy kis bort és már el is aludtam. A borom maradékát apa megitta! :wink:
Mostanában sok intézni valóm is van, összejött sok minden.
Ma is az anyósom énekel a nugdíjas klubban, így kötelező délutáni programom ez. HOlnap anyuékhoz megyünk ebédre, mert ott lesznek a tesójáék is, és már rég nem találkoztunk velük, és felmegyünk a temetőbe! Szóval nem tudom, hogy vasárnap előtt tudok-e majd jönni. De mindenkinek nagyon szurkolok! Puszi

rodina74
 
 


Natikám!
Tényleg, meg van még a gynevacod? VAgy már sikerült túladnod rajta?

rodina74
 
 


Dy-ről még semmi hírem, pedig már nagyon várom. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok viát most terhelik meg oxitocinnal mégnézik hogy birják ha nem akkor lehet még ma császár. nem tudjuk mi lesz majd jelentkezünk drukkoljatok .nagy a bebi nem érzi jol magát bent és ezért hamarosan befejezik a terhességet. via zárva vav és a méhszáj sincs felpuhulva .majd jelentkezünk

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mi van itt ma?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Hajrá Csajok! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


nahh köldök zsinor áramlás jo...... megterhelik oxitocinnal ha nem birja akkor császár ha birja akkor nemtudjuk nahh ehhez nem értek... via anyus

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


tud erröl valaki valamit? via anyus

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


még nem szülünk
de lehet hamarossan

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius Anyu!

Mondd meg kérlek Viusnak, hogy reggel óta Dy is szül. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius Anyu!

Amilyen bolondok háza van ma, szerintem meglesz még ma Vius baba is. :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


tudja mondtam neki még reggel mi most várjuk a terhelés eredményét csak azt nem tudom mi van ha birja

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nem tudom, én még nem voltam ilyen helyzetben, de szorítok nagyon.
Öleld őt meg helyettem is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


tiszta idegessek vagyunk és várjuk hogy mikor induljunk

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Gondolom.

Hogyhogy itthon? Baján vagytok még? :shock:

De Vius remélem Pécsett van, jó kezekben.

KépKépKép
bikfy
 
 


igen itthon várjuk hogy mit mondanak arra a terhelésre férje dolgozik de ha szülünk eldob mindent és megyünk via igen pécsen van. azt sem tudjuk ménnyi idő ez a terhelés

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


dyről semmi hir?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Tudod, én is bajai vagyok, aztán megijedtem, hogy itt van a kórházban. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


tudom bikfy tudom ijett vagyok most én is

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A mai napon úgy döntöttem, hogy feladom luxus albérletem Anyánál és 13 óra 15 perckor kiköltöztem.
Jó volt nála, de mivel 3050 gramm és 53 cm-ig nőttem, már szűkösnek bizonyult a hely. Puszil mindenkit Ny. Gréta.


Pár perce kaptam az üzenetet Dy-től.

Hadd legyek én az első, aki gratulál Nekik. Nagyon szép és boldog életet kívánok Nektek!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


gratulálunk DY-NEK és GRÉTÁNAK

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


NAHH MA MÉG EGYENLŐRE NEM SZÜL A VIA holnap ujra nézik egyenlőre ennyi

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


legalább is most

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Háááááát nem tudom, azért ez a hideg front, meg a szél.


Mindenesetre szurkolunk neki nagyon. Viuskám, kitartás!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mire jövök, Úr Isten!!!!

Dy,
tiszta szívből gratulálunk Gréta babához!!!!!!! Nagyon jó egészséget, vidám gyermekkort Grétának! Neked pedig mielőbbi felépülést és sok-sok tejcsit!!!!!
Puszi,
Nati és Bence

Vius Anyu,
drukkolunk Viusnak is!!!!!!! Én kaptam oxitocynt, de nem tudom, hogy a terhelés mit jelent. Én bírtam, szépen tágultam tőle, jöttek a 2 perces fájások. És Bence is bírta. Ha a mamának vagy a babának romlik a szívhangja, akkor azonnal császár van, mert az azt jelenti, hogy valami nem ok, talán ez lehet a terhelés??? Nem tudom...
Miért kapott Vius oxitocynt? Mit értenek az alatt, hogy nem érzi magát jól a baba? Nem jó a szívhang???

Vius,
kitartás, minden rednben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi!!!!
Vendég
 


Rodi,
hetekig senki nem jelentkezett a gynevacra, aztán két hete elkelt. Azóta te vagy a harmadik, akinek kellene :shock: . Remélem még rendelnek, még elkezdheted, pont belefér az 5 hét december végéig!!!

Bikfy, Beze,
jól gondoljátok meg, mit vállaltok, mert a jóvágású, házis Bence mellé kaptok egy anyóst is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Nati!

Én jól megleszek veled, az anyósával meg küzdjön a lányom. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok, könnybe lábadt a szemem a híreket olvasva. Dy, tiszta szívemből gratulálok nektek, sok boldogságot, örömöt, kitartást és tejecskét kívánok. Puszi nektek!

Vius anyu, a terhelést én se tudom, mit jelent, én is kaptam oxitocint, hát kemény volt, de ki lehetett bírni. Talán azt nézik, hogy elindulnak-e a fájások? :?: Drukkolok nekik nagyon!!!

Nati, ha nekem ilyen anyósom lenne, mint te, nem lenne egy szavam se... :lol: Rakok én is majd képeket, ma is csináltam. :wink:

Rodi, nem maradtál le semmiről, babaproject még nem aktuális, egyelőre annak is örülök, ha délután egy kicsit aludhatok. :oops: Vigyázz magadra és ne dolgozz túl sokat!

Babicsek, hogy vagy? Remélem, jól! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dy!
Gratula! :D :D :D

Vius!
megy a drukk!!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


https://share.ols.inode.at/UHTZ2BF22JWQ ... 3YRDDSFurl



Kép

Remélem a lombikosok nem haragszanak meg, tőlük lopiztam A sejtjeink című filmet. Töltsétek le, érdemes megnézni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
már majd egy órája töltődött, amikor elszállt... ahhh. sebaj, újra kezdem :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: