Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Megjöttem nst-ről, vv-ről. Fél 9re mentünk be, megnéztem először hogy is van vv...és hát fél 10től 10ig...rákérdeztem a bizti kedvéért és a nő mondta, hogy igen, de maradjak , mindjárt behív.:) Le is vették a vért, utána már csúszott is a kakaós csiga.:) Gondoltam, legalább a gyerkőc is élénkebb lesz nst-n.Hát az is volt.:)De mint kiderült, ez sem jó.:S Fel kellett vinni az osztályra a leletet mert a dokim pont szabadságon, egy rezidens nézte meg, aki szerint minden rendben de azért jöjjek holnap is merthogy olyan sokat mozgott a baba, hogy így nem tudják megnézni pont azt amit akarnak. Szívás...mehetek holnap fél 9re is. Az nst-s nő is csak nézett...de hát ez van.

Kis*
Kép
A mosópor Prsil sensitive, az öblítő Coccolino sensitive.
Megyek is mindjárt kivasalom őket.:)

Melánia
Nem tudom a súlyát, ha átlagot veszünk, mert a mért méretei eddig átlagosat mutattam 2600 gr körül lehet...de ha duci, több...de amennyit mozog?! :lol: Ki tudja? :lol:

Nyulasz
Nemtom mi van Bri-vel. :shock:
Veletek? :D

Rana
Jó babázgatást...biztos nagyon elfoglalt vagy! :D

pussz

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Lányok, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gratulákat!!!

Anyukák, HELP ME! Mikor érdemes bejelentkezni az Istenhegyi-re? Egyáltalán van itt olyan vizsgálat amivel kiválthatom a hasbaszúrós vizsgálatot??? 36 éves leszek decemberben és az egyik nagybátyám sérült, szóval eléggé parázok, nehogy gond legyen a babával, de hasba szúrást nagyon nem szeretném! Van aki vállalta az aminot???

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Vkrisz,nem tudom a Johnson baby olajat magatoknak vettétek-e,de ha Alexának,akkor inkább ne használjátok,nagyon allergizál,nagyon sok baba lesz kiütése tőle.Első időkben,ha nem is egy évig,legjobb a gyógyszertári dolgokat használni,vagy inkább níveát vagy babe-t,vagy biztos van még sok amit lehet,de Johnsonst inkább ne. :wink:

mi köszi megvagyunk :) sajnálom,hogy holnap is kell menned.
Vendég
 

 
 

Tücsikém,legalább 2-3 héttel előre érdemes bejelentkezni!Nekem nem volt amnió,nem tudom kiváltható-e,de szerintem egy jó genetikai ultrahang,és amiket még ott végeznek vérből elég lehet.
Vendég
 


Nyulaszkám, köszi! tegnap beparáztatott az új dokim, gondolom azért mert ő is beparázott amikor elmondtam, hogy 13 évet vártunk a babára, 5-ik lombikkkal sikerült, 36 éves leszek, IR-es vagyok, meg még a nagybátyám is... :? :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lánykák!

Tücsi, gratula a betöltött 7. héthez. Én anno nem vállaltam az amniot, pedig már a 37.-ben voltam. Ugyanakkora lett volna a kockázat és a szövődményes vetélés esélye... Végülis dolgozol?

Nyulasz, remélem anyucid jobban van és a piciknek is visszatért az étvágyuk!?

Vkrisz, azta' mekkora poci! Nagyon csini és hipp-hopp kibújik a pici lány.

Minden akciózónak drukk!

Hajrá, Kiscsillag!

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Sziasztok!

Bri-hírek (remélem nem haragszik meg.. :roll: ):
Olvastam egy majdnem szomszédos topikban, hogy hazajött a párja és vasárnapig nincs netközelben, elvileg pénteken punkció - úgyhogy nagy-nagy drukkok nekik hozzá, s előre a randihoz is :D
++++++++++++++

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Egerecske, nem dolgozom, és rákérdeztem a dokimnál, hogy mehetek-e a 12-ik hét után: sajnos nem:-( Napi 60 km vonatozás + BKV-zás miatt...

Kis-csillag, holnap UH?? Drukkolok!!

Brizo, már megint eltűntél! :(
Vendég
 


Gyors bekukk.
Hát igen, a babák kitöltik minden percünket, de nem bánom! :D Két-három óránként tandemszopika, kis hisztimanók lettek ráadásul (front?), plusz szopik, dudlizás az ágyban és efféle elkényeztetések már mennek ezerrel. Aludnom már sikerül 1-2 órákat is egyben (szegény Apának nem, mert neki dolgoznia is kell), ma megvolt vagy 5-6 óra is összesen, úgyhogy friss vagyok, mint a harmat! :D Iwiwre tettem fel képeket.

Vkrisz, szép poci! Aztaaaa, mindjárt te is babázol!!!!! :shock: :D

Nyulaszkám, annyira sajnálom Anyukádat. :cry: De erős vagy, ezt is kibírod.

Tücsikém, én is így jártam, minden doki erősen veszélyeztetettként kezelt, pedig semmi bajom nem volt és a babáknak sem... :?

Kiscsillag, Brizo, meg akinek kell, ezermillió drukkkkkkk!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Ma voltam benn a Kaáliban, és átkértem magam BB-hez. De majd csak a kövi ciklusban fogok menni uhura. Addig pihi. Remélem jót tesz majd a dokiváltás.


Ja és a mai drukkok: ++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!!

Tücsike most csak gyorsan neked! SOOOOK SOOOOK gratula először is éljen éljen!!! NE félj a hasbaszúritól én azt mondom, egyébként a korionboholy mintavételt ha jól írom, már a10 héttől csinálják, Hajdú doktornő a MÁVban és ilyen paraméterekkel ez nekd jár én arra mennék a helyedben!!!!!!

sok sok puszi!!

Persze a vérvétel meg a genetikai uh is nagyon jó, de ez százszázalékos és nem kell a 16. hétiig várni!!!

sok sok puszi és drukk MINDENKINEK!!!
Vendég
 


Rana, Mamika köszi!
Most még tanácstalanabb vagyok! :? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!



Bri: holnapra egy kalap kaki! :D


Vkrisz: csini poci! A lábad miért van kitakarva? :shock:


Kis*, Brizo: hajrá Csajok!


Bumi: remélem a dokiváltás meghozza a szerencsédet! :wink:


Én ma irtó ügyes voltam: minden vizsgálatot elintéztem a lapar+ histerohoz: mellkasrtg, EKG, nőgyógy., vv.- mind a 4 más épületben persze,... de 2.5 óra alatt meglett! Amint megjön, kell telefonálnom az időpontért. Be lettem írva 2 hét múlva csütörtökre, de ez még változhat. Már több, mint 1 hete késik, ilyen még nem volt. A teszt nega, mielőtt még megkérdeznétek. Szóval nem tudom mi van. :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli
A szívecskés bugyi miatt. :oops: Szégyenlős vagyok, nehogy vmi illetéktelen meglássa. :wink:

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz :lol: :lol: :lol:

Puszi,ügyes vagy! :D hajrá lapar!

Bridget,sok szép petikét mára,és szuper randit!

Kis-csillag,neked is sok szép tüszőt!

Brizo,drukk neked is! :wink:

...és akinek még kell!
Vendég
 


Naaaa Tücsike nem akartalak ám megzavarni ahogy nyilván Rana sem :)

szóóval mivel egy baba van jó lesz neked a vérvétel és Uh is az istenehegyin!!! a hasbaszúrit cak azért írtam hogy ne félj tőle ha muszájjjj!! szeirntem ha itt a sokunk által istenített Hajdú doktornőhőz kéred magad az Istenhegyire és ő azt mondja okééé, akkor okéééé... :)

puszi

a legegyszerűbb ha odatelefonálsz és kérsz időponto elmondva az információkat
Vendég
 


Sziasztok!

Till, gratulálok a picihez! Legyen sok tejed, és még több örömed benne!!!

Rana, Neked is gratulálok! Láttam a wiw-en is a képeket, tündériek!!!

Tücsi, nagyon szorítottam, és most nagyon boldog vagyok. Boldog kismamiságot!!!

Vkrisz, nagyon csini kismami vagy, a pocid is szépen gömbölyödik. Szerintem se aggódj, leszel Te még szexistennő :wink: .

Akciózóknak és kezdőknek is mennek a drukkok, és persze a spontánozóknak is :oops: :wink:

Pár kép Julcsiról:
Kép

Kép

Kép

Kép
petne
 
 


Petne,
milyen szép Julcsi.
Kell még járnotok tornára? Vagy már meggyógyult a kisasszony?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Petne: Julcsi gyönyörűszépséges királylányocska már most :D
Vkrisz: köszi a lóherét! Szerencsét is hozott :wink:
Rana: a képeket hol lehet megnézni az iwiw-en? :oops: Kiváncsi vagyok a Tündérlánykákra :D
Legyekmami: üdv ismét :D :wink: Milyen maminak lenni? :wink: :D
Puszi: késik a bestia? Pont most? Akkor én a legközelebb megjövőt, ami remélem majd nem fog, azt előlegbe elküldöm neked :oops: hogy mehess a laparra ++++++++
Tücsi: ehhez a szúráshoz én nem értek :( drukk azért, hogy mégse kelljen a hasbaböki!
Bri: remélem sikeres volt a mai napotok, drukk továbbra is, legfőképp a mai randihoz!! +++++++++
Kép Kép
Megjártam ma ismét Tapolcát, olyan szép idő volt oda és visszafelé is, pláne, hogy nagyon optimistán távoztunk..
Bal oldalon még mindig csak az a két múltkori tüsző van, viszont jobb oldalra hízlaltam 10db 15mm körülit 3 nap alatt :lol:
Dr. Bácsi is meg vagyon evvel elégedve, de hétfőn még látni szeretné őket, s ha minden igaz szerdán punkció, pénteken meg majd transzfer.. Bár a hétfőnek jobban örülnék :oops: :roll: :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag, azt a mindenit, jól beindultak a tüszőid!!! :shock: Nagyon drukkolok neked továbbra is!

Bri, jó lenne ha írnál izgulok érted is!!

Petne, Julicsit megzabálom, édes még mindig!!!

Mamika, én is erre jutottam, hogy felhívom az Istenhegyit aztán majd ők megmondják a tutit + még a kezelő orvosommal is beszélek majd (szerdán már voltam egy dokinál, de rájöttem, hogy nekem nem jön be a kórház ahol dolgozik, így ma felhívtam akit a lombikos dokim ajánlott, szóval még a kezelő orvosom sincs letisztázva! :roll: :oops: )

Puszikám, nagyon drukkolok majd a laparhoz!!! Babáról tudsz valamit? neki is most volt lapar vagy nem?

Vkrisz, szivecskés bugyin jót mosolyogtam!;-) 8)

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kiscsillag, írtam PÜ-t! :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag: aztamindenit, ezt hogy csináltad??? :shock: egy rakat drukkot küldök!

Brizo: Neked is!!

Bridget már biztos túlvagy a punkción! :-)

Rana: meglestem a Kiscicákat, szuper édesek!! :-D

Puszi: irtó ügyes voltál a vizsgálatokkal :wink: nekem anno kb 3 napomba telt :roll: én nem voltam ügyes :lol: köszi a Bendi dicséretet!

Petne: milyen szép Julcsi! Jól megnőtt a haja! :-)

Hajnoca: szépséges Bóról nincs új képed? :-)

Vkrisz: mai NST-n mi volt? Most nem ettél előtte kakaóscsigát, ugye? :-D Bendire anno nem hatott a csoki, mert mindig ettem előtte, aztán volt hogy derbizett, de olyan is volt, hogy aludt végig. :-)

Tücsi: jól vagy? Valami klasszikus terhestünet esetleg? :-) (Ha jól emlékszem, Estikének volt ilyen hasbaszúrós vizsgálata. )

Egerecske: Veletek mi újság? :-)

Nyulasz: Anyukádnak jobbulást, Neked meg kitartást!!!

Többi Kismamik, mizujs?

Mi túlvagyunk egy extra sz@r éjszakán. Fél 12-kor, fél 3-kor, fél 4-kor, fél 5-kor és 6-kor keltünk. Biztos valami kósza hidegfront :evil: Na, nem panaszkodom ám, mert amúgy tök cuki Bendi :-) Jövő kedden el is visszük beoltatni :-) hihetetlen, hogy elment ez a 2 hónap...
Kép

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, Beni nagyon édi!!! Őrület mekkora haja van! :shock: :lol: :lol: Jól vagyok, köszi, semmi terhes tünet! Ebből arra következtettem, hogy Zsomborunk lesz...(Egyébként teljesen mindegy mindketten úgy vagyunk vele, hogy egészséges legyen)! :D
Pussz!
Vendég
 


Szezo,
de csak a te kedvedért!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok
bocsi, hogy jövök, Briről hoztam híreket :!:

3 petikét tudtak leszívni neki, holnap telefon, hétfőn beülti :!:

További szép estét :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csak egy gyors bekukk mert keso is van meg almi is vgyok :roll:

Koszonet azoknak akik folyamatosan es megnemszuno drukkolasal es szeretettel biztattak engem annak ellenere,hogy nem jottem lassan mar egy hete...

Kicsit faj a pocim meg es mintha lenne egy kis hoemelkedesem de amugy jol vgyok :roll:

8tuszobol nyertunk 3petit vegulis ennyire szamitottunk :arrow: holnap 11kor csorgok vissza mennyi termekenyult meg es ha minden jol megy hetfon beulti...annyival amennyi marad mind megy vissza(remelhetoleg mind3 :roll: )Most kicsit izgulok :?

Csak mar szerettem volna irni egyet nektek :oops:
Szep hetveget es meg1szer koszonom!!!
Mindenkit olelek akinek az kell most es drukkolok aki epp akciozik 8)

Brizo,Kis*++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi
Olvastam a Kaalis topikban,hogy elinteztel mindent es lassan jon a lapar ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

u.i.:priviket meg nem volt idom elolvasni :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: ezer drukk a randihoz!!!!! Írj majd holnap!!! Puszpusz!


Jocca Lányok! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szép jó reggelt!

Ma sem bírtam 6-nál tovább aludni...de minek is?:)

Tegnap rendben volt az nst, nyugodott is, mozgott is Alexa. :D Vérnyomim 90/75 volt...de milyen legyen fél óra nyugodt üldögélés után?Ezért este megittam egy liter vizet...mennem is kellett pisilni fél 2 kor. :roll:
Ma párom boltozik, de nnyi kedvezménnyel, hogy anyós nyitott és ő csak 9re megy...hadd pihenjen kicsit!
Én is csak 1-et tanítok ma.
Holnap zárva leszünk hála az égnek!

Szezso
Nagyon helyes kis kölök Bendi! :D

Bri
Drukk a 3 petikének a sikeres megtermékenyüléshez és növekedéshez!!!+++

Párom egyik lakása végül el lesz adva a jövő hét elején, a kolleganője vevője veszi meg, tehát feleznek...de páromnak volt vele egy csomó macerája...mert gebasz volt a tul-i lappal, egész pénteken intézkedtek:bankok, ügyvédek stb...ő főleg telcsin persze.Sajna így az eladás nem lett októberi mert csak jövő hét hétfőn írják...de ez van. :?

Tücsök
Nekem sem volt tünetem, mégis lányka lesz.:)

Puszi
Drukkhegyek mindenhez!!!

Majd még jövök...kellemes hétvégét!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kis*
Örülök, hogy szerencsét hozott a lóhere...a megtermékenyítéshez s küldök ám majd neked vmit! :D

Hajnoca
A kislányod egy tündér...olyan bájos!!! :D

Petné
Julcsi hajasbaba is nagyon élénk úgy látom. :D Gondolom mostmár nincs biztonságban tőle semmi a házban. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Bridget,na most olvasom,szuper,drukkolok a randihoz! :D

Kis-csillag,ennyi tüszőt ilyen gyorsan :shock: :lol: drukk!

Brizó és akinek még kell+++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Petne,mekkora nagylány már Julcsi :D
szépek vagytok! :wink:

Szezsó,Bendegúznak pont olyan a haja,mint Noéminek :lol: Nagyon cuki! :D

Bómami,azok a nagy szemek :D Ti is édesek vagytok! :wink:

Vkrisz,hűha,jó alacsony vérnyomi...de az még mindig jobb!
Vendég
 


Jó reggelt!

Tücsi: az szuper, ha jól érzed Magad! Szóval Zsombor 8) Azért lánynévvel is készüljetek...

Vkrisz: Alexa akkor jól érzi magát odabent :-)

Hajnoca: köszi :-D nagyon édes!

Bridget: mennek a drukkok a triónak! :-D

Nyulasz: megnéztem, tényleg olyan a haja :lol: mi hajszárítóval szárítjuk neki, persze csak óvatosan :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Bri, örülök hogy írtál! Drukk a 3 petikének a randihoz!!!

Vkrisz, gondoltam hogy alkati kérdés a rosszullét, de ezek szerint tényleg nem jönnek be a nép jóslások! :lol: Még arra is gondoltam, hogy azért nem vagyok rosszul mert az IR miatt nem eszem édességet + gyakrabban étkezem... És tényleg: tegnap megettem egy adag gumicukrot és este majd meghaltam a hányingertől! :?

Szezso, a lány nevünk már korábban megvolt mint a fiú, írtam is ide egyszer: Luca!;-)

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok, köszi a dícséreteket. Julcsi éppen az erkélyen horpaszt, ha felébred, átadom ám a szép szavakat.... mégis csak őt illeti :wink:

Hajnoca, Bogyi gyönyörűűűű!!! Köszi a kérdésed a nyakával kapcsolatban. Sokat javult, de még mindig járnunk kell tornára. Ha már Julcsi önállóan tud járni, akkor kell visszamennünk a dokihoz, és ő fogja meghozni a döntést, hogy műteni kell-e. Nagyon küzdünk, mert már egyre nehezebben viseli a tornákat, hiszen a fájdalmon kívül most már a macarát sem bírja annyira, menekül a gyógytornász kezei közül. Amúgy jó fej nagyon, mert az óra végén már nagy barik a gyógytornásszal, egyáltalán nem haragszik rá, a lépcsőházban már nevet és integet. Szóval még pár hónap, és eldől a végső sorsunk, remélem, elégedett lesz a doktor bácsi, és megkímél bennünket a vágástól.

Szezsó, Beni nagyon nagy babának tűnik, ami szerintem azt jelenti, hogy értelmesebb a tekintete a koránál. Szép baba!

Tücsi, én 37 voltam, amikor teherbe estem, és az Istenhegyin szóba sem került a korom miatt a bökés. Azt mondták a telefonban, amikor az eredményért telefonáltam, hogy olyan kicsi az eredmények alapján a kockázat, hogy az szinte nulla, úgyhogy nincs szükség további vizsgálódásra, nem is javasolják.

Akciózóknak mennek a tüszőnövelő, randizgató drukkok továbbra is!

Puszi, laparhoz +++++

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Szezso: őszinte leszek - fogalmam sincs :lol: na jó, kicsit elbeszélgettem "velük" hogy jó lenne, ha kicsit összekapnák magukat :oops: :roll:
Bendi baba annyira szép, azok a gyönyörű szemek :wink:
Tücsi: ha Zsombor lesz, ha Luca ++++++ :wink: egyébként annó nekem sem volt semmi tünetem (fiúval).. de vannak ismerősök, akiknek lánykával sem volt semmi..
Hajnoca: Bogyi már szinté kész nagygyerkőc, az a csintalan mosoly :wink: Majd megzabálom :oops: :lol:
Bridget: nagyon-nagyon drukkolok Nektek, hogy a Trió sikeres legyen +++++++++++++++++++++++
Vkrisz: köszi előre is :wink: Lassan Te már a célegyenesben vagy :D jó alacsony a vérnyomid, de ahogy írták ez nem is baj :)
Nyulasz: köszi, be is táraztam hamar!

Én megvagyok, valahogy úgy mint akiben éppen pingpongmérkőzést játszanak :lol: :lol: épp délelőtt mondtam Apának, hogy a tüszők körmérkőzést játszanak a bentmaradásért :lol: :lol: Titta hüle vagyok..
Hétfőn az uhu után hívom fel azt a nőgyógyit, akit szeretnék ha vigyázna rám, kedden még bevállaltam egy éjszakás műszakot :shock: utána meg reggel megyek majd a bökésre :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Bri, remélem ma csupa jó híreket kaptál! :)

Petne, nem akartam hinni a szememnek Julcsit látva. Hatalmasat nőtt, tündérien szép, és ha jól látom, már állni próbál az egyik képen? :D

Szezso, Bendegúz egyszerűen gyönyörű!!! :D
S hogy velünk mi van? Mackó óvodás lett, é visszarázódtam a munkába. Augusztusban volt egy sikertelen fagyis kísérlet és most nem tudom hogyan tovább... Valahogy elment a kedvem újrakezdeni az egészet :? , pedig most kellene bejelentkezni. Csak Mackót sajnálom, mert minden nap azzal kel és fekszik, hogy mikor fog megszületni a kistesója. Persze ahogy nézem itt a babókat, nagyon szeretnék újra babázni, csak szerintem már kifutottunk az időből :( .

Kiscsillag csak ,így tovább! :) Szoktál még kókusztekercset készíteni?

Vkrisz, szerintem félóra anyósozás biztos megmelné a vérnyomásodat :lol: !

Hajnóca, csuda aranyos nagylányod van!

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Ó csajok köszi a dicséreteket.
....
De, ha tegnap este láttátok volna!!!!
Hihetetlen méretű és hangmértékű hisztit levágott, mert nem akart kijönni a vízből ami persze már elhűlt és amúgy is tiszta takony mostanában. Orrából a 'fika" - mert így hívja én csak takonynak - folyt ki az arcára. DE ő még fürdeni szeretett volna.
Apja kivette és próbálta megtörölni. El sem hiszitek mekkora erő van ezekbe a kis csöppekbe. A lábával nyúlt vissza a lavór felé, hogy visszaüljön.
Nagy nehezen sikerült bevinni a szobájába ahol is folytatódott a hiszti és visszaszájalva azt mondja nekünk, hogy 'hagyd abba". Mindezt ordítva.
Ha rákiabálok, akkor még jobban folytatja. Így szorosan oda vettem magamhoz és csitítottam.
Azt tudni kell róla, ha nagyon felb@ssza magát, akkor hány.
Beletelt vagy 10 percbe mire sikerült megnyugtatnom és elterelnem a figyelmét.
Amúgy borzasztó volt ilyennek látni.

.... és azt hiszem innentől kezdve jobban oda kell figyelni arra, hogy mit mondunk előtte, mert tényleg olyan, mint egy papagáj.

Valamelyik nap is a Wall-E-t néztük és Évának 'küldetés"e van benne. Aznap délutáni alvásból ezzel kelt. 'Kűdetés, kűdetés."
Aztán lett nekünk is egy: apának bancsit kellett venni.

Szóval egyik pillanatban zabálni való a másikban meg ..... a hajam égnek áll tőle.
Bocs mindenkitől, ha ....


Petne,
örülök, hogy jobban van Julcsi és remélem nem kell vágással bele avatkozni.
Csak így tovább.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Petne most megnyugtattál! Ez a vizsgálat amin voltál, ezt hívják kombinált tesztnek???

Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Szép napot!

Te jó éj, hová lettél Tücsi kismami???? :shock: :( Mi baj van :?:

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Sziasztok!

Bridget,várlak az eredménnyel!Remélem a randi jól sikerült :wink:

Kis-csillag,körmérközés :lol:

Brizo,most hol tartasz?Mindig drukkolok,mert akcióban vagy,de fogalmam sincs,hogy mizu :roll:

Egerecske,miért futtok ki az időből? :roll:

Tücsi :shock: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül írok, de Tücsi miatt vagyok itt. Egy kis félreértése volt egy másik csajszival egy másik topicban és valamiért mindketten úgy érezték, hogy az lesz a megoldás, ha törlik a regisztrációjukat. Nem is értem őket :evil:

Biztos vagyok benne, hogy Titeket nem fog itthagyni Tücsi, max. visszajön egy másik névvel. Ha ez történne, kérlek "küldjétek vissza" hozzánk is, mert nagyon szeretjük, és nem szeretnénk, ha ilyen butaság miatt otthagyna minket.

További szép hétvégét Nektek!

i.kata
 
 


Köszi Kata,szerencsére akkor nincs gond :D ha jön,küldjük :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, kombinált teszten voltam.

Kiscsillag, kitartás, még egy kicsit bírd ki a körmérkőzést :wink:

Egerecske, Julcsi már nem csak próbál állni, hanem áll egy ideje. Kb. 1 hónapja, szóval már nagyon stabil. Ügyes, mert pár nap alatt megtanult állásból leülni is, úgyhogy azzal sem macerázott minket sokáig. Jó fej nagyon. Most éppen felmászik mindenre, és azt is azonnal megtanulta, hogy seggel kell lemászni, úgyhogy olvadozunk a büszkeségtől. Ja, és persze ezerrel megy a fiókpakolás. Megzabáljuk!

Hajnóca, megértelek. Néha már Julcsi is próbálgatja a szárnyait. Éppen a napokban vittem ki a hálóból, ahol is az éjjeliszekrény tartalmát próbálta a földre, maga mögé hányni. Megfogtam, hogy kivigyem, és úgy feszítette magát ki a karomból, hogy én is meglepődtem, milyen erős.

Akciózóknak küldöm a mai napi drukkokat!

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Kata!
Kösz az infót Tücsiről!

Tücsi!
ne tedd ezt velünk Plíííííz gyere vissza!

Akciózóknak: drukk ezerrel!


Brí?
Hogy álltok? Randi megvolt?

Hajnoca, Szezso, Petne, és a többiek!
Imádnivalók a bébik!

Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!

Kis-csillag, Bridget drukkok +++++++++++++++++++++++

Bumi te hogy vagy? Mi van veled?

Melánia köszi, én megvagyok, januárban indul a második stimu. Megkérdezhetem hogy te is pociba böktél mindent? Bár gondolom hogy nincs sok jelentősége, de lehet hogy nem combba fogom ezúttal...

Szezsó de drága a kisfiad :D .

Hajnóca megkérdezhetem hogy ti terveztek kistesót? Csak mert ha jól emlékszem nektek spontán megy a baba-gyártás 8) . Persze csak kivi vagyok, én egyel is megelégednék :roll: .

Lányok bocsánat hogy ritkán jövök és ha jövök akkor meg kérdezgetek :roll: ... most megint lenne egy.... van aki szedett méhpempőt stimu alatt-előtt? Szeretnék szedni és nem tudom most kezdjem-e vagy csak stimus hónapban.
Vendég
 


Nem vesztem el :lol:

Pénteken megvolt az első uhu a 7. napon, egyik oldalon kb. 5-6 tüsző indult be, a másikon csak 1-et látott a doki, emelve lett a puregon 100-ról 150-re. Hétfőn újabb uhu, vagyis holnap :lol:

Bridget gratula a 3 petécskéhez és bizti szépen osztódnak már azóta :lol:

csoki-vanília én szedem a méhpemőt most a stimu alatt, én személy szerint azért csak ilyenkor, mert méhnyálkahártya vastagító hatása van elvileg és az endosóknak nem túl szerencsés :o

Kata melyik topicon került konfliktusba tücsök?

Köszi mindenkinek, hogy gondoltok és drukkoltok :!:

Kép
brizo
 
 


Közben ráakadtam melyik topik az :o

Tücsök ha olvasol még minket én teljes mértékben egyetértek veled, amit a met és a dokik kálváriájáról írtál, hiszen többen is ebben a helyzetben vagyunk, voltunk, többek közt én is.
Ne foglalkozz mással, ha az a valaki félreérti a jó tanácsaidat. Annyit nem ér az egész, hogy ez miatt kitöröld magad.

Próbálj megnyugodni, gondolj a kis babócádra a pocidban, meg saját magadra, hogy most ilyeneken nem szabad felidegesíteni magadat, mert azzal csak elsősorban csak magatoknak ártasz, senki másnak.
Meg persze egy picit nekünk is, hogy hirtelen "itthagytad" a topicot, meg a másik topicot is :!:

Kép
brizo
 
 


Köszi Brizo! Ahogy nézem akkor holnap már a 10. napon vagy. Tetszik a mondat a vonalzód alatt :D ! Szuper! Tüsző-sokasító és növesztő drukkok ++++++++++++++ !

Puszi mindenkinek
Vanili

(Én is megnéztem miért tűnt el Tücsi és nem is értem mi volt a bántó abban amit írt... :shock: . Igaza van Brizonak, lényeg a kicsi, de remélem már réges rég felejtve van ez az ügy és úszkálás van a boldogságban :wink: ugye Tücsi? ...)
Vendég
 


Koszonom a drukkokat!!!

Na szoval a hirek a kovetkezok...tegnap 11kor csorogtem es nem osztodott a mi kis csodank sot csak 1termekenyult meg a 3bol :roll:

Ma 11kor megint csorognom kellett es meg mindig semmi :roll: holnap reggel 9kor kell teloznom es ha meg mindig semmi(ami ngyon ugy nez ki)akkor ennyi volt ez a lombik :? :roll:

Eloszor is azt nem ertettem miert nem volt ICSI amikor 3petim lett csak?Es alliolag mar abbol is latszodott,hogy 2mutans vgy mi...es akkor hagytak azt az egyet meg kuzdei?

Volt olyan valakinek,hogy a 3.nap indult osztodasnak? :roll: En meg ilyenrol nem hallottam :?

Brizo,Kis*+++++++++++++++++++++++++++++++
Van meg valaki? :oops:
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget sajnálom hogy nem kaptál jó híreket :( . Nagyon drukkolok hogy beinduljon a petikéd!!!!!!!! Sok energiát küldök neki +++++++++++++++++++ ! Ha apa eredményei jók, akkor úgy tudom nem icsiznek, mert jobbak az esélyek ha maga a katona termékenyít (legalábbis én így tudom). Hajrá petike +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok Drágák!!!!

Csak hoztam a drukkokat :P
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

/én alvajárok lassan, Lencsi rámnőtt, egyenlőre nincs napirend, túlélésre gyúrok :oops: :lol: Rana, szép lehet ikrekkel :roll: :D /

tillidian
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?