Új privát üzeneted érkezett!

Ági!
ha semmi jel nem utal arra h nem elég neki a tej,akkor hagyd a hozzátápi!Nektek még van idő a 6.hónapig!!!!

Ancsiról nem tudok semmit,ha minden jól ment akkor Bécsben vannak,de majd holnap felhívom!ha addig nem jelentkezne!De szerintem minden oké,ha nem lenne akkor lehet h már hívott volna! :wink: A rossz hír hamarabb terjed!

Gyöngyi!
Nekünk a babakocsin az a bogár lóg,meg most egy új fityegő,kis csilingelős fa!Illetve a kedvenc morzsija vele van,azzal alszik ugye.De semmi hatalmas körforgó vagy ilyenek nincs!Viszont érdemes lehet megpróbálni!És ne add fel,lehet h csak szokatlan neki és idővel tényleg megszokja!Esetleg otthon tologasd benne :lol:

Tinu :lol: :lol:

annus11
 
 


Mozza: ez az etetőszék k.. jól néz ki, még nem is láttam ilyen szépet! :P Lili meg a nyálbubival cuki. :lol:

Anikó: a feketeruhás képen nagggyon szép vagy!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza!

Szupi a szék!!!Szerintem Lili imádni fogja!Vagyis már imádja is ahogy elnézem!

annus11
 
 

 
 

Anikó!
Blanki is kezd kerekedni!!!!A fénykép album nézegetős kép haláli!!!Úgy fogja a albumot!!!Zabálni való!

annus11
 
 


Én szeretném megvárni a 6 hót. remélem, sikerül.

Lili nagyon édes a székében.

Kicsit el vagyok keseredve: úgy tűnik nekünk soha nem lesz netünk (mármint otthon). Anyuéknál van, sokat vagyunk itt (egy falu), de mégsem ugyanaz, mintha otthon lenne.
A t-home-nál azt mondták, a falun belül a mi utcánkban telített a rendszer, de az igényünket nyilván tartják, és ha lesz fejlesztés, akkor értesítenek. Hát, ezzel nem vagyok kisegítve. A szembeszomszéd épp ma mondta, hogy nekik már másfél éve is ezt mondták.
Lehet, muszáj lesz valamit nem teljesen hivatalosan lépni. Talán úgy ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Nagyon jó az etetőszék, virágot, majmocskát én is találtam rajta:)
Moncsi.addig is mobilnet pl?Nekünk az(is ) van, car, lassú, de van:)De nem vészesen lassú, fórumozni tökéletes, videó lejátszás egy kicsit szaggatott.

Kép
Kép
zili
 
 


Tinu, kedves vagy, de ez erőőős túlzás.
Annus, igen, rájöttem, h kezdődik a "nem szabad" időszak- elkapja a terítőt, tányért, tegnap a poharamat. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó! Nagyon édesek a képek. Szép család vagytok.
Mi is csak tejen élünk még (szó szerint...én lassan napi 1 litert iszom...Marci szintén :P) és megpróbáljuk kivárni a 6 hót.

Mozza, tényleg szép az etetőszék. Elegáns és jópofa :-) Lili meg nagyon huncut. A sütis ruci kúúúúl :D

Böbi, remélem legalább valami jóféle irish pubba vittétek Gyöngyöt :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


alma, labda, teknős, pillangó, madár, maci, gomba, tök jó kis székmintázat:)

Kép
Kép
zili
 
 


Mozza, tényleg szép az etetőszék, Lili meg huncut! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Moncsi!
Annyira édes az utolsó kép a fiúkról!!!Biztii imádják egymást!!!!Esetleg mobil net???Egy próbát megér!Azt hiszem van olyan amit ki lehet próbálni,aztán ha nem tetszik akkor nem fizetsz elő!
A cipő...jaj de csúnya :roll: :cry:

Anikó!
Iza is a terítőt kapja el először!Dédiéknél mindenki kapaszkodott a poharába mert Iza az abroszt huzigálta :lol: :lol:

annus11
 
 


Télleg, Tinu, ilyenkor kell már mondani/van értelme, h nem szabad?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Moncsi, nekünk is mobil internetünk van. Semmi gond vele! Böngészéshez tökéletes! Na jó filmet nem tudnál letölteni vele, na de itt senki nem csinál ilyet, mert illegális 8)
Mielőtt szerződtünk mi is kölcsönkértük egy ismerősünktől a stick-jét, megnéztük van-e térerő, stb, aztán vettük meg. Havi 5900 HUF fix, korlátlan...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nekünk is mobilnet, sztem jó.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: szerintem mondhatod, mert a hangsúlyt előbb-utóbb értik, aztán meg miért ne mondhatnád akkor is, ha még nem értik? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

n az elmúlt 3 oldalt sikerült átfutnom :oops: :D

Lili nagyon édes :lol: jól néz ki az az etetőszék! látom neki is bejön :)

Rikinek boldog fél évet!!!

Anikó,
szerintem is szép vagy a feketepólós képen :lol: Blanki tényleg milyen kis kerek már :lol:

Bogi is csak tejet kap még, a 6 hót már remélem kihúzzuk. Bár már sztm kevesebbet is pisil, mint régebben (kakiról nem is beszélve). De nem reklamál, h éhes lenne...

Tinu,
drukk! 2-3 hét múlva kiderül minden :lol: :lol:

Anita,
az "orvosod" egy igazi bunkó... szerencsételn pici baba... jó is lesz, ha elköltöztök, biztos találtok valami normális orvost.

egy kis ebayes off: Csajok, szerintetek normális, h paypal-ra még mindig nem érkezett meg a lóvé? Már 4 munkanap is letelt... kezdek aggódni :x

Na viszem le a kutyát...már a lábamon ül, és röfög :) :)

emese1979
 
 


na még 1 gyors kép, a pucsitás már megy Boginak is :)

Kép

emese1979
 
 


Böbi!
Még lehet szerencsénk! :) 13 perc!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Anikó sajna én nem tudom valamiért megnézni a képeket :(

Annus Larának is vannak napok, amikor visszaalszik és van, amikor nem :), pedig ő nem marad éhen :)

Lara van, hogy 85 ml-vel elvan 2,5 órát, van, hogy 1 órát se bír ki, és este eszik többet, most pl evett 85-öt tejcsit 4-kor aztán 40 pépet, és most háromnegyed 7-kor megevett még 150 tejcsit, és most alszik, ő a régi rendet díjazza, mit neki óraátállítás :), éjszaka meg amúgy is 1x kel, csak nem tudom mikor, fél 12 és 4 között ingadozik :)

Lili tündéri, és szupi a szék.

Bogi nagyon ügyes.

Moncsi nagyon szép fiaid vannak :)

Szombaton cirkuszolunk Éduával :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ÉÉÉÉs JEAH! Köszi Böbi!!!!! Nagy cupp!!!!! Nyertünk!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Babakocsi: Lara nézelődik benne, ha nyügi cumi a szájába és bealszik, akkor viszont tologatni kell egyfolytában :)

Itthon csak hason alszik és csak a kiságyban :)

trixi gratu :)

én most fürdetőkarikát nézegetek :), igaz még nem ül Lara :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anikó! Én már néhány hete kóstoltattam Mirát pár kanál gyümivel (amit azóta sem szeret), mert a doktornénink ajánlotta, hogy kezdjem el neki, hogy kihúzza két evés közt a 3 órát, mert ugye ő elég gyakran akart kajcsizni. Szóval két szopi között kapott gyümit, a héten meg már zöldséget is evett. Ma meg kaptunk HA pépet.

olvasok tovább...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na teljen az oldal :wink: :
Kép fényjáték
Kép folyton ilyen helyekről kell összeszedni Kép új sapi
Kép utolsó nap a csanában - szép ruha dukál

Kép
Kép
tinu
 
 


De jól estek a szememnek a szép képek!

Anikó, megvettétek Ti is az etetőszéket? Raksz róla képet? Ha nem, akkor van fent a teszen pár hibátlan állapotú fele-kétharmad árért!

Trixi, na hála Istennek a nagy izgalmak után! Mire kell ez neked annyira? Bálba mész?

Westendben minden OK volt, mindent elintéztem, amit akartam, megnéztem a Next szentélyt is, de az árakat látva kondenzcsíkott húzva távoztam! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Csani szeme egy icipicit gyulladt, de alig látszik, csak ha sokáig hasonlítgatod össze a kettőt. Kb. 3 óránként kitörlöm a csipukat... Szerintem rácsörgök az orvosra holnap, ha nem javul...? Vagy...? Védőnő?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Trixi, írtam, remélem oké lesz, amit kértél! Már csak vasárnap este tudom megnézni a választ, mert anyósnál nincs net.

Moncsa, nekünk is stick van, tök jól működik, sokkal jobban, mint itt a Fibernet kábelen.

Tinu, Csongi félelmetesen ügyes! Tünci nagyon csinos, de valamiről már megint lemaradtam, hogy hogy az uccsó nap????

Boginak is jól áll a pocsítás!!!

Viki, ez az etetőszék álomszép, a 3. gyerekemhez nekem adod? :wink: Lili is nagyon cukifalat benne. Nekem most nagyon mókás Iringó a székben, mert ugye Gyv is még használa, így $a$ tálca is fent van.
Vendég
 


mármint A tálca, csak Gyöngyvirág belenyúlt a billentyűzetbe, most meg bőg, mert nem engedem neki....
na megyek, szép álmokat, Trixi majd írok privit, ha megtudtam valamit!
Vendég
 


Szofi, a védőnő úgyis azt mondja majd, hogy menj a dokihoz, szerintem megspórolhatsz egy telefont :wink: Kamillázással sem múlik el?

Tinu, nagyon csecsék a képek. Csongi a kis felfedező :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, Bogit meg megmutattam Marcinak, hogy lám még az iciripiciri lánykák is kinyomják a popijukat, tessék követni a példát. De csak vigyorgott a járókából kifelé, és ejtőernyőzött tovább, gondolom leragadt a popsi látványánál :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Viki? Milyen Viki? :?:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi,
én a dokit hívnám szerintem, megnyugtat majd. Nekem még a védőnő azt mondta, mikor Bogi kicsi volt (nem mintha már olyan nagy lenne..), hogy kivülről befele törölgessem neki forralt, lehűtött vízzel (sztm könnyű kamillateával is lehet), ha csipásnak látom.

emese1979
 
 


Gyöngyi! Viki=Mozza :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza = Viki :) :)

Na ma piacról hazafele jövet (roppant fontos beszerzésem volt, nutella :lol: :lol: egy nyanya elkapott, h szegény gyerek le ne essen :shock: mei taiban aludt a szegény gyerek épp. Aztán rámakaszkodott, pedig nem bíztattam, jött utánam és nyomatta a hülyeségeit... biztos egyedül van, de mint megtudtam van fia meg egy 1 éves kisfiú unokája.. biztos bunkó vagyok, de nincs türelmem, h vadidegenek fárasszanak a magánéleti dolgaikkal... :oops:

emese1979
 
 


Reni :)

emese1979
 
 


Csongi-Bongi nagyon fürge kiccsákó! :lol:

Bogi meg a pucsítás profi! Mira nem bírja megemelni a sonikat. :D

Bubifújó Lili édes pofa! Az etetőszék tényleg nagyon szép, Mozza megint kiderült, hogy jó az ízlésed, ráadásul amennyire emlékszem a képek alapján, tökre illik a lakásotokba.

Kép
Kép
g_reny
 
 


na ezen most leakadtam :shock:
http://www.teszvesz.hu/item800447398_ne ... es_uj.html

Reni,
hát Bogi kb. másfél kilóval könnyebb Miránál :)

emese1979
 
 


Naháááát, ezt is megtudtam végre (pedig már gondoltam, hogy megkérdezem Mozzát, de azt hittem top secret :-))

Emese, miért nem mondtad neki, hogy ááá, eddig még mindig elkaptad :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Emese Mira most 8 kiló, ma mázsálták. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hoztam én is képeket!

Nem láttam a választ, vagy nincs tippetek a folt eltüntetésre?

Kép Brigi ma
Kép Kiszemelte a mackót

Sikerült egy jó kis overallt lőnöm a teszveszen kicsibriginek 74-80as méretben, mert a meglévő 62-es kicsi neki, a következő meg vmi 92-es, az meg nagyon nagy...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


szepjoesetet!

Hat Boro is 8 kilo 8) a kedvenc ragcsalni valo mostansag: labujjak
es eloszeretettel hodol az ulesbol valo elore borulasnak.. es az alla mindig kicsit sebes.. :( azon tolja magat elore.. es sokat halad.. remelem rajon mostmar h azt fel kene emelni, akarmennyire is nehez :D

nah visszaolvasok mindjart :arrow:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hú ezen én is leakadtam. Komolyan mondom figyelőre rakom, hogy lesz e olyan madár aki megveszi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


"kicsi" Brigi szép nagylány! :lol: Én nem foglalkozom a foltokkal, van 2-3 pelus amit evéshez használunk csak, ha abban benne marad a folt, az nem érdekel. A többi meg nem lesz foltos. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


hát Bogi nem tom mennyi, sztm olyan 6,5 kiló felett vmennyivel :)
pedig tokás, kiütéses is lett a nyakánál :(

Gyöngyi,
amikor utaltál Paypalra, mennyi idő után jelent meg a számládon?

emese1979
 
 


Mostmár én is jobban odafigyelek rá, de az első kóstolgatások nyoma bizony ott virít a ruhákon, és semmivel se tudom kiszedni.

Sőőt, a sima textil előke is tiszta maszat, igaz vettem azóta műanyag hátú előkét és van kimondottan kajálós rugija de korábban nem figyeltem még rá és megtörtént a baleset

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Brigi édes :)
nekem foltokra a vanish szappan jól bevált, legalábbis kakit kiszedi. jól bedörzsölöm, áztatom, ha nem jön ki még1x.

Netti,
éjszakára próbálj rákenni kis sudocremet! bogi is ezt csinálja, csak ő a mellkasán halad, de csak kicsiket tud csóró :)

emese1979
 
 


Emese,azt teszem, igy nem voros :lol:
paypal nekem 3-4 nap alatt

Hu egyebkent most en is berendeltem next katalogusbol.. 400ft/font aron :D de ezert a szettert nem adnek annyit :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Brigi nagyon huncut!!!!!!! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, a fizetést kérdezed? Hogy mennyi idő alatt kapta meg az eladó a pénzt? Vagy, hogy a fizetéstől számítva mennyi idő alatt tűnt el a pénz a számlámról? Mindkettőre a válasz, hogy elég gyorsan (max egy nap), de nem követtem nyomon, egyszer csak azt láttam, hogy eltűnt.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


en ugy ertelmeztema kerdest,h amikor o utalta maganak :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi,
az érdekelne, hogy amint elzutaltad a PP-s számlára a lóvét, onnantól fogva hány nap volt, hogy megjelent a pp-on :)
De Netti is írt már rá :)

Netti,
katalógusból hol lehet rendelni? Nem mintha szeretnék, csak megnézném szívesen :)

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?