Új privát üzeneted érkezett!

Dóri :)

Gyöngyi: fogalmam sincs... könnyebb babakocsi,jobban tudott benne ülni, lehet, hogy ez volt a titok :) Mindenesetre Fruzsi nem az a reklamálós fajta, szóval ő elvan még a régiben is. Ma Zsófi fejendobta egy autóval, és Fruzsi csak hunyorított egyet. Én nem is hiszem el, hogy van ilyen nyugis gyerek :roll:
Vendég
 


Dani is ilyen. :lol: Samu átesik rajta (bár nagyon óvatos egyébként vele, csak van, hogy egy picit ügyetlenkedik), vagy ráejt vmit, és csak mosolyog raja nagyokat. :) Tegnap letettem Danit a matracra a földre, Samu mellételepedett, és mesélt neki. :lol: Tudjátok, olyan keménylapú könyvből. Mutatta neki, hogy "ez bimm-bamm", meg ilyenek. Olyan cukik voltak. :)

Moncsi, szépek a fiúk, és hasonlítanak 1másra! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kitty, köszi!!! Elefantent ismerem, de eddig csak szandink volt, cipőnk nem. Most egy siesta van, de azt hallottam, hogy nem jó, ha van benne harántemelő, az elefantenben nincs, úgyhogy valszeg maradok annál.

Moncsa, nem semmi szandi!

Sül a sajttortám, drukkoljatok, én nem vagyok egy szakács, főleg nem cukrászművész....

Reggel megyünk anyósomhoz, vasárnap este jövünk haza, így ma estétől nem leszek 3 napig. (csak azért írom, ha valaki üzenne holnap! :wink: )
Vendég
 

 
 

Panndi, Dóri, nálunk is ez van, Iringó hihetetlenül nyugodt meg nagy a tűréshatára! :-)
Vendég
 


Gyöngyvirág-szülinapra mentek, Böbi? Olyan nagyon szépek a lányok! :) Mutass még képet róluk! Lécci!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Fruzsi :D :D

Moncsi nagyon szépek a srácaid, a te örök pasijaid :D Olyan mintha Samu valami spéci korcsolyát kapott volna :shock:

Annus, tudsz valamit Ancsiékról? Mit mondott a doki Lócinak...pontosabban Ancsinak?

Böbi, jó utat, vasárnap este gyere. Ja meg már tök régóta akartam írni, hogy milyen gyönyörű az a téglafal, ami előtt GyV állt a nextes ruciban. Nagggggyon szép...szeretem az ilyet :)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Biztos finom lesz a sajttorta. Na, mostmár azt hiszem, én is ki fogom próbálni, annyian megcsináltátok már. :) Aztán ez lesz a topik-torta-recept. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi, kellemes hétvégét Nektek :)

Úgy látszik a második gyerekek ilyenek.

Ja, nálunk ez a fejbedobás direkt volt :?
Vendég
 


Jaj bakker, tényleg, a német juhász kaland, nem semmi :shock:
Szépek a képek a fiúkról, meg most úgy látom PNNDI, A KÉT VONALZÓDON SZINTE EGYIDŐSNEK TŰNNEK A LÁNYOK, fRUZSI NAK MÁR OILYAN NAGYLÁNYOS TEKINTETE VAN.Hülyekapslock.

Hú, tényleg, Ancsika, mi lehet velük?

Kép
Kép
zili
 
 


puha babacipő-link:

http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=4979

Olyan,mint a liliputi, csak sokkal olcsóbb...
Akit érdekel... :)

Kép
szkitty
 
 


Panndi, nálunk is volt már direkt ilyesmi, de csak akkor történik, ha ránk dühös vmiért - nem engedünk vmit -, akkor eddig is (míg nem volt Dani) sokszor az volt a reakció, hogy dobálta a dolgokat, most meg van, hogy az jut eszébe, hogy Danihoz vágja... :roll: De erről leszoktattuk...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kitty!
Incike azóta talált nekem embert, de azért köszönöm!
Szegény Bogyó sokáig sírt még a múltkor? Látszólag nagyon ki volt borulva! :cry:

Egyébként mesélni Marci is szokott Petyának a kisvakondos könyvből. Imádom őket ilyenkor. Csak ha majd nagyobbak lesznek, és "ölik" egymást, akkor is jusson eszembe ez a kép! :)

Dóri!
Én általában mindkét felet meghallgatom, és fenntartással kezelem. Egy szülő, aki ELVILEG ismeri a saját gyerekét, az tudja, hogy a pedagógus mond e igazat, vagy csak nagyon sarkítva állítja a dolgokat.

Egyébként nálunk is Marcit anno ha bealudt, kivettem a kocsiból, felvittem 3 emeletet, levetkőztettem, és beraktam a kiságyba. Nos, Petya pont az ellenkezője. Ha bemegyünk egy boltba, és lehúzom róla a pokrócot, már arra is felébred! De ahogy mi sem vagyunk egyformák, úgy ők sem azok, hála az égnek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ha valaki elakadna, nekem is írhat privit, továbbítom a kérdéseket...

Kép
szkitty
 
 


ja, az előbbi sor a babacipőkre vonatkozott... :)

Kép
szkitty
 
 


van valaki tesz-vesz közelben?????
SOS!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ha esetleg van valaki, akkor ezt "lőjjétek le" nekem légyszi. 1500,-ig mehet a licit, csak én ki vagyok most tiltva, de ez nagyon kéne!


http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=796987459

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi! Nyomjak rá neked 1500-at?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nem tudom, hogy megéri e, mert esetleg előbb megáll a licit... Vagy addig még szerinted felmegy?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nem annyi fog megjelenni, hanem a köv lépcső a mostani legmagasabbat licitáló után. Tehát ha ő nem adott többet 1050-nél, akkor 1100, de tied lesz a legmagasabb licit mindaddig amíg valaki nem ajánl érte 1501 ft-ot.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szóval ha senki nem licitál többet, akkor 1100 ft-ért a tied, hiába nyomtam 1500-at. Érted?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eléggé kell, uh mehet a dolog. Szted lehet a végén a kapcsolatfelvételnél, hogy én utalok neki, és az én címemre küldi a cuccot?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, rányomtam neked az 1500-t, mert ha nem megy fel addig a licit, akkor úgyis megáll lentebb.
Ennyit szerintem megér bőven.
Vendég
 


Baszdi reny, Te is rányomtál?????? Én is 1500-re! :-) Most akkor egymásra nyomtunk???? :twisted:
Vendég
 


Na, többet nem nyomok senkinek, mert így csak rosszul jár Trixi.....
Vendég
 


Köszi! Így most mindegy, az ár a lényeg, e fölé nem megyünk.
Köszönöm mindkettőtöknek! Most már kíváncsi vagyok, ki nyer! :lol: :lol: :lol:

Szóljatok majd légyszi, hogy mi lett a vége, kinek kell küldenem, a méretet!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi! Én a nyomásig még nem jutottam el. :D Eddig csak tárgyaltunk, de akkor most tárgyaljatok ti. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szupi!
Akkor ha kapsz értesítést, szólj légyszi!
Köszi,köszi,köszi!

Reny Neked is köszönöm!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


OKé,most 1250 -nél tart. megnyugodtam, mert direkt figyeltem, hogy van-e ismerős név a icitálók között és nem láttam. Szerintem nem fog megállni ennyiben, de azért drukkolok.

Dóri, nem kimondottan ezért, de vasárnap temető, holnap meg a páromnak Gyöngyösön lesz tárgyalása, íyg már lemegyünk holnap és ott maradunk. Aranyos vagy, köszönöm szépen, majd hétvégén készítek jó sok képet, csak győzzed nézegetni! :lol:

Gyöngyi, az egy pub! :lol: :oops:
Vendég
 


Trixi, megnéztem, 6990 az új ára, nekem az a tapasztalatom, hogy új termékek kb a felénél állnak meg, bár én vettem már 3500-ért 10 ezer forintos ped egg-et, úgyhogy van rá esély ennyiért is, főleg, hogy pár óra múlva zárul.
Vendég
 


jószéphosszúmagyarmondatlett
Vendég
 


én ugyanennyiért vettem a vaterán, csak azzal átvágott a srác, ezért kell most egy másik. Sajnos ott most nincs ilyen...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ped Egget árulnak a jocón is ha jól emlékszem 1600-ért.

Kép
Kép
g_reny
 
 


én a slim&liftről beszétem :lol: Ped egg-et a piacon vettem 1000.-ért

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reny, én 990-ért is vettem ped egg-nek árult reszelőt, de messze nem ugyanaz, mint az igazi.... Ebben 2 volt az összes kiegészítővel és tényleg minőségi különbség van ez meg a gagyi között, azt senkinem nem ajánlom még ingyen se....
Vendég
 


valószínűleg én is a gagyit vettem, mert szart sem ér. Sőt!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi!
Honnan tudtad megkülönböztetni, hogy melyik a gagyi, és melyik az eredeti?
Hiszen az éteren keresztül akár az is lehetett volna csak másolat amit a tesz-veszen vettél,nem?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hát én is úgy gondoltam, hogy gagyi, csak eszembe jutott, hogy lehet, hogy a teszen meg a vaterán is árulnak gagyit. Képről gondolom nem derül ki, hogy eredeti e.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na egyre gondoltunk Trixi. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Megyek a postára.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Most hozta a futár a levelet! :lol: :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Csak egy órát késett :evil:

Reni, te mikor kezdted a hozzátápit? Senki nem várja meg a 6 hót?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


ANikó: nem, egy napot. A pályázat postára adási határideje pekingi idő szerint volt, vagyis az nálunk reggel 9 óra.
Én megvártam volna a 6 hót. :? Tarts ki, nem kell elkezdeni! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi, Reny, a pedd egg-nél nem jöttem rá, csak amikor kézhez kaptam, nem is értékeltem az embert. Most már rákérdezek, hogy eredeti-e. Ha megkapod, látszik a különbség, ha ne eredeti, akkor vagy vegye vissza vagy negatív, mást nem tehetsz.
Vendég
 


Tinu, még szerencse, hogy megoldottad más úton! :twisted:

nekem meg hétfőn adták fel Gyv egyik szülinapi ajándékát és még a mai postával sem ért ide. megígérte a kézbesítő, ha holnap megjön, akkor reggel 8-kor kihozza.
Vendég
 


Nekem a 4 óra rémlett. :D Mi még várunk, van egy hónapunk. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Vannak friss képek, megnézhetitek. Utána leszedem a linket. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vki17 2009.10.30 11:54-kor.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Csak lusti vagyok kicsinyíteni és tölteni. :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát ahogy elnézem, ezt többért fogják elvinni! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Dobok képet a székről...benne Lilivel.

Ismerkedés:
Kép Kép Kép Kép Kép hami közben :)

Kép
mozza
 
 


Ennyi képet kénytelen volt új lapra tenni! :lol:

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?