Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült videót is feltennem!

Így megy gyengébb napokon!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/j ... NmYTmaMQ5Z

Kép
bettike
Eger
 
 


Ez pedig egy "nagyon" régi, még éppen elkezdtem szövegelni!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... ZJPSJAMK9V

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok

Alexandra szülinapja :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2009.12.15 13:37-kor.
stephie
 
 

 
 

Bettike nagyon édes kisfiad és a beszélőkéje hát vele sem lesz egyszerű néha majd azon veszed észre magad, hogy nem is tudod mit mond, mert egyfolytában beszél :lol:

Step nagyon szép lánykáid vannak és micsoda ajándék!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Steph:hogy Ti milyen gyönyörűségesek vagytok! De TÉNYLEG!! :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike: Édes a kisfiad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
Zsiginek jobbulást +++++++++++++++++++

Babim
veled mi újság? hogy vagytok?

Bettike
hát meg kell zabálni :D beszélős az mikori?

Stephie
szép család vagytok :D

Kata
klasz a 3 kiskrapekról a kép :D

Szezso
a mosómaci is nagyon édes :D

akkor én is dobok képet, igaz ez még szeptemberi
Kép

Kép
gaby25
 
 


Gaby: de cuki ő is :shock: :shock: :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


cuki bizony :D

na hasonlít azért az anyjára is?
Kép

Kép
gaby25
 
 


megnéztem én is a videót, hát írtó nagy dumás :)

Amúgy is tegnap hallottam a spektrumon, hogy egyáltalán nem igaz, hogy a nők többet beszélnek, csak változatosabb a szókincsünk. Naponta kb 15 ezer szót használunk. Egy biztos, az én párom a suliban kidumálja magát, itthon spórol vele :)

babaimádó : köszönjük (két kezét feltevő smiley amint hódol neked :)

Barbie Mariposa-t már kb 2 éve mondta Szandika, hogy azt szeretne, de mostanra már belefáradtunk, és anyukámtól megkapta:)
stephie
 
 


Gaby nem :oops: :lol:

Stephie nagyon szépek vagytok! szépen gömbölyödsz :lol:

Bettike Máté nagyon drága!

ez a családi kép a fiúkról! :lol: olyan jó őket nézni! :lol:

Zsu Zisga 4 napja kacsint úgy mint anno Marci! sunyorgatva mindkét szemmel.
Vendég
 


Halihó!

Bettike: nagyon édes Máté :-) a második videón meg mintha inkább énekelne, mint dumálna :-)

Boni: szavaztam :wink: meggyógyultatok?

Stephie: tényleg nagyon szép család vagytok! Már jól látszik a pocid! :-)

Kata: Lőrinc baba nagyon kis békésnek, kiegyensúlyozottnak tűnik! Az iwiw-es képeket is megnéztem :wink: szopival/cicivel nem volt azóta sem gond? Nemrég olvastam ilyenről, hogy "tejkő" :shock: nem lehet, hogy az volt a gond? Szerintem nekem is van , mert néha minden átmenet nélkül totál becsomósodik, bekeményedik a mellem, és olyankor kézzel le kell fejni, meg masszírozni :roll:

Gaby: bocs, szerintem sem hasonlít :oops: :lol: inkább Apája...többi rokonok mit mondanak?

Látom volt szó az influenza elleni védőoltásról. Én mind a kettőt megkaptam, a régit és az újat is. A háziorvosom volt olyan jó fej, hogy felhívta az infektológus főorvost, hogy megkaphatom-e, és igen, sőt, mivel szoptatok, a baba is védve lesz.

Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Gyorsan, míg Máté eljátszik!

A dumás rész olyan 7 hónapos kora körül készült! És lehet, hogy énekelt! :roll:

Jaj! Persze köszönjük nagyon a dicséreteket!

Stephie! Én is azt akartam írni, hogy már tényleg nagyon szépen látszik a pocakod!

Boni! Akkor kérünk kacsintós képet! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Gaby, szerintem sem hasonlít rád, de csodaszép!!!

Szezso, mivel lázas voltam nagyon, így szerintem nem tejkő volt, bár már nem tudom. Most rendben van a cicim, sikerült feltornáznom benne is a tejet így tegnap először váltott mellből szopiztattam.
Nagyon szép Bende. A haja csúcs, minden Bendének ilyen gyönyörű haja van?! :D És már 2 hósak lesztek! Hogy telik az idő!!

Stephie, lánykáid nagyon aranyosak ahogy a babát körbefogják! Te meg szépen gömbölyödsz!

Bettike, gyönyörű Máté, a videót még nem sikerült megnéznem, de ami késik nem múlik!

Boni, meggyógyultatok? Írj magadról egy kicsit! Tegyél kacsintós képet!

Baba, veled mizu?

Kép
kata05
 
 


Gaby gyermeked tiszta apja, de belőled is van benne valami! :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Stephie
Jaj de nagyon szép képek :) Öröm rátok nézni. Szép nagy már a pocid is :)

Szezso
Mekkora haja van Bendenek :shock: :shock:

Boni
Jobban vagytok?


Bocsánat, ha kihagytam valakit, de olyan dühös vagyok, mert elszállt minden, amit írtam. :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


Gaby
Máté gyönyörű :lol:

Bettike
Nagyon jók a videók! Tecc :lol:

Baba
Mi újság veletek?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

nagyjából meggyógyultunk! :lol: kacsintós képet nem tudok összehozni mert olyankor direkt nem .... :wink:

Szezsó Bende nagyon édes! :lol:

princike ne idegeskedj :wink:
Vendég
 


Egy évvel ezelőtt ilyenkor már javában jeleztem anyukámnak, hogy eljött a nagy nap és végre megláthat!
Délelőtt még itt voltam!:
Kép
Este 21 17 perckor meg is érkeztem így néztem ki:
Kép
Már egy naposan is tudtam mosolyogni :lol:
Kép
Fél évesen:
Kép
És ma 1 évesen:
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


ÓÓÓÓÓÓ, ma van október 30. :lol:

BOLDOG 1. SZÜLINAPOT MÁTYÁS!!! :lol:

Boni: örülök, hogy jobban vagytok :-)

Princzike: mikor is mész legközelebb UH-ra?

Köszi Mindenkinek a Bendi és Bendiséró dicséretet!!! :lol:

Kata: tejkő elzárhatja a tejcsatornát, és akkor onnan nem ürül a tej, begyulladhat a mell.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Mátyás baba nagyon boldog első szülinapot! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mátyás baba utólagosan NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!!!!!.

Mi betegek vagyunk! Lócusomnak piros a torka és náthás. :cry:

Kép
kata05
 
 


Kata jobbulást neki! :cry: ő is korán kezdi mint CSiguszom :cry:
Vendég
 


Boni, sajnos igen, bár Zsúéknál is betegek a csemeték, szinte egyszerre lettek mind a 3-an betegek. Hál istenek egyik sem lázas!

Olvastam meggyógyultatok! Hátha egyszer elkapod a kacsintós pillanatot. Úgy megnézném, emlékszem mikor Marci csinálta, zabálni valóak akkor!Egyszer majd talizhatnánk. Cocáékról mit tudsz? Üdvözlöm ha beszélsz vele.

Bende baba neked boldog 2. hót!!Telik az idő, telik, nekem már hiányzik a pocakosság, bár nagyon élvezem az anyaságot!

Kép
kata05
 
 


Szia ebben a fos időben nem nehéz lebetegedni! puszi nekik is!

talán még lesz jó idő és el tudunk menni Csigusszal felétek. :lol: aztán sétálunk egyet Zsuékkal is :lol:

jaj nekem is mindig Marci jut eszembe róla
:lol:
Vendég
 


Matyinak BOLDOG SZÜLINAPOT utólag
Klarissza
jó volt a bemutató, hogy telt az idő azóta :D

Mi dögrováson vagyunk apával, taknyosak lettünk, hálistennek Máté még nem az, remélem megússza. Bedugullt orral nem lehet cicizni :?

Boni
örülök hogy csigusz jobban van

Kata
jobbulást nektek, szegénykém, ilyen picinek rögtön beteg :(

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Kata: köszi a köszöntést :-) Jobbulást a Kicsifiadnak!!! Anyasággal, pocakos léttel én is így vagyok :oops:

Zsú: nálatok is jobbulást Mindenkinek!

Gaby: gyógyuljatok meg!

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

Végre itt a november :) Azon bíztatom magam, hogy még 10 hétig legalább maradjon bent a babó, aztán már jöhet amikor akar.
Végül is pénteken megkaptam az első adag szurimat, nagyon ügyes volt aki beadta, még be se pirosodott. Azóta egyszer sem keményedtem.
Az elmúlt 5 hétben 2 kiló jött rám, de nekem is sokkal nagyobbnak tűnik a hasam, bár lehet hogy a ruha is csalós volt. Majd legközelebb nadrágos képet rakok fel

gaby: remélem Mátyás jobban van már és újra tud szopizni
kata: Lóci javul?
klara: jó az emlékeztető képsorod :) hogy telik az idő, nem igaz?
princzike: nálatok minden rendben? vigyázzatok magatokra
boni:nagyon tetszik Zsiga a vonalzón, nagyon fiús, sármos, már most látszik, hogy a csajok cikkcakkban fognak utána pisilni :)
stephie
 
 


Sziasztok!

Köszi a ránk gondolást, de azért abszolút nem gáz. Bende fél nap alatt le tudta, Marcinak mondjuk még mindig egybe taknyanyála, de hát ez már csak ilyen.


Matyásnak utólag is sok Boldogságot első szülinapja alkalmából!!!!!! Szoktátok becézni?

Bettike, Máté tündérien szép babó!!!! Aranyos a két videó!

Gabi, Te fiacskád is édes, de én téged nem nagyon látlak benne. :oops:

Stephie a te kis családod meg gyönyörű. Hogy lehet ilyen szép lányokat összehozni...majd úgy öt év múlva kérek egy kis tanácsot! :wink: :lol:

Boni, megjobbultatok?

Hoztam én is pár képecskét:

Kép

Kép étteremben voltunk

Kép

Kép

Kép ezt délutáni szieszta során művelte és közben kacagott

Kép Kérem, egy Úr mérlegen is Úr! :lol:

kispiskóta
 
 


Zsu de jó hogy jöttél! gyönyörűek vagytok! Marci meg kész férfi!

Lóci mérlegelős képe is fantörpikus :lol:

Taknyosak vagyunk, de a fogacskák jönnek sorba, eddig megállt sokáig 5 fogúak voltunk, most egyszerre 2 kijött és jön a többi is :lol:
Vendég
 


jó reggelt!

Zsu: nincs okod panaszra a tieid is gyönyörűek :) :)
Marci a gondolkodó ember :) csúcs hogy így le tudtad kapni
boni: remélem Zsiginek nem okoznak gondot a fogacskák

Én tegnap hajlani 1-ig nem tudtam elaludni annyira jött fel a gyomorsav, aztán meguntam és szépen beleolvastam a kismamás könyvembe, hogy hirtelen találok-e otthon valami gyorssegélyt a problémára. Azt írta, hogy langyos tejcsi segít, és tényleg bevált. Érdekes a lányoknál nem nagyon tapasztaltam ilyet (mármint a savat)
stephie
 
 


Sziasztok!

Zsu: nekünk is lesz olyan játszószőnyegünk :-D Szépek vagytok, Marci micsoda kis komoly :-) Bende belefér még a bölcsőbe rendesen? :wink:

Lőrinc is cukipofa! Milyen nyugis a mérlegen! :-D bezzeg Bendit alig lehet lemérni, mert állandóan kapálózik :-D

Stephie: Rennie-t is szedhetsz, ha nagyon jön a sav.

Boni: hajrá fogak!! :-D

Ma voltunk 2 hós oltáson. Volt üvöltés, de most már minden rendben. :-)
Kicsit több D vitamint kell adnunk, mert még vannak puha részek a fején Bendinek. Meg erőltetni a fej balra fordítását, mert nagyon jobbra húz. Lemérték, és kereken 6 kiló :-D

Kinéztem egy játékot Bendinek, nem tudom, volt-e ilyen valamelyikőtöknek:
http://www.vatera.hu/vadiuj_taftoys_fog ... 05410.html

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, nagyon jól néz ki a kocka!! Már 6 kiló!!! Szép súlya van Bendinek! Lőrinc ma reggel volt 4,91kg és 61,5 cm. Simi az oltásért!

Boni, beindultatok fogügyileg!! Akkor nátha azért van, bár ne lenne. Puszi nektek!

Stephie, ki fogod még 10 hétig húzni, bízni kell!!! Helyes h megkaptad a szurit!! Nekem még a citromlé is segített a gyomorsavnál!

Princzike, Surmi(én még mindig kíváncsi vagyok)????

Gaby, gyógyulgatok? Baba nem kapta el?

Mi kifelé tartunk a betegségből. Hát inkább én lennék beteg mint ő, annyira rossz volt látni szenvedni, és még csak 6 hetes. :(

Kép
kata05
 
 


Sajna Máté elkapta :cry: tegnap este jött ki igaán, óránként ébredtünk :? köhécsel is, hőemelkedése neki sincs, én ma már jobban vagyok valamivel. Hálistennek szopizni azért tud, éjjel óránként művelte :lol: ja, és alul jön fogacska, még nem bújt ki, de be van duzzadva és kis pukli van a tetején.

Zsú
nagyon jók a képek, csini anyuka vagy :wink:

Boni
nektek is jobbulást

Kata
elhiszem, nekem is rossz látni, azért annak örülök, hogy idáig megúzta.

Szezso
hát én párszor elfelejtettem adni pár napig a d vitamint :oops:

Stephie
gyomorsav probléma ismerős :?

Kép
gaby25
 
 


Szezsó ezek a Bendék szép mérettel rendelkeznek :lol: a kocka szuper csapj le rá! oltásért simi

Kata tényleg, bevált a kád? 8) gyógypussz Lócinak is!

GAby jobbulást nektek is!
Vendég
 


mindenki eltünt? :cry:
stephie
 
 


én vagyok
már jobban végre, manó is kezd kiláballni, szegénykémnek alul mindkét foga jön, nem elég hogy taknyos. Elég jól viseli ahhoz képest, no a porszívót már utálja, ha hason van, és úgy kapcsolom be, elkezd úszkálni,menekülne ha tudna :lol: na majd később biztos elszalad előlem :lol:

Kép
gaby25
 
 


Ja, azt elfelejtettem írni, hogy hétfő óta négykézláb hintáztatja magát :D kis ügyi bügyi

Kép
gaby25
 
 


Stephie, én vagyok, olvasni olvasok, de nem mindig van időm írni!

Gaby, örülök h kifele jöttök a betegségből!

Lőrinc baba tegnap hasról hátra fordult, nem is egyszer, kicsit gyors a gyerek. Elkezdte hallatni a hangját. Olyan szép hangja van!

Kép:

Kép

Kép
kata05
 
 


Gaby Máté nagyon ügyi!

Kata Lóci egy csodagyerek :lol:


majdnem mindennap benéztek, de magammal nem beszélgetnék :roll:
Vendég
 


Boni, csoda h gyerek! :lol: Kád bevált, bár fürcsizni annyira nem szeret még! Zsigi h van? Mostani kép róla?

Gaby, te is tegyél Mátéról képet! De talizhatnánk is majd valamikor valahol mindannyian?

Kép
kata05
 
 


Kata
na Lóci akkor olyan hamar csinál majd mindent, mint Máté :lol: ugye ő 3 hetesen tornázott annyira, hogy hasról hátra megfordult, aztán 7 hetesen 4x is sikerült, utána hanyagolta a próbálkozást :lol: 1 hónapig Máté sem volt oda a pancsiért, de azóta szereti
na majd mindjárt felteszem a gépre a telcsiről az új képeket, és küldök :D

Boni
nem is értem, miért nem szeretsz magadbam beszélgetni :lol:

tali: hát westendbe a tömegbe nem lesz ildomos menni, mindjárt influenza járvány várható :? hozzám jöhettek :lol:

Kép
gaby25
 
 


Kép

Kép
gaby25
 
 


Kata tessék, nem a legfrissebb..

Kép Kép

majd belejön Lóci! jobban vagytok :lol:
ű
Westendbe én se nagyon mennék... :roll:


most épp a z oltáson vacilálunk... :roll:
Vendég
 


GAby Máté még mindig dönörű :wink:
Vendég
 


boni
csigusz is dönörűűűűűűűűű :D mi gyerekorvosunk azt mondja 3 éves kor alatt NE, én is gondolkozom, hogy apának kéne :roll:

Kép
gaby25
 
 


ja Zsigán nem gondolkodom.. :wink:
Vendég
 


sziasztok!

kata, gaby: nagyon ügyesek ezek a kisfickók
boni: téged mindig irigyellek a jó képekért, nagyon ügyesen fotózol és szuper pillanatokat kapsz el.

oltásról: nálunk a párom, anyukám nagyobbik lányom már megkapta a fluval p-t Szandi 30-án kapta a fluarix-ot és a héten kapja a fluvalt.
Nálunk a sok dilemmázás után így döntöttünk, Szandinak az asztmája miatt meg nem volt kérdés, a többiek meg azért mentek bele, hogy engem ne fertőzzenek. Csak olyan bosszantó, hogy most meg erről az 5 és fél hónapos kismamáról lehet olvasni aki a családjától kapta el, és most meg lélegeztetőn,kritikus állapotban...
stephie
 
 


Helló Mindenkinek!
bocsi, mostanában nem nagyon jutottam net közelébe.

Nagyon szépek a gyerkőcök! Irígy-irígy :lol:

Viszont hoztam nektek nézegetni valót:
9+2-n készült tegnap
CRL = 25mm
ritmusos szívcsőpulzációval
Kép

Most meg próbálom magamnak minél olcsóbban összehozni a 12-ik heti vizsgálatokat. Jól feladta a doki a leckét. Down-kór szűrésre küld, de ahova elküldött, ott a kombinált teszt 28.000 Ft. vérvétellel, UH-val együtt, + 1,5 óra alatt a kezemben az erdmény.
Találtam másikat is, kb hasonló feltételekkel: 23.000 Ft-ért, de ha minden jól megy, akkor a vérvételt megúszom ingyen, csak az UH-ért kell fizetnem. Ezt kb 12.000 Ft-ra saccolom. Remélem megúszom ennyiből. Tudnám ezt a pénzt máshová is költeni.

Ti hogy oldottátok meg?

Puszi mindenkinek és vigyázzatok ám magatokra :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni
na megbeszéltem apával, hogy oltassuk be magunkat, nekünk még ingyenes is. Nagyon nem szeretném, ha Máté elkapná, még a nagyszülőket is megkérem, anyu már eleve gondolt rá.

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?