Új privát üzeneted érkezett!

jaaaj és köszönük szépen a Littinek szánt dicséreteket!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Lona! Ez tényleg szép nap... :) -lehet, hogy a Te Mártonod pontos fiú-és szépen kibekkeli az idejét... nagyon türelmetlen lennék már én is...

Lois! Jahja, muszáj edzeni, bár az a jó, hogy a kis Súlyzónk fokozatosan emeli a terhelést :lol:
Ide:http://babauszi.hu/
Kipróbáltunk több uszit is(mert nem volt fix csoportunk az elején ahová befértünk volna, de nagyon rossz tapasztalatom volt a többivel-nem az oktatókkal, hanem a hellyel, )IDE viszont nagyon szeretünk járni.Marci amúgyis egy kiskacsa, végigvigyorogja az egész pancsizást... és olyan jó látni, ahogy folyamatosan nyitnak egymás felé a pajtikkal, az elején még mindegyik el volt magával foglalva, most meg már simogatják fröcskölik, paskolják egymást..nagyon jó látni...
( + A másik sorozat-függő én lennék....:P, viszont én mást-sok mást is nézek-nézünk)

Angel!Meddig kell ez a cipellő?Bírja a Kicsilány?bár...gondolom muszáj neki , ha tetszik, ha nem...

Katerina! Szép nagylány Litti is :)

Vanda! Jobbulást a gyerkőcöknek!

Maci is egész nap szörcsög, viszont már nem sír a porszi közben...Rájött, hogy az tulajdonképpen jó ... Vettem Angel Sterimart, de olyan ügyetlen vagyok, vagy a konstrukció rossz, nem mindig tudom fújni... :?

Nnna, Cuppi Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Na, végre pihi! Ma elintéztünk sok mindent!
Gyerekorvos letudva-nagyon kedves, aranyos doktorbácsi élőben is, megkaptuk a kezdő recepteket, ő meg felírt minket a naptárjába, ill. csak a lányok nevét, meg az én telefonszámomat. :shock: :D Olyan fura érzés volt, hiszen ők még az enyémek és máris kis önálló emberként kezeli őket.
Háziorvosnál is jártam, táppénzes papírt leadtam a munkahelyemre és páromnak mindent megmutattam, mit hová kell majd hozni, mert legközelebb már neki kell intézni mindent.

És azt hiszem jól megfáztam, mert reggel óta taknyos vagyok, de nagyon. :evil: Remélem a méz meg a citrom rendbe tesz hamar!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Csajok, valaki regisztrálva van a teszvesz-en? Kéne egy kis segítség, de nagyon gyorsan. Légyszi segítsetek. Priviben megírom, hogy miről lenne szó.
Vendég
 


Twist,
teszveszhez sajna nem értek :roll:

Raniko,
mi levetettük az őssejtet a Krio intézetnél

TIMI,
Gyógyulj meeeeeg!!!!!!

Kat,
hatalmasak vagytok :D :D :D

tej-kérdés,
2 napja megint éppenhogy elég :roll: jövő kedden megyünk doktornénihez, felíratom a tápszert, inkább álljon itthon, de biztonságot jelent a tudat... :roll:

tillidian
 
 


Lona,
megy az oldószer :wink:
/jól beteszik ezeket a babákat a Kaáliban, ugye :shock: :lol: :lol:/

tillidian
 
 


Twist!
Én rajta vagyok a teszveszen, ma már két aukciót is megnyertem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


helló!

Lois,
na Almeida nem rossz 8) 8)

Lona,
drukk a "váláshoz"! :wink:

Viktu,
Marcangnak jobbulást!
Sterimarból bénán jön sokszor, először semmi, utána meg a szemébe :roll: még nem jöttem rá a trükkre, de ha betalálsz jó! :wink:

Rani,
drága és egyelőre elég kétesek az eredmények (szt).
megfordult a fejünkben, de nem. (az már más, hogy végül alkalmunk se lett volna.)

Tilli,
:roll:
ja, legyen otthon táp, biztonságnak jó!


gyogyócipő:
na úgy látom, nem érdekli a cipő! csak nekem van útban, jókat tud rúgni vele, apa is szegény ma kapott egyet :roll:
kakás pelenkánál kifejezetten nehezítő körülmény :? :lol:

addig kell hordani, míg nem lesz rendben a lába :?
ha kinőtte, kap másikat.

angel37
 
 


Lányok! Egyre rosszabbul vagyok, duda a fejem, az orrom totálkáros, a torkom kezd fájni és tartok tőle, hogy éjjel belázasodok. Neo-citran van itthon, de nem tudom, hogy merjek-e egyet inni lefekvés előtt. A mézes-citromos tea most semmit sem ér. :cry: Ja, és a dokim máról vasárnapig külföldön van, úgyhogy felhívni sem tudom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Tilli tegnap nálunk is a Krion intézettől volt kint egy pasi.
Ti meg voltatok velük elégedve? :roll:


Timi jajj te szegény figyi homeopátiás szerekbe lehet hogy tudok esgíteni mit vegyél be!
Ugye alap az Ohcilokokcilum, én orrfolyásra Sinuprettablettát kaptam.
Ezeket a védőnő javasolta mind a kettő homeopátiás.
Lázra ha jól emlékeszem talán Algopirint momdott. :roll:
(valami a betűs volt az tuti és mindennapos gyogyi így szinte 95%-ék hogy az)

Én a Neocitránt nem biztos hogy meginnám a helyedbe!!
Lehet hogy egy jó tea és fokhagymát ennék ha birod aztán irány a jó meleg ágy!!

Lázcsillapítsra nem tudom lehet e borogatni ilyenkor gyogyi hejet.

Ha minden kötél szakad hívd fel az ügyeletet tuti ott tudnak segíteni!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi!
Neocitrant is megihatod nyugodtan. Szedhető gyógyszerek: Algopyrin, Algoflex (400 mg-os), Panadol (sima).
vovanda
 
 


Raniko,
mi a HEPINET-en keresztül kötöttünk szerződést a KRIO intézettel és max meg voltunk elégedve! :P

Timi,
ágynyugalom, gyógykúra 1000rel! :oops:

tillidian
 
 


Köszi a segítséget! Akkor neocitrannal megyek aludni, bár nem sok alvást jósolok bedugult orral.

A homeopátia sajnos rám hatástalan. Pedig a háziorvosomat is azért választottam, mert homeós. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
JOBBULÁST! Neocitránt tudtommal nem lehet. Bár ôszintén szólva, ahány könyv annyiféle vélemény... Algopyrin tuti mehet. Torokfájásra Tantumverde biztosan használható.

Angel,
a lényeg, hogy használni fog a cipellô! Nem is fog rá emlékezni.

Katerina, Viktu,
igen, a mai nap tényleg szép volt, mi is erôl beszélgettünk Lacussal. Még van pár órája, hogy elinduljon :D

Till,
bizony fura, hogy elôször azon izgultam jól kapaszkodik-e, most meg tessék! Köszi az oldószert

Ma jobb a kedvem. Tudtam, hogy ti megértitek a nyûgömet :D
Holnap 11-re megyek megint a dokihoz. Aztán jelentkezem valamikor este felé.

Kép
lona1
 
 


Mi is megjöttünk csípőszűrésről. A jobb oldal fejletlenebb, mint a bal. Terpeszpelenkát javasoltak. Egyébként számomra az egész megfoghatatlan. Kissé kötött a csípője. És akkor mi van? Nem lesz balerina és nem tud spárgázni. Nagy ügy... :? Nincs ez túlmisztifikálva? 6 hét múlva megint kell mennünk. De lehet, hogy intézményt váltunk. Mindenkinél 5 perc az UH? Nem beszélve arról, hogy az ortopéd orvos 28 EUR + UH 38 EUR. Most 18 ezret fizettem. A múltkor csak a dokinőnek 7 ezret. Jó, hogy AXA egészségpénztárra megy, de akkor is drága. Vagy nem? :roll:

Timi, sajnálom a kínodat! :(

Angel, gondoltam, hogy nem fogja zavarni a cipőcske. :D

skrisz72
 
 


Tilli köszi.
Igen nállunk is a Hepinetes pasi volt kint.
Ha tudnál írni esetleg egy privit, hogy ti melyik csomagot választottátok az jó lenne mert most álítólag nagy akció van és csak most.
Ja és ugye hogy mikor kötöttétek mert kíváncsi vagyok ez az akció tényleg akkora akció e. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi,
jobbulást :?
sajna nem értek a gyogyókhoz, mit lehet ilyenkr, de a lányok írtak tippeket!

Krisz,
na, jól betesz nekünk ez az ortopédia!
én se tudom, hogy mi van akkor, ha kicsit kötött... :oops: azt mondták ,hogy miért fontos ez? mert ha tényleg csak annyi, hogy nem ugrik le angolspárgába... :oops: (én se tudok, sose tudtam). nem inkább az gond, hogy nem egyforma a két oldal? :? :oops: bocs, enm értek ám hozzá!
nem olcsó... 6 hét múlva még menjetek vissza, aztán látod... hátha rendben is lesz.
ez a pelenka amúgy milyen? szélesebb alul? :roll:

Lona,
indítószurkok!! :wink:

angel37
 
 


Skrisz!
És miért magánúton csináljátok?? Ez jó húzós :shock: Mi simán beszambáztunk a tb-sre, kontrollra is oda viszem vissza.
Bevallom én sem tudom hogyan hat későbbre a kötött csípő, de biztos nem véletlenül veszik komolyan. Ez nem új keletű mánia, anno' nekem is volt gond a csípőmmel, kengyelt is kellett hordanom. Hogy mi is volt pontosan a gond sajna nem tudom, és már megkérdezni sem tudom senkitől.

Katerina!
5 cm és 1200 gr?? Azta...... :shock:Túlnőttetek minket :) Mármint hogy értik hogy puha a feje?? A kutacsa? Végül valszeg én is beadatom a Rotát... :roll:

Viktu!
Én ezt néztem: http://www.babauszas.hu/ ez van itt nálunk is.
Én is nagyon szeretném vinni, remélem az itthoni pancsoláshoz hasonlóan szeretni fogja
Ja igen, te is szintén nagy JB-fun :wink: Akkor neked is küldöm a linket :lol: Én is jó pár sorozatot nézek (van amit nem is vállalnék fel nyilvánosan.... :oops: )

Timi!

Csak nem Bata dr.? :D Jobbulást!! Én is pont ennyi idősen kaptam be valami toroknyüvet, én nem nagyon mertem semmit sem szedni, a homeos cuccok nekem sem jöttek be.

Angel!
Szuper hogy nem zavarja a cipőcske :D Peluscserénél sem veheted le?? :shock: Én akkor a zoknit is le szoktam húzni, mert már jártam úgy hogy "belesarkazott" a cuccba, mer' az anyja béna volt... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: bizony ő! :wink:

Krisz: ez tényleg nagyon drága! Sajnálom az eltérést!

Lona: drukkolok!

Kicsit jobban vagyok azt hiszem. Torkom nem fáj, csak úgy érzem az agyam helyén is t..kony van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Angel:

Köszi, utána nézek milyen, mert valami kéne de nagyon.

Vovanda:

Köszi a dícséretet, mei-thai: hu jól hangzik ezt is ki kéne próbálnom, bár bevallom őszintén a kenguru felé húz a szívem jobban. :)

Nem lehetett könnyű így az éjszaka.

Lois:

Köszi, milyen édes Zé és láthatóan jól érzi magát a kendőbe. Nagyon cuki!

Viktu:

Köszi neked is.
Szuper, hogy gyógyulóba a fiúk! Olyan kis béna idő van nem is csodálom ha betegek lesznek a gyerkőcök.

Rani:

Már a 24.hét?? Nagyon megy az idő, na igen én is tudtam szenvedni ha bekajáltam.

Timi:

Aksi elég bosszantó lehet , sétát én se vállalnám be már szerintem. Szépek a babók az uh.-képeken.

Katerina:

Szép nagyok vagytok, oltáson is túl de jó nektek. Mi 9.-én megyünk.

viktu:

Gréti is szűrcsög kicsit, mi a babi sterimárt használjuk meg elektromos orrszívót. Sajna ha elkapja a fejét megy az arcába a sterimár de szerencsére csak nevet rajta meg akkor is ha szívjuk a nózikáját.

Timi:

Jobbulást neked!


Skrisz!

Mi tegnap voltunk csípőszűrésen hát úgy sajnáltam az kicsi lányomat, dokibácsi vízszinti lenyomta a kis lábait. Volt is üvöltés de rendesen a szívem szakadt meg, uh. kb 2 perc volt a 2-ő- A lényeg a bal csípőnk kötöttebb ez volt a zárón. Az orvos itt azt mondta mindkettő picit kötöttebb de nem kell vele foglalkozni néha tornázzunk és ennyi. Kontroll sem kell már csak ha én nagyon akarom. Azoknál kell nagyobb figyelmet fordítani rá ahol a családba volt vagy van olyan akinek gond van a csípőjével, pl.: csípőficamos volt kicsinek. Jó drága volt a szűrés.

Angel:

szuper, hogy nem zavarja a cipőcske.

Magunkról is picit:
Tegnap nyafi volt az orvos után Gréti nem is aludt csak 5-10 perceket de az alatt is hüppögöt.
Nálatok van olyan, hogy elalszik a babuci és felriad? Kapálózik szemeivel riadtan néz ha megsimogatom megnyugszik csak sokszor felébreszti magát ezzel.
Tegnap full depi lettem, mert nincs tejcim semmi így csak tápi van. Félek ez miatt szomorú lesz Gréti biztos hiányzik neki este is ott öltöztem előtte és úgy nézte a cicit, rögtön sírva is fakadtam. Kicsit utálom magam ezért, hogy nem tudom szopiztatni.
Eddig sem volt sok cici de most már semmi nincs.
Szerintetek bevihetem a Kaáliba megmutatni? Szeretnénk képet vinni Dr.-bácsinak és szeretném megmutatni neki Grétikét. Csak ugye akik meg ott várnak a váróba?? Nem nézik majd rossz szemmel?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: én a egyedül a kaáliban örültem, ha valami babát hozott megmutatni. Ott sosem fájt a szívem, mert megerősített, hogy egyszer majd én is vihetem! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!

Köszike, Fejérmegy és Fehérváron fogsz szülni? Én is ott szültem, ki a dokid? A Bata Barnabás?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Timi örülök, hogy jobban vagy!! :D

Ez a tegnapi pocakképem!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó: igen és igen! :wink:

Rani: nagyon helyes pocakod van!

Lassan készülődök, megyünk uh-ra.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
a kengyelt nem csípőficamra adják? :oops:

nahát ez az :roll: :lol: , én is le szoktam venni a zoknit is :roll: épp azért, amiért te :wink: de tegnap is olyan nehezen adtam rá a cipőt jól :( úgyhogy fürdéshez vesszük le :roll: aztán már csak belejövök :oops:

Nikó,
akkor nálatok is u.az, mint Kriszéknél (csípő)...
kár a ciciért :? szar érzés.
Maki is csinál néha ilyet, amit írsz, azt olvastam, van ilyen, és bármilyen fura, ilynekor (is) alszik :shock: , békén kell hagyni...

babamutatás: én hétvégén szeretném inkább vagy ha a doki délutános, akkor késő du, ha még van ilyen :oops:
ehhez is vajon időpont kell?

Rani,
alakulsz! :lol:

Timi,
takony hess!! :wink:

angel37
 
 


Hali!
Esélyem nincs visszaolvasni, ha valaki akart tőlem valamit, dobjon privit.

Till!
Postás Pat elindult, a többit írom priviben.
vovanda
 
 


Timi,
örülök, hogy már javulsz! Tegnap este nekem is el kezdett fájni a torkom, bevetettem egy tantumverdét. Lekopogom jobb lett.

Rani,
nagyon szép pocak!

Lois,
nekem 6 hónapig kellett a kengyel. Szegény nagyim kisírta a szemét, amivel anyut az ôrületbe kergette.

Nikó,
engem sem zavart soha a gyerekek látványa a Kaáliban. De én is tanácstalan vagyok ez ügyben, hogy mikor és hogyan mutassam meg.
Figyelj, nem a tejci miatt leszel jó anyuka. Ezt sose feledd!! Helyesnek tartom a mai szopiközpontúságot, de nagyon idegesít, hogy azt sugalják, ha nem tudsz szoptatni az a te hibád mert biztos nem tettél meg mindent. Ez egy hülyeség! Nyugodj meg!! A lelki táplálék fontosabb, mint a tej fajtája.

Talán mégsem marad bennt Marci. Nyákdugó megadta magát. Mai nst-n rendes fájásaim voltak, a doki jól megvizsgált elötte. Biztos segíteni próbált :D Ha elöbb nem, akkor holnap 8.15-re megint megyek és meglátjuk mit mond a másik doki.

Kép
lona1
 
 


Angel: nekem azt mondta a doki, hogy kérjek majd időpontot, szerintem az a biztos! :wink:

Megvolt a mai mérés. Súlyt nem tudok, mert nem az én dokim volt, de a méretek alapján 32 hetesek és nincs nagy eltérés közöttük. És persze keresztben fekszenek mindketten. :D Kis izgő-mozgók, alig tudtak combcsontot mérni nekik, mert folyton járt a lábuk. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
jól vannak odabent, az a lényeg! :lol:
súly úgyis csak becslés.

na akkor nem hülyeség az időpont. neked ki volt a dokid?

Lona,
naaa, még a végén épp kerek 40+0-ra érkezik a kiskölök! :wink:

én is mindig ezt mondtam, hogy nem érdekel ha tápos lesz a gyerekem! aztán mikor fogyogat, úgy érzed nincs elég, olyan nagyon nem jó :roll: :oops: csodálkozom is magamon, pedig már eddig is szuperül teljesítettünk, ahhoz képest, amit képzeltem.

angel37
 
 


Lona: naaaaaaaaaa, alakulnak a dolgok! :D

Angel: Szmatona volt a dokim.

Találtam egy olasz oldalt, ami kiadja a becsült súlyt. Eszerint Hanga kb 2150g, Alexa 1850 g.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hahó!

Na ugye Lona :D Szorítunk!-mégiscsak pontos fiú lesz ez a Márton. :)

Babamuti: Én kértem ip-t, mondtam, hogy Dedet szeretnék mutatni..

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lona,
én nyákdugó távozás után 2 nappal szültem :wink:
Drukkkkkkkk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(ki hozza majd a jó hírt? :P )

Nikó,
vigasztaló léleksimi!!!! hallgass Angelre, Te fantasztikus anya vagy és nem a tej tesz azzá!!! (Én egy percig sem lelkiztem azon, hogy Vackort csak 2 hónapig tudtam szoptatni. Úgy fogtam fel, hogy ami tejem volt, azt mind az utolsó cseppig neki adtam, és tápos cumival is olyan jól össze lehet bújni a deddel 8) :D )
Most is csak az aggaszt, nehogy egy percig is éheznie kelljen, úgyhogy kedden fel is íratom a tápit :roll:

Raniko,
csini poci :D
(Lencsi üzeni, hogy most nőtte ki a rucit 8) -de eltesszük emlékbe :wink: )

H1N1 oltásról mit gondoltok? :roll:

tillidian
 
 


Till: én biztosan nem oltatom be magam, ki tudja, milyen hatásai vannak! 1-2 hónap teszteléssel ezek nem derülnek ki. Nagyobb a felhajtás körülötte,dehát gazdagodnia kell a gyógyszercégnek, aki gyártja. Ez csak az én véleményem, de én egyébként sem vagyok oltás-párti.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Nem szúratok senkit. Drága jó sógorom és a saját gyerekorvosunk, sőt még a párom exe is azt mondja, hogy ne. A H1N1 akkor gáz, ha szövődményes, arra meg kb. ugyanannyi esély van, mint egy bármilyen másik influenzánál. Ráadásul már ideért a járvány. Ha most oltatsz, két hét, mire kialakul a védettség (ha kialakul). És eddig úgy néz ki, hogy sem maga a betegség, sem pedig a járvány nem durvább egy akármilyen influnál.
vovanda
 
 


Lányok,
köszi az oltós véleményeket, megerősítettetek. én sem akarok szúratni!

Más:
16-án 2580 gr volt a kiscsaj, ma (29-én) 3390 gr :shock:
14 nap alatt majdnem 1 kiló hízás, ez oksa??? :shock:
(tuti koplalt bent szegénykém, mert most vámpírt játszik :mrgreen:)

tillidian
 
 


Köszönöm a bíztatást meg a drukkokat! :D
A vonalzóm nem jó, tegnap voltam 40+0. De lehet nem vélelen, hogy rosszul állítottam be :D és igaza lesz. Azért én a holnapnak jobban örülnék.

Till,
Jön a férjem a hírekkel, de ha kapok egy tel számot valamelyikôtöktôl, akkor megírom neki sms-ben is. Az tuti gyorsabb :wink:

Kép
lona1
 
 


Angel!
Nem csak csípőficamra van. Nekem nem az volt, valami merev volt, a'szem combmerevségnek nevezte Anyukám anno'. Nem tudom meddig kellett hordani, de mindig szorosabbra kellett húzni. Jó nagy szadizás volt, de Anyám kemény volt mint Kszéna, és nem lágyult el szemrehányó ábrázatomtól :)

Nikó!

Köszi. Én is MT-párti, nekünk Chicco kengurunk van, nem jött be.
Zé is csinálta ezt a "röpködést" álmában, most már nem nagyon. Már a kórházban is csinálta, egy okos csecsemős azt mondta, azért csinálja, mert előjön valami születési emléke...mondtam is, hogy "hm????" :shock: Na meg okos arcot is vágtam hozzá....

Sajnálom a tejcsi-dolgot, de azért ne ostorozd magad, ilyen lapot osztottak és kész .

Lona!

Nyákdugó, jippijjájé!!! :D :D :D
Én híradózok rólatok, ha gondolod, priviben elküldöm a számom :)

Timi!

Szép nagyok a Csajok!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ó, akkor értem már honnan a Szadianyu! :lol: :wink:

Lona,
indítók ++++++++++++++

Tilli,
Lencsi jól belehúzott :shock: :)
első hónap itthon nálunk is nagyon ment, utána lassult.

angel37
 
 


na, ilyen a cipő:
http://www.ortopediabenedetti.it/prodotti/big/635.jpg

ma jól kitoltam magammal, harisnyára adtam rá ,így vehetem le minden pelenkacserénél :roll:

angel37
 
 


Till: aztaaaaa! Nem semmi a kiscsaj! Kis zabagép! :D

Angel: egész csini a cipő.

Lona: valami újság a nyákdugó óta? Izgulok ám!

Kapar a torkom, pedig tegnap már azt hittem, hogy ennyivel meg is úsztam a náthát. Vedelem a mézes citromos teát, amitől iszonyú savam van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Apa most hozta haza a gépet ezért nem voltam!
Köszi a pocak dícséreteket.

Lona jipíííí nyákdugó!!!
Marci gyere gyere!!!! :lol:

Tilli ez a dolga Lencsinek!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois
"Zé is csinálta ezt a "röpködést" álmában, most már nem nagyon. Már a kórházban is csinálta, egy okos csecsemős azt mondta, azért csinálja, mert előjön valami születési emléke...mondtam is, hogy "hm????" Shocked Na meg okos arcot is vágtam hozzá...."

Nekünk a kórházban azt mondták, hogy az újszülötteknél ez még természetes reflex, mivel az idegcső végződések még nem alakultam ki teljesen, de idővel elmúlik...nem hinném, hogy születési emlékek idéződnek fel ilyenkor :D -vagyis: nemcsak ez lehet, mi fürdés közben is repkedünk :lol:

Angel,
nagyon helyes az a kiscipő! :D

tillidian
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt hiszem a rosszulléteknek lőttek. :lol: Ha pedig visszajönnek legalább ne minden nap. :?

Till,
Lencsi jól összeszedte magát!! :lol: Én még nagyon kezdő vagyok, de szerintem ez nem gond. :lol:

Lona,
????????????????????,

Nekem az egyik csípőm fentebb volt mint a másik. Kaptam is mindent a gyógypelenkától kezdve. Eredmény: Az egyik csípőm fentebb van. :shock: Pedig anyukám megtett mindent. Semmi hátrányom nincs belőle, nem is látszódik, csak egy ortopédus ismerősöm mondta, hogy tudok-e róla. Hát most már igen. :lol: Nem tudom mitől lehet, de azt mondta nagyon sokan élnek így.

Én nem vagyok éhes. :( Már fogytam két kilót pedig betöltöttem a 12. hetet. Ha nem erőszakolok magamba valami ételt egész nap kibírnám, csak szomjas vagyok. Hányinger nincs, ezért nem értem. Lesz majd étvágyam? Félek, hogy a baba éhezik. :cry:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: gratula a 12. héthez és a távozó rosszulléthez! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszönöm Timi! Igazán szép nagy pocid van már! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Gyönyörű pocakok és csodaszép gyerkők!


ÁGI: Meglestelek Titeket! Szenzációsak a képek, csudi szépek vagytok!!! 8) :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Puszedli!
De gyors vagy! :shock: :lol: :wink: Köszönöm szépen a dícséretet!

Pont ezt akartam megoszteni Veletek. 8)

Lányok!
Igaz,mostanában kicsit eltűntem....még olvasni sem olvastalak benneteket. :oops:
Viszont szerdán voltunk Nagy Hajninál fotózkodni és a blogjára feltett Rólunk pár képet. :D A többi még nem készült el,de azok majd az albumomba töltöm fel.

Nézzétek meg,ha van kedvetek:
www.blog.egyetlenem.hu

Mindenkit puszilok

Ági

pálgi
 
 


Lili: köszi! Súlya is van rendesen!

Pálgi: nagyon szép fotók! Nagyon szépek vagytok!

Lona:????

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Azért néztem így :shock: , mert ekkora sületlenséget rég nem hallottam...hiába no, a csecsemős nővérek nagggyon tudnak :)

Angel!
Igen, tényleg, valszeg innen ered, genetikai SzadiAnyu :roll:
És annyira nehéz feladni?? A tépőzárat ha kinyitod, azzal még nem csusszan fel?

Lili!
A baba nem tud éhezni még, mindent elvesz tőled amire szüksége van, kis parazita ilyen szempontból. Téged amortizál le, ha nem eszel rendesen, vagy nem szedsz vitamint stb. Kimerülnek a raktáraid. Ő vígan elvan attól mert te fogysz, nyugi :) Amúgy én is fogytam, kb. a 18.-ik hétre szedtem vissza a kiindulási súlyomat és onnan kezdtem el kicsit gyarapodni.

Pálgi!

Klassz képek, gyerekek csodaszépek :) Hajni szuper, igaz?? :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Plági ezek a képek gyönyörűek gartulálok!
Csudi szépek vagytok! :wink:

Lili nyugi én is paráztam!!
Én is fogytam a 12. hét után 3-om kg-ot és szintén meg nyugtattak a lányok, hogy ami kell a babának úgy is elveszi és tuti nem éhezik.
Ez így is van Milán szépen növögetette abban az időszakban is.
Én is igazából most kezdek el gyarapodni ahogy szintén mgmondták a lányok!! :wink:
Szóval nyugííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: