Új privát üzeneted érkezett!

jajj Fruzsa hülye vagyok!!! :oops: Gondolom csak néztél mi a fenét írok itt ilyen hülyeséget :shock: úgy emlékeztem te írtad, de trinky volt, aki írta, hogy túletette Lottit....na látjátok, tehát emiatt kell találkozni személyesen....akkor ez biztos nem fordul elő.... :oops: bocs még egyszer fruzsa!!!

Andy persze jöjjön trinky is!!!! jóhogy! Aztán, hogy mi meddig bírjuk az más kérdés, Ábelnél fele fele arányban elszakad a cérna sétánál....

Kép
Kép
tengdi
 
 


Kérdés: nem tudtok itt pesten olyan templomot,papot,aki nem kér keresztelevelet a keresztszülőktől.
mivel a választott szülök nincsenek megkersztelve és hát szeretnénk hogy ők legyenek.

köszi

hétfőig mindenkinek jó babázást és babavárást.
reggel 6-kor indulunk vidékre,

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Fruzsa!
Persze nem azért írtam, van külömbség azért a két kicsi testfelépítése között is, pluszban nálunk apuka nehéz csontozatú, maszív darab :) nálatok meg ellenkezőleg vékonykább felépítésüek vagytok, :wink: Remélem nem bántottalak meg! Bár reméltem nem érted félre :)

Andy: én tudok nektek egy papot, pesterzsébeten katolikus pici templom Tóth Ferenc atyával, nem kéri a keresztlevelet senkitől, nagyon megértő, és úgy vallja hogy az a lényeg hogy a szülők megbízzanak a választott szülőkben és nem az hogy meg legyenek feltétlen keresztelve, nálunk sem voltak a keresztszülők megkeresztelve!! Ha kell majd küldöm a címet, számot!

tücsi85
 
 
 

 
 

Andy, én ugyanígy voltam! :lol: A kispesti nagyboldogasszony templomban nem kérnek semmit csak a baba születési anyakönyviét meg egy "jelentkezési lapot" kell kitöltened, előtte nap kell menni délután egy egy órás "beszélgetésre", de az is kibírható, nagyon jó fejek!!! :wink:

Szerdán kb. hánytól lenne a babaparti?

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


köszi az infókat,most vidéken vagyok,majd írok a pappal kapcsolatban.

tali szerintem olyan 10-11 jöhet bárki és tart amíg jólérezzük magunkat.

szép hétvégét!

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Hello,

nem működött a net egy darabig, meg időm sem volt netezni.
na nekem a hétfő tuti nem jó mert benéztem a dokiT. nem este megyünk oltásokra hanem kora délután. De ha jól láttam szerdára raktátok a talit....nincs most időm visszaolvasni mindent.

Még kitalálom h meg tudom-e oldani a szerdát. Remélem igen.
Crissy, mindenképp kereslek, de valszeg csak holnap, nemsokára elmegyünk itthonról és csak este jövünk haza.

Szép napot,
R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Sziasztok!
De el tűnt mindenki!!
Remélem jól telt mindenki hétvégéje!! :shock:

Marcsi!
El tudtok akkor vinni minket a talira??

Mit vigyek?Sósat?Üdítőt??

Holnap ha minden igaz el jutok végre nődokihoz!Szülés óta még nem voltam.... :oops:
Már ideje lenne.Habár szerintem nincs semmi gond.De olyan nehezen veszem rá magam...Nem tudom,mintha az első alkalommal mennék.
De a sexel is így vagyok...Szegény kis férjecském. :?
Ti hogy vagytok/voltatok ezzel??
baba0727
 
 


hellóka mindenkinek!

Hazaértünk,hát ismét jól elfáradtam,sokat utaztunk.hanna is alszik már,kidőlt.

baba:esetleg hozz egy üditőt,én valószínű almás pitét sütök mert van egy csomó almánk,remélem hanna is engedi majd.
a sex még nálunk sem az igazi,pedig több mint fél éve szültem,hát van ilyen,ermélem majd javul.

Akkor végül is ki jön szerdán,mert úgy készülök.

már nagyon várom.

puszi

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


mi megyünk!

98% h sütök pogácsát. Ha nem jönne össze akkor is én sósat viszek, úgy jó?

nekem is mennem kéne már kontrollra, egyszerűen elfelejtettem bejelentkezni. :oops:

háát első két szülésem után nekem is olyan volt atz első alkalom, mintha a szüzességem veszteném el...most nincs ilyen, de én az alvást pillanatnyilag többre becsülöm.... :oops: :shock: :roll: meg minden, pedig valaha elég bővérű voltam :oops:
már máté után is, aki ugye irgalmatlan rossz alvó, nem volt egyszerű, most meg! asszem a 2 pici gyerek elég jó fogamzásgátlónak fog bizonyulni... :lol:

háát férjem gyakran feszült s tudom emiatt is...valami megoldást ki kell majd találnunk.....

Kép
Kép
tengdi
 
 


Andy!

Még egyeztetnünk kell Nikilánnyal, de elméletileg mi is megyünk, még lefixáljuk egymás között...hacsak Beni nem csap le megint olyan nyűgit, mint hétvégén, egész napos programot terveztünk és vissza kellett fordulnunk, mert Beni úgy ordított...otthoni környezetben már nem volt semmi baja, aludt is 3 órát velem együtt, de ott még enni se volt hajlandó úgy sikított tiszta vörös volt. De lehet csak a csütörtöki oltás mellékhatása volt még és ezen a héten már nem lesz semmi. Szóval meglátjuk ma holnap hogy viselkedik...de elméletileg megyünk, ha a lurkó is enged.

A kontrollról csak annyit, hogy én a 6. héten mentem..de én azért is mert már túl akartam lenni rajta, nem akartam, hogy állandóan az jusson eszembe, hogy "jaj, még azt se intéztem el", meg biztonságba akartam tudni magam, hogy minden oké.


Kép
fruzsa7
 
 


sziasztok!

Kedden Bogi oltást kap, ha nem viseli meg akkor szerdán mi is megyünk Andyhoz!
Baba!
Sajnos nem tud elvinni a férjem kocsival, így ha megyünk akkor busszal megyünk! Találkozzunk? Menjünk együtt?
szex? Hümmmm!
Nálunk sem állt még vissza a "normális" kerékvágásba. Szegény párom! :oops:
Viccvucc4
De jó, hogy előkerültél! Sajnálom, hogy a mostani talira sem tudsz jönni! (remélem mi tudunk menni!) Viszont tavasszal mindenképpen eljöhetnél hozzánk! Nem is lakunk olyan messze verestől! Tennél fel Hannáról képet? Nagyon kiváncsi vagyok rá!
Andy
Sósat viszek. Jó lesz? Üdítőt sajnos nem tudok cipelni, Bogi elég nehéz!
Hív a kisasszony! Még benézek!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Sziasztok!

Megpróbálunk mi is menni a talira. Ha megyünk, akkor viszek üdítőt.
Nekünk egész jól telt a hétvégénk, bár a tegnap este kicsit nyügi volt. Sajnos, most megint nem elég a tejem, este mindíg és ma délelőtt is kellett pótolnom. Pedig eszek, iszok rendesen, egyedül a pihenés hiányzik.... :( Most megyek is, mert alszik, megpróbálok én is.
Addig is teszek fel egy képet Orsiról.

Kép

Kép

Kép
esztke
 
 


Jajjjj! Bogi reggel óta egyfolytában nyafog/sír!!!!!!!!! :cry:
Azt hiszem a következő fogacska a bűnös!(alul már kettő van, most felül jön) Ráadásul hidegfront is jön?! Vagy már itt is van?
Na. Most bekentem neki az ínyét Dologélel és kicsit megnyugodott! :roll:

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Hát jelentem nálunk se különb a helyzet, egész nap sírás, nyafi.....tiszta vörös az egész gyerek............ :(


Kép
fruzsa7
 
 


Hasonló a helyzet nálunk is :( sírás sírás hátán...nagy nehezen 3kor elaludt most még alszik (nagy szenvedés volt, hozzá kell tennem) !!

Andy: én még nemtudom hogy eljutok e a talira, mert apum aki elvinne, kedden jön haza külföldről és hát nemtudom mennyi kedve lesz furikázni... majd meglátjuk :) elmentem a számod, címed aztán majd jelentkezem még itt is hogyha sikerül... :)

tücsi85
 
 
 


Sziasztok,

szerdával kapcs: ha Luca jól van és nem lázas, akkor megyünk!
ugyanis ma megkaptuk a 4 hós oltásokat, dokinéni jelezte, hogy valszeg lesz hőemelkedése vagy láza. Tehát úgy készülök h holnap kissé nyűgös napunk lesz, de remélem szerdára minden OK és akkor megyünk mi is.

Marcsi, Bogi milyen oltást kap 5 hónaposan?

Egyébként pontosan hová is kell menni? Lécci adjatok meg utcanevet és házszámot, és ha jól emlékszem, már 11-től lehet menni?
Ha megyünk, ruhát sajna nem tudok vinni adás-vételre, mert egyelőre megtartok mindent: tervbe van véve a kistesó, és ha lány lesz kellenek a rucik.

Tengdi, végülis ti is jöttök?

Jó éjt!
R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Marcsi!
Mehetünk együtt !Mikor,hol talizzunk?

Viszek üdítőt és valami sós ropogtatni valót.

Roli szerencsére nagyon nyugis baba.Egyáltalán nem nyűgös.Mondjuk holnap kapjuk a 3 hós szurit.Remélem nem lesz lázas...

Jóéjt mindenkinek!!
baba0727
 
 


Sziasztok,

Esztke tündéri Orsi. Nyugi hamarosan visszaáll a tejmennyiség.

Andy, mi sajnos nem tudunk menni, mert holnap elutazunk, bár ma jöttünk vissza a szüleinktől.
Ruhákat majd a netre teszek fel, már akartam, de nem volt időm.
A múlt héten vizsgáztam is, úgyhogy nagyon húzós volt a elmúlt időszak.

Lotti is nyűglődik ezerrel, már lassan két hete. Jön az első foga, és nem elől, hanem bal oldalon a szemfoga. Durván megviseli, és engem is. Ráadásul az én ínyem is begyulladt..... :(

Bocs, nem tudok most többet írni, hulla fáradt vagyok.

sziasztok

KépKép
trinky
 
 


Trinky: sajnálom,hogy nem tudtok jönni,majd legközelebb,
remélem hamar kibújik lottinak az a fránya fogacska

rita:cím,lavotta u.3 6/26 0620/9607937
nincs kapúcsengőnk,így előtte csörgess meg és mondom a kódot vagy lefutok elétek,de ez mindenkire vonatkozil.

marcsi: tényleg milyen oltást kap Bogi,nekünk az utolsó négy hónaposan volt, és majd csak egy évesen lesz.

hanna éjjel óránként fenn volt,cici-cici,már szerintem semmi nem jött belőle,de csak csüngött rajta.

most meg 5 óta vigánckodott így persze mikor visszaludt nekem már kiment a szememből az álmosság.
tanulok egy kicsit.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


El felejtettem este!
Én se tudok vinni rucikat,mert a kis tesónak kelleni fog..De szívesen veszek a Rolinak 1-2 rucit.Remélem lesz fiúsabb is. :D
baba0727
 
 


Sziasztok!
Tegnap Hunor egész nap ordított! Nem tudtam mi van vele, de ma reggel néztem a tévét, hát ott mondták, hogy hidegfornt. De ha tegnap netezek itt veletek, akkor megtudtam volna hamarabb is :)
Viszont így előszőr aludta át az éjszakát :) Tegnap semmit nem aludt. Este 8 után elaludt és ma 5kor kelt :) Én is. Annyira kifáradtam a tegnaptól. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha ordítós napja van, akkor én fizikailag fáradok el tőle.
Viszont a cicijeim ezt baromira nem díjazták... Úgy bedurrant mindkettő, mint mikor beindult a tejem. Azóta fejem, és Hunor szájába is adom, hogy ő is szívja ki. :shock:

Andy! Mi megyünk Fruzsával, ahogy a délelőtti cicizéssel végzünk :) Ha lenne időm ma sütni, akkor viszek vmit! De üccsit mindenképp viszek!

Nemsokára indulunk vissza a szemészetre!
Holnap talizunk!

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk! :lol: Azért nem jöttem eddig, mert tegnap voltunk csípőszűrésen, szerencsére nem kellett a kengyel, meg két napja borzalmas fogfájásom volt, ma reggel mentem a fogdokihoz és nem tudtam mi lesz a végeredmény! :lol:

De a lényeg, hogy kaptam gyógyszert az ínyemre, meg kitisztították, úgyhogy mindenképpen megyünk holnap!!!! De előre is elnézést ha nem nagyon fogok tudni mosolyogni, most egyenlőre így áll a helyzet, eléggé fáj még az ínyem, se beszélni se mosolyogni nem nagyon tudok! :oops: De már nagyon várom, hogy talizzunk veletek! :lol:

Úgy látom, hogy sokan a sósra szavaztok, úgyhogy én viszek édeset meg üccsit. És babarucikat én sem viszek, nálunk is tervben van a kistesó! 8)

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


örülök,hogy azért elég sokan el tudtok jönni,így végre egy igazi duma partit tudunk csinálni.készítem a nagyobb játszószőnyeget a nagyobb babóknak,van egy pihenőszékem egy picinek.jároka ha szükséges.

most van időm így nekem már sül az almáspitém,hát elég rég csináltam remélem nem sülök be,esetleg mást kell majd kitalálom.

tengdi: máté szeret színezni? készítsek elő neki valamit?sajnos autóm nincs.vagy vegyek gyurmát?valamit találjunk ki neki elfoglaltságnak,nehogy unja magát a sok pici baba közt.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


sziasztok!

Andy,Rita
Bogi ma a 4hós kötelezőt és prevenar-ból a másodikat kapja meg. (A mi dokinénink 1hónappal később kezdi az oltásokat.) Remélem ezt a dupla szurit is olyan jól viseli mint az eddigieket!
Nekünk rengeteg kinőtt ruhánk van, de sajnos nem tudom elcipelni!
baba
10 körül? De hol? Csigaháznál? Holnap reggel még rádcsörgök, hogy tudunk e menni!?! Ok?

További szép napot! Drukoljatok Boginak, hogy ne viseljék meg nagyon az oltások!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Bogi!!!!! ne hogy lázas légy,nagyon várunk,szóval jól viselkedj.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Olyan szép idő van, reméljük holnap se lesz esős. Én is kíváncsi vagyok hányan leszünk. Kismamik merre jártok? Ti is jöttök?

Andy!

Nem baj ugye, ha Benusra rájön az ehetnék, hogy ott etetem meg? Ő még csak szopizik...


Kép
fruzsa7
 
 


fruzsa: ja ne viccelj,persze majd egyik szoba lesz a szopis,altató,pelenkázós,másik meg a dumcsis.
két szobánk van szóval jobban nem lehet megbontani.
hanna is sokat szopizik még.

igen a pocakosok eltűntek nagyon,pedig őket is szívesen látom.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


csak gyorsan annyit máténak bármivel is készülünk, úgyis szerepelni akar, figyelmet felkelteni...esetleg pakolni...de majd valahogy csak megoldjuk. várom a holnapot!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Andy, na a fuvarom elintézve!! Már csak Bulcsún múllik :D
Olyan 12 fele érkezem ha minden rendben!!

tücsi85
 
 
 


Tücsi: jaj de jó,végre téged is megismerünk.ha itt vagy csörgess meg és lemegyek beengedni.

Akkor eddig akik tutira jönnek: tengdi,crissy,fruzsa,nikiány,marcsi,tücsi,baba

így fiú uralom lesz:):):):):)

várlak benneteket nagyon nagy szeretettel!!!

pocakosok: ti nem jöttök?

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Mer kaptuk a szurit... :( :shock:
Reggel még írok,mert ha be lázasodik Roli akkor nem megyünk.Remélem nem lázasodik be.

Szavazzatok ránk!!!
www.pampers.hu
www.anyuci.hu
Kozák Roland Norbert
baba0727
 
 


Hello,

én is megyek!!!! Lucának meg se kottyant a tegnapi 2 oltás, még hőemelkedése sincs. :)

Még azon gondolkozom h mikor menjek: mert vagy 11 körül kéne odaérjek, viszont akkor tuti nálatok eszünk dél körül, vagy csak 1 után érek oda....igaz, h kocsival kb. 15 p alatt nálatok vagyok....csak ha később megyek, lehet már lelépnek a többiek, és akkor nem talizunk.
Szóval sztem az lesz, hogy Lucát kivételesen nem altatom vissza ha felébred délelőtt, és akkor még a deles kaja előtt odaérünk. Viszont előre is bocsi, mert valszeg mi kajálással fogunk kezdeni.

Én is viszek vmit, még kitalálom hogy mit.
És valszeg elviszem Luca pihenőszékét, nem akarom végig kézben tartani. Max. ha nem akar beleülni (mert inkább a cimbikkel bulizik) majd kipróbálja más baba.

Hát akkor holnap! :)

Üdv,
Rita

Kép
szolnoki rita
 
 


Még vmi: viszek fényképezőt is!

R.

Kép
szolnoki rita
 
 


Baba!

Mi az első után belázasodtunk, ill. hőemelkedésünk lett, de a második (3. hó) után nem volt semmi, csak egy kis nyügi...szóval reméljük nem lesz semmi, és ti is tudtok jönni.

Ruhákat én se viszek mert saját kevés van, mi nagyon jó minőségűeket kaptunk kölcsönbe családos ismerősöktől..de nem is bánom, mert 4 cm-t nőtt most is 1 hó alatt..leakadok, szinte 3-4 hetente újabb méret, nem győznénk ezt így. Most postafordultával mennek vissza a ruhák, azért van saját is, de azokat meg megtartanám, hátha a következő is fiú lesz, szóval nem nagyon van felesleg. És sósat viszek én is. Sajnos sütni nem tudtam, mert ma főztem, mostam, felmostam, takarítottam, sétáltunk stb. nem volt időm. :cry: Bocsi

Jó éjt mindenkinek, és holnap találkozunk!

Kép
fruzsa7
 
 


rita: gyere nyugodtan amikor luca engedi,és nem gond ha etetésssel kezdesz én sem tudom hanna mikor akar majd enni.

Szűkösen leszünk ,de hát a szőnyegre is tudunk ledobni plédeket,ha az ülőgarnítúrán nem férnénk el.

remélem a szúris babák nem lázasodtak be és holnap jönnek.
hanna egyszer sem volt lázas.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!

Boglárka nagyon jól bírta a mai "macerát" is! Nem is sírt a szurik után! Illetve a prevenar után egy egész picit nyafizott, de amint kézbe vettem abba is hagyta! :wink:
Hőemelkedés sincs!!! Hurrá! Viszont öcsém nem rég hívott, hogy szeretne velünk talizni. Megpróbálom átrakni máskorra, de ha nem megy akkor sajnos nem tudunk menni!
Elég tré helyzet!!! Veletek is szeretnék találkozni, és vele is! :roll:
Ilyenkor bánom, hogy nincs jogsim! :evil:
Reggel még jelentkezem!
Jó éjszakát!

MARCSI

Kép

Kép
marcsi68
 
 


Rita, írtam mailt!!!!!!!!!!! :D

Andy, nem tudom, a többiek kb. hányra mennek, ránk már olyan 1/2 11 körül számíthatsz aztán dél körül fog Emma kajcsizni, de ő "tápos", bárhol megeszi. :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Mi se lázasodtunk be az első szuri után.Most sincs még semmi gond!Reggel írok még,hogy megyünk vagy nem!Rolitól függ.
Én Keresztúrról hogy tudok oda menni busszal??
Pancsizott,cicizett és most édesen alszik. :D
Roli az első szuri után is csak sokat aludt!Most is 1/2 4-kor evett és 1/2 9-kor kelt fel.Aludtunk egy jót délután. :D Mondjuk én már 1/2 7-kor fent voltam.

Marcsi!
Akkor most mi lesz??Írjál majd!

Andy!
Remélem tudunk menni!Rám fér már egy kis ki kapcsolódás és egy kis beszélgetés.
Egész nap Rolinak gügyögni...még a végén el felejtek beszélni. :D :D
A szomszéd csaj meg depis.Üvölt egész nap a kislánnyal. :(
Vele nem lehet normálisan beszélni.Hívtam a talira is,de azt mondta nem viszi ő sehová ezt a hisztis gyereket.Pedig szerintem csak ő tehet róla,hogy ilyen.
Múlt héten voltunk a Csigaházban Ringatón,oda sem hozta.
Na mindegy!

Na megyek aludni!
Jó Éjszakát mindenkinek!!
baba0727
 
 


Jó reggelt!
Rolinak 37,5 a hőemelkedése.Bedugtam egy kúpot,de úgy ahogy volt ki is kakilta. :D :( :shock:
Egy 1 1/2 óra múlva megint meg mérem és megpróbálom a kúpot benyomni.
ÁÁÁÁ.Remélem el tudunk menni.Szeretnék találkozni veletek!
baba0727
 
 


baba: 37,5 fél fok még nem hőemelkedés a babáknál,náluk mindig 5 fokot rá kell számítani.szóval ez még nem gond,de azért nézegesdneki,én is örülnék ha tudnál jönni,kiváncsi vagyok mennyit fejlődőtt a kis Roli.

nézd meg a bkv útvonaltervezőt.így sajna onnét nem ismerem a járást,de mintha a kozma úti temetőig jönne egy busz és utána még egy(68 as talán)

marcsi:jaj ne remélem jössz,tesóddal máskor is tudsz talizni velünk,meg nem mostanában,légyszi,légyazi

crisy: gyere nyugodtan amikor tudsz.

hanna megint nem aludt éjjel,szóval elég zombi vagyok,nem tudom mi baja,most is 5 óta vigánckodik és dumál.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


baba : most gondolkodtam,hogy ha van oyan buszotok ami az örs felé megy,mert onnét a 85 vagy 85 E busz pont a házunk mellett tenne le,lavotta utcai megálló és akkor nem kéne sétálni,lehet kerülő,de mégis csak a buszon vagy.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy!
38 a láza.De ugye 0.5 fokot le kell venni belőle.
Remélem nem megy feljebb.
Még jelentkezem.
Oké megnézem.
baba0727
 
 


Sziasztok!

Mi is szeretnénk menni a talira. Remélem eljutunk! Ha megyünk, akkor csak 1 körül érünk oda, mert kb. délben eszik Orsi. Aztán meglátjuk. Jó lenne találkozni Veletek.

Kép

Kép
esztke
 
 


esztke: örülünk neked is.átjössz a sibriken,majd a harmat utca felől sétálsz és az utolsó panelban lakunk. 3 szám

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy!

Mi csak babakocsival tudunk menni. Nagy gond?

Kép

Kép
esztke
 
 


esztke: liftbe befér és utána is találunk neki helyet.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Andy!
Sajnos nem tudunk menni,mert Rolinak nem akar le menni a láza. :cry: :cry:
Pedig nagyon szerettem volna menni.Majd legközelebb bepótoljuk.
Jó szórakozást,babázást nektek.
baba0727
 
 


nagyon jó volt a mai találkozó is!!!!
mindenkinek nagyon örültem, akikkel már találkoztunk azért, akiket most ismertem meg személyesen, nekik meg azért.

Olyan voltam ma mint a Mátyás király meséjében hogy vittem is pogácsát meg nem is, mert vittem ugyan, de majdnem mindet meg is eszegettem. :oops: én a sajátomat na szép! mert tojásos dolgot én nem eszem, így csak ez volt, ez elgyen a mentségem!
Meg az, hogy 4 fele azt hittem még csak 2 óra...hát ilyen az ha az ember jó társaságban van....

november végén december elején lehetne nálunk találkozó! Andytól két tömbre lakunk.


szép estét nektek és nyugisat!

Kép
Kép
tengdi
 
 


baba,marcsi:sajnálom,hogy kimaradtatok a taliból,de remélem legközelebb tudtok jönni,

Hát csajok,nekem nagyon tetszett,hogy ennyi baba volt,nagyon örülök,hogy eljötettek és remélem mindenki jól érezte magát.
minden baba csodálatos.

tücsi: bulcsú baba is tündéri és remélem hamar kinővi a sírást,homeós dokival vedd fel a kapcsolatot.sok erőt kívánok.

bármikor szívesen látlak benneteket.

egy fekete pelus tartó itt maradt,gazdája nálam átveheti.

nem sok képet csináltam,de amit igen küldöm prvibe kérném mindenkitől a mailcímét.

ha valaki szeretne videót a babájáról szívesen megcsinálom.1500ft -ért gyártom őket,munkadíj,mivel elég sok meló van vele,de egy szép emlék.

crissy: rucikat itt hagytad,elpostázzam?

Hanna beájult,de szerintem minden baba jól kifáradt,remélem alszanak is majd éjjel mint a bunda.

puszantás mindenkinek.

végre már ismerjük egymást,azért így sokkal jobb írogatni egymásnak.

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Hát csajok,

Nekem Bulcsú felélénkült, és nem alszik, pedig hát olyan hulla vagyok hogy el sem tudom mondani, a karom leszakad és hát fizikailag és agyilag is nulla vagyok :? Alig várom már a 8 órát :D
Persze hazaértünk és Bulcsúnak egyből jó kedve lett.... Hálistennek most elvan a járokában...
A férjem is későn jön mert programozó bankban és éppen élesítenek, szóval hát kész vagyok :)

De örülök nagyon hogy megismertelek Titeket!!

tücsi85
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: