Új privát üzeneted érkezett!

Barbi!
Sok boldogságot Neked szülinapod alkalmából!


Petya kezd betaknyosodni! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


A harisnyákra akartam még írni, hogy naggggyon aranyosak!
Nekem csak egy bajom van velük! Illetve kettő :oops:
Az egyik, hogy nincs lábfeje, márpedig én ehhez ragaszkodom egy ilyen kicsi bébinél, a másik meg az ára. :(
Egyébként tényleg szupi a mintája! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Hú rengeteget írtatok!

Minden baba olyan cuki!!!Mekkorák már!

Ancsi,remélem semmi komoly!!

Annyi mindent akartam még írni,de felkeltek a csajok!
Ma viszem Hannát 6 hós státuszra,remélem hízott!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Ahoj és piros egészséget!

Barbi sok boldog isten éltessen! :-) Nálatok ez a 3-as szám amúgy is mágikus jelentéssel bír idén. Nagyon is szép ez úgy ahogy van :-)

Ma megyünk mázsálásra, kíváncsi vagyok mit mutat a kosaras mérleg. Meg meg szeretném beszélni a védőnővel, hogy szerinte miért ébred a gyerekem éjjel 3 óránként enni mint anno ráncos uborka korában...

Képzeljétek, olyan dühös vagyok. Végre megbeszéltem magammal, hogy akkor azt az etetőszéket veszem meg Marcinak, amit ide is belinkeltem. Mindent megdumáltam a nőcivel, készségesen válaszolt is a kérdéseimre, erre törölték az aukciót és a nő is felfüggesztettet kapott a teszvesz bíróságától. Szuper. Kezdhetem elölről...

Csani tündérszéphercegfiúka, bár az a retró ruci mintha optikailag nem hatna előnyösen a csülkeire :D Ellenben gyönyörű színe van, szerintem tök tuti darab. Csak az a bajom, hogy anno tombolt a poliészter ipar és a legtöbb ilyen retró cucctól rendesen szikrázik a béb :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi, nyugiii, ugyanannyiert van mashol is, lattam neten..megprobalom neked megkeresni amit csinaltam reggelit Gabinak :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


jóóó reggelt,

Barbi, Isten éltessen sokáig! Nagyon szép az egész család, te pedig nagyon jófej anyuka vagy, hogy fogod a gyerekeket és már indultok is nagy felfedezésekre, kirándulásokra! :D

Harhaj, Gáborka mellényére nem találok szavakat!

Boró is nagyon édes és Csani is tecc!

Gyöngyi, nem hiszem, hogy bármely aukciós oldalon való keresés és találás gondot jelentene neked! :wink:

Itt nagyon randa az idő, pedig el kellene indulni valami szemüvegkeretet nézni; az esti olvasás lehet jobban menne úgy... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Barbi! Nagyon boldog születésnapot!!!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!

Mi tegnap voltunk mérésen védőnőnél. Hanna 7640 gramm. Egy hónap alatt 640 grammot hízott. Jól néz ki.
Nagyon jól viselkedett,nem volt egy hangja sem.

Délután meg elmentünk Plázába,azt is jól viselte. Hangosan sikítozott. :)

Barbi! Sok boldog szülinapot kívánunk!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


http://www.tesz-vesz.hu/item767344525_p ... oszek.html
Akit érdekel! Nincs minimálár! Sajnos én nem licitálhatok, mert fel vagyok függesztve! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, sajnálom! Nem tudod megnézni, hogy a csaj hasonló néven nincsen-e fönt vaterán, hátha ott megtalálod. Ha meg nem, akkor majd mutasd meg, hogy mi szépségeseket találtál, amik szóba jöhetnek!

Barbi, mégegyszer Isten éltessen!

Köszönöm a Csani-dicsiket. Öhm, hát a retrószerkó optikailag nem hosszítja a lábat, ez tény, és Csaninak alapból kis kurta csülke van. Szűknek meg azért szűk - ezt írtam - mert véletlen a hátát sikerült előre adnom...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi Boldog Születésnapot!!!

Nagyon szépeke vagytok a képeken, és csinik pláne Léna annyira aranyos!

Petyának, jobbulást gyorsan menjen el az a nátha!Sikerült tegnap elintézd a dolgot?

Anita, Hannus bizti hizott legalábis a képekről ez jön le.

Szofi, Csani nagyon szép mindegyik képen az én kedvencem ahol a tökkel van. :)

Gyöngyi, tuti találsz másikat.

Csilla, nagyon édesek a rucik.Azok a harisnyák nagyon tetszenek nekem is.

Annus, hát igen a későn fekvés hátránya reggl zombik vagyunk.Én mindig későn fekszem reggel meg muszáj felkelnem oviba inditani Jázmint, pedig de birnák lustálkodni még.

:)

Nóri, jó talizást nektek aztán hozzál majd képeket.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Én meg idegropit kapok közben. A levélnek nincs nyoma sehol! Basszus, állítólag még az országba sem érkezett be! Annyit tudnak róla, hogy Kínából elküldték 23-án. De akkor hol van????????????
Ezt komolyan nem hiszem el, hogy egy ilyen miatt úszik el az ösztöndíj. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A bizottság elnézőségében nem bízok, mivel a kiírás kb. minden második mondata az volt, hogy ha ez nincs meg, ha az rosszul van kitöltve stb., akkor a pályázat automatikusan elutasítva...

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaj Tinu ez nem semmi, nagyon sajnálom de hátha van még egy kis reménysugár és mégiscsak meglesz az a levél.Nyugi.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


csóóóóközön

Barbi néked nagyon sok boldog szülinapot, nagyon szép szerintem, Krisztusi kor (nem tudom ezt nőknek szokták e mondani :roll: ) de nagyon gyönyörü a családod és Te is nagyon szép vagy!

van kvescsön: a gyed (vagy ami a TGYÁS után jár) igényléshez be kell mennem a könyvelőhöz, kell rá valami adat-pecsét tőle, vagy ki tudom én is tölteni-bevinni? :?:

Lehet lili kezd átszokni f8kor már aludt- 3/4 4kor szottyantott - majd 7kor kelt, na ez már így tecc :!:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Köszi Netti, közben én is megtaláltam az eladó nőcit. Szerencsére hirdette az expresszben is, ahol van telefonszám. Talán megvan még neki...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


tinu, ha sokan közösen rávuduzunk a leveledre akkor holnap megjön, oks? csajok! VUDU! TINU LEVÉL ! MOST!!!!! a pozitív gondolat teremtő ereje, tudjátok!??!?!?!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyongyi, mi volt a teszveszes neve? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jah,akkkor ugyanazt lattuk :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Legkésőbb holnap reggel 9-ig fel kell adnom a pályázatom. Ha még az országba sem érkezett be a levél, akkor a remény igen kevés. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, és a terved a Kínán belüli postázásról? Absz. reménytelen?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu, a K. életbe, annyira sajnálom, tök gáz! Átérzem, hogy mennyire dühös vagy! Nem lehet őket most felhívni, hogy eltűnt a levelük??? Nem tudom, valamit csak lehet csinálni! Scannelve nem tudják elküldeni? vagy mittudomén, 21. sz-ban nehogymá ne lehessen valamit tenni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ági!

Sajnos a fuvaros mégsem ért rá, de ELVILEG a héten el tudjuk intézni!

Tinu!
Én is drukkolok Neked!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki!
Bocsi, Neked nem válaszoltam!
Igen, jó a kiscsizma, de ha vastagabb rugira adom, akkor már necces egy kicsit.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tegnap írtam egy e-mailt a pekingi embernek, hogy pecsételtesse, irassa alá megint a levelet, szkennelje be, küldje el nekem, szkennelje be a feladóvevényt is, azt is küldje el. No reaction. Pedig Kínában már délután van, szóval meg kellett kapja az e-mailt, ha elolvasta... Írtam neki, hogy ha nem érkezik meg csütörtök reggelig a levél hozzám, akkor vigye be stb., de nem válaszolt, nem tudom, hogy akkor ezt megteszi-e. MÉg Peking térképet is néztünk, hogy mennyire messze van egymástól a kutatóintézet és az EU delegáció helyszíne. Hát... Peking-léptékhez képest nincs messze, távolságra messze. Szerintem ha érdekelné, meg tudná tenni, de kérdés, hogy mennyire érdekli az én tetves ösztöndíjam. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Én nem ismerem a kínaiakat, de sztem empátiából nagy 0, mint minden emberé a másik nemzetből hazájába érkezőkkel szemben! (Tisztelet a kivételnek)
Sajna ilyen világot élünk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


2009.10.23 06:03 CNBJSD(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad


Ez van az EMS nyomkövetés funkció oldalán. Itt muszáj valami gebasznak lennie, mert az nem normális, hogy 23-án hajnalban célországba elküldve (persze nem tudom, mit jelent, hogy rárakták a repcsire, vagy hogy továbbították a repcsi felé, vagy mi a szöszt), aztán nincs beérkezésről információ azóta. Jó, hogy 23-a nálunk ünnepnap volt, de azóta eltelt még két teljes munkanap!!!

Elnézést mindenkitől, hogy ezzel fárasztalak titeket, de a tehetetlenség a legrosszabb, hogy nem tudok mit tenni, és hogy nem rajtam múlt ez sem. A tetves kínaiak egy hetet ültek a levélen, basszus, ha hamarabb postára adják, akkor most nem kéne a kefét ennem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Jaj hát ez elég bosszantó!!!!Remélem vhogy megoldódik!!!!!!


a gyorsban!
Meglestem a kiskönyvemet!Én 10 hónaposan voltam 7,5 kiló,annyi mint most Iza :lol: És 7,5 hónaposan jött ki az első fogam,szóval nem én voltam akkor az akinek korán jött....Viszont szinte napra pontosan 7 hónaposan ültem fel.7,5 hónaposan felállta kapaszkodva,8 hónaposan meg kapaszkodva jártam.És 5 hósan már kúsztam.1,5 évesen meg már jeleztem ha pisilni kellett és vittem a bilit 8) Pedig akkor január volt,nem is nyár!


Ennyit a pici Annusról :mrgreen:

Zsuzsi!
Hanna jó kis súlyban van!!!

A többi mérlegelős babának is várjuk a súlyát! :wink:

annus11
 
 


Tinu, milyen ismerős ez, hogy nem reagál neked? :roll:

Niki, igen, a munkáltatónak is ki kell töltenie pár oldalt a gyed igényléshez!

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri: nem ismerős, hanem az az ember, akit megkerestem a kutatóintézetben az együttműködéssel kapcsolatban. Egy kutató csaj amúgy, nemrég doktorált, ő is internetfüggőséget kutat.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Ott csak EU delegáció van?Na nem mintha tudnám h ez mit jelent...ez olyan mint a nagykövetség?Na a kérdésem arra irányul h nincs ott vki aki még tudna ebben esetleg segíteni????

annus11
 
 


Hm, pedig egy kis pekingi séta neki is jót tenne és te is jól járnál! :D
(telefonon nem tudod felhívni?)

Kép

Kép
adraci
 
 


hú tinu,lenne szerintem itt jó ár kutatási alany, valamit teszveszfüggőség, next-függőség re is van példa :D :D :D :D

na szerintem holnap reggel a postás hozza a levelet amit te 9ig fel is adsz! nem kell arra gondolni milesz ha nem hozza, hozza és kész mert így kell lennie

na kő egy kv :arrow:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu!
Erre gondolok!
http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/CN/HU
Itt nem tud esetleg segíteni vki???Mégis csak magyarok vannak kinn?!!Vagy esélytelen?

annus11
 
 


Barbi! Isten éltessen! :)

Ancsi, sztem nem lehet nagy baj! Ne félj!

Zsüci, én is éjjeli bagoly voltam, mint mindig... :)

Kutyafüle, megy majd a privi, csak kéne egy pár szabad perc hozzá... :roll:

Tinu, ez tök rossz... Nagyon drukkolok, hátha lesz vmi, és megoldódik a helyzet... :roll:

Niki, ügyi vagy a habtapival! :) Az egész szoba be lsz fedve így? Hát, ez tökjó! :)

Annus, Szofi, Barbi, nagyon helyesek a gyerekek! Nekem Csani a retró cuccban nagyon tetszik, sztem tök édi-husis! :)

Gyöngyi, megvan még a csajnak a szék?

Trixi, ez tök jó etetőszék-link! Remélem, jól jön vkinek! Jobbulást Petyának!

Megyek, mert sok-sok-sok-sok a dolog.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus, most jut eszembe, Kitty mondta, hogy a barátnője Pekingben él! MÁr keresem is Kitty számát... :arrow:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu :lol: :lol: Blogban benne van,de át tudom küldeni én is!!!!!Szólj ha nincs meg!!!!

annus11
 
 


Orsi ahogy csatlakozott, úgy el is tűnt????? :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szerintem csak olvasó üzemmódban van!Reméljük néha azért fog majd írni!!!!! :wink: Ugye Orsi! :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Barbi, boldog szülinapot!

Tinu, összejön, összejön, ha mondom!

Harhaj, Enyingen nekem is van ismerősöm. :D

Minden baba nagyon szép, nőnek, mint a gomba.

Javultak az éjszakák, ma pl. 5:10-kor kelt a Nyunyi először, aztán 9-kor végleg.
Este vendégeink lesznek, mennem kell bevásárolni a vacsihoz.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


orsi bujj elő :D legalább egy képet dobj :D aztat nagyon szeressük!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Halihó!
Na, mi visszaálltunk a f8as kelésre! 8)
Ooooohhhhh igen! 8) :lol:

Ancsi!
Voltatok dokkernél??????? Írj, ha van vm. fejlemény!

Szofi!
Ma veszem meg az etetőszéket. Úgy döntöttem végül, hogy most kap egy műanyag abc-set, aztán 1/2év múlva, ha már fixen tud ülni kap egy nagylányos fa stokkét.
(egy isminknek van és a 4 éves gyerek ezen ül...sőt még az anyja is néha...ergó sztem mind2t ki fogjuk tudni használni)
Nekem nem tetszenek nagyon a csiricsáré színes dolgok....Lilinek is kedvence a bézs, nyomott mintás falvédője és a halványzöld bordázott takarója...szóval sztem tetszhet neki a sima egyszerű gyerekbútor is, nem feltétlenül csak a harsányak.... :roll:
Meg ebben enni fog, szóval sztem itt a funkció a lényeg. :roll:
(de ez az én véleményem, tök oks, ha más nem ért1et)

Barbi!
Léna nagyon-nagyon csinos!!!!! :D Komoly kis szerkói vannak! ( a bratyóinak is!)

Hozzánk bejelentkezett a védőnő holnapra.... :? :? :? ....MINEK???? Pénteken úgyis jön a dokker...hozzánk 2 hetente kijár....a védőnő semmi újat nem tud mondani és absz. a doki véleményére adok, így totál felesleges. Én cserélnék azokkal, akikhez nem jár ki és eltűnt.... :roll:

Habtalpi kérdés:
Olyan nagyobb állatos hol van????? Tesco? Auchan??????
És hol nézzem? Játékok közt, vagy a sportrésznél, vagy a babás cuccoknál????????????????? Sehol nem láttam még....... :?
HELP!

Kép
mozza
 
 


mozza praktiker nincs a környéken? ott most eksön van!az nagy 32szer 32es állatos, de lehet járműves nem tudom :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nem tudom, hogy olvasó üzemmódban van e Orsi, mert nekem ígérte, hogy ír Pü-t jó pár napja, de nem jelentkezett!
Reméljük nincs semmi gond velük!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza, jatekoknal!!!!!!!! en ott leltem rajuk :) 32X32es. a csucskei nelkul 30x30as! Boronak a remiszto ozike a kedvence 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


rémisztő őzike :D :D :D lili a helikopter propelerját szedi ki mindig és rágja a traktor kereke nem jó 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ó,Tinu,ez olyan rossz!!!Remélem sikerül valamit kitalálnod!!!!

Barbi sok boldog születésnapot!!!Szépek vagytok mind!

Csaninak de jó kis széke lesz!

Mozza,nálunk Sanyi ilyen,neki is az egyszerűbb pasztel színek jönnek be.Lásd etetőszékünk.Asszem raktam már képet ahol Hannika ül benne.

Hanna jó kis súlyban an.Na a mi Hannánk hozzá képest picuri.Remélem azért a 6kg-t elérte már.Mi hosszra gyúrunk :wink:

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu! Bosszantó ez a levél ügy. Nagyon drukkolok, hogy történjen valami bíztató és érdemleges holnapig.

Kicsit ramatyul vagyok. Megjött. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


képek a kacsaevésről
Kép Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


KicsiLili és a kacsája nagyon édes!!!!

Na ma nagyon lightos nap van,sehol senki!Amíg nem vagyok nehogy 10 odalt írjatok nekem! :lol:

annus11
 
 


Találtam egy embert, aki elviszi a levelet Pekingben!!! Drukkoljatok, hogy összejöjjön. ÉN holnap reggel 9-ig tiszta idegben leszek asszem. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?