Új privát üzeneted érkezett!

Agi,
neked :)
Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Megyek én is.

Jó éjt!


Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mau még éppen megláttam Borót, jajj tündéri :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Jajj nem is írtam, átjött ma mamám és ő is kiselőadást tartott nekem. Meg megint hallgathattam, hogy én milyen felelőtlen vagyok, hogy tesót akarunk.Áááá.Szerintem addig kell majd titkolni,amíg el nem kezd domborodni a hasam. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ildi, koszcsi :)
Lattam ma eteto kendot..
mutatok egy kepet rola, durva,h mar ilyen is van!! :roll: Kép

Niki, miert szolnak bele? :roll: tok nem ertem.. ez a ti dontesetek.. sose ertem az ilyet :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

Jaj én is ígértem sapis képet!Szerintem jól áll neki ez a szín :lol:
Boró is nagyon édes,és tetszik a sapija nagyon!!!Babakocsiban ül amúgy?Megszokta már?

annus11
 
 


De édesek ezek a sapis hölgyikék!!!Nekünk macis van, bi-bíííí. :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti!
Ezt hol láttad???Jópofa amúgy,csak nem tom elképzelni benne Izust....bár ez a reklám gyerkőc se éppen mozdulatlanul ül benne,esetleg bemutathatnák hogy lehet ebben etetni :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, egy baratnomnel :wink: ok ilyet hasznalnak mar. Bejon a kiscsajnak nagyon,mert etetoszekben uvoltott, nem viselte el... es mindig a foldon akart enni,vagy rendes szekben.. igy meg tok okes! 4000ft korul van :)

Boro nem ul a babakocsiban,marmint nem teljesen vizszintesbe van neki, de a karfaban megtud kapaszkodni es neha felhuzza magat,de o mindig elalszik benne. eddig 3x volt benne csak :lol: es mindig kidolt.. ez csak az ebredeskor keszult.

Netti
Kép
maumau
 
 


Izusnak tenyleg jol all ez a szin, bar mar ez a multkori lilas cuccnal is kiderult :D

Netti
Kép
maumau
 
 


jaj minden baba olyan cukker, Iza meg Boró meg DruszaLili meg Gábrisunk (asszem ennyi volt... :roll: )

én gyermekem nem bírja az időeltolást, 7kor üvöltve követelte a fürdést, vettem neki ma kacsákat :oops: jajj olyan édesen játszott velük (értsd: 2 kézzel tömte bele a kiskacsa habos farát az arcába, majd talált még egyet így 2 kacsasegg csücsült az orcában)

és sörözök...Radlert,egészségetkre!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Netti!
Iza is jóka alszik a babakocsiban!Ez nem baj :lol:
Legalább ez nem foglal nagy helyet!Csak ugye mi még nem ülünk 8)

annus11
 
 


En se tennem bele Borot, nem stabil az ulese :) a feje nehezkes :roll: de nagyon cukker! meg tok stabil.. akarmennyire mozog benne,nem tud kiesni :D jo moka volt latni ahogy ilyenben evett a kis csaj..

Netti
Kép
maumau
 
 


szirítsatok hogy végre sikerüljön megvennem a habtapit teszveszen, kiakadok ha most is rámüt valaki az utsó mp-ben :twisted:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Helló, na még pár dolog, ami eszembe jutott!

Tinu, szorítok, sajnálom, hogy így kell idegeskedned amiatt a rusnya pályázat miatt!

Hölgyikék cukik a kis sapijukban! Harhaj, Te meg addig rejtegetted itt Gánrist, hogy egyszercsak nagyfiú lett! Nem győzöm szülni már a lánygyermekeket... Remélem lesz aki besegít! :lol:

Böbi, én is kiszúrtam a turpisságot!

Ármin is már óriási, Ágikám büszke lehetsz rá!

Na megyek! Jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajj de cuki Boró abba a sapiban!Na meg persze Izus is és tényleg jol ál neki ez a szin.

Az a etető kendő nem semmi ilyet nem láttam még.

Ármin, csak úgy szereti a babakocsit ha az mozog is alatta...ha esetleg meg álok valakivel dumálni akkor siiir.

Niki,egészsegedre, én is innák de fáj nagyon a torkom most sós kamillával gargalizálok hááát nem a kedvencem


Niki, hááát azért ez már gáz, én nem értem miért szólnak ilyesmibe bele, hiszen a ti életetek ti nevelitek fel őket.Nem is értem miért szólnak bele enyire.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Gábor nagyon szép pasi! És Álmi is egy szívdöglesztő!!
Borónak a kis pofijaiért vagyok oda, Izusnak pedig a hihetetlen kék szemeiért... Szépek ezek a derekek!! :D


Ígértem korábban, megmutatom, amiket vettem mostanság:


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, ezeket a harisnyakat hol lehet megvenni?????????

Niki, milyen habtapit veszel h teszveszen kell megvenni? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla!
szupik a cuccok!Te ezt az összes harisnyát megvetted?Nagyon jópofák!!!Gergő hogy van?
Köszönjük a sapis Iza dicsiket 8)

annus11
 
 


ezek a harisok!!! :roll: :roll: :lol: :lol: hol hol hol énisakarooookkkk! multkor egy babán láttam olyat hogy a popsijára volt írva hogy i love mum :lol: :lol: olyat is akarok így hogy a gyerekem seggét már többet látom mint a fejét 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


hát netti kb 20 négyeztméternyi 8) én biztosra megyek beborítom az egész lakást :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:22-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla!
Azta de nyugodt lehet a természeted!!!!Én minimum az asztalt borítottam volna rá :evil:

annus11
 
 


hát csilla, én nem vagyok egy ordibálós tipus de biztos leordítottam volna a haját...mégiscsak egy kisember "élete " van a kezében, és és és...na érted! :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hát csajok, felesleges volt ordibálni, attól úgysem változik meg semmi... Elmondtam neki, amit akartam, és utána még "nyalizott" egy sort, szóval tudta ő, h elb..ta.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, örülök, hogy Gergő jól van! Hála Istennek!

Ancsi, ne aggódj, szerintem ez valami egyszeri alkalmas dolog! Legalábbis szorítok, hogy az legyen!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


És így néz ki hordva, olyan cukiiii

Kép :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Na csak benéztem, megyek aludni, nehéz napunk volt :? És nem Fruzsi miatt...
Vendég
 


Ancsi!
Drukkolok, hogy holnap már ne legyen semmi vérzés, remélem csak 1x-i eset volt!

Csilla!
Örülök, hogy Gergő túl van rajta, meg te is. :D
Nagyon tutik ezek a harisnyák, asszem veszek én is :P

Böbi!
Cuki Gyöngy, csini a ruci is :wink:
Habtapi is menő 8)

Tinu!
Azta, milyen jó kis Csongis képek :D
Fogak :D :D

Réka!
Aloe-s deot én is használtam, tényleg jó :D
Éjszakák :( :(

Esztó!
Álmos tényleg álomszép, Gyöngyinek igaza van :wink: :lol: :lol:
Te meg tényleg gyógyulj már meg :evil: :evil:
Tudom, hogy nem rajtad múlik...... :?

Ági!
Kukucsolós Ármin is cuki :D

Mozza!
Lili naggyon csini ebben a kabiban. :wink: :D

Harhaj!
Gábris iszonyat pasis ebben a mellényben 8)
Én fiaimnak is rengeteg a mellényük, én imádom őket benne :wink:

Netti!
Borónak nagyon jól áll az új sapi :wink: :D
Kabija csak nem egy barna polár next, aminek rózsaszín e bélése? :wink: :P

Annus!
Izának tényleg jól áll ez a szín, kiemeli a szeme színét :D

Szofi!
Drukkolok mamádnak, hogy minden rendben legyen a műtétnél! AZ is lesz!!!
Ja, ma jutott eszembe, hogy lógok neked egy ezressel, amit pizzára adtál kölcsön :oops: :oops:
Bocsi, totál elfelejtettem, ha legközelebb talizunk, szólj már miatta, mert hajlamos vagyok elfelejtkezni megint a dologról..... :oops:

Gyerekvasutazás jó volt, csak nagyon elfáradtam......gyerkők is persze :D

Mindjárt dobok képet Lénáról....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép MEGNYERTEM A HABTAPIT!!!! Kép király vagyok,na Kép :arrow: ágyba!
jóccakát!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Végül csak 1 van Lénusról, a többi a fiúkról :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hahó!

Csilla, cukik a szerzemények. Na, lesz egyenharisnya is a tornáztató után? :D Örülök, hogy már jobb a hangulatod és Gergővel is minden OK.

Tényleg, Novygirl, ha kukkolsz valamikor, találtál magatoknak overált?

Boró tündéri ebben a sapiban. Ezek szerint a mongol kislány meg ottmaradt a postán :lol:

Iza a mi kis ibolyánk :-) Nagyon tuti neki ez a szín.
Hehe..Mamatali :D A Zuram meg azt szokta kérdezni: "már megint a Bábanet?" :roll:

Gábor meg nagggyon pasi. Nem értem hogyhogyhogy, de ezek a nagypapis ruhadarabok szenzációsan tudnak állni a skacokon :-)

Nóri...hééé...ott messze a hidegben...lefagytál? :-) Merre jársz?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Barbi, nagyon egyben van a családi design :-) Gyönyörűek ezek a gyerekek.

Niki, gratula a 20 m2-nyi habcucchoz :-)

Jó éjt gyerekek, búcsúzik a Füles mára...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Én még TVzek!Aztán holnap csak pislogok :lol: na de egyszer rám is rámfér a kései fekvés!Jaj apa már nagyon vár haza!!!!!Vmivel meg kell lepjem holnap...na szolidan szólok öcsémnek h lépjen má le a barátnőjéhez :oops: :lol:

annus11
 
 


Ja és Niki gatula a tipitapihoz :lol:

Barbi!
Léna gondolom átaludta az egészet,ugye jól gondolom!A fiúk nagyon vagányak!Léna meg mint egy lady! :wink: És nagyon tetszik a poncsó szerű vmi rajtad :lol:

annus11
 
 


Barbi, tényleg gyönyörűek a gyerekeid!


Panndi, sajnálom. Te hogy vagy?


Esztó, ez pszichoszomatikus?? Jobbulást!


Na jó éjt mindenkinek!

KépKép

Kép
hase
 
 


Gyöngyi, Annus!
Köszi :D

Annus!
Mivel nem vittem a mózest, így Léna nem igazán aludt..... 8)
Ha nagyon be van öltöztetve, nem tud hason aludni a babakocsiban, keskeny neki és nem tudja oldalra fordítani a fejét kabátban, így nem tudja az ujját szopizni :(
Szóval itthon aludt kb. 2 órát, utána keltettem, a vonaton fent volt, nézelődött, a sétánál szunyókált egyet, majd a visszafelé úton megint fent volt, megevett majdnem egy üveg almás-körtét. Utána átmentünk a Normafához rétesezni, na ott már totál kiborult, fújt a szél, hideg is volt, szóval gyorsan hazajöttünk. Már a kocsiban elaludt......itthon meg 5 után raktam le aludni, amikor hazaértünk és 1/2 8-kor keltettem fürdeni és vacsizni. Utána meg simán megy csicsikálni. :D 1/2 9-kor megy ált. aludni.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csilla, neked mi a foglalkozásod? vagy már írtad...? :oops:

Panndi, sajnálom. Pont ma volt eszembe, hogy rákérdezek, mi a helyzet veletek... De lehet, hogy jobban tettem, hogy nem tettem...?

Barbi, jó hogy írod, mostmár tudom, miért éhezett az egész családom és egész Afrika ebben a hónapban! :lol: :lol: :lol: Turkálj nekem valamit, aztán kvittek leszünk! 8) És gyönyörűek a srácok, én csak sárgulgatok. Hol van még 3 gyerek, jó ég?!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!

Oké 8)
Mire ennyi idős leszel, mint én, már meg is lesznek, meglátod :wink:
Holnap leszek 33....... :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ancsi, jaj, mennyi gond...Remélem holnap minden rendben lesz a pelusban.Ööö, nem diagnosztizálok én...Egyébként a kis éretlen bélrendszerük miatt előfordulnak ilyen esetek, de nagyon nagyon kis százalékban komoly probléma is lehet a háttérben, ezért 'erőletnék' a kivizsglást.De nyugi, ha nem fáj a hasa, nem puffadt, nem sikítva sír, eszik rendesen akkor valszínű, hogy rendben lesz minden.


Szépek a sapis csajok, menyasszonyt keresünk éppen:)

Hase, az a baj, hogy orvosszakértő, teljes dokumentáció, fotók kellenének, tortúra...A vége úgyis az lenne, hogy minek piszkáltad..Ááá, nehéz tudom, de felejtsétek el, lényeg, hogy a kisfiad jól van.
zili
 
 


[b]HEPIBÖRZDÉJTÚJÚ,HEPIBÖRZDÉJTÚJÚ,HEPIBÖRZDÉJDIÖRBARBI,HEPIBÖRZDÉJTÚJÚ!!![/b]

Csajok, tettem pár képet a blogba. Külön Emesének a retrószerkósat - amiről kiderült, hogy azért repedtek le Csani pocakjáról a gombok, mert az a hátulja, hátul kellett volna begombolni... :oops:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi!

Isten éltessen sokáig!!!!!Szép ez a 33!!Lottóz!!!!!Hátha szerencsét hoz :lol:

Szofi!
:lol: :lol: :lol: :lol: jaj de drága!!!!!

annus11
 
 


HEPPIBÖRZDÉJ BARBI!!!!!!

Ancsi,
ne parázz, nálunk is előfordult vérpöttyes kaki!! Dokinéni / védőnéni (kivételesen) egybehangzóan állították, h nem kell aggódni, többnyire kis hajszálerek megrepedése okozza. Ha ismétlődik, akkor székletvizsgálat - legtöbbször fertőzés (vírus, baci) okozza. Nálunk nem ismétlődött.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Látom én vagyok az egyetlen éjjeli bagoly... Hát akkor jóéjt mindenkinek!! :lol: :lol: :arrow: menni csicsika

Kép

Kép
zsüci
 
 


Visszaolvastam majdnem, de most reagálni már nincs erőm. Majd holnap.

Mi megvagyunk, csak rohanós napjaink vannak, holnap is kb 3 helyen kell lenni egyszerre... :roll: De majd megoldjuk vhogy, mi túljárunk a dolgaink eszén, mert 4en vagyunk! :lol:

Jó éjszakát, remélem, minden baba hagyja aludni a mamáját!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na tegnap de nagy lány voltam h 11ig tvztem....Iza ennek ellenére fél6kor már evett....kissé mint a mosott rongy,na de ez van 8) És most meg nem akar visszaaludni,épp a kiságyban játszik,olyan édi!!!!!(kár h reggel 6 óra van)

Na várom az éjszakai beszámolókat és a zombi klubb további tagjait!


Nóri!
Tényleg eltűntél!Vilike becsajozott!Valld be!Iza hasonmás bejön neki nagyon,mi?! :mrgreen:

annus11
 
 


Sziasztok!
Nemsokára indulunk.Hú,izgulok, még manóval nem vezettem ennyit csak pocakban. Remélem minden ok lesz.
Barbapapa Isten Éltessen Sokáig!!!!!
Niki, gratula a habtapihoz.
Én is gondban vagyok hogy fog mászni,mert nálunk csak parketta és kő van. Rühellem a szőnyeget, meg Stella miatt nem is lehetett volna. :roll: Na eszek.
Nóri még nem volt érkezésem, de írok, nagyon hálásan köszönöm!!!! :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


NA sziasztok!

Tudom már egy ideje nem voltam, de lelkesen olvastalak titeket, bár még van egy kis elmaradásom, de....

SZORÍTSATOK MA VAN NÁLUNK A BABATALI!! :D :D

Csinálok majd képeket a svéd babókákról, és Annus hozom a svéd Izust is! :wink:

Drukk, drukk...

Puszi, majd jelentkezem![/b]

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jo reggelt!

Barbi, Boldog Szuletesnapot!! Igazan szep szam :wink:
Nagyon csini vagy, tuti a felsod, a rozsaszin!! Hat Lena... o is, mint mindig!!!! :) a kardija is nagyon szuper, en is szereztem :wink:
A fiuk is :D osszhangban a caslad tenyleg!!
Foleg h Lena tiszta anyukaja, a fiuk meg apjuk :D
Boro kabija is uj :lol:

Gyongyi, a mongol kiscsajt gondoltam visszakuldom :lol: csak a ferjem miatt :D

Csilla, azt hiszem en is beszerzek par olyan cuki darabot..

Panndi, miujsag??

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Nóri szupi a vonalzód :)

Éjszaka jól telt, hála a kúpnak :), csak egy körül kelt, aztán 6-kor és még visszaaludt 8-ig :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?