Új privát üzeneted érkezett!

Lona: jó, hogy minden rendben! :) Elhiszem, hogy nem akarsz ráhúzni még egy hetet, de arra készülj, hogy itt a fórumon szinte minden baba megváratja a jónépet! Azért drukkolok, hogy Marci igyekezzen egy héten belül kifelé! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lona, nem akarlak elkeseríteni, de ha semmi nem indokolja a mesterséges indítást, meg szokták várni a 41. hetet. Nálunk is így volt... :?

skrisz72
 
 


Lona,
így van, ahogy S krisz mondja, 41 hét :roll: Drukk, hogy rászánja magát Pocaklakó!!!
/Nálunk is így volt, reggel még halvány sejtelmem sem volt, hogy délben elfolyik a víz és este már babázunk :D /

Mi virrasztottunk az éjjel :? aludtam össz 3x másfél órát :oops:
Aztán elmentünk Tescoba és Minimanóba, ezt kapta Lencsi :P
http://www.minimano.hu/termekeink/ottho ... 06-25.html

Ja, és az érdekesség, tegnap próbamérést csináltam, hogy mit is jelent az igény szerinti szopi. NA, 16X szopizott, össz 670 grammot...most 3040 gr... :roll: :shock:

tillidian
 
 

 
 

Till: szép pihiszéke lett Lencsinek! Tudod minden éjjel gondolok rád, mert már én is virrasztok 2-3 órát éjjelente. Szép súlya van a kisasszonynak így 1 hetesen!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Nem olyan rég írtam, hogy van egy eladó pihiszékünk. Ejnye-bejnye... 8) Ha szólsz, fél ennyiért adom.

Úgyhogy még egyszer:


VAN EGY ELADÓ HAUCK PIHISZÉKÜNK, MICIMACKÓS. GAZDÁRA VÁR TOVÁBBÁ EGY BÉBIHORDOZÓ ÉS KÉT TÜNEMÉNYES, CSAJOS OVERALL (egy 50es és egy 56os) VALAMINT EGY LÉGZÉSFIGYELŐ (ikres), 2010. JANUÁR VÉGÉIG MÉG GARANCIÁS.
vovanda
 
 


Vovanda,
én erről lemaradtam! :(
Na ez van...viszont az 56-os overallra beneveznénk!!!! Dobsz róla privit, hogyér' adod, stb?

tillidian
 
 


Sziasztok!

bár be van kapcsolva a gép egész nap,egyszerűen nem tudom követni a topicot.Ezt az oldalt olvastam,
Lona nagy drukk!
Till,szép nagyon a pihiszék :wink: tetszik Lencsinek?Ja,igény szerinti szopi :x én is próbáltam :shock:
Vendég
 


Sziasztok!!

Lona örülök, hogy minden rendbe van!!
Hát igen ahogy Timi is mondja valahogy itt a babák nagyon szeretnek kicsit ráhúzni az albira! :lol:
Drukkolok azért, hogy Marci még is úgy gondolja, hogy kiköltözik a kiságyba!!

Mi tegnap megkaptuk az árajánlatot a bababútorokra és így szerintem maradunk annál, hogy csinálttva lesznek.
Kb ugyan annyira jönnek ki a bútorok amúgy azzal a külömbséggel, hogy itt az egyedi méreteket megcsinálják és ez a mi kis szobánknál elég fontos, és az anyagot a színeket én tudom kiválasztani.
Még az is lehet, hogy a barátnpmék is redelnek ő most kb 20 hetes.

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli! Pihiszék csillagos ötös! Nekünk nagyon jó szolgálatot tett, viszont Kirácska megszokta benne a ringatást és kellett egy hónap, amire leszokott róla. De nem bántam meg.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lona,
kitartás és hajrá Picifiú!

Till,
nagyon szép pihiszéket vettetek Lencsinek :)

Angel,
remélem minden okés volt költözködés terén (gondolom jól elfáradtál)

Lois,
Szempillahercegetek nagyon cuki!!! :lol:
24. héttől a befektetéses dolog meg vmi nagykönyvben van :? de ha minden okés akkor nem lesz belőle semmi, legalábbis nem szeretném....
Nyulasz,
kitartás!!!!

Timi,
köszi az infókat!!! :wink:

Lányok,
mindenkinek köszönöm a bítatásokat, aranyosak vagytok!!!Remélem hazajöhetek hamarosan és1 nem tartanak benn a végéig :roll:
Különben a Lányokért mindent és azért az sem árt ha velem is minden okés.
Megígért képekkel küzdök, de vhogy felteszek.....

KépKép
tobi
 
 


Kép mai pocakfotó

gyerekszoba
Kép
Kép

Pusszantás Nektek (és gondoljatok rám)

KépKép
tobi
 
 


Skrisz,
húzzanak a hisztis napok ahova gondolom......

Szöcske,
cukik a gyerkőcök, bizti élvezik a vizet :)

Rani,
Parodontaxot ajánlotta a fogdokim nekem is (DMben, Rossmanba is lehet kapni)

KépKép
tobi
 
 


Tobi: szép pocak és szép babaszoba! Kitartás a kórházhoz és nagyon drukkolok, hogy hamar hazajöhess!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziazstok!

tegnap átcuccoltunk! :lol:
fáj minden tagom, Makilány se sokat segített :roll: :D , van,ami még ott maradt, de nagyrészt áthoztuk, és itt vagyunk, végre :D

egyelőre egy szobában mind, úgyis úgy megszoktuk :lol:

Tobi,
gondolok rátok!!
hű ,szépen alakul a pocak :lol: :lol: szoba is! mennyi játék már! :wink:

Lona,
hajrá!! ha nem is jön most már előbb, legalább túl ne hordd...

Tilli,
megy az evés, látom :wink:
jó a szék! mi is a miniben vettük a hintát! :D

angel37
 
 


Angel: nagyon ügyesek vagytok! Szóval Dióka nem segített? Irgum-burgum! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tobikám, nagyon édi a babaszoba. Főleg a kék szekrény tetszik, dugig tömve játékokkal. :lol:

Nyulasz, dolgos napok? Ritkábban jössz... :)

Angel, gratula a költözéshez. Majd csak elrendezkedtek, és akkor kényelmesen lesz mindenki. :lol:

Lois, mostanában nem volt semmi kaki gond?

skrisz72
 
 


Sziasztok :)

Mindenkinek köszönöm a támogatást, bíztatást!!
Ma itt volt sogornôm és az anyósom (hogy útálom ezt a szót, nem illik hozzá). Hoztak isteni ebédet meg ablakot pucoltak, takarítottak. Pontosabban a sogórnôm, mert a Mami nem teljesen egészséges, de legalább beszélgettünk egy jót.

Tobi,
gondolok :D
Jó a szoba!

Angel,
sok boldogságot az új fészekben!

Till,
szép a szék.
Majd írd meg hogy tetszik Lencsinek.

Rani,
biztos szuperek lezsnek a bútorok.
Nincs annál jobb, mint amikor minden pontosan paszol a szobába.

Olyan, mintha a köldökömön akarna kibújni a gyerkôc. Fáj rendesen.

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Lona:

Kitartást, de tényleg nem nagyon igyekeznek a babók. Mi is ráhúztunk 1 hetet ha rendben van minden tényleg nem indítanak előbb.

Tobi:
Szép a szoba és a poci fotó is, drukk a mielőbbi hazajövetelhez.

Angel:

Gratula az átköltözéshez, Dióka mekkora már?

Nem igazán van időm jönni, visszaolvasni végképp nincs. Gréti nagyon imádni való egyre többet próbálgatja a hangját nagyon cuki. Oldalára fordul és tegnap hasra fordult, tuti véletlen volt de én úgy meglepődtem .
Mi szenvedünk a kakival 3 naponta van, lehet a tápszer miatt? Lehet kérek neki másikat ha megyünk az oltásra.
Na megyek is mert felkelt és reklamál mert kilóg a keze a rácson és nem tudja visszahúzni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hali Csajok, én is jelen :)
Olvasni olvastam, de program-dús hétvégénk volt, így írni nem tudtam. Végképp bebizonyosodott, hogy Zével bárhova el lehet menni, a világból is kiautózik, mi meg simán tudunk mászkálni vele, babakocsiban nagyon elvan, és a Mei tai is nagyon bejön, ha nem mászkálós a program. Mai pucér mérés szerint a rapid gyarapodását nem lassította be, 6360 gramm :shock: Mikor szoktak hízásban befékezni a babák?? Mert ha így folytatja jövő hétre megduplázza a születési súlyát. Pedig nincs egy darab hurka sem rajta.

Tobikám!
Ti aztán nem vagytok restek, milyen kis bababirodalom van már nálatok :D Pocakod nagyon kis formás, nem tűnik ikrespocaknak, még.... :wink: Szívből kívánom, hogy minél tovább legyél szabadlábon, én egyszer töltöttem benn 3 napot, mikor pont egyidős voltam veled, naggggggyon elég volt. Bár voltak ott olyanok, akik nagyon berendezkedtek benn, és tökre elvoltak hónapokig :shock:

Angel!
És milyen az új kecó? Szokjátok? Dió hogy vette a változást?

Skrisz!
Most is van néha vérfolt a popsitörlőn, de már igyekszem nem aggódni rajta. De tényleg durván híg a kaki, teljesen felszívja a pelus. Nálatok milyen??

Lona!
Nálam megindította a dokim a beleegyezésemmel még a terminus letelte előtt, mert így jött ki, de ebben a kórházban pl. egyáltalán nem preferálják a túlhordást. Nekem 40+0-án befektettek volna, és másnap megindítják, ha kivártam volna.

Till!
Örülök, hogy javul a helyzet. Lencsi nem kicsit kompenzál, ez zabálás a javából :wink: Mi igény szerinti szopit csináltuk/juk, nekünk bevált, én nem is akartam sosem az órához kötni a kajálásokat, főleg nem a júliusi-augusztusi 40 fokban.
Pihiszél nagyon királylányos, hogy tetszik neki??

Nyulaszka!
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni.... :? Strapás az élet a két KisNyuszival nagyon???

Nikó!
Körülöttem a tápis babáknál is hasonló a helyzet, sajna minden tápszer megfogja az emésztést, de ha nagyon gázos a helyzet, esetleg érdemes mást kipróbálni. De szerinte ha csak 3 naponta van gond, az jónak mondható, lehet mással rosszabb lenne.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nálunk nincs kaki gond. Most olvastam egy másik blogon, hogy ez lehet tehéntej allergia. Mennyi tejterméket fogyasztasz?

skrisz72
 
 


Hahó :P

vagyunk mi is, túl egy nega-csúcs éjszakán :roll: (0.30-04.00 evés, bekaki, rókakoma, újabb evés, összepisi-átöltözés, nyűgösködés, újabb evés...folytassam? :roll: ezalatt megnéztem 2 részt az aktuális sorozatomból - Fringe :wink: , csak mert House elfogyott :lol: ) szal aludtam 4 órát 3 részletben...aztán még reggel kómázgattam, ő közben szopizott...de nem panaszképp, imádoooom!!! :D :D :D

Most kengurúzunk, így takarítunk mi, lányok :lol: Ebben alszik, hiába csörömpölök :roll: ha leteszem a kiságyba, egyből felkel a kis huncut :lol:

Tobi,
kitartás! Naná, hogy gondolunk Rátok!!! Gyönyörű a babaszoba :D

Skrisz,
igazad lehet :roll: (nelunk a napi 1 pohár tejtől volt hascsikarás :shock: - most max sajtot eszem, azt se sokat :roll: )

Lois,
hadd nőjön csak a kis Herceg! :wink: Hogy mikor fékez be a növésben, Soha! :mrgreen: -írtam már, hogy Vackor 37,5 kg? :shock: majdnem 140 cm, szal nem kövér: vasgyúró. de mozog és zabál! pasit nevelsz, ne feledd! :wink:

tillidian
 
 


Lona,
SZŰLLLYYYÉÉÉÉ'!!! :D :D :D Drukkkkkk

Angel,
hajrá költözés! :D

Nikó,
örülök, hogy jól vagytok! :D

pihiszék köszöni a dicséreteket :lol: Nagyon bejön, persze ha folyamatosan mozgatjuk :lol: de így jó, ha takarítok, mászkálok, kenguru (mei tait mikortól lehet? még nagynak tűnik), ha vasalok pl, akkó pihiszék ringatva :lol:

tillidian
 
 


hi!

minden okés, még mindig u.az a kupi, de tökjó!

Diónak tökmindegy, úgy vettem észre! :lol:

Lois,
ó, ez a kaki :?
nekünk átlag napi egy, néha 2, vmikor nincs, és mostanság zöldes se túl folyós, se beton, olyan spenótszerű! :oops:

Tilli,
Lencsibabád hányemberes? :wink:
(csak mert Vackor 3-asnak rémlik...)


ma almáztunk (újra) egy kicsit, szétröhögtük magunkat, de sztem kb 3 picikanálkányi lement :roll: :lol:

holnap ortopédia, készülök a gyogyócipőre :)

jaaa, és kérem tegnap este 5020 8)

angel37
 
 


Angel, nem biztos, hogy kaptok cipőcskét.

skrisz72
 
 


Till!

Milyen kengurutok van? Mi is szeretnénk venni egyet de nem tudom milyet vegyünk.
Gréti is pihiszékbe ül ha én vasalok, ahogy fárad úgy döntöm egyre jobban a háttámlát. A végére fekszik de jól elvan benne nagyon. Pl, így:
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


na ami lemaradt meg a többi:

Lois,
hú, Z már óriási! :shock: ide se merem írni, hogy KIS Z :lol:
úgy tudom, 3 és 6 hósan van fejl. ugrás... de hát örülj, hogy ilyen szépen nő!! :)

Krisz,
hú, ezt most hogy érted?
hogy nem kell, vagy hogy hiánycikk? :oops:
sajna kell sztem, mert nem igazán javul a lábija... de már rájöttem miért, bármit kezelnek rajta, tornáztatom, éjjel visszabékázza :roll:
lehet, hogy kénytelen leszek kifúrt szivacsot ráhúzni :wink:

na nekek meg holnapután! most nem téveszettem hónapot :D

Nikó,
jó a szék, Grétu édi benne! :D

Dió most: megvan 5 kilós, centire 56!

nekünk Babybjörn kengu van, jó!

angel37
 
 


Nikó!
Édes a bébi!
Nekünk mei-thai van és ha akarod, a többi mei-thaiosokkal zengünk neked róla dicshimnuszt! Nekem ma hajnalban az életemet mentette meg. 2 és fél órán keresztül hurcoltam benne a leányzót, mert még leülni sem engedett, járkálva volt hajlandó aludni (fogzás+takony+óra átállítás okán). Szerintem nem marad karom, ha csak úgy natúrba cipelem a seggét. :D

Angel!
Gömbölyödik a kisasszony szépen. :D
vovanda
 
 


Nálatok is máshogy néz ki a babanet? Vagy én állítottam át valamit?? Mer' ez most így elég nyomi :shock:

Skrisz!
Mármint melyikre érted? A híg kakit vagy a vérzést okozhatja tehéntej allergia? De amúgy nálunk a vérzés biztos hogy nem az emésztőrendszerből jön.

Till!
A Fringe nekem annyira bugyutának tűnt.... :oops: Sajnálom a húzós éjszakát, nekünk ilyen nyűglődős éjszakánk még sosem volt (kopp-kopp)
Mei tai-ba mi most nőttünk bele, de én még mindig hajtok egyet a derekán.
Kép Kép

Angel!

Ezt neked küldöm :wink: http://www.sorozatjunkie.hu/2009/10/26/24-s8-trailerek/
5020?? Azta, óriási a leányzó!!! :D :D
Fejlődési ugrás nálunk úgy fest naponta van :roll: Pedig a legtöbb kaja amit valaha mértem 140 gr volt, annyira nem sok szerintem, de durván jól hasznosít a gyerek. Persze örülök neki, hogy ilyen szépen nő, hosszú is ám, most már kitölti a 68-as méretet is, szóval szerintem ezen is a méreten is csak "átszáguldunk". Sőt most a hideggel kerültek elő korábbi szerzemények, amiket őszre szántam, számosat szépen "átnőttünk", szóval teszem el a kinőttek közé, anélkül, hogy egyszer is viseltük volna :? Hát evvan, legalább nem koptatunk el semmit, kistesó is újszerűben feszíthet majd :wink:
Most mondjuk épp bepottyantunk 2 méret közé a pelenkáknál, 2-es már nagyon pici, a 3-asok meg annyira hosszúak. A Pampers 3-assal nagyon megjártam, a combjánál nagyon rosszul zárt, most megint a DM-eset használjuk ennek a széles dereka benntartja a combijánál is.

Nikó!
Nekem is bevált a Mei Tai, bár mi nem használjuk annyira sokat, mert Zé szívesen babakocsizik. De ha valahol vagyunk, és a kezemen lógna egyébként, akkor az MT isten áldása, különben beszakadna a hátam-karom (ahogy Vanda is írja) :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Helló-Halló!

Köszönjük a ránk-gondolást-Fiúk gyógyulóban, most ippeg prüszkölde van nálunk..., de láztalanok:)-és én is megúsztam ..:)

Lona!Látom még egyben, kitartás! (Lehet, h. találkoztunk már...)
Angel! Éljen az új kecó:) És az 5kilós Dió!!!
Lois! Z. GYÖNYÖRŰ!!!
(Marci bőven megduplázta a születési súlyát 3 hónapos korára, és hasonlóan alakult a hossza, is mint Z.-nek, -és Ő sem hurkás baba, -most 74 cm, és 8800gr.... (ezt csak azért írom, hogy nagyjából tudd mire számíts :wink: )

Nikó!Nagyon édi Gréti, ahogy aluszkál a székben... :)Mei-tai! :wink: (icipici babát is bele lehet tenni, csak hajtani kell egyet a derékpánton)

Sziaaaa Tobi! Látom nem lesz hiány játékokban :wink: Gondolunk Rád! Cupp!


Cuppi Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Kölkeim taknya még mindig bokáig lóg, Cirmike meg 4kor kelt és extra nyűgösek. :cry:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lona mi van veletek?? :roll:

Tobi gynyörű a babaszoba, sajnálom , hogy be kell feküdnöd de remélem minden ok lesz és nem kell végig bent lenetek.

Nikó Gréti csudi édes ebbe a székbe. :lol:

Lois tényleg Zé már mekkora azta!! :D

Mi tegnap Nyíregyházán voltunk.
Bevallom többet tuti nem megyek ilyen hosszú útra.
Nem volt semmi gond csak a rokonok tele tömtek jó kis Szabolcsi kajákkal és hát visszafelé nyomott rendessen. :roll:
Milán visszafelé nagyon elemébe volt egész végig ficergett.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Még együtt.
Ma 12-re megyek nst-re. Remélem lasssan megelégeli a bentlétet Marci :roll:
Holnap jár le a 266nap.

Kép
lona1
 
 


Nikó: Gréti nagyon édesen alszik!

Lois: NagyZé gyönyörű kölök! Lányszívek fognak törni halomban, már látom! :lol:

Lona: kíváncsi vagyok mit mutat az nst! Utána jelentkezz! (már ha hazaengednek!)

Vanda: jobbulást a betegeknek!

Rani: én is így a 23-24. héten mondtam, hogy hosszabb útra én már nem vállalkozom! Akkor voltunk Kehidán és hazafelé már nagyon rossz volt minden.

Én meg ma már jól kidühöngtem magam! Állandóan lemerül az akksi a kocsiban, ha több napig nem használjuk, persze a szerelők semmi bibit nem találnak, így marad a cserélgetés-már amikor párom kéznél van, mert nekem még nem mutatta meg, hogy kell, pedig annyiszor kértem! Le kellett volna mennem gyógyszertárba, meg védőnőhöz, de gyalog nem tudok már menni, hiába csak 500 méter, nem tudok addíg már elmenni, főleg, hogy haza is kell jönni onnan. :twisted: Felhívtam a védőnőt, hogy ez van, de rendes, mert délig tanácsadást tart, utána feljön és felhozza a laborbeutalókat.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hahó!

Éjszakánk csendes volt, de zabálós :shock: (evett este 8-kor, de olyan mohón, hogy sugárban jött vissza :shock: - persze a maradék a ciciben már kevés volt, de bealudt rajta. Eztán 10, éjfél, hajnali 2, 4, 7.17, 8.35-kor volt kajáért nyöszörgés és kigúvadt szemmel szíkálás :shock: :lol: -én aludtam sok részletben úgy 5 órát, így elvagyok :wink:
Anyukám szerint elkapattam a lányt, éjjel kapjon csak teát vagy mézbe mártott cumit -nem értünk egyet :?

Vovanda,
gyógyulást!!!

Lois,
Fringe télleg bugyuta, de az én "állapotomhoz" bőven jó :mrgreen: :lol: -agyi kapacitásom hajnal 4-5 körül kábé zéró :mrgreen:
ZÉ-úrfi csodaszép!!!! :wink:

pelusból mi még 1-est használunk, nekem a Hugies jött be

tillidian
 
 


Till: nem csodálom, hogy nem értetek egyet anyukáddal! Mézes cumi???? :shock: Aztán meg rossz tejfogak! Na, nem mérgelődöm! Vagy helyetted is?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
ja :evil: - a méz egyébként 1 éves kor alatt allrgizálhat :oops:

Milyen szépen haladsz Te is előre a hetekben :wink:

tillidian
 
 


Angel, úgy értettem, nem biztos, hogy kell.

Lois, a vérzés lehet tehéntejtől.

Tilli, jól eszik a kiscsaj! Anyudnak vannak ötletei... :?

skrisz72
 
 


Sziasztok. Lona?

Lois! nagyon szépen gyarapodtok! Zé jó pasi lesz, ez már most látszik!

Tobikám, gyönyörű a babaszoba! (A miénk már amortizálódik, dehát így a jó...)

Férjem beteg, irtóra megfázott, úgyhogy jaj nekem, lett harmadik gyerekem is. :lol:

Óraátállítás: átállították magukat szombaton este egy kis sírással egybekötött apóslátogatás alkalmával.

Tilli, szerintem az éjszakai teáztatás hosszú távon függőség lesz. Anyukádnak egy kis Dianás kockacukrot! Arra emlékszik? És tudnék még mesélni az ősi szokásokról. Pl. nagyanyáink, hogy tudjanak a földeken dolgozni, beásták a gyerekeket a földbe nyakig. Hja kérem, akkor még nem volt pihiszék. Csak mézes cumi és pálinkás kenyér.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


helló!

na gyógycipősök lettünk :? :lol:
remélem nem fogja nagyon utálni... :roll:

Lois,
köszi :lol:
még nem tudtam végig, csak belenézni, na JB mint nagyapa 8)

hja, Makim igyekszik hosszúpillájú "kis"Z után :lol:

Tilli,
mézes cumi, jujj :shock:

Szöcske,
párom épp ma mondta ezt a földbeásást, azt hittem hülyül :shock:
na meg a pálinkás kenyér.

Lona,
drukk, hátha bennfognak!

angel37
 
 


Pálinkás kenyér és máktea :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ez aztán a megoldás :wink: (Apukám mesélt erről a földbeásós megoldásról, de arra mifelénk gödröt ástak, az volt a "járóka" :roll: )

Nyűgös napunk van és elkezdődött a hasfájós korszak :oops:

Lona,
drukkkkkkk :D :D :D

Angel,
milyen az a gyógycipő és mennyit kell hordani? :roll:

Szöcske,
Apának gyógyulást!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, tôszavakban írok, rossz a kedvem:

Nst-n a méhtevékenység egyre laposabb :roll: Pedig pár hete még olyan bíztató hegyek voltak rajta.
Csütörtökön újabb nst, aztán pénteken bemutatnak még egy dokinak a császár miatt.
Ma megvettem a mikrós sterilizátort és nem fér be a mikrónkba.
Itt volt egy b.nôm aki mindkét gyerekét hamarabb szülte pár héttel (2ill.3 héttel). Mondtam neki, hogy az utolsó pár nap már nem valami leány álom én is már szívesen megszûltem volna. Erre azt válaszolta, hogy ô sosem ücsörgött úgy mint én :shock: Talán takarítanom kellett volna míg itt van ? :evil:

Bocs a panaszáradatért. Hogy valami pozítivat is írjak: Márton szerencsére jól van, ma is láttuk Uh-on, jó az áramlás is, úgy fest jól érzi magát :D

Kép
lona1
 
 


Lona!
Sajnálom, hogy lehangolt vagy :( Nemsokára vége, és ha hiszed ha nem, hiányozni fog ez az állapot :wink: Barátnő meg nagyon jó fej :shock:

Viktu!

Igen kezdem már kapisgálni, hogy edzenem kell, mert jókora bébim lesz hamarosan. Akartam már kérdezni: Ti a Kalovits-féle úszásra jártok??

Vanda!

Jobbulást a törpéidnek!! :)

Rani!
Én 12 hetesen berekesztettem a hosszú autókázást ha nem én vezettem, mert akkor nagyon rosszul viseltem. Ha te ülsz a volánnál akkor sem jobb?

Timi!

Néztem, hogy jééééé, mit kerestetek ti Kehidán....most látom, hogy Fejér megye, Fehérváron fogsz szülni??
Sajnálom az autómizériát, bosszantó lehet. Kocsit nem kell cserélned? Csajszikkal együtt is el fogtok férni?

Till!
Anyukád :shock: :shock: :shock: Nekem már a tea-ötlet is fura, de ez a mézes cumi..... :? Földbeásás...milyen praktikus és szemléletes módszer :wink: Én meg hülye pazarló módon pont most rendeltem játszószőnyeget, elég lett volna gödör a kertben, amibe bedobálok ezt azt játéknak :roll:

Skrisz!

Értem. Minimális tejterméket fogyasztok amúgy, pár naponta egy pohár tej max, valahogy nem kívánom a joghurtokat, sajtokat stb. Bár ma a husimba volt a sajt beletöltve, úgy már bejött :roll: Annyit eszem mellesleg, mint egy....nincs is rá hasonlatom..... iszonyú sokat :oops:

Szöcske!
Férjednek jobbulást :) EnyémGyerek nem állt át az órával, most így kicsit korábban csinálunk mindent, de én nem bánom, bár annyira szoros napirendünk eddig sem volt, max az esték.

Angel!
Én nem nézem meg, sosem nézek bele, nem lövöm le előre magamnak a poénokat, csak Clark nézte meg, én meg csak továbbítottam neked...el ne meséld, nem akarom tudni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli,
Bebax cipő, szandálszerű, tépőzáras, alján meg lehet húzni csavart, drnő állítja be, és ez helyreteszi a kis békalábat. éjjel-nappal kell, csak fürödni szabad levenni :roll: ha kinövi, kap másikat.
majd szerválok vmikor képet a közösre.

hasfájás :?

Lois,
láttam kb fél percet belőle, de oks, zippzár van az ujjamon :wink:

Lona,
barátnőd jópofa :roll:
Márton jól van, az a lényeg, azért hátha most már elunja magát odabent! :wink:

angel37
 
 


Angel!
Na jó lehet hogy az Almeida-pasi kedvéért azért belekukkantok.... :wink: Hogy most akkor jó vagy rossz, vagy jó vagy rossz.......esetleg jó.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bebaxot sajnálom, Dió eddig mit szól hozzá?? Ismerősöm kislányának van, nem mondanám hogy odavan érte... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lona drága szerintem ne is törődj azzal amit a b.nőd mondott!
Én úgy vagyok vele ha valaki nem volt abban a helyzetben amiben én ugye most te (és ahogy írtad ő elöbb szült) az ne ossza nekem az észt!!
Amúgy is mindenki más!
Én itt fogok nektek nyavajogni tutira (bár már néha el is kezdtem) :lol: !

Kocsikázást jobban birom ha nem én vezetek mert annyira figyelmetlenek a vezetők hogy csak felszívom magam! :roll:
Nekem egy elég csajos kocsim van így azt hiszik ja tuti nem tud vezetni és nem is megy.
Na ez nem így van elég ütemessen vezetek és bár kis Yariskám van ami rózsakvarc színű (na tuti hab ez a tortán) eléggé jól megy.
Így inkább nem én vezetek és nekem így a jobb csak a derekam szakad le így is úgy is. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Lona: Én a múlt héten szerváltam mikróst, szét is kaptam nézegettem, de az eszembe (mi is az???) jutott, hogy belepróbáljam a mikróba. Na, majd mindjárt! Barátnőd :twisted: Csak Márton számít!

Lois: igen, Fehérváron szülök! A dokim meg Siófokon lakik! :wink: Remélem majd időben beér, ha nem programozva leszek!
Ja, Kehidát meg imádjuk! Bár én idén nem fürödhettem sajna, de a lábáztatás is jó volt, párom meg kihancúrozta magát, mint egy gyerek! Autóban éppen el fogunk férni négyen, cserére nincs lehetőség, viszont tegnap megtanultam akksit cserélni!

Angel: én is kíváncsi vagyok hogy viseli a szandált a lányod!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok kinek mi a véleménye az őssejt levételéről? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: mi nem vetetjük le. Drága is, értelmét sem látom. A felhasználására meg legalább a lottó 5-ös kellene, ha már ott tartana a tudomány.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szép jó "reggelt" Mindenkinek!

Lona!
Ma nagyon szép nap van egy kis csemete világra hozatalára! :wink:

Till!
Remélem megoldodik a tejcsi dolog és kicsit beáll Lencsi baba étrendje és hagy téged is pihizni. Nekem az éjszakára a védőnő mondott egy érvet, ami amellett szólt, hogy az elején mindenképp szopizzon Litti éjjel, az hogy ki is száradhat. Na mondjuk ilyet én gyakorlatban még sose hallottam, az ismerőseim mind arra hajtottak, hogy aludja már át a baba az éjszakát. Én most is szeretem, ha egyszer felébred Melitta, mert különben begörcsösödik a cicim.

Lois!
Kis Zé nagyon cukorfalat, szerintem nem lehet eltúlozni a fotók számát róla. :) kakai dolog remélem rendbe jön. Litti széklete is van, hogy folyós, de nem teljesen híg. Ő mostanában már csak napi egyet kakil, vagy kétnaponta de akkor kiadósat. Érdekes hogy sokszor a pihenőszéke hozza meg az "áldást". :) Ideiglenes wc. :lol:

Niko!
Nagyon szép pihenőszéketek van és igazi kis tündérke szundizik benne.

Angel!
Nagyon sok boldog napot az új otthonotokban. Diókának meg további szép gyarapodást. Gyógyicipőhöz meg sok szerencsét!

Tobi!
Nagyon szép kis szoba. Kis pocaklakóid biztos örülnek majd neki.

Rólunk:
Mi ma voltunk kötelező szurin és beadattuk a rotát. Litti 61cm és 6450g. Csal pislogtam. :shock: Jó persze látom én, hogy fogyja ki a rucikat, de hogy ennyire nő. védőnő mosolyogva azt mondta ebben a hónapban jó lenne ha csak 800g-ot hízna. ( 5cm-t és 1200g-ot nőtt egy hó alatt) Pedig nem etetem agyon és ráadásul még bukós is.
Azt is mondta doki néni kapja e a Vigantolt, mert puha a fejecskéje egy területen. :? Pedig kapja, egy-két napot persze elfelejtek egy hónapban, de az csak nem gond. Most két cseppet kell neki adnom. Kicsit ideges vagyok emiatt, dehát csak nem lesz baj.
na egyébként is kicsit aggódom, nem lesz-e gond oltás után. Ez már csak így van.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: