Új privát üzeneted érkezett!

köszi a tanácsokat.

Till,
mingyá megyek sörér' a DM-be! :lol:

Pattogó
,
milyen tápszert tartasz otthon és hol veszed?
(végszükség esetére)

CSIBE és ZSRIT,
hepi börzééééé!!!!!!! :lol: :lol:

Zsrit,
megértem én a depit. Valamitől folyamatosan feszkó vagyok és be vagyopk szarva, h a jövő héttől egyedül nyomom itthon :(
Hát 3 gyerkőccel el sem tom képzelni. Valószínűleg Teo ezért is lesz egyke :?

Teocska egyébként ma reggel óta aludt összesen vagy 2 órát

:roll: :roll: ahhoz képest, h az írás szerint 19-et kéne neki per nap... hááááát.
Még jó, h Anyukám itt van.

Betty
,
nagyon sajnálom Apukádékkal a sztorit. Pedig ilyenkor extrán fontos a család. Szerencsére én csak pozitívan csalódtam ezen a téren...

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Na csak gyorsan, mert Szonjám itt ficereg a kendőben...

Anyabébi
Hát igen, látni, hogy minden kijön a gyerekből, amit megvett, elég kétségbeejtő… Viszont vígasztal a tudat, hogy Barni nem semmi csávó lett, gyomorzáródás ide cagy oda. :lol:

Screen
Tényleg ne stresszelj! Tudom, könnyű mondani, de nagyon összefügg a szoptatással. Ráadásul amit leírtál, az abszolút nem probléma, hanem valóban annak a jele, hogy annyi tejed van, amennyi kell.
Amúgy nekem is sz@r, hogy egyedül vagyok - úgy megszoktam az elmúlt három napban, hogy pasim itt sertepertélt körülöttünk... :cry:

Pattogó
Már én is gondoltam arra, hogy a biztonság kedvéért tartanék itthon tápszert, igazából csak a magam megnyugtatása végett – te milyet szoktál venni?
Ja, és a blogod linkjét küldd már el lécci, mert nem találom sehol, pedig úgy megnézném…


Sztercsi
Édeskömény teát adtunk neki: pár pillanatra forró vízbe áztatva, csak hogy épp színe legyen a víznek…Mai naphoz kitartást és jobb hangulatot!!!

Eszti
De jó, hogy jöttél! Tündér a kis Sophie! És híres...! :D

Betty
Sajnálom, hogy ilyen húzós volt a szülés, az itthoni rokonokról nem is beszélve… de igazad van: az eredményt kell nézni! Azért jó, hogy megmondtad apukádnak a véleményed, semmi értelme a szőnyeg alá söpörni a sérelmeket, mert csak neked lesz rossz.

Till
Neked tényleg az ősz a kedvenc évszakod? Nahát! Én a tavaszt imádom! Nekem az ősz naon elmúlós, melankólikus…Mi amúgy tegnap voltunk egy gyönyörű helyen sétálni: erdőszéle, mező még zöld fűvel – csodálatos volt! Úúúúúgy lóra pattantam volna és könnyű vágtában mentem volna pár kört… :roll:
Pihenőszék bevált ezek szerint?

Játszócumi: én nagyon ellene voltam, tulképpen nem is tudom miért, de két napja beüzemeltem és működött. Olyan esetekben, mint amit Csibe is írt, hogy már nem éhes, de nyűglödik és nem tud bealudni – tökéletes. Merthogy nekem ilyen helyzetekre csak a ringatás működött, de nem bírja már a hátam sokszor... A cumit meg csak tartani kell, mert kiesik a szájából. :lol:

Csibe
Hogy te milyen találékony vagy! Bimbóvédőt a cumira! Őrület...

Kép
szilveeaa
 
 


Till Csibe a tali szervező.........én mindenkivel nagyon szeretnék talizni!!!!!!!!!!!
itt mindenkinek köszönhetek sok mindent!!!!!!!!!!!
IMÁDOK MINDENKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

RITA és CSIBE nagyon boldog születésnapot Nektek!!!
Vendég
 


Látom ez a mai, a babás anyukák napja! :D :D :D Örülök neki, hogy tudtok jönni! :D :D :D

Eszti: Sophia hercegnő csodálatos kislány! :wink: :D

Betty: Sajnálom, hogy csalódnod kellett apukádékban, de annak nagyon örülök, hogy anyósod a jó irányba változott!!! :)

Kkia: Akkor ezek szerint Te is kivárod az idődet... :roll: :roll: Gratulálok a barátnőd kisbabájához! :wink:

Anyabébi, Sztercsi: Merre vagytok? :roll: :roll:

Nálunk helyzet változatlan, nst rendben, méhszáj továbbra is 2111-es, magzatvíz tiszta. :) Viszont holnap reggel fél 8-ra be kell mennem, mert csinálnak egy OTT-t... :roll: :roll: És ha az is rendben, akkor is szombaton már tutira megindítják, mert egy hétnél nem várnak többet... :twisted: :twisted: Szóval nagyon úgy néz ki, hogy a héten én már babázhatok!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Csilla - mi az az OTT??? :shock:

Kép
kkia
 
 


Oxitocin terheléses vizsgálat. Az a lényege, hogy rátesznek nst-re, elkezdik adagolni infúzión keresztül az oxitocint, folyamatosan növelik az adagot, ez fájásokat idéz elő, közben azt nézik, hogy a baba szíve hogy reagál rá. :roll: :roll: :roll: Na ezt megintcsak jól leírtam, de remélem azért érted. :wink:
bobóbaba
 
 


Csilla- Hát, ilyenről még nem hallottam, de én egy idő után abbahagytam a szakirodalom olvasást is, mert már kezdett bennem minden összezavarodni :roll: de értem, úgyhogy nagyon jól leírtad :wink: És ez nem indítja be a szülést egyébként?

Kép
kkia
 
 


nekem az oxitocin anno a Máténál rögtön brutális 1 perces fájásokat csinált..... :shock: :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Raktam képeket Martinról!
Ahogy tudok,jövök!

puszi

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kkia: Szerintem egyértelműen igen, de állítólag nem.... :roll: :roll: (pedig úgy tudom, hogy burkoltan így nevezték el a szülésmegindítást)

Nita: Komolyan??? :shock: :shock: :shock: Akkor én most mire készüljek??? :shock: Neked miért kezdték el adni? Valamit légyszi mondjál, mert eléggé be vagyok fosva... :oops: :oops:

Sziszkó: Megnéztem a képeket!!! :D Martin egy igazi kis szívtipró legényke! :wink: :D
bobóbaba
 
 


bobó nem akarlak én ilyeszgetni!!!!!!!
ez igazából reagálás kérdése.....lehet nem reagálsz rá ugy mint én
nekem akkor azért adták mert jók voltak a fájásaim de rövidek......meg köcsög volt az akkor dokim....
annyiból meg jó mert gyorsítja a szülést......
de kérhetsz fájdalom csillapítót is mellé.....ne félj!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita. Nem tudom mi lesz... Igazából az a bajom, hogy a kórházban nekem senki nem mondta, hogy ez egyenlő az indítással és úgy készüljek, viszont mindenhol ezt hallom...És hát nekem sem mindegy, hogy hogyan készüljek. :roll:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!
gyors bekukk...
visszaolvasni reménytelen.... talán az uccsó 1-2 oldalt átolvasom..


NAAAAAGYYYYYOOOON NAAAAAGYYYYY GRATULA MINDEN KISMAMINAK A BABÁKHOZ!!!!

MÁR CSAK 6-otokért kell izgulni és telhes a csapat!!!!!!! tök jóóóó!!!!

Néztem a tabliban,h Mrsparis volt legtovább 2in1 .... :o)

Rólunk röviden:
voltunk kontrollon,minden ok,2-3 hét múlva újra kell mennünk,megint nézik,h nem vérszegény-e...
kórháznak "hála",mi már ott beállltunk a 3órás evésre,ezt itthon is tartja Kiscsillagom,sőt tegnap elkezdett átállni a 4órásra....
éjszaka 2x3órát sikerült aludnom....!!!!!
Egyenlőre úgy néz ki,h egy nagyon kiegyensúlyozott,nyugodt Babát kaptunk ajándékba :o)

Megpróbálok visszakapcsolódni a topic életébe,remélem sikerül...

Kép
jovana
 
 


Cső csajok!

A mai CTG-n a fájás verte a plafont (120-130) viszont gyerek szívhang nem naon volt, mert egyfolytában elmászott. Azt mondta a védőnő hogy ebből gyerek lesz nemsokára.
A doki meg azt, hogy ha még hétfőig egyben vagyok akkor hétfőn CTG, aztán kedden befekvés ha addig semmi. De én tuti szülök a héten!!!!
Meg figyelnem kell, hogy mocorogjon a gyerek, ha nem mozog akkor szintén kórház.
Most meg itt parázok, mert egész nap keményedek, csak nem tudom, hogy ez most mi? Barninál is így kezdődött :oops:
Bár látnám már a nyákdugót, vagy folyna a víz :oops:
A babám az mocorog veszettül, érzi a vesztét? :mrgreen:

Karamalz: láttam ma a Sparban is, kétféle dobozosat.

Csibe és Zsriti: Tényleg heppi börzdéj!!!
anyabebi
 
 


Ja! Nekem meg sem nézte a méhszájat. Nem tom miért. :evil:

Szilvi: Pattogóblog: http://www.pattogoo.blogspot.com/
anyabebi
 
 


Sziszkó!
Hova raktál képeket?
Én a gmailon nem látom csak a régieket, nálad.

Eszti Szofiját láttam!! Nagyon szép a jány és mekkora haja van :shock:
anyabebi
 
 


anyabebi reméljük még az éjjel beindulsz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elképzelhető, hogy szülés előtt nem sokkal még szanaszét rúgja a belsejemet?
anyabebi
 
 


Azt a sört én is megnézem. Bár tejci van elég, de sosem lehet tudni. Most megint annyi tej van, hogy szétdurran a cicim, mire eljön a szoptatás ideje. De Milán szinte mindent befal, csak kb. 20 ml-t tudok lefejni. Szerencsére azért ma már összejött egy deci, így ha este rájön a falánkság, lesz tartalék.

Atyavilág, hát már taliszervező lettem!!! :shock: :D Na jó, akkor majd ezt jól lezsírozzuk. Keresünk egy jó kis cukrászdát és megdumáljuk, hogy ki, mikor van már mobilis állapotban. :D

Köszi-köszi-köszi a szülinapi köszöntéseket!!! :D

Szüljetek!!!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hasfájásra Nektek mi vált be a szopin kívűl?
Általában este a fürdést követő kaja után kezd fájni a pocakja,simogatom,masszírozom,de néha olyan keservesen tud sírni. úgy sajnálom szegénykét... szerencsére nem tart sokáig max. 30perc...
Nálunk az a baj,h Fédra nehezen büfizik,most próbálom rászoktatni,h addig nincs alvás,míg nincs büfi...de elég nehéz... :?

séta: szerencsére még kedvez nekünk az időjárás min.1 órát sétálunk,imád kint lenni,szereti ha be van bugyolálva,nagyon jót alszik kint... tegnap még a fűnyíró és a lombszívó se zavarta.. :lol:
mondjuk ma lusta volt az anyja és nem vitte ki :roll: :roll: :roll:
na de hnap majd bepótoljuk...

Lehet egy felvetésem? mi lenne,ha mindenki a szüléssztoriját nem ide írná,hanem a gmailre,mert szerintem sokunknak kiesett jó pár oldal és nincs idő visszaolvasni,viszont nagyon érdekel az összes szülésélmény.....

Mrsparis: detto, szerencsére nálam sincs depi,sőt imádok minden percet,amit Fédrával tölthetek és olyan jó,h férjem is korán itthon van,siet haza minden nap,és a 7végén is együtt vagyunk. imádom,ahogy nézi,babusgatja a kicsit,reggelente közénk vesszük és csak bámuljuk a mi kicsi Lányunkat.... :lol:
mondjuk egy kicsit már várom,h Fédrával elmessünk 1-2 programra...

Kép
jovana
 
 


anyabebi írta:Elképzelhető, hogy szülés előtt nem sokkal még szanaszét rúgja a belsejemet?

Nekem konkrétan ezért indult be a szülés, kirúgta a magzatburkot... 8)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kismamik! Kitartás! Legkésőbb jövő hét végéig sztem mindenkinél meg lesz a BABA!!!! :wink:

Kép
jovana
 
 


Vcsibe Zsrit boldog szülinapot.

A találka jó ötlet benne vagyok. :D

Betty sajnálom ami történt,fel a fejjel.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabébi szüljé már meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És a többiek is.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kkia: ugye Téged találtalak meg az iwiw-en a vezetéknév klub-ban? Én is tag vagyok :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovanna van mikor Barni se büfizik..ilyenkor leteszem az ágyába hasra és akkor jön az óriási büff!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó!

Szívből gratulálok Martinhoz!!!!!!

A többi újdosült anyukának is nagyon sok boldogságot kívánok a kicsikhez!

üdv

Böbi, a májusikatól
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok kedvességet Nektek és a szülinapi jókívánságokat is! - Szilvi írta sms-ben hogy gondoltatok rám, úgyhogy gyorsan benéztem ...
A gond az hogy Zoé elég üvöltőgép, bár szeretjük imádjuk de nyírja az idegeinket rendesen ... sikít mint állat.
Főleg este.
Sosem tudom mi baja, szerintem nem lehet éhes, bár én megmondom őszintén nagyjából időre szoptatom 3 óránként mivel akkor sem jobb a helyzet ha többször eszik ... sőt rosszabb.
Szerintem hasa is fáj, plusz nagyon nehezen alszik el ami részben a mi hibánk is mert sokat van kézben és sokszor "altatva" raktuk le...
Állandóan agonizálok persze az "el lehet rontani vagy sem" egy ekkora gyereket? kérdésen ...
na most mennem kell mert télleg üvölt

mindenkinek sok puszi és kitartás
és még egyszer köszönök minden kedvességet!!!

R

Kép
zsrit
 
 


Hello lányok!

Anyabébi, már aszittem, hogy meg is szültél :roll: Még most is csak jövő hétfőre rendeltek vissza? És a méhszájat se nézte meg? :shock: Ezek nem normálisak...Ez tök fura, hogy ennyire különbözik a protokoll az egyes kórházakban.
Igaz, hogy én sem vagyok előrébb a péntekemmel...de én is bízom benne, hogy pénteken nem ctg-re kell menjek már :roll:

Csilla - nálatok is nagyon kommunikatívak, úgy látom...tök jó, hogy az ember nem tudja, hogy mire számítson...és mi van, ha tényleg megindul az oxitocin-tól és te meg nem úgy készültél??? Fussál haza pakkért vagy mi?

Jovana - de jó, hogy újra itt :D Fédra gyönyörű baba!
Igen, én is ilyen szép vezetéknevet örököltem :wink: Nem is vettem fel a férjem nevét :roll:

Süncinek vajon milyen komplikációja volt, hogy még mindig lábadozik? Mindenesetre mielőbbi jobbulást neki és várjuk vissza!

Kép
kkia
 
 


Nita: köszi a tippet, megnyugtattál,én is ezt szoktam csinálni Vele... akkor jól teszem...

Örülök,h hiányoltatok.... :lol:

Kép
jovana
 
 


Anyabébi: Hajrá!!!! Kép

Kkia: Ezt én sem értem igazán, hogy hogy lehet egyes kórházak között ekkora eltérés... :shock: :shock: :shock: Mondjuk a mai világban már nem kéne meglepődni semmin. :roll: :roll: Úgy oldjuk meg a dolgot, hogy mivel anyum a kórházban dolgozik, és ő is fél 8-ra jár, így velük elmegyek reggel, Apa meg itthon lesz teljes készültségben. :roll: :roll: :roll: Aztán ha van valami, akkor majd rohanhat szegény a cuccokkal utánam, meg hogy le ne maradjon a kisfia születéséről... :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Jovanna örülök hogy megnyugodtál!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Már másfél órája kidobott az ágy. :shock: :shock: :shock: Elmosogattam, rendet raktam, és feltakarítottam a konyhában. :roll: :roll: Apa meg békésen szundikál itt mögöttem. :D
Nagyon izgulok, hogy mi lesz ma. :roll: Ha lesz valami, üzenek vagy Apa jön tudósítani! :wink:
Muskétás-társaim: Kitartás, már tényleg csak napok kérdése, és mi is babázhatunk végre!!! :D

Puszi Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Basszus megszűnt a vonalzóm létezni :shock:
Gyerek mostmár bentmarad?
anyabebi
 
 


Bobó,

izgulunk érted! :roll:
igen, nekem is oxival próbálkoztak az indításnál.
Mondjuk én sehogy nem reagáltam rá, de ez egyéni..

Jovana,
üdv újra itt!

Zsrit,
de jóóó, h benéztél!


Mi egészen jól aludtunk, pontosan 3 óránként ébredt, de most nyűglődik, nem tud elaludni.
Szííja a cumiját :lol:

Ja, mi az itthon töltött kb. második napon adtunk neki cumit. Az valamennyire megnyugtatja, amikor fáj a hasa.
Cumisüveget viszont nem merek, mert a kórházba épp akkor jött be egy csaj, h 5 hetes a gyereke és egyik kaját üvegből kapja, a másikat ciciből és leszanálta a cicit.
Iszonyatosan lebaltázták, h ilyet ne csináljon, mert egész másképp kell a ciciből és a cumiból inni... ezért durrant be a melle, mert a baba confused lett :roll:

Mikortól lehet kengurut használni????
nekem ilyenem van, de összevisszák az infók:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?mainmenu=uton&submenu=babahordozo&category=kenguru&empty=1&productid=221558&pageno=4&whid=25

meg mindig van ezer kérdésem, de elfelejtem, mire idejutok :(

kiszültem az agyam :( :D :D

Till,
tegnap ittam sört, várom a hatást :lol:
phüüüüü, iszonyat édes. Nem ilyen sörhöz vagyok én szokva :oops: :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi,

ezen mosolyogtam éppen, h a vonalzód már nem létezik. Holott mégis.
Na, mennnnyél szülni.
Mingyá itt az október vége. :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Screen: hát persze, mert a nemlétező vonalzómat kicseréltem egy létezőre :)
Frankón az volt ráírva hogy: ez a vonalzó már nem létezik :shock:
anyabebi
 
 


Jóóó reggelt!

Kislányom alszik, mint a tej, Apa dolgozóban, anya berakott egy mosást és netezik :D olyan szép idő van és úgy sajnálom, hogy nem lehet még kimenni a picurral...! Védőnő 2 hetet mondott!!! Mondjuk ha ebben benne van a kórházi időszak is, akkor úgy nem gáz. Szerintetek? Születéstől számított 2 hét vagy hazamenetel után számított???

Én mindenképp a gmail - re teszem fel a szüléstörténetem, egyrészt mert eléggé személyes, másrészt mert bazi hosszú...tegnap elkezdtem, mindjárt befejezem és teszem is fel, majd szólok!

Visszaolvasni nem hiszem, hogy tudok... azt már sikerült, ami akkor ment itt, amikor épp szültem, hát Csajok, végigbőgtem az egészet olvasás közben!

Elfelejtettem, de minden újdonsült anyukának nagyon gratulálok, aki közben szült!!!

Rita, nagyon sajnálom, hogy Zoé hasfájós, elhiszem, hogy nagyon nehéz lehet, főleg, hogy ott vannak még a fiúk is...! Ha bármiben tudok segíteni, nagyon szívesen!!!
Vendég
 


Hello lányok!

Öt és fél óra egybefüggő alvás után úgy érzem magam, mint a paradicsomban :lol:

Csilla - hajrá!!!! Nagyon szurkolok, hogy az oxi a "várt" hatást hozza meg :wink:

Anyabébi - ma is olyan aktív a kisfickó? De megfigyeléseim szerint vonalzó ide vagy oda, de a pocakbérlők nem maradnak bent :roll: :P

Kristóf lelassult kicsit, már nem pörög annyit, de azt jó hevesen csinálja időnként...mondogatom neki, hogy idekint tágasabb :roll:

Sztercsi - eltűntél??? Gyanús vagy nekem! :wink:

Gyakorló anyukák, szerintetek a mostani időjárásban milyen ruhát kell pakolni babcinak a hazahozatalhoz? Kell az autóban a vastag overál? Vagy elég egy vastagabb rugi egy pulcsival és egy takaró a hordozóba?

Kép
kkia
 
 


Sziasztok! Itthon vagyunk, de nagyon megszenvedünk a kajcsizásokkal. Nincs elégtejem, de próbálom szoptatni. A cicin mindig bealszik, mikor a korábban lefejt tejjel vagy ha nincs tápszerrel pótolnánk úgy alszik,hogy alig lehet felébreszteni. Aggaszt nagyon hogy nem hízik, 3,790-el született,most 3560 a súlya. Ti mit tennétek, felejtsem el a szopit és mindjárt tápszer? Nem akarom,hogy éhezzen. Nem látszik éhesnek sokat mosolyog,nézelődik. Ha van valami ötletetek nagyon megköszönném mert kikészülök.:(Mindjárt teszek fel képet is.

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Sziasztok!

Bocsi, tegnapi NST után már nem kapcsoltam be a gépet, inkább sétáltunk utoljára hármasban(a négylábúval).

NST tökéletes, magzatvíz színtiszta, méhszáj 2100 után végre 2111, de a doki szerint ez még édes kevés. Szerdán NST újra.

Viszont hajnalban elbúcsúztam a nyákdugótól!!!!!

Bobó! Szorítok! Kép

Anyabebi! Sűrűk azok a keményedések? Miért nem néztek meg????

kkia! Helyzet?

Kaptam hírlevelet, hogy a pici kint töltött idejéről, stb, stb. Bakker én még nem szültem!!!!!
Vendég
 


Sophia egy tündéri baba! Tényleg mekkora fekete haja van!!!!
Vendég
 


Sztercsi, én attól a hírlevéltől halál depi lettem anno!!! És én még következő héten is kaptam, gondold el...! Neked ilyen már nem lesz!
Vendég
 


Szia Eszti!
Remélem is. Vagy el sem olvasom. A szüléstörténetedre nagyon kivi vagyok! Amint olvastad sokat gondoltunk rád. Azt hittük az a fránya ballon....na de nem vagyunk orvosok.


Tegnap a dokimat vártam, hogy megvizsgáljon és éppen akkor toltak ki egy kismamát az újszülöttel a szülőszobáról. A család puszilgatta őket. Na ott a könnyeim mellett majdnem el is ájultam. Szerintem paráztam kicsit.
Vendég
 


Eszti - Sophia baba tényleg egy tündérmanó a gyönyörű sok hajával! Szerintem Kristófnak is tetszene, mert amikor megnéztem képeket, heves lábmozgásokkal jelezte a bordámmal, hogy bejön a kiscsaj neki 8)

Szüléstörténetre én is kíváncsi vagyok, tényleg rengeteget gondoltunk rátok, ennyit talán senkit sem kínoztak, mint téged :?

Sztercsi
- nyákdugó gratula :D Basszus, minek tud az ember örülni... :roll: :roll: :roll:

Nálad is lesz olyan OTT szerdán, mint Csillánál?

Nálunk a helyzet szerintem változatlan. Nekem sose mond számot a méhszájra a doki, csak annyit, hogy "valamit nyílt" és hogy már lejjebb van a buksija. De ő is azt mondta, hogy ez még kevés...
Viszont ahogy írtam az előbb is, már érezhetően nem mozog annyit, mint napokkal ezelőtt...De mi csak pénteken megyünk újra.

Kép
kkia
 
 


Sztercsi, mindjárt kész a sztori!!!

Kkia, akkor még jobban várjuk Kristófot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Kkia!
Tuti nem lesz olyan vizsgálat, mert akkor már az Esztinek is csináltak volna anno. És én még csak 1 napot húztam rá.
Nincs beleírva a kiskönyvedbe a méhszáj? Én onnan sasolom ki, bár a tegnapit fordítógéppel kellett volna és kikövetkeztettem, mert nem hasonlított a vége a 0-ra, hanem inkább 1-re :)
Vendég
 


Eszti - OK, mindjárt meg is mondom neki, hogy húzzon kifelé csajozni :wink:

Kép
kkia
 
 


Sztercsi - nem látom...nálam is valami rovásírás van csak benne...A bélyegzőn kívül nem tudok elolvasni semmit. De számok nincsenek benne úgy látom...

Épp tegnap "beszéltük", hogy ahány kórház, annyiféle vizsgálat...nálunk sem emlegették még ezt az ott-t, ezért fogalmam sem volt, amikor Csilla írta...

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: