Új privát üzeneted érkezett!

Csilla!
Anyabebi bizti sétál Apával, hátha az segít. De hogy már mi segít igazán....
Vendég
 


Szerintem rajtunk már semmi. Csak a idő!!! :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Kukucs!

Cosmic,
szívből gratula, sok boldogságot Nektek! :D


Eszti, Char,
üdv itthon :D

tillidian
 
 

 
 

CharÜdv a babázók táborában!! :lol:

Eszti
Jó újra hallani a hangod :D

Till
Ha éjszaka nem szopiztatsz, neked bírja a melled? Főleg, hogy napközben sokat van rajta a kicsilány.. :?: Nekem ha egy szopizás között mondjuk 4 h kimarad, már kőkemény a mellem és tökre fáj :roll: Nemtom hogy fog ez beállni...
Köldökcsonkkal mi a helyzet?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hahó lányok!

Muskétás társaim, ne aggódjatok, semmit sem csináltunk stikában, leginkább nem szültünk :( Na, majd holnap... :wink:
Megint sikerült kétszer fél órát aludni délután, olyan horkolós-nyálcsorgatós alvás volt apa szerint :oops:
Ez az óra átállítás és korai sötétség is teljesen megkavar...

Eszti, Char - üdv otthon! :D Mindkettőtök sztorija nagyon érdekel, bár Char-ét szeretném leginkább legkoppintani :wink:

Megyek vissza pihizni, holnap délelőtt ctg. Utána jövök...vagy nem :wink:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap végül horrorisztikus esténk volt: kicsi lány végig sírt két etetés között, de ez még hagyján. Amikor megszoptattam – persze teletömte magát, ahogy szokta – full kirókázott mindent: rám, a szőnyegre, stb. Tök ijesztő volt…. Gondoltam, utána már tuti aludni fog, hát nem. Tejem persze már nem volt sok, ő meg kaját követelt, mintha mi sem történt volna, úgyhogy most először cumisüveg összeszerel, tea beletölt, aztán hajrá… Pedig úgy terveztem, hogy cicin kívül semmi nem kap jó ideig. Hát ember tervez… De nem dőlt össze a világ, beszlopált jó adagot abból is, aztán aludt végre. Ja, és éjjel beriasztott a légzésfigyelő – megtépázott idegrendszeremnek még pont erre volt szüksége… Mai napig nem tudom mi volt... Hát ennyit a tegnapról. :roll:
Ma jobb a helyzet, sétáltunk egy nagyot, kávéztunk egy McCaféban… Legalább nem teszkó…

Közben jött Zsrittől sms (még tegnap, de én sem voltam túl jó állapotban lsd fent), kérte hogy továbbítsam az alábbiakat:

Sokat gondolok a kis társulatra és drukkolok akik még nem szültek, nem bunkóságból nem írok, de egyszerűen nincs lelkierőm bekapcsolni a gépet… Nyúz a depi sajnos, plusz nem tudok aludni akkor sem ha Zoé alszik, nemtom miért tiszta ideg vagyok. Ja és hangolom össze a három gyereket! De sok puszi nekik!

Eszti
Ezek szerint téged elkerült a hazatérés utáni depi – de jó neked!!!

Cosmic
Gratula a Pepéhez és sok boldogságot Nektek!

Moncsi
Élvezd kis Hávájt!!!! Irigyirigyirigy… :lol: :lol:


Anyabébi, Kkia, Sztercsi, Bobó: DRUKKOK!!!! ++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Kedves Lányok,

köszönöm a gratulációkat, a súlyt persze elírtam ( :oops: ), nyilván 3650g (azért ez sem kicsi!), de hát villámsebességgel gépeltem, megérthetitek. Sajna nincs időm semmire a gyerek mellett, még úgy is, hogy van nagyi segítségem.

Nagyon-nagyon gratulálok az új babákhoz, majd megpróbálok visszaolvasni, nem tudom, van-e rá esély.
Látom Paris és Char bébik is kibújtak, sőt, már otthon is vagytok. Sok szeretettel gratulálok az apróságokhoz!

Anyabébi, egyben :wink:

Mindjárt visszakeresek egy összefoglaló táblit, hogy képbe kerüljek...

Kép
cosmic girl
 
 


Szilveeaa
Hát nem irígyellek a tegnapi nap miatt... mi lehetett a baj? Lehet, hogy sokat eszik a kislány... védőnőt nem kérdezted? Bár állítólag vannak "bukós" babák.. vagy ha nem zár még rendesen a gyomorszáj, akkor is járhat így a babci.. Légzésfigyelőd milyen márka? Előfordulnak téves riasztások sok esetben... Én azt se tudnám mit tegyek hirtelen ha beriszat.. :roll:

Tényleg végül Szonja kapott a Strepto miatt antibogyót? Bár már kehet hogy kérdeztem...

Zsritnek jobbulást!! És csak jöjjön ha lesz ereje, itt megbeszélhetünk sokmindent!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Szilveeaa: szerintem csak a sírás miatt rókázott a Szonja, nekem a Barni iszonyat bukós volt, na neki nem zárt rendesen a gyomorszája, állandóan tocsogtunk, de egész az elejétől, Szonjának viszont eddig nem volt gond ugye. Ne aggódj csak szar napja volt :) Puszi neki :)

Zsritit épp kerestem, de gondoltam, hogy nincs túl jó passzban. Na mindegy majd javul a helyzet. 3 gyerek azért nem lehet egyszerű :shock: .

Cosmic, Eszti, Char: gratula a babócákhoz :), legyen benne sok-sok örömötök.

Kkia
: a cucc-trükk nekem nem jött be, már csütörtökön bepakoltam mindent a kocsiba :oops: . Egyébként énis elég szarul alszom pár napja, forgolódok összevissza. :evil:

Holnap nekem is CTG, hacsak... de úgy látom csalánba nem üt a ménykű :mrgreen:

Drága kis muskétások jó éjt nektek, na persze a többieknek is, de a saját "fajtámmal" vegyülök most :mrgreen:
anyabebi
 
 


Hello Csajok,

gyors bekukk.
ESZTInek és CHARnak óriási gratula, nagyon ügyesek voltatok!
Sok tejcsit és könnyű éjszakákat kívánok!
:D

Drukkok +++++++++++ a soronkövetkezőknek! :D

Mi megvagyunk, a hosszú 7vége mind3 napján voltunk már sétálni, azt nagyon élvezzük.
Hasfájás az bejátszik esténként, néha a végkimerültség jelző is majdnem bejelez, de valahogy mindig túléljük :roll:
Anyós elhagyta a házat, segített rengeteget, de néha az agyamra ment. :? Most azért hiányzik.
Holnaptól meg Anyukám jön segíteni egy hetet.

Vérnyomim úgy tűnik, h helyreállt :roll: , már 2 napja nem vettem be gyogyót 8)

még pár oldalt vissza kell olvasnom és utána ígérem, h naprakész leszek!

Mindenkinek puszi, gyönyörűek a babák!!!!!

Kép
screen
 
 


Kép
bobóbaba
 
 


Sziasztok! :P

Szilveeaa,
akkor egy cipőben járunk! :oops:
Nagyjából 3 órát aludtam tegnap éjjel - azt is több részletben, szal még depire sincs időm :shock: . Nálunk is volt telibe-róka, szopi szopi hátán, összef@sás - ruhacsere, mindez nyöszörgés-sírogatással megspékelve. Apát átköltöztettem a szomszéd szobába, legalább ő aludjon (Vackor hál'istennek Nagyinál van, ősziszünet :P )
Légzésfigyelőnk nincs, az én vagyok...Szóval kitartás...

Őzike,
ó, dehogynem szopizunk éjjel! (Lencsi most aludt el 8-kor, szopik 11, 3, 7 körül lesznek, hacsak közben nem kér még nasit :shock: )
Melleim strapabírók :wink:
Szerintem is majd beáll ez... :roll: ugye? :roll: :oops:

(köldökvar végül több darabban vált le, de túlvagyunk köszi a kérdést! :P )

Drága Muskétások, rajtatok a topik szeme! :D

(Zsritnek léleksimi :oops: )

Monica,
köszi a privit!

(Az a baj, hogy ilyenkor még nem tudok aludni, pedig most lehetne :oops: -aztán lehet, hogy lesz olyan idő, amikor már állva is megy majd az alvás :lol: )

tillidian
 
 


Őzi
Valszeg csak sokat evett plusz a sírás... de holnap jön a védőnő, majd rákérdezek. A légzésfigyelő Angelcare, de szerintem lemászott a matracnak arról a részéről, ami alatt vannak azok a figyelő lapok és ezért volt a riasztás.
Kérdésedre válaszolva nem kapott antibiotikumot, mert neki negatív volt a strepto. Hála a jó égnek... :roll:

Anyabébi
Aztán magától elmúlt Barninál ez a gyomorszáj dolog?

Screen
Klassz, hogy jobban vagy!

Till
köszi! :D

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

szilveeaa: Sajnálom az estéteket. Nekem Vivi hasfájós volt, Lara meg bukós. Larának folyton röfiböfi szaga volt a sok bukástól. Csatlakozom a többiekhez, hogy valószínű a sírástól jött vissza a cucc, vagy a böfi nyomta ki neki. Bencus is szokott ilyet csinálni. Egyszerre jön az orrán és a száján, ha nagyon tele eszi magát. Ilyenkor oldalra fordítod, kicsit megveregeted a hátát és ennyi.

Én meg olyan hülye vagyok... Tegnap simán kiment a fejemből minden. Elfelejtettem, hogy apus megy már dolgozni, és majdnem elfelejtettem neki kaját csinálni.. Ma meg vittem volna Vivit oviba.. Még jó, hogy szólt a férjem, hogy őszi szünet van... :roll: :lol: :lol: Evvan na. Pedig fáradt sem vagyok. 8) 8)

zsritnek üzenem, hogy tessék beszélgetni másokkal. Velünk, szomszéddal, postással akárkivel, mert a depi nem fog magától elmúlni!! Muszály beszélni, kicsit másra figyelni! És persze milliószor puszilom, és akkor is nagyon ügyes és nagyon jó anya, ha nem is érzi úgy néha!!

Na megyek, teszem a dolgom és jövök amikor tudok. Addíg is a pocakosok szűűűllyenek, a babások meg babázzanak. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Mondjuk el tudnék képzelni jobbat is, de ne panaszkodjon annyit az ember jánya. :)

Szilvi: nagyon nehezen kb.10 hónapos korában kezdett javulni a helyzet. Eleinte azt mondták majd ha darabosat eszik jobb lesz, hát nem lett. Aztán kb. 7 hónaposan kezdett kapni gyógytápszert ami elég sűrű volt akkor már azért jobb volt.
Mindig ki voltam akadva, hogy nem hiszik el milyen rossz a helyzet, mert azt mondta az orvos amíg gyarapodik addig nincs gond. De amikor láttam, hogy kb. az egész evése jött a büfivel eléggé kétségbe voltam esve. :shock: Mostmár mindegy itt van és engem boldogít, ez a lényeg :mrgreen:

Megyek ma az orvoshoz, valszeg fejbecsapom ha nem tesz valamit az érdekemben!!!! :lol: :lol: :lol:

Úristen ma vagyok 39+6 :shock: , ezt is megértük :)
anyabebi
 
 


jelentem, visszaolvastam mindent: ától cetig :lol:
eddig tartott.

nekünk a köldökcsonkunk tegnap esett le. :shock: vigyáztunk ám nagyon rá! :D

depi: engem is kerülget, néha utolér. Időnként elbőgöm magam, csak úgy...

tegnap viszont azt vettem észre, h tök puhák a cicijeim :cry: , etetés után ( 70-et evett), alig jött valami a mellszívóval :(
gyorsan megittam 1,5 l vizet húzóra, egy tejszaporító teát, homeos bogyót.
de még mindig nem tűnik túl telítettnek.
Reggel keveset is evett Teo, de szerencsére nem reklamált, bealudt.
Most meg fogom mérni, h mennyit kajcsizik.
Nagyim megint nincs jól, lehet, h azon aggódom és azért lett kevesebb a tejcsi...
Hogy mindig van vmi....

+ még a mai kellemes időőő...

Viszont COSMIC-nak még nem gratuláltam! Hurrá, kicsi PEPE éljen soká!
:lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi,

hajráááá!
Azéééé még a héten nem fogsz rekordot dönteni (már ami a terminus túllépést illeti) :lol:

Nálunk a bukás minimális. Eddig.
De vallom már a sohase mond, h soha elvet, mert egyik napról a másikra történnek a csodák. :roll:

Kép
screen
 
 


Tényleg.. :oops: :oops: :oops: Cosmic: naaagy gratu Pepéhez!!:D:D

screen: Ne stresszelj!! A melled ne úgy képzeld el, mint egy tejeszacskót. :D A szopi közben termelődik a tejcsi 70 %-a! Valószínű azért puhák a cicik, és azért nem jött belőle semmi, mert beállt a kereslet kínálat. :) Ha majd jön az ugrás, ami először olyan 6 hetes korban várható, akkor lesz kevés neki a tejecske, ilyenkor többet kell cicire rakni. Ennyi. :) Ne stresszelj. Az én megoldásom az, hogy tápszer mindíg van itthon. Biztos ami biztos. Inkább kidobom, de legyen itthon. Ez megnyugtat és nem stresszelek a tejkérdésen :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Cosmic, sok boldogságot, tejcsit Pepének és Neked mielőbbi visszarendeződést kívánok!

Szülés előtt állóknak mennek a drukkok +++++++++!

Screen, már én is nagyon szeretném, ha köldökcsonktól szabadulnánk! Na meg azt is, ha már puhák lennének a cicijeim.
Nagyidnak jobbulást kívánok!

Monica, ígérem rakok képet Benedekről, ha eljutok odáig, egyenlőre még a gépemről sem kerültek át a számítógépre.

Zsrit, sajnálom a depit! Sajnos nálam is jelentkezik időnként, bár igyekszem tudatosítani és lenyomni, de nem mindig megy.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!!!

Vcsibe,Zsrit: Születésnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot Nektek!!! Puszi
Kép

Én meg húzok is a dokimhoz, mert éjjel csak hánykolódtam az ágyban, reggel meg elaludtam... :oops: :oops: :oops:

Anyabébi: Sok sikert a dokidnál!!! :wink:
Meg ha még a többi muskétás-társunk megy, akkor Nekik is!!! :D

Majd jelentkezem! Puszi
bobóbaba
 
 


Jó reggelt!

Legnagyobb sajnálatomra depivel ébredtem. Ha látjátok a vonalzómat, akkor észreveszitek miért. Péntek szombat azt hittem menten megszülök, most meg fitten mozgok, a forgóm se szúrkál..........áhhhhhhhhhh!!!!Szülni akarok!!!! Ma!!!!

Szilveeaa!
Sajnálom az ijjedséget. A légzésfigyelőre ezt is mondták, hogy a piciknek van hogy egy pill kihagy a légzése az elején( ha jól emlékszem) és ekkor megrémiszt, pedig semmi gond.
Milyen teát adtál Szonjának?

Annyira telik az idő! Teó 18 napos, Bence 13, feljebb már nem is nézem...
Vendég
 


Én csak 13.30-ra megyek NST és azt hiszem AMnió is lesz, aztán doki.

DRUKK nektek is Anyabebi, Kkia, Csilla!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindjárt rakok képeket a gmaire! És még délelőtt megpróbálom összehozni a szüléstörténetet. Kislányom egy angyal, fél 3-kor meg 7-kor kelt, evett, kakilt, nézelődött, visszaaludt.
Nemrég mondták be a Slágeren, hogy ma 6 napos :D
Megjött a védőnő, utána pakolom a képeket!
Aztán még jövök...
Vendég
 


Kép Mai hangulatom :)




BOLDOG SZÜLINAPOT ZSRIT ÉS VCSIBE!!!!!! Kép
Vendég
 


sziasztok!!!

Nagyon nagyon köszönöm a gratulációkat, meg a bókokat Mariangela nevében is!!!! igen, úgy néz ki apa szineit örököltük-bár én ezt már akkor is tudtam, amikor még a pocakban volt.
Szóval tartozom egy szüléstörténettel...ma talán le tudom írni, mert a kislányom alszik (most aludt el) a kicsi fiam meg az anyósommal van. (bármit is írtam eddig róluk, azóta, amióta megszültem, bebizonyították, hogy jobban odafigyelnek rám mint a saját apám-sajnos, de erről majd később..)

szóval...hétfőn, okt.19-én, reggel 11-re voltunk berendelve a klinikára, ahol már várt a szülésznő. felvettem a hálóingemet és felmentünk az emeletre, ahol beinfúziózott és megcsinálta a beöntést. Utána várakoztunk...Közben bejött egy sürgős eset, de utánam császározták és így nekünk nagyon sietni kellett, nehogy történjen valami vele addig. Az aneszteziologos rossz helyre adta be az érzéstelenítőt és egyszer a két lábam között , utána csak a bal lábamban éreztem egy áramütéshez hasonló fájdalmat. Csak a bal lábam melegedett be, így kaptam még egy dózis érzéstelenítőt, hogy gyorsan lezsibbadjak (mert ugye, a sürgős eset várt ránk). szóval végül lezsibbadtam, de a sok gyógyszertől teljesen elkábultam és bár beszéltek hozzám, a szülésznő fogta a kezemet, nem igazán voltam ott 100%-osan. Éreztem a rángatást- a kicsim olyan nehezen jött ki, hogy az orvos szuszogott össze vissza, de végre ki sikerült őt húzni és nekem is megmutatták a paraván mögött. Akkora már elfelejtettem minden fájdalmamat, csak néztem és csodálkoztam mennyire nagy és gyönyörű babát hoztam a világra!!! Később odahozták nekem hogy megöleljem, majd levitték egy inkubátorba-csak hogy a hőmérsékletét ritmizálják. (itt minden babával ez történik). 2-3 óra elteltével már ott volt mellettem és kimondhatatlanul boldog voltam. A lábaimat viszont nem éreztem kb.12 óráig-s iszonyú fájdalmaim voltak. Gondoljátok el, mozdulatlanul szenvedni egy ágyon 12 órán keresztül!!!!! közben jöttek a látogatók és mindenkinek jópofit vágni, nagyon nagyon nehéz volt így, hogy fájt mindenem. Később (este 9-10 tájt) bejött az orvosom és elpanaszoltam neki a fájdalmaimat, mire ő talált megoldást és hamarosan kiment belőlem az érzéstelenítő. akkor meg elkezdett fájni a hasam a méhösszehúzódásoktól, szóval csak kb.1-2 órára voltam ismét ok. Azóta is fájok, s felvagyok puffadva, de már voltam wc-n is szerencsére 1-2szer, szóval alakul a dolog. Amikor pisilek, iszonyatosan fáj odalent. A kisfiammal nem volt még közeli sem az amit most átéltem, de sebaj, az eredmény számít: ez a csodálatosan szép hercegnő, aki most az álmok álmát alussza boldogan a kiságyában.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kukucccs :P

(mondanám, hogy jó reggelt, de gőzöm sincs, milyen napszak van, fél éjjel volt műsor :oops: - most épp kenguruzunk, hogy ki tudjak teregetni...Ki is mondta az elején, miko dicsekedtem, hogy Lencsi egy alvósbaba, hogy majd elromlik? :roll: Igaza volt :wink:
Esztikém, készülj! :wink: )

De mivel ez a legszuperabb topik a leggyönyörűbb-legjobb babákkal, a depit is könnyebb legyőznünk, ugye Csajok? :D
És imádom az őszt, ez a kedvenc évszakom... :D úúúgy mennék már sétálni!!!

Ti mikor vittétek/viszitek majd ki a babcit sétára? (nem Tescoba :wink:)

Légzés-kihagyás,
igen, az elején sokszor előfordul, engem a frász tör ki ilyenkor :oops: :evil:

Altatás,
Lencsi most velem alszik, jobb oldalára fektetem, úgy tapasztaltam, hogy háton fekve többször hagy ki lélegzetvételt, mint oldalán. A kiságyba szoktatás ráér...napközben pihenőszék, vagy rajtam csüng

MUSKÉTÁSOK SZŰLLLLLLYYYETEK!!!!!

tillidian
 
 


Betty,
fantasztikus ügyes-erős Csaj vagy! :D Így van, kicsi Hercegnőért mindent! :wink: Örülök, hogy anyósékkal jobban kijössz!

Lencsim elaludt végre, megyek házimunkázni :P

tillidian
 
 


Ami apuékat illeti...hatalmas csalódás volt ez az egy hét. Elhiszitek, hogy a 3 éjszakából egyikük sem aludt bent velem? (se apu, se a nevelőanyukám)vagy legalább napközben velem lettek volna. A telefonba még azt mondták,hogy segítenek majd, de végül nem lett semmi belőle, s nem is hozták fel egyáltalán a témát. Az anyósom éjszakázott velem az első 2 napon, majd a férjem unokatesója jött be és maradt velem az útolsó éjszakán. Még az sem érintette meg őket, hogy egy hozzájuk képest szinte idegen ember maradt velem, hogy segítsen. Csak hogy megértsétek, én nem akartam senkit magam mellé, csak az első napon, amikor még nem tudtam felkelni, de annyira erős fájásaim voltak, hogy végül is szükségem volt valakire a többi 2 napon is. Végül is ezért jöttek, nem?? Hogy megéljék velem ezt a csodálatos pillanatot, s hogy segítsenek ahol tudnak. Ehelyett csak azon járt az eszük mit főzzenek s hová menjenek el csavarogni-én meg odabent az útolsó napon egyedül a kicsivel segítségre szorulva. Kb. kétszer vigyáztak Iliaszra, hogy a férjem bejöjjön hozzánk és tudjunk két szót váltani a lelkes kisfiunk jelenléte nélkül-s most, hogy elmentek és beszéltünk telefonon, azt mondja, hogy ők igenis segítettek,mert vigyázott a fiamra. (ami egyébként nem segítség, hanem öröm kellett volna hogy legyen neki, hiszen nem látja őt csak egyszer egy évben).A klinikára meg azért nem jöttek be, mert hirtelen így döntött a nevelőanyukám csak éppen elfelejtették közölni velem. Én meg s---et csináltam a számból az anyósomnak mielőtt jöttek volna. Ja, meg hogy annyi pénzt kidobtunk a szülésre, biztosan ebben benne voltak a nővérkék is, szóval én nem lettem volna egyedül amúgy sem.(a nővérkék nem néznek rád minden 5percben, csak amikor rájuk szólsz, vagy lemosnak, vagy hőmérőznek. akármennyit is fizettünk a klinikának, de ezt mondjuk nem is az ő dolga, miután egy fityinggel nem támogatott bennünket)
Na mindegy, ne haragudjatok, hogy ide leírtam nektek a bánatomat, de annyira elkeserített a dolog, hogy muszály volt megosztanom valakivel.

Cosmicnak SOK SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK PEPÉHEZ!!!

Lányok, akik még nem szültetek kitartás, nemsokára kibújnak azok a babucik!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Screen,
EZT PRÓBÁLD KI:
www.karamalz.hu

Nálam ugyanez volt: estére löttyedt cicik. Mióta ebből iszom napi 1 üveggel, dől a tejci :wink:
(Tescoban, DM-ben lehet kapni - ja és nem fűződik anyagi érdekem hozzájuk :lol: )

tillidian
 
 


Tilli, nagyon köszönöm!!! Végül is itt fogom leélni az életem, velük, de látod, amikor szükség helyzet van-ők az elsők, sajnos az "otthoniakra" már nem számíthatok. De ez mindíg is így volt, csak én voltam vak és túlságosan megbocsájtó. Már nem bírom tovább, muszály volt kifakadnom, s ezt meg is tettem tegnap este a telefonban (mert ugye reggel már otthon voltak, de "elfelejtettek" felhívni engem ,hogy szerencsésen hazaértek, ja meg ha én hívom őket az olcsóbb) miután olyan vörös lettem mint egy rák és a párom meg is ijedt rendesen. Azt hitte mindjárt agyvérzést kapok.Olyan igazságtalan volt, s nem ismerte be, hogy nem úgy viselkedett mint egy apa-talán még egy idegen is jobban odafigyelt volna rám. Na jó, abbahagyom, nem akarlak benneteket az én problémáimmal traktálni .Sorry.

mindenkit sokszor puszilok!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
vissza olvasni nem tudtam........valaki összefoglalja nagyjából mi történt?

Barnikám már 2-3 napja 1x kel éjjel!!!!!!!!!!!!!!!!:))

SOK BOLDOG SZÜLINAPOT ZSRIT ÉS VCSIBE!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty!
Sajnálom amit apudék tettek. Sajna az ember rájön, hogy inkább csak magára számíthat. Igen, te nem velük fogsz élni, hanem a görög családoddal. Ők fontosabbak. Még akkor is, ha néha nehéz velük. És az a jó, hogy anyósod seígett neked ott bent.
Épp tegnap pityeregtem én is, bőgtem. Szegény Törpi lehet azért nem akar kibújni, mert az anyja bőg állandóan. Az anyámnak fontosabbak voltak a pasija szedett vetett ismerősei mint én, akinek szüksége lett volna rá, mert munkások dolgoztak 3 napig és felemelő volt kijárkálni hozzájuk és itatni őket, plusz az ebéd. Még az a szerencsém, van anyósom. Na aztán erre előtört bennem, hogy az apám b@ik a fejemre, hogy mindjárt szülök. Úgy vagyok vele, hogy ha ő így , akko én is, és egyáltalán nem fogok neki szólni, hogy megszületett az unokája.

Bocsi, látod, sose vagy egyedül és néha jó kiönteni a szívünket!

Szülni akarok!!!!!!
Vendég
 


Lányok, képeket dobtam a gmail-re!!!

Depis kismamák, ne szomorkodjatok, látjátok,végül én is megszültem :D pedig már félő volt, hogy bent marad a leányzó :D sok ölelést küldök és kitartás, én aztán tudom milyen nehezek ezek a napok, minden percben várni és várni...és felébredni egy újabb olyan éjszaka után, hogy nem történt semmi...! Higgyétek el, nemsokára megváltozik minden!!!

Depis anyukák, engem tényleg nem ért el az általatok említett "hazatérés utáni depi", irtó boldog vagyok, minden nappal egyre szebb a kislányunk, jó látni Rolandot, hogy mennyire szerelmes belé (is) és viszont...minden nap tartogat valami meglepetést; egy új grimasz, mosoly, hangocska...imádok anyuka lenni!!!
De ha szomorkodtok, gyertek és írjatok egy pár sort, úgyis mindig van itt valaki, hátha segít megosztani a problémát!!!

Rita barátnőm, MI A BAJ??? Gondolom nagyon nehéz három gyerekkel, de bele fogtok rázódni...!
Vendég
 


Sziasztok Lányok.
Mindjárt vissza olvasok.

Páris Eszti hallom Ti is a Sláger rádiót halgatjátok. :D Hát igen nemvolt nehéz Rátok ismerni. :D
Egész terhesség alatt és most is csak az szól Nálam is.
Talán ezért is figyel annyira Martinka ha reggelente szól a bumeráng.Én is szoktam beirogatni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, muszáj megreklámozni, annyira büszke vagyok RÁ!!! :oops: :D És hát nem mindenkit jelent be a Bochkor Gábor, hogy tudjon Róla az ország :D de Ő ezt is megérdemli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


akik depisek..tényleg sokat számít ha írtok ide!!!!!!!!!!
én nagyon depis voltam......de a lányok segítettek kilábalni belőle!!!!
amit ezúton is köszönök mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


No végre! Hétvégén nem mertem bekapcsolni a gépet, nehogy a Tomi morogjon. Most pedig 3 oldalt olvashatok át…

Kicsike, Martint meg kell zabálni, naaaaaaaaaaaaagyon édes. Kép

Kkia, nono, a skorpió nem is lelkizős. Én konkrétan egy antiszociális állat vagyok. ;) :D

Anyabébi, nem semmi milyen kaja-gondjaid vannak. :lol: Én most BÁRMIT megeszek.

Nitácska, majd tarthatnánk egy kismama-összejövetelt Kicsikével hatosban. :)

Pattogó, hogy állsz az evolúcióval? Kinőtt már az a plusz végtag? Mert engem is érdekelne a módszer.
Bence milyen kis álmodozó. :)

Szileeaa, Szonja is csudaszép! Nagyon cuki.

Tilli, én napközben fejek, abból a ciciből, amiből evett, közvetlenül utána. Így az esti szopit kiegészítjük a félretett tejjel. Milán is többet eszik este, csak így elég.
És már nem hagyom, hogy akármeddig szopjon. Ha bealszik közben, leveszem a ciciről, erre felkel ha még éhes és lelkesen folytatja. Így nem tart olyan sokáig.

Anyabébi, nekem burokrepedés volt, apránként kezdett el késő délután szivárogni valami vízszerű folyadék. Jöttem-mentem, csináltam a dolgom. Mintha kicsit bepisiltem volna, vagy nagyon erős folyás lett volna. A nyákdugó szerintem feloldódott a magzatvízben, mert egyszer kicsit véres volt a szivárgó folyadék.

Súly, én nem mérem babácskát, nincs is mérlegünk, így lövésem sincs, mennyit eszik. Teletömi magát, elégedetten hátradől és kész. Viszont ma voltunk védőnőnél, méredzkedtünk és már 4,5 kiló! Azaz egy kilót hízott a születése óta Milánka! :)

Hajnalocska, a méhem már szerintem teljesen visszaállt az eredeti méretére. Hasam még van, de kb annyi, mintha sosem edzettem volna hasizomra és pocakos vagyok kicsit. De a tavaly vásárolt farmerom újra jó rám!!! Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Betty
Sajnálom, hogy a szüleid csalódást okoztak, és át tudom érezni a bánatod :cry: Az fontos szerintem, hogy kiöntötted a szíved, és neki is megmondtad, hogy mi bánt. Legalább tudjon róla...

Sztercsi

Ne szomorkodj te se, már jön a kisbabó hamarosan, aki megvígasztal-- :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Csibe én benne vagyok a taliba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Sajnálom a szomorkodókat, de végülis ez természetes, és igeni tessék kibeszélni és kiírni magatokból!

Pocakosok hajrá!!!!

Babások sok-sok tejecskét!

Köldökcsonk: szombat este megváltunk tőle :)

Datolya: Mi újság Veletek?
pocok001
 
 


Anyabébi, sürgősen küldjél forralt bort!!! Virtuálisan még talán ihatok. :lol:

Tilli, ne hallgass a keresztanyádra!!! A 3 óránkénti szopizás be fog állni, ha már kicsit nagyobb a baba. Éjszaka meg szintén kell a tej, hülyeség a tea, Milán még nem is látott teát. Ha néhány napig nincs elég tej, semmi baj sincs, a babának semmi baja nem lesz. Ha gyakran teszed mellre, úgyis több lesz a tej néhány nap alatt és végül elég lesz. Nálunk is ez volt. Most már elég. (a következő növekedési-ugrásig)

Kedvesem nem semmi. Ha éjszaka a füle mellett ordít a baba, meg sem rezdül. Ha elkezd dumálni, azonnal felkel rá és nem tud visszaaludni, míg meg nem etetem. :lol:

Szilveeaa, sajnálom a rossz éjszakát. Hasonló volt nálunk is. Csütörtök este folyamatosan evett, semmi nem volt elég neki. Lefekvéskor sem akarta abbahagyni, de persze már nem volt mit adni neki. Pedig már pukkadásig kellett volna lennie… Végül inkább hagytam sírni. Nyugtattam, simogattam, kapott cumit, így végül elaludt. Jó négy óra múlva kelt fel, szóval nagyon éhes nem lehetett. Ekkor már újra bőven volt tej, így rendeződött a dolog.

Most én is össze vagyok zavarodva. Ebben az informedes cikkben azt írják, hogy ha fáj a baba hasa, nem szabad megszoptatni, mert csak rosszabb lesz. De van amikor sehogy máshogy nem lehet megnyugtatni.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe, Nitácska,
nem ér ám itt klikkesedni, minket, többieket is tessék meghívni a talira!!! :roll: :D :D

Vcsibe,
hajrá fejés! És pohárból adod vagy cumiból?

Játszócumi,
adtok ilyet?
én megpróbáltam, jött is egy fintor, majd cumi repülni tanult :mrgreen: :lol:

Eszti,
szuper a rádiós köszöntés! :D Isten éltesse Kishercegnődet! :D

Lencsink ma 2 hetes :D ill. majd este 20.22kor :x :wink: - kapott is fülhútást :lol:

tillidian
 
 


Pocifájáskor nálunk bevált a még egy kis szopi, utána tuti tud büfizni :P

tillidian
 
 


tillidian írta:Vcsibe, Nitácska,
nem ér ám itt klikkesedni, minket, többieket is tessék meghívni a talira!!! :roll: :D :D

Vcsibe,
hajrá fejés! És pohárból adod vagy cumiból?

Játszócumi,
adtok ilyet?
én megpróbáltam, jött is egy fintor, majd cumi repülni tanult :mrgreen: :lol:

Neeeeeeeem is klikkesedünk. Csak Nita itt lakik Halásztelken, Kicsike Taksonyban, én pedig kettőjük között Szigethalmon. Csak egy köztes cukrászdát kell találni. :D
De persze lehetne majd egy komolyabb talit is összehozni, jöhetnek majd pöstiek is. ;)

A lefejt tejet cumiból kapja Milán, de úgy, hogy a cumira ráhúzok még egy bimbóvédőt is. Enélkül nem fogadja el, de így fel sem tűnik neki, hogy nem cici. :D

Anyóstól kaptunk egy cumit, de nem nagyon érdekli Milánt. Szopizza, de nem jön belőle semmi, ezért kiköpi. Egyszer jött jól, amikor már rengeteget evett, de még mindig hisztizett. Nem hagytam hogy kiköpje és megnyugodott.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Screen, örülj, ha etetés után már puha a cicid. Legalább mindet megevett Teócska és legközelebb legalább ennyi tejet fog gyártani a cicid. Vagy inkább többet. Ennél jobb tejszaporító nincs. Én most attól szenvedek, hogy Milán üresre szopizta a jobb mellem és fáj, ahogy gyártja az új adagot… :(

Mindenkinek, köszönöm a jókívánságokat! Szombaton benéztünk a Deichmannba és szülinapomra kaptam két(!) cipőt! Egy csini magassarkút és egy farmerhez való férficipőt. Imádom a férficipőket, nadrághoz szinte csak ilyet hordok, még az időjárást is jobban bírják, mint a csini női cipellőim.

MrsParis, a te babádat mondták be a rádióba? Kép
A szüléssztorit hallottátok? Hogy a pasi kihívta a mentőket a 3 perces fájásokkal vajúdó feleségéhez, de néhány perc múlva újra hívta a diszpécsert, hogy jön a baba, segítsen. És mire odaért a mentő, meg is született már a kislány?

Betty, remélem hamar felépülsz majd és már csak a tündéri gyerekeidre kell figyelned.
Hm. Apukádék tényleg elég undokok voltak, hogy ígéretük ellenére nem segítettek. Pedig ezt kérés nélkül meg kellett volna tenniük. És jól tetted, hogy megmondtad nekik a véleményed, ez a minimum, amit megérdemeltek.

Tilli, a kengurut Milán is szereti, múltkor én is csak úgy tudtam felmosni, hogy beraktam a kenguruba, különben ordított.
Kirándulni már én is úgy mennék. Sétálni már voltunk a Dunaparton, szépen végigaludta az egész sétát, csak akkor kezdett el tiltakozni, amikor megálltunk. Azért kicsit már fárasztó volt.
Milán is velünk alszik még. Mellettem van a kiságy is, ha már nyugodtabb lesz, oda teszem majd le. Most pedig itt alszik mellettem a szopipárnában. Nagyon bejön neki. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hello lányok!

Vcsibe, Zsrit - nagyon boldog szülinapot :D

Zsrit - nem tudok nagyon vígasztaló dolgokat mondani, el sem tudom képzelni, hogy a két kicsi mellett mekkora feladat egy pici, de ahogy mások is tanácsolták, írd ki, beszéld ki magadból, még ha néha megfogalmazhatatlan is, hogy mi is az, ami igazából bánt.

Eszti - mi is hallottunk benneteket a Slágeren reggel, pont útközben voltunk a kórházba és belesikítottam apa fülébe, hogy ezek az Esztiék :lol: :lol: :lol: Elhiszem, hogy apátok fülig szerelmes belétek :wink:

Betty - néha rá kell jönnünk, hogy nem is azokra számíthatunk leginkább, akikben a legjobban bíztunk? De azért annak nagyon örülök, hogy a férjed családja ennyire segítőkész lett a végére! És ez a lényeg! És hogy a gyönyörű gyerekeid és a férjed ott vannak neked!
Bocsánat, remélem, hogy nem kérdezek túl bizalmasat vagy fájót, de az édesanyád már nem él?

Muskétársaim, drukkk a mai nst-hez!

Nálunk a helyzet változatlan, ctg rendben, méhszáj icipicit nyílogatott, a baba fejét is végre elérte a dokibácsi, de szerinte még van pár napunk...megnézte uh-n, mert aggasztotta a múltkori eredmény és képzeljétek, a babát most 3300 gramm-ra becsüli (alig két hete 2700 gramm volt) :shock: , minden mérete tök normális, a lába iszonyat hosszú továbbra is :roll: A lepény III-as érettségű, és a víz is kevesebb. Szóval pénteken látjuk egymást újra, ha addig nem történik semmi. Ja és a hétvégén megint szeretne elutazni temetőjárásra, úgyhogy lehetőség szerint a hétvégén megint ne akarjak szülni :roll: Én addigra már szívem szerint itthon is lennék! Éjszakai alvás az nálunk sincs....már nincs több dvd-nk, amit nézhetnék...

És megszületett Zsanett-baba, a barátnőm kislánya ma reggel :D

Pussz nektek!

Kép
kkia
 
 


Ó, de figyelmetlen vok :oops:

Vcsibe, Zsrit,
boldog szülinapot! :D

Kkia,
barátnődnek gratula! :D
Uh,
ez szép méret, de nehogy elszontyologj, ha nem lesz akkora!!!
/Lencsit születésnapja délelőttjén 3300-ra becsülte a doki. majd előbújt egy iciripiciri 2660 grammos leány :roll: /

tillidian
 
 


Drágáim,

Sünci írt privit, mindenkit nagyon üdvözöl!!! Üzeni, hogy amint tud, visszakapcsolódik a topik életébe, de egyenlőre még lábadozik, sajnos nagyon megviselte a szülés :(
De Patrik baba jól van, szépen növöget :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Vcsibe,Zsrit!Nagyon boldog szülinapot nektek!

Zsrit!Sajnálom,hogy depis vagy.Néha engem is kerülget,főleg mióta olyan hamar sötétedik.Valamint rettegek attól,hogyan fogok boldogulni a két gyerekkel,mikor nem lesz itthon a férjem.De igazuk van a csajoknak.Gyere,és írd ki a bánatod,kétségeid!

Az én manócskám magától beállt a háromóránkénti evésre(éjszaka is).Tejjel is jól állunk,remélem olyan sokáig tudok majd szoptatni,mint Panninál.
Ja,és sétálunk már három napja.Ebben az enyhe időben szerintem nem gáz.
Drága muskétások!Most már aztán nyomáááááááááááááááááás szülni!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Szilveeaa,a légzésfigyelőnk nekünk már többször bejelzett(persze beparáztam),de aztán megfigyeltem,hogy csak akkor,ha szélre ficergi ki magát Tamara.

Betty,nagyon sajnálom,hogy ekkorát kellett csalódnod apukádékban! :(

Kép
Kép
zanikó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: