Új privát üzeneted érkezett!

Niki, mi van a tv2-n? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


sztárral szemben című produkcijóóó, a norbival meg RR-val küzd a csajszi...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hahó!

Túléltem a vissazolvasást, pedig felkészültem, hogy betűmérgezést fogok kapni, annyi ideje nem jártam itt. :lol: De ezek szeritn másnak sem volt sok ideje ma. :)

Legjobb hír: azt hittük, elszálltak a gépre mentett nagyon sok dolgaink, mert a gépünkön meghalt a Windows, de apum, aki informatikus, megmentette. :D

Kutyafüle!!! Ajjaj, ez elég szörnyen hangzik... De hogyan? Mitől? Hogy jöttek rá? Felfáztál vagy vmi??? JOBBULÁST!!! Riki akkor ügyi a kajcsival! :wink: Majd írok 1 privit a filmmel kapcsolatban, tudoood. Nem felejtettem ám el, NAGYON KÖSZÖNÖM! :) Csak most jutottam el odáig... :)

Niki! Te jó ég, ennyit eszik Lili??? Dani kb a harmadát (na jó, talán a felét) eszi meg ennek a mennyiségnek. :) De ha bírja, jól érzi magát tőle, nyugodt, akkor REMEK! De nem most kezdtétek ti is? Vagy már sokfélét kipróbált KicsiLili?

Juj, Mozza, ez félelmetes... :shock: Azért, remélem, túl vagy a sokkon!

Anita! Az erdő, tó nagyon szuper lehet! Ha mindnetek meglesz ott, akkor sztem az is megoldható lesz, hogy ne legyetek nagyon egyedül. :wink: Azért tényleg kéne talán egy jogsi neked is. De az drága... :roll:

Na, megyek, mert még van dolog, szokásosan.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Ja, Zili, vicces volt a videó! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csak még ezt belinkelem, hátha valaki keres cicás overált :D

Jó éjt csajok, hosszú volt a mai nap :P
Vagyis a tegnapi......

http://www.teszvesz.hu/item793936063_ne ... ho_80.html

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szép napot mindenkinek!

Föképp pedig Izának és drága édesanyjának, BOLDOG FÉL ÉVESSÉGET nektek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Izus!!!!Boldog félévet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niki,sokat eszik PiciLili!! Meg milyen kisügyes!

Netti,örülök h bejött az ajándék!

Dóri,jogsi!Csak ne félnék tőle!!!

Na mi nemsoká indulunk!Gondoljatok rám!eleve fosok az utakon,na meg Hanna.Olyan sírós!
Tegnap este volt egy jó kis storym,majd blogba beírom este,ha lesz időm!

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hali!

Hűűű, kész vagyok....Lili 5 óta kel kb. 30 percenként....eddig vissza tudtam altatni, evett, ivott stb.....most meg nyüszizik....sztem a foga feszíti...már csak egy kis vékonyka hártya van rajta....
Sz*r lehet, sajnálom, így kelek vele én is és próbálom altatni..... :(

Madár parámon nem gondoltam hogy ennyien osztoztok...naugye.....én akinek eddig mondtam, hogy félek a madaraktól, sőt undorodom tőlük, az jött azzal, hogy de milyen szép, meg repül stb....ergó milyen gonosz vagyok hogy nem szeretem ezeket a csodálatos állatokat.... :?

Netti!
MUTIMUTI meg, tök kivi vagyok milyen lett!!!!
Gyöngyi, meg mindenki aki csinált, pls. muti meg....úgy örülök, hogy t ihletet adtam ajiban....már agyalok, milyen babás ajit lehetne Karira tömeggyártani a családnak.... :roll:

Anita!
Majd írj milyen volt a hely....
A szüleidtől nagyon messze mennétek????
Én azért meggondolnám a helyedben hogy mennyire van elszeparálva....azért 2 gyerekkel, ha férjed nincs veletek egyedül a semmi közepén, autó nélkül....nekem parás lenne.....de nekem elég sok dolog az, szóval nézzétek meg, remélem helyes kis ház és nincs azért olyan messze... :roll:

Annus!
Iza már 1/2 éves :shock: ...azta de repül az idő.....döbbenet, most születtek......

Kép
mozza
 
 


zombi-zombi-zombi :shock:

Lili a hajnali 4es szopi után úgy döntött ennyi volt az iccaka, 6ig rajcsúrozott , most meg még alszik , pedig indulnuk kéne :?

simi-simi NagyLili :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!

Újra itt.

Nagyon köszi a drukkokat, minden rendben, végül szerdára előrehozták a műtétet. A blogba majd leírom a sztorit, csak benéztem, h már ne aggódjatok.



Köszi még 1x,4
majd jövök.


pusz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:27-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Ó,Hannika még alszik!Azért a reggelit én akartam neki adni :?

Szegény Lili!!!Mi is kb ugyanígy kínlódunk.Olyan rossz nézni h szenved!
Mozza,nagyon megnézzük,az tuti!Anyuéktól 200km.Durván 2 óra és itthon lehetek ha akarok!
Amúgy ez is érdekes,h mi számít elzártságnak!Pl itt nincs egy normál szomszédom sem.Boltig szoktam kimenni,de hát az nulla,ami itt van.Ott nem lenne szomszéd,de pl minden nap mehetnék a tescoba,vagy máshová.Mert itt hiába vannak emberek,de nincs semmi.Mindemellett drágaság van!!Pl 1 l tejet,én 189ftért veszek,1kg kenyeret 245ért.
Na de majd látjuk.

Majd jövök a hírekkel!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Csilla!!!De jó h túl vagytok rajta!Sokat gondoltunk rátok!!!

Puszi a pici fiúnak is!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jo reggelt!

Boroka tudja a rendet ugy nez ki.. ma haromnegyed 9kor kelt megint..
szoval orultem tokre,pedig fel9kor mar aludt ma is..

Izusnak boldogsagot fel evet :)

mozza,latod nem vagy egyedul ebben a madar paraban :)
Lilinek biztos a foga miatt nem tudott szunditani :? de azert az elso fogacska is szepen kicsusszant, ezzel se lesz sztem sokaig gond :wink:

Anita, drukkolok, h jol legyen. en nem mernek a semmi kozepen lenni. Ugyhogy ahogy mozza is irta, azert nezzetek meg mik vannak kozel es milyen tavolsag az a messze ott :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla!!

nagyon orulok! Blogba ha lesz idod mindenkepp irj!
En tudok ajanlani ujpesten egy dokit, en is ra valtottam, o volt az en dokim is gyerek koromban. Jo fej es nagyon figyelmes is... ha gondolod irok majd put!

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla!!

nagyon orulok! Blogba ha lesz idod mindenkepp irj!
En tudok ajanlani ujpesten egy dokit, en is ra valtottam, o volt az en dokim is gyerek koromban. Jo fej es nagyon figyelmes is... ha gondolod irok majd put!

Netti
Kép
maumau
 
 


Boldog fél évet Izusnak! :lol:

Petya éjjel alulmúlta még önnmagát is,uh ha a zombiságot lehet fokozni, akkor mi most olyanok vagyunk!
Éjjel kettőig magán kívül üvöltött, pedig volt benne vibrucol, nurofen, meg már panadol is. Azt hiszem mi a vibrucolt innentől hanyagoljuk, bár nem tudom, hogy attól fájhat e a pocija? Semmi extrát nem kapott enni, mégis tekergett pocakfájósan. Aztán kakált egy jó nagy adag zöldet, utána viszonylag megnyugodott, uh kezdek biztos lenni benne, hogy a kúp okozza a galibát. Na majd most este meglátjuk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, nem lehet h az a gond h ennyi mindent kap egyszerre?
a nurofenben es a panadolban is masfajta az oszetevo pl!
a kup meg homeos, attol lehet rosszabb, elso 1-masfel hetben, mint minden homeostol!

Netti
Kép
maumau
 
 


attól nem lehet, mert elsőnek csak a nurofent kapja, és amikor már görcsösen tekereg,és üvölt a fájdalomtól,akkor szoktam neki rányomni a panadolt. Tehát nem egyszerre megy neki minden!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Egyébként ettől nemhogy rosszabb lett, hanem egyenesen elviselhetetlen!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Annus Izusnak boldogságos féléves szülinapot kívánok! :)

Anita tejet én átlagban 130,-ért veszem, kenyeret kb 100-ért!
Férjedtől nem lennél sokat távol nem? hiszen egy helyen lennétek. :), ha jól értelmeztem a dolgokat.

Lara is fenn van már háromnegyed 8 óta, de már nem is akarom visszaaltatni, mert megyünk anyóshoz :)

Dokit akkor nem tud senki ajánlani?

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Barbi! Én is láttam az overállt a teszen. Na mondom jókor. Persze ameddig kellett volna, nem volt.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Izának boldog fél évet!

Csilla! Jó, hogy minden rendben, sokat gondoltunk rátok. Beszámolót várjuk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hahó!

Csilla, de jó! Várjuk a blogba a sztorit!

Ildi, dokit én nem tudok.
Tej most volt Tescoban 99 Ft.

Boldog félévet Izának!

Jó lenne, ha tudnám, miért kel Blanki soxor. Tök sok most a tejem- lehet, h mégsem elég??? Az ősz? A foga? Az idegen (már nem annyira) hely? A la natur csak úgy?

Szofi, bazi irigy vagyok, h partizol. :oops: És megtaláltalak, ment az x!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, legújabb projektem a fülbevaló keresés Blankinak. Anyám szerint rákattantam az ebayre amúgy. Szó mi szó 3 dzsekit vettem Nyuszifülnek, szal most szünet. :oops: Persze tök jó, sógornőm kislányának tuti Hannah Montana-s órát szerváltam karira. De szünet, tényleg. (Szép kis fülbevalók vannak fent. Hm.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Trixi: én nem tudom elképzelni, hogy a kúptól lett volna pocakfájás. :roll: És mit evett amúgy Petya? Nem lehet, hogy valami vírus esetleg?

Én ma pároltam az almát Csongónak, nem tudom, milyen lesz az éjszakánk, mert én is zombi vagyok. :roll:

Anikó: nálatok a fog nem esélyes?

Én nem félek a madaraktól. :) Még a galambtól sem. Mondjuk puszilgatni nem puszilgatnám őket, de szerintem szép madarak.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Izusnak boldog hófordulót! :)

Anita,
írj majd milyen a hely!
Jó drága nálatok a tej meg a kenyér :shock:

Csilla,
jó, hogy túl vagytok rajta!
űgondolom azért megkönnyebbültél már.

Boró jófej :) Mi ma 8-kor letkünk Bogi magyarázott, mondjuk este hnegyed9-kor beájult, nem aludt tegnap du 3 óta semmit...

Ildi,
dokit II. számún nem tudok én sem :( de szültek ott párna, majd biztos ajánlanak!

Ha valaki szeretne egy nagyon édes kis videót, szóljon :) továbbküldősben kaptam, de haláli :)

emese1979
 
 


Sajnos visszaolvasnom megint esélytelen :( ,csak az utolsó oldalt futottam át...
Izus,boldog féléves szülinapot!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P
Mi tegnap voltunk 5 hónaposak,hihetetlen,hogy hogy megy az idő!
Tegnap én is megkóstoltattam Lócussal az alma levét,ma már jön a pép. Tinu,Te párolod az almát?Csongi nem semmi,leesett az állam a képeiteket nézve.Egy kis energiabomba. De mindegyik baba olyan szép,mindenki már olyan kis egyéniség!
Anita,hajrá,drukkolok nagyon!
Szegény zombi anyukák,kitartás nektek,nemsokára lehet,hogy mi is így szenvedünk? Nagyon nem szeretném.... :oops: :oops: :oops:
Annust kikérdeztem,hogy kivel mi van,olyan gyorsan pörögtök,hogy korrepetálnia kellett. Mesélte,hogy milyen szupik a talik,egyszer majd mi is elmegyünk. :P
Dóri,1.-én nálatok játszunk,eljöttök?
Mindenkinek minden-minden jót és szépséges hétvégét!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Anikó,
fog lehet Nálatok is, ahogy írta Tinu... ha tejcsi van dögivel, akkor biztos nem az a baj, biztos hamarosan Blanki is fogas baba lesz!

Trixi,
sajnálom a rossz éjszakákat! Sztm dokival próbálj meg beszélni, mert ez így elég kemény :(

emese1979
 
 


Sziasztok!

Ildi, én sem tudok dokit, de Panndi nem azt írta, hogy ír neked privit? Abban meg nem dokiról van szó? Persze nem értettem az egészet, mert mintha ő ÁEK-es lett volna. De lehet, az egészet álmodtam... :lol: Különben is veletek álmodtam. :lol:

Anita, gondolunk rátok, majd mesélj!

Csilla, jó, hogy bejelentkeztél, köszi, hogy szóltál, hogy a lehetőségekhez képest jól vagytok! Gyors gyógyulást, várjuk a sztorit... :?

Trixi, ez azért tényleg egy picit félelmetes. Tuti, hogy nem kell Petyát megmutatni orvosnak? :roll:

Netti, én is örülök az ajándék-sikernek. :)

Mozza, mi tavaly adtunk saját készítésű naptárat mindenkinek (fényképek voltak benne Samuról, meg mi csináltunk a többi részét a naptárnak), nagyon örültek neki. Sztem idén is ilyesmit kapnak, csak már Danival együtt. :)

Én is gondolkozom a tappancs-mancs lenyomaton, de 2 gyerekkel hogyan???

Ancsi! Boldog hófordulót nektek is! Szép volt a keresztelő? Lóci jól van? Tesói? Ha sikerül, elmegyünk minitalizni veletek 1-jén! :wink: Nagyon örülnék, ha találkozhatnánk!

ZSÜCI!!! Itt az őszi szünet, jobb alkalom egy darabig nem lesz arra, hogy beszélgethessünk!!! No, melyik nap??? SZABAD vagyok kedd estig.

Blankinak is lehet, hogy jön a foga... Itt már lassan mindenkinek. Mert megy az idő nagyon! :)

Bogi és Boró akkor azért szépen aludtak! Remélem, senkinek nem borítja fel teljesen az életetét az óraátállítás! Nekünk egyszerű volt eddig, mindig a következő naphoz képest tettük le a gyereket aludni. Hát, kíváncsi leszek, hogy lesz most! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nem tudom, nem látom az ínyén, h fog lenne. Ki van szélesedve, meg kemény, de fogat konkrétan nem érezni/látni. Meg cicin egyből visszaalszik- így is lehet fog? Tinu, Te láttad a fogacskát?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: hát ugye Csongor is elromlott már vagy 2 hónapja és foga csak most lett. Eleinte nem láttam semmit, aztán mintha ott lett volna a két fehér csík alul, de még messze volt a fog. És aztán meg mintha egyre átlátszóbbá vált volna, és akkor már kopogtattam neki kanállal, de még mindig kopogott. És egyszercsak kopogott, és ha jól rányomtam az ujjammal, akkor éreztem a kis hegyes fogat. Csongi is visszaaludt egyből cicin. Felébred a fájdalomra, aztán meg gyorsan vissza is alszik. Simán lehet fog nálatok is. Én már erre esküszöm, mióta Csongornak kijött a foga. Mert más tünete nem volt, nem üvöltözött napközben meg ilyesmi, egyedül a nemalvás.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hétfőn mutattam Petyát orvosnak, akkor azt mondta, hogy semmi gond, csak a foga, ezért ajánlotta a kúpot,és a dologélt! Ja és persze megkapta a három hónapos oltását!
A vizelete negatív lett, de ettől függetlenül én már vérvételen gondolkozom!!!!
Most is csak üvölt, és nem hajlandó aludni annak ellenére, hogy leragad a szeme. Nem kér sem enni, sem inni, tiszta a pelusa, és csak sír! Leginkább magán kívül van!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi! nem mutatod meg valakinek? Én ilyenkor fel szoktam hívni a Madarász utcai Gyermekklinikát,ott mindig nagyon készségesen válaszol az ügyeletes. Az is lehet,hogy rögtön megcsinálják a vérvételt,ha elmondod az előzményeket. Ne haragudj,nem pánikoltatni akarlak,csak nagyon sajnállak,hogy aggódsz. Jobbulást Nektek!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi!
Aranyos vagy, köszönöm, de most abban maradtam magammal, hogy ha a ma éjjel is ilyen lesz,akkor holnap visszaviszem az orvoshoz, hogy találjunk ki valamit, mert ez így nem állapot!
Mindannyian kifingunk tőle, és a nagyobbhoz sincs türelmem, meg energiám. Ettől ő is nyűgösebb. Ez egy ördögi kör. Apa meg ráadásnak még melózik is, egy elég veszélyes helyen. Már csak az hiányzik, hogy félrenézzen valamit, és balesetet okozzon! Márpedig ha kialvatlan az ember,akkor ez könnyen előfordulhat.
Most nagy nehezen az ölemben elaludt, Apa meg hozza utánunk a saját ágyikóját, hátha abban megnyugszik. (Írtam korábban, hogy Anyuék elutaztak, így kijöttünk az ő házukba vigyázni a kutyájukra két hétre)
Erről jut eszembe. Kódorog itt egy gyönyörű kölyök németjuhász féleség. Álomszép, de itt már nem férne el. Nem kell esetleg valakinek?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kitartás!!!! Remélem jobb éjszakátok lesz. :)

Kép
f.ancsi
 
 


Trixi,
akkor hátha csak a megszokott dolgok hiányoztak neki!

Barbi, Netti, Gyöngyi
ha paypal-ra utalok, mennyi idő múlva jelenik meg meg a paypal-os számlámon? Ill. nem tudjátok, hogy számít pl. h hétvége van, és nem hétköznap?

Anita,
milyen volt a hely?

emese1979
 
 


Jaj, Trixi! :cry: De örülök, hogy legalább elaludt Petya. Tényleg, ne legyen már semmi baja! :roll:

HOVÁ LETT mindenki???

Anita! Írj!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!
en meg nem nagyon olvasgattam,csak bele bele,

Emese, tobb nap, sztem szamit h hetvege :?

trixi, en tuti vinnem dokihoz, nem hangzik jol amit irtal, nem hiszem h a homeostol lenne rosszul

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
köszi! Találtam hagymás szettet, postáz mo-ra is a bige :)

emese1979
 
 


Na én is itt!!!!!
Köszönjük a köszöntéseket!!!

Lócusnak is boldog 5. hónapot!!!!!

Na ezt az oldalt olvastam csak!
Milyen doki kell Edua?Kettes nőin?Mert ott tudok mondani!!!

Trixi!
Huuu,ez azért kemény.Szerintem se lehet a homeóstól ennyire rossz a helyzet...Remélem semmi komoly nincs Petyánál!!!


Na vissza kell olvassak,mert a többire nem tudok így reagálni!

Mi jól vagyunk,dédizünk ,meg sétálunk,vásárolunk!Iza mindenkire vigyorog,kacag!!!El se hiszem!Már nem kezd el ordítani az idegenek láttán mint 2 hónapja!Tök jó!!!Viszont az esték,éjszakák...hát nagyon nehezen alszk el,és éjel sokszor megébred,még álmában is sír :( meg nyekereg...nagyo fáj a foga .Én emiatt sz*rul alszom,mert bár ő visszaalszik,én nem tudok...Ma délután extra nyűgös volt,cserébe viszont amint letettem este aludt is! :evil:

Géphez nehezen jutok,mert ösém szobájában van,de vagy alszik v ő netezik :lol: én meg utána nem vagyok itthon csak este.Holnap is csak este fogok ráérni,mert már reggel dolgunk van,megyünk temetőbe :roll: ,aztán megint dédi ebédre,és délután haza! :lol:


És még 1!Megtaláltam a verses füzetem!!!Igaz az utolsó helye volt ahol kerestem,több ötetem már nem volt.és legalul...jól eldugtam!Van benne vagy 40 vers...én úgy emlékeztem h csak 1-2 van :lol: hát régen volt...de jót derültem rajta!!!Majd ha lesz időm beírok belőle a blogba,közel s távol se olyan jók mint Szofi művei :wink: :lol: és rajtam kívül soha senki nem olvasta még őket 8)

annus11
 
 


Szofi!

Jó bulizást!!!!!

Gyöngyi!
Boldog névnapot!!!

Dóri!
Danónak boldogságos fél évet!!!Holnap nem tudom hogy érek ide!

Anita!
Majd mesélj!!!!!Szerintem nem lenne gond amúgy,a gyerekek nagyon hamar alkalmazkodnak!Meglátja a tavat a szép vidéket és máris jól érzi magát!!!Ahogy te is írtad,jelenleg se egy nyüzsi helyen laktok...lehet h ott ég jobban el is lennétek!Ovi,bölcsi is megoldható lenne,ezen ne aggódj!!!!!


Evés:Izával ilyen téren nincs gond,szépen nyitogatja a száját.Ha véletlenül olyat akarna csinálni amit nem szabad pl belenyúlni aszájába akkor azt nem hagyom neki,továbbá nem gyömöszölheti az előkét se a szájába és hasonló :lol: De ez ritkán jön rá amúgy.Néha megfogja a kezemet és együtt tesszük a kanalat a szájába,de mivel ez lassú,így inkább nem "szól" bele :lol: Max evés után megkaphatja a kanalat ha épp szeretné megnézni.Evés közben nem akarom h mással foglalkozzon,tanulja meg h evés közben nem állunk fel,nem játszunk és társai! :lol: Amúgy is elnézelődik....elég ez az inger evés alatt! :wink: Nem tudom mért,de nekem a mumusom mikor a gyerek rohangál a kajval a kezében és mindent összeken :oops: :lol:

Kutyafüle!
Jobbulást!!!Gyógyulgass!!!
Amúgy meg nem értem mi köze bárkinek is ahhoz h mikor jön kistesó.....Ezt a férjeddel kell megbeszélni nem mással!!!!!És nem kell h támogassanak benne,hiszen ti most 3an vagytok egy család,ez a ti életetek!!!!!Bízz magadban/magatokban!!!!!Egyedül is tudtok jó döntést hozni,lásd Riki :wink:

Ja és tegnap este elővettem a 4 doboznyi babaruhát,anno 25 évről...hát nagyon retró!!!!!!!Fotóztam is,hát nem tudom ezekből mi lesz jó Izára :lol: :lol: És mindenből kettő van,mert ugye öcsémmel 1 méret is voltunk.Fiú lévén mindig annyival nagyobb volt h tényleg eltűnt az a 10 hónapnyi előnyöm! :wink:

annus11
 
 


Annus!

Lehetek pofátlan?
Ha esetleg lenne olyan fiús cucc,ami nektek vagy a rokonoknak nem kell, és jó állapotú, akkor azokat szívesen megvenném, lévén mi nagyon szeretjük a retro-s dolgokat. (Gondolom ezt a tányérjaimon is észrevettétek! :) )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ahoj!

Újra itthon.

Lóci-Iza hónapfordulós törpicsekeknek sok boldogságot és nyugodt éjszakát kívánok :-)

Marci überhisztizsák volt ma. Alig aludt ma valamit. A sétáltatás álnéven futó mai gyereknyúzás is minden elvemmel ellentétesen úgy zajlott, hogy apa tolta a kocsit én meg a vállamon cipeltem migyerekünket. Aztán csere.
Éjszaka 3X kelt tegnap is. Cicivel könnyen meg tudom nyugtatni, viszont a megnövekedett tejbevitel miatt annyit pisil, hogy reggelre MINDENT szétáztat. Tegyem tisztába éjszaka? Adjak rá két pelenkát? :-)

Ma is voltam hitoktatáson. Az atya most már tuti azt hiszi, hogy a sógornőmékkel valami titkos szexkommunában élünk, minekutána sógorommal együtt járunk az okosításra és bejelentettük, hogy keresztbe kívánjuk szülőzni egymást (ők a migyerekünk, mi az őgyerekeik keresztszüleiként). :lol:
Még mindig agyalok az ajándékon. A családi fotózás nagyon tetszene, de helyben rettentő gagyi fotográfusok vannak, a profik meg mind Budapesten székelnek :roll: Aztán eszembe jutott egy tök tutkeráj ötlet: rugós mérleghinta (tudjátok, amit földbe kell ásni és édes fafigurák vannak a két végén). De majdnem lefordultam a székről az áruk láttán: 70-től 120 ezerig!!!!!!! Rablás!!! Úgyhogy ez is kilőve.

Emese, mire megkaptam a PP élesítéséhez a négyjegyű kódot, az volt 3, talán 4 nap is. De utána minden fizetési tranzakció azonnali (hétvégéket leszámítva).

Trixi, nagyon remélem, hogy jobb éjszakátok lesz. De én sem gondolnám, hogy pusztán a fog képes ekkora szenvedést okozni. Vagy csak optimista vagyok? :roll: Mutasd meg dokinak.

Csilla, örülök, hogy túl vagytok a műtéten, majd jelentkezz be, hogy megnyugodjunk Gergőt illetően.

Na jó hosszi lettem. Annus elő a versekkel! :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus, erdekelnek majd a retro ruhak!! kivi vagyok milyenek voltak :wink:

Jajj en imadom ha jatszik mikozben eszunk, en is imadtam kis koromban enni :lol: mert kozben jatszottunk anyaval.. mindig volt kis kanalam es ettem en is ahogy most Boro,persze a lenyeges kaja bevitel az volt amit anyum tett a szamba.. na de nagyon vartam ezert minden etetest 8) Boro trukkosebb nalam, o eszre veszi h nincs benne kaja es akkor nem kell, elveszi az enyem. hat jokat derulunk minden kajanal, persze tok szepen eszik,mar nem kis malac, de vegig jatszuk :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csak gyorsan, mert most értünk haza....

Reny!
Ha gondolod, én megtartom a tündéreset Lénának, úgyse találtam még neki...... :wink:
Ha a cicásat jobban szeretnéd!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


sziasztok!

Ma vásárolgatni voltunk unokatesómmal.

Édua kapott a c&a-ból egy csini nagylányos rózsaszín-fekete megkötős hosszított fazonú öves felsőt, nagyon csini, meg Lara bélelt farmert és egy fehér és egy lila felsőt, ezeket vettem féláron :)

Annus szülészdoki kellene, aki elvállalja a szülés levezetését, mert már a 20. hét után van :)

Lara ma nem sokat aludt, őt nem vittük magunkkal, anyós meg valahogyan nem hangolódott rá a gyerekre, szegénykém enni sem evett sokat, de annyira érdekes, hogy ő ilyenkor sem nyűgős és nem is sír, itthon meg ment szokásos rutin, fürdés evés és alvás 8-ra be is aludt :)

Ancsi Boldog hófordulót!

Dóri mit álmodtál? :)

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi!
Sajnálom a sok sírást, sztem is megérné egy vérvételre elmenni. :?

Annus!
Boldog 0,5 évet Izusnak!!!!!! :D :D
Hú, téged se irigyellek az éjszakázás miatt :(
retrós rucikról dobj majd képeket :wink:

Mi ma szülinapi buliban voltunk, jóóóó sok gyerek, 4 évesek. Barinőimmel jókat dumáltunk, gyerekek meg nagyon jók voltak, szépen eljátszottak. Volt ebéd, torta, vacsi is :P
Lénuska jó kislány volt, eljátszott egyedül, majd elment 3 órára aludni.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


EL NE FELEJTSETEK ÓRÁT ÁLLÍTANI! zombik a 3 órási szoptatáskor, nemzombik reggel! :lol:

kevés galibát kívánok, sokáig alvó gyorsan átálló babákkal!

mi elhúztuk a fürcsit 45 perccel, remélem a reggeli alvás is eszerint alakul...


ps: ha 5ből 2szopikor inkább lefejem a tejem és üvegből adom oda, akkor el fog apadni a tejem? (biztos nem jól csinálom, de ha lefejem kijön 200ml azt meg is issza, ha szopizik akkor annyi dolga van közben hogy néha néha sikerül egy 100as :? és fél óra múlva jelez) :roll:

:arrow: SZLÍP!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Emese :D mondtam en h tuti talalsz!! mennyi lesz igy?

Barbi, Lenus szeret aludni :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki,dehogy fog elapadni!!!!!! Nezd meg Ildit.. o csak feji es van teje boven :wink: ha neked kenyelmesebb lefejni akkor miert ne?

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?