Új privát üzeneted érkezett!

Kkia: tejberizst ideis!!!

Ma vettem az ósönben natúr joghurtot, almás fahéjasat, epres habos pudingot és vaniliás pudingot karamelles öntettel :oops: , mert joghurtot kívántam :oops: , de mostmár csokit is meg tejberizst is akarok, meg apa most ment el nekem csipszért és nézem a Vacsoracsatát. :shock: Jaj nekem!!!

Kicsike: nagyon édes a pirinyó babád :)
anyabebi
 
 


Szia Anyabébi! Te kis zabagép!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Nahát Csilla, Sztercsi!
Nekem meg ma pont buli volt a hasamban. Egész nap mocorgott. Lehet, hogy készül a holnapra? :shock: :lol:

Nagyonnagyonnagyon ég a gyomrom!!! Marja a torkom!!! :oops:
anyabebi
 
 

 
 

Helló Csilla!

Rájöttem ám, mi leszünk a 4 muskétás :mrgreen:
anyabebi
 
 


Ja! és ma sültkolbászt zabáltam az ósönbe :) Aaannyira kívántam már!!! :oops:
anyabebi
 
 


Ja, akkor miért csodálkozol, hogy ég a gyomrod??? :shock: :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


na erre nemis gondoltam :shock:
Na mindjárt eszek is egy kis sóskát.
anyabebi
 
 


Azt kérhetnék én is??? :oops: :oops: :oops: Persze főtt tojással... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Bobó Gnemoninak tegnap írtam....még indígegyben van:((((
szép nagy pocód van!!!!!!!!!:))))))

CHAR sok boldogságot kívánok a picihez!!!!!!!!!!!!!!

Kkia helyes pocód van neked is!!!!!!

Vcsibe annyira helyes Milánka!!!!!!!!
valamikor ha már nagyobbak lesznek a manók meg kuksizom Milánkát!!!!!!!!

Zanikó én Barnit 7 naposan már kivittem babakocsiba!!!

Kicsike gönyörű a pólya és a benne lakó is!!!!!!!!!!!!::))))))))

Eszti gyönyörű lányod van!!!!!!!!!!!az a rengeteg fekete haj!!!!!!!!!!!!:)))))))

sóskát ééééééééééééééééééééééééénnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn iiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssss kkkkkkkkkkkkkéééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igyekszem visszacsatlakozni, de még egyenlőre az evolúciós ugrásnál tartok. Próbálok még egy pár végtagot növeszteni. :roll:

Naponta jövök, benézek, de visszaolvasni... hááát. Inkább csak átfutom. :oops:

A picurok gyönyörűek. Jó ez az októberi széria. :wink: :lol: :lol:

Hoztam én is egy képet.
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hát nem tudom, más topikokban milyenek a bébik, de nálunk tényleg extra szépek!!!

Kicsike, Eszti - gyönyörűek a babók!!!

Pattogó, Bencus a szívem csücske továbbra is...

Kép
szilveeaa
 
 


na jó, nem bírom ki, én is küldök képet...


Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Bekukk, most csak életjel...

szopigondok jöttek, estére nincs tejem :shock:

Holnap visszaolvasok, Mindenkinek pussssszzzz :P

tillidian
 
 


Bobó, Kkia, Sztercsi, Anyabébi

Drukkolok nektek nagyon, már épp itt az ideje nektek is babázni :lol: Skorpió anyukám is, egyáltalán nem igazak rá a csillagjegyek, és imádjuk.. 8)

Till
Tejci nem jó ha nincs elég....próbálod fejni? Egyél, igyál sokat!! Köldök hogy alakul? Fő, hogy száradjon a csonk!

Összes baba gyönyörű!!!!!!
Szilveeaa kicsilány nem is tokás :D , Eszti te lányod is milyen édi, és annyira hasonlít rád!! Pattogó nagyon helyes a kisfiad, lányok gondolom imádják!!Csibe mennyi haja van Milánnak :lol: mintha már több hónapos naygfiú lenne 8)
Kicsike ez a pólya gyönyörű!!

Szilveeaa ez a nyugdíjas vietnámi naggyon jó hasonlat.....vajon miért ilyen ferdeszemű minden újszülött :?: :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Ja, nektek nem volt olyan, hogy a kicsike rögtön szopi után állandóan kakil vagy megy a pocija szinte....már azon is parázom ha túl sokat rottyant...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike
Nálunk ugyanez a helyzet :) De akkor kéne aggódni, ha nem tennék.

Till
Megértelek, én is voltam hasonló cipőben -lekopogom- megoldódott. Minden nappali szopi után fejés és valami tejserkentő bogyesz. Homeo vagy More milk, vagy tejserkentő süti... Meg pihenééééééééééééééééééééssssssssssssssssss! Nem szabad aggódni!
Én agyon aggódtam magam , hogy éhezik a gyerekem, erre kiderült, hogy két hetes korára kéne visszanyernie a születési súlyát erre Ő egy hetesen már megtoldotta 70g-mal. A hétfői hazajövetelünk óta meg 150g-mal. Szóval szerintem amennyi van, annyit oda kell adni, fejni-fejni és sokat pihenni!
A tegnapi éjszakát végigtombolta kispocak, de a mait nem adnám semmiért ;) Evett éjfélkor meg ötkor és most is durmol, remélem így marad! -Gyorsan lekopogom.

Apropó,
Ti hány fokon mossátok a babacuccokat?
pocok001
 
 


Ja és azt tanácsolta a védőnő, hogyha visszaáll az ember teje, akkor csökkenteni kell a tejserkentők bevitelét, hogy gond esetén lehessen mihez nyúlni ;)
pocok001
 
 


Sziasztok!

Till!Tejcsigondokat sajnálom!Remélem azért megoldódik...

,Vcsibe,Eszti,Kicsike,Szilveea...olyan szépek ezek a babák!Kár,hogy ilyen béna vagyok és nem tudok képet felrakni......

Kocsis kérdésemre köszi a válaszokat!Igazából az a a gondom,hogy jövő héttől már nincs segítségem,és Pannival muszáj lesz kimennem.Meg attól is félek,hogy fog-e aludni a kocsiban a kisasszony.Ugyanis itthon csk hason nyomja,a kocsiban meg beöltöztetve nem nagyon akarnám hasra fordítani :?

Őzike!Az én gyerekem is egyfolytában rotyogtat...nem keveset.nem győzöm pelussal.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Pattogó: ahogy így elnézem a Bencédet, gondolom szerelem első látásra
Szonja csücsöri királylány édes. :)
Őzike: énis emlékszem anno nálunk minden szopinál volt rotyi, kizárólag tiszta pelusba, szívta-nyomta :shock:

Csajszik:
kettő kérdés ötlött fel bennem:
1. mindenkinek elment a nyákdugója a burokrepi vagy a fájások előtt vagy volt aki nemis találkozott vele?
2. Magzatvízelfolyás: annyit beszéltünk róla, de végül senki nem említette, hogy hol történt helyileg (ágy...)?

Na most ki kell kapcsolnom mert embör, villanyt szerel :evil:

Később jövök, pussz
anyabebi
 
 


Sziasztok :)

köszönjük a sok gratulációt!!!!
nagyon kedvesek vagytok!!!!!

Nem ígérem, hogy visszaolvasok mert még az összerázódás fázisában tartunk, csak bejelentkeztem ....


Minden újonnan született babához gratulálok és akinek még várat magára annak sok kitartás :)
élvezzétek a pihenést amíg lehet :D :wink:

mi jól vagyunk, Zoé édes tündér de tud ám üvölteni is rendesen :)
eszik szépen - lekopogom van mit
engem gyötör a depi de remélem hamar elmúlik csak a hormonok szívatnak

egyenlőre ennyi

vigyázzatok magatokra
puszi

majd csinálok új vonalzót is, bocsi

r

Kép
zsrit
 
 


Pattogó Szilveea gyönyörűek a babák.
Ma szerettünk volna kimenni először sétálni erre ilyen csúnya idő lett. :(
Tegnap voltunk 2 hetesek,és azt mondják,hogy erre az időre kell visszanyernie a születési súlyát.Mi elég sokat vesztettünk de képzeljétek visszanyertük és még hízott is a drágám igaz nem sokat de Nekem ez is nagy boldogság +3dkg.-ot. Kép
Nektek mennyit evett a babátok 2 hetes korában?Most a napokban ,hogy lázas voltam nem igazán ajánlották a szoptatást és tápszert kapott de ma reggel már szopiztunk.Én néha csak nézek,hogy az utóbbi napokban simán megeszik 1 evésre 50,60,70-et attól függ mennyire éhes,de szigorúan betartja a 3 óránkénti kaját.Nagyon tudja kérni.Tele a pocak akkor minden rendben.Az időjárás változást viszont már most megérzi.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hello Muskétások és babázók! :D

Anyabébi, köszi az újabb csapatnevet, tetszik :-) De ezek szerint még Gnemoni is csapattag??? Érdekes...És Cosmic vajon?

Nem semmit, amit étlap gyanánt elsoroltál :shock: :shock: :shock: Végül csak tejbegrízt csináltam (a héten harmadszor asszem), mert a tejberizs túl sokáig tartott volna, én pedig már nagyon szenvedtem egy kis boldogsághormonért...

Csilla, Sztercsi, frontok ránk is csak úgy hatottak, hogy baba napközben alig, éjjel bezzeg annyit mozgott, hogy éjféltől semmit nem aludtam...apa szegény meg olyan kimerült volt, hogy mindebből semmit nem vett észre, reggel fél7kor, amikor ő halál kipihenten ébredt, bennünket is puszival ébresztett, hogy "hogy aludtatok?"...hű, nagyon nyűgi voltam érte...Szerinte Kristóf búcsúbulit rendezett...ÁÁÁÁÁMEEEEEN!

Ennek örömére csaptunk egy kis tini-pizsiparty-t :roll: Majd kaptam reggelire szalonnás tojást és visszafeküdtem, aludtam még két órát...

Zsrit, welcome home! Biztos nem könnyű az összeszokás fázisa, de azért fel a fejjel, ne legyél depi! A nagyok mikor mennek haza? Látták már a babát?

Csajok, én is úgy látom, hogy a "mi babáink" gyönyörűségesek! Már nem is tudok rájuk megkülönböztető jelzőket mondani :D
És minden babának milyen sötét és hosszú haja van! Ez alól mi valószínűleg kivételek leszünk, illetve ha nem, akkor apának jogosan lesznek kétségei :roll: :roll: :roll: (mindketten nagyon fehér bőrűek, szőkék és kék szeműek vagyunk...).

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

NST kiértékelhetetlen, mert bealudt a Törpi. 8-ast adott rá a doki, de 14 re mehetek vissza :evil: :evil: :evil:

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Sztercsi - szegényke...nem próbálták felébreszteni? Nekem a szülésznő mindig meggyömöszöli a pocakot, ha bealszik a babci...

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert teregetnem kell.

El sem hiszem, hogy egy oldalt sem telítettetek meg.:D

Ebből látszik, hogy telik az október.

Csajok!!! Hajrááááá!!! Drukk!!!+++

Tegnap annyira fájt a pocink, hogy alig bírtam ki, hogy ne sírjak Vele együtt!:(

Amúgy akik megszültek már azoknak mennyire ment vissza a pocakjuk, ill. a méhük?

Nekem leragadnak a szemeim. Mi van ma?

Ja és még elmaradt!

Char: Nagy-nagy gratulációm nektek, sok boldogságot kívánok!
hajnalocska
 
 


Hahó!

itt van olvasnivló az újszülött etetéséről
http://www.informed.hu/index.nfo?tPath= ... e_id=41071

Tejci,
most Karamalz malátalötyit nyomatok /DM-ben vettem/,
http://karamalz.hu/
meglátjuk...

Mennek a drukkok a szülés előtt állóknak!!!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, én ma két óra bónusz alváshoz jutottam, mert apja addig vigyázott a kiscsajra. 10-től délig nyomtam!!! Mondtam, hogy BÁRMIT kérhet tőlem ezek után... :lol:

Tilllikém, drukkok a tejcihez +++++++++++

Őzi, nemtom miért ferdeszemű minden baba… lehet, hogy a kínaiak már erre is rátették a kezüket… :roll:

Zanikó
Mi már másnap hogy hazaértünk, kitettük a kicsit a teraszra – akkoriban még 20 fokok voltak és nem lett semmi baja… A dokim azt mondta, hogy nyugodtan lehet szép időben levegőztetni.
Tegnap én is elvittem egy körre, hanyatt, amit ő sem szeret túlzottan és pont fél óra múlva kezdett el nyöszörögni, amikor már majdnem itt voltunk a kapunál. Szóval sztem ne távolodj el túlzottan az elején, mert ki kell tapasztalni, hogy mennyire van hitelesítve a babó. Persze ez is, mint minden velük kapcsolatban, tök változó...

Anyabébi
Én éppen leültem két percre a TV elé, amikor keletkezett alattam egy kis nedves folt, de mivel csak elkezdett szivárogni, nem volt gáz. Na és a víz maga volt kicsit rózsaszínes, meg volt olyan szakasz, amikor mintha lett volna benne valami „nyákdugószerű”, de nem volt egyértelmű…

Kicske
Gratula a növekedéshez!!! Örülj neki, hogy háromóránkét eszik, akkor nem fog fájni a hasa. Amióta mi is ráálltunk erre az üzemmódra, megszűntek a pocifájások!

Hajnalocska
tök megértelek - én is ki voltam akadva, amikor szenvedett a pocival... rettenetes érzés, hogy nem tudsz rajta segíteni... de el fog múlni hamar, hidd el!!! +++++++++++

Sztercsi
Sport szelet nekem mindig bejött...

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi,
nyákdugó 2 nappal a szülés előtt ment el. Magzatvíz a kórházba fektetés napján, 12-e hétfőn dél körül, a wc-n ülve kezdett el szivárogni, tuti a reggeli amnioszkópiától :shock: de nem bántam :wink:

Zsrit!
üdv itthon :D :D :D

Sziszkó is írt este, hogy ma jönnek haza :D

tillidian
 
 


Őzi,
engem meg egyedül ez nyugtat meg, a napi 4-5 kakis pelus :wink: innen tudom, hogy eszik a drágám :D
Fejni próbáltam, szétszanáltam mindkét cicimet és jött 10 ml :shock:

Őzi, Pocok, Szilvveeaa, Zaniko,
köszi a tejes megnyugtatást, igyekszem :roll:

tillidian
 
 


Csak gyors bekukk: tettem fel képeket.
pocok001
 
 


Pocok, Drága,
most nézem, mennyi a hasonlóság :roll: :P : Nálatok is a túlhordással pinduri babácska társult - mint Nálunk :roll: :D
(nem baj, megnőnek! :wink: )

tillidian
 
 


Chardonnay-nak szívbol gratulálok és sok tejcit kívánok!

Anyabébi, én nem taliztam a nyákdugóval....a magzatvíz pedig folyamatosan csordogált a szulés napján!

Hajnalocska, méhem már visszahúzódott, de majd a doki megmondja 6 hetes kontrollon......nem tudom pontosan, hogy mennyi ido után állnak helyre odabent a dolgok, de szerintem a 6. hét végére!

Zanikó, biztos fog aludni kint a kocsiban kismanó, mi tegnap voltunk kint, még ki se értunk, már aludt is! :wink: Pedig itthon meg nyugoskodott elotte......

Pocok, én a kisruhákat 40 fokon, a pólyát, pelusokat 60 fokon mosom!

Ozike, teljesen normális a puki, kaki kaja kozben és után :lol: Akkor van a gond, ha nincs és szegény csak nyuglodik és erolkodik :? ....nekunk volt ilyen sajnos

Az októberi topic babái egytol -egyik gyonyoruek!!!!!!!!!

Tilli, sajnálom a tejcit....és még mindig másfél órás rituálék vannak???


Hasfájós babáknak
: nálunk szerda óta nyugalom van, de nem akarom elkiabálni és gyorsan le is kopogom...kopp.kopp.kopp!!
Ugye eddig az Infacol-lal és az Espumisan-nal próbálkoztunk tobb-kevesebb sikerrel...........szerdán vettunk a patikában BabyCalm-ot, ami valójában édeskomény és ánizsolaj.....amióta ezt adom, azóta szépen mennek a rotyik, a kakik, nincs annyi erolkodés és sírás se! E mellett kap homeot, Chamomilla Vulgaris 9 CH-t, napi 2x3 golyót langyos vízben feloldva!

Szilveeaa, potyaalvást jól tetted!!! :D En hétvégén szoktam ilyet beiktatni, akkor van itthon apa napkozben is és vigyáz Ginára.

Hurrá, péntek!!!!!!!!!! Holnap potyaalszom én is! 8)
ginuska
 
 


Ja, a még mindig pocakosoknak uzenem, kitartás, hétfoig meglesznek azok a babókák!!!!!!!!! :wink:
ginuska
 
 


Szia lányok!

Látom, ma babázós délután van :D Olyan jó olvasni a tanácsaitokat!

Az éjszakai nem alvásnak az a következménye, hogy ebéd után is aludtam két órát...igaz, hogy apa is csatlakozott. Most pedig készülünk egy kicsit sétálni, egész szép idő lett.

A Muskétások hol vannak????

Ginuska, a próféta szóljon belőled! :wink: :wink: :wink:

Kép
kkia
 
 


Hajnalocska,
Nekem még nagyjából a kórházban visszahúzódott a méhem köldök alá - a szlésznő megvizsgált mielőtt hazajöttünk. A hasam nagyjából jó most, közel négy hét után, de hát azért a bőr egy számmal még nagyobb rajta...

Ginuska
Te milyen időközönként szoptatsz? Azért kérdezem, mert amióta én háromóránként, azóta nincs hasfájás. Már az Infacol-t is elhagytam. A homeós bogyót ki mondta? Ilyen nekem is van, csak jó tudni, hogy vészhelyzet esetén mihez nyúljon az ember...
Amúgy azért volt potyaalvás, mert nálunk munkaszüneti nap van és apjuk itthon van, hétközben nekem sincs ilyen luxus.

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

NST-n szintén nehézen, de mocorgott és eleget. Viszont az ügyeletes visszahívott holnap 11-re is.

Energiaszintem 0%(egyébként a bioritmusom is ezt írja)

Az egyik szülésznő szerint a tegnapi és mai keményedéseim jóslók voltak.

Bocsi, ma már nem is leszek, Megyek pihizni!

Puszi!

Sztercsi

Ui: Anyabebi? Mára igérted a baby-t!!! Bobó jól van? Kkia egyben, azt látom!
Vendég
 


Vagyok! :wink: Hogy jól, az azért enyhe túlzás... :roll: :roll: Olyan semmilyen kedven nincs. Ki sem akartam kelni az ágyból ma, csak jöttek anyumék, és azért tápászkodtam fel. :roll: :roll: Holnap reggel 9-re megyek nst-re, aztán majd meglátjuk...

Anyabébi nem szűűűűté még meg??? :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Pocakosok
Hajráááá!
Szurkolunk Nektek!

Till!
Tudom, hogy butaság, de én mindig mondogattam neki, hogy 3 kg körüli legyen... Most meg csak eszik-eszik kis mohóm, tegnap este már 2920volt és pont egy hetes... Szerintem jól belehúzott...
Szóval nagyra növünk!!!!!!!!!!! hajrá!
pocok001
 
 


Ginuska
Köszi :)
pocok001
 
 


'estét!

Nem szültem még. Szomorú is vagyok.
Asszem iszok egy pohár bort és beleülök egy kád forró vízbe aztán szexelek egyet :oops: , csak történjen már valami.
Mindegy holnap is jó lesz.

Ginuska!!! A próféta szóljon belőled szerintem is!!!!

Köszi a nyákdugó és magzatvíz infókat.
Sajnos se víz, se dugó, semmise fáj!!!

Szerintem Sztercsi lesz a következő. Na jóvan azért drukkolok neki is!!!

Asszem megnézek a horrorfilmet, hátha megijed a burkom.

Kép

Jó éjt nektek!!
Ha valami van Tillit értesítem!!!
anyabebi
 
 


Anyabébi
engem nem is értesítesz? :( :( :(
Vendég
 


Tilli köszi a linket.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogó gyönyörű a kis Bence!!!!!!!!!:))))))))
Szilveaaa ha Szonjusnak még nincs vőlegénye Barnit felajánlanám!!!!!!!!:))))))))))
Zsrit az elején én is depis voltam sajna....de el is mult hála az égnek!!!!!!!
Hajnalocska nekem már alig van hasam....ééééééééééésss 15 kilót fogytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!::)))))))))
80-al mentem szülni s most 65 kiló vagyok:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilveeaa, mi is elhagytuk az Infacolt, amióta ezt a Babycalm-ot használjuk! A homeo-t egy itteni, szlovákiai fórumon ajánlották! Ja és majd fogzáskor is ezt fog kelleni használni, állítólag arra is nagyon jó!
Pontosan egy hete állt be nálunk ez a 3 óránkénti szopi, de azóta viszont éjszakánként is 3-4 óránként ébred kajcsizni..
A hasfájás pedig olyan 3 napja, hogy nincs.....úgyhogy nálunk mindenképp akkor lett a javulás, ahogy elkezdtuk adni ezt a Babycalm-ot.
ginuska
 
 


Pocok,
hajrá gyarapodás! :D

(Mi 2660-nal születtünk, 2580-nal jöttünk haza múlt pénteken, épp egy hete. Ma 3040 gr :roll: :P )

Anyabébi,
24 órás telefonos szolgálat beizzítva :D
(Monica, ha Anyabébi épp elfoglalt lesz, majd én értesítelek :wink: )

Ginuska,
szopizás most már csak 1 óra :D - mert 20 gr után bealszik...
ma lemértem: 560 gr csusszant be 12 nekifutásra :roll: -nem sok ez egy kicsit? :roll: (azt olvastam, a súly 1/6-át eszik meg egy nap -akkor nálunk 500 körül van :roll: )

Nitácska, Zsrit,
a hazaérkezés napja a legdurvább hangulatilag...ha nem is nevezzük depinek, de mindenképp melankólia és a hormonszint zuhanása okozza...én számítottam rá, így könnyebb volt...

Kicsike,
szivesen :P

Muskétások,
SZŰLLLLLYYYYYETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziszkó,
ha hazaértetek, ÜDV ITTHON!!!!! :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.10.23 21:10-kor.

tillidian
 
 


Has:
nekem most kezd apadni...de a hátsóm nem :oops:
48-ról kezdtem, 64-gyel szültem, most 57 :roll: semmibe nem férek bele :?

tillidian
 
 


laptető átadó!!!!!

tillidian
 
 


Anyabébi, ne siettesd a Kenéz gyereket, utdja ő mikor kell kijönni! És élvezd csak ki ezt klassz estét, amit terveztél kajálással, forró fürdővel, borral, szex-el és filmmel... És csak irigykedek halkan...

Nitácska, köszi a felajánlást Szonja nevében is! Mondjuk ha rám hallgat, nem kapkodja el a vőlegényesdit, de járni járhatnak :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Tillikém, csak összefutunk így késő este megint, látod? :D

Kép
szilveeaa
 
 


Till, most olvastam, (mert persze hiába frissítek, valahogy csak utólag látok meg hsz-okat) hogy milyen szépen növögettek! Ez igen!
Mi is elhagytuk a négy kilót... És már van olyan kis rugi, amit kinőtt... tök gyorsan el fog menni ez az idő, már látom és pikk pakk itt lesz egy nagyszájú, önálló véleménnyel rendelkező csajszi és meg csak kamillázni fogok.... :shock:

Kép
szilveeaa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: