Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Szofi
múltkor én napközben fröccsöztem... anyuméknál ebédnél, kevés volt a bor mondjuk. Bogit figyeltem, de semmit nem csinált másként.. hehe sajna nem aludt többet :wink:
mellesleg ennyi alkoholmentesen eltöltött hosszú napok, hetek után sztm 2 dl bortól olyan jó kedved lesz, hogy ihaj!

durván kopaszodik a lányom :)

emese1979
 
 


Jajajajjj, most teljesen alkoholista képet festettem magamról :) Hát, mondjuk két-három pálinka :oops: De ugye Fruzsi este nyolckor eszik, meg reggel nyolckor, elég sok idő kimarad. Mit csináljak, a bort nem nagyon szeretem, a pálinkát igen :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Annus jó, hogy rendben ment a "nagy utazás " :)

Anita nem tudom miről van szó :), hová mennétek pontosan?

pumuklii Kolos hatalmas és gyönyörű :)

Hóforduósoknak boldogságos egészséges napot kívánok! :)

csilla remélem minden oké veletek :)

Anikó még nem voltam az iwiwen, kb egy hónapja :), majd benézek már :)

Larának a tescós ujság ízlik nagyon :), ma még mindig úgy helyezkedett, hogy azt elérje, és rágcsálhassa, most viszont a habtapiját szedte szét és azt rágja :)

Tinu ügyi vagy, oldalra én sem szeretek parkolni, csak ha legalább 3 hely üres, én Pesten meghalnék parkolásból :)

Anikó turiztam ma Larának és Éduának is nextes cuccot, egy farmergatyót Larának, egy fehér csini felsőt Éduának, és két felsőt Larának, ami nem next, de georg vagy micsoda :) és fizettem össz 1000,-fT-ot :), amíg Édua rockyzni volt a világ virágában :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Nem tudja valaki, h az iwiw-ben hogy lehet megváltoztatni az e-mail címet? Nem biztos, hogy marad a t-online-os... Már mindenhol néztem, de ne látom...
pumuklii
 
 


pumuklii valahol a profilban nem? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


én is úgy gondoltam, de nem
Nem módosított valaki mostanában?
pumuklii
 
 


Hát ezért nem ment:

Ha a regisztrált email címed már nem éred el, először az email címed módosítását kell kérned amit csak személyazonosság igazolása után tudunk. Ehhez kérjük faxold el a személyi igazolvány (vagy útlevél vagy jogosítvány) másolatát a 06 1 371 3425 fax számra az iwiw-nek címezve!
pumuklii
 
 


Nem-nem. Pumukli, keresd meg így: profil-alapadatok-e-mail cím megváltoztatása (rögtön az első sor)
Bakker, amikor eljöttem a munkahelyemről én is vagy két órát keresgéltem :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Pumukli,
még jó h valami ügyvédi okirat nem kell hozzá...

emese1979
 
 


Panndi, mikor iszunk? :lol: :lol:

Incike, ha mar 1500ot kapnal erte akkor ihaj csuhaj, nagyon nagyon olcson tudjak csak eladni a kicsiket

Netti
Kép
maumau
 
 


Hogy nem szúrta ki a szememet! Köszi Gyöngyi!
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Csilla, Szegény Gergő.... drukkolok, hogy hamar meggyógyuljon.. szörnyű lehet átélni ezt.... neked sok erőt!
Te tudtad, hogy nincs rendben..... milyen erős az anyai ösztön....

Irigykedtema tali miatt. remélem már a következőre eljutunk...
Nagyon klasszak a képek! Olyan jó látni, ahogy egyre mozgékonyabbak a babók....

Tinu,
nagyon szép a hajad!

MOzza,
Tündéri Lili a sütőtök majszolása közben:) Valamennyit le is nyelt?

Szopi:Én is kipróbálnám közvetlen etetés előtt a dentinoxot, már, ha lehet.... nagyon rosszul hangzik a cibálós szopi...
Nekünk sem fenékig tejfel a szopi, már reggel sem.... ameliykben kevesebb van, azt nem is akarta elfogadni napokon keresztül, aztán sikerült egy másik pozíciót találni, úgy már kell neki... szerint rá kell vetnem magam.... ő hanyatt, én fölötte...

Pumukli,
Tündér Kolos a csomagok között, tényleg hogy élvezi!
az akasztósotokat nem lehet egybe feltenni az autóra? Ha nincs túl messze, olyan huszasával szépen levinném, és betenném a szekrénybe az autón a vállfás ruhákat... vagy ha nem egybe van az akazstós szerkényetek, akkor: egy csövet, vagy seprűnyelet betennék 2 szekrény közé az autóban, rátennék valami nehezet, és arra tenném az akasztósokat.... és letakarnám lepedővel, vagy valami nagy takaróval...

Esztó,
Álmi milyen szép! És te is :)

Hean,
Azta, mekkora Áron... nagyon ügyes vagy, hogy még mindíg tudod kizárólagosan szoptatni! Aliz is tündér a fotókon...

Szofi,
nekem is kellet egy pár nap, hogy felkészüljek lelkileg a kóstoltatáshoz is...

Marcinál eddig almát és sárgarépát próbáltam, az utóbbinak a levét eszegeti, úgy 10 mokkáskanállal megy le maximum.. a pépről hallani sem akar, öklendezik, hihetetlen grimaszokat vág, és kiköpi az alma és a sárgarépa pürét is.... A védőnő javasolta, hogy kérdezzem meg a dokit, hogy ne adjak e neki pépet.. jövő héten megyünk akkor kiderül mit javasol a dokinő... marci most 70 cm, és 8510gramm evés előtt... a kenguruba már csak bodyban fér bele... fel is teszem eladásra...

Előke: na, eddig 2 félét próbáltunk, egyik sem jött be... a Brendonos hatalmas műanyagnak nem lehet a nyakánál a tépőzárat bekapcsolni, mert vastag a nyaka a manónak, az Ikeás műanyagot pedig összefogja,gyűri, esélytelen vele az etetés.... úgyhogy egyenlőre visszaálltunk a kistörölközö használatára... vegyek merev előkét? :roll:

Szemészet: Az utolsó születéssel kapcsolatos parámat is eloszlatták ma, voltunk szemészeten, és nem kancsal a manó... :) Csak az orrnyergéről mondott valamit a szemész,hogy vastag, vagy mi, és azért tűnik úgy néha, mintha kancsalítana.... Legközelebb 1 éves korában kell mennünk...
vanni
 
 


Incike, nagyon szívesen segítek bármiben, de az eladást szerintem jobb ha magad intézed. Tehetnek fel kérdéseket, alkudozhatnak. Az meg mégiscsak jobb közvetlenül, mint mindig rajtam keresztül.

Lányok, képzeljétek, névnapomra megszerezte apa az álomlámpáimat. Imádom ezt a pasit :oops: Mikor végeztem az esti szopi-altatás projekttel, itt vártak a lámpák a kanapén.
Két év után végre megvannak a gyönyörű lámpáim a nappaliban és a konyhában!!!!!! :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Vanni, nekem az jon be ami ilyen belebujos, marmint elokebol! hosszu az ujja is nyak mogott tepozaras.
Boro mindig meg fogja akanalat,meg neki is van sajatja akkor nyugodt,szoval nekunk tok bevallt :D
szep nagyra nott a kisfiad!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyongyi!!!!!! azonnal mutasd meg oket :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Pumukli tudnál segíteni?Írtam püt.Köszi!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


vanni jó, hogy jöttél, Marci baba sem éppen pehelysúlyú :)

Lara már ordított, hogy éhes, erre jó ha 100-at evett, nem megy nekünk a kaja ez van :), ő most tutira nagyon leállt, majd kedden kiderül, lehet a táptól jobban hízna :)

Vennem kell most már 3-as etetőcumit mam-osat, mert az aventessel nem tud mit kezdeni, pedig abból van mindenfajta itthon :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti, este kilenc után bármikor :lol:
Vendég
 


Vanni, kancsal-parám nekem is van (néha furán összegubancolódnak azok a szemek:-)), de miután leteszteltem migyerekünket (tárgyat mozgatni előtte és ha mindkét szemével egyszerre követi, akkor nincs gond), megnyugodtam. Állítólag ilyenkor nem ritka az álkancsalság. Szép nagy baba Marcid :-)

Én lehet, hogy előkében nem fogok nagyon variálni. Pelenkát a nyakába, hátul megköt aztán jól van. Amúgy is egyre kevesebb pelenka koszolódik. Észrevettétek? :-) Vagy csak nálam, mert nem vagyok elég gondos anya? Na mindegy, legalább nem verem a gyereket :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kutyafüle,
most hoztak új törvény - ha baba után visszamész szülni, a baba 3 éves koráig nem rughatnak ki! Két baba esetén nem tudom hogy van, de egynél így!

emese1979
 
 


Panndi, oke, megbeszeljuk :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mármint visszamész dolgozni :)
heh, na megyek inkább fürdetni altatni... bár Bogi nem nagyon álmos...

emese1979
 
 


Köszönöm Emese, aranyos vagy!!!!Még eddig nem hallottam. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


nekem is ma mondta barinőm :)

emese1979
 
 


Niki, mi újság veletek? Piskótatekercs hogy sikerült? Babauszi? Rikivel minden OK? Beköttetted a szakdogát?

Netti, csak olyan hevenyészett fotókat találtam az Ilfanale katalógusából, de majd ha a Zuram felszerelte őket, lefotózom.
Kép Kép
Nekünk olyan country stílusú (akarna lenni) a lakásunk (mármint nem olyan lengőajtós, pisztolypárbajos, veszkó csizmás, lónyerítős, hanem vidékies :lol:). És ezeket a lámpákat nézegetjük már két éve. Meg gyűjtögettünk. :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jajj lefeküdtem a földre és alig bírtam felkelni, megyek fejni, mert még a végén bealszok :)

mau, Lara is szereti dugdosni a kanalat a szájába, na meg az ujjamat meg midnent, tutira fogunk lesz hamarosan :), még a tejcsi evés közben is megy a cumi mellé be az ujja :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tudod-e ........ ki hogyan hal meg?

Az aratóért jön a kaszás,
A házmester beadja a kulcsot,
A molnárt felőrli az élete,
A szabónak elszakad élete fonala,
A pék megeszi kenyere javát,
A kertész a paradicsomba kerül,
A postásnak megnyílik a mennyország kapuja,
Az órásnak üt az utolsó órája,
A kalauz eléri a végállomást,
A prímásnak elszakad a húrja,
A matróz az örök nyugalom tengerére hajózik,
A pénztáros elszámol az élettel,
A búvár örök álomba merül,
A trombitásból kifogy a szusz,
A koldus jobblétre szenderül,
A díjbirkózót maga alá gyűri a halál,
A bérlő örökös otthonra lel,
A boldogtalan megboldogul,
A léghajósnak elszáll a lelke,
A vegetáriánus fűbe harap,
A virágárus alulról szagolja az ibolyát,
A lovász elpatkol,
A papnak harangoznak,
A vadásznak lőttek,
A színésznek legördül a függöny,
A muzsikusnak elhúzzák az utolsó nótáját,
A borbélyt kinyírják,
A kis embereket elteszik láb alól,
A meteorológusnak befellegzett.

Milyen változatos is a nyelvünk...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi!

Ezek nagyon szépek! Gondolom az ára sem kutya!?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szia Gyöngyi!
Még nem köttettem, majd hétfőn fogom.Még csak a próbanyomtatást csináltam meg. Riki már jobban vagy, picikét jobban van már, nem köhög annyit.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,majd a köttetésnél vigyázz. Én vagy kétszer nyálaztam végig, mégis 2 példányban fel volt cserélve két oldal :P Még jó hogy volt egy hibátlan példányom, amit leadhattam az opponensnek :-)

Trixi, nem volt olcsó :oops: Két éve nézegetjük a csupasz izzókat, mondván nem veszünk ideiglenes lámpát, mert akkor az marad fenn. Így inkább gyűjtögettünk és most meg lett :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi, alomszepek,de tenyleg, nekem nagyon bejon ez a stilus!! aruld csak el mennyi volt :)

Ildi, ismeros a moka :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaj es mindenkepp hozz majd kepet amikor mar uzemben lesznek!! nagyon kivancsi vagyok,h mutat!!! en is szeretnek uj lampat amugy,de meg nemtdom pontosan milyet!! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


vagyis szeretnek LAMPAt, mert nekunk nincs, vagyis csak allo van.. mert kersem az igazit egy eve 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Minnyámegütaguta! csani 1 órát (!!!) szopizott, és nem alszik, nézelődik, mintha délelőtt 10 óra lenne a korzón. Sétáltunk, semmi. Most benyomtam az ágyába, a körforgóját nézegeti. Szorítsatok, mert ez nem tetszik. Főleg, hogy ugye holnap-holnapután este van végre programunk!! Wáááááá!!!

Gyöngyi, nagyon szép a lámpa, apa nagyon figyelmese, és boldog nevenapot, de holnap van, ugye?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, holnap az esti program előtt menjetek levegőre, sétáljatok, játszattok, vásároljatok vagy valami, ami JÓL lefárasztja. Csak elalszik ez a Csani gyerek. Na kitartás...

Netti, nézz körül náluk: ilfanale.com Itthon a La Meridiana forgalmazza.

Na jó éjt. Holnap irány Bodajk, de azért majd hébe-hóba benézek.
Pusz.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi,
Bogi is szokott ilyet csinálni, ha nem elég fáradt... én ilyenkor villany, tv kikapcs, és a tök sötétben ringatom. Az első néhány percben sírdogál, aztán rájön h aludni kéne, és belaszik... bizti rendben lesz holnap meg aztkövető este az altatás! Napközben fárasszátok le jól :)

Gyöngyi,
férjed nagyon tüneményes :)

emese1979
 
 


Csajok, köszi a biztatást... Egy szörnyű és egyben nagyszerű esti alatatáson vagyunk tul... Ugye leírtam, hogy kezdődött. Leraktam végül az ágyába hasra, de nagyon sírt. Csani sose alszik éjjel háton, de napközben el szokott szunyálni úgy is. Gondoltam egyet. átfordítottam hátra, odaadtam neki az alvósbabáját meg a peluját, cumiját, bekapcsoltam halkra a körforgót. Ha felsírt, és kiesett a cumija, bementem visszaadtam. Aztán egyszercsak sokáig csönd. Benézek:_ alszik! utána jött a mutatvány: átfordítottam óvatosan hasra. Nem akarom elkiabálni, de most, végre 2 óra után alszik, ahogy szokott. És életében először egyedül aludt el!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 



Kép

Kép
zsüci
 
 


Ez a fránya fogzás!Hanna már 3x volt fenn...remélem ma már nem kel fel!

Gyöngyi boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ildi,TÚjvárostól lennénk 11km-re egy gazdaságban!

Ha a fickó minket választ nekünk pedig tetszik a hely,akkor megyünk.De most h Pumukli költözik,sajnálom Grétit!Ő már sajnálja ezt a házat,udvart!Itt élt eddig,itt vannak az emlékei is.Á,nehéz ez,tudnék most sírni. :cry: :oops: Na meg ugye Ő nagyon Mamás!Persze neki az igazi mama anyum!Tegnap 2 órát nyafizott sírt msn-en,végül elvittük hozzá.Pedig dologm volt.Hát ott sírhat szegénykém :cry: Na de még semmi sem biztos......
Ami még furi,h Anyuék is és Tesómék is sokat változtak,így még nehezebb elmenni....

Szofi,most ugyanez van nálunk,nem tudott aludni.

Nóri,megkaptam,köszi!

Annus,megint ügyesek voltatok!

Kolos nagyon cuki!

Na meg Álmi a székben!

Annyi mindent akartam még írni,de még zuhizni is kéne,meg mosogatni!A lányok meg 7körül kelnek,max 8.Ma sem alszom sokat!De tesómék itt voltak,kb fél 11ig,fürdettünk,meg Grétike a kerianyujával akart elaludni.Vali mondta h megy,Grétike meg sírva:"Ha igazán szeretsz,ne menj el,kérlek!!"Vali is elkezdett pityeregni!Egyre okosabb Gréti,sokszor olyanokat mond nekem is.

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Eléggé eseménytelen napunk volt, aludtam egyet délután Babókával, aztán próbáltam utolérni magam a házimunkával.

Szofi: Gratula az ügyes altatáshoz. A fárasztás nálunk nem mindig működik, tegnap egész délután a Tesco-ban voltunk, Babóka mégis csak éjfélkor aludt el.

Játszótér: Vagy 3X tologattam együtt a babakocsit egy szintén kisbabás anyukával, de olyan nehéz eltalálni, hogy egyszerre menjünk le sétálni és ugyanarra. Én inkább a magam útját szeretem járni, nem zavar, ha kimaradok a branch-ból.

Ital: Én citromos sört ittam a nyáron, szerettem is, meg a tejnek is jót tett. Annak is van valami minimális alkoholtartalma, de az alkoholmentes olyan bűn rossz, hogy azt inkább nem. Egyéb italt nem is kívántam, szerintem ha már nem szoptatok, simán berúgok egy pohár bortól. :D

Kóstolás: Mi ma a sütőtököt kóstoltuk, nagyon ízlett neki. Főztem a sütőtököt, anyósom mondta, hogy úgy is jó, és nem szenesedik el. Tényleg jó lett, csak iszonyú nehéz lehántani nyersen a héját. :?

Előke: Áááá, mostanában egyfolytában ázik egy-két előke, folyamatosan suvickolom, de az ilyen-olyan foltokat nehéz eltüntetni. :? Lehet, hogy rátérek a műanyag előke+papírtörlő kombóra. Egyszer próbáltam tetrapelenkával is, de a fehérből még nehezebb kivenni a foltokat. :?

Pumukli! Könnyű és gyors költözést kívánok!

Na, megyek aludni, jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Na, én is itt. Még a fejés hátravan... Én ma nagyon rosszul lettem, vmi nagyon felfújt, vagy nemtom, de küzdök egyfolytában én is a hányingerrel. :?

Annus, ügyik vagytok!

Gyöngyi, én nem találom a ti lámpátokat... De nagyon boldog névnapot, Isten éltessen! Szééééép meglepetés! Jó Bodajkot!

Szofi! Én MINDIG így csinálom Danival... :!: Egyszerűen muszáj neki hanyatt lennie elalváskor, mert különben hatalmasakat hány. Napközben is mindig a hátán alszik el, aztán a rövidebb alvásainál hagyom is úgy. De mélyebben-hosszabban tud aludni hason, szóval, mikor jól bealudt a hátán, akkor szépen hasrafordítom minden éjszaka. :lol: Ügyi vagy! :)

Kutyafüle! Mi van veletek??? Olyan régen láttalak erre, de nagyon örülök, hogy felbukkantál!!! Örülök, hogy Riki jobban! VELED mi van?

Hú, itt az alkohol-téma... :) Én semmilyen alkoholt nem szeretek. Legalábbis eddig nem találkoztam olyannal, ami ízlett volna. :) Belenyaaltam csodajó borba, sörbe, de jaj. Megszagolgattam egyéb dolgokat, de jaj. Mint a kávé. Az illatától is rosszul vagyok... :lol: :lol: :lol: Így aztán végülis tőlem nem túl nagy áldozat a tejadás... :) A cigifüstöt sem bírom, gyógyszert sem szedek. Ezzel senkit bántani nem akartam, férjuram kedveli az alkohol sok fajtáját, nagyon szereti a kávét, cigizett is, mégis nagyon szerettem/szeretem! :wink:

Réka! De jó, hogy tudtál aludni délután! :) Nekem vhogy sosem jön össze... :lol:

Anita, drukkolunk!

Pumuklii, nagyon aranyos a kép! :)

Na, mentem én is.

ALUDJATOK!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


GYöngyi,
Nagyon boldog névnapot kívánok Neked!
A lámpákkal már jó a kezdés:) Nagoyn szépek! Porcelán a fehér rész, ugye?

Réka,
egyáltalán ki lehet venni valamivel a répa és almafoltot?

Szofi,
1 óra szopi? Hú..... Van tipped, hogy miért? Ugyanabbana a pozícióban evett?
Ügyi vagy, hogy megfordítottad! Drukkolok, hogy az elmenős estén hamar ágyba tudd dugni! Ha most elaldut egyedül, máskor is fog! Próbáld, én is ezt tettem, és az esetek többbségében el is alszik! Annyira jó:)

Ma megyünk nagyszülőkhöz, és az "új" autósüléssel... izgulok, mert én vezetek, a párom dolgozik, 45 perces az út, és háttal lesz a manó....

Jó hosszú hétvégét mindenkinek!
vanni
 
 


Oh, Netti, még neked szerettem volna írni,
akkor én is kipróbálom az ujjas előkét, és adok kanalat a kezébe...
vanni
 
 


Halihó!

Tegnap már nem tudtam írni, hosszú nap volt. Délután el kellett mennem egyszer két papírt aláíratni a városba (Csongort vittem), aztán késő délután még egyszer máshova szintén papírt aláíratni (ösztöndíjhoz). Oda meg Tücit vittem és Csongit itthon hagytam. Hát 2,5 óra volt, mire megjártuk, abból másfél órát végig sírt, üvöltött CSongor az apjánál. Nem tudom, mi ütött belé. Még az a nagy szerencsém, hogy TÜci nem volt ilyen, sokkal könnyebben az apjára tudtam hagyni, mikor képzésre kellett mennem. Ahogy hazajöttem, rögtön cicire pattintottam az üvöltő gyereket, ahol megnyugtatta magát. Mondom jó, akkor leteszem, mert mindjárt összepisilem magam. Még a letevés ment, nézelődött nyugiban, de amint látott eltávolodni, rögtön üvölteni kezdett. :shock: Elvittem magammal pisilni. :lol:
Jaj, és mióta fogai vannak, annyira fáj, ahogy szopizik. :cry:
Mi is megyünk Úrhidára 3 napra, majd gyüvök.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt :)

Fruzsi még alszik, ma csak fél kilenckor kel, úgy döntöttem, holnap csak kilenckor, így talán nem rontja őt el az óraátállítás. Délután megyünk anyósomékhoz, holnap ebédután jövünk vissza, holnap este meg buliba megyek :wink: Jajdenagyonvárom!

Éééééééés: 10 órát aludtam :lol:

Visszaolvasok :)
Vendég
 


Jo reggelt!

Panndi, lanyaink egymasra ereznek! Boro meg alszik :lol: :lol: :lol: nem ertettem h mivan....... mert h en felebredtem magamtom... :lol:
jaj de szupiiiiiii,mostmar jobban erzem magam, igy talan konnyebb lesz.. ma minden evest igazitok a felkelesehez, remelem holnap is igy lesz :D

textil pelusbol en siman kitudom szedni a foltokat, egy napig azni hagyom feheritoben.. aztan at a mosogepbe! ragyognak :)

Vanni: van mikor cserelgetjuka kiskanalat, eldobja az ovet- elveszi az enyemet, akkor az ovevel adom a hamit... aztan par perc utan megint cserelunk :roll:

hu lattam egy olyan szep lampat!

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Köszi szépen a bókot,Hanna nevében is! Ari vagy!
Marcid is nagyon helyes kiscsávó! :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Én azért felkeltettem 8:40-kor. Zsófi alvása ennyi idős korában már rég elromlott :)
Vendég
 


Azért az elején külön mostam ám :) de állandóan lekerül a játszószőnyegről, nyalogatja a földet, hát letettem róla :lol:
Vendég
 


Jaj, ezt nem ide akartam, bocsi :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?