Új privát üzeneted érkezett!

Nahh alszik :)

en olyan jot nevettem.. tegnap ota egy kezzel tenyerel a masikkal nyukal mindenert.. es elegge fejnehez ugye.. :roll: szoval felnyomja magat aztan a jobb kezevel megtartja a masikkal nyul vmiert.. es a feje dol jobbra :lol: es ezzel szenved .. mindig felborul jobbra es hatra erkezik hasrol ezert.. aztan ujra kezdi :roll: hat nem lehet konnyu :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Csoros poharbol mikortol ihat? poharbol olyan szepen iszik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Gyöngyi, biztos nem direkt csinálta a csaj, csak ők már egy összeszokott csapat, nem? Azért lehetett volna kicsit figyelmesebb...

Parkolni én merőlegesen csillagos 5-ösre tudok( éljenek a bevásárlóközpontok :lol: ), viszont párhuzamosan kettes alá :roll:

Pumukli, jó pakolászást és költözködést! Én egyszerűen rosszul viselem a káoszt, ezért a költözést is, de valóban lehet annyi haszna, hogy kidobja az ember, amit mér rég ki kellett volna. :D

No, ígértem képet, én emellett döntöttem idén:
www.luxuryfashion.hu/product/show/montorgueil_pm
aki nem táskás, ne nézze meg!

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci!
nagyon szep :wink: En most a G pelustaskat cipelem mindenhova.. es mindig tele van :shock: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi, nektek van valami előírás a keresztelős hacukát illetően? Na nem úgy értettem, hogy neked kell-e full fehérbe öltözni, hanem a gyerekeknek :lol:
Nekünk azt mondta Laci atya, hogy full fehér. :shock: Namost nagyon bunkó vagyok, ha a gyerek 4 darab kabátja mellé (ami egyik sem fehér) nem veszek még egyet, amit valszeg 1x fog felvenni? :roll: fehér cipője sincs... :lol:
nadrág meg felső van, de szerintem ez a kabát alatt oly mindegy... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti, megértem... :wink:
Próbáltad már a csőrös poharat vagy csak szeretnéd? (én bizti kipróbálnám, de éngyerekemnek tej a folyadék és ciciből :D )

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, csak szeretnem, hetvegen lehet beszerzek, kivancsi vagyok, de eleg ugyes a kanallal meg a poharral is,szoval sztem mar menne neki..
zoldseg gyumolcs utan iszik altalaban vizet Boro, meg o amugyis szereti a vizet :lol:
de sokat azert nem fogyaszt,gondolom a viz meg a cici eleg neki folyadeknak :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri én egy fehér(es) rugira és egy fehér(es) overálra gondoltam. Ez utóbbiból van kettő is, ha esetleg jártok Szigetmikin mostanság, szívesen kölcsönadom :-)
Kép Kép Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Vagy ez gáz, hogy nem teljesen fehér, meg holmi macikák meg nyuszikák vannak rajta??? :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szépek nagyon a ruhák! Teljesen tökéletes lesz bármelyik! Mondjuk jó, hogy most ilyen az idő(nálunk 20 fok), te Marcid ebben nem fog fázni? (nekünk asszem nincs egy rugink se! -AM nem szereti)

Köszi a felajánlást :D , de most nem járunk arra, sőőőt a rokonok sem jönnek a keresztelőre; nem változott a helyzet... -itt is be kell vetnem magam :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Vágány mellett kérjük vigyázzanak, Annuséknak indul a vonata :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


:arrow: feltúrom a szekrényt

Kép

Kép
adraci
 
 



Én most vettem ilyet Majának, 13 volt asszem futárral, egyenesen Ausztriából. Árzuhanás.com-on találtam.

A vállfás cuccokat, hogy pakoljam? Vasalhatok újra mindent...
pumuklii
 
 


Adri, áááá, nem hiszem, hogy fázna. Még kap egy harisnyát meg egy hosszú ujjú bodyt. A rugi vastag plüss, a szőrös overáll meg nagggyon vastag. Ja meg van egy fehér szőrmés usanka sapkánk is :D Szerintem a Holdra kilőhetnénk benne a gyerkőt, akkor se fázna meg :lol:
Az már más kérdés, hogy én mit veszek majd fel :roll:
Sajnálom, hogy a családi viszály még fennáll. Az anyós dolgot is olyan profin intézted, egy kis szociális munka itt is vár rád :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


este 8- hajnal 4között csak kimegy az a pezsi...szülinapra megyünk, ha megyünk mert tök nincs kedvem :? na majd meglássuk

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi, azt az etetőszéket én is néztem, szerintem fasza!

Esztó, köszi a képeket! Álmi persze elhomályosít holmi színes madárkákat! :D

Gyöngyi, a barinőd igazán "bevezethetett" volna a társaságba!!!

Én holnap bevedelek legalább egy sört!!! Mennyi a max. alkohol, amit éjfélig bevedelhetek, ha reggel f8-kor szoptatni akarok??? Roppantul FONTOSSS!!!

Anita, jó pakolászást! Pumukli-Anita mármint.

Anikó, te milyen Anikó vagy, ha nem titok? Mert szerintem én könnyeben boldogulok veled az iwiwen, mint te a Szabó Zsófiával. Bár már sokan megtaláltak!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Adri, figyimá, szerintem ha a keresztelőn nem hupékék-jajvörösek a kiegészítők, hanem pasztellszínűek, akkor a gyerek nem marad pogány! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, én egy pohár sörnél + 1 dl bornál többet nem innék. De hát ugye tudjuk...Sörre bor bármikor, borra sör...az is jó :D

Engem is jelölgethettek...ha akartok :oops: Blogban nevemen neveztem magam.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jaj sztem nyugodtan lehet tobbet is inni.. hiszen reggel mar vezetni is lehet ha este iszol :lol: meg a sor bor pezsgo nem olyan tomeny mint mondjuk par mezes palinka :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


http://www.teszvesz.hu/item790908998_chicco_formabedobo_haziko.html#gallery

Ezt a kis házikót vettem Csaninak. Olyan édi, nem tudtam ellenállni. Még kicsi hozzá, de majd belenő... És újonnan 7000Ft...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szerintem is Gyöngyi által javasolt mennyiség elegendő. Bár baja nem lesz Csaninak, max lesz egy jó napja.

Netti
ez azért nem ua. Átmegy a tejbe valamennyi.
pumuklii
 
 


Mézes pálinka! Netti, ne lobogtassa kérem itten a vörösposztót!!! A kedvencem!!!

Gyöngyi, milyen Gyöngyi, bocsi, de esküszöm nekem a legfosabb a névmemóriám...

És, tanulj valamit Szofianyádtól: borra sör, még egy kör!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kicsit bonyolult, de nagyon jó kis játék. A kulcsokat imádni fogja.

Kép
pumuklii
 
 


Kolos költözködik!!! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kolos :lol:
pumukli, addigra kimegy, nekem ezt mondta ket doki is, megkerdeztem,mert nagyon mozgatotta tema. Azt mondta egy uveggel is megihatok :) a problema csak az h par kortyot megerzek... szoval eselytelenul indulnek neki egy uveg pezsgonek is :lol:

Szofi, nagyon tuti annyi penzert amit vettel!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Pumukli, tuti a fotó!!! :D És hogy mosolyog! :lol:

Szofi, blogban fent van a tisztességes, böcsületes nevem a profilomnál :-)
Házikó nagyon édes. Szerintem a formabedobó amúgy is alapdarab :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi, az aposom ellatott minket palinkaval, ket fele mezes, barackos szilvas.. akkoar uvegben van :shock: es tele gyumolcsel az aljuk :lol: de en meg se mernem kostolni.. sztem fejre allnek .. pedig " regen " birtam 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, brurhuhuhuhuhuhuhu....

Gyöngyi, neked nagyon iagazad van. no majd betörök a blogba.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


hu en nagyon feltem Borot a babatornaztatotol! sztetek leraghat rola olyan kis bogyot a vegerol?????? ami az egerken van pl... belelogatja a szajaba es azt ragja :? ne vegyem le oldalrol azokat??

Netti
Kép
maumau
 
 



Nos megérkeztünk!!!Gond nélkül,Iza végig játszott a vonaton!Sőt!Amíg beszaladtam a DMbe az állomásom apum tologatta,és vigyorgott meg röhögcsélt neki!Apum oda volt meg vissza! :lol: Ugye csak nem látja minden nap!
És leszállni meg segítettek,kérnem sem kellett.Kedves vasutas kolléga!Még haza is akarta vinni Izust,de mondtam neki h otthon kivágnak ha nélküle megyek :lol: :lol: :lol:

Most épp alszik,evett is szépen,szóval minden oké!!!!

Holnap várnak a dédik!Szerintem ott ebédelünk :lol: Úgyse szabadulunk előbb! :wink:

Te Gyöngyi!Nézd már,mi leszünk a jövő női ideálja...na most elgondolkoztam hogy fogyjak e :lol: :lol: :lol: (lásd oldalt a cikk)


na visszanézek az előző oldalra!

annus11
 
 


Netti, köszi, figyelem a vaterát :)

Hát lányok, én bizony iszom... Na nem úúúúúúúúúúgy :lol: , de pl most szombat este is megyek lánybuliba, meg nyáron is elmentünk koktélozni, és hajnali kettőkor ittam az utolsót.

Viszont kezdek magamba zuhanni, mert itt ez az idióta óraátállítás, és az én jó alvóm Fruzsimat el fogja rontani, és vége a nyolcórás keléseknek :shock: Zsófit nem lehet elrontani, ő már romlott :wink:
Vendég
 


Sziasztk!

Gyöngyi
Sörre bor bármikor, borra sör meggyötör. :lol:

A sör 4 óra múlva már nem kimutatható a szervezetben.

Szofi
Biztos fog örülni neki Csani. Nekünk is házikós van csak más.

Kép
Kép
incike
 
 


Költözés!
Én kb 2-3 éves voltam mikor költöztünk.Nem emlékszem semmire belőle.....csak képekről tudom h milyen volt régi lakás.Meg a homlokom árulkodik a költözésről,mert elestem a lépcsőn és betört a fejem :lol: :lol: Pedig fogtam a korlátot is meg apum kezét is :lol: :lol: Kész tehetség voltam már akkor is!Gondolom a szülők is repdestek örömükben hogy még az SZTK-t is megjárták velem.Ja és a 4.emeletről költöztünk és az új helyen meg a 3.emeletre.Sehol nem volt lift!És többek között egy zongorát is át kellett hozni! :lol: Ezt a rokonok a mai napig emlegetik,nem is értem mért :lol: :lol: :lol:

Pumukli!
Vállfása ruhákra húzz zacsit ugyan úgy!Csak fordítva húzd rá,több válfa is mehet 1 zacsiba,felül csinálj egy lyukat ahol átmegy az akasztó.Az alját még csomózhatod is.és ezt így szállítsátok,pl fektetve a többi dolog tetején vagy felakasztva a kocsibn a kapaszkodóra stb.

Én párszor már ittam 1-1 dl bort,de este olyan 8 körül.

annus11
 
 


Incike, ez az eredeti mondás. Mi átköltöttük :-)

Annus...király...mi rubens-i tündérek :lol: Szupi, hogy jól sikerült a út.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Na ideértem én is :)

Szofi,
köszi a nejlonzacskós ötletet még régről... Bogi tök nyűgös volt, de vagy 15 perce egy uzsonnás zacskót bűvöl... teljesen odáig van tőle :) :)
A formabedobó nagyon szép :) Én most Liberos fisher price-osra gyúrok :)

Mézes pálesz :) nagyon rég nem ittam, egyszer brutál rusnyán sikerült berúgnom tőle... bulizni voltunk, férjemnek annyit sikerült kinyögni, h azonnal induljunk haza... otthon kb. 3 órát töltöttem el a mosdóban, nem részletezném, milyen állapotban...

voltuk barinőmnél, útközben Barbitól elhoztam a cicás overált. Nagyon szép, köszi mégegyszer! :) :)

Barinőm kisfia meg 4 kiló, olyan kis pehelykönnyű volt Bogi után :) Bogi meg elkapta a baba rugiját, aztán elkezdte húzni :)

emese1979
 
 


Panndi, en is ettol tartok, Boro fel 8kor szokott ebredni es mar este 8 kor alszik :D es most korabban fog .. tuti :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi,
megleltelek iwiwen :)

emese1979
 
 


Annus
köszi! gute Idee
pumuklii
 
 


Gyöngyi
Nem tennéd fel a teszveszre az overált? Mennyiért lehetne elpasszolni? Fogalmam nincs. :shock: Az előző oldalon (761) van fent a képek is.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike
nagyon keves penzert viszik a kicsi overalokat... :?
sztem jobban megeri megtartani hatha lesz meg egy baba es hidegbe szuletik :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
Amekkora szerencsém van nem hinném, hogy kissebb lesz a köv. baba. Hosszra biztos nem. Van még vagy 3-4 overálom szóval ennyi azért nem kell nekem. Mennyiért viszik egyébként?..., ha már 3-4000.- kapok érte nekem az is jó.

Kép
Kép
incike
 
 


... és korosztályonként meg min. 2 db. overálom van Marci után. Overálban bővelkedek rendesen. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
sztm 1-2 ezerért többet nem nagyon adnak érte... főleg, h l. c&a-s kuponnal 3500-ért vadi újat kaphatnak.
De sztm nézd meg, mennyiért vannak fent, akkor kb. be tudod lőni :)

Pumukli,
Kolos édes :)

emese1979
 
 


Emese
A kékért biztos adnának, mert ilyen nincs magyarországon, de azt nem adom. :lol: First Impression

Kép
Kép
incike
 
 


Most megyek. Viszem a gyerkőcöket dokihoz, mert mind a kettő taknyos és Benji csúnyán köhög is még mellé.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, ahogy én néztem, ilyen 2000-ért mennek el az overálok, max...

Jajj, Emese, pszt!!! Tudod, hogy most lebuktunk! Amióta van ez a mizéria, hogy a gyerek belefullad a zacskóba, meg a csomagolásba, azóta tilos nyilvánosan hangoztatni, hogy zacskót adtál a gyereknek!! De tényleg imádják! Barbitól kaptam még egy tippet: köss rá csomót, és akkor tutira nem húzza a fejére! Már én is kipróbáltam! :wink:

Király, én három rubensi dáma vagyok egyszemélyben! 8)

Annus, királyság, hogy minden OK volt.

Panndi, az ivás milyen alkoholmennyiséget takar nálad?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én keveset iszok de sokszor :-)

Kolost állandóan az ágy alól kell kiszednem. Meg az ágy egyik feléről átügyeskedik a másikra. Hason, fej lenn a matracon, és lábbal nyomja magát, felszántja :-)
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?