Új privát üzeneted érkezett!

Char: gratulálok a kislányhoz! Tényleg gyors volt. :D

Pattogó: jó a videó. :)

Anyabebi: "azanyjapicsája röpült" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éjjel végre nyugi volt. :D :D :D Nem volt visítás, csak szundikálás. Végre mi is aludtunk egyet. Nem is tudom mikor aludtam ennyit egyhuzamban. A nyugtató videók tényleg jók, legközelebb én is kipróbálom a bebugyolásást. A többit csinálom én is, de nem kötöztem meg a babát, mint egy sonkát. De ha hatékony, ám legyen. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Charnak gratulálok a gyors szüléshez és a kislányához!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Char
Hatalmas gratula a kicsi lányhoz!
Nem semmi, ilyen pikkpakk szülni!! :-) Irigyellek áááám!! :)

Lili

Kép
édi16
 
 

 
 

Jó reggelt lányok!

Char, hatalmas gratula Nektek!

Ez aztán tényleg gyors volt! Kíváncsi lennék a sztorira, vajon az orvosa beért-e 35 perc alatt... :wink: De egyébként mikor írt utoljára Char tegnap? És írta, hogy jóslói vannak? Lemaradtam...

Szóval Char is itthagyott bennünket...Sztercsinek és Bobónak sincs sok hátra, Anyabébi is tartja magát a holnaphoz...szóval mi maradunk Kristóffal utoljára. De már beletörődtem....Vannak az októberi topic-ban augusztusi babák is, akkor novemberiek is lehetnek, nem? :D
Csak a sok "egyben vagytok még" telefon ne lenne...Ma 8kor hívott egy ismerősünk, nem is túl közeli, hogy ő úgy izgul...banyek, attól még hagyhatott volna aludni...Ma be sem megyek a faluba vásárolni, inkább elautózom a közeli városba (5 km, nem vészes és senki sem ismer).

Pattogó, deeeee nagyon hiteles babával a kezedben vígasztalni :wink: :wink: :wink:

Anyabébi, apa vicces lehetett hajnalban :lol: Az étrended nem semmi...hatott legalább? Még egy kis kaukázusi kefírt is ajánlanék :roll: A szeméremcsontom nekem is rohadtul fáj....

Csilla, gyönyörű pocak :D És neked sincs narancsbőröd :evil: :evil: :evil:

Sztercsi - rallyversenyző volt a férjed? Nem irigyellek...erre még rájön egy kis szülési izgalom...szerintem percek alatt be fogtok érni :lol: Remélem, hogy nálunk éjjel vagy hajnalban kell indulni, mert egyébként a dugóban apa agyvérzést fog kapni :roll:

Moncsi - talpacskákat imádom!!!!! :D

Tündér - gratula a nyugodt éjszakához!

Kép
kkia
 
 


Visszanéztem, Char tegnap délben írta, hogy görcsölget összevissza és valami rózsaszín jön belőle :roll: Ehhez képest a 6:35 tényleg gyorsvonat :D

Kép
kkia
 
 


Char, gratulálok a kislányodhoz és a rekordsebességű szüléshez!

Anyabébi, ha e mellett a menű mellett sem jön össze egy kiadós adag, akkor nem tudom, mivel is kéne próbálkoznod. Nálam már a szilvalekváros kenyér egy kis tejjel öblítve is meghozza az eredményt.
Drukkolok a holnapi naphoz!
Egyébként a szülésem gyorsaságával én is elégedett voltam, különösen az elsővel összevetve, ami 18 óráigttartott.

Bobó, szép a pocakod! (De szemérmetlenül vékony vagy! Én meg irigy, de nagyon ám!) Én az álomkóros napom utáni napon szültem. Drukkolok!

Kkia, szomszédokkal már csak így van az ember, sokan amíg nem lököd fel a pociddal észre sem vesznek, de aztán egyszerre nagyon baráti lesz a "viszonyotok". Azért nem semmi a falu szenzációjának lenni, fúú de úúútálnám.
Utolsónak lenni sem rossz, így mindenki Neked drukkol majd a végén.

Andi, Ti tényleg nem használtatok hintőport? Mennyi idő alatt esett le a gyerekeid köldökcsonkja?

Tündér, küldhetnél hozzánk is egy ilyen éjszakát! Mióta takaróba betekerve teszem le tényleg jobb (bár nem úgy mint egy kötözött sonka), bár így is kel még háromszor.

Zanikó, le a kalappal előttetek! Gyorsan megjártátok Malajziát! :roll: :wink:

Sztercsi,
Még szerencse, hogy a férjem rallyversenyző volt, hamar beérnénk a kórházba Twisted Evil Twisted Evil , de ha fájásaim vannak, akkor úgyis várni kell. Na ezt mondd egy ideges férjnek!

Az én Férjemet, (aki nem rallyversenyző) úgy tudtam csak jobb belátásra bírni, hogy megfenyegettem, hogy még egy akció és ott szülök meg a kocsiban. A te Férjednél nem biztos, hogy hatna, lehet, úgy gondolná, hogy most már gyorsabban beértek, ha még egy kicsit beletapos, mint amilyen gyorsan megszülnél. :wink:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sziasztok!

Char!!! Gratula, ügyik voltatok! Nagyon sok boldogságot!!!

Úgy látszik ez a Kútvölgyi ilyen hely... Eddig asszem mindannyian, akik ott szültünk, egész jól megúsztuk... :lol:
Mondjuk Char simán túltett rajtam - én legalább bementem három órán belül, hogy elkezdett folyni a vízem, ő meg déltől másnap reggel hatig várt??? :shock: Hát ő sem parázta túl ezt a kérdést...


Bobó
de szép a pocakod! És azon kívül semmit se híztál!!!


Pattogó
Bencus videón majdnem bőgtem... meg olyan jó volt visszagondolni nekem is, amikor már ott volt velem a kis Szonja a zaklatott vietnami nyugdíjas fejével...
Ja, és küldd el lécci a blogod linkjét - sehol nem találom, pedig meg szeretném nézni!

Velem kajaügyileg most kezd elszaladni a ló... Mivel alig merek enni bármit is az egy héttel ezelőtti hasfájások miatt, ma bánatomban nutellás kiflit reggeliztem... :oops:
[/b]

Kép
szilveeaa
 
 


Datolya - köszi, tényleg, ez most nagyon feldobott :lol: nekem eszembe sem jutott, hogy mindenki nekem fog drukkolni, hogy még idén előbújjon a kiselefánim :D

Hű, bassszus, most jött a postás, hozott egy gyorshajtásos levelet..amikor utoljára anyuéknál voltam otthon egyedül, akkor fotóztak le 60 helyett 84-nel az M1es egyik terelésénél...az mennyi pénz lehet? Merthogy azt nem írják, csak hogy a xy rendelet szerinti bírságot kell kiszabniuk, ha nincs méltányolható körülmény... :roll: Apa meg fog dícsérni :? :? :?

Rávettem magam egy utolsó pocakfotóra :roll:

Kép

Kép
kkia
 
 


Megnéztem a rendeletet...40,000 Ft :shock: :shock: :shock:

Kép
kkia
 
 


Kkia, te is milyen vékony vagy bakker!!! Az én fenék és combtájékomat katasztrófa sújtotta övezetnek nyilvánítottam...

A büntivel kapcsolatban írj fellebbezést, hogy terhesen vezettél és rosszul lettél, vagy valami ilyesmi...

Kép
szilveeaa
 
 


[size=18]Char!Gratulálok nektek!Ez aztán a gyors szülés![/size]

Kép
Kép
zanikó
 
 


Jó reggelt!!!

Char: Óriási gratula ehhez a gyors szüléshez! Sok boldogságot, és sok-sok tejcit a kislánynak!!!


Hú, lányok, köszi a pocidicsiket. :oops: :oops: :oops: De azért azt megmondom, hogy nyugi, nekem is van narancsbőröm, csak jó a fotósom. :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Aki nem hiszi, annak küldhetek róla priviben képet. Itt nem, mert nem akarok senkit sem ijesztgetni. :lol: :lol: ) Ja, és hogy nem híztam, meg csak a hasamra??? :shock: :shock: :shock: Hááááááát, érdekes lenne, ha a hasamon lenne az a több, mint 23 kg. :oops: :oops: :shock: :shock:

Anyabébi: Nem semmi amit a zurad hajnalban végrehajtott. Nálunk az ilyenért már gyilkosság jár... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Felolvastam apának, hogy megdicsérted a kisfiát, azóta el van szállva magától... :D :D A kajád meg nem semmi baszkikám. :roll: :roll: Jó kis csavargást Nektek mára!!,

Pattogó: Nagyon szuper a videó! :wink: Köszi a linket. Nagyon szép kisfiú Bence, és elképesztő, hogy mennyire nyugisan tűrte az első megpróbáltatásokat! :roll: :roll: :D :D Sok-sok puszi Neki!!! :D

Kkia: Ne bízd el Magad, hogy te leszel az utolsó! Az én kisfiam kurva egy kényelmes emberke már most, és neki esze ágában sincs kijönni onnan... :roll: :roll: Nagyon szép pocakod van. :wink: :wink:

Datolya: Az álomkóros napod utáni napon??? :shock: :shock: :shock: Dehát az nekem, akkor ma van... :roll: :roll: :roll: Lehet, hogy hülyének néztek, de én úgy vagyok vele, hogy napközben alig várom, hogy elinduljon valami, és mehessek szülni, de estére mindig elfogy a bátorságom, és azért imádkozom, hogy csak még most ne... :shock: :shock: :D :D :D
bobóbaba
 
 


szilveeaa írta:Pattogó
Bencus videón majdnem bőgtem... meg olyan jó volt visszagondolni nekem is, amikor már ott volt velem a kis Szonja a zaklatott vietnami nyugdíjas fejével...

Ez nagyon jó duma! Kép Kép Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


bobóbaba írta:Datolya: Az álomkóros napod utáni napon??? :shock: :shock: :shock: Dehát az nekem, akkor ma van... :roll: :roll: :roll: Lehet, hogy hülyének néztek, de én úgy vagyok vele, hogy napközben alig várom, hogy elinduljon valami, és mehessek szülni, de estére mindig elfogy a bátorságom, és azért imádkozom, hogy csak még most ne... :shock: :shock: :D :D :D

Nem akarlak ijesztgetni, de én a szülés előtti napon egész délelőtt aludtam, este elfolyt a magzatvíz. Ilyen napom korábban nem volt... :D

És egy sztárfotó Milánkáról apcikájával:
Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Cheer
Gratulálunk!!!!!!!!!!!

Monica
Sajnos nekem nem normál szülésem volt, hanem császár.

Tegnap kemény napunk volt, kevesebb tejcsivel...
pocok001
 
 


Vcsibe: Milánka teljesen elvarázsolt. Csodaszép, és az a haj, meg ezek a szemek... :wink: :D :D :D
bobóbaba
 
 


Csibe,

őrület, hogy pár hét alatt mennyit változnak a kis babók! Milánka is hogy kikerekedett és milyen PASI lett!!!

Szonjámnak tokája nőtt, úgyhogy lassan Photosoppal kell reutsálnom a képeit... :D

Pocok
drukkolok, hogy legyen több tejci! Nekem a homeós cucc nagyon bejött, valakinek már írtam itt (Urtica Urens 5 ch) Én is beparáztam pár napja, mert épphogy elég volt, elkezdtem szedni és most abba kellett hagyjam, mert most meg túl sok lett a tejem és fejhettem ezerrel...

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa, nehogy photoshoppold Szonjácska fotóit! :lol: A vele egykorú pasik direkt buknak a tokára! :D Milánka legalábbis igen. ;)

Néha elnézem és látom, hogy milyen lesz majd nagyobbnak. Hát szerintem huncut egy kölyök lesz belőle...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szilveeaa
Köszi a tippet. Most a More milket szedem, remélem használ ennyi pénzért, meg fejek ezerrel.
Bár a doki néni szerint elég a 40-en a lányomnak, de Ő még 70-nél is reklamál...
pocok001
 
 


Pocok, bár én nem mérem, az én lánykám is tuti hogy 70 körül eszik... Nem véletlen a tokásodás... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


CHAR! GARTULÁLOK A GYORS BABYHEZ!!!!!

Na ő is leelőzött minket. Szóval akkor Kicsike után szabadon Kkia jön, csak hogy előbb szüljön :wink: :wink:
A közelünkben az egyik csaj is hétfőn a frontkor szült, fél 9 kor a boltban volt, fél 11 re meglett a kislány!

Már mindenki azt álmodja, hogy megszültem :evil: :evil: :evil:

Datolya!
Vhogy csak lenyugtatom, max majd azt mondom, amit te a férjednek.

Vcsibe!
Szuper a fotó Milánról!

Kkia, Csilla!
Vékonyak vagytok, akármennyi van rajtatok! Ahogy látom az alkatotok után hamar le is fogjátok adni a felesleget.
Vendég
 


Hello lányok!

Megjöttünk a kirándulásból, tök jó volt úgy sorban állni a postán, hogy közben egyszer sem kellett elmondanom, hogy "igen, egyben vagyunk még" :lol:

Közben hívott a dokim asszisztense, hogy hogy vagyok és hogy hétfőn fél11-re érjek oda, mert utána hamarosan el kell mennie a dokibácsinak és uh-t is akar csinálni a baba méretei miatt.
Szerintem stikában csak azt akarta tudni, hogy elutazhat-e a hosszú hétvégére :roll:

Szilveeaa - a fotó és a fekete naci nagyon előnyös ám :lol: 85 kg vagyok...a fenekem és a combom már sötétben sem mutogatnám...ijesztő.

Baby-toka imádnivaló :D :D :D

Csilla - hát őszintén nem látszik, hogy hol a 23 kg!
Egyébként én is szájhős vagyok napközben, hogy bármikor mennék már szülni, aztán amikor picit fájogat a pocim vagy a baba kevesebbet mozog, akkor meg elfog a rémület, hogy csak nem??? :?

Csibe, dögös pasi(k) 8) 8) 8)

Pocok - a More Milk is gyógynövényes cucc? Egyébként szerintem addig jó, amíg 40 helyett 70-et tud szopizni és nem fordítva...

Babázó anyucik, már akartam többször is kérdezni, aludtatok már hason azóta? Erre vágyom leginkább...egy kiadós alvás hason...de vajon mikor lesz ez??? :roll:

Kép
kkia
 
 


Sztercsi, most már nem adom az utolsó helyemet, Datolya tökre megvígasztalt, hogy így mindenki nekem fog már csak szorítani :D :D :D

Nálad mizujs? Ma nem volt kacsaszáj?

Kép
kkia
 
 


Kkia
A gond az, hogy néha megeszik 100-at , máskor meg húsz alig van... De igyekszünk.
Most pl lefejtem 40et vésztarcsinak. Remélem lesz tej következő szopinál.
A More Milk gyógynövényes aranyáras cucc, de ha segít akkor kigazdálkodjuk.
pocok001
 
 


Kkia!
Oké, Anyabebi pénteken szül, én szombaton, Csillára nem emlékszem nyilatkozott-e a napról... :wink: :wink:
Köszi érdeklődésed! Áhh, sajna nincs kacsaszáj. De hogy én mennyire kába vagyok, ritka szarul alszom napok óta. Te nem?Te tudsz aludni?
Szétfeszül a pocakom, leszakad a derekam....nyügös vagyok! A szemem alatt karikák....

Na én aztán kifogtam mindenkit a boltban, hogy vagy, Mikorra vagy kiírva..... :evil: :evil: :evil:

Tessék nyilatkozni, hogy tudtok-e hason aludni!!!!!Annyira vágyom már rá!!!!!!!
Vendég
 


Pocok!
Ahogy a nevében is van, több tejet jelent a gyógynövényes cucc?
A laktoherb teát nem próbáltad?
Vendég
 


Sztercsi
Egy napja szedem, egyenlőre úgy tűnik igen, de pár nap múlva jobban tudok nyilatkozni róla
A tea nem jött be, igaz hipp volt
pocok001
 
 


Char nagyon nagy gratula,és sok tejcsit jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. Kép

Vcsibe nagyon szép Milánka.Milyen nagy fiú már. Kép

Csilla nagyon szép a pocakfotód.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


KKia, a kiadós hason alvással két gond van:
1. a bedurrant melleid miatt nem fogsz tudni huzamosabb ideig hason feküdni
2. Kiadós alvás egy újszülött mellett... Muhahaha.... :mrgreen:

Kép
szilveeaa
 
 


Na helló csajszik!

Délben hazaértünk oszt picit lepunnyadtam a hajnali 4-es kelés után. :lol: Nemrég keltem. Szereztem ma búzakorpát :oops: és magamhoz vettem egy adagot. Ebből mi lesz?
Datolya: szilvalekváros kenyér tej? nekem ilyenek nem használnak, még a koviubi tej turmix sem.
Tegnap olvastam, hogy a magnézium enyhe hashajtó hatású és ha jól emlékszem azóta van gond amióta abba kellett hagyni :shock:

Szilveeaa: Félreértelmezted Chart nem reggel 6:35 hanem tegnep du. Azok után, hogy délben kezdett fájogatni. Nem semmi :?

Kkia: Deszép a te poci is :), Te magas vagy és a 85 kg ezért nem látszik. Én 1:68-al vagyok 75 kg és nekem is mindig azt modják, hogy nem is híztam. Legközelebb azt fogom mondani, hogy csak 5 kg-ot hadd irigykedjenek :lol:
A rémüldözésről: így, hogy holnap már péntek és ugye kitudja hátha (belebeszéltem a gyerekbe mint ezt a megfordulást is), most már nekem is rezeg a seggem. Most meg az a bajom, hogy melyik napszak lenne a megfelelő, mintha ez lenne a 3 kívánság. Tiszta hülye vagyok. :oops: :lol:

Csibe: Apám ez a kisfiú a csodafrizurájával, hogy megnőtt :shock: , nagyon szépfiú :lol:

Elballagok a csöppömért az iskolába utána megy az apukájához hétfőig :cry: , úgy fog hiányozni.

Majd este jövök, puszi
anyabebi
 
 


Szilveeaa!

De legalább vmennyire menni fog a hason alvás. Nagyon hiányzik!!!!!!
Kiadós alvással nem is számolok. :wink:
Vendég
 


Hasonalvás, egyszer sikerült, még az első éjszakán, mielőtt belövellt volna a tej. Azóta max féloldalasan megy.

Kicsike, remélem is hogy jó nagy már Milán baba. Rengeteget szopizik, de mérleg híján nem tudjuk pontosan mennyit és azt sem, hogy mennyit hízott.
A védőnőnek milyen gyakran kéne járnia? Vagy nekünk kell menni hozzá?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hason alvás?Ki van zárva.Betonmelleken..............

Ti mikor mentek ki babakocsival sétálni?Mondott erről valamit a védőnőtök?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Vcsibe nálunk hétfőn volt a védőnő és a gyerekorvos is.
Legközelebb jövőhéten hétfőn vagy kedden jönnek ismét.Utána
szerintem bekell menni majd a rendelőbe,de még nemtudom milyen időközönként.
tegnap megkezdtem Martinka "szellőztetését"most még csak jól beöltözve betakargatva rányitottam az ajtót itt a nappaliban.
Holnap ha jó idő lesz kivisszük negyed órára.Azt mondta a gyerekorvos és a védőnő is,hogy a 2.hét után már fokozatosan kilehet vinni kicsit levegőzni.remélem jó idő lesz mert nemszeretném ha megfázna az apró teste.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hát nálunk egyszer volt a védőnő és a doki két hete. De nem mondták, hogy majd jönnek, vagy, hogy mi menjünk... Azért majd hétfőn elmegyünk a védőnőhöz.

Milán is kb. másfél hetes volt, amikor először kivittem a teraszra a babakocsiban. És most már sétálgatunk. Ma jó egy órát sétáltunk.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Chardonnay
Kép
Vendég
 


Datolya
Nekünk nem javasoltak seemilyen hintőport a köldökcsonkra... csak alkoholt. Állítólag a hintőpor, főleg, ha vastagon szórják a csonkra, nem engedi olyan hamar leszáradni...
Lucasnak 6 naposan, Sophiának 7 naposan esett le...
Vendég
 


Vcsibe
Milánka+apa :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is kell a koraszülötteim tokáját retusálni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hasonalvás
Én úgy sose tudtam igazán aludni :wink:
Vendég
 


Kép
Ez egy hazajövős képünk 1-hete készült.
Kép így mosolyog álmában

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hello lányok!

Nagyon punnyadt ma megint mindenki, úgy látom...

Sztercsi - ha szombat, akkor már Skorpió :D
Alvás - hol így, hol úgy...de leginkább nyugtalanul, sok ébredéssel, izzadással, forgolódással telik. Ebéd után általában tudok egy-egy órát szundikálni, de ma pl. az se ment, igaz, hogy ketten is hívtak közben a szokásos kérdéssel....nem is idézem már...

Hason alvás - már annak is fogok örülni, ha oldalra tudok fordulni anélkül, hogy az albérlő tiltakozna odabentről :roll:

Anyabébi, napszakilag nekem azt mondta a szülésznő, hogy a legtöbb fájásos indulás az éjszaka vagy hajnalban van...úgyhogy ha péntek, akkor lassan mehetsz készülődni :wink: :wink: :wink:

Egész terhességem alatt nem volt annyira édesség kívánós, mint az elmúlt napokban...most is azon gondolkodom, hogy mit dobhatnék össze gyorsan...mondjuk tejberizst? :roll:

Kép
kkia
 
 


Kicsike - nem is csak mosolyog ez a baba, hanem kacag álmában :shock: Nagyon édes! :lol:

Kép
kkia
 
 


Kép végül egy félig bealvós kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike: Nagggggyonnnnn édes a kis Martin! :wink: A vigyora egyszerűen ellenállhatatlan, de ez az félig bealvós tutira viszi a pálmát!!!!! :D :D :D :D
bobóbaba
 
 


Asszem nekem már skorpió babám lesz... :evil: :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Csilla, asszem nekem is...kiemelném a Skorpió gyerek leírásából a következőket:

- erős akarata miatt nehezen formálható, nem könnyű gyerek.
- nehezen kezd neki bármihez, mert lelkileg fel kell készülnie rá.
- makacssága végigkíséri életét...

Szóval akkor csodálkozunk, hogy már a pocakból is akkor jönnek elő, amikor ők akarnak??? :D :D :D

Kép
kkia
 
 


Igen kéremszépen. És ráadásul nekem Apája is skorpió, és hát mit ne mondjak nem egy könnyű, egyszerű eset... :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Csilla - hajjjajjj...nem irigyellek :roll:

Nálunk apa Kos, én Bak - két földhözragadt, realista ember...és kapunk egy konok, de lelkizős Skorpiót...szép kis család leszünk :lol:

Kép
kkia
 
 


Sziasztk!

Ma nem zaklatlak titeket. Törpi alig mozog, inkább egy kupacban hol itt, hol ott a pocakomban. És mindenem fáj............

Puszi! Holnap kettős front!!!!

Sztercsi
Vendég
 


Most kaptam egy képet Esztitől Sophiáról:
Kép
bobóbaba
 
 


Sztercsi: :shock: :shock: :shock: :shock: Mi a gond??? Ha ez esetleg megnyugtat, az én kisfiam is alig-alig ad életjelet magáról, olyankor is inkább itt-ott kinyomja magát, és fájdalmat okoz... :roll: :roll: A frontok sajna nem hatják meg az enyém babámat, de remélem Nálatok lesz hatása! :wink:
bobóbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: