Új privát üzeneted érkezett!

Klarissza, köszi,próbálok gyógyulni! A baj ott van hogy én eddig is fejtem azt a cicit, így fogalmam sincs mitől van és mindkettő délután 5 körül robbant ki, szó szerint egyik percről a másikra. Semmi tünetem nincs előtte. :(

Kép
kata05
 
 


KAtám jól vagy?
Vendég
 


Kata
Hogy érzed magad? Javulsz?

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Szezso a játékszőnyeg innen van: http://www.babamoon.hu/
Nálam szempont volt, hogy ne az a kör alakú játszóhidas legyen, mert ha elkezd forogni, hipp-hopp le is gurult róla. Így mi ezt vettük Marcinál és ugyanitt kapott hozzá egy játszóhidat is.

Surmi, ha lesz erőd gyere és mesélj!

Boni, mizujs? Hogy vagytok?

kispiskóta
 
 


Boni, Princzike nagyon lassan javul. Ma van a 6. nap antibiotikum, de még mindig szúrkál egész nap a cicim. :? És még halványan de piros is. Holnaptól nincs antibigyó, fosok a következő gyulladástól.

Kép
kata05
 
 


Gyönyörűűű:

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Kata még mindig jobbulást kívánok!

Kispiskóta osztom véleményedet Gyönyörűűűűűűűűű!!!!!!!!


Hello! Ha már képeknél tartunk!
Kép

Fáskosárban
Kép

Mindig így mosolygok!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Édes zabálnivaló gyerekek.

Enyém sajnos beteg, megint bronchitis :cry:

KAta kitartás!
Vendég
 


Lányok
Zabálni való kis srácok! :lol: :lol:

Boni
Jobbulást nektek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Zsu: köszi az infót a szőnyegről. Tényleg gyönyörűséges a Picifiad, neki is jó sérója van :-D

Klarissza: huncutpofi :lol:

Princzike: akkor holnapután UH? Vagy rosszul emlékszem? :roll:

Boni: jobbulást, mihamarabb!!!!

Kata: remélem teljesen rendbejössz minél előbb. Sebészhez mikor mész?

Stephie: én meg jól elfelejtettem válaszolni a szopipárnás kérdésedre :oops: főként szopihoz használom, egyik fele a hátam mögött, másik előttem, azon fekszik Bendi. Tök kényelmes :-)

Én is hoztam fotót :-)

Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
Édes nagyon Bende :lol:
Igen csütörtökön UH :lol: Már várom :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok lányok!

bocsi, hogy eltüntem, de gazdasági okokból szolgáltatót váltottunk és nem volt netünk. Elvileg a TV is csak 5 csatornának kellene lennie, de még elfelejtették kikapcsolni,úgyhogy annak még élvezzük az előnyeit.
Velünk elég sok minden történt, jó is, rossz is.
Hó elején majdnem gutaütést kaptam amikor megjött a fizetésem. Gyakorlatilag a fizetésem 40%-a maradt meg :evil: Felhívtam a MÁK-nál a bérosztályos macát aki montda, hogy tudja, hogy kevés, dehát mivel január 1 től a kisebbik lányom után a betegsége után gyest kapok, így táppénz esetén minimálbér után számolnak, mert hogy nincs meg azóta a 180 ledolgozott nap. Tudomásul vettem, de utána elkezdtem gondolkodni. Hogy a csudába lehet, hogy 11 éve dolgozom és szerinte nincs meg a 180 nap, illetve még ha valóban jan 1 től kell nézni a táppénz kezdetéig (jul 31) akkor is meg kell lenni a 180 napnak. Ráálltam a témára és jogszabályokat böngésztem ahol kiderült, hogy valamit nagyon elszúrt, mert van egy olyan kitétel, hogyha valakinek amiatt nem lenne meg a 180 nap, mert gyes melletti munkát végez akkor a korábbi időszak az irányadó. Na nekem se kellett több, felhívtam a családtámogatási oszt vezetőt, hogy nézzenek utána, mert bár csak egy tanár vagyok, de valahogy nem stimmel amit a hölgy mondott. És képzeljétek, utána visszahívtak, hogy a nő tényleg elszúrta, mert több mint 212 napom van eleve a gyes indítása óta, és hogy azonnal korrigálják. Azért borzasztó, hogyha az ember nem elég szemfüles, akkor havi 20-30 ezer forinttal kevesebbet kaptam volna, ami ugyebár utána a tgyás-ba és a gyedbe is ezzel a csökkentett összeggel ment volna...

Szandi sajnos péntek óta megint itthon volt, 39.5 volt a láza, volt, hogy szegénykém ült a hűtőfürdőben, kúp, gyógyszer benne, és még így is csak 39-re sikerült lehúzni. A többi nap már csak 38.5 körül volt egész nap, de ahogy ment ki a gyógyszer, rögötn kúszott ismét felfelé. És megint hörghurut :cry: Most már jobban van, nincs láza, csak már biztonság kedvéért tartjuk itthon.

Mi Leventével jól vagyunk, sokat mozog és alig keményedtem. Holnap megyek megint Uh-ra, péntek terheléses cukor és nőgyogyi. Ennyi.

szezso: nem haragudtam meg, egyébként a többiek reagáltak a szopipárnás kérdésre :)

gyönyörűek ezek a skacok, kezdem magam szokatni a gondolathoz, hogy milyen lesz egy kisfickót kapni a lányok mellé :)

kata: jobbulást neked borszasztó lehet a begyulladt cici
boni: ti is vigyázzatok magatokra

princzi: drukk holnapra

többieknek is puszi
stephie
 
 


Hello

Steph nagyon örülök, hogy már alig keményedsz! Gyermekednek jobbulást kívánok, vigyázz magatokra! Uh után jelentkezz!

Princzi a jelentkezés rád is vonatkozik!

Szezso Bendinek mennyi haja van :shock: nagyon kis tündéri! Még fotót!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Hallé!

Csajok, ezek a babákok egyszerűen gyönyörűek és tökéletesek egytől egyig!!! :lol: Ha belegondolok, milyen sokat vártunk rájuk és most itt vannak és büszkén mutogathatjuk a képeiket, hát könny szökik a szemembe. :)
(Puszi és Babim esete a kivétel, akikre nagyonnagyon sokat gondolok és szomorú vagyok de drukkolok nekik is és küldöm az energiákat)

Princi, gyere majd holnap és kérjél fotót is!!! :lol: Drukk++++++++

Step, basszuskám ez a nő... és ha nem jársz utána, ugrik a pénzed. :twisted: Panaszt kell tenni ellene hanyag munkavégzés miatt. :twisted: Örülök, hogy jobban vagy keményedés-ügyileg! :D

Boni, Zsigi jobban van??? Gyógyító enerdzsik szállnak felétek!!!

Szezso, ez a Bendegúz béjb annyira nyünyörgetni való!!! :lol: Iszonyú édes!!! Tejcsivel jól álltok?

Kata, cicid hogy van??? Az elején rohadt kemény a szopi, én is átéltem, de bele fogtok jönni és kívánom, hogy adasség meg neked is, hogy élvezd majd a szoptatást!!!

Zsu, cép. :lol: Olyan kis gömbölyű. :lol:

Klara, te se panaszkodhatsz Matyi súlyára, ő is szép kerek! Az a haj még mindig imádnivaló. :wink: Mint a régi görög isteneknek volt.

Bettike, Szezso, istenke éltessen titeket!!! :D

Lali beszokott a bölcsibe, már jól érzi magát, sokat dicsérik, nincs rá panasz, aminek nagyon örülök.
Én viszont kidőltem, elkapott tegnapelőtt az eső és nagyon megfáztam, vagy vírus, egész éjjel lázas voltam, köhögök-fulladok, fejem szétrobban, mindenem fáj. :roll:
Lali egyedül eszik: (még a zsebében is tészta volt) :lol:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi
Szia! De régen voltál! Szépek vagytko! Látom Lali már kanállal eszik :lol:

Szóval voltam... most képet nem tudok felrakni, csak majd ha haza értem :lol: , de volt pulzálás is :)
Pzsákocska 16,6 -os és 2mm-s a bentlakó :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez aztán az öröm!!! Boldog 9 hónapot!!!

Szilcsi, jobbulást kívánok!! Imádom ilyen maszatosan a gyerköcöket!!!

Stephie, lánykádnak jobbulást, anyagiakat sajnálom!

Szezso, Bende csudaszép, a haja meg csúcs!!

Klarissza azok a fogak!! Mátyás is fog hódítani azt hiszem, a lányokat majd kergetheted mellőle!

Lányok, úgynéz ki talán elmúlt a mellgyuszi, persze ezerszer lekopogom. Most próbálom a tejcsit visszatornázni abban a cicimben. Lőrinc is elkezdett hízni végre, már 4.08 kg-nál tartunk.

Kép
kata05
 
 


Megjöttem.
BPD 62mm, FL:41 mm, HL: 43mm Létezik, hogy a combcsont hosszabb mint a felkar??
Már a múltkor is bosszankodtam amikor mindkettő 30mm volt, most meg még nagyobb is :evil:
Mért adatokból kalkulált terhességi kor: 23 hét. Plexus ciszta nem látható

princzike: örülök, hogy pulzál a kismanó, csak így tovább.
Kata: végre talán te is megnyugodhatsz. Biztos én is belehalnék ha egy ilyen miatt elapadna a tejcsi.

szilcsi: inkább a zsebéből a tészta, mint retikülből a kolbász meg a szalonna :) (Egyszer a vonaton ilyet is láttam ám :)
stephie
 
 


Köszi Lányok :)
Remélem este hozzá férek a géphez. :lol:

Stephie
Sajna méretekben nem vagyok szakértő :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a Bendegúz dicséreteket! :-)

Stephie: szerintem összecserélték a két adatot. De amúgy a felkart nem is nagyon szokták mérni -legalábbis máshol-, inkább haskörfogatot. Örülök, hogy nincs ciszta :-)

Princzike: jajj, de nagyon jó :-D most már teljesen hivatalosan is kismami vagy!!! Ja, és készülj fel, hogy elég sanszos a kisfiú (a hőmérős topik "átka")...

Kata: szuper, hogy megjavult a cicid. :-D Nem teszel képet Lőrincről?

Szilcsi: örülök, hogy jól alakul a bölcsi :-) tészta a zsebében? Ezen jót nevettem :lol: na, majd én is megtudom nemsokára :-)

Klarissza: Mátyásod sincs híján hajnak :-D kis loknis :wink:

Boni: hogy vagytok? Gyógyulófélben?

Már 4 napja ki sem mozdultunk emiatt a hülye idő miatt :evil: Bendi szeme kicsit váladékozik, nem mertem kivinni ebben az idióta szélben. Talán hétvégén :roll:

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hoztam az ígért képeket :lol:

Itt bal oldalt lehet látni a pulzálást :)
Kép

ez meg kinagyítva:
Kép

Szezso
Jó tudni, hogy mire számítson az ember :)
Fiú nevünk már úgy is van, de amilyen mákunk van ezért tuti kislány lesz :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, nagyon jók a képek!

Kép

Kép
kata05
 
 


Imádooooommmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

kispiskóta
 
 


Minden babuci nagyon édes :D

Zsú
Máté is ilyesmi képet vág miközben húzza fel magát :lol:

Kata
szar lehet ez a mellgyulladás :? remélem nem lesz több

Boni
Zsiginek jobbulást

Princzi
szupi sztárfotó :D

Stephie
szupi, szépen növekedtek :D

Szezso
viharos szélben mi sem mentünk ki :? most végre jobb idő van, tegnap sétáltunk :D Máté nem volt álmos, mert előtte aludt 2és fél órát, így félüg ülősre állítottam a babakocsit, szava sem volt, nagyon élvezte, nézelődött :P fekve bizti nyüglődött volna :lol:

Máté csütörtökön megkóstolta a sárgarépát, ízlett neki :P Mostanában van hogy ekveset szopizik, de aztán következő cicizésnél rajta marad tovább, tegnap viszont keveset cicizett, aztán valamiért megint kevesebb volt a tejcsi, 8-kor elaludt aztán 9-kor felébred, megint csak picit ciczett aztán sírt, végül fagyóból 110 ml tejcsit megevett, éjjel 3-kor cicizett 10 percet. Pedig most a more milk kapszulát is szedem :? :shock:

Kép
gaby25
 
 


na gyorsan kihasználom, hogy Apa forma1-et néz :)

pénteken voltam terheléses cukron. Háát lányok, eddig mindig egy olyan kis ügyes fiatal csaj volt, aki még az én gyengusz vénámat is szinte rögtön megtalálta, erre most egy idősebb hölgy nagy, vastag szemüvegben. 7 órakkor 7-en voltak előttem és 8.05 lett mire én kerültem sorra. Mindenkinél keresgette a vénákat, meg többnyire eldurrantotta, az enyémet is, úgy nézek ki még 3 nap után is mint egy rossz drogos. A "szilva" a képen kb 8 centi. Már csak remélem, hogy az eredmény jó lesz, holnap kell menni érte.
Nőgyogyi azt mondta szépen növekszünk,és, hogy az combcsont átlagban a BPD 2/3-a. Felírta a receptet és megadta a gyógyszerfutár telefonszámát. Közben olvastam, hogy kaptak már mások is, és eddig azt a visszajelzést kaptam, hogy meg voltak elégedve, nem nagyon volt mellékhatása, talán az injekció helyén nyomás.

princzike: nagyon szuper a kép, főleg, hogy a pulzálást is látni
gaby: lehet hogy te is kevesebbet pihentél és azért se volt annyi tejcsi, ne parázz.
kata: Lőrinc nagyon fókuszál valamire, lehet hogy cicit látott ? :) :lol: Kép a karom
stephie
 
 


Hello

Princzike: gyönyörű az első sztárfotó :lol: tök jó, hogy volt már pulzálás :-)

Kata: zabálnivaló :-D látom, őt is kiütötte a tejci :-) Bendit is, kis pöttyös :-)

Stephie: hát, ez szép :evil: remélhetőleg többször nem akadsz össze ezzel a vérvételes nénivel...

Gaby: van itt szoptatási tanácsadó, kérdezd meg, jó tanácsokat szokott adni. :-)

Többiek? :roll: (Boni pl...?)

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


BEtegek voltunk

én is, Csiga is

Katám Lóci nagyon édes! :lol: még még képet meg Bendéről, és Bendéről is :lol:

hogy tud két testvér ennyire különbözni? Zsu ? :lol:

rohanok tovább bocsi
Vendég
 


Princzike :lol:

Szilcsi Lalóci is csudi édes!
Vendég
 


[quote="szezso"]
írta:
szezsoGaby: van itt szoptatási tanácsadó, kérdezd meg, jó tanácsokat szokott adni. :-)


Mármint nem itt, hanem az NLC-n :lol:

Boni: akkor igazolt a távolléted :wink: mi bajotok volt?

Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


vééégre, jó sokáig nem látok szuris nénit :)

Meg van a véreredmény éhgyomri: 4,9 (Ref:4,1-5,9) ; 120 perces: 6,4 (Ref: 3,9-6,7) :lol: :lol:

szezso: Bende nagyon édes ebben a kis cuccban

boni: örülök, hogy már jobban vagytok

többieknek is puszi
stephie
 
 


Szezso
most néztem itt is van a rendelő résznél :wink: tegnap nem kellett + tejcsi, igyekszem többet inni, lehet az volt a baj.
nagyon édi bédi ez a kép, hogy el van bambulva :lol:

Stephie
úúúúú, jól bekékültél :?

Bon
és már jól vagytok? Szerdától jobb idő lesz, mikor akartatok errefele jönni cocával? hógolyózni szeretnétek majd? :lol:

Húúú, maratoni hiszti volt tegnap, fiam ha tudna már járni, szerintem toporzékolt volna :? délután két órát szokott aludni, és csak 2-3-ig alukált, mert kaksira felébredt, nem aludt vissza, és elmentünk sétálni. Tök édi bédi volt, egy szava sem volt, 5-kor cicizett, nem aludt el cicin, hanem már feszengett, így letettem aludni, úgy tűnt mindjárt el is alszik, de nem. Még egy darabig elvolt, aztán jött a fekete leves, elkezdett sírni, ilyenkor van olyan, hogy kicsit otthagyom akkor utána cumi és alszik, de hát most nem :( teljesen bemérgelte magát, ordított, végül ki kellett venni az ágyikóból. Kicsit ölben volt, aztán persze dörgölte a szemét és kezdett nyügi lenni, na beraktam az ágyba, megint üvöltés :? nem vettem ki rögtön, próbáltam elaltatni, de hiába :( kivettem ölbe, de ott is bömbölt, a végén apjánál nyugodott le. Ilyenkor már jobban le tudja ő nyugtatni, mert nem ő vacakol 1 órája. Meg gyerek is biztos érzi, hogy már anya is kezd toporzékolni. fél 8 helyett 7-kor kezdtem fürdetni, utána bal cicin 6 perc és már aludt is, átraktam jobb cicihez, de már nem hamizott belőle. Aztán felébredt 9 után jobb cicizni :lol: Basszus, ébren volt 4 és fél órát hármat már volt ébren máskor is, (hiszti nélkül) de általában másfél óra után kezd álmosodni, mostanában már inkább 2.

Kép
gaby25
 
 


Boni, ha kellene a recept? :lol: :lol: :lol:

Bendi is zabálni való husimusi babóca. :lol:

Lali meg hát olyan nagy lett, úúúúúgy telik az idő! Szilcsi te visszamentél dolgozni? Cenikőék, hogy vannak?

kispiskóta
 
 


Jaj Szezsó nagyon édes! :lol:

Zsu ja ránkférne :wink: 8)
Vendég
 


Stephie
Te szegény. Ez olyan bosszantó. Szépen elintézték a karodat :x

Kata
Imádni való kép. :lol:

Boni
Remélem most már minden ok és jól vagytok.

Zsu
Édes Cukipofa Bendegúz ebben a mosómacis szerkóban :lol:

És mindenkinek nagyon köszönöm.
Ma voltam az első vérvételemen (szerencsére vénát nálam nem durrantottak, de még nagyon fáj a karom), leadtam a kötelező pisit. Legközelebb 2009.11.09-én talizok a dokibácsival. :lol:
Remélem akkor is csinál UH képeket. Arra talán elrángatom magammal férjuramat is. De ezt még átgondolom.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, az Szezso Bendije! De tényleg cukipofa! :wink: :lol: :lol: :lol:

kispiskóta
 
 


szavaznátok nekem? köszi!

http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/g ... p?id=11515

sajnos ZSigi visszaesett kaptunk antibiotikumot :cry:
Vendég
 


Kispiskóta
Bocsi :oops:

Boni
Szavaztam :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Jujjj, jobbulást neki!!!

kispiskóta
 
 


Boni
Jobbulást nektek :)


Piskóta
Egyszerre írtunk :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni, gyógyuljatok!!! :)

Lali is taknyos picit, most itthon van velem a héten. :) Csak Nurofent adok neki, AB-t eddig megúsztuk. Immunerősítésre meg Béres csepp+Cebion. Én lassan javulok nagyon, kifogtam ezt a nyavalyát nagyon, már 9 napja tart és még csak most kezd megint hangom lenni, Lali örülhet, eddig kiabálni se tudtam, na most már megy az is. :lol: Szegény csak lesett néha, próbáltam erélyesebben szólni neki, de csak rekedt hörgés telt tőlem, na most már ki tudom ereszteni, ha rosszat csinál. 8)

Zsu, a héten mentem volna először dolgozni, táppénz lett belőle, majd jövő héten kezdek. Enikőék jól vannak, boldogok az új párjával, Bogi már első osztályos, Vius hordják ide-oda kezelésekre és fejlesztésekre, Zalán egy igazi kis csibész, édes pofa, szóval megvannak. Enikő szuperboldog, megfogta az isten lábát és meg is érdemelte már. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


sziasztok lányok!

Tudom, hogy már lerágott csont, de teljesen össze vagyok zavarodva a h1n1 oltással és anyukám meg állandóan azzal nyaggat, hogy Czeizel azt mondta, hogy a terhesek meghalhatnak és a gyereknek meg maradandó károsodása lehet...

Én meg próbálnék azzal érvelni, hogy mégse meri senki azt bevállalni, hogy az oltásnak tuti nem lesz semmi káros hatása, vagy nem jelennek meg tömegével kismamák, hogy ők beoltatták magukat és lám még mindig élnek és a gyereknek se lett semmi baja.
Engem az bosszant, hogy nem tesztelték kismamákon, honnan tudná akkor bárki, hogy milyen hatással van a gyerekre vagy a mamára?
Illetve közülünk is a többségnek a pocilakó, vagy nemrég született babó mellett van még másik kicsi gyerek is, és akkor most az ő oltásukkal mi legyen? Ti mi alapján mérlegeltek?
stephie
 
 


na megtaláltam a magam válaszait.

A neten rajta van, a tisztiorvosi tájékoztató amit a háziorvosoknak küldtek. Abban benne van, hogy a 3-12 év közötti gyerekeknek a FLUVAL AB-t adnák ami a szezonális influenza anyaga és nem véd a h1n1 ellen, (akkor ha h1n1 ellen nem véd, akkor minek beadatni?)felnőtteknek pedig a pandémiás influenzára FLUVAL P-t

A terheseknek a lehetséges kockázatok alapos mérlegelése mellett adható.

Mindkét esetben odaírták, hogy akkor nem alkalmazható ha tojásfehérje allergia vagy egyéb, az összetevőkkel szembeni allergia, neomycin, higany stb áll fenn. Mivel a kisebbik lányom és én is tojásfehérje allergiások is vagyunk így nem idegelem magam ezen tovább.

Ma van a kicsi lányom 5 szülinapja, majd teszek fel képeket.
stephie
 
 


Szilcsi
Jobbulást nektek is. Párom is elég göthös. Már 2 hete van otthon. Nagyon nem akar kilábalni belőle :(

Stephie
Én is sokat filóztam rajta, de úgy döntöttem, hogy hanyagolom a témát és nem adatok be ilyen oltást. Nekem elég furi az is, hogy ilyen rövid idő alatt ki tudták fejleszteni az ellenszert. Én bármi más anitibiotikum szerűt (mint pl. ginevac) vettem és beszéltem a gyártóval vagy gyógyszerésszel, kb 1-2 év mire elkészül az oltás. Nekem ne mondja senki, hogy ez akkor olyan tuti biztonságos. Én még oltás mellett is félteném a manómat. Mármint, hogy beadatom és mi van, ha az oltástól lesz baja. Inkább nem nagyon megyek emberek közé, csak akkor ha muszáj.
De ez az én egyéni véleményem most erről az oltási mizéráról. :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Steph Boldog Szülinapot Lánykádnak!!!!!!!!!

Oltás: én senkit nem oltatok be. Saját döntés indok nincs!

Boni szavaztam habár nem szoktam, de látom ez nem szépségverseny azokat nem szeressem! Mert mindenkinek úgyis a sajátja a legszebb ha meg nem ott baj van :lol: Nem gondolom, hogy versenyeztetni kellene Őket már ilyen pici korukban! Az életben úgyis csak azt fogják látni!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni, Zsiginek jobbulást!!! Küldök gyógypuszit!!!

Stephie, lányodnak Nagyon Boldogat kívánok! Ne is idegeld magad, én se adatnám be!

Klarissza, h vagytok? Fiúk?

Coca, rég voltál erre, mizu veletek?

Szezso, Bendi is jó husban van! Gyönyörű!!!

Bettike, veletek mizu? Kékszeműről képet mikor kapunk? :lol:

Hoztam képeket:

a 3 legény

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata! nyunyorgatni akarom!!!!! :lol: de egyenlőre ez nem jön össze :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Hihetetlen, de ide keveredtem írni is! :lol:

Kata! Szupi a növekvő sorrendes kép! :)
Az antibiotikum ellenére is cicizett Lőrinc, azaz nem bánta?

Boni! Nagyon gyors gyógyulást nektek, a múltkor mi is majdnem 2 hétig húztuk!

Szilcsi! Nektek is jobbulást! Én is attól tartok, hogy tp-vel kezdek majd, igaz még addig van 1 év!

Rólunk:
Azért voltunk eltűnve, mert lakásvásárlásba fogtunk! Nem jött össze! Nem kapunk kölcsönt (nekem a GYED miatt, páromnak a bejelentett összeg nem elég stb., stb.), még önkormányzati támogatással és önerővel sincs meg a lakás ára! :cry: Így most reménykedünk, hogy kapunk hosszabbítást itt, ahol most vagyunk, addig míg vissza nem megyek dolgozni! Ha nem jön össze, akkor albérlet, illetve anyumékhoz vissza! De hátha! Eléggé neki voltam keseredve, hogy annak adnak kölcsönt, akinek van pénze, illetve még önkormányzati lakást is! Az a baj, hogy nem vagyunk elég szegények, illetve elég gazdagok! :cry: De majd csak lesz valahogy, mert lennie kell!

Máté:
1 éves 2 hetesen elindult, most már megy! Kiválóan mondja: nem, hinta, ajaj, hoppá
utánozza: kutya, macska, tigris, majom, autó, motor, busz
tegnapi szava az óra (én mondom tik-tak) ő - ki-ka :lol: Állandóan énekelnem kell neki! Jön hozza a könyvet és mutatja melyiket! 1 perc szövegmentesség sincs! Mármint az én részemről!
Áttértünk 1 alvásra ebéd után!
Egyébként mindig is gond volt az alvás, az is maradt! És lehet,hogy csak rontom a helyzetet, mert velünk alszik, illetve csendben kell lenni általában! Az a baj, hogy mindent megtettem, hogy aludjon, bármi áron és idáig fajult a helyzet! De egyszer ezt is ki kell nőnie! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ennyit a pelenkázásról:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Elkezdek visszaolvasni:

oltás - mi nem adatjuk be, gyerekorvosunk is ezt tanácsolta, hogy ha nem nagyon járunk közösségbe, akkor inkább ne!

stephie - kell végül a drága injekció?

princzike - nem is tudom, hogy gratuláltam-e? hogy vagytok? tünetek?

szezso - édi a kis mosó macid! :lol: Ne is mondd ezt a nem lehet kimozdulni itthonról! Nagyon nehezen viseli Máté is! Mindig megy a babakocsihoz, meg mutatja, hogy me-me az ajtóra! Nem érti, hogy ha eddig mindig úton voltunk, most miért nem! Na meg még hozzá jött az öltözködés! ááá

kispiskóta - nem semmi súlyú lehet a legkisebb trónörökös! :shock:

szilcsi - köszönöm a köszöntést! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Klarissza! Imádni való göndör kis vigyori! :lol: :lol:

Remélem nem nagyon hagytam ki semmit, senkit! :oops:

Jó volt olvasni Enikőékről! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sikerült végre még 1-2 képet feltenni a gépre!

Ennyire süt a nap! (bárhol, bármikor ha mondjuk!)

Kép

Távirányító használatában profi!

Kép

Pancsi!
Kép

Profin telefonálok! (hihetetlen de csak akkor teszi a füléhez, ha világít a kijelző, nagyon jó megfigyelő)

Kép[/quote]

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?