Új privát üzeneted érkezett!

Gergőnek drukk drukk!!!!

Tinu,
ügyi vagy :) én is úgy tudok örülni egy parkolásnak :) bár én sokat vezetek, de ha nem egy kamionyi hely van akkor nem tudok parkolni :D

Dóri,
sztem esélytelen. Zolinak rengeteg a melója. úgy tud haza jönni, hogy Álmossal is sztem az utolsó pillanatban fogunk beesni a dokihoz (ma kell vissza vinni) De ha még járkálsz a dokihoz, egyszer csak elmegyek veled is, más nem elkisérlek :)

Szofi,
helyes :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi,
hogy kell írni ,hogy kamionnyi? Vagy nincs is ilyen szó? szóval akkora hely kell mint egy kamion :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Elkezdtem pakolni. 4 doboz már televan. Kolos alszik, Anyum elvittem Maját, szombaton hozzák már Etyekre :-)
Ma van Apa, meg húgom szülinapja, mi is megcsináltuk Mozza-féle felköszöntést. Tanulva Gyöngyitől én kemény papírra írtam a szöveget.
pumuklii
 
 

 
 

Pumukli
Akkor most nagy a káosz és izgalom a költözés miatt. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi
izgi :-) Jobbulást!

Gergő
++++++++++++

Nóri
most tudtam meg, hogy az APA majmot jelent svédül :-)
pumuklii
 
 


Pumukli!
Akkor jó pakolászást!!!Ilyenkor a legjobb selejtezni!!!!Én is otthon azt fogom csinálni,mert állítom még kisiskolás koromból is el van téve vmi hülyeség...mondjuk egy darab kő vagy hasonló baromság :lol: mindent gyüjtöttem :oops:

Iza most szó nélkül elaludt...vagy csak csendben szórakozik,na megyek is megnéézem....

annus11
 
 


Pumukli: és Maja nem fog elbúcsúzni a régi kéglitől? Én ezen izgulok, hogy ha majd elköltözünk egyszer, akkor arra már Tüci emlékezni fog (3 éves kor előtti emlékek nem nagyon vannak), hogy itt laktunk. És hogy majd milyen lesz neki innen elmenni. Én nem szeretek itt lakni, de neki ez az egyetlen hely, amit otthonának ismer. Olyan nehéz.

Esztó: hát olyan helyre parkoltam, ahol közel és távol nincs senki. :lol: Így is majdnem rámentem a padkára, de nem. Reggel viszont a hülyeségemnek köszönhetően kicsit bonyolult indulásunk volt. Ugyanis a múltkor ferdén álltam be egy kicsit. És úgy rám álltak, hogy a hátsó ajtót nem tudtam kinyitni, oda kellett volna bepasszintani Csongort. Hát nem ment. Mondjuk ha egyenesen állok be, akkor se ment volna, mert nagyon közel volt a kocsi. (REménykedtem benne, hátha meghúzom, mikor elindulok, de nem. :evil: ) Szóval ki kellett onnan állnom, beparkolni máshova és csak úgy tudtam bekötni Csongort. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Nem tudom Maja mennyire fogta, hogy elköltözünk, beszéltünk róla sokszor. Ma volt lenn Nagyival a játszón is utoljára. Az a jó, h nagyon várja már etyeket, unokatesókat.
Nekem nehezebb, nagyon szeretem a kérót :-(

Tinu
parkolásba majd belejössz, gyakorolni kell. Amikor minden nap vezettem simán beálltam olyan helyekre, amiknek már neki se kezdek most.
pumuklii
 
 


pumukli-jó pakolászást, hát nem irigyellek most, bezzeg ha majd beköltöztetek!!! :wink: Igen APA svédül majom, Sanyi elég csúnyán is szokott rám nézni amikor elfelejtem, és a bevásárló központok kellősközepén kiabálok neki, de úgy rendesen, hogy APA! :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri :-)
pumuklii
 
 


hisztisek vagyunk! Ha adok rá pulcsit melege van, ha nem akkor hideg a keze meg az orra, wááwáwáwéwéwéáwáwáwáwéé :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Kép VILIKE!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok mamik!

Menthetetlenül megindultam ma a lejtőn...Mirelit pizzát ebédelek :roll:

Még tegnap akartam írni, hogy szerintem megszavazhatjuk Zsuzsi Hannájának a topik legtüzesebb szemű babája címet :-)

Gergőnek soknagy drukk megy, remélem már túl is vannak a nehezén.

Pumuklii, jó dobozolást. Amit két éve már nem is láttál, nem használtál, nem hordtál: kukába vele!!!! A Mozzaajándék 2.0-ás verzióját én is megfontolom :-)

Esztó! Kamionnyi...tökéletes :-) Traktornyi...ez még jobb szó :-)

Egy régi ismerősömmel (szintén szigetszentmiklósi, két gyerek anyukája) megbeszéltük, hogy találkozunk ma a játszótéren, végre beszélgessünk már. A találkozó meg is történt, beszélgettünk vagy 5 percet, aztán úgy otthagyott mint eb a sza(ha)rát. Ment trécselni az ismerős mamikkal. Mi meg ott álltunk (ültünk) Marcival, mint a jógyerekek első nap az óvodában. Tök szar érzés volt, senkit sem ismertem. Sírtam is utánatok... :-) Na de legalább feltérképeztem a kasztot :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nóri :D Adj rá egy hosszú ujjú pólót. Vagy most a vanrajtasapkanincsrajtasapka hiszti van?

Anita, hogy döntötök?

Jobbulást a betgeskedőknek.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Elnézést kérünk mindenkitől, amiért bunkó módon nem reagáltunk a köszöntésekre, de be vagyunk havazva kissé!
Szóval ezúton köszönjük mindenkinek, aki gondolt ránk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi
engem se vettek be hamar a bandába :-)
pumuklii
 
 


Gyöngyi,
köszi :) jó hülye szó ez :)

sajnálom a játszóteres dolgot :( furi , hogy úgy ott hagyott... :? gondolom jó szar lehetett. szegény :(

Pumukli,
jó pakolászást.Gondolom furcsa lesz az új helyen, de gondolj arra hogy nemsokára mennyire szép házatok lesz :)

Nóri,
kitartás :) tényleg, voltál a svéd lánnyal templomban?

Szofikám,
ezt pedig Neked csináltam, hogy lásd gyerekkel együtt :)

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi: engem a mai napig nem vettek be a játszóteres mamik közé. :) NEm járunk annyit le. Bazi nagy lakótelep, de nem ismerek senkit. :roll: Pedig állítólag gyerekkel és kutyával lehet a legjobban ismerkedni. Háááááát, nekem nem jött össze. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
az nekem is a halálom, ha rám állnak, úgy hogy még én is alig bírom magam bepaszírozni :?
Szülés után amikor mentem vizsgázni, a suli elött volt egy akkora hely, hogy oda még egy volán busz is befért volna (két kocsi közé-amit a legjobban utálok) , hát nekem az istenért se sikerült beállnom anélkül, hogy a patkától ne másfél méterre legyek :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Helooo
mi most ertunk haza, le se irom mi volt inkabb :roll:

Panndi, fel hivtalak volna h merre jartok, kint voltunk eddig, meg anyumnal is, ott etettem meg :D de nemtudom a szamod,megnezi se volt idom ha esetleg blogban ott van..
olyan gyorsan leleptm itthonrol mint meg soha!

Ez volt a masodik babakocsis turank! Boro odafele nezelodott, anyanal evett rohogott 1 orat,majd hazafele vegig aludt 8)
na visszaolvasok mindjart..

1gondom van.. amiota Boro hasrol is tud hatra fordulni alig tudom elaltatni.. most is itt gurul mindenfele.. ilyenkor ha hasra teszem mindig elalszik.. erre most megfordul ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Álmos virágos jókedvéhez tökéletesen illik ez a vidám etetőszék :-)

Én ezt néztem ki. Szerintetek?
http://www.teszvesz.hu/item789298548_mamas_papas_uj_gyonyoru_etetoszek_utoljara.html#gallery

Trixi, Petya jobban van már?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi,ezt neztem tegnap es eszembe jutottal!!!!! akartam is mutatni :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, ez a mézesmadzag tipikus esete, amit elhúzol az orrunk előtt. Tessék mesélni! :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti,
hol voltatok?????

Gyöngyi
nekem tecccccik :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi
jó! Vajon az a zsák az alján mire kell? Összegyűjti a lepotyogó morzsákat? :lol:
pumuklii
 
 


Na elköszönök!Majd jelentkezem ha hazaértem!!!

annus11
 
 


Pumukli,
nekünk is van rajta, mondjuk nem ekkora , de én oda pakolom az előkéket :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó utat Annus

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, csk elsetaltunk anyumhoz meg vissza, meg ilyenek :lol: babakocsival :D

Gyongyi,semmi extra,bejelentkezes nelkul ideallitott az unokatesom es elekzdett hangosan uvoltozni h "kelj fel Boroka jatszunk" persze felkelt .. es aludni szokott, aztan megkoszontem,raadtam a gyerekre az overaljat es betettem a babakocsiba es elmentunk itthonrol.. meg volt par kedves szavam a csajhoz. 20eves amugy,ja meg megkerdezte miert nincs kaja, o ehes :roll: es h fozhetnek ha annyi idom van mivel itthon vagyok :roll: a tobbit max majd blogba leirom este :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Vagy esetleg nyitható a popsirész és akkor az output is meg lenne oldva :D Pfúúúúújjj :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hol lehet meg kapni olyan kez lab lenyomat keszito izet kepkerettel? amiben ketto kepnek van hely olyan kene!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Azt hiszem a baby art-os cuccnak a Brendon az egyetlen forgalmazója (ki más :roll: ) Biztos más is gyárt ilyet, de nem tudom a márkanevet. Én teszveszen vettem, de most se vaterán, se teszen nem találtam.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ahhh!
Dehogy! Most is üvölt! Leraktam tentizni, de nem akar azt sem! :cry: :cry: :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ragadnak le a szemei, de csak sír!
Cumi, be, otthagy, hátha, aztán előlről az egész, mert csak sír,sír,és sír!
Mindjárt én is a fáradságtól!Délelőtt próbáltam visszaaludni vele, de akkor meg a Marci nem hagyott. Ha ő itthon van, akkor nem lehet, mert zajong folyamatosan! Pedig lassan felborulok! :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 



Tinu!
Nagyon jó a hajad és még így is milyen hosszú! Ügyi vagy az autózással!

Gyöngyi!
Rossz érzés lehetett a játszón, átérzem. Mi pont egy éve lakunk itt és még mindig nem vettek be a bandába, de ami jobban bánt, hogy Alízt sem a többi gyerek. Remélem az oviban előbb-utóbb barátokra lel.

Pumukli! nem irigyellek a költözéssel járó pakolászás miatt. Remélem Maját nem viseli meg. Alíz pont két éves volt, mikor ideköltöztünk, de a mai napig sokat emlegeti a régi lakást és többször kérte, hogy villamosozzunk el a régi játszótrhez.

Elfelejtettem írni, hogy tettem végre néhány képet a blogba, de látom észrevettétek. Sajnos Áronról nincs normális egészalakos mostanában, ahol a hurkácskák és hájacskák is látszódnak. Pontosabban mégis. Tinu Annus taliján csinált néhányat pelenkázás közben.

Etetőszék: Nekünk kölcsönbe volt egy régi műanyag Brevi, nem volt dönthető. Nagyon utáltam. Tavasszal vissza kellett adni, azóta Alíz egy magasító párnán a nagyszéken eszik. Nekem mindig egy szétszedhető fa volt a vágyam, talán Áronnak azt veszünk majd, bár szétszedve nem fog elférni sehol.

Kép

Kép
hean
 
 


Böbi, nagyon kedves vagy! Esztó, köszönjük, h átadtad!
Annus, jó utat!
Pumukli, gyors pakolást! Tavaly költöztünk, még friss az emlék- még mindig és még mindig van vmi...
Tinu, ügyi vagy! Csak bátran így tovább! Azért olyan jó elintézni így a bevásárlást, nem?
Nóri, bejelöltelek! Ildi, még múltkor téged is! Szofi, igyekezlek megkeresni majd és beixelni! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nekem kiba sz...r a névmemóriám, uh ha valaki akar, akkor jelöljön be ő az iwiw-en, mert én nem szoktam keresgélni senkit, lévén örülök, ha a nick neveket be tudom azonosítani a tulajdonosukkal! :) Bocsi ezért mindenkitől. :oops: :oops:
Ja,és én meg Csányi lennék, vagy mi a szösz... :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Lányok tudna nekem valaki segíteni? El szeretném adni az egyik baba overálomat. Sosem használt, hibátlan. Vagy esetleg feltenné nekem valaki a teszveszre? Mennyiért adható el? 56/62 méretű gyönyörű, levehető kapucnis, hímzett.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Reni ez lett volna az amit adtam volna, de mivel kicsi így nem láttam értelmét. Sorry

Kép
Kép
incike
 
 


Benjinek ilyen van Marcitól örökölte.
Hasított bőr és nagyon jó meleg.
Kép
Kép
Majd, ha beöltöztettem és indulunk Marciért akkor lefotózom. Olyan benne mint egy kis eszkimó baby.

Kép
Kép
incike
 
 


csajok, HELP, ha este az altats szopi után iszok 1-2 pohár pezsit, akkor a hajnali 4es szopit mirelitből oldjam meg vagy mehet bele simán a gyerekbe??

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki
Mit jelent az esti szopi időben?

Kép
Kép
incike
 
 


Niki
én 1 dl bort szoktam inni este. Nemtom a pezsgőben mennyi az alkohol... de 1 pohár az bizti rendben van.
pumuklii
 
 


Szerintem, ha 5-6 óra eltelik akkor nincs gond.

Kép
Kép
incike
 
 


Nos, ha mindenki a délutánni sziesztáját tölti akkor én is összekapom magam és megyek Marciért.
Majd jövök.

Kép
Kép
incike
 
 


Jaj, Pumuklii, remélem, Majának jó emlék lesz ez, ha emlékezni fog rá! Végülis izgis dolog, meg minden. :) Tudom, milyen neked, én is szomorkodtam már költözésnél...

Esztó, ok, sztem legközelebb kb hétfőn megyek. 3-4 naponta kell mennem (csak :lol: ).

Megyek etetni.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Niki, én szoktam inni este sört (8-kor) és reggel 6-ig tuti felszívódik az alkohol. Mondjuk én sört a tej miatt iszok; pezsgővel és egyéb alkohollal még nem próbálkoztam; de biztos nem okoz gondot. Mert mi lesz az alkalom? 8)

Gergőről van hír?

Én ma érdekességképp adtam sütőtököt AM-nak (mert még csak almát evett); szerintem ezt még annál is jobban imádja; olyan édesen nyalogatta :lol:

Annus, jó utat!

Kép

Kép
adraci
 
 


Inci, nekem fog. sics...

Gyöngyi, ez nem volt vmi szép a bnődtől... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nóri, NEM KAPTAM MEG!!! Majd írok neked 1 másik címet, vagy küldd el nekem priviben a tied, írok E-mailt, és csak válaszolni kell majd rá, hátha úgy enged küldeni nekem levelet... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Roppant fontos infó a laptetőn... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?