Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

ÓÓ Tilli bocsi igen TIMI pocakjára gondoltam!! :roll: :wink:
Szóval Timi szép pocakod!! :lol:

Lois Zé nagyon édes nekem a banbulós teccc nagyon! :D

Tegnap voltunk este nőgyogyinál és mindent rendbe talált!!
Mondta, hogy jó lenne 2 héten belül a cukorterhelésen is átesni szóóval nagy levegő és hajjjjrááááá!
Vagy kijön vagy nem. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

Lois,
királyfi nagyon helyes már most :wink: pisilni fognak utána a csajok :lol:

Timi,
szép pocó :)

Viktu,
húúú, milyen ügyes vagy!!! :D jobbulást a családnak!!!!

Till,
meglesem Lencsit gyorsan :wink: szépséges leányzó!!!!

Angel,
költözés :)

Tegnap voltunk dokibánál, lányokkal minden ok :) csak az én vérleletem car, így hétfőn fekhetek be a kórházba :? dokim aggódik a nagyon alacsony a haemoglobin és vörösvérsejtjeim száma miatt, lehet, h még 1 autoimmun betegség áll mögötte. Szó volt transzfúzióról (hát, mondtam neki azt kihagynám....) másik lehetőség a szteroid (erről most keresek infókat) attól függően mit találnak...... nem vagyok boldog e miatt....... de ha ez kell h, minden okés legyen akkor megyek....
Ja, azt mondja a dokim, h a nagy könyvben az vagyon megírva, h az ikerterheseket a 24. héttől befektetik, mondtam, h nem nagyon szeretném ha nem muszáj. Megegyeztünk 2 hetenkénti uh-ban.
Ha apa este leltölti a képeket és nem törlöm ki újra :? akkor most már teszek fel képeket :wink:

KépKép
tobi
 
 


Rani, Tobi: köszi a pocakdícséretet!

Tobi: sajnálom, hogy be kell feküdnöd! Nekem is nagyon alacsony volt a hemoglobin és a vörösvértest, de én csak egyszerűen vaspótlást kaptam, mert annak a hiánya vitt el mindent. Rendeződött is valamennyire a helyzet, persze még így is határ alatt mocorog. Jó, hogy lehet egyezkedni a dokival, nálunk nem szokás a befektetés azért mert valaki ikreket vár. :D Remélem hamar rendbe kapnak!

Na, most rohanok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Tilli én is most néztem meg Lencsilányt és nagyon édes!! :D
Milyen kis csöpp a kiságyba.

Tobi sajnálom hogy be kell feküdnöd de ha sajna kell akkor kell.
Nekem is picit alacsony a vasam így énis kapok valamennyi pótlást.

Én most az alacsony vérnyomással küszködök picit a férjem ki volt akadva hogy 100/50-nel vezettem haza a kocsit.
Mondtam hogy nem éreztem, hogy lacsony lenne és nyugalom lehet ennél alacsonyabb is.
Egyszer a korházba műtét után volt valami 80-as és azt akarták a nővérek, hogy keljek fel az ágyból na az már azért vicces volt. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tiimi,
Csak az a bibi, hogy nem a vashiány okozza, annak az értéke tök jó! Szóval passz mi van. Egyik doki az mondja ez még belefér a másik h vénásan kell vasat adni a harmadik meg azt, h vmi autoimmun betegség áll mögötte (léppel kapcsolatos de ez után még utánna néznek.....) még jó, h ennyi dokihoz kell járnom a nyavajáimmal.
Nekem is kerekedett a szeme a páromnak meg még jobban erre a befektetéses dologra.......
Csak óvatosan a rohanással!!!

KépKép
tobi
 
 


Rani,
jó alacsony neked is a vérnyomid..... azért tényleg vigyázz magadra, a vezetéssel meg óvatosan!!!

KépKép
tobi
 
 


Vanda nyűgös, kölkök tegnap kiakasztották.

Babák cukik, Zét beajánlom majd a kislányomnál. :D Én legalábbis beleszerettem.
vovanda
 
 


Tobi igen ez tegnap derült ki részemre mert én nem is érzem igazán.

Lányok ki hogy választott szülésznőt??? :roll:
Én a Szent Imrébe fogok szűlni dr. Bálint Mihálynál és jó lenne egy jó szülésznő.
Mi alapján választ az ember? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! Még együtt vagyunk :)

Viktu,
nagyon jó a fal!
Elképesztô, hogy volt erre energiád! Én egy függôbölcsôt akarok varrni, de nem tudom rá venni magam.
Te is mûvészetibe jártál, nem?
Szerintem a Kaálin kívül is vannak találkozási ponjaink az életben...

Rani,
én a azt választottam aki a dokim magánrendelésén is ott szokott lenni. Fontos, hogy jól tudjanak együtt dolgozni.

Lois,
kisZé gyönyörû továbbra is!

Kép
lona1
 
 


Till, Timi, Angel, Lois!
Köszi a "fogas" kérdés választ. Egy biztos, hogy nem a hangjá próbálhgatja, mert nem voltam eléggé pontos, ordítás közben sikítozik. Szóval vagy hiszti vagy a fogzás tényleg. Na de majd túlleszünk rajta.

Lois!
Kis Zé nagyon cukorfalat. Ti beadattátok most a rota ellenit is? nekünk jövő héten esedékes. Ezért is édekelne milyen a a hatás.
Bár már eldömntötem, hogy jobb ha megkapja.

Till!
De ksi édi Lencsikéd. Vackorod és nagyon kis kedves, ahogy tartja.

Timi!
Szép pocikád van. :) Nekem is hiányzik, ahogy a többieknek. Na mondjuk a csípőfájásom mellé az nem :)

Rani!
Nálunk nem lehetett szülésznőt választani.

Viktu!
Jobbulást nektek!

Tobi!
Sajnálom hogy ilyen gondok adódtak. Nekem is alacsony volt a hemoglobin eléggé, 3x1 vasat kellett volna szedem, de én még a kettőt sem bírtam. Viszont amikor bennt feküdtem, akkr volt ott egy lány, akinek a baba teljesen leszívott mindent, ő is kapott vénásan vasat az biztos, a többit nem tudom, de két hét után hazaengedték. Ha ez vígasztal, remélem nálad sem lesz rosszabb a helyzet. A babácskák jól vannak az meg nagy öröm. :)

Rani!
Cukorterheléshez sok szerencsét! Nekem legutóbb is majdnem kijött. Pedig negyed óráis szürcsölgettem. Remélem az nem rontotta el az eredményt, ami egyébként tök jó lett, a 120perces 6.5.

Littim nagyon kiabál, úgyhogy megyek, csak idebiggyesztek gyorsan két képet. pár napja készültek.

Kép

Kép [/img]

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Viktu,
jobbulást családilag :?
(tegnap belestem a bologdra, láttam)

Lois,
kisZ nagyon édicuki! :lol: hasonlít ám! :wink:

ja, hogyez a redő ennyire fogás kérdése? :roll:

mobilnetünk van! de hogy mennyi időm lesz rá?

Tobi,
akkor hétfőn befekszel, de nem kell maradnod? :oops:
csajok okés, ez jóó! :lol:

Lona,
gyerünk kicsi fiú kifelé! :wink:

Katerina,
a sikoltozás is előfordul "csak úgy", Makilányom öltöztetéskor is sikítozva ordít :roll: mostanában rászokott...

Litti édi, és mekkora már!! :D


ja, új szomszédunk gyermekvédelmis (volt)
emberem már szólt az esti öltözések miatt! :lol:

Tilli,
du majd megnézem a gmailt :) , most sajna nem tudom.

robogunk dévényhez, ott is egy"kis" sikítva sírás :roll:

angel37
 
 


Halihó!

Viktu! Jobbulást nektek!

Babók csodaszépek!

Tobi! Remélem, minden oké lesz!

Rani! Én a z Imrében tudok szülésznőt, akivel együtt dolgoztam.
Ha gondolod. Vezető szülésznő és extra rendes!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,
Nagyon szépek a babák és milyen gyorsan nőnek.

Hanna,
Néztem Olivért a blogon, tiszta apja, kivéve a bogár szemeit, ami a Tied!:)

Lois,
KisZé nagyon hasonlít rád és csudaszép kiskirályfi.

Angel,
Már a múltkor is mondani akartam, hogy Dió nagyon hasonlít rád, mondhatni tiszta anyja.:)

Elnézést, hogy nem említek mindenkit név szerint. :oops:
A topik összes kishercegnője és kiskirályfija nagyon szép!:) Annyira látszik a képeken a kiegyensúlyozottság, boldogság! Öröm nézni a képeket!:))))))))))))
Vendég
 


Tobi, drukkolok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pusssz, életjel :D

Lencsilány Mindenkinek köszöni a drukkokat, el is pirult 8) :lol:

Mikor jelentettétek be a Kaáliban, hogy megszületett?

jövök még, most műsor van

tillidian
 
 


Köszi lányok az infókat!!

Lona az én dokim azt mondta ő mindenkivel együtt tud dolgozni mert akkor én és a baba vagyunk a legfontosabbak szóval így nem lettem kisegítve.
Persze azért egy két nevet ki tudtam sajtolni belőlle!! :wink:

Hanna nagyon jó lenne ha tudnál írni róla privibe pár szót esetleg az elérhetőségét is megadnád.
Nekem olyan kell aki esetleg az alternatív szülésbe is jártas, és nagyon türelmes velem mert nincs fájdalomküszöböm!! :roll:


Katerina nagyon édes Melitta és az a huncut mosoly hááát az zabálni való!!!
Köszi a drukkot remélem nekem is bent marad de én egybe le szoktam húzni sity-suty.

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
bizony, nagyon pici :roll: -a kiságyban épp a Tőled kapott rucijában feszít :lol:
Szülésznő:
nekem most választott volt, Vackor is nála született anno és most direkt őt kértük fel :D megint nem csalódtunk :D

Tobi,
kitartás, és drukk 1000rel!!! Babákért mindent! :wink:

Viktu,
gyorsan gyógyuljatok meg!!!!+++++++++++++++++++++++++++

Lois,
degyönyörűűűű Kispasi! :D :D :D :D
(nekem a bal mellem van szétszanálva :roll: )

Szopi:
angyalarcú vigyori Lencsike, amint megérzi a tejciszagot, kis fúriává változik és olyan elszántan veti rám magát, hogy széjjelröhögjük magunkat Apával :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -mint akit koplaltattak odabent :roll: :lol:

Katerinaám,
csodaszép Littikéd van!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Tilli, alkohollal tisztítsd ki Lencsi köldökét, és hintőporozd be. Kb. egy hét múlva kitisztul.

Viktu, jobbulást a fiúknak!

Lányok, csodaszépek a babákok!

Tobi, fene ebbe a befektetésbe. Ez a mániájuk... :?

Hanna, te mindig akkor jössz, amikor sörözünk. :wink: Kis muslinca! :lol:

Lois, nekem a bal mellem van szétcsócsálva. Mikor már elegett evett Eszter, akkor húzza, mint a rágógumit, és cuppan amikor elengedi. Aztán újrakezdi, és mindegyik után rám néz, hogy mit szólok hozzá. Ezek után nem is érzem magam szadianyunak. Ő szadiz engem. :wink:

Timi, szép vagy nagyon!

skrisz72
 
 


Skrisz,
köszi!!! :D
Hogy vagytok? Sokat gondolok Rátok :wink:

Kaáli:
felhívtam őket és bejelentettem Lencsilányt :D Nagyon aranyosak voltak, felírták az adatokat - gondolom, statisztikához is kell...aztán még emailben küldtem pár képet a Lányról :P

tillidian
 
 


Tilli! Mi nem jelentettük be, úgy szégyellem magam. Szerintem a nyáron, ha másfél évesek lesznek, végre bemutatkozunk. Hátha nem szedik szét a várótermet...

Babák gyönyörűek...

Ma voltunk Helen Doron-órán, hát, ennyi volt. 2 gyerekkel irtó macerás és nem is nagyon hiszek benne. Marad az úszás.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Valahogy így:
Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske: nagyon jó uszis kép! Alig várom, hogy mi is menjünk! (persze szülni még mindíg nem akarok :wink: )

Tőlem kérte a kaális doki, hogy hívjam, ha megszülettek a babák.
Till: te a dokiddal beszéltél?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
nem, csak a recepcióssal sikerült beszélnem, de felírt mindent :wink:
(amúgy e-mailben is átküldtem az adatokat, néhány képpel.
Ez a címük: budapest@kaali.hu )

Szöcske,
sosem késő bejelenteni :wink: Biztos örülnének Nektek!!!
Sőt: mondta az asszisztens, hogy feltétlenül vigyem el majd Lencsit vizitre, ha nagyobb lesz :P

tillidian
 
 


Sziasztok!!

Szücsi micsoda pancsi!!
Lurkók élvezték?

Lányok ma reggel mostam a fogam és a bal oldalon ahogy sikáltam borzasztóan érzékeny volt.
Ezt eddig nem vettem észre.
Tök fura érzés volt de az egész oldal érzékeny a jobb oldalon nem az.
Valakinek volt hasonló?
Fogápolásra ki mit használ?
Egy barátnőm azt mondta ő annó kapott fluort szt kellet szednie de azt nagyon ellenörizték, hogy mennyit kap.

Kép

Kép
raniko
 
 


Nekem volt, kb. középidősen. Majd kiesett a fogsorom, úgy fájt. Fogdokim azt mondta, ezzel jár, nem szedtem rá semmit, elmúlt 2 hét alatt. Konkrétan majdhogynem pépeseket ettem. Van rá valamilyen fogkrém, talán Meridol a neve, de nem emlékszem jól. M betűs, az biztos.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Úszást mindenki élvezi, csak nincs, aki fotózzon, mert apa-anya keze foglalt.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Rani: nekem is érzékeny volt és nagyon vérzett is. Fogdoki Paradontax fogkrémet javasolt rá és jó is. Ő is azt mondta, hogy a terhesség ezzel jár. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nem tudtam visszaolvasni, Balu+Réka taknyol...
vovanda
 
 


Köszi lányok akkor veszek másik fogkrémet! :wink:

Vanda gyógyulást a gyerkőcöknek!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli,
Lencsidícsérők közé beállok! :lol:
a kép a fiúkkal különösen tetszik! :wink:

hááát, rólam informálisan eljutott K dokihoz az infó, de szt magamtól akkor nem jutott volna eszembe, hogy szóljak :?
ég a pofám, ám, sokszor eszemben van, hogy kéne hívni, meg kölköt vinni megmutatni :oops: még az idén szt megteszem :wink:
tudom ezt a közös címet, de ez a megoldás annyira nem tetszik

Rani,
ilyenkor ez előfordul, nekem is gyakran vérzett az ínyem.
óvatosan sikáld :wink:

Szöcsi,
családi fürdőzés :D :D

Bellám,
köszi :lol: igen, babaképeimre meg különösen! :lol:
jó itt is látni, remélem egyszer "úgy" írsz majd ide is! :oops: :wink:

angel37
 
 


Sziasztok! Még egyben vagyok.

Délelött voltam nst, vérnyomásmérésen, vizeletvizsg. Minden rendben. Szombaton újra mennem kell.
Ma láttam 5-6 babát a kórházban és mindegyik nagyon szép volt!

Till,
Lencsi hihetetlenül szépséges!

Vanda,
jobbulást a gyerkôcöknek!

Rani,
akkor mégis csak színt vallott a dokid :wink:
Én nem kérdezem az enyémet, egyszerüen egyértelmû volt, hogy nagyon jók együtt a szülésznôvel. Persze, ha császár lesz (márpedig úgy fest) akkor nem olyan fontos a szülésznô, de most már nem variálok.

Kép
lona1
 
 


Lona! Figyelek! Miért lesz császár?

(Ma Kisnorbi lepisilte a gyógytornász nénit. Nagyon meglazították torna közben a pelusát, így sikerült neki átöltöztetni a nénit, aki ma ennek örömére felad egy lottót.)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Pussz, ma csak életjel :roll:

Estére elfogyott a tejci, most épp kivagyok :oops: (azért Vackorral ez csak 6 hétnél kezdődött :cry: )
Még hétfőig kínlódunk, aztán felíratok tápit :oops:

tillidian
 
 


Nem akar elaludni a gyerekem.... nyafizik.... másfél órán át altattam. El is aludt és mikor betettem az ágyikójába, felébredt. Most kínlódik. Olyan panaszkodós hangokat ad ki. Nem ordibál.

skrisz72
 
 


Halihó!
Én is itten, csak mászkálósak vagyunk, és ált. csak olvasásra futja... :oops:

Tilli!

Te be ne stresszelj itt nekem :shock: Ilyenkorra még messze nem áll be a kereslet-kínálat, sok dolog van amit kipróbálhatsz még mielőtt nekiálltok tápizni :) Már ha belekotyoghatok... :roll:

Tobikám!

Húú, ez nagyon gáz...és már miért is fektetik be az ikreseket 24.-ik héttől?? Nekem ez új. Vagy úgy érted, ha ez a bibi, mint nálad, akkor kellene kórházban lenni?? De miért?

Rani!
Nekem volt a vérnyomásom ennél gázosabb is, ez alkati dolog is, más lehet ettől elájulna, nekem meg ez a normális. Azért a terhesség vége felé már magasabb volt, olyan átlagos, gondolom nálam az már magasnak számított. De nem okozott problémát egyik verzió sem. Látod már csak ezért is kávézgass nyugodtan :wink:
Tök furi, életemben először pont a te dokidnál voltam nőgyógyásznál, még csitri koromban. Egy idősebb dokiról van szó, igaz??

Vanda!
Ajánlgasd csak nyugodtan, Réka helyes csajszi :wink: Sajnálom a takonykórt :(

Lona!

Sajnálom, hogy Marci ennyire nem akar kibújni. És a dokid rendelésén mit csinál a szülésznő?? :shock:

Katerina!
Én végül nem adattam be a Rotát. Meghánytuk vettettük a dolgokat,, voltak érvek pro és kontra. Az mondjuk elég sokat nyomott a latba, hogy mikor mondtam a védőnőnek és a dokinak a véres kaki dolgot mindkettő azzal kezdte, hogy hány nappal előbb kapta meg a Rotát.... Utána elméláztam azon, milyen klassz kis mellékhatás lenne a véres kaki, (már persze ha nekünk nem lenne alapból, de az csak minimális, de ha úgy igazán jönne, valszeg eléggé lefagynék.... :shock: :shock: :shock: ) Litti nagyon édes kis husika :) Úgy meggyurmáznám a kis husipofiját :)

Angel!
Tényleg hasonlít?? Én nem látom ám, és mindenki mást mond. Pont ma mondta egy ismerős ezeknek a képeknek az alapján, hogy tiszta apja... igazából magamat nem látom benne, de a férjemet aztán még annyira sem. De amúgy őszerinte is az én génjeim domborítanak jobban a fizimiskáján :) Majd mingyá' rakok fel egy mait, ami annyira tetszik nekem, Már rég akartam egyet természetes fényben, ahol jobban látszik a szemecskéje.
Örülök, hogy lesz net, és nem tűnsz el el kicsit sem. Ahogy téged ismerlek, a fogsz találni rá időt, hogy irkálj, mert amúgy kicsit sem vagy grafomán :wink:
Dió szerintem is téged formáz, bár Apáját nem láttam még, így nehéz. De szerintem picik még, nehéz elvonatkoztatni a pofizacskóktól :)

Bellám!

Úgy örülök, mikor hallok rólad, idevárlak türelmesen :)

Skrisz!

Egy az egyben leírtad, amivel Zé is szokott szórakozni, teszteli mennyire vagyok ruganyos...na mi ilyenkor rögvest befejezzük ezt a fajta mókázást, azonnali cicimegvonást von maga után :)

Szöcske!
Uszis kép klassz. Irigykedek is rendesen. Mi is készültünk, de olyan lehetetlen időben van, hogy egyelőre nem fér bele. Reggel van, ez már alapból gáz, lévén, leghamarabb 10 körül kászálódunk ki az ágyból, plusz egyedül tudnék csak, úgy meg nem akarok.

Nálunk minden okés, élvezzük, hogy jobb az idő, ma grillezésen voltunk, Zé 3.5 órát aludt a mei tai-ban :shock: Azért ennyi idő után már jól esett letenni, éreztem a vállaimat rendesen.
És itt a fentebb említett Zé fotó, bocsi ha túltengek kép-ügyileg.... :oops:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.10.22 22:23-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Amiről írtunk a múltkor, ilyen cuccokat vettem Zének, ezeket a címeket találtam, bár a honlap igen béna, egy általam vásárolt rucit sem találtam meg rajta.
http://astikids.com/index.php?pg=contact

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
jaaaj, nagyon édes ez a kép is, szép kisZ!
én látlak benne téged! :D
Clarkodat nem ismerem, így lehet, hogy rá is hasonít némiképp! :lol:

na pofazacskóm viszont nem volt babaként sem, épp a hétvégén néztem az albumot. és ekkora tokám sem! :roll: :lol:

Krisz,
Makilányom is szeret panaszos hangokat hallatni újabban, de abból alvás szokott lenni, már félálomban csinálja, ill. szokott ilyet félálomban két alvás között, hátha Eszter is visszaaltatja magát!


ja, és újabban sokszor nem kér se belőlem, se apából, addig ficereg, míg le nem teszem, egyedül akar elalukálni! :shock: én nem bánom! :wink:

Tilli,
fejés nem vált be? :?
hátha beáll a dolog...


költözésileg helyzet: egy nagy és egy kis doboz összerakva, ez kb a kiscsaj cuccainak tán egytiezede... miénk sehol. az új lakásban eddig a porszívó és partvis van. kezdenek kétségeim lenni, hogy kész leszünk, márpedig a teherautó szombat 3-kor jön!
én meg ha most gép kikapcs, zuhany és fekszem lefelé!
alig hiszem, hogy már csak két éjjel kell hallgatnom az idióta szomszédot! :roll: :)

kértem ma időpontot hallásvizsgálatra, dec 11.
le fogják szedálni, nem ehet előtte 2 óráig, azt mondták mindösszesen fél nap lesz :shock: de nekem gyanús, hogy az a vizsgálat már megvan, hátha ott is úgy látják, hogy minek megint :roll:

szerdán volt ínykezelés, szegényemnek vérzett, állítólag akkor működik...
viszont csak az utsó negyed órában sírt! :D

és végre hízogatunk szépen megint, ma 4955g :D lehet, hogy egyszer eléri az 5 kilót? :D

elvileg mától nem mérünk minden kajakor ám! betelt két táplálási napló! azért csak elvileg, mert én azért megmértem :oops:
ha meglesz az 5 kila, onnantól próbálom, hogy heti egyszer.

angel37
 
 


Tilli, hatha talalsz itt hasznos tippeket:

http://velvet.hu/poronty/2009/06/20/tej ... _anyaknak/

http://2008gyerkoc.freeblog.hu/archives ... praktikak/

Lois, kisZ gyonyoru :)

Angel, hajra 5 kilo :)

Rani, en Elmex fogkremet hasznaltam. Van sensitiv verzioja is.

Tobi! Problemamentes terhesseggel nem szokas befekudni, akkor sem, ha ikrek (nekem anno 32.-35. hetre mondta a dokim a befekvest, de en messze voltam a korhaztol es vegul toxemia miatt kellett a 32. heten befekudni) Sajnos a korhazban konnyu bedilizni, nekem az 5 het is eleg volt ra :(



Kép

 
 


Sziasztok!

Tilli drága én nem tudok okosat mondani még sosem jártam azon a részen ahol te de szerintem igaza van Loisnak ne stresszelj be hisz biztos van több lehetőség is hogy több legyen a tejci.

Lois Zének ezek a szempillák!!! :D
Gyönyörű a drága!
Igen az én dokim egy idősebb doki tök halkan és nyugiba beszél nem egy szívbajos fajta! :lol:
(én ezért is szeretem engem mindíg megnyugtat!!)
Köszi a linket megnézem és szerintem el is megyek körülnézni.
Most a Tescoba érkeztek uj macis cuccom meg Zsebibabássak gyönyörűek!!!!!!!
Az M5-be nagyobb a választék!!!!

Mó köszi muszály valami jó fogkrém mert tuti kilátszik a fognyak és ezért érzékeny! :roll:

Angel hova költöztök?

Kép

Kép
raniko
 
 


Tegnap 20 perc panaszkodás után elaludt a kincsem. Ma meg egész nap szopizik. Remélem van mit... :wink:

skrisz72
 
 


Hahó! :P

Épp alszik Lencsilány (kb fél órákat szokott nap közben), gyorsan írok...

Lois,
oksa, megpróbálok nem beparázni :roll:
(3 - 3,5 óránként olyan 80 grammokat eszeget, éjjel 2x szopi. Csak este 8 körül nincs több 20 grammnál :oops: )

Vettem karamalzt, amit ajánlottál (a DM-ben volt üveges 220-ért, a Tesco messze van :roll: ), találtam honlapot is:
http://karamalz.hu/
(állítólag a Kaisersben is van)

Angel,
fejés - kézzel - nem jött össze, szétszanáltam a cickókat és lett 10 ml :shock: , gépem meg nincs...

Mó,
koszi a linkeket!!!

Skrisz,
és éjjel hogy alszotok? :roll:

tillidian
 
 


Angel,
beregisztráltunk a DM-be a baba-bónuszra, amit ajánlottál, köszi! :P

Többi kismami merre? Biztos pihengetnek...

(Vackor elment nagymamázni a szünetre, most csak Lencsizek :D )

tillidian
 
 


Tilli, 8-kor fürdés, fél 10-10-re alszik, 3-4 között egy szopi, aztán 7-8 között ébred újra.
Mi ez a DM-es bababónusz? Jöhet priviben is.

skrisz72
 
 



tillidian
 
 


Skrisz! Elmész a DM-be a gyerkőc születési anyakönyvi kivonatával, regisztrálnak és kapsz talán 3X kuponfüzetet. Jó dolog...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok! :)

Szöcske,
látom figyelsz :wink:
úgy fest, hogy téraránytalanság van nálunk... de egyenlôre várakozunk, hogy Marci jelezzen. Egyszer rossz lett a cukorértékem, plusz vízesedek ezért szoros megfigyelés alatt vagyok és ha romlik valami akkor nem várunk. Holnap megyek 10-re a kórházba.

Lois,
ô az aszisztens a rendelésen. Így láttam, hogy nagyon kedvelik egymást.

Till,
tejfakasztókat küldök ////////////////////////////////////// így ömöljön este is!

Angel,
hajrá költözés!!!!
Mikor ide költöztünk, 1!! napom volt, hogy összepakoljak és nehezen de sikerült. Igaz semmit nem szanáltam meg válogattam át csak szórtam dobozokba a cuccokat mint egy eszement :lol:

Kép
lona1
 
 


Lona,
kösziiiiiiiii, tejfakasztók megérkeztek estére :D

Te meg mindjárt szülsz, ojjééééé!!! :D Drukkkkkk!!!

tillidian
 
 


Látom ma még senki nem járt erre!

Én vagyok, csak ettől a hülye melegtől olyan nem jól érzem magam. :cry:

Lona: kíváncsi vagyok mi lesz ma! Majd írj!

Till: tejcsi beindult? Múltkor megláttam a Karamalzt a Tescoba, vettem is belőle, egész finom a citromos.

Készül a babaszobába a falfirka-egyenlőre még csak krétával- Vuk és Karak már fent van a falon. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lona, akkor hajrá!!!!

Megnéztem a DM-es oldalt. Tényleg jó dolog. :D

Tilli, na látod! Most már rendben lesz minden!

(Ma megint hisztis napunk van...)

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Hazaértem :)
Minden rendben (nst, vizelet, vérnyomi). Így tovább várunk. Megkérdeztem mi a helyzet ha nem indulna idôben Marci. Azt a választ kaptam, hogy várhatunk egy hetet :shock: Na neeee mááááár. A terminust nyugodtan kivárom, de onnantól már nem leszek ilyen türelmes anyuka :D

Kép
lona1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: