Új privát üzeneted érkezett!

Az én fiam az idősebb nőkre bukik, az egyes számú szerelme én vagyok :lol: De mivel én már teljes bigámiában élek /3 stabil szerelem/, lehet őt felkínálom valami csinos leányzónak. Van itt még facér csaj?

Egek, egyszer anyós leszek :roll: háromszoros.

Kép
benta
 
 


Jó estét mindenkinek!

Visszaolvasok, és közben megpróbálok írni, meglátjuk meddig jutok.

Babafotók egytől egyig szuperek. Nem is tudnám megmondani, melyik tetszik a legjobban. Az biztos, hogy Áronnak harapni való combjai vannak.

Babaülés: mi olyat fogunk kapni ami 0-18kg-ig van. Ez még dönthető. Azért is jó, mert szerintem Zalán sem fog már jól elférni a hordozóba, ha beöltöztetem, viszont amíg nem ül stabilan, addig ezt ajánlják.Szerintem attól nagyon messze vagyunk még.

Amadeának jobbulást! Azért az engem is érdekelne,hogy milyen teát iszik citrommal.Most,hogy Zalán nem tartja fontosnak a táplálkozást, egyre kevesebb, úgyhogy most fejek ezerrel.

Talihoz jó szórakozást, remélem össze tudjátok hozni. Sajnálom,hogy mi távol lakók az ilyenből kimaradunk. Itt jegyzem meg, Csillag, már akartam írni, hogy mi is találkozhatnánk már. Ha Miskolcon van dolgotok, akár hozzánk is feljöhettek. A múltkor mutattam Zalánnak Borcsa evős fotóját, tátott szájjal nézte.

Csillag, én is úgy el tudok kettyenni, ha megmérem Zalánt, és nem hízik, vagy csak keveset. Ez már egy hónapja megy nálunk is. Most megpróbálom tömni, már amennyire hagyja magát. Így kicsit fárasztóbb nekem, mert éjjel korábban kel, így már hajnalban kukorékol, de a fene bánja, csak hízzon. Borcsa meg már rég megduplázta a súlyát, nem tudom mit szívatnak ezzel.

Banyoszka, a fodrász gondolom többet nem lát!! Én tuti lekaptam volna a tíz körméről.

Na, most lehet, hogy gyógyi vagyok, de még mindig nem tudom mi az a kutyázás.

Súly: rajtam is kb.3 kg van, de az sajna a hasamon. Engem nagyon zavar, főleg, ha összebújunk apával. Annyira nem érzem magam kívánatosnak ettől.Szóval, amint abbahagyom a szoptatást nekiesek én is. (még jó sokáig nem szeretném)

Magdi, én is pont így jártam a Tesco-s body-val.(ugyanezzel a narancssárgással) Gondoltam nem kell az nekünk, aztán mikor visszamentem érte már nem volt.

Manó, az a cikk durva. Tényleg nem is tudjuk, hogy mivel teszünk jót, vagy rosszat a gyerekünknek.Amikor Zalánt hazahoztuk a kórházból, elég csúnyán kipirosodott a végbélnyílása körül. Akkor még nem tudtuk,hogy a krém, vagy a popsitörlő a ludas, és vizes vattával töröltük. Hát elég macerás volt.....

Már nem emlékszem ki írta,hogy megtanult sikítani a bébje. Hát a miénk is múlthét végén, amit azzal ünnepelt,hogy vasárnap hajnalban (amikor apja egyetlen nap alhatott volna kicsit tovább már hetek óta) sikítozással ébresztett minket.

Ma megkaptuk a mei tai-unkat. Olyan szuper. Benta, pont olyan, mint a tiétek.Azért mertem megrendelni, mert annyira dicsértétek.

Egy körkérdés: Szerintetek nagyon gáz,ha Zalánt elviszem a börzére? Nem tudom kire hagyni, esetleg apára, akkor viszont egyedül kell mennem.

Zalán azt üzeni mindenkinek,hogy nem száll bunyóba a lányokért, majd a lányok megküzdenek érte. ( azt hiszi,ha az anyja szerelmes belé, akkor más is)

Végül mi is csatlakozunk a rabokhoz.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Akkor a képek. Igaz itt csak a nadrág, csíkos, de nekem ez az, amiről a börtön jut eszembe:

Kép

Börtönében:



Kép

És még éjjel sem szabadul a csíkoktól:

Kép

Zsu



Kép
bvigh
 
 

 
 

Micsoda hajkorona, atyám!
Ha másért nem, ezért fogják szeretni a csajok :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Zsu, én a bp-i börzén voltunk.
Akkora tumultus és tömeg volt, hogy én oda nem vinnék gyereket.
Nem tudom, hogy Miskolcon mekkora lesz, mindenesetre készülj fel!

Na jól van, most már Nóri jön! Válasszon ő!
(mondjuk nekünk hátrányunk van, mert Áront csak fotóról ismeri) :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: csak bíztassa Áron Nórit a személyes találkára. Hátha most november elején elhozná anyája :idea:

Kép
kissmanó
 
 


Manó, a látszat csal, haja inkább csak ott van ahol látszik:

Kép

És, ha már így ráérek, akkor megmutizom a kedvencemet:

Kép


Most már ígérem eldugulok mára. Azt hiszem behoztam egy hetet. :)

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Jajjj de nagyon szép képek ismét! Gyönyörűek!!!!
(Dávidnak leeset az álla a rózsaszín csíkoktól, amit Adélon látott :D )

Cosmo: nálunk is ilyenek a napok mostanában. Dávid egy percre sem akar egyedül maradni, de most már odáig jutottunk, hogy az sem jó, ha a konyhában, a pihiszékéből nézi amit csinálok... remélem ez átmeneti állapot :) Szerencsére, nekem legalább a kezem nem fáj, Neked viszont mihamarabbi jobbulást!!!

Nedves törlőkendőknél én az egyik márkáról hallottam, hogy nem jó. Igazából, szerintem, ami kozmetikumnak illata van, eleve nem lehet a legjobb a bőrnek...

Tökmag, sajnos, megvan az 500. feliratos body, teljesen véletlenül ma a tesco felé jártam és bevitt a lábam, és pont volt méret, és pont belepottyant a kosaramba :oops: :lol: :oops: :lol:

Sütőtökkel ma nagyobb sikerrel jártam, Dávid kétszerre ugyan, de 40 grammot megevett. Mondjuk, azt nem mondanám, hogy kiugrott a bőréből örömében, de egész jól elvolt vele :)
magdii
 
 


Na, én már csak a bunyó végére érek ide? :)
Végül ki győzött kiütéssel? :D

Köszönöm a hófordulós gratulációkat! :)

Benta: biztos nagyon kedves és megértő anyós leszel (még az olyan csajokkal is akik tele vannak tetkóval és piercinggel) :)

Zsu: én tuti nem viszem Adélt a börzére, mert biztos lesz ott beteg gyerek. És biztos, hogy elég sokáig maradunk, nem tudom hogy bírná a csaj.
Zalán nagyon édes, sokkal érettebbnek látszik, mint három és fél hónapos!

Megint összeszedtem valamit: fáj a torkom és érzem, hogy hőemelkedésem van. :?
tökmag79
 
 


Zsu: most mondd, miért kell minden kuliszatitkot elárulni a fiadról?
Há eccer dőljön be neki egy csaj, s mikor a személyes charmjával megfűzi, akkor elárulhatja neki, hogy hátul még egyenlőre a fizika/súrlódás hatására nem sikerül hatalmas loboncot növeszteni.
Meg amúgy nem bíttos, hogy minden csajnak teccik a hosszú haj. (én kimondottan útálom a sógor összekötött hosszú haját)

ja, s már csak a játék kedvéért is kellett volna a tarsolyodban legyen csíkos gatyó plussz csíkos melegítőfelsős fotó legyen :wink:

na eldugultam mára, jó éjszakát kíván nektek gyerekek a TV Maci

Kép
kissmanó
 
 


Benta: Borcsa még szabad! :lol: Kata neked is mondom. :lol: Meg ugye ott a zabálnivaló Zalán is, hmm... mondjuk, bemutato előbb-utóbb Zalánnak, meg nov. 3án Beninek, majd meglátjuk, ki jön be neki jobban! A topik legelső babáját nem lehet csak úgy látatlanban lecsapni! :lol: :lol: :lol:

Én lehet, h viszem börzére, mert akkor nem tudom, hogy kajálna, de még meggondolom a tömeg miatt. Ma sétáltunk a kendővel, elöl volt, majd megszakadtam, nem lesz ez jó... Mennyiért és hol is vettetek mei tait? Egyre inkánn gondolkodom, h azt kérek karácsonyra, csak megelőlegezve, h tudjuk használni... Teszveszen is nézek, van valami nagyon fontos, amire figyelni kell?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kép Palpatin a Star Warsból :-) csak ez a mosolygós inkább jedi és nem szith :-)

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Ja, és a kis drágám du. is aludt, este volt csak némi nyekergés! El e akartam hinni egész nap, hogy milyen mákom van ma!! :lol: :lol:

Tökmag: nehogy beteg legyél!

Magdi: én lúzer, tegnap a tescoban meg sem álltam a bodyknál... :(

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


hát ez a fura ízű izé micsoda???

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kép

Kómás boldogság. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


De jó a sok kép!

Úgy örülök neki! :)

Mi lassan kinőjjük a 3-6 hós body-kat, úgyhogy bebebe - én mehetek body-t venni.
Pizsirugiból már a 6-12 hósat hordja.

De ma egy egész sütőtököt megevett. Anyu azt mondja, hogy kb. 20-25 cm hosszú volt, megsütötte, és két étkezésre Áron megette.
Mondjuk vacsit nem is evett.

De képzeljétek egyre jobban bejön neki a rendes kaja és tápot alig eszik...

Benta, mi újság, ma alig jelentkeztél!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Hát, én ennyit még nem nevettem,mióta babanetezek :lol: :lol: :lol:

Nóri baba mit szólsz,lassan ölre mennek a fiúk a kegyeidért!
Amadea a tea engem is érdekelne,hogy azon kívül,hogy citromos,még milyen?????

Olyan jó volt visszaolvasni, látni a sok gyönyörű fotót!

Akik a mi képeinket dicsértél, azoknak köszönjük szépen!



Lys,nagyon szépek a Te gyerekeid is!Olyan jó rájuk nézni, olyan harmónia sugárzik Róluk!
Hát, van a lányomba sok belőlem,csak Ő szerencsére sokkal szebb! :lol:

Zalán,Noé is olyan cukik! Még Róluk nem is láttam képeket! ( na jó, a játékot leszámítva) De gyönyörűek!
Meg Manó Gézengúza,ahogy nagy komolyan dolgozik,míg az anyja fórumozik :lol: :lol: :lol:

Tökmag, ne már lerobbansz! Sok vitamin, sok tea,pihi!!!!
Tegyél már fülcsis képet! Tudom,hogy ez még nem az állandó,de megesz a kíváncsiság! Adél is nagyon tündérke a rózsaszín rabcuccába! :D

Kutyázás: gyerkőc négykézlábon állva előre-hátra hintázik.

Borcsa a kis maszat Jedi! Jaj de édi!

Magdi micsoda véletlenek! :lol: :lol: :lol: Pont arra vitt az utad és pont volt és.... Gratula az új szerkóhoz! :)

Biztos kihagytam valamit......
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:35-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Mennyi édes babafotó! :D :D

Na , én is rakok fel egy fürcsiset :lol: . Apa megelégelte, hogy klónja minduntalan beveri a lábát a kiskádban a nagy bicajozásban és nemes egyszerúséggel berakta Lujza mellé a nagyba. Na, azt a lábtempót, ami ezután következett! Úszott a fürdőszoba :D Kép

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi: klónja mondod? nem tom. de az tény, hogy az ajakbeállítás Luzjinak titta aptya. legalábbis eme fotyó alapján. (s már ami apájából előbukkan).

Banyoszka: láttam ám én is Nikinek eme vigyoriját. de ezt nem lehet megunni. Tündérbögyörő.
Látom azért komolyra vettétek a dolgot, ha menni kell, akkor ne a csíkos ruci hiánya legyen az akadály (még ha már nem is megy a csajra fel).

Borcsa miért nem kajál kicsit lelkesebben? Akkor anyáját sem érdekelné a mérleg.
Amúgy tegnap aránylag (saját magához képest) Gézus is sokat aludt. Estefele itt a szgépnél a szobában cuppogta az ujját, hunyált kicsit, vigyorgott, magyarázott s kezdte előről.

Noé meg a napocska. A szöszke fejével ő is egy napsugár. Jó látni őt is.
Ellenben tagság: figyelitek? Nem nevezett a fegyenc kategóriába. Nehogy már börtön felügyelő legyen. :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Csillag,
ettől a csajtól vegyél. Vannak kifutó darabjai, amik féláron mennek. Ha leütöd a terméket, küld levelet, hogy miyen anyagból tudsz választani. Nagyon igényes a cucc, profi a csaj. A honlapján gyönyörűek az új modellek, de azok sokkal drágábbak. Ha el szokott aludni rajtad a MENYEM /stipistop/, akkor kérjél rá alvócsuklyát.

Régebbi modellek jó áron itt

http://www.teszvesz.hu/item789199874_allitsd_ossze_mei_tai_od_kotos_kengurud.html

Újak:

http://www.mei-tai.hu/termekeink/

Hivatkozz a babanetre, akkor még olcsóbb. Mondjad, hogy a topicból már te vagy az 6. vásárlója!

Még kérdeztél valamit tegnap, de már nem tudom mit. Mi volt az?

Benta

Kép
benta
 
 


Tudom, tudom...Csak félig rabos...,de azért jövünk mi is!
Este fotózunk az igaziban is :) Kép

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Sosi, Viktor is így hiívja Áront: kis klónom! :)

De tényleg ő is tiszta apja!

Karcsika milyen nagy fiú! Ezen a képen hatalmasnak tűnik? Mekkora most?

Én is tegnap gondolkodtam, hogy beteszem Áront a kádba. Nekem most olyan kádam van, amit két merevítővel a kádra lehet tenni.
Ilyen:
http://www.okbaby.it/bagnetto/prod_un.p ... p=1&img=01

Tegnap - és már előtte is párszor - Áron azt csinálja, hogy felemeli a csípőjét, és úgy csobbant a vízben, néha közben még a lábával is rugdal. Apa szerint fizikailag lehetetlen, hogy leszakadjon..de én parázok. Ezért gondoltam, hogy teszveszelek egy biztonsági fürdetőt és beteszem a nagykádba...csak ugye ott meg görnyedni kell.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi,
itt vagyok, csak anyós-após megszállás alatt, és nem volt sok időm. Vettek egy lakást a mi falunkban, ide fognak költözni, azt rendezik be. De amikor kell, vigyáznak B.-re, így csavarogtam is kicsit.

Tabati,
a háton kötősben nincs lejjebb B., csak fel van hajtva a gallér, hogy tartsa a fejét. De tudod szabályozni a magasságot, ha feltekered a derékpántot, mint a palacsintát, akkor rövidebb a cucc, jobban kilát a ded. Ha meg tudod, hogy el fog aludni, akkor nem tekered fel, el tud benne bújni.

Kép
benta
 
 


Benta!

Köszi szépen! akkor ezek szerint érdemes a gallérosat venni? Mert én első körben gondoltam a régi modellekből válogatok (még mindig nem döntöttem melyiket vegyem :oops: ) már annyi hordozót vettem, hogy csak ráfizetek... :roll:

Lányok!

36 emberre hány kiló kenyeret kell venni? És üdítőt? Nálunk is parti lesz, csak még nem csináltunk ennyi embernek bulit. Svédasztal lesz.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: ez attól függ. Svédasztalhoz is lehet tálalni hidegen sültet, s köretet is. akkor meg kevesebb kenyér kell.
ha pedig szendvicsek meg ilyen-olyan kencék mennek, ahol az egyik alap a kenyér, akkor meg....
bakker nem tom. én mindig a kenyérszeletek, bagettek szeletei után megyek. darabszámra.
szal tőlem nem kaptál semmi okos választ.

Kép
kissmanó
 
 


ja, s az sem mindegy, hogy a 36 személyben hány pasi, hány gyerek, gyerekek milyen korosztály, jó étvágyúak-e....szal....

Kép
kissmanó
 
 


[quote="kissmanó"]h írta:kissmanóupppsz.....
ennek fele sem tréfa.

Petra drágám....mi jobb ha ettől tartózkodunk. :lol:
vagy más pasi is van a láthatáron? :roll:
mert akkor apának szólok, haladéktalanul készítse az útlevelem, megyek tisztázom a helyzetet :!:


Nem, nem, monogám típus vagyok. Bár az igaz, hogy masszázsra Petivel járok és néha sétálunk is a parkban :oops: de fütyülök rá, amikor szemezni próbál.
Petra :wink:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Petra!
El sem hiszed, mily megnyugtató eme sorokat olvasni. Na, de ezt remélem majd elmesélhetem neked személyesen is.
Masszázsra csak nyugodtan menjél Petivel, lesd el szépen a masszírka titkokat attól aki oktatja, s majd jól meggyúrjuk egymást. Ja, hogy ehhez még nőni kell? Áhh, apróságokon nem akadunk fenn :wink:

Géza

Kép
kissmanó
 
 


Manó!

Óóóóó, köccce, most akkó számojjak, hogy hány pasi meg kölök... :evil: :lol: Van amikor a gyerekek többet tudnak megenni, mint a felnőttek. :lol: (és van amikor a felnőttel több édességet, mint a gyerekek... :oops: ) Csinálok tiramisut is, meg joghurtos tortát. Mindkettőt nagyon szereti a társaság. Én is... :oops:

Amúgy a fogyókúra témához én annyit szólok hozzá, hogy én nem merem, míg szoptatok. Vagyis fogyózni én nem is szoktam, inkább odafigyelek mit eszem, és sportolok sokat. A védőnő nem javasolja, hogy visszamenjek még táncolni, vagyis inkább azt mondta, hogy meg kell figyelni, hogy nem apad- e tőle a tejem...na köszi, odáig én nem mennék el, mert akkor lehet megint visszakínlódni... Rajtam változatlanul 7 kiló plusz van, de nem félek, hogy nem fog lemenni.

Tegnap végre anyósomra hagytam Noét, és bementem a munkahelyemre ügyeket intézni. Biztos egyre jobb lesz, de most még sokkal fáradtabb voltam nap végére. Kb. 3 órát voltam távol délelőtt, de Noé pont akkor szokott sokat aludni. Persze most nem aludt, mert vagy az első nyikkra bementek hozzá, vagy nem halkították le a tv-t és nem tudott normálisan elaludni. Szóval estére rém nyügi lett, így kínlódhattam vele, még korábban is fektettem, mert elég fáradt volt. Úgyhogy... No, mindegy, azért elhatároztam, hogy minden héten egy ilyen elmenős napot beiktatok.

Kép
Kép
tabati
 
 


Apával :)
Kép

Tökmag kedvence :wink:

Kép

:D

Kép

Noé koncentrál

Kép

ilyenek is tudunk lenni... :lol:

Kép

sétára készülvén

Kép

kicsit ziláltan :lol:

Kép

Kép
Kép
tabati
 
 


képdömpiiiiiing Noéról is. hurrá.
becarás azzal a smile-s kockával. csak kár, hogy ő is nem mosolyog a kockával együtt.

az első képről nem tom eldönteni, hogy Noé avagy apája koncentrálnak jobban.
bár Gézengúz is így szok, aztán mikor sikerül függőlegesbe kerüljön, akkor fülig vigyor.

na, ismét indulás a suliba.....

Kép
kissmanó
 
 


Én kedden fodrásznál voltam és most először vigyázott rá Anyósom. Úgy indultam el, hogy már majdnem aludt a gyerek..., de mikor hívtam Anyóst fodrász után, hogy még mehetek a postára, akkor mondta, hogy az első 30percet végig üvöltötte :( nem segített semmi, végül adott neki enni és abba bealudt... viszont utána 2 órán keresztül aludt és utána már jöttem is. Hááát, így nem tudom, hogy Anyósra mikor hagyom ott legközelebb. Anyumnál ilyen nem volt. :? :roll:

De jó, hogy megint ennyi kép van. Milyen édes Borcsa a türcsiben!!! :)

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Tabati: jaj, nagyon cuki Noé, végre látunk róla sok sok képet :wink: Nekem a kockás a kedvencem. Nagyon jó!!!
cosmopolita
 
 


Cosmo!

Na ez az... :? Nálunk sem mentek zökkenőmentesen a dolgok. Én is úgy hagytam ott a kiságyban, hogy akkor szokott aludni, és eddig még mindig sikerült neki. :? Erre arra jövök haza, hogy csak fél órát aludt... persze utána megpróbálta elaltatni valamikor máskor, csodálkoztam is, mert amikor hazajöttem, mondta, hogy most altatta el :shock: olyankor sose szokott aludni. Hát nem is sikerült, mert kurjongatott. :lol: Viszont mivel anyóssal lakunk együtt, kézenfekvő, hogy nála hagyom. Anyum szerintem is jobban megoldja, mert ő nem fél mindentől, mint anyósom. Tök laza. Amikor a mellgyuszival kellett mennem kétnaponta sebészetre, akkor mindig ő vigyázott rá. MOndjuk akkor még picuri volt, csak evett és aludt. Talán akkor könnyebb. MOst már rafkósak. :lol:
Csak az a baj, hogy tényleg nekem csinált így plusz nyügit estére, így meg mit ér a "kikapcsolódás", ha fáradtabb leszek, mint előtte voltam...

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen, jobb lenne, ha ő is mosolyogna, de nem sikerült kicsalni azt a mosolyt. Nem értette mit keres az a masina anya arca előtt...és tuti nem találta viccesnek... :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jajj, lányok, annyira jó látni ennyi fotót. Szebbnél szebbek :D

Zéti azt üzeni, hogy ő nem hajt más csajokra. Tökéletesen elégedett Nikijével. Nemcsak a gyönyörű szemei miatt, hanem ahogy Nikimama is említette, a hasonló "hajkoronájuk" miatt is. :D

Pár napja nem alszik el a járókában napközben. Viszont amikor látom, hogy fáradt, beteszem a kiságyába és 2 perc múlva alszik is. Úgy látszik tudja, ha ott van, aludni kell. Igaz, most gagyarászik és játszik, de tök jól elvan egyedül.

Tegnap 730g-nyi anyatejet szippantott :shock: Volt alkalom, hogy 190-et. Hihetetlen, mennyit számít, ha van időnk pihenni. Gondolom ennyi elég neki (nem reklamál utána). Összefutottam egy anyukával az utcában, akinek 1 hónappal fiatalabb a kislánya. 5x eszik naponta 180-200-at. Ezért megijedtem, hogy Zéti talán keveset eszik. Este lemértem, nettó 7230g. 120g-ot hízott 1 hét alatt.

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

ÁÁÁÁ, mennyi szép pasas!!! De ne aggódj Zéti, Nikinek Te vagy a befutó, megsúgta...
Bencus,Karcsika is talpig pasik, na de Noé kockás képe ...Zabálnivaló. Egyébként nekem is pont az jutott eszembe,még mielőtt Manó hozzászólását olvastam volna, hogy kár, hogy Noé azon a képen nem vigyorog úgy ,mint a kockán a minta :D
Nekünk is olyan lógó-csörgőnk van,mint Noénak és Niki imádja!

Tabati ú,36 ember??? nem semmibevállalás volt részedről...okosat én se nagyon tudok mondani, de vegyetek sok chipset meg pattogatott kukit, akkor nem kell sok kaja :lol: :lol: :lol:

Benta irigyeljelek vagy inkább sajnáljalak anyós -após megszállás miatt? ha a magam anyósát nézném akkor inkább sajnálnálak..... :oops:

Süni szerintem kis vőlegényünk eleget eszik, szerintem Nikij ó,ha megeszik 600-at naponta... nem is hízik! :lol: Tömni meg úgysem lehet Őket..

Banyoszka
banyoszka
 
 


Tabati,
amikor alszik, ne menj, akkor maradj otthon, pihenj. Amikor felébred, megeteted, és akkor dobbants, gyorsan. Én így csináltam, hogy ne szívjak. Szórakoztassa csak a nagyi a dedet.

Kép
benta
 
 


Benta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Meglátszik,hogy gyakorlott anyuka vagy :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Benta!

Igen, csak én olyan jó szívű akartam lenni, hogy ne kínlódjon már szegény, mert amúgy meg fáj a válla is, emelgetni nem sokáig tudja. De legközelebb bedobom a mélyvízbe! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Benta: cseles vagy :D De én nem merem, mert nagyon anyás és félek, hogy túl sokat sír, ha nem lát :? Akkor vagyok nyugodt, ha alszik. De majd leszoktatom róla, ha nagyobb lesz és persze addig is hagyom majd másra.

DM-es kérdés: szerintetek, ha beváltom azt a 25%-os kupont a DMben és még van egy 15%-os végösszegből levonós, akkor az összevonható? Próbálta már valaki? Mert a termékre vonatkozó (pl. -200Ft) kuponokat össze lehet vonni. Köszi.

Tabati: pihenés? az mi? :lol: Én mindig rohanok, ha nincs velem a gyerek, mindent beakarok sűríteni abba a pár órába :roll:

Azt hiszem a sárgarépát mi kihúzzuk az étlapról egy időre. Petra még öklendezett is tőle. Szegény, talán a jobb folytatásban bízott, de továbbra is nyitogatta fintorogva a száját... aztán mikor már minden falat után kirázta a hideg, inkább nem adtam neki.

Banyoszka: jó az új avatarod :lol:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo köszi! :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Halihó!

Tabati: látom nektek is Graco :).

Tök jó volt, h ennyi képet tettetek fel! Legalább könynebb lesz a 2. forduló :lol:

Tabati én minden emberre 3 szelet kenyérrel számolnék, ha szeleteltet veszel, sztem 5 csomag elég-ha megmarad mehet a fagyóba későbbre ;). Nekünk egy kg szeleteltből így 3 adag futja, mármint apának 6 szeletjével számolva.


Sztem 3 szeelt elég, hisz van, aki többet eszik, van aki kevesebbet...

Üdítő: hát anyósom 3 gyerkőcét elnézve, pk elpusztítanak két liter üdítőt oan 3 óra alatt . Vagy 10-et biztos vennék. De abból sem baj, ha többet veszel és marad.

Jó bulit ;).

Noémi: mi inkább 6 hó feletti rucikban nyomjuk meg 74-esekben. Tegnap adtam rá egy 6-9 hós rugit és még hosszban van hely, de széltében már jó :o.

Nándi most fél adag sinlacot pusztított el 60 ml alma és s.töklével, alszik is tőle mint a tej :).

Holnap utazunk :), szombaton apának koncert :roll: :shock: :lol: .
Vendég
 


Sziasztok!

Bevásároltam a piacon és a tescoban, jöhet a hosszú hétvége! :)

Tabati, szerintem a nehézségek ellenére hagyd ott Noét az anyósnál. Persze az első alkalmakkor nem könnyű - össze kell szokniuk. De így legalább kialakul, és később is mehetsz.
Egyébként én is egyetértek Bentával, akkor menj ha ébren van a gyerek. Én is így szoktam, és anyósom örül is neki. Ráadásul a gyerek is, mert anyósom ül a járóka mellett és gagyarászik neki! :)

Cosmo, sárgarépával Áronnak is gondjai voltak: kihányta...lehet még nem bírja feldolgozni a gyomruk?!
Pedig a levet megkóstoltam tök fincsi volt.

Megyek, főzök és megint takarítok...a konyhához tegnap hozzá sem tudtam kezdeni...:(

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: nem tudom, de egy ideig nem kap répát...

Petra ma viszonylag rendes, egész sokat elvan egyedül. Az előbb oldalra fordulva elaludt játék közben :D Azt hiszem egyre jobb lesz a helyzet, mert ha oldalt fekszik és úgy játszik, akkor tovább elvan, csak még nem mindig jön rá, hogy Ő tud olyat is.

Megetetem, aztán lemegyünk sétálni.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Nálunk ma reggeltől áramszünet volt, így most tudtam jönni. És megint milyen gyönyörű babaképek fogadják az ember lányát :)

Tökmag: remélem, már jobban vagy, és semmi komolyat nem szedtél össze!!!!

Csillag: lehet, hogy Te tetted jól, hogy nem álltál meg a bodyknál :) Nálam ez a feliratos ruhavásárlás agybaj lett :D Borcsáról nagyon jó a fürdős kép!

Banyoszka: tényleg fantasztikus a kép Nikiről, tök jól elkapott pillanat :)

Tabati: 36 ember? Atyaég :) Nagyon szép Noé baba is, a kockán fej kép nagyon tetszik nekem is :) És a sétálós sapkában, nagyon édes!

Nekünk megvolt a 4 hós oltás ma. Hazajöttünk, Dávid be is aludt rögtön.
magdii
 
 


Banyoszka,
dehogy vagyok tapasztalt, most jöttem rá a saját "káromon" B.-vel.

Úgy képzeljétek el, hogy az első 2 gyerekre SOHA nem vigyázott senki más, mint én, meg 8-9 hónapos koruk után a férjem. Kb. 2 évesek voltak, mire nagyon-nagyon ritkán pár órára bevállalták őket. A nagyszülők finoman szólva sem voltak aktívak. Szerintem Apukám halála döbbentette rá őket, hogy rövid az élet :roll:

Kép
benta
 
 


Kedves Babatársaim!(és cselédeik)

Borcsa baba az enyém.Remélem ő is így gondolja és bízom benne hogy minnél előbb lehetőségem lesz rá,hogy személyesen is közöljem vele eme döntésemet.Anya nagyon szeretne találkozni mindenkivel,dehát a távolság igen nagy.Igaz,hogy ez még nagyon messze van,de képzeljétek szeretne szervezni júniusban egy laza Balatoni találkozót,amolyan kis fürdőruhás partyt.Hát mit ne mondjak ha összejön jó lesz majd nézni a fürdőrucis csajszikat :lol:
Ugye fiúk?Ja és nekem is van egy olyan rugim ami rabruhának is megfelelne.Esküszöm,hogy Anya ezt kicseszésből adja rám.Olyankor mikor az van rajtam állandóan a csikokat nézegetem,semmire nem tudok koncentrálni.Na eldugulok.
Pusz mindenkinek:

DOMINIK

Kép
kata840725
 
 


Noémi!

Karcsika 7040 g és kb 67 cm, de hétfőn megyünk oltásra,akkor pontos hosszt tudok mondani.
Ez a klónozás onnan jön, hogy nemrég előkerült egy nagy doboz régi kép és amikor megláttuk a férjem 3-4 hónapos fotóit, olyan volt mintha Karcsikát látnánk, a lányom azt is hitte, hogy az Karcsika. Ekkor a férjem így szólt: ez tényleg KLÓN :D ., amit én már régóta mondok.

Annyira cukik a babócák :lol: Nem tudok betelni velük.

Benta!

Én is így csinálom :D . Ha el akarok menni, megvárom, hogy felkeljen, jól megszoptatom, aztán Anyukám büfizteti, én meg el. Szerintem is így a legjobb. Anyu is szeret vele egy kicsit játszani, aztán meg elalszik, mire hazajövök.

Kép
Kép
sosi
 
 


Hehe: engem első gyerektől kezdve nem érdekelt...ha menni akartam, akkor kölket megetettem, s azonnal lepasszoltam büfire valakinek, én meg dobbantottam kifele az ajtón.
Gézut még nem merem Edinára bízni, de Tétával már fél órára voltak (Edina meg Téta...a félreértések elkerülése végett) egyedül.

Dominik: Balcsis balhéban a fiam benne lenne, írtóra szeret pacsálni. Csak nem nagyon vagyok meggyőződve, hogy én mint, kissé finoman fogalmazva, szélesvásznú anyája is repesnék a fürdőrucis örömtől.
Na, de ezt még megdumcsizzuk az 1 éves szülibulik időtartamai alatt.

Ja, s az infó, amit jöttem megosztani veletek: most jöttem haza, apával "obi" nézőben voltunk.
Háhá, a jányom startból lógással fogja kezdeni. Nov 2-án indul frissen, vadiújan eme obi, csak azon a héten elviekben a suliban (elemi tagozat), obikban (állami oktatás) őszi szünet van, s Téta nem fog egyedüli szorgalmas gyerek lenni ebben a családban.
Első benyomás: közel járnak a végéhez, de még eléggé félkész állapotok uralkodnak. Emígyen fűtés nincs még beindítva, ettől rém hűsek a termek, olybá tűnt mintha kint melegebb lenne. De az egyes tantermek alakulnak, egyik már teljesen, szépen ki van festve, ilusztrálva, vannak kisasztalok, székecskék. Az egyik öltözőben is megvannak a szekrénykék.
Láttuk a wc-t, kézmosót s kb. ennyit. Tavaszra lesz hatalmas udvar játszótérrel. Meg a földszinten valami növény nevelde is készül.
Na, megyek, fel is hívom a lányt, hogy még akar-e obiba menni.

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?