Új privát üzeneted érkezett!

Nagy nehezen elaludt Iza...de nagyon elcsúsztam mindennel...semmivel se vagyok kész!!!!Annyira utálom ezt.Vár rám 4 nadrág h felhajtsam,meg 2 párnahuzat amibe cipzárt kell tennem apumnak...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁna ezeket még holnap indulás előtt!!!

Gondoljatok majd rám,fél4kor megy a vonatunk,és Izussal ketten utazunk csak :wink:

Apum nem semmi.Kérdezi öcsémet hogy mért megyek haza.Csoda hogy hazamehetek :lol: :lol: :lol: Hát az ember már lótogatóba se mehet különösebb indok nélkül? :shock: :lol: :lol: Persze egész fogadóbizottság vár majd a vasúton hogy leszedjenek :wink: 8)

annus11
 
 


Netti, hát szerintem is rosszul csinálhatott valamit! De vizuális típus vagyok, és egy fél órán röhögtem azon, ahogy a csaj próbálhatja belecsavarozni a gyereket a méregdrága Stokke etetőszékbe!!! :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, szorítok a csajos progihoz holnapra. Tuti ügyesek lesztek, nem lesz semmi gond. Miki megy majd utánatok?

Boró csajszi nagyon édes.
Netti, nekem hetek óta be van állítva a teszen, hogy jelezzen ha valaki el akar adni egy stokke tripptrappot (újonnan horror ára van). De megmondom őszintén, amióta láttam ezt a videót, nem vagyok róla meggyőzve, hogy ez lenne a mi etetőszékünk:
http://www.youtube.com/watch?v=XJF7vD9nFrA
Pedig én is fát szeretnék (eléggé fa mániás vagyok). Nekem se nagyon tetszenek ezek a műanyag batárok. De szerintem felfújom az arcomat, arrébbteszem a hiúsági tényezőt és ésszerűen veszünk mi is egy 20 körüli plasztik csodát. Egy Ikeás 4 ruppósat mindenképpen veszünk Bodajkra (hogy ne kelljen mindig cipelni).

Na megyek, megnézem Tinusérót a blogban :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsit fári vagyok, hosszú volt az iccaka apa itthon volt végre. :oops: +Olyan frankón sikerült megfáznom reggelre, hogy most gőzölok meg 1000-rel fújom az orromat.

Etetőszék:
Nekünk volt iylen is olyan is. Nem érdemes a jó drágákat megvenni, mert úgy is csak addig használja amíg nem tud rendesen ülni vagy még éppen csak jár. Szóval én azt ajánlom, hogy várjátok meg azt az időt amíg magától tud ülni és akkor viszont érdemes az asztal+szék fa kombinációt megvenni. Garantáltan jó pár évig fogják használni a gyerkőcök.

Nekünk ilyen volt és ilyen van:
http://bababoltcsepel.extra.hu/e107_plu ... Ft.%5D.jpg http://bababoltcsepel.extra.hu/e107_plu ... ig.%5D.jpg

Kép
Kép
incike
 
 


Gyongyi :lol:
sztem nagyon szep a stokke.. de meg nemtudom mi lesz, nem latom annyira at h milyen a jo etetoszek..
gondolom mindenkinek mas..

Szofi, en elkepzeltem ahogy minden etetesnel szenvedek a gyerekekkel :lol: de tuti bena volt!! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi :lol: :lol: :lol: Én 98-as pólókat rendeltem Zsófinak, mert a 92-esből kilóg a dereka sűrűn, de ez tényleg hatalmas, én is csak lestem :shock:

Tegnap Zsófi rámutatott Fruzsi játszószőnyegén a kutyára:
Zsófi: -Mi ez?
Anya: Kutya.
Zsófi szemforgatva: -Milyen fajta?

:lol:
Vendég
 


mau na nekem annyira nem jön be ez az ultracsoda, de ha fal mellé rakja az ember, azért nem tud hátraesni a gyerek benne :)

annus hajnali 4-kor indultok? és még előtte fogsz varrni? nem semmi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Zsofi :lol: :lol: :lol:
Panndi, jobban vagy?

Gyongyi, egyik ismerosom most kozolte h miert nem szolta, babaszoban eladta 10ezerert a stokkejat :shock: :shock: :shock: :twisted:

Netti
Kép
maumau
 
 


Edua :lol: :lol: az kéne még nekem,természetesen délután fél 3 kor indulunk :lol: :lol:
Én olyan hulla vagyok...mint akit fejbe vágtak.Magamnak már bepakoltam!Hurrá!!!És Izának is csak annyi ruhát viszek amennyi kell!Tudok mosni is,nem is értem mért viszek mindig 3szor több ruhát....

Apa nem jön utánunk,mert a haverjánál csinálják a kérót!Azért is megyek most,mert úgyse lenne itthon egész nap :(

annus11
 
 


Kép
Na megmutizom mégegyszer a miénket.Én is fát akartam,igaz nem pont ilyet.De mivel ingyen volt és olyan retro,így már tetszik! :lol:

annus11
 
 


Megvagyok, köszi :)
Nem az éjszaka volt a baj, nem tudom mi van. Jövőhéten meglesz a vétvétel eredménye, hátha okosabbak leszünk.
Vendég
 


http://bambino.hu/shop_artdet.php?shop_id=3968&cikk=HB3

Nekünk ilyen van :) Étkezőbe illik, célnak megfelel, Zsófi is aludt már benne :)
Most Zsófi ilyet használ:
http://www.vatera.hu/fisher_price_szekr ... 95229.html

A régi meg várja Fruzsit :)
Vendég
 


Raktam képet a blogba, ha valakit érdekel :)

annus na így azért más

panndi szép a fa etetőszék, és biztos jó, hogy ki van párnázva :)

megyek pihizek kicsit :)

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ja igen,még varrnom kell hozzá párnát!Legalább cserélhető huzatos lesz,lehet majd mosni!

Panndi!
Remélem semmi komoly....

Eszti!
Te meg tényleg ne húzd sokáig!Nehogy vmi komoly dolog legyen belőle!!!!

Inci!
Jobbulást neked is!!!!

Anikó!
Neked se ártana egy vérvétel!!!Tessék dokihoz menni!!!Ha lerobbansz ki puszilgatja majd össze vissza Blankit???Na jó,ha minden kötél szakad én szívesen megteszem helyetted!!!

Kitty!
Bogyó tényleg annyira cuki!Én haza akartam hozni :lol: De gondolom az esti létszám ellenőrzésnél feltűnt volna :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus
Köszi. Nektek meg jó utat kívánok.

Kép
Kép
incike
 
 


Húúúú, brutkó volt ez a Stokke videó...elgondolkoztam....
Passz...absz. ne tudom milyen kellene....
Fa tetszene....de azt még nem lehet....

Netti!
Boró cuki abban a ruckóban, öve is van???? 8) Húúú, nagylányos! :lol:

Na, nálunk a sütőtök nem nyerő.....
Lili ma ezt működte:
Kép
Kép
Kép

Kép
mozza
 
 


Lara kiterülős képe nagyon cuki :-)

Tinu, hát hogy nem tudja az a férfiember megdicsérni ezt a leomló hajkoronát? Nagyon szép. Tényleg....és ha levágatnád mondjuk félhosszúra, a vége akkor is begöndörödik, vagy akkor megszűnik göndörnek lenni? Na ilyet is csak az kérdezhet, akinek szögegyenes sérója van :D

Panndi, ez a fa etetőszék nagyon helyes...én is valami ehhez hasonló Stokke replikában gondolkodom. Tetszik... Zsófi hány hónapos korától ült ebben?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Panndi, jobbulast,de remelem semmi komolyabb!!
az az fp nagyon tuti :D

mozza,Lili :lol: cukker :D
van ove, meg bundas csizmije, olyan szinben mint az ov :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

Itt öt hónapos, 9 napos :)
Vendég
 


huuu Zsofi nagyon nagylanyos itt mar!!!!!!! :D
amugy sztetek ha Boro mar feltudja magat huzni ulesbe,csak nem tartja olyan sokaig,marmint egy ido utan elorebukik a labara, nehez a feje.. akkor mennyi ido mig megtartja magat majd tovabb? en mar csak fa etetoszekben gondolkodom.. ertelme lenne venni olyat mar amit lehet donteni? nem hiszem h megmaradna ugy az a gond.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, Lili szerintem kifejezetten élvezte ezt a sütőtököt. Csak outdoor és nem indoor :lol:

Te Annus, a férjed minden szabadidejét különböző házak felújításánál tölti? Nem volt még egy kis ajtócsapkodás emiatt? :-)

Sorra robbannak le az anyukák. Tessék gyorsan meggyógyulni mindenkinek!!! Jobbulást!

Csilla, szorítunk a holnapi naphoz. Minden rendben lesz. ++++++

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kép ezt cask a ruci miatt :D jaa pelenka befigyel a hatterben, kanapen pelenkaztam 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi: Lara nagyon ééédes. Hasonlít rád! Jó nagynak látszik, el se hiszem, hogy azt írtad, még nincs 7 kiló.

Boró és Lili is helyesek! Lili ahhoz képest igen vidám, hogy nem ízlik neki a sütőtök. :lol:

Gyöngyi: azt akarod mondani, hogy nem lett elég rövid? :lol: Pedig Trixi tök sokat levágott. Mármint amikor mutatta, hogy mennyit fog levágni, mert el van törve, akkor sokat mutatott. Szerintem kb. ugyanolyan göndör minden hossznál, csak az a baj, hogy ha megfésülöm, akkor kisimul valamennyire. De Trixi ajánlott valami göndörítőt, majd kipróbálom. Igazság szerint régen nem hagytam hullámosan, mindig kiszárítottam.

Netti: ja tényleg, te kérdezted még korábban, hogy volt-e rövid hajam. Volt, 18 évesen. Asszem fel is tettem a blogba a képet. De már 10 éve kb. hosszú a hajam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsófia nagyhercegnő nagyon bájos :D De nem hiszem, hogy a fiam öööö pontosan 8 nap múlva birtokba tudna venni egy ilyen széket :lol: De talán 1-2 hónap múlva már igen...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na mire írtam, újabb képek lettek. :D Micsoda nőcik! :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Ildi, csini Lara, jó a szerkója! :D

Mozza, Lilinek jól áll a narancssárga! :wink:

Annus, nem vér-dolog, hanem sztem kialvatlanság, ill. a rejtélyes szédülésem együtt. :?
Jó utat nektek! Ne fárasztd magad akkor a varrással, majd legközelebb!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Panndi, Anikó, szedtek valami vitamint??? Gondolom mindkettőtökből jócskán kifogyhattak már a tartalékok.

Éééés Boró mosolyog!!! :D Nagyon kis csinibini.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


pihinek annyi, itt nem lehetséges :)

Köszönöm mindenkinek :)

Lili gyönyörűséges, és biztosan ízlett neki, csak még titkolja :)

Lara ma nagyon ügyin ette a csirkehúsos sárgarépát (bébikaja volt ), meg is lepődtem rajta, de kb 5 teáskanálnyi adag után at mondta anya elég volt :)

Boró nagyon trendicsajszi :)

panndi hűha milyen ügyi volt Zsófi, Lara sem fog még egy db-ig etetőszékbe kerülni, bár már én is egyre többet büfiztetem a lábamon ülve :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Boró csuda-csini! Puszilnivaló pofija van! :D

Zsófi milyen nagylányos tényleg! Nekünk még van úgy két hetünk, h ilyet tudjunk! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én is szédülgettem egy db-ig, aztán szerintem a 2 heti c vitamin szedés jót tett :), igaz állítólag magnéziummal együtt kellene szedni, mert úgy jobban felszívódik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na én is minden betegeskedőne javulást kívánok.

Megyek pihizni, mert felrobban a fejem.
Sziasztok. Jó éjt.

Kép
Kép
incike
 
 


Nos!
Első amin megakadt a szeme ,hogy Borónak mekkora lába van :oops: :lol: :lol: De nagyon cukker!!!!Ja és hány foga van most neki?

Zsófi is de ügyes volt!!!Amúgy akartam írni h Fruzsi mennyire hasonlít rá!!!

Lili :lol: Viccesek lehetnek nálatok a kajálások!

Gyöngyi!
jaj dehogy!Had csinálják :wink: Amúgy ma felhívott h kell a nekem nov20án.Na mondom ,mert?Azt se tudom az milyen nap stb :lol: Erre h csapatépító tréning lesz aznap 8) Mehet e 8) Mondom ez olyan h halálra isszátok magatokat?Azt mondja igen,de nem kötelező annyit inni :lol: :lol: :lol: Mondtam neki h mehet :lol:
Nálunk mindig van vmi! :wink:

annus11
 
 


Vitaminban király vagyok, vérképem a terhesség végén is szupi volt. Pár hétig nem volt szédülés, de most visszajött a mocsok, és nem csak jobboldalon fekvésre. A kevés alvás nem valószínű, h segít. Meg a sok kalcium ront esetleg (?). :P

Megyek szunyálni.
Jó éjt! Good night! Bon nuit!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Megnéztem, Csongi már csak egy hónappal előzi meg Tücit súlyban. Eddig két hónap volt. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, és aggódsz, h sovány, nem eszik eleget??? :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hogy a fenébe tudjátok még büfiztetni agyerkőcöt????? :shock: Én felveszem Izát,néha mg a vállamig se jut el,a lábaival dobbant egyet a hasamon :roll: aztána kezével kitámaszt és hol jobbra kapja a fejét,hol balra.Közben meg ha jön vmi azt telibe kapom általában...ma a fél gatyám lett olyan :lol: vmi esőkabátba kéne öltöznöm...ráadásul ez a pépes büfi,hát írtó büdi 8)

Nem is mondtam,ma Lócival taliztunk!Romantikáztak a gyerkőcök :wink:

annus11
 
 


Kicsit lassú vagyok, értem, h kisebb az előny. Ágyba velem :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Koszonjuk :P

Annus, a laba 10cm :lol: a foga 2db :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus.. Boro is ezt nyomja bufiztetes cimszo alatt.. a textil pelus mindig tiszta marad :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti :lol: :lol:

annus11
 
 


Fruzsi sem ül még ám a fa etetőszékben, ebben bénább, mint Zsófi volt :wink:
Szedek Gravidát, de azért kíváncsi vagyok a vasamra. Remélem nem kell megint vénásan kapnom :roll:

Na lányok alszanak, csatlakozom a klubhoz :D

ja, napközben nem leszek egy darabig, behalt a férjem gépe, így az enyémen dolgozik, így csak este van itthon a gép :?
Vendég
 


Boró is de szép :)
Vendég
 


Képek szuperek, álmos vagyok, apa megszavazta Esztóék etetőszékét...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na a mai napom kész szörnyűség, és káosz volt. Reméljük az éjszaka jobb lesz. Szó szerint egész nap üvöltött Petya. Nem tudom mi van, a pisije negatív, a foga meg nem fájhat ennyire. Már nurofen kúpot is kapott a vibrucol mellé, meg kenegetem is neki, mégis torkaszakadtából sír. Nincs valakinek tapasztalata a vibrucollal kapcsolatban? Mármint hogy meddig ronthatja a tüneteket???? Már a fejem is szétszakad, uh megyek pihenni, hátha hagy egy kicsit aludni is, és jobb lesz az éjjel, mint a nappal!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Hú,már 1 órája olvasok,jegyzetelek,de még lehet így sem reagálok mindenre :oops:

Délelőtt jól telt,elmentünk sétálni.Viszont az esték,nagyon rosszak.Tegnap elkiabáltam,felkelt a 2es táptól is,így ma venni akartam 1est mert elfogyott.NIncs a patikában,reggel lesz :evil: Épp annyi van h addig elég.Ilyeneken kiakadok!
Szóval,ma is kelt,és nincs el,rág.Tuti a foga.Meg már 2 x rágókázás közben,vérzett az ínye :roll: De még sehol a fog.Csúcs.

Köszönöm a tanácsokat!Még mindig rágódunk.Amúgy Polgár és Tiszaújváros lenne közel hozzá.Ismerős arra valaki??

Lara,boldog félévet!Milyen nagy csaj már Ő is!Szép nagyon!
Minden hó fordulós babának puszi!

Csilla,ez nem hangzik jól!Minden rendben lesz csütörtökön!

Annus,beszoktatási isdő!Kb 2 héttel menne hamarabb Apa.

Anyettka,Lívia nagyon szép!

Hanna írtó cuki a törcsis képeken!

Kicsi Lili édesen pancsol,na meg nem is olyan picuri már!

Álmi nagyon szép!

Annus,Trixi,fogzásra milyen kúpot használtok???Az a jobb vagy a homeós bogyó??Nagyon szenvedünk mi is!

Szofi,a kutaccsal semmi gond nem lesz.Van olyan baba,akinek nem olyan nagy.
Egyik ismim babájának,5 hósan már bezárult.Semmi probléma nincs vele,csak figyelik h nőni tud e a pici feje.
De ennyi.Ez is olyan,h lehet eltérés a nagykönyvtől!
Szék,már linkeltem nekünk milyen van!Grétike szerette,én is.Most még Hannit pihiszékbe rakom,mert ülve borul előre.
Pedig ez döntheő,de húzza a feje.Majd azért rakok képet,mert már próbáltuk!
Ruha,Hanna 66 cm és 74-80-as rucikat hord.Én sem értem.Szerintem a lába a hosszú!

Áron és Alíz nagyon aranyosak!

Mozza,kérdeztem anyát!Ő mikor már nem evett jól öcsém,tudta mi is lesz.Rá fél napra kb lázas volt.Vitte dokihoz,mandula és fog.Miután kibújtak a fogak,abbamaradt,azóta egyszer sem gyulladt be neki.
Betegség végére mindig kibújt a foga.
Nagyon édes ahogy eszik!!!

Tinu,szép vagy,jó lett a hajad!

Boró nagyon cuki!

Mindenkinek szép álmokat!

Betegeknek jobbulást!

Annus jó utat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Bocsi,van pár elütés,meg imitt amott értelmetlen,de hulla vok! :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hahó, Anita! Ildiék OTT laknak! :) Csak nem mondhatom, vagy nemtom. De akkor lesz a közelben ismerős! :) Nagyon drukkolok, hogy megszeressétek, legalább átmenetileg!!! :)

Boró helyes kislány. :)

Tinu, hátte lökött vagy! Nagyon szép vagy azokon a fotókon! És te jó ég, milyen gyönyörű a hajad!!! Trixi, ügyi vagy! :)

Annus, ügyik legyetek! Azért biztos vár apukád, meg mindenki! :)

Úgy olvastam, mindenki ment aludni kb, szóval én akkor még ejek, de kivételesen sztem én isaludni fogok éjfél körül. Na, ez rekord... :)

Panndi, sztem te akkor is suttyomban vmi másban sántikálsz... :wink: Péntek???

Jól van, Szofi, örülök, hogy sikerült dönteni!

Csilla, drukkolunk nagyon holnapra!!!! Majd nagyon várunk a hírekkel... :roll:

Na, tényleg jó éjt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zdori 2009.10.21 22:53-kor.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Persze Zsófi ismét vicces volt. :) Kutya... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tinu, szerintem is tök jó lett a hajad!

Panndi, én is imádom a scampet, de ez a méret most lezsibbasztott! :lol: Ráadásul a 4-ból csak 1-nek van az a vastagabb anyaga, amit nagyon szeretek, a másik 3 olyan vékonyabb. Tanulság, ezentúl nem rendelek, inkább megevszem boltban picivel drágábban.

Jó ez a Stokke Tripp Trapp, csak ne tegyétek asztal mellé a gyereket! :lol:

Annus, a tietek jópofa, egyszer egy étteremben ilyen etetőszék volt, a vállaji házunkban nagyon el tudnék egy ilyet képzelni!

Sírósoknak nyugodalmas éjszakát!

Hétfőn jövök, addig is rosszak legyetek!
Vendég
 


Laptető! :lol:

Zsófi tényleg nagyon vicces csaj, már nagyon várom, hogy személyesen is megismerjem!

Na tényleg megyek, ha Panndi tesztel és pozitív, valaki dobjon már rám egy sms-t! :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?