Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi
Maját nem kötöttük be mi szinte soha. Amikor nagyobb volt és kérte, akkor. Nem tud abból csak úgy kiesni, meg úgyis ott vagy mellette.
Olyat vegyetek, amiben aludni is kényelmes :-)))
Kép
pumuklii
 
 


Szofi
nekem is mondta a doki már pár hete, h kezdjek el gyümit adni, de én még várok. Hízik ő rendesen, már van vagy 7.8 kg. Szerintem mi kivárjuk a 6 hónapot.

Tinu
én is pont most akarok Holle cuccokat rendelni, beraktározni.
pumuklii
 
 


Zsüci: csináld picit hígabbra a kajáját, hogy kicsit több folyadék menjen be. Ha nem akar inni, nem akar, beleszuszakolni nem tudod úgyse. Próbálgasd azért mindig, hátha megjön a kedve egy idő után.

Képzeljétek! Újabban megint küzdenem kellett elsőszülöttemmel alvásügyileg. Elhatároztam, hogy nem altatom többet, inkább este aludjon el hamarabb és napközben nem alszik. Most meg Tücike itt játszott mellettem az ámítógépen, majd egyszercsak felpattant, hogy ő álmos, lefekszik. És lefeküdt a kanapéra, elaludt két percen belül. :lol: :lol: :lol: Mi a szöszért altattam én eddig???? Hülye vagyok én :?:
Viszont a pelenkát visszaadtam rá. Nem küzdök tovább. Majd pár hónap múlva megint leveszem, mert nem állapot, amit művelt mostanában. Visszament dedóba, pedig már tök jól ment neki a szobatisztaság - egy ideig. Tegnap Trixiéknél már a sírógörcs határán voltam, itthon meg még egyszer bepisilt, mindenféle törekvés nélkül, hogy 1. bilizzen, 2. szóljon, hogy bepisilt.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Sziasztok!

Minden 5 hós babának nagyon boldog hófordulót!
Larának meg boldog feledik évet! :D

Köszönjük a köszöntéseket, ennek örömére egy vagyonért bevásároltam Lénának next szetteket jövő tavaszra-nyárra :P :P

Hean!
jaj, nagyon durva lehetett ez a vesegörcs, ügyes vagy viszont, hogy még így is tudtál fejni és nem ment el a tejed!
Áron méretei nem semmik :shock: :shock: :shock: Főleg, hogy tejcsivel nőtt ilyen nagyra.
Léna még nincs 7 kiló.......

Niki!
Fürdős Lili csúcsédes :D
Azta, szép ára van ennek az etetőszéknek :shock: :shock:

Szofi!
A kevés kaki nem jelenti sztem feltétlenül azt, hogy kevés a tejcsi. Ha Csani nem reklamál, akkor nincs gond :wink:

Mozza!
Barátnőm pont a héten fejezte be a szopit, pont ezen okok miatt, amit írtál :(
Mondjuk már 7 hós elmúlt a kisfia, de 2 hete harap, szegény nem bírja tovább.
Tökre megértem, ha neked is eleged lenne belőle :?
Szofi tanácsa jó, megpróbálni érdemes!

Ildi, Anikó!
Jó kis minitali lehetett, édesek a csajok! :D

Tinu!
Na Léna is kb. ennyit hízik, mint Csongi, szóval ő se kapkodja el és még nem is mozog......

Adri!
Képet kérünk a LV táskáról :wink:

Anikó!
Milyen lett a hajad?

Annus!
Izának jó az evőkéje nagyon, mindent elsőre bekajál :lol: :lol:
Mondjuk tegnap este megint bepróbálkoztam a péppel este és 100-at egy hang nélkül megevett Léna is:P

Etetőszék:
Fiúknak nagy batár dönthető háttámlás, állítható magasságú volt, UTÁLTAM!!!Egy vagyon volt:evil: :evil:
Ahol elfér, ott jó, de nekem kicsi a hely a konyhában....
IKEA-s lesz, de nem a műanyag, hanem van egy antikra pácolt fa, megy a székekhez, meg kicsi helyet foglal.
Amíg nem ül stabilan, a pihiszékben eszik.
Ja és pl. állítható magasságot az életben soha nem használtam.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Gyöngyi!
Fiúk se voltak soha bekötve......
Amit most veszek, annak meg öve sincs.....
Felügyelet nélkül úgyse hagyom benne, amíg ott vagyok, addig ez is jó lesz. Kiesni nem tud belőle :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese!
Itt van az overáll, mikor talizzunk?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok kivételesen visszajutottam 5 percre a gép elé ugyhogy gyors beszámoló ! Apa mostmár marad ! A kinti cuccaink is meg jöttek így most abba ugrottam totál fejest mivel mindent át kell mosni ....STB :? Lívcsi egy angyal kivéve ha foga kínozza ! Így az étkezési szokásaink is megváltoztak 5-kor 9-kor tápszer 1-kor főzelék 5-kor gyümi+tejpép este 9-kor megint tápszer ! Ülni még egyedül nem megy csak néhány másodpercre ! :lol: Ja de mi már nem is szeretnénk ülni állni szeretnék de anya nem engedi ! Így néha pöröl egy picit aztn elfelejti és megy tovább a játék ! Ha kiszabadulok a munkából jövök ! Sziasztok Addig is jó egészséget mindenkinek !

KépKép
anyettka
 
 


Barbi,
köszi! holnap megyek barátnőmhöz Gazdagrétre, a Móriczon szállok fel majd a 153-asra. Odafele kb. negyed11 körül érek oda, vissza még nem tudom, sztm olyan 1-fél2 körül. Neked jó lenne valamelyik időpont? Felugranék akkor érte!

emese1979
 
 


Emese!
A de. jó, olyan 10-11 között indulunk el mi is, akkor megvárunk :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kérem, tegyék meg tétjeiket, hogy eme bejegyzésemet hányszor küldi majd el a babanet... 8)

Zsüci, nekem nagyon tetszenek azok a faetetők, amiket utána át lehet alakítani kisszékké (ezt hogy kell írni, vajon...?), meg asztalkává! de nem veszek olyat, mert mi túlbuzgó marhák már megvettük a Faktum Mókus bútorhoz az asztalkát 2 székkel, csak még ugye nincs kirakva! :lol:

Szóval valami összecsukható kéne. Az IKEÁs szerintem ocsmány (elnézést a naturalistáktól!), viszont olcsó, meg kihúzod a 4 lábát, és megy a csomitartóba. Ez az egyik jelöltem.
A hiperszuperekkel meg kb. az a bajom, amit a tulajok is írnak, gyanús, hogy nem lesz szükség arra a bazisok funkcióra...
Mondjuk én dögöljek meg, de nem adok 20 000-nél többet etetőszékért. Én ilyen gyagya vagyok. Kitalálom mindenben, hogy mi a felső határ, aztán annál feljebb szinte soha...
Na majd még elmélkedem...
Böbi, nektek milyen is va, amit szerettél?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ismerősöm akarja eladni az ikrei fisher price etetőszékeit. Nincs lába, székbe köthető, dönthető is. ők ezt használták 3 éves korig. Ha érdekel vkit küldhetek képet, 10 e-t akar.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Az etetőszékbe nekünk sem volt soha bekötve Samu. Most jutott el odáig, hogy gondolkozik rajta, hogy időnként szabadulna, de eddig eszébe sem jutott. Viszont mostmár hiába kötném be... :lol: Amgy olyan etetőszékünk van, amilyenről Zsüci is írt.

Én is így csinálnám, Zsüci, ahogy Tinu írta, a pépeket, főzelékeket, gyümiket vízzel higítva adni, hogy elég legyen a folyadék. Közben meg próbálkozhatsz,hogy milyen itóka jön be neki mégis, talán olyan ínyenc, mint KisLili. :)

Petyának boldog 5 hót, elfelejtettem nektek is kívánni, Trixi! :oops:

Annus, jót pihent akkor a kislányod. Gondolom, ráfért...

Szofi, akkor kb. egyszerre kezdünk kóstoltatni. :) Csináljuk egyszerre? Amúgy igen, eszembe jutott tesód, mert a legjobb barátnőm is Orsi, így az agyam rááll az Orsikra, emlékeztem, hogy nálatok is van Orsi, de Adri írta először, hogy boldog névnapot neki! :wink:

Megyek, mert fejek. Ja, Emese, addig adok tejet, amíg van mit. :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, gyorsan mert pakolok, holnap irány Szabolcsba 4 napra.

Szofi, egy brevi van és használtan vettem 15-ért, új ára kb 30-35, szerencsésen kifogtam, mert kb egy hónapig használták, mert nem szerette a baba. Én már Irigót is abban etetem.
A szétszedős fa is jó, de nekünk szétszedve úgysem férne el a lakásban, ezért nem is gondolkodtam benne.

É viszont Gyv-t a mai napig bekötöm, mert gondol egyet, KISZÁ és már fel is állt és ugrana ki belőle.... Iringót még nem kötöm be, ő nem ugrabugra fajta.

Panndi, rendeltem scapm bodykat, Gyv-nek már necces a 92, ezért vettem 2 db 98-ast, te ez hatalmas!!!!! Szerintem még 5 évesen is jó lenne rá! :lol:

Tinu, ez nálam is bevált délben, már én sem altatok, megvárom, ameddig elfárad. Ma már fél 2-kor bevonult, van, amikor csak 3-kor és van amikor kimarad, szerencsére ez ritka. Pont elég az esti altatási mizéria.
Vendég
 


Jaj, de szép nagy baba, ez az Áron, és milyen szép kék szeme van! Alíznak meg tökjó tortája volt! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza, én nem fűtök a kocsiban. Kb 20 fok van, abban kabátban nem fázunk és bele sem melegednek.
Ha hosszabb útra megyünk (legalább egy óra), akkor meg apa bemelegíti előtte az autót, levetkőztetem őket és akkor úgy utazunk, olyankor fűtünk.

na megyek tényleg pakolni, még este megpróbálok felnézi.
Vendég
 


Basszus, de figyelmetlen vagyok! Adri, neked is köszi!

No jól van, köszi lányok a sok választ! Bevonom apát is, oszt alszunk rá egyet-kettőt...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nagyjából átfutottam a rengeteget.

Boldog hófordulót a baáknak, Larának happy félévet!

Csilla, ez durva. Nagyon szorítok, tudósíts majd, ha ráérsz!

Szofi, etetőszék. Nekünk megvan a befutó, nem kísérletezem, ismerősi és rokoni körben ez bejött, bírja a több gyereket (tesóméknál 3. nyúzza):

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25
Jövő héten meg is vesszük- odatolva asztal mellé nézheti, ahogy esznek a nagyok :D Aztán majd ő is. :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


szép napot.

csak gyors bekukk.

Szofi,
nekünk ilyen etetőszékünk van. Dönthető, nem tudom hány fokozatban, könnyen tisztítható, szupi. Keresztelőre kaptuk a keresztszülőktől :)

Kép

Hófordulósoknak boldogságosat.

Hean,
gyönyörűek a gyermekeid. Áronnak szép súlya van.

Tinu,
kiváncsi vagyok a hajadra már nagyon :wink:

Köszönjük Álmi dicséreteket :oops:

Kaptam időpontot 28-ra fülorrgégére...még egy hét. Addig meggyógyulok :)

Maja nagyon édesen alszik :)

megyek,megpróbálok ledőlni, szarul vagyok :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Etetőszék...lassan nekünk sem ártana...mi is a pihiszékben eszünk...bár elég macerás....

Persze nekem megint a horror árúak tetszenek:
Ez a 2 teszik....csak az ára nem.....
Vaterán, vagy valahol lehet hogy olcsóbb.....


http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=43

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43

Valaki használt esetleg ilyet?????? Tapasztalat?????

Kép
mozza
 
 


Mozza, komolyan az elsőnél rögtön egy fogorvosi szék ugrott be, a másodiknál meg R2D2 (ÁRTUDITU) :lol:

Én passzolok a kérdéskörben még totál zűrzavar van a fejemben.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi, ajánlom ezt:

http://babyfun.axiomarket.hu/item/ps121-etetoszek

én sem csináltam nagy faksznit az etetőszékből, szükséges, de nem feltétlenül, amig nem ül biztonságosan, addig hordozóban vagy kézben etetés, utána a z olcsóbb etetőszék tök megfelelő, úgysem tölti benne az egész napot, meg olyan hamar kinövik.Már 'agyilag', hogy ők is 'felnőttszéken'akarnak inkább ülni.

Esztó, még mindig beteg vagy?????????Sipirc valami magángégészhez...

Trixi, majorannás horvátrozis csirkecombot csinálok vacsira, tegnap Tinuval annyit "beszéltetek"róla, hogy csorgott a nyálam, ma el is mentem csirkevadászatra :D :D
zili
 
 


Esztó, te még mindig betegen??? Nem kéne előbb menni? Ha a kórházba mész, akkor nem kell időpont, sztm. Én még mindig járkálok, szóval... :?:

Böbi! Én is bekötném Samut, ha nem tudná kikötni magát... :lol:
Jó Szabolcsot!!!

Nagyon édes, ahogy elaludt Maja (kaja közben?) az etetőszékben! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen, még mindíg 6 hete....

Dóri,
mikor mész?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza, élőben sztem nem olyan jók.
Gyöngyi, fogorvosi hasonlat :lol:, de télleg olyan.
Mi maradunk a pp-nél, az tuti. Csak vleg a piros-nsárga variáció lesz, de úgyis a helyszínen vacillálok még egy jót. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, és igen, Samut az etetőszékezésig az ölemben etettem. Olyan meghitt volt. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


mozza, aZ ELSŐ NAGYON JÓL NÉZ KI, MONDJUK BRUTÁL DRÁGA, ténylrg, meg én úgy tapasztalom, a gyerekek nem szeretik az etetőszéket(vannak kivételek), meg egy 35 hónapos gyereket lehetetlen etetőszékben etetni...Már másfél-két évest sem, úgyhogy -ha lewnne rá-én akkor is sajnálnám kiadsni érte a pénzt...Inkább elmennék 'velnesszezni'a pénzből egy gyerekbarát szállóba a hosszú hétvégén....Örükök, hogy Lili jobban van.A harapásra sokan ajánlják, határozottan, szigorűan mondd neki:nem, ez anyának fáj!Hihetetlen, de megértik, és nem harapják ált. utána.1 próbát megér.
zili
 
 


Öhm, Esztó, asszem holnap du-este. 7ig bezárólag meg kell lennie a vizsgálanak, szóval sztem 6ig meg kell érkezni.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hean: szerintem Alíz hasonlít rád. Nagyon édes!

Kép
Kép
tinu
 
 


80-90 ezer egy etetőszékért? A fele is túlzás... szerintem.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Hean nagyon édesek a gyermekeid :)

Köszönjük a köszöntéseket, torta végül nem lett, mert Édua nem volt hajlandó az oviból csak hazafelé sétálni, máshová menni fájt a lába :(

Larát is kezdi bántani a foga nyűgösködik, pedig nem szokott :)

Maja halálos, ahogyan elaludt a kaja után :)

Niki Lara sem iszik semmit kóstolgatás után, de én a vízzel szoktam próbálkozni, mert még Éduánál volt, hogy ment a hasa a sok gyümilétől, mondjuk akkor ő már 1,5 éves volt :)

Kaja terén mi még mindig csak kóstolgatunk, mennyiségeket nem eszik, bár mi tejcsiből is csak este haladjuk meg a 150-et :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Raktam fel képet a hajamról a blogba, de igazság szerint nem nagyon látszik. Kicsit sötét van a szobában, a fényviszonyok nem a legjobbak. És randa is vagyok. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Helló!
Jaj, köszi lányok a sok segítséget!

Anikó, utánanéztem teszveszen a pp-nek, van egy csomó (némelyik picit hibás mondjuk) a teszveszen 10 és 20 ezer közt.
Ha választasz, szerintem unisex-et válasszatok, hátha öscsije lesz Blankinak!

Esztó, a tietek milyen márka?? Utánanéznék annak is, ha Te meg vagy vele elégedve!

Zili, nagyon aranyos, amit linkeltél, megnézem azt is, aztán apával megvitatom este a kutatási eredményeket!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


na gyors felhívás!
Akinek van viburcol kúpja az vigyázzon rá mint a szeme fényére!!Errefelé minden patikában készlethiány van már 2 hete!!!!!!!!!
még jó h nekünk most kéne.... :evil:

Én már dobtam képet a retro etetőszékünkről :wink:

annus11
 
 


nekünk Éduánál szétszedhetős volt és nem szerettem én sem és ő sem, kényelmetlen volt

most egy használt cam lesz, ingyen kaptuk :)

holnap Lara céklás krumplit fog kapni:)

annus a krumpli almával párolva vízzel turmixolva nem ragacsos

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi,
mire leírtam felhívtál, úgyhogy megy a mail :)

Tinu,
jó lett a hajad. De mekkora :shock: még hosszabbnak tűnik :)

Dóri,
Holnap Álmit kell vinni este dokihoz. Ha hazaér Zoli megbeszélem vele, hogy mi légyen, és értesítelek, oksi?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


tini csini vagy :)

mi még bírjuk szerek nélkül a fogzást :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ANnus: nekem van még egy db. Viburcolom a hűtőben, de a kukában fogja végezni. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jelentem Iza 7350 g! :wink:

annus11
 
 


na izus is szép súlyban van..

az én gyerekem meg versenyt fingik az apjával... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Izus tényleg jól megnőtt :)

Lara tutira nincs még 7 kg, de nem is kell, Édua 1 évesen volt 7 kg :)

Lara meg sziszeg és hülyén tartja közben a száját, tök édi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zili
 
 


Huh, Tinu, marha jó a hajad! Gyönyörűűűű!!!

Áron, meg Alíz gyönyörűek!

Esztó, szerintem a Ti etetőszéketek lesz a nyertes! Ugyanannyi újonnan, mint a PP használtan/sérülten, és semmivel se tud kevesebbet. Ha szerinted élőben is szuper, akkor az lesz a nyerő! Köszi a segítséget!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi!
Ja, van benne valami, tényleg kicsit fogdokis.....
Csak amiket láttam eddig és műanyagok, azok nem tűntek valami strammnak....ebben ránézésre 'van anyag'....
Fát ugye csak akkor lehet ha már tud ülni....sajna addig nem fogom kihúzni a pihiszékkel, mert abban tudja magát hintáztatni (baby björn)......na és ezt lehet továbbgondolni...néha úgy behintázik kaja közben, hogy kiveri a kezemből a kanalat....naponta kell mosnom a huzatot....ezt nem etetésre találták ki.. :?

Anikó!
Igen ezt néztem én is. Meg az ABC design etetőszéke is hasonló...olcsóbb pár ezerrel....
De láttad ezeket élőben???? Milyenek????
Nem tudná felborítani, kibillenteni??????

Kép
mozza
 
 


Nem volt időm visszaolvasni,csak belelapoztam.azt látom h Szofi etetőszéket keresel.

Nekünk ilyen van és imádjuk.
http://www.minimano.hu/termekeink/babae ... 9_135.html

Majd este tudok jönni,mert Hanna nyafis.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Huuh

Tinu! sztem jol all ez a haj, nagyon hosszu hajad van es rengeteg :shock: :shock:

Etetoszek:
nekem nem tetszenek ezek a nagy muanyagok :D van olyan szep fa ami tetszik.. stokke :oops: betettel nagyon tuti... olyan szep mintasak vannak :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, sok sikert!

"Hogyan ültessem be a babát a Stokke fa etetőszékbe?
Most vettem ezt az etetőszéket, mindent megvettünk hozzá, így a bébiszettet is. Igen ám, de a babát nem lehet beleültetni, csak akkor ha az oldalsó négy csavart meglazítom és a bébiszett öv részét kiveszem. Úgy gondolom, ez nagyon kényelmetlen, ha folyton csavarozgatnom kell ki - be. Esetleg valamit rosszul csinálok???"
Ezt most találtam a neten! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi, annyira azert csak nem lehet bonyolult :lol: biztos rosszul csinalt vmit, remelem :shock: :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép mai:)

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, igen, írtam, h tesómét már a 3. gyerkőc használja. De két barátnőmnek is ilyen PP van, tuti. Ezért nem variálok, bevált, tetszik- szuper lesz. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu, gyönyörű a hajad, és ne írj magadról butaságokat! Még a végén elhiszed és ezt fogod sugározni, szal tudd, h szép vagy!!!

Úgy szédelgek pár napja.
Na, mentem, lezuhizom gyors Blanki-fürcsi előtt.
:arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?