Új privát üzeneted érkezett!

Fu nekem reggel kell mennem a vv miatt az csak fel 10ig van :? :roll: De kaaar :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tobbiek hol vannak? :shock: ez a vasarnap ngyon csendes :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: én vagyok! Kép :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Most jottel?sziaaa 8) Mi jot csinaltal?ilyen kihalt vasarnap meg sosem volt nem? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget drukk a kezdéshez és a holnapi vérvételhez.
Én is holnap kezdem el a decát szurni, a fogigátlót meg szerdáig kell szedni és hétvégén kell megjönni :roll:

Sztimcsi igen db-be jártunk mi is BB-hez, volt két lombik az intézetben, de csak az első végződött beültivel
januárban intézetett váltottunk, és addig itt is maradunk, amíg nem járunk sikerrel.
A pesti RK-ban volt eddig egy sima lombik és egy fagyis, de most sikerrel fogunk járni, érzem ennek sikerülni kell, hát ezért lesz az 5. lombikom.

Endós vagyok (vagyis most tünetmentes) IR-es és enyhe pm alulműködésem is van (de ezek most rendben vannak)
Férjecském kiskatonáinak állapota is ok a lombikra.

Kép
brizo
 
 


Brizo
Kedden lesz a vv lombikhoz kell valami listanyi dolog :roll: Pirit en is varom mar holnap johetne igazan :roll:

Valaki megy dokihoz holnap nem?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tücsök ne parázz, és egy pici jó tanács: ne nézz, hallgass, olvass semmi olyat amitől beparázhatsz :wink:
hasfájás gondolom ilyenkor természetes, úgyhogy nyugi, megtörtént veled a csoda
:lol:

Tilldian mesélj bővebben milyen babázni, és ez szól Ranának is, biztos otthon vannak már ők is, csak gondolom nincs ideje jönni :wink:

Kép
brizo
 
 


Bridget ha nem idegeskedsz rajta, úgy időben megjön a menszid
Neked nem kellett fogigátlót szedned? :lol:

Húha ma este nagyon tudom osztani a jó tanácsokat :D

Kép
brizo
 
 


de szedtem konzi reggelen azaz csuti reggel vettem be az uccsot :roll: Nem idegeskedem rajta mert kezdunk es kesz punk tum nincs mese :lol: most ez az en idom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: itt voltam hamarabb is, csak nem írtam! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jaaa hagytal egyedul itt beszelgetni magammal :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: neeeeeeeeem. Amint érdeklődtél a "többiek" után (mi ez, Lost? :lol: ), jelentkeztem. :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jah Lost de jo is az a sorozat 8) de most itt voltam mert beteg vgyok meg vasarnap is van aztan gondoltam kicsit dumcsizok a csajokkal mar aki lesz :roll:

Jol telt a hetveged Puszi? :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nagyon ritkán tudok jönni, és ez olyan rossz! :cry:
De most sajna ez van.
Ettől függetlenül nagyon drukkolok mindenkinek!
Baba téma is jegelve, amíg egy kicsit nem rendeződnek a dolgok itt a munkahelyen. Így a cisztámat is majd csak a kövi hónapban fogom megnézetni, és ha ott rendben lennék, akkor esetleg belevágnánk a következő lombikba. Persze csak akkor, ha tudok dokit váltani.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hali!

Bri
Drukk a kezdéshez és jobbulást!Majd mesélj, mi volt!

Bumi
Sajnálom a munkaheylet meg a cisztát, remélem hamarosan minden jobbra fordul!

Puszi
Írtam apának a mottód sms-ben. :)

Csajok!
Lesz Parentis dvd-m, a másik topicból. :D Már alig várom!
A héten megvesszük a hiányzó dolgokat a kórházi csomiba, kapunk egy csomó DM-es kupont barátéktól amit még a hónapban kell levásárolni, egy csomó kedvezmény mindenfélére vagy konkrétan erre-arra. :D
Mamám szülinapja nagyon jól zajlott szombaton, de úgy meglepődött, amikor meglátta a kb 30 embert a nagyszobában...ahol titokban gyülekeztünk, hogy majd sokkot kapott és sírt...meg is ilyedtünk...90 évesen nem túl jó a nagy izgalom.De szerencsére megnyugodott, nagyon örült, utána meg átmentünk a közeli étterembe vacsizni, majd megint haza és ki melyik szobába fért, iszogatás, dumcsizás.
Képek:Meglepetés, öröm, mi, keresztfiunk sörözik:)
Kép Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Vkrisz,de cuki a mama :D Hű,te meg már 35 hetes vagy :shock: Jön az utolsó hónap :wink:

Bridget,ma kezded a szurikat? :shock: Nem csütörtökön?És megjött?Ja,és ne legyél beteg!

Mindenkinek szép napot! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Ólom lábakon jár az idő, ha jár egyáltalán, szerintem megállt... :roll: Jövő hétfőn megyünk UH-ra, remélem minden rendben lesz mert lassan becsavarodok, ha érzek valamit az a baj, ha nem az a baj... A pénz miatt is sokat aggódom, próbáltam elintézni, hogy itthonról dolgozhassak amíg be nem töltöm a 13-ik hetet de úgy tűnik nem fog összejönni, pedig ha teljes fizut kapok akkor is minden pénzünk törtlesztésre megy el, a TP-zel asszem éhen halunk, bocsánat a panaszáradatért, tudom most ugrálnom kéne örömömben, én is utálom magam hogy nem így van, de egyenlőre ez van, remélem az UH után megnyugodhatok!

Bri, hajrá szurik!!!

Puszikám, tegnap fel lett adva az Avandamet!;-)

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Hali!

Tücsi
Mi is a pénz miatt aggódunk leginkább, de nálunk az volt a szerencse, hogy bár tp-en vagyok az elejétől, tudtam itthon tanítani meg boltozgatni is...na a nélkül éhen haltunk volna mi is...főleg, hogy az apa biznisze még mindig nem indult be....hiába ez Borsod. :( Most meg, hogy jön a baby, én ki leszek vonva a munkapiacról egy ideig...de valószínűleg rá leszek kényszerülve, hogy minél hamarabb elkezdjek egyesével itthon tanítgatni ahogy tudok a babó mellett, apa meg a boltba kényszerül ha nem fog menni az ingatlan...de majd csak lesz valahogy.Reméljük, Alexa még jó 5 hétig bennt marad és hagy időt, hogy elrendezzük a dolgokat. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Tücsi, nálunk is ugyanez a helyzet anyagi fronton. :?

skrisz72
 
 


Hali!

Küldtem körbe a párom hirdetéséből az iwiw-en meg a myvip-en...lehet, hogy néhányatoknak is küldtem :D , annyira nem néztem a neveket meg hát sokaknak csak a becenevét tudom.Sorry. :?

Kép
vizkriszisback
 
 


Bri!

Mi újság ? :D voltál vérvételen :?: Remélem piri is meglátogatott és indulhat a banzáj :lol:
Vendég
 


Lányok, ezek szerint átérzitek az aggodalmaimat, azért ez megnyugtat egy picit... :roll: :?

Pussz!
Vendég
 


Sziasztok lányok! :D

Péntek óta itthon vagyunk, minden rendben! Fáradtak, de mérhetetlenül boldogok vagyunk!
Dobok egy képet a picikről, többre most nem futja tőlem. :oops: Nézzétek el nekem, de nem tudok visszaolvasni. Valaki összefoglalná a történéseket nekem (jöhet priviben is!!)?? Egy darabig tudtam követni, mert Bumi volt olyan ari és kinyomtatta nekem a fórum hsz-ait és behozta a kórházba (kb két hétel ezelőttig).

Ja itt tandemszopi után vagyunk, és már egy hetesek! :wink:

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

Minden akciózónak mennek a drukkjaink!!!!!

Tücsikém! Az anyagiak keservesek. :(
Ismerős...

Rana! Könnyeket csaltál a szemembe.
Gyönyörűek a lányok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rana!

Ezek a kiscicák tökéletesen gyönyörűűűűek :!: :!: :!: :!: :lol: :lol:
Vendég
 


Rana
Gyönyörűek!!!!


Akciózóknak hatalmas drukkok mennek!
Vendég
 


Rana
Végre!A várva várt képek a csöppségekről!!! :D
Nagyon édik!!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Rana, már nagyon vártam a képeket a lányokról, még-még!!! :lol: :lol: Tündériek!
Vendég
 


Rana: Csodaszépek!!!!! (én már iwiwen meglestem ám őket! :wink: )

Tücsike: köszi! De egy privivel még lógsz!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Rana: Gyönyörűek a pici cicalányok! Még egyszer gratulálok! :lol:

Vkrisz: Neked is már csak 5 hét és megérkezik Alexa. Hogy telik az idő! :D

Mindenkinek drukkolok!

Szép estét kívánok!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Vkrisz
Hogy mi volt?Hat bementem megvolt a vv piri sehol a noverke meg aranyosan megmutatta a szurit 8) Minnya ra is relaxalok es beadom magamnak :oops:
Ngyon jo lehetett a nagymamis meglepi buli 8) es amin ketten vgytok kep szerintem ngyon jooo :wink:

Nyulasz
Igen tegnap kezdtem de mondtam is :arrow: Multhet csutin voltam konzin es aznap volt uccso fogigatlo beveve :arrow: ezert eheten kedden indultak a szurik es mivel mentem amugy is vv-re az altalashoz vgy mihez ezert akkor jol be is adattam magamnak :)
Noverke kerdi mennyi lesz mondom 300 ramnez :shock: mennyi? :shock: mondom 300 azt mondja biztos?Mutassam mar meg a papirt :shock: Mondom annyi erre megnezte es meg akkor is igy nezett :shock: :lol:

Tucsi
Koszi es ne aggodj kismami...a lenyeg a pociban...a tobbi meg majd magatol megoldodik...valami megoldas csak elojon...vgy abszolut nem targyalokepesek a melohelyeden? :roll:

Annmari
Tegnap kezdtem a szurit piri sehol koszonom,hogy erdeklodsz irantam 8) neked mennyi is volt az FSH-ed?Mit szurtal es mennyit? :roll:

Rana
En is lattalak mar titeket iwiw-en annyira edesek a lanykaid!!!!Es en ket kicsi manora szamitottam erre kesz csajok mar igy 1hetesen is :D Velem az van,hogy tegnap indult a "Nyulasz fele" Antagonista(remelem jol irom :oops: )protokoll.Jovohet hetfon uhu apacskam meg jon 28-an es utana punkcio 8) Melyik nap is szultel?Vonalzikat cserelned kell :lol:

Brizo
Akkor most jol megtalaltalak 8) :lol: (Marmint iwiw-en) 8)

Mindenkinek koszontem a drukkot :!: Ki van akcioban Brizon kivul? :roll: Mostanaban alig irtok :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Puszi, megérkezett??? Mondtam, hogy nem kérek érte pénzt!

Bri, a közvetlen főnököm beleegyezett volna, de sajnos nem ő a "főbíró" ez ügyben...

Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Tucsi
:?

Csajok egy kerdes :!: A gonal-t most 90fokban vgy 45fokban kell beadni vgy mind1? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,
itt a csaj nem szarakodott ilyennel.
http://video.google.com/videosearch?sou ... BQQqwQwAA#

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri, én ugyan nem Gonalt szúrtam, de úgy csináltam, hogy összecsíptem egy kis bőrt a köldököm környékén (mellette / alatt kb 5 cm-re) és megpróbáltam 90 fokos szögben beszúrni, szerintem a 45 fok kevés, mert akkor már majdnem "ráfekszik a tű" a bőrödre, nem? :roll: Ja, úgy tudom a gonalt tövig kell beszúrni, amiket én szúrtam azokat a tűket csak félig kellett benyomni mert hosszabbak mint a gonalos tű...
Vendég
 


Ezen a video-n 3,28 percnél jól látható hogyan kell beadni, én is így csináltam:
http://www.youtube.com/watch?v=bNLgyIA9Q10
Vendég
 


Sziasztok!

Ismét eltűntem - :roll: - de már csak 4 munkanapom van hátra (remélhetőleg 2-3 évig aztán 0..)
Ma reggel tettem le egy dupla 12 órás éjszakát, hál'Istennek ma éjszaka meg is jött - már nagyon vártam.. Fél9kor fel is hívtam Tapolcát, s holnap reggelre már várnak is minket, s remélem minden gond nélkül indulhat is a stimuláció. A Decat még mindig nem szoktam meg, pedig már a 9. jön - az önszúrás gondolata és tevékenysége még mindig olykor megriaszt, de mindent a cél érdekében.

Tücsi drága, nagy-nagy gratula, vigyázz Magatokra :wink:

Till, Rana: örülök, hogy már odahaza vagytok a Lánykákkal :)

Szezso: igen, itt vagyok ismét, ha "szakadozva" is :) visszahúzott a szívem :roll: :oops: :D

Bri: hajrá szurkák! :wink: +++++++++

Vizkrisz: csodaszép pocid van :D ilyenkor kicsit irigy vagyok :oops:

Egyébként azt hiszem azon döntésem, hogy ismét belevágok a lombikba, egyik kedves kolléganőmnek köszönhetem, aki most 25 hetes terhes, és nagyon "összenőttünk" melóhelyen is, meg a közéletben szintén. Már neki is szépen növekszik a pocija és olyan jó lenne már ismét.. Csak remélem most szerencsésebbek leszünk.. :oops: Fő a pozitív gondolkodás :D

Mindenkinek puszi és ölelés :) szép délutánt :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


KisCsillag,
ez szupi, hogy ilyen pikk pakk mehetsz és a soraidból azt érzem, hogy nagyon pozitív vagy!! :D

Kívánom, hogy a teszted is NAGYON POZITÍV legyen!!!
Hajrá, hajrá!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kiscsillag!
En meg itt vagyok!
Regen is voltam, itt is meg mashol is.
A telszamod is megvan meg.

Nagyon megy a drukk!

++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++

Minden nap remenykedtem, hogy egyszer meglatlak itt a babaneten megint itt vagy egy babas topicban.

Magi
Vendég
 


Hajnoca, Magika - köszönöm szépen :) Drágák vagytok.. Pedig megilletnék egy hatalmas fenékbebillentést :wink: :lol:
Viszont valóban pozitív vagyok, másképp nem lehet - kétszer nem ismétlődhet meg a dolog :twisted:

És hát ugye, a "remény hal meg utoljára" :wink:

A lepényhal meg elsőre :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Ezt inkább úgy mondanám, hogy ...

... a remény hal meg utoljára, de elsőnek a lepényhalon megy keresztül az úthenger!!! :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Rana,itt is,gyönyörűek vagytok :D

Bridget,ja,kevertem a napokat :roll: tüszőnövelők mennek! :wink:

Kis-csillag,hajrá :D

Tücsikém,bizony ólomlábakon jár az idő :lol:
Vendég
 


Tücsi: megkaptam, Kép :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tücsikém, hát most látom a vonalzódat, GRATULÁLOK!!!!! ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!!!!!! :D :D :D :D :D

Látom akciósok is vannak, tüszinövik mennek! Bridget, igyekszem pótolni a vonalzit! :oops: Amúgy október 12-én született a két virágszálunk.

Köszi lányok, arik vagytok! Majd próbálok gyakrabban jönni.

Rólunk: A tegnapi éjszaka már jobb volt, mint az azelőtti és ez igaz az összesre eddig, úgyhogy talán alakul a dolog! :D Nagyon nyugis babáim vannak, nappal átalusszák a 2,5-3 órát két szopcsi között, egy-két kivételtől eltekintve. Így ma is tudtam nappal aludni pár órát. Viszont este 10-11 körül meggajdulnak, és amint leteszem az egyiket, elkezd torka szakadtából üvölteni, amíg a másikat etetem. Akkor a másikat leteszem, őt felveszem, de akkor meg emez üvölt szintén addig, míg cicire nem teszem. Éjszaka képtelen vagyok ugyanis tandemezni (pedig az talán megoldás lenne, bár ha meg egyszerre tenném le őket, akkor egyszerre üvöltenének), hanem oldalt fekve egyet szopcsiztatok és én is próbálok aludni, addig a segítségem (Apa vagy tesóm vagy anyukám) meg nyugtatgatja a másik babát (sikertelenül). És ez így megy hajnali 2-3-4-ig. :( (Szegény szomszédok, hihi)

Tejcsi van egyelőre szerencsére, a picurok rengeteget szopcsiznak.

Képeket majd töltök még fel, de egyelőre még a fényképezőgépen vannak.
rana33
Debrecen
 
 


Bri!

Örülök,hogy elkezdhetted a szurit :D bár nekem furcsa hogy piri nélkül is elkezdtétek.Nekem kimondottan hangsúlyozta a doki hogy piri első vagy második napján kell kezdeni. :D FSH-t néztek most nálad? Bár ha piri nincs akkor az úgysem mutatna helyes értéket :)

Egyébként most néztem a stimulációs lapomat és most jöttem rá hogy leggutóbb nekem is antagonista protokollom volt :D

Leírom nekem milyen volt a menet :!:

Szóval piri másnapján kezdtem.

2.nap 2x1 closti 225NE gonal

3.nap2x1 closti 225NE gonal (ez egy 450NE toll volt amiben mindig több van és mindet kinyomtam így ez az adag picit több volt)

4.nap 2x1 closti 150NEgonal

5.nap 2x1closti 150NEgonal( ez 300NE toll volt itt is mindet kinyomtam)

6.nap 2x1 closti 225NEgonal

7.nap 225NEgonal és este 9-kor 1 cetrodite

8.nap75 NE gonal + 2 ampulla menopur

9.nap 150NE gonal és reggel 8-kor 1cetrodite

10.nap 23.30-kor 1 ovitrelle (ez a tüszőrepi)

11.nap -

12.nap leszívás!

Ekkor volt uh szerint 3 tüszőm ,de sajnos leszíváskor kiderűlt hogy mind üres! :cry:

Remélem te nagyobb sikerrel fogsz járni :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Rana, tündériek a kiscicák!

Kis-csillag, Bridget, drukkok mennek ezerrel!

skrisz72
 
 


Ez valami csoda: http://www.youtube.com/watch?v=V_N6DHzm ... ture=email



... ezt a 'kékeges napraforgóst" kívánom minden akciózónak:
http://www.origo.hu/tudomany/20091021-a ... -2009.html

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lattam en is a neten ott 90fokban adja be ugy egyenesbe ...viszont a noverkenel direkt rakerdeztem pont ezert es az tmondta nem hanem olyan kb 45fokban :roll: Amugy koszonom a segitseget es az infokat :!:

Hajnoca
Neztem mar en is videokat... :roll:

Tucsi
a 45fok az nem egy szinben van azert....hashoz merve 45fok :roll:

Kis csillag
Holnapra egy kalappal!!!!!

Nyulasz
Nem gond a vegeredmeny a lenyeg :wink: :lol: Te hogy szurtad be a gonalt?90 vgy 45 fokban? :roll: Vgy ez tok mind1? :?

Rana
Kosoznom :D 12?Batyam 11 8) Csak azert kerdeztem mert majd bemasolom amit akkor irtam mikor a kiscicak megszulettek :wink: csak vissza kell keresni :oops: Orulok,hogy van tejcsi es,hogy az ejszakakon kivul jol mennek a napok!Majd beall az ejszaka is 1 gyerekkel se egyszeru nem hogy kettovel ugyhogy tenyleg nyugodj meg :wink:

Annmari
Erdekes hat piri meg mindig sehol 2napja szurom mar :shock: vv nem volt vv az altatashoz volt nem is tudom miket neztek cukor meg mitom en mi :oops: Koszonom az infoooot elis mentettem :wink: De biztos hogy ez az Antagonista?Ez nem a clostis? :shock: En nekem csak a Gonal megy 300/nap es 6napig megy :shock:

Skrisz
Koszonom szepen :!: Ez most jol esett :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Rana,
cicalányok nagyon szépek! Sok boldogságot nektek még egyszer

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ezt küldöm minden akciózónak és várakozónak:

Kép

skrisz72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?