Új privát üzeneted érkezett!

anyucik, itt van 2 videó, hogyan kell a sírós, hasfájós babát megnyugtatni

http://www.youtube.com/watch?v=G6KnVPUdEgQ
http://www.youtube.com/watch?v=WkR_e1L6 ... re=related

mi mindenképp ki fogjuk próbálni!!!

Szilveeaa, gratulálok a nyugis napokhoz......sajna nekunk 4 napja minden nap van hasfájás, sírás, órákon keresztul, foleg este, éjjel :cry:
Remélem nem válik rendszeressé és nemsokára ránk is nyugisabb napok várnak, mert már nagyon fáradt vagyok :(
ginuska
 
 


Jelentem: Lencsi képek a g-mailen! :D

ESZTI, HAJRÁÁÁÁÁ!!!!!

tillidian
 
 


Apu most telefonált, Szaffika 3 kg 96 dkg és 53 cm, tesót még nem látták, Roland hozta ki a babát :!: :!: :!:

jucicuki
 
 

 
 

AZTAAAAA!!!!!! :D :D :D

ParisESZTI,
szívből gratulálunk!!!!! :D :D :D Végrevégrevégreeeeee!!!!!! :lol:

tillidian
 
 


Pattogó! Bence stip-stop Szonjának!!!

Till, qrvára KELL hintőporoni a köldököt!!!! Az szárítja le!!!

na megyek etetni...

Kép
szilveeaa
 
 


ESZTI VÉÉGREEE!!!! :lol: :lol:
HATALMAS GRATULA NEKTEK SOPHIEHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!! :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


Eszti! Éljen, éljen nagyonnagy gratula nektek!!!!
anyabebi
 
 


Esztike, hatalmas gratula Nektek Sophiához, szép nagy baba !!!!!!!!!!!
ginuska
 
 


Tilli!
Az "imádok aludni" fotón tisztán olyan mint a 3D-s képen :shock:
Édes apró pici lányka :)
anyabebi
 
 


Eszti mostmár kettőben úgyhogy lépek aludni.
Most annyira nem irigykedem csak a babára :shock:

Jó éjt nektek!
anyabebi
 
 


Végre!!!! Hatalmas gratula a babához (na meg a kitartáshoz)!!!

chardonnay
 
 


Jó éjt, én is megyek most már aludni!

chardonnay
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉBRESZTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyabebi
 
 


Jóóóreggelt

Bencusnak lejárt a demo verziója.. :? Kicsit nyűgi a pocak miatt, nyekereg, és most már 25 perc egy szopi minimum. Mindegy imádom akkoris. :D

Eszti hatalmas gratula nektek! Nagyon nem akart előbújni a picilány. Sok boldogságot és rengeteg tejcsit kívánok nektek!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ESZTI! HATALMAS GRATULA SOPHIE-hoz! SO-SOK TEJCIT!
Vendég
 


Anyabebi!
Nem aludtál sokat és már ilyen korán keltegesz? :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Reggel úgy néztem ki a tükörben, mint a Voksán Virág. A felső ajkam kissé nagyobb lett. :roll: :roll: :roll: Olcsó megoldás rövid időre, mert most már kicsit lelohadt.
A gyerek lejjebb úszott, mert a kitüremkedő köldökömet se nagyon látom már, ha lefele nézek.
Viszont a hasam csikar. Legalább nincs szorulásom :roll: :roll:
Vendég
 


sztercsi: nekem is ez volt hétfő este.. Szájfeldagadás nélkül. Viszont csikart a hasam és nem lttam a köldököm.. :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ja és amit elfelejtettem.

twins, till: gyönyörűek a cseppek!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sztercsi,emlákszel,amikor a kacsszámról írtam?Két napon belül szültem.Drukk!

Eszti drága!Végre babázol te is!Gratulálok!

Bencus tényleg szívdöglesztő kispasi!Az én lányom is olyanokat mosolyog...mit tudnak annyit egy hetesen rötyögni?

Lányok,én is le vagyok maradva,de minden pocakosnak szorítok ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sztercsi:kacsaszájat akartam ám írni............

Kép
Kép
zanikó
 
 


Pattogó! Zanikó! Köszi! Úgy legyen! :wink: :wink: :wink:

Bepótoltam a lemaradásom és... MINDEN KISBABA EGY TÜNEMÉNY!!!

Hadd ne kelljen egyesével leírnom a piciket, mert tényleg szépek :)

Kicsit pityeregtem is :roll:

Kkia! Char! Bobó! Ma még nem jelentkeztetek!
Vendég
 


Halihó!

Végreeeee!
[b]
Eszti - Toffee[/b] - hatalmas gratula, nagy küzdelem volt, de szuper csajok vagytok!


Sztercsi, ne merészelj itt hagyni bennünket a hátsó sorban! Pedig nagyon gyanúsak a jelek...

Anyabébi, szuper a fotel! Apusod milyen gáláns :wink: De ez a gurulós széken való takarítás még nekem is netzes :?

Ja, én is lassan átmegyek a novemberi topicba, ott mekkora ászok lehetnénk 8) Hát még a decemberiben :roll:

Csilla - Alexandrán én csak azért akadtam ki, mert az akkora sztori, hogy természetes úton szült??? Ja, mert a másik hogyishívják fittness lédi, az császárral szült, de csakis az orvos tanácsára...
Névügyileg egyetértek...szegény Michael Jackson csinálta jól: Prince Michael I. és Prince Michael II. No, ebbe nem köt bele senki :lol:

Ginus - pocifájás :( :( :(

Pattogó - Bence-mosoly tényleg szívdöglesztő...nesze nektek nőuralom a házban :wink:

Tilli - a hintőport még írja a gyerekorvos...mitől változott a módi megint? Én is úgy tudtam, hogy száz éve használják szárításra és valami fertőtlenítő anyag is van benne....?

Nekünk egész jó éjszakánk volt, bár a BL meccsen esett sok gól miatt folyton egy pocakpuszira ébredtem :P

Kép
kkia
 
 


Zanikó, köszi a szurkolást!

Kacsaszáj + 2 nap? Megyek is a tükör elé, megnézem :roll: :roll: :roll:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok,
jelentkezem a névsorolvasáson :D
Most keltem fel, egészen jókat alszom mostanában - úgy látszik megfogadtam a sokat hallott tanácsot, hogy még most aludjak :wink: :wink: :wink:

chardonnay
 
 


Lencsi baba nagyon édes!!! :D :D :D

chardonnay
 
 


Sajnos nincs még kacsaszám és az a gaz köldök is itt figyelget engem :(
anyabebi
 
 


Zsritéket ma engedik haza!!!
anyabebi
 
 


Karalábélevest főzök :) Valószínű egy darabig utoljára ugyebár :shock:
Vettem ma zabpelyhet mert úgynézem csak a szülőszobára tartogatom a rakást :oops: , Mennyit kell belőle megenni. Én joghurtba raktam 3 kanállal. Elég ez vagy egyem meg a fél kilót amit vettem, biztos ami biztos? :mrgreen:
anyabebi
 
 


Anyabebi!
De mintha most kicsit lejjebb lenne a pocakod, nem?

Char!
Irigyellek az alvás miatt. Rettenetes éjszakám volt. Rosszul aludtam, rosszat álmodtam, stb, stb...

Kkia!
Nem merészellek itt hagyni titeket :wink: :wink: . Annyira kivi vagyok ki lesz a következő! Időrendben asszem Bobó aztán én, na ki dönti fel ezt?

Péntek 8.00 NST
Vendég
 


Nyami, imádom a karalábélevest.

Én paradicsomlevest dobok fel most, meg barackos, sajtos pulykamell lesz. Ez olyan könnyű kajának tűnik. Csak neki kellene állnom, de 9 óta nem tudok felébredni.
Vendég
 


Anyabébi, zabpelyhet még nem hallottam e célból, csak a korpát, abból egy-két evőkanál elég.
Én is azt néztem, hogy ezen a képen mintha lejjebb lenne a pocid.

Bobó :?:

chardonnay
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációt és a drukkokat!

Szeretnék én is gratulálni minden kismaminak, aki azóta szült, hogy nem jöttem:
Bébinyuszinak Dávidhoz;
Zsritnek Zoéhoz;
Sziszkónak Martinhoz;
Bettynek Mariangelához;
Esztinek Sophiához;
Kopeenak Benetthez;
Nyuszifülnek Benjaminhoz!
Mindnyájuknak sok tejcsit és boldogságot kívánok!

Visszaolvasni nem ígérem, hogy tudok. Egyenlőre Pattogóhoz hasonlóan én is próbálok osztódni. Remélem őszi szünetben még jobban összerázódik a család, szerencsére a fiúk nagyon szeretik a kistestvérüket.

Pocok, örülök, hogy „összefutottunk” a kórházban, jó volt Veled találkozni és beszélgetni! Korina nagyon szép kislány, remek az étvágya!

Zsrit, szegény Balu, akkor megszenvedett a műtét után. Örülök, hogy túl van rajta és minden rendben. Megnéztem Zoét, csodaszép!

Próbálok apránként visszarázódni és más hsz-ekre is reagálni, de lassan megy.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Zsrit, köszi a hírhozást! Úgy látszik még nem voltam teljesen magamnál, amikor az sms-t írtam, így a 6-osok helyett 0-ákat ütöttem.

Monica, a táblicskukban kijavítottam néhány Benedekre vonatkozó adatot, amit rosszul küldtem Zsritnek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Eszti, nagy-nagy gratula a kis Sophi-hoz, nagyon megküzdöttetek, sok boldogságot kívánok!
hajnalocska
 
 


Eszti
Hatalmas gratula tőlünk is! Remélem jól vagy és a kisleány is!! :lol:


Minden baba csodaszép!!!

Char
Várom az smst :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Ez egy múltheti kép.
Azóta már voltam dokinál aki szerint ugye hétfőn valószínű,
hogy még találkozunk, úgyhogy sajnos nem mérvadó :(.

Szia Datolya :) Kép

Sztercsi! Állj neki főzni mert olyan husit énis kérek!!!! Meg parilevest is, azt is szeressem :)
Kép
anyabebi
 
 


Bobóbaba hune vane?
anyabebi
 
 


Betty,

nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!! Sok tejet és jó egészséget a kicsilánynak!

Kép
screen
 
 


Jó reggelt!!!

Köszönöm a hiányolást. Most keltem fel. :oops: :oops: :oops:
Hajnalban kaptam Esztitől egy sms-t:

"2009 október 20-án, 22:18-kor megszületett anya és apa kis hercegnője,Párizs Sophia Elena 3960 grammal és 53 centivel. Nagyon nehéz volt, de mindannyian jól vagyunk!"

Bocsi, hogy csak most hoztam a hírt, de hajnalban csak visszaírtam neki, és már döglődtem is tovább! :oops: :oops:
bobóbaba
 
 


Őzike! Én is alig várom már, hogy már küldhessem :)

Most elkezdtem görcsölgetni, persze össze-vissza, meg vmi rózsaszín is jövöget belőlem :oops:

chardonnay
 
 


Char: irigyirigy a rózsaszínesért!!!!!
Én már 2 hete a wc papírt figyelem de sehol semmi!

Bobó
! Csaltál visszaállítottad a vonalzód!!!!!!!!!!

Van egy olyan érzésem, hogy én vagy KKia leszünk az utolsók! Egyetértesz társam? Kép
anyabebi
 
 


Esztinek hatalmas gratula a kis Szaffihoz!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Andi, nagyon édesek a kispocakok! :)

Anyabébi, nálunk szerintem most van megint egy ilyen ugrás a fejlődésben. Tegnap este folyamatosan a cicin lógott Milánka. Este 8-kor megszoptattam, megjött a Tomi, csinálnám vacsit, de a baba megint éhes. És ezt csinálta éjfélig. Evett, picit pihent, újra kajáért ordított. Én meg felváltva adtam neki a cicit, hogy azért legyen mit egyen. Már azt hittem, hogy sosem hagyja abba. Végül elaludt és csak hajnali fél ötkor kelt fel. Legalább tudtam kb. 4 órát aludni. Most reggel megint minden oké volt, még aludni is tudtam 8-tól 10-ig.
Valszeg én is megpróbálom hogy ha marad egy pici a ciciben, lefejem és félreteszem. Majd megkapja pohárból, ha nagyon balhézik. Vagy jobb cumival odaadni?
Arra a fotelra én is pályázok már hónapok óta… Lehet hogy ezt kellett volna inkább kérnem szülinapomra???

Pattogó, kisfiad nagyon elégedett a világgal. :D A két nővérét már az ujja köré csavarta?

„A Benett latin eredetű férfinév, jelentése: áldott, Istent dicsérő.” Szerintem szép név. Milánka majdnem Líviusz lett. Csak azon már tényleg kiakadt a család és a jelentése sem tetszett.

Tilli, mi hintőporoztuk Milán köldökét, mert úgy marad tényleg száraz. Most már egyáltalán nincs bepirosodva, így abbahagytuk. De addig szerintem nem árt. De az furcsa, hogy a nagymamák milyen butaságokat csinálnak néha, pedig szerintem ez anno sem lehetett máshogy…

Ginuska, ezeket a videókat megmutatom majd a Tominak is. Köszi! :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok Csajok :D

MINDENKINEK köszöni Lencsilány a dícséreteket :D
Igen, annyira pici :oops: alig merem megfogni, így legtöbbször pólyában virít, hálisten szereti :P

Hintőpor
írt fel a gyerekorvos, de azt mondta, nem szabad a köldökre :roll: csk alkoholt...mintha ez 8 éve nem így lett volna :roll:
most olyan friss husinak néz ki a köldök :roll: sztetek hintőporozzam? :roll:

H1N1,
beadatjátok? :roll:

bocsi, fél kézzel ennyi ment most :lol:

tillidian
 
 


Sajna hamar elmúlt az ajakfeltöltés hatása :evil: :evil:
Különben is a doki szerint a méhszáj tartja magát, max a vizem folyhat el. Nem is merek sehova menni, ki tudja hol sikerül 8) 8)

Anyabebi!
Pont te mondod ,hogy végére maradsz, aki a máasodikat várod és annyira lent van a pocakod? :D :D

Csilla: tényleg visszaállítottad! :) Jaj, de Irigy vagyok, hogy ilyen sokáig aludtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Char!!!!!!!!!++++++++++++++ Kép
Vendég
 


hello lányok!

Anyabébi, ja, én is zabkorpát tettem joghurtba, de nem sok mindent használt. A Hunyadi víz az használt, de utána egy-két napig folyamatosan csikart a hasam, bármit ettem, ezért aztán inkább nem kínzom magam. Két-három naponta sikerül néhány bogyót termelni...ja és +16 kg-nál tartok.

Char, ezek szerint most mégis te hagyod itt elsőként a hátvéd csapatot??? Sztercsi is gyanús a trendi szájával, úgyhogy valószínűleg tényleg mi maradunk itt Anyabébi...

A novemberi topicot is meggondoltam, mert a barátnőm ott van, aztán mégis hétfőn indítják neki, illetve császár lesz. Szóval ő is beelőzött :evil:

Esztikét, szegényt, jól megkínozták :? De szép nagy baba lett Toffee...Emlékeztek, hogy mennyire becsülték neki?

Mai Blikk címlapján 10 cm-es betűkkel: Óriás bébit szült Béres Alexandra...hát ezek hülyék banyek...

Kép
kkia
 
 


Kkia,
el ne menj!!!!! Ide tartozol, punktum! :wink: (és októberből még van 10 nap!!! :lol: )

Eszti,
gyors felépítő drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyesek voltatok!!!!! :D

Char,
csak neeeem? :roll: :D Hajrá, húzz bele! :wink:

megyek, ledőlök, amíg lányom hagy...

tillidian
 
 


Eszti gratulálok és sok boldogságot kívánok.

Tilli a köldökcsoknkot Nekem úgy mutatták a kórházban,hogy azt is érheti víz fürdetéskor,és alkohollal jól lekell ápolni és hintőporozni addig amíg le nem esik.Nekünk tegnap reggelre esett le.

Vcsibe,Anyabébi,Nita,Szilveeaa köszönöm szépen a tippeket a lázzal kapcsolatban.
Egész éjszaka alig akart lemenni Anyu és Férjem felváltva borogattak+Algópirin.Mikor már lement 37,5-re akkor szopiztattam és nagy volt a boldogság kisfiamnak.Ugyanis nagyon megoszlott a vélemény,hogy lázasan szopiztassak vagy sem.A védőnő azt mondta,hogy 38-ig lehet szopiztatni,a háziorvos azt modta,hogy inkább ne.Na mindegy mikor lement a lázam szopizott ,a maradékot lefejtem.Ma voltam a házidokimnál és újra 38 fölé ment a lázam akkor jóljött a lefejt tejcsi 40ml.de ez nem volt elég Martinkámnak,úgyhogy benyomott még 50ml.tápszert is.Hamarosan ébred addigra remélem sikerül levinni a lázat és akkor mehet a szopi.


Azért belegondolva valóban jól beelőztem mindenkit. :oops:
Valaki írta ,hogy Screen és Kicsike szinkron szülnek.
Nevetni fogtok de valóban így volt mivel egymás mellett volt a szülőszobánk.Utána pedig többször összefutottunk a folyósón és a csecsemősöknél is.Tök jó volt.Mintha ezer éve ismertük volna egymást.Ettől már csak az lett volna szebb ha Csibe is akkor szül.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Ezt el is felejtettem mondani.Félre anyakönyvezték a Fiamat.Illetve annyi,hogy lemaradt a Gergő név,és csak a Martint írták be.Holnap küldöm vissza a papírokat újra készítik és visszapostázzák.Jó mi?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: