Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!

Egyáltalán nem!! :-)
Bár nekem min. fele annyi dolgom van mint neked, mégis úgy érzem néha, hogy semmire nincs időm... :)

Lili

Kép
édi16
 
 


csajok ahogy nagyobbak és ügyesebbek lesznek a babók picivel több idője lesz mindenkinek!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia lányok!

meglett a nagytakarítás eredménye - na nem az, amit én szerettem volna, csak őrületes derék- és szeméremcsont fájás...

És megjött a két zsák babaruha ex-nejtől. Az igazat megvallva, gyönyörű, alig hordott darabok (legtöbbje 62-estől felfelé), frissen mosva-vasalva, szóval szavam sem lehet...sőt kaptunk egy kengurut és egy zenélő-forgó valamit is és egy bontatlan csomag melltartó betétet is :roll:

Esztike - hajrá, ez már tényleg a finish!!!!!!
(Kíváncsi leszek az élményeire a saját keresetlen szavaival 8) 8) 8)


Édi, gratula a szép fejlődéshez! Nem tudom, hogy minek köszönhető a szaporodó nehéz szülések száma...csak feltűnt...

Tilli - Lencsi-pocaknak megy egy kis vígasztaló simizés :?

Kicsike - láz az nem jó :? Barátnőmnek volt tejláza, de az nagyon magas láz volt és nagyon fájt a cicije is...úgyhogy talán valami más lesz nálad (reméljük).

Char - nagymamám szegény biztos mondaná, hogy ő még bőszen kapált a szülés napján is a kertben...

Tündér - szegény nyűgi baba :? úgy látszik, hogy ezt az időjárást is utálják a babcik...

Nita - köszi a bíztatást...remélem, hogy az 1x az hamarosan lesz...

Cosmic-ról ki hoz hírt?

Anyabébi, pihensz vagy te is nekiálltál nagytakarítani? :D

Hallottátok, hogy ma Béres Alexandra barátnőnk is természetes úton ( :shock: :shock: :shock: ) világra hozta gyermekét? (bakker, ő is novemberre volt kiírva asszem....) Majdnem 4 kg és 60 cm a lányzó :D

Kép
kkia
 
 

 
 

nitacska007 írta:csajok ahogy nagyobbak és ügyesebbek lesznek a babók picivel több idője lesz mindenkinek!! :roll: :wink:


Akkor én valamit nagyon elrontottam :cry: :cry: :cry: :cry:
Enyéim már "nagyobbak"... :oops: :wink:
Vendég
 


Esztiről semmi hír?

(ballonos tágítás :evil: :evil: :evil: --eléggé brutálisan hangzik...és nem hiszem, hogy a méhszáj sérülése nélkül tágítana)
Vendég
 


Megjöttem én is a hátvédekhez csatlakozva! :)

Char!
Bobó után szabadon: Úgy legyen, Ámen! Az álmokban hiszek!

Bobó!
Nagyon jó az új sorszámod! 8) 8) 8) IRIGY!!!!! Gabó jól van?

Hát én aztán....az NST-n a Törpi mint az álomszuszék. Olyan rezgő vmivel keltették fel vmennyire :roll: Dokibácsi szerint ez is 10 pontos!Ez még ok, viszont én ismét a 2100-at kaptam :evil:
A szülésznő szernt szépen lent van, ja! Hiszem ha látom. Doki szerint 23.-án NST és hétfőn újra, na akkor megint megvizsgál. Előbb nem jön a Törpi, max ha vmi miatt elfolyik a magzatvíz.
Na nem akarok ráhúzni!!!!!

A Béres Alexandra???? 60 cm??? :shock: :shock:

Édi!

Ne ijesztgess! Gyors szülés!!! Kép
Már 1 hónapos???? Így telik az idő??? Sorba jöttek a babyk, észre se vettem.

Kkia!
Csak pihenj! Végülis ma van a melegfront :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Andi!
Ahogy olvasom, a ballonos nem egyből tágul és nem is tudom kinek volt még közülünk, de ő is majdnem másnap szült. Lassú folyamat...

Eszti Kép
Vendég
 


Fürdés után
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


sztercsi írta:Andi!
Ahogy olvasom, a ballonos nem egyből tágul és nem is tudom kinek volt még közülünk, de ő is majdnem másnap szült. Lassú folyamat...




Mechanikus dolog--- erőltetés...
Miért nem lehet a méhszájhoz helyezett zselével, tablettával indítani? :roll:
Számomra az sokkal élettanibb.
Vendég
 


Ki tudja.....ezt a dokik döntik el.

Na a férjem itt már a doki nyakának ugrott volna 8) 8) 8) ennyi időt várni, szegényke!

Anyabebi? Merre vagy? Pasizol? Kép
Vendég
 


Vagyok ám én is, csak szundítottam egyet kaja után, aztán meg jött anyós, meg anyuék, és velük beszélgettem. :D :D :D

Andi: Babócáid még mindig gyönyörűek!!! :wink: :D

Sztercsi: Igen, jól van Gabó! Most jönnek haza!!! :D :D :D Óriási a boldogság most a családban!! :D :D Állítólag azt mondták a dokik, hogy kimutatható nála a csecsemőkori epilepszia, de ezt simán elnőheti. Csak azt nem tudják megmondani, hogy mitől van neki... :roll: :roll: Én meg búslakodom egy picit, mert nem tudom mikor láthatom. De ha addig nem szülök meg, akkor holnap délután kimegyünk hozzájuk. :D :D :D

Jaj, jányok mit irigykedtek Ti az én új sorszámomra??? Nem jelent az még semmit (sajna). Ott volt pl. Sziszkó, akinek előtte pár nappal még 3000-es volt. :roll:

Éppen most hallottuk a tv-ben a Béres Alexandrát, apa jól kiröhögött, hogy már az is megszült, én meg még mindig egyben... :twisted: :twisted: Ja, és ugye tegnapelőtt hajnalban a Sebestyén Balázs kisfia is megszületett... :evil: :evil: :evil: (No comment...)
bobóbaba
 
 


Pocok!
Nagyon édes a kislányod!!! :wink: :wink:
Vendég
 


Bobó, szuper hír, hogy Gabó megy haza és rendbe is fog jönni! Gyógyszert kell kapnia?

Sztercsi, ha nálunk két napig tartana a szülés, a férjem is szülne valamit tutira...szerintem akkor hazaküldeném...De gondolom, hogy Roli sincs bent Esztivel tegnap reggel óta, főleg, ha 17 kismama toporog a szülőszoba előtt közben :roll:

Andi, babcik csodásak :D

Sztárocskák gondolom füttyentettek a dokibácsinak, azt' már indul is a szülés...Béres Alexandra a fittségéhez képest nem kisdarab, úgyhogy a baba méretei arányosnak tűnnek :roll:

Kép
kkia
 
 


Adminisztráltam apának, most megpróbálok felállni a székből és csinálni egy kis tejbegrízt sok kakaóval :roll:

Aztán apa-pocakgyerek meccsnézés lesz, úgyhogy én mára elköszönök tőletek! Remélem, hogy reggelre megjönnek a jó hírek :wink:

Kép
kkia
 
 


Köszi Kkia. Igen, kap rá valamilyen gyógyszert. De hogy mit és mennyit azt nem tudom. :(
Béres Alexandrán azért akadtam nagyon ki, mert mindenhol azt hangoztatták, hogy milyen nehéz szülése lesz szegénynek, mert kb. 4 kg-os lesz a baba. És én akkor mit szóljak???? :shock: :shock: :shock: Nekem is kb. akkora lesz, és sokkal kisebb darab vagyok, mint ő.... :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Jó estét!

Kicsike: én mindenképp ajánlom a fejést, ha kiüríted nem gyulladhat be, én úgy csináltam, hogy fejtem, masszíroztam, fejtem, masszíroztam. Tehát fejés közben át kellett masszírozni a cicim mert tiszta csomó volt, de szerencsére így em gyulladt be. Éjszaka is fejtem eleinte. Meg vannak a babáknál növekedési ciklus szerinti étvágymegugrások, ezért is érdemes olyankor meg főleg fejni, mert akkor hirtelen többet akar de mivel a cici fixre van beállva, jön az ordítás. Nekem fejés mellett is az ilyen ugráskor 3 nap volt mire elértem azt a mennyiséget amit hirtelen követelt. Egész nap fejtem este meg a lefejtet még megkapta pluszban és így volt nyugi. Remélem érthető :).

KKia, Char: cipekedés téma nálunk is sérós, mindenki az én cuccomat akarja cipelni én meg nem adom. Meg szeretnék szülni még ebben az életben.

Szilveeaa: neked is akartam írni valamit a fejéssel kapcsolatban de elfelejtettem :oops: , Az a lényeg fejjél te is :)

Eszti
: szegénykém, én annyit gondoltam ma rád. Sajnálom, hogy így elhúzódik, pedig esküszöm nagyon szorítottam. (énis meg sztem mindenki)
Andi: ikrek még mindig édesek, biztos nem egyszerű kettővel egyedül :shock: , de azért mindig követed az eseményeket úgyhogy ne aggódj.
Kkia2: ráhibáztál, kicsit szanáltam a gyereknél mert a szemétdomb kutyaf@sza ahhoz képest ami a szobájában volt. Egy nagyobb ikeás papírzacsit megtöltöttem kacattal meg szeméttel. Olyan mint az ószeres mindent gyűjt, sose lehet tudni alapon, meg különben is az pont nagyon fontos neki. :shock: :evil: :lol: Meg letörölgettem a port nála, mert persze minden az én reszortom, persze mindezt gurulós széken állva :oops: .
Szülések: én is látom a romló tendenciát és gondolkodtam,hogy átigazolok a novemberi topikba (végülis a peteérésem alapján Nov.1. a számított időpont), hátha ott még van esélyem :shock:

Az én drága párom meglepett ma engem egy olyan fotellal, mint az ikeában a Poang, csak ezt a Jyskben vette. Mindig dumáltam neki, hogy milyen jó lenne nekem egy ilyen szoptatni és megvette. Annyira édes. Kép Ezért most megígérem neki, hogy gyorsan megszülök és nem kell órákat keccsölnie majd a szülőszobán :). (Persze mindezt most pénteken akarom!!! :mrgreen: ettől nem tágítok)
anyabebi
 
 


Sziasztok.

Benéztem hátha van Esztis hírünk. Szegényke.. Jól megszenved a picurral. :( Drukk neki, hogy minél előbb meglegyen a pici. :)

Lányos anyukák figyelmetekbe ajánlanám a fiam csajozós mosolyát. :D :D Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sztercsi!
Pasiznék de most egy újszülöttre hajtok :mrgreen: , ammeg várat magára :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!


ESZTINEK TOVÁBBRA IS +++++++++


Pocok
(én is hiányoltalak, meg aggódtam :roll: )


GINÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!! :lol:

adatok? :wink:
Vendég
 


Pattogó: Ez tündéri kép!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Andi
Gyönyörűek még mindig! :lol: :wink:


Pattogó
Ááá Bencétől kész vagyok!! :lol: :lol: :lol: Esküszöm szülök még egy lányt, hogy lehessen a vejem! :lol: :wink:
Vendég
 


Pattogó: megzabálom ezt a gyereket :), Hát engem már elcsábított :oops:
anyabebi
 
 


Anyabebi!
Na ennek a fotelnak utána kell néznem! Olyanom nekem sincs!

Bobó!
De jó hír, hogy hazajönnek! Főleg, hogy csecsemőkori! Ezt tuti kinövi. Csak most nehéz, mert ő még kicsi nagyon.

Celebek: Vagy azt csinálják mint a Lilu, hogy későbbi időpontot mondott és megszült időben. Utána bevallotta, hogy csalt 8)
De a B. Alexandráé nagyon gyanús. Azért is volt nagy pocakja, mert kemény hasizmai vannak ( na ezt nem tudom, hogy igaz-e, olvastam a pletykarovatban) A férjem fel is hívtam azonnal, mikor olvastam itt. Hát a 60 centit ő is megrökönyödött.
Vendég
 


Pattogó!
Wow, jó pasi :) Imádni valóan aranyos!
Vendég
 


Kkia napok kérdése!:)
twinsmomma nem rontottál el semmit.....ikrekkel nehezebb........minden tiszteletem a tiéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyira édesek az ikrek!!!!!!!és miyen kis pufók hasuak!!!!!!!:)))))))))))))))))))
én majd lehet láthatom a Sebestyén Bazsi kisfiát....:)
a szomszédom serkesztő az rtl-nél és sokat dolgozik a Balázzsal.....
Pattogó de des a kis Bence mosolya!!!!!!!!!!zabálni való!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A B. Alexandrát nem is akarom igazából bántani. Örülök a kislányához, nehezen lett meg, beültetés volt asszem. :oops: :oops:
Vendég
 


Ja, Sebestyén Balázsról most jut eszembe, hogy tegnap olvasgattam a Velveten a fia születéséről szóló cikk alatti hozzászólásokat, hát mit ne mondjak elég gusztustalan, ahogy kikezdik a névválasztás miatt... És valamelyik mai újság címlapján szintén baszogatják, hogy milyen név a Benett. Nem értem az embereket. Már nem azért, de kinek mi a f@sz köze van hozzá, hogy ki hogy nevezi el a gyerekét??? :evil: :evil: :evil: Bocsi, de nagyon fel tudom húzni magam a primitív, bunkó, paraszt embereken.
Na, de most jól kidühöngtem magam!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


sztercsi írta:A B. Alexandrát nem is akarom igazából bántani. Örülök a kislányához, nehezen lett meg, beültetés volt asszem. :oops: :oops:


Igazából én sem akarom bántani, csak nem szeretem, ha egy "celeb" mártírt csinál magából pl. jelen esetben egy terhesség, vagy szülés miatt...
bobóbaba
 
 


Twins!
Nagyon édesek a babyk! Miért rontottál el vmit is? Le a kalappal előtted! Ikrekkel nem lehet egyszerű!
Vendég
 


Bobó az ilyen embereket én se értem....mindenki úgy nevezi el a gyereket ahogy neki tetszik!!!!!!!!
én például Mátét Beliánnak akartam hogy hívják...../csak a csaldnak nem tetszett :? /
egyébként meg szerintem szép név a Benett csak furcsa... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pattogó!
Ez a kép zseniális! Bence egy tünemény! :D

Twins! Az ikrek is nagyon aranyosak!

Nekem meg csak az a bajom a celebekkel, hogy elvileg mindkét babának később kellett volna születnie, mint az enyémnek :? Csak az vigasztal, amit Sztercsi írt, hátha ők is csaltak :)

Remélem Eszti most már tényleg babázik!!!

chardonnay
 
 


Hahó, mi is itt :D

Eszti? :roll: Annyira drukkolok :oops: ++++++++++++++++++++++

Pattogó,
ééééédes!!! :D :D :D (és pályáznánk is Rá Lencsivel, de ugye mi öregebbek vagyunk egy nappal :lol: :lol: :lol: )

Twins,
nagyon gyönyörűek vagytok!!! :D :D :D

Nálunk köldök-macera van :oops: Anyukám kétszer egymás után úgy megfürdette a lányomat, hogy teljesen benyomta a vízbe, pedig mondtam, hogy szerintem tilos, hogy a köldökét is víz érje...ezek után másnapra bevérzett a var környéke :twisted: most meg váladékozik...kórházban azt mondták, új módi van, már nem szabad hintőporozni, pedig sztem kéne :roll:

Celebeknek gratula :wink: - de mi is azok vagyunk, neeeem? 8) :lol: :lol:

tillidian
 
 


Sajna tesó még mindig nem babázik, még a szülőszobán van, anyuék sem tudnak semmit, csak toporognak...

jucicuki
 
 


jucicuki írta:Sajna tesó még mindig nem babázik, még a szülőszobán van, anyuék sem tudnak semmit, csak toporognak...


Szegény Eszti :cry: :cry: :cry: :cry:

Jucicuki
Gratulálok!
Vendég
 


Jajistenem Eszti! Szegénykém, mi nagyon drukkolunk!!! :wink:
bobóbaba
 
 


Bakker Eszti!!! Akkor még jobban drukkolunk!!!!

Sztercsi: itten van e csodás szopifotelom :)
Kép
anyabebi
 
 


Toffee!!! Ne szívasd már tovább a mamát!!! Tessék kijönni!!!
Eszti! Nagyon-nagyon drukkolok!!!

chardonnay
 
 


Látom nem vagyok egyedül, aki várakozik Toffeera!

Anyabebi!
AHA! Anyósomnak ez van, csak ahhoz lábtartó is van. Én szeretek benne ülni. Mondtam a férjemnek, de nem akarja megvenni :( Maradunk a kanapénál. Van egy bőr kanapénk, azt visszük be a szobába, aztán meglátjuk, lehet qanyóstól kölcsönkérem, mert ő alig használja!

De mi a fene lehet itt? Ennyire nem tágul?
Vendég
 


Kép Eddíg bírtam!

Puszi!

Sztercsi
Vendég
 


Monica, koszonjuk :D Sajnos adatok nincsenek, mert nincs babamérlegunk :roll:
Jovo héten megyunk dokihoz, majd akkor megírom, okés?

Szegény Eszti :? , reméljuk mostmár nemsokára tényleg babázik!!++++

Bettynek és kislányának szívbol gratulálok!

Pattogó, Bence tuneményes pasi! :wink:

Andi, ikrek szépen gombolyodnek! :lol:

Pocakosoknak továbbra is megy a drukk++++++++++++!
ginuska
 
 


Sztercsi: Kép


Puszi
bobóbaba
 
 


Pattogókám: hát ha esetleg elválnál ettől a gyönyörű fiatalembertől (Bence) én szívesen felajánlom a kezem. Vazze az első perceken, meg a Vivin majdnem elríttam magam :)
anyabebi
 
 


Helló Csilla!
Nemis mondtam neked, ne próbálj megelőzni!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Miről maradtam le??? :shock: :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Már rájöttem: a blog. :idea: :D :D :D Ugye milyen okos vagyok??? :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Pattogó: Én nemcsak majdnem, hanem el is sírtam magam!!! :wink:

Anyabébi: Nyugi, nyugi! :wink: De azért ha esetleg elindul kifelé, ugye nem kell visszatoloncolnom??? :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Tolonc, tolonc!!!!!
anyabebi
 
 


hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahha
anyabebi
 
 


Szülésznő negyed órája jött ki anyuékhoz, hogy még semmi, talán fél óra múlva, tesó állítólag jól viseli

jucicuki
 
 


Itt vagyunk Juci!
Várjuk a híreket!
Kép
anyabebi
 
 


Csillám lepunnyadtál?
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: