Új privát üzeneted érkezett!

Lilinek hatalmas gratula az elso fogahoz :D na meg ahoz h ilyen konnyen jottek :lol:

Panndi, akkor kb egy sulyban mozognak. Boro 7900 kereken! :lol: szoval fogyott 20at :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Látom,mindenki talin!

Hean,sajnálom,nehéz lehetett.Jobbulást!

Kicsi Lili nagyon cuki,kis ügyes!

Nagy Lili tündéri a mosolyával!!!Gratula az első foghoz!!!
Mozza,amúgy a mandulagyuszi nincs összefüggésben,a fogával???Nem akarok ijesztgetni,de anno öcsémnek minden egyes foga kibújásakor begyulladt.Remélem nem harizol h ezt most leírtam. :oops:

Hanna meg ma jó kislány!Lehet foga van??De nem érzem!Eddig 24 órát fogni kellett,most meg játszik.Ráadásul egyedül!!!Meg 2x hasrafordult ma ,olyan ügyi!Na jó,itt mindenki ügyibb de én ennek is örülök!

Csilla,akkor az van amit mondtam?Nálunk mindkét lány ekcémás.Kicsit macerás kezelni,de nem vészes!

Hú,4kor erőssen gondoljatok ránk,kicsit csúszásban van a meló megbeszélése!!!

Képeket hozzatok a taliról!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!!!!! mennek a drukkkok!!!!!!!!!! :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Anita, drukkolun k, majd mesélj!

Hean, te jó ég... Azért jó, hogy már jobban, hamar-hamar gyógyulj meg! De Áronod biztos tudta, hogy vmi nem fog stimmelni féléves kora körül, így előre jól feltankolt! :lol: Na jó, tudom, most rossz, de neki nem lesz semmi baja, ne félj! Hamarosan meg minden a régi lesz, én is remélem!

Mozza, nagyon szép a gyógyult, jókedvű Lili, meg a mamája! :)
Gratulálok a fogaitokhoz! :)

Csilla, ez ijesztően hangzik, remélem, megtudjátok, mi a helyzet... Mondd majd el, légyszi, aggódunk értetek...

Na, milyen a tali? Tényleg giga-mega lett? És nem haltok éhen? :D

Panndi, jó pihenést!

Netti! Boró ma mit újított? :wink:

Niki, Dani pont így csinál! Nagyon ügyi a kislányotok! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Lányok,
köszi a hagymaruhás tippeket :) sajnos elég az a típus vagyok, h ha az kell, akkor más nem :) De nagyon tündériek vagytok!!!

Hű Mozza, Lilinek is van foga! :lol: Gratula!!!

Anita,
nagyon ügyi Hannus :)

Csilla,
írj majd, mi volt a dokinál!

kicsiLili is milyen kis ügyeske!!! Olyan jó nézegetni őket :)

Csajok,
köszi, de Bogi tényleg nem vislné a nyüzsit, csak sírna szegény, és nem szeretném kitenni ennek... Érdekes, mert pl. vásrlást, bkv-t imádja, ma is bealudt a DM-ben...

Na megyek, mert kajaidő + épp a forgóról készül letépni a nyuszit :)

na még egy kép, kissé nagy a sapi.... mosndjuk neki nagyon kicsi feje van, most 41 cm az átmérője.

Kép

emese1979
 
 


Köszönjük a hófordulós jókívánságokat!
Hát igen, az 5. hónapot már mi is 2 foggal értük meg. Szombat volt a kibukkanás napja.
Sajnos ma a dokihoz kellett vinnem, nagyon könnyezik és váladékozik a szeme. kapott szemcseppet rá.
holnap meg mehetünk a "csámpáslábú" kis szandáljáért. remélem, még jó lesz. épp 3 hete mérték le a lábát. lehet, azóta kinőtte ...

jó talit!

Anita, mi is szorítunk 4-kor!

jó kis súlyban vannak a lányok!(Mau, Panndi)
Samu csak 6,7 kg, mégis olyan kis gombóc. legalább nyugodtan lehet őket dögönyözni!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Cuki NyusziBogi. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Aranyos :-)
Az átmérője 41 cm??? :P Akkor nálam is nagyobb feje van :-)
pumuklii
 
 


Megyek etetni.

Moncsi, remélem, jó lesz még a szandi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Bogi nagyon cukker :lol:
en asszem Boronak olyan 43at mertem,de kitudja jol e vagy sem :D
de nem latom kicsinek a fejet 8)

En most 80as overalt keresek... pont jo ra a 74es..de csak vekonyan oltoztetve alatta.. tok jo......... :?

Netti
Kép
maumau
 
 


hean, jaj, ez durván hangzik :shock:
Vendég
 


Dori :lol: :lol: ma nyugis napunk van, viszont mar nem erdekli a forgo.. inkabb a gombok.. oda hasal ele es nyomkodja, megzabalom :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Hanna mióta megtanult hasra fordulni,egyfolytában ezt gyakorolja. Napjában többször. :D
Tegnap este is kaja után nem győzött hasra forogni,aztán meg nem tetszett neki úgy. Visszafordulni meg nem tud. Így elég nehezen aludt el. Nem győztem forgatni. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na látom nem volt ma soktermés!

Mi már itthon,Iza épp nem tud elaludni,pedig már szopizott is...amint elalszik jövök!

Tali szupi volt,hirtelen nem is tom hányan voltunk...kb 10-11.Kaja elég volt és isten fincsi! :wink:

Na megyek,megpróbálo elaltatni Izát...

annus11
 
 


Hean!

jaj ez de durván hangzik!!!Remélem mielőbb túl lesztek rajta!!!Áron meg tuti szopizik majd megint!

Anita!
+++++++++++++

KisLili nagyon ügyes!!!!!

Lilinek gratula a foghoz....nekünk még mindig nincs :(

Zsuzsi!
Ez nekem is így volt...de kb 2 hétre rá tényleg vissza tudott fordulni!Kitartás!!!!

Bogi túndéri a sapiban!!!

Csilla!
Majd gyere a hírekkel,szegény Gergő...remélem h semmi komoly :roll:

annus11
 
 


Mi is itthon :-) Szuper volt a találkozó, Csongi padlóra küldött mindenkit, Tinunak szép lett a haja, ami egyébként szép is volt, kiderült, hogy Barbinak erős baba bioenergiája van és Reny vásárolt egy csomó gyönyörű kisrucit Barbitól (sírva bár, de törve nem :D)
Szerencsére gyermekem meg megint remekül vette a tömegközlekedéses stresszhelyzetet (majdnem hazáig aludt :-)). Pedig vagy tízezer középiskolással nyomorogva jutottunk haza. És a legédesebb, hogy egy elég vad kinézetű lánynak jutott eszébe, hogy felajánlja a helyét. Pedig az volt írva a katonai hátizsákjára: I hate everybody (=utálok mindenkit :-))

Trixi, még egyszer köszönjük, hogy ennyi halat horgásztál nekünk és köszönjük, hogy kibérelhettük a nagy ágyat egy fél órára :-)

Fogasoknak, négykézlábazóknak, fordulóknak, kúszóknak-mászóknak, hónapfordulósoknak gratula :-)

Hean, ezt még olvasni is szörnyű volt. Nagyon sajnálom az elmúlt napokat és további erőt, na meg egészséget kívánok. Gondolunk rátok.
Csilla, rátok szintúgy. Majd gyere és mesélj. Drukkolok.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anita
mi volt?
pumuklii
 
 


Jó lehetett a tali!Képek????

Pumukli még semmi.Várunk egy illetőt,de késik,pedig már tiszta ideg vok :? :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!! en meg mindig drukkolok :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


áhh, na most adtam fel :cry: az egész napos nyüglődés üvöltés "seholsejó" és a 40 percenkénti szoptatás-majd utána üvöltés után 120ml tápszer után végre csönd van :roll: ...ezek szerint egész nap éhes volt :shock: én már kivagyok...csöcseim szétmentek, szúrnak, sajognak...fejem szétrobban, hasam fáj, :cry: f*sok, és rettentő fáradt vagyok. most lepasszoltam nagyiéknak hogy sétáljanak...igy max 1 órára nincs üvöltésasszem ennyi volt a szopi... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki! :cry: Mi történt? Nincs elég tej ezek szerint? :cry: De lehet, hogy egy kis pihenő után összekapják magukat az éléskamrák! Türelem!

Annus, na, meséljetek!

Netti! :lol:

Anita!!! Nagyon drukkolunk!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Halihó!

Mi is hazaértünk egyben! Csak egy gyalogost ütöttem el majdnem. Na jó, nem ütöttem el majdnem, csak majdnem átrohant a zebrán, én meg megpróbáltam padlófékezni, de ha valóban kiugrott volna elém, akkor annyi neki, mert nem tudtam megállni. :shock: Na de ezt leszámítva szuperügyes voltam. :)
Trixi istenien főz tényleg! Lenne még mit tanulnom. :)
Majd megpróbálok képeket feltenni, de nem sokat csináltam, mert fodrászoltak. Az uram annyit mondott, hogy "fura". :roll: Férfiak! :? Nekem tökre tetszik, tisztára megfiatalodtam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hean: te szegény! Hagyd már, Áronnak vannak tartalékai, ne emiatt aggódj, inkább te próbálj végre kigyógyulni a kövekcskékből.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, a hajadrol!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Mi is itthon. Hát igen, megint vettem egy csomó ruhát. Saját mobil turim van. :)

Tali nagyon jó volt, sokan voltunk. Hazafelé férjem azt mondja a kocsiban: Honnan jön ez a hal szag? Nem érzed milyen hal szag van? :lol: Úgy néz ki, hogy a sült hekk illata velünk jött. :lol:

Hean! Nagyon sajnálom a vesegörcsöt, nekem is volt, engem munkába menet a metrón ért utol, azt hittem ott maradok, mozdulni sem bírtam. Kitartás, a fájdalmat csillapítsd. Áron biztos gyorsan visszaszokik a cicikre és azt a néhány dekát is újra felszedi, szerencsére van miből fogynia. :) Súlyban hozzá illő menyasszonya -Mira- hiányolta a taliról.

Kép
Kép
g_reny
 
 


na Iza extra nyűgösen alszik el este...tegnap is ezt művelte...de amint ide enged töltöm a képeket!!!!De egyenlőre még a gépen sincs fenn,ráadásul egyedül vagyok :roll: Szóval jövök jövök,ha lesz rá érkezésem!

Ja és Kamilla bakker olyan szépen ül :shock: :shock: Nagyon durva!!!!Szépen csücsült,úgy játszott!Fogni se kellett,kis úri hülgy :wink:

Szerintem is tök jó lett a hajad Tinu!Na én nem tudom hogy jutok el fodrászhoz,meg mikor....ugye az én hajam legalább 3-4 óra,Izára meg addig vigyázni kell vkinek,na ez is jó kis logisztika lesz még :roll:

annus11
 
 


Annus, miert 3-4 ora a hajad? mit akarsz csinaltatni vele?

Netti
Kép
maumau
 
 


Tettem néhány képet a blogba. Aztán kiírta, hogy túlléptem a fényképfeltöltési kvótámat. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Én nem fotóztam magamat, úgyhogy a hajamról nincs kép. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


jaj
a blogban is van ilyen??????
na majd utánajárok.......

hát melír,vágás,mosás és esetleg szárítás...maga a szárítás majd 1 óra....ettől az utóbbi időben el szoktam tekinteni...mire felteszi a melírt vagy 40 perc,ugyan ennyit várni is kell...ez van,nagyon sok a hajam :roll:

annus11
 
 


Annus, hat az nagyon sok ido, en annyit sose ultem fodrasznal, meg eskuvo elott se,pedig akkor smink is volt meg minden :lol:

Tinu, akkor fotozzz!!! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Mi most értünk haza, eléggé lassan araszolt a busz.

Trixi: Köszönöm még egyszer a vendéglátást, szuper volt minden. :D
Szofi: Köszi a fuvart, szerencsésen hazaértünk, Lilla baba az utolsó 500 m-en ébredt fel. :D

Na, megyek vacsit készíteni.
Réka

rekap
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon, Léna alszik, sztem már csak fürdeni és vacsizni kel majd fel.....

Trixi!
Nagyon köszönjük a vendéglátást, isteni volt a kaja, a pipicombik is, pedig én azt annyira nem szeretem, de ez nyaminyami :P :P

Tinu haja tényleg tök jó lett, nekem sokkal jobban tetszik, pasik meg...... :evil:
Férjem se látja a változást soha........
Kamilla über ügyesen ül, totál egyedül, csak lestem :shock:
Csani 2x elaludt a kezemben :P
Mira a husika írtó édes, megzabáltam, Léna fele akkorának néz ki mellette :lol: :lol:
Csongi hozta a formáját :wink:
Léna is alvásban...... :P

Most megyek, megetetem a gyerekeimet :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lilinek gratula a foghoz! :shock:

Szuperek a talis képek, csak kevééééés!
Kamilla nem semmi! :wink:

Anita, mivolt, mivolt?

Egyébként AM is ezt játsza most; szereti ha vele foglalkozunk :?

Nézzétek a meccset; jó szurkolást! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Jelentem már töltöm a képeket a gépre,aztán megnézem a blogot is mi van...közben vacsizok is,mindjárt kilykad a gyomrom...Iza nagy nehezen elaludt :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Mi is itt, Lara éppen nagy perecet rágcsál, férjem adta neki, én meg becsukom a szemem, ma megeheti, de holnaptól én jövök és a szigor :), mégiscsak napja lesz holnap a kiscsajnak :)

Blanki annyira cuki volt, és Anikó is, jó volt végre élőben is beszélgetni egy ismerőssel innen a netről :)

képeket még nem nézegettem :)

Lilinek gratula a foghoz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na, egyeül fürdetek, fektetek, Apa már úton a meccsre. De jó neki...
pumuklii
 
 


Babák nagyon cukik :)

Csongi tartott továbbképzést? vagy várjunk még pár napot, hogy meglássuk az eredményeket? :)

Lara ismerkedett Blankával és az ujja belekeveredett Blanka szájába, Blanka meg egyből elkezdett szopizni :) annyira édesek voltak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pumuklii Éduának is azért maradt el ma a rocky, mert az oktató meccsre ment :)

nálunk is pancsi van, megyek is :)

Anikó amúgy azóta sem evett még Lara többet, na mindegy majd most pancsi után :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mi is itthon már 1 idelye csak gyorsan betettem a tejszínes-fokhagymás-pulykámat.

Tali nagyon jó volt és jó sokan voltunk. Azt sajnálom, hogy csak ennyi időm volt, na meg, hogy nem sikerült a muffinom, de helyettesítettem mással. Igaz azt nem én sütöttem.

Csongi fantasztikus, hogy mit össze akrobatikázott. Lili is cuki ahogy ül, mint egy úri dáma. Összességében nagyon jól éreztem magam.

Trixi
Köszönjük a vendéglátást. Fini volt a hal is és csibe. Most még ízlett a sali is pedig én nem szeretem a majonézt, de most kifejezetten ízlett. Legközelebb kengurúval megyünk. :lol:
Úgy érzem mára meg volt már a testedzés. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Hát itt is ment h egymás szájába nyúltak...lehet ez vmi újdonság,nem is értem hol láttak ilyet h belenyúlnak a másik szájába :lol: :lol:

Anikó!
Mini taliról nincs kép?

Edua!
Szerintem pár nap múlva kiderül h ki mit tanult :wink: :lol:

annus11
 
 


Megnéztem a képeket és nagyon jók lettek. Nem is látszik rajtam, hogy már hajnal 3 óta ébren vagyok. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


FEltöltöttem még néhányat. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


én is elkezdtem,nekem engedi tölteni,egyenlőre :lol:

annus11
 
 


Nagyon szuperek a képek, pláne ahol Iza annyira figyeli Csongit ahogyan négykézlábazik. :D Minden baba nagyon cuki.

Mozza, Lilin látszik semmi baja már. :) Annyira édes a kis gödröcskével az állán.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


ANnus: szerintem az van, hogy beleszámít a Picasas albumokhoz az az album, amiben a blogban feltöltött képek is fenn vannak. Szóval töröltem egy albumot, és engedett újabb képeket feltölteni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Megvan SZISZI!!!!

Örültem, hogy ennyien kíváncsiak voltatok ránk, na meg egymásra!
Azt azért sajnálom, hogy sem Emese, sem Novygirl nem jelentek meg, annak ellenére, hogy hozzájuk ennél közelebb valószínűleg nem lesz tali.

Tinu!
Ez nálam nem főzés. Csak nasi. Sztem ezt nem lehetett volna elrontani. Ha ez ennyire ízlett, mi lett volna ha főzök? :lol: :lol: :lol:
Mindenesetre köszönöm a dícséreteket!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na annak örülök, hogy megvan Sziszi. Lehet tudni, hogy hol bujkált?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi!
Remélem nem vakítottam agyon szegény Nórit a vakuval :oops:
Amúgy nagyon édes kislány!!!Tök furi volt egy ilyen "pici"babát fogni újra :wink: :lol:

annus11
 
 


Kamilla tényleg nem semmi. Ez az egyenes hát!
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?