Új privát üzeneted érkezett!

Jól van, Etelka, még türelmesek leszünk egy darabig, de novembertől nincs pardon, pihenned KELL! :)

Morca, jaj, nagyon helyesek a fiúk és a kutyák! :)

Nitácska, remélem, tényleg nem lesz Barni hasfájós, ha így lesz, azt nekem lesz jó olvasni! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jajj Morca olyan jó nézni a képeket.....alig várom hogy újra talizzunk!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Etelka akkor picikéket pihizz!!dádá lesz ha nem..... :) :) :) :)
már én is be vagyok sózva a börze miatt........tudm nem szép hogy ezt mondom de jó lesz kicsit gyerekek nélkül!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Dóri még 2 hónap....csak nem lesz már az....nyomatom az Infacolt..olyanokat pukizik..meg napi 2x 3x is van kaki.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
ma voltunk méreckedni!!!!!!!!!!
Barni 3700gramm és 54 cm-re megnőtt!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Zdori, igenis :) novembertől csak pihenek! olvasok, gobelinezek, rejtvényt fejtek, főzőcskézek :) hmmmmmmmmm 8)

Nitácska, mekkora nagy már Barni!!!! :) :) :) ma 4 hetes? :) Már nagy fiú!!! :wink:

Képzeljétek, ma is jöttek bébiholmik, mert el lett cseszve kicsit a rendelés, és ide hozták az anyukámék helyett..... na mindegy :) édes kis holmik!!!!

Ímhol:
Ez az abszolút kedvencem..... :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Egyszerűen imádom őket!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka igen ma 4 hetes Barni!!!!!!!!

gyönyörűek a rucik...hát amikor majd rajta lesznek milyen édesek lesznek!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaaaaj, nagyon édes ruhácskák! :) A telefont is adták hozzá? :lol:

Ó, akkor Barni szépen növöget! Boldog 4 hetet! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

:D:D:D nem, a telefont nem adták mellé... :lol: :lol: :lol: azért raktam oda, hogy lássátok, milyen kis picuri.... valszeg ebben jövünk majd haza a kórházból :lol: :lol: :lol: annyira éédes.... és már nagyon várom a holnapot!!!!! lesz vásárlás, 4D uh, séta, kettesben a kispapámmal :) jaj nagyon jó nap lesz :) és Nitácskáékkal is talizunk :) juhúúúúúúú :) :) :) nagyon jó lesz, teljesen fel vagyok dobódva tőle!!!! :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Jó holnapot!!! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Etelka már én is várom a holnapi talit!!!!!!!!!
bár rohadt fáradt leszek.5-kor kell kelnem...meg ugye éjjel kllni kell Barnihoz!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Etelka: nekem a csíkos a kedvencem! Mentek vhova a 23-i hétvégén? Ha nem, én 23-án nappalos vok, szívesen látlak egy szülőszobai sétára a pároddal együtt. Szóba jöhet a 24-e este is, akkor 19.00-ra megyek dolgozni, ha nem túl késő Nektek. Következő alkalom a 28-a nappal. Beszéljétek meg, mikor értek rá. :lol: :lol: :lol: Ha egyik sem, akkor hívj fel, és megbeszéljük.
06/70/450 7649 Gyorsulnak az események, ugye??? :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

:) Bábaildi, a 23-i hétvégén megyünk haza a szüleimhez Nyíregyházára, úgy néz ki, idén utoljára..... és szeretném megnézni a babakocsit élőben, amit kinéztem neten... meg tesómnak lesz a szülinapja 28-án, úgyhogy kicsit előre is felköszöntjük :) De a 28-i napot megbeszélem a férjemmel, hogy szokjon a gondolathoz, hogy aznap kicsit lógni fog a melóból... (bár náluk pörgés van...) A napközben az időben meddig napközben? Vagy délután meddig vagy bent? Elmentem a számodat!!! :) nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!! :) :) :) Igen, nagyon gyorsulnak az események.... nemrég örültem, hogy a 12. héten túl lettünk, és már a 30-on is mindjárt túl vagyunk... :) épp most kérdezte az előbb a párom unokahúga, hogy nem félek-e a szüléstől... De mondtam neki, hogy attól már nem, igazából a vajúdás, ami kicsit aggaszt, hogy meddig fog tartani. De már annyi sok szépet és jót hallottam, olvastam Rólad, Tőled, hogy attól sem félek annyira :) Tudom, jó kezekben leszek!!!! :) :) :) és még ha a párom is hajlandó lesz ott lenni... :) akkor tuti lesz :)
Nah, megyek, várom tovább a holnapot!!! :) :) :)
Jó éjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

:) isteni nap volt!!!! Nagyon-nagyon megérte kimennünk!!! Nagyon sok szép holmit kapott a Manó, és megcsodálhattuk 4D-n is..... :) Most már tutira fiú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tudtam neki venni végre kisharisnyát, kissapit, bodykat, rugikat is, kókuszpólyát, ami aztán takaró lesz, ágyneműt :) a falra egy kis teknőc-díszt :lol: kapott egy kafa cumisüveget is :) hálózsákot.... szóval ... :D nagyon jó volt, nagyon-nagyon örülök, hogy elmentünk!!! éééééééééssss Nitácskával is találkoztunk :) bár csak pár szót váltottunk, mert igazából nem nagyon volt szabad bóklásznom, mert a párom még ment dolgozni.... De örültem, hogy legalább láttuk egymást!!! :D Remélem, a csepeli börzén is még találkozunk majd!!! :) :) :)
Nah, megyek, még gyönyörködök az új darabokban!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka, grat a tutikisfiúhoz! :) Meg a szép cuccokhoz! :) Meg a közelgő nagy naphoz! Ildivel tuti lesz! :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!
Etelka jó volt látni!!!!!!!!!!nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!!
Esztivel is találkoztam!!!!!!!!!!olyan jó volt!!!!!!!!!

remélem a tavaszi börzére is jöttök páran......akár tali helyszinnek is jó nem?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azta, akkor 3an is ott ovltatok? Hát ez nagyon jó!
Szert tettetek vmikre? Mutimutimuti!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri én nagyon sok mindent vettem....nem lenne elég az oldal hogy fel tegyem...

felsorolom nagyjából.....
-300 db pelenka
-5 csomag popsitörlő
-vastag pléd
-meleg sapik
-játékok
-cipők
-pulcsik
-2 tálca HUMANA joghurt....../300 ft volt 1 tálca amibe 6X4 db van/
vitték mint a cukrot...

asszem nagyjából ennyi.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, az nagyon jó ár! :shock: A többi dolog is megérte?

Mindnekinek szép napot! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány jelentkezik.

Nagyon sok jó dolgot vettetek a bőrzén, sajnálom hogy mi nem mentünk ki. Látom taliztatok egy páran. Azt is sajnálom hogy arról lemaradtam.
Nitácska: Barni is veletek volt kinn? Hogy vagytok?

Hu Etelka, nagyon közeleg az idő :D Voltál már szülőszoba látogatáson?

Bábaildi, tényleg teszel majd fel képet hogy milyen lett a sz.szoba? :wink:

Mi jól vagyunk kijött egyszerre Dóri 2 felső foga. 1 hónapig ment a nyüglődés vele....úgyhogy msot örülök, bár egy ismerősöm azt mondta hogy alul be van dagadva az ínye, én nem látom. Nem bánnám ha lenne egy kis szünet :D
Vendég
 


Dóri minden megérte....főleg azt az örömöt látni Máté arcán.....vettem neki thomaszos harisnyát,táskát....meg majd nem mindene thomaszos......

Zsuzsi Barni nem volt meg Máté se....csak én egyedűl :) jó volt gyerekek nélkül kicsit. :) :)
anyuék vigyáztak rájuk....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beagle, de jó újra látni itt! :) Dóri baba nagyon ügyes lány, gratulálunk a fogacskákhoz!!!! És már nemsoká egy éves..... NAGYLÁNY :) Még nem voltunk szülőszobalátogatáson, de elvileg a jövő héten megyünk, csak még elfelejtettem mondani a férjemnek, hogy számítson rá.... :oops:

Zdori, köszi a gratulációt :) :) :) Már tényleg nincs sok... holnaphoz pont két hónap.... és holnap megyünk este dokihoz... kiderül, hogy sikerült-e valamit behoznunk a lemaradásunkból.... (kicsit azért remélem, hogy igen.....)

Nitácska, köszönöm :) igyekszem formában maradni, és nem telezabálni magam állandóan... :) Téged is jó volt látni!!! :) és tuti fogunk menni a tavaszi börzére is!!!! Meg szerintem a csepeliekre is néha elnézek :) hátha.... :)

Nem felejtettem el a ház-képeket sem :) jönnek azok is, csak még gondoltam, hogy amíg dobozok vannak, meg nincs elpakolászva mindenhol, addig nem. Meg nemsoká érkezik Boti rezidenciája is, és majd úgy egyben :) :) :) :) :)

Bábaildi, meddig vagy bent napközben?? Mert lehet, hogy a délután nekünk jobb lenne, de ha reggel kell menni, akkor reggel megyünk :) de reggel mikortól jó? :) :) :) Köszi előre is!!!!!!! :) :) :)

Szép napot Mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka már én is úgy várom Botika érkezését...majd lehet beugrok a korházba hozzád! :) :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, gyere nyugodtan :) :) :) várunk szeretettel :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Nitácska: El is hiszem hogy jó volt kicsit kimozdulni. Én is szoktam gyerekmentes progit csinálni, bár ritkán jutok el, de nagyon jól kikapcsol... Mi a Sanyival megfogadtuk hogy kéthetnte hétvégén mindig elmegyünk csak ketten valahova, az elején jól tartottuk, mostanában kicsit lazultunk, meg Dóri is jön mindenhova, de asszem visszaállunk erre újra.

Etelka: Milyen szép a kép Botiról. Nagyon tisztán látszanak a kis vonásai. Hol voltál 4d-n? Én annó a Genesisben voltam 2x is, felejthetetlen élmény volt :D
Vendég
 


Etelka ok..... :D :D
Zsuzsi nekem ritkán lesz ilyen....az meg hogy apival ketten valahova..szinte kizárt.....

de azt határozottan kijelentettem ha Barni átalussza már az éjszakát megyek a szomszéd koncertjeire.....muszály mert megőrülök már..ki kell tomboljam magam........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó Mindenki! A szülőszobát 23-án tervezem fényképezni, nappali fénynél. Utána rögtön felrakom Nektek a képeket, igérem.
Etelka: én 12 órás műszakban dolgozom, vagyis reggel 7-től este 7-ig. Tehát jöhettek nyugodtan délután is. Azt kérem csak, hogy telefonálj mielőtt indultok, mert ha éppen "teltház" van, akkor nem tudok semmit megmutatni. Ebben az esetben csúsztatni kell a programot, mert szeretném, ha mindent meg tudnál nézni, és megbeszélhetnénk mindent alaposan. Biztos rengeteg kérdeznivalód lesz. :wink: :wink: :wink:
Zdori: hogy vagytok? Régen írtál magatokról. Remélem azért nem, mert minden "nagykönyv" szerint megy, Samu, Danó és Te is jól vagytok. Mit tud már Danó? Samu (már 2 éves nagyfiú :lol: :lol: ) beszél már valamit? Helyettm is puszild meg a buksijukat!
Beagle: gyere gyakrabban, ha tudsz. Hááááát, a fogzás nem könnyű időszak, de a homeos bogyók sokat segítenek, ha nem próbáltad még, tedd meg.
Remélem, tényleg jön egy kis jobb idő! Mindenkinek jó éjszakát!!
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok az eltűnés miatt, zajlik az élet nálunk!
Orsi a héten már végre mehetett oviba egy jó kis vírusos, hólyagos torokkal töltött egy hét után. Jó volt végre kimozdulni nekünk is!
SZombaton kiszaladtunk a börzére, de nem tudtunk sokat nézelődni, inkább célirányosan mentünk, pedig most nagyon jó volt!! Én is vettem pelust és Humana bébiételeket és gyümilevet (100 Ft volt darabja!!!). Hihatetlen dolgok voltak! Ha lett volna pénzem, meg időm, most igazán jó cuccokat lehetett volna beszerezni!
És taliztunk Nitával!! Tök jóóóó volt!!!! Ő is jól bevásárolt!!! :-)

A gyerkőcök jól vannak, tesókám is szépen regenerálódik!
Úgy nőnek ezek a kölkök, mint a gomba!!!
Morca: nagyon édesek a képek!!!
Etelka: kitartás, már nagyon kevés van hátra! Ez már úgy elröppen, hogy észre sem veszed!!! Édesek a rucik!!!

Bábaildi: vigyázz magadra, és pihenj, amennyit csak tudsz! Közeleg a téli hajrá! :-) Unokák hogy vannak?

Mindnekinek sok-sok puszi!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Aranyos vagy, BábaIldi! Igen, Samunk már 2 éves. Úgy sírtam volna. :) Csak nem akartam előtte. :) Olyan csodaszép, hogy a 9 hónap bentlét után egyszercsak meglett, és most meg már szalad, beszél az én szőke hercegem. :) Danink is jól van, forog, kúszik, felnyomja magát fekvőtámasz-pozícióba. :) Rengeteget mosolyog, nem sír. :) Ma fura nap volt, mert sírt, de meg is jegyeztük, hogy eddig nem sírt, mert eléggé feltűnt volna... :lol: Sztem nálunk is lehet, hogy vmi fogdolog. Majd meglátjuk. Szegénykém, tényleg baja van, mert máskor tényleg még csak nem is nyűgösködik. :?
Téged csak úgy meg lehet látogatni? Vagy azt csak várandósként szabad?

Etelke! Nagyon jó a 4D-s kép! :)

Eszty, örülök, hogy mind jól vagytok mostmár, meg tesódék is!

Dórinak grat a fogakhoz, ti meg tényleg programozzatok 2esben ha megtehetitek! :)

Jó éjt, mentem dolgomra. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Bábaildi, tuti telefonálok előtte, bár én arra gondoltam, a reggeli órákban kereslek fel, mert ma megyünk dokihoz, és tuti elküld megint vérvételre, meg ilyesmi, és akkor a kellemest a hasznossal :) De persze, csörgök, amikor indulok, és amikor végzek :) csak nem akarlak zavarni... De majd úgyis gondolom jelzed, ha nem aktuális :) a párom nem hiszem, hogy fog jönni... de majd megkérdezem tőle. Én már inkább úgy állok hozzá, hogy nem... aztán majd meglepi, ha mégis... de már nem élem bele magam. Igen, lesz kérdésem is, nem sok egyelőre. Addig még lehet :) csak fel kell írnom, nehogy elfelejtsem őket :lol: :lol: :lol: :lol:

Zdori, köszi :) nekem is úgy tetszik, olyan kis golyófejű :D:D:D:D a szája az apukájáéra hasonlít :)

Eszty, igen, nagyon jó volt a börze, engem úgy feldobott, hogy nacsak :D és annyi édes holmit vettünk mi is a manónak :) és még annyi minden van hátra is... te jó ég... :D

Nem baj, a november a vásárlás hónapja lesz nálam :D:D:D:D

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Beagle, ne haragudj, de kimaradtál.... :oops: :oops: :oops: :oops: nah, ennyire rövid tud lenni az eszem mostanában...... :S:S:S:S
A börzén voltak kint a Csodabent-esek 4D-zni, és ott voltunk :) mert itt most fele annyiba került, mondjuk negyed annyit voltunk bent, és nem vizsgálgattak semmit sem, de megnézhettük :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka, akkor te már az überszupi szülőszobát fogod látogatni!!! :) Üdvözöljük Ildit! Tudom, itt is írhatom, meg el is olvassa, de milyen vicces lesz, ha át is adod! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, bizony, látogatni is azt fogom, meg remélem, használni is, és nem kell császározni majd :)

Lenne hozzátok kérdésem is... Ti milyen fürdetőt vettetek az újszülötteknek? Vagy vettetek egyáltalán??? és mennyi idő után száradt le a köldökcsonk?? ez az egyik dolog, ami aggaszt kicsit... ennek az ápolása... és amikor hazamentetek az első babával, akkor nem voltatok tanácstalanok, hogy most mi lesz??? :) :roll: tudom, ezek ilyen első babás buta kérdések, de néha azért foglalkoztatnak... :) tuti egy fél napig csak állni fogok mellette és gyönyörködni benne :lol: :lol: :lol: többet azért nem, mert nyilván itt lesz a család... és nem fogok odaférni... csak etetésre tudom majd kipaterolni a szobából a népet :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan Etelkának!
A babafürdető az egy Naturlandos kenőcs, amit a gyerekorvos fel fog írni a többi kezdő dologgal (K vitamin, D vitamin, Germicid lázcsillapító kúp, szárító hintőpor, stb.). Legalább is ez nálunk így dívik. Amíg anyuka a babával a kórházban van, apuka vagy nagymama bemegy a receptekért, és mire hazamentek, már kiváltva ott van minden, aztán az első vagy második napon, mikor megy a doki látogatni titeket, mindent elmond.
A köldökcsonkot is. A kórházi napok után általában már csak betadinnal kell kezelni, és a hintőporral beszórni, míg le nem szárad, és addig ne érje víz. Ha éri, akkor hajszárítóval meg tudod szárítani. Olyan 2, max. 3 hét alatt leszárad, leesik a kis kupak. Akkor megint szólni kell a dokinak, hogy megnézze, nincs-e vadhús, mert akkor lapisszal lekezeli. Nem olyan ördöngős dolog, és mindent elmond neked a védőnő és a dokinő, mikor kimennek!
Ne aggódj!!! Minden rendben lesz!
Ha van bármi kérdésed még, nyugodtan mondjad!

Puszi Mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, köszönöm szépen!!!!! ez nagyon sokat segített!!! :) :) :) biztos lesznek még ilyen kérdéseim!!! :) úgyhogy majd jövök mindig tanácsokért!!!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka, nálunk szaliciles alkoholt írtak fel, nem Betadine-t kellett használni a hintőpor mellé. De sztem ez mindegy. A lényeg, hogy ott lesznek a segítők melletted, tuti, hogy az ilyesmi nem fog gondot okozni. Azt pedig szívesen vállaljuk, hogyha kérdésed van, szívesen válaszolunk a magunk laikus módján. :) Kivéve Ildit, hála Istennek van itt egy profi is. :) Szóval kérdezz csak bátran, de a kórházban mindent meg tudnak mutatni, amit tudnaod kell a babaápolásról. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Etelka nekünk a köldök csonk még a korházba le esett. :)
fürdetőt ír fel a gyerek doki..én nem váltottam ki.szar.....Johnsonst használok... :wink:
olyan jó neked,hogy nem sokára szülsz Ildinél.........szülnék én is nála ismét.......nagyon jó szívvel gondolok vissza!!!!!!

Ildi majd lassan mi is bemegyünk Barnival!!!!!!!
de majd előtte hívlak!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még két dolog.
A köldökcsonk, amit a csipesz fog le, még a kórházban leesik, de még marad rajta, amit ápolgatni kell. Ha jól rémlik, a hivatalos neve a pata. Ennek kell otthon szépen leszáradnia, hogy egy szép zárt, nem váladékozó köldök maradjon csak.
Egy tanács a gyógyszertári fürdetőhöz: ha egy fél literes üveget rászánsz, teszel bele langyos vizet és ebbe nyomod bele a krémet (elég 2 cm csíknyi egy fürdetéshez), jól összerázod, akkor szinte teljesen csomómentes lesz. A kiskádban lehetetlenség eloszlatni a csomókat. Egyébként ez egy vízalapú krém, ami nagyon jó a baba kezére és lábára is, mikor elkezd pikkelyekben hámlani az első hetekben. Fürdetésnél én sose tettem közvetlenül a baba bőrére.
Egyébként 2 hetesen kipróbáltam a Johnson Top-to-Toe mosakodóját és miel Danci nem allergiás rá, ezt használjuk. Ez folyékony, így nincs gond a használatával, nem olyan körülményes.

És tényleg ne agódj, mert semmit nem kell kitalálnod, lesznek segítők! Merj kérdezni nyugodtan a kórházban is. Sok a dolguk, rohannak, olykor mogorvák, de ha szólsz, segítenek!

A tanácsalanságod teljesen érthető! Egyébként én annyira csodállak ezért! Én első babánál képtelen voltam a szülésen túlra gondolni. Minden utána szakadt rám, de szerencsére volt segítség!

Danci annyit vigyorog, hogy megeszem!!! Tisztára úhy néz ki, mint Harold a Harold és a lila zsírkréta mesében. Ismeritek?

Kép Kép

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Jajjjj lányok, köszönöm a sok segítséget!!!! Olyan aranyosak vagytok!!!! :))))))) annyira jó, hogy itt vagytok :) :) :) :)
Igyekszem a lehető legtöbb infot begyűjteni, de nyilván ki fognak maradni dolgok.... úgyhogy tuti még foglak nyaggatni Titeket :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka! Akkor én is jövök még vmivel. :) A fürdetőre mi is az Eszty által leírt módszert kísérleteztük ki, mi nagyon szeretjük a gyógyszertári fürdetőt (van Naturlandos és helyben készítős változata is): hydrophilicum nonionicum, de megfejeltük még 1 trükkel (mi jó meleg vízzel csináljuk amúgy, mert a fürdővizet úgyis be kell állítani, hogy jó hőjű legyen, tahát mindegy, minél melegebb a víz, annál könnyebben oszlik az anyag): ahogy elfogyott 1 tubus, beleraktuk a kupakját az üvegbe, és ahogy a hibajavítónál is segít a folyadékot csomómentesíteni, itt is segítség, hogy van, ami ide-oda csapódik, miközben rázod az üveget. :wink: Így egész gyorsan lehet finom habú fürdőt varázsolni. :) Persze nem kell megvárni, hogy elfogyjon 1 tubus, mást is lehet használni, csak nálunk vicces, mert ahogy fogynak a tubusok, kerülnek be újabb kupakok az üvegbe... :) De most kidobáltunk egy csomót, már csak 2 van benne. :) Azt,hogy mennyit szoktunk használni, majd megnézem holnap. :)

És köldök: Dani 1 hetet volt bent, de úgy jött haza, hogy már a pata sem volt neki ott, vagy leesett, vagy szépen leszedték, de olyan jó volt, hogy szinte semmit sem kellett már csinálni, csak szépen tisztán tartani, kezelgetni, óvni a íztől. Samunál még ott volt, és akkor kicsit ijesztő volt, hogy alá kellett nyúlni a fültisztító pálcikával, de tudtam, hogy ki kell ott is tisztítani, szóval azért nem féltem. :)

Na, csak nyaggass minket, ha szeretnél ilyen kimerítő válaszokat kapni... :lol:

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Etelka:
Mi is a gyógyszertári fürdetőt használtuk, és nagyon szerettük, de msotmár Dóri nagykádban fürdik és kellenek neki a habok ezért a Johnsons nincs több könnycsepp akármit használjuk amit ajándékba kaptunk a várandós csomagban, te is fogsz kapni :wink:

Köldökcsonk ápolást nekem nagyon jól megtanították a csecsemősök, ezzel elégedett voltam :D úgyhogy tuti nem úgy mész haza hogy nem tudod mit kell vele csinálni. Nálunk alkohol volt csak, betadine-t nem használtunk, Dórinak extra hamar leszáradt.

Fürdetőre visszatérve első hónapokban szerintem mindenképp gyóygszertárit használj, nehogy allergiás legyen Boti, ja és az ára se mindegy..
Vendég
 


Ja a másik: fürdés után mi mindig használtunk krémet a bőrére. Főleg mivel téli baba, és a száraz levegőjű lakásban ( a fűtés miatt nálunk nagyon száraz a levegő) sokkal szárazabb ilyenkor a bőrük. Na a lényeg. hoyg ebből is a gyóygszertárit használtam potom pénzért, azt hiszem cremor aquasis a neve (lehet nem írom jól), a dokinéni írja fel, nagyon jó krém. Nem érdemes drága tévében reklámozott krémeket rákenni a babóra.
Vendég
 


Oh, Dóri és Beagle, köszönöm szépen!!!! Ezek a személyes tapasztalatok, dolgok sokkal jobbak, mint amikor valaki elkezdi mondani, hogy a nagy könyv szerint hogy kell lennie... az valahogy... nem az igazi :) de így sokkal jobb :) és nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy leírjátok!!!!! :)

Képzeljétek, feltöltöttem a kisrucikat, meg amiket a börzén vettünk a Manónak netre: http://picasaweb.google.com/kristofetelka/Babaruhak# :) :) :) még fog bővülni, ahogy vásárolgatok neki :) főleg most novemberben :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


jaj csajok Barnika arca már lassan 1 hete tiszta kiütés.....a fürdető,tápszer meg amiket eddig használtam kizárva.......akkor mi a tököm lehet??????????
olyan csúnya......dokihoz ha nem mulik hétfőn elviszem!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


: öblítő?? mosópor?? Ha szokott hason feküdni, akkor az arca által érintett dolgokban gondolkodj, amennyiben nincs másutt is kiütés.
bábaildi
 
 


öblítőt direkt nem használok....a mosópor ugyan az mint amivel születése előtt is és azóta is mosok......
egyébként hason alszik..máshol nincs kiütése..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lehet olyan, hogy csak most reagál a mosóporra? Nem hiszem... De akkor meg mi lehet??? Fogalmam sincs. Mindenesetre kipróbálnám az ő cuccocskáit öblítőprogramon öblítő nélkül még egyszer átmosni, hogy a mosóporból is kevesebb maradjon bennük... :roll: Barni! Ne ijesztgessed az édesanyád!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nitacska!

Vagy sima vízzel vagy ecettel öblítsd át a pelusokat, amit az arca alá teszel (ha teszel), mikor alszik.
Igazából simán lehet, hogy a mosópor az, csak most jön elő, amikor a kis bőrük is sokkal jobban szárad a fűtés miatt. Próbálj párásítani a szobájában, vagy csak ott teregess, az is tökéletes!
Azért mutasd meg dokinak, de ha csak az arcán van, szerintem is valami ilyesmi lesz.

Puszi mindenkinek!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Kép

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


köszi csajok a segítségeteket!!!!!
hétfőn viszem dokihoz!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok, majd mesélj, mit mondott! :roll:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt, de zdorit ismerem, egy az orvosunk és Danival tejtesók a gyermekeink.... :D
Kép Ő Benjámin...

Csilla
csilla76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?