Új privát üzeneted érkezett!

Én ilyen vagyok :oops: :oops:

Cosmic??? Indítottá neki is nem?
Vendég
 


Nem tudom, többen írták itt (bocs, most nem tudom kik), hogy jó a sportital, majd kiderül. :)

Eddig nem voltam összepakolva, most a ctg előtt raktuk össze, és már vittük is a kórházba (persze benn hagytuk a kocsiban :)), hátha ott maradok, de hiába... lehet, hogy még a kaja-pia részét hiányolta a kislányom, amit hazafele vettünk csak meg, de most már tényleg nem lehet egy szava sem

:wink:
Szóval szívesen elindulnék visszafele, de hát semmi jele...

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Először is Bébinyuszi, Betty, hatalmas gratula a babákhoz!! Sok boldogságot és tejcsit kívánok!!

másodszor is: monica: amit nekem mondtak és bevált és ajánlom figyelmébe minden szoptatós kismaminak:

Laktoherb tea: Egy filtert 1-1,5 liter vízbe és nem egy bögrébe, mert baromi hasfájást okozhat a babának.

Folyadék: csak víz, és SZŰRT gyümölcslevek. Rostos csikarja a babákat.

Kaja: kerülni mindent ami K betűs, meg puffaszt, fűszeres.

Ha még mindíg fáj a pocak akkor érdemes az anyának egy hét tes tej mentes diétát tartani. Gyakran ez a ludas. Semmi tejtermék.

Remélem segít. :)

Megyek mrt kel a kisherceg

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Eszterünknek további +++++++++++++++++++

Na ki lesz a következő????


Kép


Kép

Sztercsi!
Vendég
 


Én is búcsúzom mára!
Sokat dekkoltam a dokinál és nem tudtam délután aludni :(. (és hajnalban sem)
Esztinek kemény estéje lesz, de még mindig szorítok neki.++++

Pattogó
: laktoherb tea nekem is bejött annó, most is tankoltam :) és a Barnim hasa sem fájt (akkor lehet ezért?)

Megyek kardomba dőlök a hétéves egyfejű sárkány mellé :mrgreen:

Reggel jövök! Majdcsak elcsevegek magammal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


Jó éjszakát!
bobóbaba
 
 


Na etetés, tisztábatevés megvolt, most apázik. :D

Én lekopogom KOPP-KOPP-KOPP Bencus 2 napja éjjel 2x kel, nappal 2,5-3 órákat alszik, egy szopi max 15 perc. Szóval ehy szavam sincs. Tele vagyok energiával, tudok foglalkozni a lányokkal, féltékenység nincs ( egyenlőre ). Szóval a világ legtökéletesebb pasiját hoztuk össze apával. :D

Megyek is ellátom a csajokat, aztán jöhet az éjjszakai tenti. Ja és napközben a kiságyban van, éjjel együtt alszunk. Tökéletes. Kívánni sem tudnék jobbat. Boldog vagyok. :D

Esztinek meg drukkkkkk++++++++++++++++++++++++++ :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hatalmas gratula Bettynek Mariangelához!!!!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Screen, remélem hamar kiderül, hogy miért ment most ennyire fel a vérnyomásod. De gondolom az sem tesz jót neki, hogy a baba éjszaka sír. Milánka is sírna, de szoptatás közben már elfekszünk és mikor befejezi, már nem teszem a kiságyba, inkább alszik mellettem. De így legalább alszik.
Anyósért külön részvét…

Kkia, ráérsz még babázni, addig aludj sokat! :D :D :D

Szilveeaa, a hordozókendőt én is kipróbálnám, de mi kengurut vettünk. Ez pedig egy kicsit még nagy neki, csak pislog a mélyéről. :lol:

Sztrecsi, a sportital nekem nagyon bevált, azért ajánlottam itt mindenkinek. Enni nem tudtam volna, de ebben van egy csomó cukor, ami kell hogy teljesen ki ne merülj.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Bébinyuszi és Betty,
hatalmas gratula a gyönyörűségekhez! :D :D :D

tillidian
 
 


Jó reggelt lányok!!!

Megintcsak sehol senki??? :roll: :roll: :roll:
Csak gondoltam beköszönök, nemsokára indulunk, utána jelentkezem! :wink: :D

Anyabébi: Hol jársz? Azt mondtad reggel jössz, és majd beszélgetsz magadban, erre én beszélgetek magamban... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is (ezek szerint nem fogyatkoztunk éjszaka...)

Betty - Mariangela - nagyon sok boldogságot nektek!

Szisz, Martinka gyönyörű kisfickó :D

Anyabébi, nekem is fájdogál azóta is odalent a vizsgálat óta...csak azt nem értem, hogy mi fáj odalent annyira mélyen, ha szerinte a baba meg a méhem még fent van...?

Bobó, Sztercsi - ma drukk az nst-hez!

Sztercsi, mi is ma kapunk egy nagy zsák babaruhát...a férjem ex-neje most találta ki, hogy nekünk adja a cuccost (neki már az új házasságból kettő gyerkőc is van). Örülök neki, de állítólag tele van 56-os ruhákkal, amit esetleg már régen ki is mostam volna, ha előbb észbe kap :roll: (egyébként szavam sem lehet, normális a csaj, tehát ez nem panasz akart ám lenni, csak egy kis morgás :wink:

Anyukám átváltott a napi két telefonálásos üzemmódba, nagyon-nagyon igyekszem kedves maradni...most felsorolta a bevásárlólistát, hogy ő mit vesz és mi mit vegyünk, hogy ő itt tudjon főzni két hétig...

Apropó, Eszti???? Cosmic????

Kép
kkia
 
 


Bocs, Char, kedves sorstársam, anyám hívása megzavart, átugrottalak a jegyzeteimben :? Szóval, te is hétfőn mész megint...hacsak addig nem történik valami, ugye? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
kkia
 
 


Betty!Nagyon gratulálok a kislányod érkezéséhez!

Kép
Kép
zanikó
 
 


kkia írta:Anyukám átváltott a napi két telefonálásos üzemmódba, nagyon-nagyon igyekszem kedves maradni...most felsorolta a bevásárlólistát, hogy ő mit vesz és mi mit vegyünk, hogy ő itt tudjon főzni két hétig...
[/b]

Kitartás, két hétig tényleg nagy segítség ha legalább a kajád megvan. Az más kérdés, anyukád kibírható-e ennyi ideig. :D

Milánka itt küzd mellettem az emésztésével. :lol: Meg lehet zabálni. Nem sír, csak nyekereg és nyög, mintha szorulása lenne. :roll: :lol: Aztán rottyant egy nagyot és újra békésen nézelődik. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe, persze, anyukám kibírható két hétig és tisztában vagyok vele, hogy mekkora segítség lesz...csak hát már annyira várjuk, hogy a kis családunk itthon legyen és csak hárman legyünk, hogy biztosan fura lesz, hogy valaki még itt lesz. Anyukám a párommal is nagyon jól kijön és viszont (a hasán keresztül...), de azért neki lesz a kényelmetlenebb, hogy nem mászkálhat egy gatyeszben a házban :roll: :wink:

Kép
kkia
 
 


Na halihó!

Késtem, de nemrég értem haza.
Elvittem a gyerkőt az isibe fél 8-kor, aztán most evett haza a rosseb.
Posta, bank gyalog...mindenki megállít....mindenki érdeklőd...tököm tele...

Kkia: én most olyanokat érzek mintha nagyon alul a méhszájnál lenne egy félig teli lufi és a baba azon billegne (most a hólyagomon billeg), komoly mondomn olyan néha mintha ki akarna valamit dugni a lukon :oops: , egyszer csak azt veszem észre, hogy kiinteget :shock: .
És bazi nehéz a hasam, néha már úgy cipelem, hogy ellentartok a kezeimmel.
Amúgy énis csatlakozom a hétfői brigádhoz, bár a védőnőnek már mondtam tegnap, hogy pisilős poharat inkább nem kérek, mert már nem szándékozom jönni :lol: . Hátha!!!!!!

Főzök ma.
Rakott krumpli, grízes tészta (gyerek rendelése).

Esztivel mi lehet?, csak megszült már, ha nem akkor viszont jól mgszívta :roll: :shock:
anyabebi
 
 


Csibe: annyira édesek amikor koncentrálnak a rotyira, aztán az átszellemült béke :mrgreen:
Kkia: nekem is mondta anyukám, hogy majd eljön egy hétre :shock: , meg is ijedtem :oops: ,
Az én párom meg simán mászkál gatyában, amikor a mamámnál laktunk ő már hozzászokott (mármint szegény mama 70 évesen), egyébként az én párom megmondta, hogy ő biztos nem öltözik itthon díszmagyarba. :mrgreen:
anyabebi
 
 


Szia Anyabébi,

Gratula a gyalogos túrához...én már kutyátetetni is úgy sétálok ki, mint aki beszart...a lufi érzés odalent hasonló...és hozzá még a szeméremcsontom is feszül, mint állat...

Díszmagyar :D :D :D Bár végülis apám is mindig egy gatyában volt otthon, mert mi lányok fázósak voltunk, így a fűtés mindig teljes gőzzel ment...szóval lehet, hogy anyámat nem is fogja meglepni :roll:

Bojkottáljuk együtt a hétfőt :evil: Hajrá hétvége!

Kép
kkia
 
 


Huh, olvaslak titeket Kkia és Anyabébi. Hát így sem egyszerű az élet, de már nem cserélnék veletek... Az utolsó hét már nekem is kínlódás volt, fájt már mindenhol, az öltözés külön program volt, alvásnál mindenhol nyomott a pocak... Juj... :roll:
Szurkolok nektek, hogy minél előbb, és simán meglegyen a baba! :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


BETTY
BÉBINYUISZI
ÓRIÁSI GRATULA? ÜGYESEK VOLTATOK!!!!!


Screen
Jobbulást! Remélem semmi komoly! Neked hogy megy a szoptatás?

Szilveeaa
Kislányod újra tündér lett :lol: Nálunk még nincs így beállva a napirend... ráadásul ha sír, mindíg azt gondolom, éhes...persze lehet épp a hasa fáj...

Nita
Ügyi a kisfiad nagyon!

Csibe
Mintha csak az én Petikémet jellemezted volna :P

Eszti
Drukkolok, mostanra már biztos babázol!!!

Anyabébi , Kkia, Bobó, Cher és aki még előtte áll, nagyon szurkolok!!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Kedves Datolya,
MrsParis,
Cosmicgirl,
Kkia,
Zsrit,
Bobóbaba,
Chardonnay,
Sziszkó,
Szilveea,
Anyabébi,
Twinsmomma,
Ginuska,
Betty,
Till,
Őzike,
Hajnalocska,
Tündér,
Pattogó
nagyon köszönöm az érdeklődést, az aggódást és a gratulációkat :)

Dióhéjban. Csütörtökön végülis az oxitocinra kismanó nem reagált túl jól, így 5 perc után abbahagytuk és mentünk császárra. hihetetlen, de 20 perc volt az egész. Így 13.29-kor megszületett pici lányom.
Tegnap jöhettünk csak haza, de az a császár miatt volt. Kislányom volt a kórház szopibajnoka, pedig az eleje nagyon nehéz volt. Rossz volt a technikám...
Most is benyomott 100-at tízóraira...
Szerintem ha eleget isztok, bőven lesz tejetek :) Nekem nagyon bejön a Jana babyvize...
Teszek fel képet a gmailre:)

Datolyával
találkoztunk a kórházban ;) Nagyon jó fej és köszönjük a sok bíztaást és kedves szót!!!!! Nagyon örülök, hogy megismertelek!!!!
Reméljük Ti is jól vagytok!!!! Sok-sok puszi Nektek!

Sziszkó
Köszönjük a hírhozást! :)

Kopee
Gratulálok! Sok boldogságot!

Zsrit
Sok boldogságok és rengeteg tejet kívánunk!

Sziszkó!
GRATULÁLOK! Sok boldogságot és tejecskét!!!!!

Nyuszifül
Gratulálok Neked is! Sok boldogságot és tejecskét!

Bébinyuszi!
Neketek is gtaulálok és megy a dukk a sok tejcsihez!!!

Betty
Természetesen Neketek is sok boldogságot!!! Sok-sok tejjel!
pocok001
 
 


Sziasztok,
itt vagyok még én is, sajna :)
Drukk a mai nst-khez.

Esztiről és Cosmicról jó lenne már vmi hír!

Nekem is már iszonyat nagy a hasam, ötször átgondolom, hogy megforduljak-e az ágyban éjszaka. Meg az ujjízületeim fájnak, éjszaka különösen, akkor be se tudom hajlítani az ujjaim.

Séta nekem is nagyon nehezen megy, a parkolóból a kórházig alig bírok felcaplatni, múltkor egy botos bácsit is csak úgy sikerült megelőzni, hogy ő megállt közben :)

chardonnay
 
 


Pocok, üdv újra "itthon"! :) Tök jó, hogy ilyen gyorsan meglett a babó, az meg különösen, hogy ennyi tejed van már az elejétől a császár ellenére is! Gratulálok!


Sztercsi!
Azt álmodtam, hogy Te vagy a következő! :)

chardonnay
 
 


Na, megnéztem a képeket, Pocok nagyon édes a babád! És rájöttem, hogy tegnap láttalak Titeket hazamenni, én vártam épp a ctg-re a lift mellett :)

chardonnay
 
 


Na tessék, most én beszélgetek magamban :)

chardonnay
 
 


Chardonnay
Itt vagyok én is :)
De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én sajna nem láttalak, tudod annyira Kispocakra koncentráltam ;)

Nagyon jó helyen fogsz szülni, hidd el!!!! Bármi problémád van bárkihez fordulj bizalommal! Ha vannak kérdéseid írd meg nyugodtan!!!
pocok001
 
 


Hahó! :D

Pocok,
üdv itthon! :D

Aggódom Eszti miatt :roll: de ügyes Csajszi, reméljük, hamar túllesz most már!

Nálunk megvolt az első sírós éjszaka, de nem hisztizett, hanem látszott, hogy fáj a pocija. Pedig büfizett is...mikor hazajöttünk, kiütöttem szegényt a laktoherb teával, erről védőnő lebeszélt. Tegnap este nagy pohár tejet ittam, úgy tűnik, ezt se szeressük :roll:

Ezt a linket kaptam a másik topic-omban,
http://www.lll.hu/node/9

tillidian
 
 


Pocok, megértelek, én is a babádat lestem :D

chardonnay
 
 


Pocok: énis meglestem a kisbabádat, nagyon édes :) Gratulálok hozzá :lol:

Tilli: Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,Képeket kérünk!,

Szia Char!!!!!!
Bobókám megjöttél?
Társaim, hol vagytok?
anyabebi
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
éjjel csak 1x kelt Barni!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))
fél 3-kor utána meg fél 8-kor!!!!!!!!!
most alszik.....:)

Eszti hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pocok valami tüneményes a lányod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Esztinek délelőtt feltették a zselét, mert a ballon nem vált be, most vannak perces fájásai, készítik elő és mennek a szülőszobára.

Judit

jucicuki
 
 


Eszti
Megy a drukk!!!!!!!!!!!!

Nitácska, Anyabébi, Chardonnay!
Köszönjük :)
pocok001
 
 


Most estünk haza, csak egy nagyon gyors helyzetjelentés, mert éhen halunk, és még valamit össze kell dobnom gyorsan. :roll: :roll:

Eszti írt sms-t 10 óra körül, hogy a ballontól nem tágult semmit, így ma megpróbálják zselével. És hogy 17-en voltak ma reggel a szülőszobában. :D

Nálunk nst-n, dokinál minden ok. Az új "sorszámom": 2111-es. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Szombaton újra nst, és hétfőtöl minden nap nst meg vizsgálat.

Na most megyek, majd később jelentkezem és akkor reagálok is. :wink:
bobóbaba
 
 


Eszti hajrá.hamarosan babázol!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Bobó örülök hogy inden oké..de KEVIN KIFELÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


halihó!

Sorstársam, Anyabébi, én vagyok, csak elnyaltam a gőztisztítóval és kicsit átrendeztem a házat, hogy a folyósóra tudjuk majd rakni a babakocsit...apa jól lebaszarintott, amikor meglátta, hogy mit műveltem délelőtt. Mondtam neki, hogy talán ettől előbújik a fia...erre: "ezt a hülyeséget megint a faluban mondta valami javasasszony, vagy mi???" :D :D :D

Pocok - üdv otthon :D Nagyon ügyi a kis "szopibajnok", csak így tovább :wink:

Őzi, köszi a szurkolást a hátvéd csapatnak :roll:

Char - botos bácsit utolérni már nagy teljesítmény :P :P :P
Én Zeuszkámon veszem észre, hogy halálra unja már a tempómat, amikor megyünk hátra a kennelhez enni, akkor tizenkétszer megáll és hátranéz, hogy ott csoszogok-e még és odaérek-e valaha a kajájával :D

Nita - Barnus szuper kiscsávó, gratula az 1x keléshez!

Tilli - szegény Lencsibaba...ez a hasfájás olyan alattomos dolog...valamelyikőtök írta pár oldallal előrébb, hogy a lactoherb-et csak nagyon higítva szabad inni...?

Eszti - banyek, szegényt jól megkínozzák...Toffee, most már add meg magad, és bújjjjjjjjjál kiiiiiiii!

17en a szülőszobán??? A melegfront kezdődő hatása??? Ugye-ugye!!! :wink:

Cosmic - semmi hír?

Bobó, gratula az új sorszámhoz :-) Akkor te leszel a következő szerintem.

Nektek nem úgy tűnik, hogy nagyobb arányban jönnek a babák császárral az elmúlt időszakban?

Kép
kkia
 
 


Bébinyuszi nagyon-nagy gratula a kis Dávidkához, sok boldogságot!

Betty, szívből gratulálok a pici lányodhoz, nagyon sok boldogságot kívánok!


ESZTI megy a drukk!+++
Bakker nem lehet egyszerű.
hajnalocska
 
 


Sziasztok lányok.
Próbáltam vissza olvasni amíg nem voltam ,és reagálni a dolgokra,de egyszerűen lehetetlen.
Elsősorban engedjétek meg ,hogy utólagosan is gratuláljak minden új anyukának.Sok boldogságot a picikhez és sok sok tejcsit.
Próbálok bekapcsolódni vissza hozzátok amennyire időm engedi.
A héten még itt van Anyukám aki mindenben segít.Gyakorlatilag csak a babával kell foglalkoznom és pihennem.
Ma reggelre megint belázasodtam és nemtudom mitől lehet.Kezdek kétségbe esni.
Kisfiam nagyon jó baba eszik alszik.Egyenlőre.Lehet,hogy szopizás után lekellene fejnem a maradék tejcsit,mert attól megy fel a lázam,hogy már sok?Valaki tud hozzászólni?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Itt vagyok, csak takarítgattam egy kicsit.

Szegény Eszti! Toffee!!! KIFELÉ!!!!
17-en? Csak mi tartjuk magunkat? :wink:

Hű, Bobó, úgy tűnik tényleg Te jössz! Lehet h át kéne írnom a vonalzóm? :wink: :lol:

Kkia, én is épp ma néztem a tabliban, hogy megszaporodtak a császárok.
És pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy ne vegye ki most már a kezemből a cuccot, mert lassan úgyis direkt elkezdek emelgetni, hátha a kisasszony ért a célzásból :wink:

chardonnay
 
 


kicsike1 írta:Ma reggelre megint belázasodtam és nemtudom mitől lehet.Kezdek kétségbe esni.
Kisfiam nagyon jó baba eszik alszik.Egyenlőre.Lehet,hogy szopizás után lekellene fejnem a maradék tejcsit,mert attól megy fel a lázam,hogy már sok?Valaki tud hozzászólni?

Kicsike!
Az első héten én is lefejtem a maradék tejet. Nem tudom hogy lehet-e összefüggés a lázzal, de megkönnyebbülés volt. És most van elég tejem. Néha még éjszaka is megcsináltam, ha már szét akart durranni a cicim. Most már pont jó, Milán nagyjából annyit eszik, amennyi tej van. Szerintem inkább fejd le, amit meghagyott, hátha nem fogsz belázasodni.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Bébinyuszi, Betty sok boldogságot nektek![color=red][/color]

Baba nyűglődik a kezemben, így elég nehéz írnom.

Lemaradtam volna? Miért kell Esztinek ballon és zselé? Miért nem várták meg, hogy magától induljon a dolog? :shock:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Kkia tényleg óvatosan...1x ugyis kibujik a fiad!!!!!:)))
amior én szültem rajtam kívűl még 11-en szültek......

Kicsike a melled miatt lázasodsz,vigyázz ám...fejjél szépen minden szopi után!!!!!de csak azt a melled amelyikből a baba evett....ezt a szülésznőm mondta....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Mamik és Hátvédek!

nagyon nyugis napokat élünk át, közben csendben hurkásodik a kiscsaj - tegnap egész elszörnyedtem milyen vaskos lába lett suttyomban... De rá is kellett gyúrnom a tejkérdésre, mert volt pár nap, amikor neccesen volt elég neki. Úgyhogy lakto teát nyomok plusz homeót... Eddig bevált.

Először is:
Betty, Bébinyuszi – sok sok boldogságot Nektek és a kis babóknak!

Pattogó
Örülök, hogy ilyen szuper minden otthon! Bencus igazi szerelemgyerek ezek szerint... :lol:

Kkia
Ex-nejekre szabad morogni... sőt... (én csak tudom...)

Csibe (és többi mami)
Szorulás esetén a legtutibb – legalábbis nekem bevált – napi 2-3 bögre kamillatea (mármint nekem). Mondjuk ez az egy tea van, amit utálok (még a nyomorék málnalevél tea is jobban ízlett), de bevált. Azóta nincs probléma Szonja emésztésével!

Kkia, Anyabébi – osztom Csibe véleményét... Nem eccerű így se, de már nem tenném vissza a kiscsajt a pocakba... Ez a feeling megvan a hordozókendőben is, azzal az előnnyel, hogy bármikor lecsatolhatom... :lol:

Őzi
Igen, nem panaszkodom most (KOPP KOPP KOPP), pedig kicsit el van dugulva az orra és olyan hangokat ad ki, mint egy részeges bakter... de nem balhézik, tök aranyos.

Pocok
Klassz, hogy végül is gyorsan zárult a szülés! További sok sikert a szopibajnoknak!!!

Eszti!!! Hajrá!!! a kis Toffee nagyon nem akar kijönni erre a világra... :roll:

Kicsike
Ha lázad van, fejd le a maradék tejet mindenképpen. Továbbá van egy jó homeós cucc erre az esetre: Belladonna a neve (9 ch).

Kép
szilveeaa
 
 


Tesó beöntést kap és repesztik a burkot, talán már nincs sok hátra

jucicuki
 
 


szilveeaa írta:Őzi
Igen, nem panaszkodom most (KOPP KOPP KOPP), pedig kicsit el van dugulva az orra és olyan hangokat ad ki, mint egy részeges bakter... de nem balhézik, tök aranyos.

:lol: :lol: :lol:
Totál vicces, hogy milyen hangokat tudnak kiadni. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szia Till!
Sajnálom az éjszakát... Sajnos nekem is volt részem benne, én hülye jegesteát ittam, nem keveset...
Képeket kérünk szépen és infókat!
pocok001
 
 


Bekukk :P

ESZTI, HÚZZ BELE!!!!!!!! Jucicuki, köszi a hírt!

Anyabébi,
nem tudok feltölteni képet, órák óta vacakolok :roll: :evil: Meg kell várnom Apát... :?

Bobó,
ezek már jó méhszáj méretek :D

Nekünk az extra virrasztós éjjl etán ilyen a nappalunk is :shock: gyakorlatilag 11.45 óta 3x 10 percet aludt a lány :roll:
Egyre jobban tudok mindent fél kézzel 8)

tillidian
 
 


Szia Mindenki!!

Képzeljétek, ma voltunk doktornéninél az 1 hónapos vizsgálaton. KisHercegem nőtt 4cm-t és hízott 1300g-ot!! így most 52 cm és 3940g! :D :P :D

Megfigyeltétek, hogy nem csak hogy a császárok szaporodtak meg, hanem a "bonyolult" szülések is?? Az elején csak azt olvastam, hogy pikk-pakk megvolt a bébi, most meg... kb. én kezdtem a sort a közel 18órás "szenvedéssel"... És azóta egyre egyre csak nehezebben jönnek azok a babók. Mitől lehet...??!!???

Lili

Kép
édi16
 
 


Sziasztok!

Minden igyekezetem ellenére, nem jutok ide mindennap :cry:
Gondolom, ezzel naem vagyok egyedül :wink:
Vendég
 


Betty, Bébinyuszi
Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: