Új privát üzeneted érkezett!

Kép
bobóbaba
 
 


Jaj de jó Sztercsi! A síróst nem azért küldtem, mert vagy, hanem mert azt hittem, hogy még mindig sehol senki.
bobóbaba
 
 


Ne sírj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
Vendég
 

 
 

Gondoltam :)

Olyan fura mi? Sehol senki!
Vendég
 


hello CSAJOK,

még mindig nem bírtam visszaolvasni.... :cry:

DE: GRATULA SZISZKÓNAK, ZSRITNEK ÉS BÉBINYUSZINAK!
Drukkok BETTYnek!!!!

dobok Teomról képeket gmail-re.

Nálunk annyi, h tennapelőtt megfájdult a búrám, oszt egyre ment fel a a vérnyomim. Tegnap este a kórházban kötöttünk ki :o , ma reggel rámakasztottak egy 24 órás mérőt. Már csak ez kellett. Holnap viszem vissza. :roll: De folyamatosan 150/100 körül van. A szülész meg csak kamillázik, h mi a szar ez, mert ahhoz már távol a szülés, h azzal kapcsolatos legyen -mondta!! :evil:

A gyermek egész nap eszik-alszik, éjjel viszont ordít... tralllalalalalallllllaaaaaaaa :wink: :wink:

Kép
screen
 
 


ja és a héten itten van anyósom. jippppijáááááéééé!!!! 8) 8)

Kép
screen
 
 


Bocsi, csak közben gyorsan leszedtem a ruhákat a szárogatóról, meg bedobtam a gépbe a törölközőket. Asszem mára ennyi elég is lesz az aktivitásból... :roll: :roll:
Igen, baromira furcsa, hogy sehol senki. De hamarosan majd már mi sem érünk rá itt lebzselni. :wink: :D

Screen: Vérnyomás monnyon le!!! :evil: :evil: Sajnálom, hogy Teo éjjel ordít, viszont nézd a jó oldalát: napközben csendben van. Neked is akkor kell pihenned. :wink: :D
bobóbaba
 
 


Jaj, csináltattam Apájával szalonnás-tojást. És úgy hallom kész is van. :D :D Megyek benyomom, aztán ha nem kap el a kajakóma, akkor jövök. :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


én is vaok csajok........egyik kéz babakocsit ringat, a másik ír :D

screen, néztem a fotókat, Teo már most szívdogleszto pasi, el vagyok tole ájulva teljesen :wink:
ginuska
 
 


Esztinek öt perces fájásai vannak, de még "csak" 20-30 mpesek. A dnő szerint bármi lehet, abba is maradhat még. Jó lenne, ha hosszabbodnának, bár már nem felhőtlen a mosolya...

Szorítsatok!

Judit

jucicuki
 
 


Köszi Juci! Drukkolok Esztinek!
Vendég
 


Teo de tündéri és már mekkorát nőtt!!!!
Vendég
 


Asszem erőt veszek magamon és szellőztetem a buksim kicsit. Be vagyok már savanyodva a lakásba.......

Este benézek Anyabebi, Kkia és Char eredményéért és persze Betty és Cosmic híréért!

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Hellóka!

Gyorsban vagyok aztán eldöcögök a könyvtárba, este jövök bővebben.

Szóval: CTG csodálatos, mindenkinek ilyet kéne produkálni (magyarul minden rendben nem szülünk :()
Aztán doki késik 2 órát, százezren nála, nekem UH kell meg Flow. + rászóltam vizsgáljon is meg mert pénteken szülni akarok :mrgreen:
Megis vizsgált könyékig, ujjnyi külső, ceruzányi belső méhszáj.
És a legszebb a gyerekem koponyavégű lett!!!!!!
Ugye ugye homobogyó? :)

BPD:94 mm
FL:72 mm
AC: 333 mm

Puszi, este jövök. :)
B.
anyabebi
 
 


Sziasztok!

[[color=blue]b]Bébinyuszi!Gratulálok a kisfiad érkezéséhez![/b][/cote

teszek képet a gmailre

bocsi,de félkezes vagyok

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hello lányok!

Kedves Sorstársaim, én is megvagyok. CTG-nk tökéletes, fájás nulla, viszont a vizsgálat k...vára fájt (Anyabébi, mi szintén 2 óra várakozás a dokira), de doki szerint méhszáj zárt, baba fent...
Ja és a vérnyomásom megy fel, fáj is a fejem rendesen. És a gyűrűimet is kezdem kinőni...

Hétfőn kell menjünk legközelebb, ha addig nem hat a melegfront.
Ja, ugye doki mondta, hogy péntektől vasárnapig ne szüljek, majd hétfőtől szerdáig a szülésznőm nem lesz. Frankó...akkor mikor szüljek? Karácsonykor talán???

Ja, és a férjem is jól felidegesített. Jövő héten egyedül megyek, inkább araszolok egyedül, mint hogy még az ő morgását is hallgassam. Utálja a dugót, utál várni és neki is fájt a feje. De aztán a kisoroszlán szívdobogása lenyugtatta :)

Viszont megnéztük a szülészeti osztályt, a szobákat, a csecsemőosztályra is bekukkantottunk (üres volt...). Alig van kismama most...A nővérék nagyon kedvesek voltak, éppen csomagoltak össze egy babát-mamát hazaútra, tök meghatóan búcsúzkodtak :roll:

És kedves már babázó anyukák: tök jó olvasni a soraitokat. Ahogy látom, ahány ház, annyi tejci és annyi alvás...Már nagyon szeretnénk mi is megosztani az ezirányú tapasztalatainkat :wink:

Eszti
- hajrá!!!!! Szerintem lesz ebből még ma kiscsaj! :wink: :D

Betty már biztosan babázik...és talán Cosmic is :roll:

Kép
kkia
 
 


Anyabébi, őurasága befordult??? Azanyja! Gratula :wink:

Bébinyuszi, sok szeretettel gratulálok a pici fiúhoz!

Kép
kkia
 
 


Csajok, ma is csodás napunk volt, annak ellenére, hogy nem látogattam el semmilyen hipermarketbe (ja, azt tegnap elfelejtettem, hogy nem ám kismama farmerben mentem, hanem régiben, igaz az a létező legnagyobb méretű gatyám...). Szóval: kiscsaj éjféltől fél hétig húzta a lóbőrt, utána szopi, majd még tízig aludtunk... Kéjmámor!!!

és ami nekem tutira bejött, az a hordozókendő! Ma délelőtt magamra szereltem a gyermeket és tudtam enni, kicsit pakolni, takarítgatni, ő meg eleinte nézelődött, aztán beauldt és úgy maradt három órán át... A hátulütője nyilván ugyanaz, mint a felvevés sírás esetén kérdésnél: ha megszokja, hogy állandóan rajtam van, le se lehet majd vakarni, de majd igyekszem valami arany középutat találni.


Édi
Nálunk is volt ilyen felbolydulós időszak – sztem nem érdemes keresni a miértjét, túl kell élni, aztán lesz jobb. Nekünk már három-négy napja béke van hála a jó égnek...
Szopi: én iszom teát is (Fitolac), meg elkezdtem megint szedni homeos bogyót, mert a kiscsaj iszonyat mennyit eszik... Urtica Urens, 5ch, napi kétszer 5 bogyó... A kórházban is szedtem, persze nem tudom ettől-e, de lett tejem a harmadik napra. Ártani biztos nem árt.

Ginuska
Teszkó, mi?! Látom, ez a tuti program, mondjuk te még megfejelted egy gyógyszertárral is!!! Amúgy nálunk is hasonló a napirend mint nálatok. Tegnap és ma érdekes módon 4 óránként ébredt és evett, de eddig nálunk is 2-3 órák voltak. Ja, és Szonja is kevesebbet alszik, mint az elején...

Csibe
Dunapart...!!!! Na, arról még csak álmodozok... Bár most háromnapos hétvége lesz, lehet, hogy mi is elnézünk valamerre, ami nem teszkó...

Screen,
Jobbulást a búrádnak! Mondjuk az éjszakai ordítás anyóssal tetézve pont elég, hogy az egekben legyen az ember vérnyomása...

Anyabébi
Gratula!!! Hogy érted el, hogy a Kenéz gyerek megforduljon? Én még a Verdás lámpánál vagyok lemaradva... Homeós bogyót szedtél a fordulásra??? :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Hahó!!!

Tamara, Teó: gyönyörű, szép babák Kép

Tilli: má megbocsáss, de tegnapra képeket ígértél!!!!!

Kkia: jaja befordult, kétszer is rákérdeztem. Hogy miért nem éreztem azt nemtom.

Mosthogy megvizsgált a bácsi, olykor belegörcsöl a hasamalja viszont a gyerek baromira mocorog, ilyenkor mi van?

Szilveeaa: a pulsatilla-t ajánlotta a védőnő. Vesztenivalóm nincs alapon be is szedtem :mrgreen:
anyabebi
 
 


Esztinek drukkolunk természetesen!!! :D :D :D

Anyabébi: Gratulálok kisfiad befordulásához, és a jó eredményekhez! :wink: Aztat én nem tudom neked megmondani, hogy ilyenkor mi van... :roll: :roll: De felőlem mennyé szűni!!! :lol: :lol:

Kkia: Örülök, hogy a Te eredményeid is rendben vannak! :wink: :D

Én holnap megyek nst-re meg dokihoz, de szerintem úgysem lesz semmi változás... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Eszti!!! Szorítunk!!! Szülllyéééé!!!!!!!!!![/b]
anyabebi
 
 


Ja, és mielőtt elfelejteném a hülye fejemmel: itt egy kép Sziszkó Martinjáról:
Kép
Úgy néz ki, hogy pénteken mehetnek haza. Nagyon szépen köszöni mindenkinek a gratulációkat, és mindenki puszil.
:D
bobóbaba
 
 


Csilla! Én megmondtam pénteken szülök!!!
Te is mond meg!!!
Ne legyél puding!!!!
anyabebi
 
 


Jólvanna!!!!!!!!!! Akkor pénteken tessék szűűűni!!!
bobóbaba
 
 


"Jelentem megszülettem kb 14.00-kor egészségesen, 3750 gr.-al!!! anyu,apu és nagytesom nagyon nagyon boldogok!! Mariangela Roussinou"

ITT IS HATALMAS GRATULA BETTYÉKNEK, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKIK!! :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


BobóCsilla!

Zsrit Zoéjáról küldök képet dobd fel lécci a gmailra (gondolom ide nem akarná)
Pussz
anyabebi
 
 


Betty hatalmas gratula! Mariangela Isten hozott itt a nagyvilágban! Sok boldogságot, és sok-sok tejcit Nektek!!!
bobóbaba
 
 


Oké, már teszem is. :D
bobóbaba
 
 


Zsrit Zoéjának a fényképe gmailen az Ő albumában! :D :D :D Nagyon szép kislány!!!
bobóbaba
 
 


Apppám! olyan vagy mint a villám :) :mrgreen:
Köszcsi :)

Bettyéknek sok puszi és nagggyon nagy gratula :)
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Apppám! olyan vagy mint a villám :) :mrgreen:
Köszcsi :)


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D :D
bobóbaba
 
 


BÉBINYUSZIÉKNAK IS HATALMAS GRATULA DÁVIDHOZ, NEKIK IS JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!! :lol: :lol: :lol:

Kép




Csajok
Köszönjük a hasfájás részvéteket. :oops:

itt nem igazán tudom, hogy van-e valamilyen szer hasfájás ellen babáknak, de anyuék ha jönnek, hozatok velük, ha kapok ötletet, hogy milyet érdemes! :wink:
Vendég
 


Átalakultunk Bobó és Bébi chatszobává :mrgreen:
De legalább mi elvagyunk :)
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Átalakultunk Bobó és Bébi chatszobává :mrgreen:
De legalább mi elvagyunk :)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Betty! Gratulálok a kislányodhoz!

Csilla, Anyabebi! Na szóval pénteket vmiért nem akarom, bár a doki azt (AUUUUU, mit csinál az én kis Törpöm?-ez nagyon erős görcs volt.
Na de ne most, Apa kick box edzésen van!!!!!!!!!!!!!!!!!) mondta, hogy amíg mások robbantgatnak, addíg mi szülünk. Ja, de Pénteken kezdik a térkövezést és még szombat is dolgoznak....de Apa el tud onnan jönni, csak a segít a szakembernek (így occsóbb lesz). Inkább SZOMBATOT mondom, csak hogy csatlakozzam!!!!!!
Vendég
 


Áhh, tőlem sem szabadultok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!!!!!
Vendég
 


anyabebi
 
 


Anyabebi!
Fogjuk rá a homeós bogyókra, de legalább MEGFORDULT!!!!!!!!!!!

Kkia!
Örülök a jó eredménynek! Ennek is kell ám, mégha semmi összehúzódás nincs. :( A férjed kezet foghat az enyémmel. Nekünk az a szerencsénk, a kórházhoz közel van a Praktiker, Baumax, így elküldöm csavarogni, aztán csörrentem, ha végeztünk.

HOLNAP NST-re megyek én is 12-re! Nem volt reggelre időpont :evil:

Jaj, de szép baba a kis MArtin!

Nézem a kis Zoét is mindjárt!
Vendég
 


gyönyörű Martin baba!!!!!!!!!!!!
Betti gratula Mariangelához!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica!
És ha Anyabebi által javasoltak végképp nem válnak be(na ezek tényleg be szoktak-én ezt hallottam már sok kismamitól :oops: ), akkor jöhet a borostyánnyaklánc. Legalább 5 kisbabáról tudok, akinek ez is van. És vannak köztük kisfiúk is!
Vendég
 


Sztercsi: Szerintem ő is kick-boxozik.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Most írt Eszti, hogy dél óta 5 perces fájásai vannak, és nemrég elment egy kevés kis magzatvíz a ballonon keresztül, úgyhogy várnak.
Kép
bobóbaba
 
 


Erős kiscsaj lesz a druszám, azaz Sophia Eszter! Az anyukája is az!



Kép

Csilla! Köszi a hírt!

NEm boxolt, hanem görcs volt, de eléggé fájdalmas. Azóta semmi. :(
Vendég
 


Sziasztok, megjöttem!

Esztinek drukkolok ezerrel!!! ++++++++++++++++++++++++ (ez a ballonos tágítás még mindig elég rosszul hangzik :( )

Betty, Bébinyuszi! Gratulálok a babákhoz! Sok-sok boldogságot!!!


Anyabébi! Szuper, hogy megfordult a babód!!!

CTG-n némi méhösszehúzódás kimutatható, de még nem szülünk, baba jól érzi magát. Egyéb vizsgálat nekem nem volt, jövő hétfőn megyek én is újra, ha addig nem szülök, de nagyon remélem... És mi is most néztük meg a szülőszobákat, csecsemőosztályt, kórtermeket, és szintén tök üres volt az egész :)

A babák gyönyörűek!

chardonnay
 
 


Na akkor most kell menni szülni, mikor nincs telt ház!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


És képzeljétek: ma végre összeraktam a kórházi cuccom, és hazafele bevásároltunk egy csomó kaját, meg sportitalt, szintén a szüléshez. Meg egy tündéri sapit is, mert rájöttem, hogy ilyen hidegre nincs a babcimnak sapkája a hazajövetelhez. Szóval most már tényleg minden készen áll!
Igaz, tegnap még kaptam egy zsák gyönyörű babaruhát, amit még moshatok, meg vasalhatok, de azért az már ráér, anélkül is van mit ráadjak :)

chardonnay
 
 


Bizony! Legjobb lett volna már ottmaradni, de hiába beszélek ennek a gyereknek, mint a falra hányt borsó :wink:

chardonnay
 
 


Óóóóóóóóó, ilyen még nem történt velem, bocs Anyabébi! :roll:

chardonnay
 
 


Tényleg jó az a sportital??????????????


[b]Char![/b
]Eddíg nem voltál összepakolva? Akkor ma mész is szülni, ha már kész vagy? :wink: :wink: :wink:

Hol vannak a többiek????
Vendég
 


Anyabébi,Sztercsi
köszönöm nektek, mondom is anyunak :D

ESZTI +++++++++++++++++++


Sztercsikém
azért nem vagy benne a babás anyukák adatai nevű tábliban mert még nem született meg a babád! :D de amint megszülsz, te is átkerülsz oda! :wink:


COSMIC?:roll:
Vendég
 


De akkor a Sziszkó is benne volt azt hiszem és akkor még nem szült... Kép

Köszi! Imádlak!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: