Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi: Persze, hogy hiányzol nekünk!!! :wink: :D Charlotte édes lehetett, ahogy kijelentette, hogy már unja az állandó sírást! :D :D Nagyon sajnálom, hogy Alex ennyire hasfájós! :(

Zanikó: Jó, hogy újra otthon, meg itt!!! :wink: :D Panninak nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!
bobóbaba
 
 


Sziasztok itt vagyok (Bobókám :))!

Megjöttünk. Mamám névnapja volt 15-én és ma lelibbentünk ebédelni :), aztán meg elmentünk cipőért a gyereknek (meg nekem, meg apának :oops: ). Hát a választékon nem vagyok elájulva, 2 féle volt amiből volt is méret a gyereknek, de megmondtam nem szaladgálok már, mert egyrészt nincs idő már, babával nem megyünk amúgy meg elbenzinezünk annyit, hogy így tökmindegy. Gyerek választott, tetszik neki, bele tud bújni úgyhogy örülök, hogy kaptunk :).
Ja! a mama mivel névnapja volt ugye, a javaslatomra csinált Somlóit :lol: , hát ne tudjátok meg. Betoltam a húslevest, rántotthusit, k.pürét gyümiszósszal meg somlóit és most hazafelé még betértem, hogy tudjon csomagolni nekem itthonra is. (somlóit)
Ha már lúd legyen kövér, a múlt héten úgysenem híztam :mrgreen:

Char: benne vagyok a melegfronti hatásban, sőt erre gyúrok!!!! :shock:
Sziszkóéknak: gratula Martinhoz!!!!!
Eszterkém, Betty, Cosmic: holnap már babáztok!! Irigy-irigy és soksok drukk!!!!!!!
Moncsi barátné: ippen ma gondoltam rád, hogy te is kevesebbet tudsz jönni ahogy minden babás :cry: , de ez az élet rendje!!!! És igen hiányozol nekünk!!!!
anyabebi
 
 


Paris Eszti!!!
Zsriti üzeni neked, hogy nagyon, nagyon drukkol holnap!!!!
anyabebi
 
 

 
 

Hajni
miért van ez a szigorú evési rendszer? :roll: látogatók. :evil: én megmondtam volna, hogy kívül tágasabb, még legalább 1 hétig! :evil: a Párod nem szólt rájuk, mégis csak az ő családja? :roll:

Pantika nagyon édii!! :lol: hozzájárulsz ahhoz, hogy bekerüljön a nyilvános babatablóba?

egyébként igaza van Csibének, minél kevesebb a tej, annál többet kell erőltetni a cicire, mert ha nyüstölitek, akkor jobban megindul a tejtermelés!
:wink:

Anikó
Welcome home! :wink:
Kérünk képet Tamiról! :wink:

Csilla
köszönöm aranyos vagy! :oops: olyan dumái vannak a kiscsajnak, imádom!! :lol:

Anyabebi
neked is köszi :oops: nem semmi étlap, amit végigettél! :lol: de jól tetted, használd is ki! :wink:
Vendég
 


HŰHA!!!!!

[Sziszkó! Óriási Gratuláció Martinhoz!
Zsrit! Neked is nagy Gratuláció Zoéhoz!


Sok tejcit kívánok!


Mondtam én, hogy Sziszkó korábban fog szülni!!!!!!!!!

Drága Betty!
Ne sírass meg minket! És tényleg ne búcsúzz! Mert ez úgy hangzott! Holnap gondolok rád!

Eszti!
Kitartás csajszi! Nagyon erős vagy! Gondolok rád reggel 7 kor!!!!

Pattogó!
A te drága kisfiad milyen édes lehetett a köldökzsinórral a kezében. De kár, hogy nem fotóztátok le.
Én is szeretném a fájásaimat ilyen lazán felfogni!!!!
Vendég
 


Anyabebi!
Én is somlóit ettem, igaz dobozosat és hadd ne mondjam....mennyire irigyellek, hogy te házit ettél.

Szóval hányan is maradtunk??????
Vendég
 


Sztercsi
tábli az előző oldalon, és azon megnézheted, hogy hányan maradtatok! :wink:
Vendég
 


Nyuszifül?
Gnemoni?
Bébinyuszi?
Gmelcsi?

Róluk régen hallottam!

Akkor ha a Hétfői szűlőket nem számolom, akkor 9.
Vendég
 


Köszi Monica!
Vendég
 


Cosmic! Neked is szorítok holnap!
Vendég
 


Sztercsi!
Igen mi 5-en (az állandóak).
Gmelcsi, nyuszifül :arrow: rájuk én nem is emlékszem.
Bébinyuszi mintha kh-ba lenne mert beindult neki, úgy emlékszem, Gnemoni szintén de azóta sincs róluk hír!!!!!

Úgyhogy sztem öten vagyunk!
MELEGFRONT!!!! Öten szüljünk egyszerre :)
anyabebi
 
 


Nyuszifül sztem már megszült :roll:
Móniról utcsó infó az volt, hogy kórházban van, és várják, hogy Laura magától elinduljon
Bébinyuszit valamelyik nap császározták nem? nincs infó róla? :roll:
Melcsi pedig ezer éve nem jelentkezett! :roll:
Vendég
 


Moncsi imádlak!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Egyszerre!!!!!!!! :)
anyabebi
 
 


Szia Lányok!

Miután jól kibőgtem magam délelőtt az új babahíreken, na meg Eszti esküvői zenéjén és Betty "búcsúzkodásán", egészen megbékéltem a "sorsommal". Babcika ma egész nap kedvesen-finoman rugizott odabent, mintha csak vígasztalni akarna.

Szóval lányok, akik még maradtunk, részemről OK a szerda vagy csütörtök, hajrá melegfront 8) 8) 8)

Reggel megyünk ctg-re, aztán majd jövök.

Eszti, Betty, Cosmic - legyetek nagyon ügyesek holnap, szorítani fogunk! És várjuk a híreket!

Pussssssz!

Kép
kkia
 
 


Nyugi lányok, úgyis én leszek az utolsó!!! :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


És a vonalzómat is átírtam ennek megfelelően! :wink: :wink:
bobóbaba
 
 


Csilla - persze, már jó lenne túllenni rajta és babázni, de azért nem versenyzünk :wink: Babcikák tudják most már, hogy ideje lenne kibújni :roll:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok itt megnézhetitek Martinkámat.




www.videa.hu a keresőbe pedig:
Holenik Martin Gergő

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike: Tündéri!!! :D :D :D Nálam a cumizós kép viszi a pálmát... :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


Kicsike
Martin baba is gyönyörűű! :lol:
szedtem ki belőle képet a babatablóhoz! :oops: :wink:
Vendég
 


Eszti, Betty, Cosmic drukkok holnapra!!!

Én ma, közel háromhetes szobafogság után ellátogattam a Tescóba és elvarázsoltan, boldogan bolyongtam a polcok között, élveztem a zenét, az embereket - érdekes, régebben nem tnt fel, hogy ennyire szuper a hely... :lol: Kicsi lány is élvezte, aludt végig... Fergeteges nap volt...!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Ginuska igen......eszik,alszik néha nézelődik.....meg néha van kis sírás.....

Szilveaaa sajna Barnika tápos csirke.....nincs tejem....:(
amugy én keményen tartom a 4 óránkénti etetéseket.....de ha megenyhülök akkor 3 és fél óránként...előbb nem.....így már van napirendünk is....
meg az elejétől kezdve adom az INFACOLT!!!!

Őzike éjjel 2x kel..a második evés már igazából reggel van........
Máté egyáltalán nem féltékeny.......imádja Barnit!!!:)))

Csibe akkor csak halásztelekre jöjjön a hó.....szigethalmot kerülje el:))))))

Till isten hozott ujra köztünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))

Datolya gratulálok a kisfiadhoz!!!!!!!!!!!:))))))
szép méretekkel rendelkezik!!!!!!!!!!

Zsrit én láttam ilyet hogy nem kap levegőt a gyerekem.....Barni csinálta ezt mielőtt haza jöttünk a korházból.....valai nyk került a légutakba és lilut már...ugy rohantam vele a
nővérekhez hogy segítsenek.......gondolhatod azóta ha félrenyel jól hátba vergetem.......
nincs trükköm Barnihoz....csak kicsit szemét vagyok......sokan elitélnek érte hogy nem babusgatom,,hagyom sírni meg ilyenek......
Gratulálok a kis Zoéhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))

Screen oolyan jót nevettem ezen.....
"(egy szülőszobát kaptam, ahol kihúztam reggelig, hááááát fasza volt, körülöttem 15-en megszültek ordítva, felsírtak a kisbabák és meg egy gumikukival a lábam között nyomattam..)"

Pattogo jót kacagtam..../tudom nem kéne/
"Azon gondoloztam közben, hogy ha megszülök bemegyek a polgármesterhez és a torkára lépek finoman, hogy nagyon gyorsan csináltassa meg az utat"

Monica 1 hós adatok:3700 gramm és 54 cm!!!!

Nyuszifül már megszült......otthon vannak....amint tud jön majd!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi
shoppingért irigy-irigy! mi még egy jó hétig nem megyünk sehova! :roll:

Nita
szépen gyarapszik Barni! :wink:
egyáltalán nem vagy szemét! én se kapdosom fel Alexet állandóan!sőt!ha lerakom aludni napközben, mindig hisztizik, de hagyom, és egy idő után abbahagyja, mert megunja, és elalszik!
Charlottenal és ezt csináltam, és nem lett lelkileg sérült! :wink:

gondoltam, hogy Nyuszifül megszült már! valami adatok vannak?

NYUSZIFÜL HATALMAS GRATULA NEKTEK BENJÁMINHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET, ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörű Martin baba, és nagyon ügyi vagy, hogy ilyet tudtál csinálni!! :P

Hatalmas gratula az újdonsült anyukáknak!! :)
Remélem mindenki jól van, anyukák-babák.

Tejci: Nekem már alig-alig van... :( Sajnos kezdetekben sem volt annyi, amennyi elég lett volna, de akkor azért jobb volt a helyzet. Hiába nyüstöltem, próbálkoztunk... Mára már nagyon kevés van, mondhatni hogy csak nasinak jó. De amíg van akármennyi is, azt megkapja mindig.
Szóval mi is tápszerezünk.
Kende 2,5-3 óránként eszik. Illetve éjszaka 2szer kel fel, így összesen 7szer eszik egy nap.
Hogy lehet tartani a 4 óránkénti evést??? Illetve mikortól kéne neki 4 óránként ennie? Kende nagyon tud ordítani a kajáért, nekem nincs szívem hagyni őt, úgyhogy csak reménykedek, hogy minél hamarabb átáll, hogy kevesebbszer eszik, és akkor én is többet tudok aludni majd.

Most már második napja megvan bolondulva valamiért. Felborult minden, össze vissza kel fel, és eszik... Nincs valakinek ötlete hogy mitől lehet ez, illetve hogy hogy lehetne visszaállni??

Lili

Kép
édi16
 
 


Zsritnek és Sziszkónak szívbol gratulálok a bébikhez! :D

Nyuszifulnek és Kopeenak is minden jót kivánok!

Eszti, Cosmic
és Betty, ha még olvassátok, holnap drukkolok nektek és gondolok rátok! +++++++++++++++++++ :wink:

Nekunk még nincs napirendunk, de pár napja nálunk is kb. 3 óránként van etetés. (elotte gyakrabban volt, akár óránként is, ahogy a baba kérte)
Viszont sokszor elofordul, hogy két etetés kozben nem alszik Gina baba, van hogy fél vagy majdnem egész napon keresztul sem, ilyenkor éjjel úgy beájul, hogy eltelik 5-7 óra is,mire felkel! Ami nekunk nagyon jó, de ilyenkor a melleim nekem is bekeményednek, mint a beton és kicsit aggódom, hogy nem baj-e, hogy ilyen hosszú idon keresztul nem kap enni?!
Tejem van elég, olyan napi 40 ml-t szoktam lefejni és tenni mélyhutobe, de nem minden nap......van, hogy lusta vagyok rá :roll:
Egy alkalommal 20-25 percig szoptatok, aztán elveszem tole, mert még mindig érzékenyek a melleim és úgy gondolom ennyi idonek elégnek kellene lennie, hogy jól lakjon.
Ti mennyi ideig szoptattok?

Hasifájás nálunk is van elég gyakran, de szerencsére nem mindennapos! Tegnap vettem a patikában EspumisanL-t és szélcsovet, bekészítettem a dolgokat vészhelyzetre! Eddig az Infacol-t használtuk!

Hajnalocska, már kérdezték a tobbiek is....miért kell betartanod a pontos etetési rendet?
ginuska
 
 


Jó reggelt maradékok :wink: és ráérő kismamik!

Én megyek ma CTG-re, remélem jó híreket kapok gyerekszüléssek kapcsolatban. Kicsit unom már :oops:.
Mostmá énis szülni akarok!
Kórházasoknak drukkolok és irigy vagyok rájuk.

Majd délután benézek. Úgysem fog túlpörögni senki :)

B.
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Bizony, maradékok.....

Bocsi babások, de annyi mindent nem tudok még hozzáfűni a ti hsz-hez, pedig néha szeretnék :oops:

Bobó!
Miért írtad át a vonalzód? Azt hiszem itt páran már úgy beelőztek minket, akik azt mondták, hogy majd a hónap végén....JA!

Kkia!
Áhh! Ne búsulj. Én is néztem nagyot, mikor Sziszkónak elfolyt a magzatvíze. De neki mondták is korábban, hogy mintha nagyobb lenne, előbb jönne. És látod...Csak szegénykét akkor tényleg megszenvedtették! Én is bőgtem Eszti alkotásán :wink: :wink:

Most má én is szülnék....de Apa megmondta, hogy majd a kislánya eldönti Kép

Ugye nem gáz, ha kicsit panaszkodom? Csak egy rövidet! Kép

Hogy csessze meg a köldököm alatt is elrepedt a bőröm :x :x :x Még az a mákom, hogy nem tudom megnézni, csak sasolom meg simogatom. :evil: :evil: :evil:

Köszönöm! Most jobban érzem magam. Eddíg is zebra volt a hátsóm, tudtam, hogy ez lesz, de ....ennyire rosszul érintett.

Pussz!

Sztercsi

Ui: Én ma itt leszek, benézek néha. Tudjátok...egyedüllét, de holnap este még megy, aztán már otthon lesz nagyon sokat, majdnem karácsonyig. Aki gyűjti a szabikat...
Vendég
 


Jó reggelt, életjel! :P

Mennek a drukkok a maiaknak, mindenkinek! Fél kézzel nehéz írni, pedig annyi mindent akarok! Amint tudok jövök! :P

tillidian
 
 


Szilveeaa, ugye mekkora élmény tud lenni még egy snassz teszkó is több hét szobafogság után? :lol: Szerencsére Milánka is szeret autózni, így 1-2 órás kirándulásokat tehetünk már. De a babakocsit is kipróbáltuk már, az is bejön neki, így ha nem vásárolunk, majd babakocsival sétálunk a Duna-partra. Az én kondimnak sem árt néhány kiadós séta. Évek óta ilyenkor kezdtek el futni, a bringán már hideg van, de futás közben akár -20 fok is lehet. Most csak lájtosan adom majd elő, esetleg kilépek séta közben. :D

Nitácska, egy kicsit irigyellek, hogy 4 óránként tudsz etetni. Én igény szerint szoptatom. Ez biztos tök jó a babának, de rémes egy macera… :roll:
Mi csak apránként szoktatjuk le Milánt arról, hogy ha nyekereg vagy sír, felvegyük. Csak simogatjuk, beszélünk hozzá. Akkor vesszük fel, ha látszik hogy éhes vagy a pelus zavarja már.

Édi, előbb anyatejet, vagy tápszert kap? Mert ha az anyatejjel kezded, akkor még lehet, hogy több lesz lassan.

Ginuska, Milán is kb ennyi ideig eszik, bár gyakran előfordul, hogy egy kis szünet után újra kér. De állítólag 10 perc alatt betolja a szükséges adag 80 %-át.
Ha pedig ilyen sokáig nem kel fel, szerintem nem gond. Főleg ha közben szépen gyarapodik. De irigyellek. :)

Hasfájás, nálunk ritkán van és rövid ideig. Inkább csak feszegeti magát és utána jön is a puki vagy a rotty. :lol:

Sztrecsi, azért kend a pocakot babaolajjal, hátha nem reped meg máshol.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok,

hát igen, babás témához én se tudok hozzászólni.

Megyek ma én is ctgre, remélem szintén vmi biztatóval jövök haza.

Sztercsi! Megértem, hogy baromira bosszant, hogy ennyire a finishben repedt meg a bőröd, ezt már igazán kibírhatta volna!

chardonnay
 
 


Vcsibe
Anyatejet kap először, és utána tápszert.
Valószínű alkat kérdése a szoptatás. Nem baj, nem esek kétségbe, más baba is felnőtt tápszeren, nem??!!4 :) :)

Hatalmas drukk mára mindenkinek!!

Lili

Kép
édi16
 
 


Sziasztok Csajok!

Igen Monica hozzájárulok a babatablóban való megjelenésünkhöz!;)Ő a szemem fénye, naná még szép...:D

Szigorú etetés:Azért kell tartanunk, mert ugye én 2 típusú diabéteszes vagyok és amikor megszületett Pantika, akkor nem tudta tartani a cukrát (alacsonyabb lett) és felvitték a PIC-re megfigyelésre, mert az én szervezetembe több cukorhoz jutott kint meg magának kell előállítani, így azért is maradtunk mi bent majdnem egy hetet, mert beállították a neki. Így úgy engedtek haza, hogy nézzük, és figyeljünk rá, hogy megegye az adagját.

Mellre teszem amikor csak tudom cumi előtt. Ott rendszerint meg is nyugszik, meg el is alszik.

Még jövök...:D Fenyegetek!
hajnalocska
 
 


édi16 írta:Vcsibe
Anyatejet kap először, és utána tápszert.
Valószínű alkat kérdése a szoptatás. Nem baj, nem esek kétségbe, más baba is felnőtt tápszeren, nem??!!4 :) :)

Hatalmas drukk mára mindenkinek!!



Édi: Én is pont így látom, persze nem véletlenül adjuk oda az a valamicske mennyiséget ami van, hiszen tudjuk, hogy az jobb neki...bár néha elgondolkodom, hogy éjjel nem fáj a pocija (akkor csak tápszer van), nem e a tejemtől van, mert nappal cicizünk.
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Most írt Eszti, hogy bent van a kórházban, feltették Neki a ballont, mert még csak 2111-es a méhszája.Ma valószínűleg nem lesz Nála baba. Puszil Mindenkit!

Sztercsi: Azért írtam át, mert van egy ilyen időpontom is, és így nem bánt annyira a dolog, hogy még nem akar kibújni a kisfiam. :roll: :roll: :D :D

Minden mai ctg-snek mennek a drukkok, és gyertek az eredményekkel, vagy írjatok hírhozóitoknak! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Tilli, melleid hogy bírják a másfél órás szopiztatásokat? :shock:
Elso 2 hétben én is hagytam mellen a kiscsajt 45-60 percig, de olyan szinten lestrapálódtak és fájtak a mellbimbóim, hogy azóta leredukáltam 20 percre és elveszem tole utána! Néha elofordul, hogy magától is elengedi ennyi ido után, de ez ritka! Ha hagynám, elcumizna rajta akármeddig, de akkor a mellbimbóim megint feláznának....

Vcsibe, amikor bealszik éjjel a kiscsaj, az olyankor fordul elo, amikor egész nap nyugoskodott és nem aludt, úgyhogy ne irigyeld, mert olyankor napkozben fáraszt le teljesen 8)
Úgy néz ki, tényleg kezd beállni a 3 órás etetés nálunk, Gina szinte pontos 3 óránként jelzi, hogy már éhes, eszi a kezecskéit.....ma pl. éjszaka folyamán is 3 óránként kelt fel enni és napkozben is úgy evett!

A héten már én is megyek ki babakocsizni, már alig várom :D

A hétvégén voltam kint a városban 2x is, apa vigyázott a babára, én meg elmentem shoppingolni! Na nem rucikat meg ilyenek, hanem a Tescoban voltam, patikában, stb. OOOllyann jó volt, hihetetlen :lol: Élveztem a vezetést, a hangos zenét az autómban......az élet apró oromei, ugye anyucik?! :wink:

Sztercsi, Anyabébi, Bobóbaba, tartsatok ki, szerintem a hét folyamán megszultok ti is! :wink:
repedés: sajna általában mindenkinek az utolsó napokban szokott megrepedni a hasa, én mondjuk megúsztam szerencsére, amit annak tudok be, hogy megszultem 38+3-n.........de ha kihúzom végig, akkor nem bizti, hogy ez így marad! Viszont nekem meg a melleim repedtek meg.....most, hogy tejcsarnok lettem, nem bírta a bor a hirtelen novekedést, 2 méretet nottek a melleim :shock:

édi, ne add fel a szoptatást! Próbálkoztál tejserkentokkel? A teák is nagyon jók, de vannak homeopátiás bogyók is, azokat is érdemes kipróbálni! Ido kell, mire hatni kezdenek, de addigis érdemes cicire rakni a babát, naponta tobbszor, hogy legyen meg az inger. Persze ha ezek sem segítenek, akkor nincs mit tenni és az sem tragédia, de azért érdemes megpróbálni! :wink:

Moncsi, sajnálom a sok hasfájást Alexnél :( .....próbáltatok már valami cseppeket adni neki? Mit használtok?
ginuska
 
 


Ginuska!
Köszi, aranyos vagy! Szülnénk mi nagyon :)
2 méretet nőttek a melleid? Na akkor lehet, hogy 1 szopis melltartót vettem csak :oops: , mert a kórház után akartam még egyet, hátha mégis nagyobb lesz még egyel a mellem. Szupi lehetett a csavargás :)
És nagyon jó időtök lesz majd kocsikázni, melegszik majd a héten.

Bobó!
Köszi a hírt az Esztitől. Ha felteszik a ballont, akkor aznap nincsen meg?????? Szegénykém!
Vendég
 


szaisztok!

Datolya, Sziszkó, Zsrit, Nyuszifül és Kopee gratulálok nektek a babákhoz![color=red][/color]

Sajnos most mennem kell, mert mire visszaolvastam "letelt" az időm.

Szép napot nektek!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Szilveeaa :lol: :lol: :lol:

Bobó,
köszi a hírt! Milyen az a ballonos tágítás? :roll:
Mennek a drukkok Esztinek!!!!

Ginuska,
úgy bírják a cickók, hogy 5x bealszik közben a Leány :lol: gyakorlatilag 5x20 gr körül szopik másfél óra alatt.
Én pólyában tartom egész nap, így nagyon könnyű mozgatni, nem csuklik-nyalkik a buksija, csak kiemelem a kiságyvól és szopi. Csak tisztába tevéskor és éjszakára veszem le a pólyát.

Moncsi,
kitartás a hasfájáshoz! :oops: Vackorom épp ilyen volt: mindig hason aludt és sokat bukott, de kinőtte! :wink:

Tápszer:
bizomány, hogy megnőnek ezen is! :wink: Fiam 2hónapos korától volt tápos csibe, és semmi gondja nem volt vele :wink:
Tartok tőle, hogy most is ez lesz: az elején dől a tej, Apával hozatok is ma fagyasztós zacskót, lefagyasztok "ínséges időkre", mert szerintem idő kérdése most is, meddig lesz tejci...de én sem problémázom ezen :wink:

tillidian
 
 


Ginuska: Úgy legyen! Ámen! :wink: :D :D

Sztercsi, Till: Őszintén megvallva halvány lila gőzöm sincs a ballonos tágításról. :oops: :oops: Itt olvastam róla először. Valaki írta (már nem emlékszem hogy ki, bocsi :oops: :oops: :oops: ) pár oldallal előrébb, hogy neki az volt. Előkeressem???
bobóbaba
 
 


Megtaláltam, Screen ezt írta róla:

"hát nekem a következő volt a koreográfia (dióhéjban):
szerda este 8-kor felrakták a ballonkatétert, mert a méhszáj mindössze 1 ujjnyira volt kitágulva. (nekem ilyen számokat sose mondtak)
ott volt hajnalig, mikor rákötöttek egy súlyt, ami kihúzta
:shock:
(egy szülőszobát kaptam, ahol kihúztam reggelig, hááááát fasza volt, körülöttem 15-en megszültek ordítva, felsírtak a kisbabák és meg egy gumikukival a lábam között nyomattam..) ... "
bobóbaba
 
 


Édi, Hajnalocska, tök jó hogy amennyi anyatej van, azt megkapja a baba. Olyan jó kaját úgysem tud egy vegyész sem kutyulni. De persze tápszeren is szépen felnő a baba. Én is azt nyertem meg anno, és milyen szép nagy ember lettem. 8)
Nem hiszem hogy az anyatejtől fájna a baba hasa, talán az a baj, hogy kétfélét kap és ahogy összekeveredik a pociban, attól fáj.

Esztinek drukkolunk, remélem az indítás ellenére gyors és sima szülése lesz.

Ginuska, az én cickóim már egészen jól bírják a szoptatást. A bimbivédő nálunk nagyon bevált. Ha félbehagyja az evést Milánka, leveszem és csak akkor teszem vissza, amikor újra kéri. Így nem ázik fel. Csak lehet hogy a melltartó kicsi. 90C-s. :?

Shoppingolni lassan nekünk is el kell mennünk. Szülinapomra cipőt kértem a kedvesemtől (kicsit leegyszerűsítem az életét :lol: ). Anyutól pedig egy farmert. Kicsit felfrissítjük a ruhatáram, eléggé hiányos lett. De egy régi farmerom már jó rám. Persze jó sztreccses az anyaga. 8)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Moni örülök,hogy te is hasonlóan csinálod Alexel mint én Barnival.......
annó Mátét is hagytam üvölteni......ő se lett sérült.....::)

Édi Barni is szokott üvölteni ha már mondjuk 3 órja evett....de én hagyom.......vagy cumit adok a szájába....igaz kiköpi de hamar elmegy a maradék 1 óra....

Csibe mindenki más.....ugy eteted ahogy a baba kéri........valahogy Barni nem olyan hogy ilyen sűrűn kérje a kajcsit......

írt Bébiyuszi:
2009.10.18-án reggel 6:00-kor megszületett Dávid nagy szőkésbarna hajjal 3790 grammal éa 52 cm-rel.!!!!!!!!!!


Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bébinyuszi: Gratulálok Dávidhoz! Sok boldogságot, jó egészséget, és sok-sok tejcit Nektek!!!
bobóbaba
 
 


Ginuska
Ittam a laktoherb teát, szedtem lucerna kapszulát, iszok mint egy ló, eszek mint még soha, és ennek ellenére csökkent sajna a tej.
De azért se stersszelem magam!!! :D :D :D

Nitacska
Irigyellek... Én egyszerűen nem tudom hagyni sírni, mert 5 perc után már úúúgy fáj a fejem!! :) Cumival szoktam én is húzni az időt, de szintúgy kiköpi folyamatosan, és OOOOOOrdíííííít!!! Áááááááááá :)

Bébinyuszi
Szuper!! Gratulálok!! Sok-sok egészséget nektek!!

Lili

Kép
édi16
 
 


édi még ezt én nem próbáltam ha nagyon sír...halgass zenét....mp3 .... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bébinyuszi! Gratulálok Dávidhoz!!!!

Bobó!
Köszi, hogy kikerested a ballonos tágítást. Azt hittem azzal hamarabb megvan a pici.... Utánaolvastam, ez a méhszáj érlelésére szolgál. Na erre kaptam akkora bordarúgást a Törpitől....
Vendég
 


Bocsi Anyabebi! Kép
Vendég
 


Bébinyuszi, gratulálok Dávidhoz!

Édi, ne is sztresszeld magad emiatt! :wink:
ginuska
 
 


Hahó lányok!!! Merre vagytok??? :D :D :D
bobóbaba
 
 


itt vagyok
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: