Új privát üzeneted érkezett!

csoki? csokievés után Zsófi mindig belendült. van benne kicsi koffein, meg egy csomó cukor... :oops:

lustika! tessék mocorogni!!!
Vendég
 


tegnap a tesómé sem rúgott. egész nap csendben volt, szerintem fülelt. halotta Zsófit, engem, páromat, fúráshangokat, kalapálást, meg az apja káromkodását.
aztán hazafelé az autóban bepótolta.
én voltam ideges tesóm helyett.
szerintem ő még annyira nem is érzi át az egészet.
Vendég
 


Ancsi: Nagyon Boldog Születésnapot!!!!!!!!! :D :D :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

Sziasztok!

Tünci hogy vagy??? aggódós szmájli!

Bent voltunk Fehérváron de végül nem mentem ki az expora egyedül nem volt kedvem. De az előbb megnyertem a Matyinak a teszveszen egy superfit gore texes bakancsot 2 ezerért megnéztem a Brendon honlapján egy új 16-18 ezer forint :shock:
Meg játéktárolót találtam neki az intersparba, nagy műanyag doboz, sok minden el fér benne és kincsesláda formája van :lol:

Csokievés nálunk is mindig beindította Matyi a pocakban :lol:

KépKép
winchi
 
 


Most rendben vagyok,egész nap fekszem, pihenek.Azóta (kopp-kopp-kopp) nem volt semmi.

Vigyázzatok magatokra, majd jövök, pussz
tünci28
 
 
 


Fehérváron hol lehet siesta cipöt kapni????????????,

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Ancsi boldog szülinapot!!!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Kép
Ancsinak :lol:

Lara jó ez az oldal :wink:

Tünci pihenj! Puszi neked!

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!



Matyinak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Sok-sok cuppanós puszi a szép pofijára!





Ancsi!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!


Puszi!

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!

Ancsi, boldog születésnapot kívánok! :D

Winchi, sajnálom... :cry:

Tünci, a legjobb, amit tehettél, hogy lefeküdtél pihenni. De hidd el, semmi gond nincs a picivel! :wink:

Betti, nálatok is minden rendben! Ilyenkor még annyira nem aktívak. Legalábbis Lexi az elején nem vitte túlzásba.

Köszönjük a dicséreteket. :) Anyany, majdnem mindenki Lexit fiúnak nézi, fogalmam sincs, miért... :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
a kedvenc sztori!
megyünk Zsófival sétálni. barna a babakocsi, de a gyerek csupa rózsaszínben.
integet egy idősebb néninek meg mosolyog. az olvad. "De szép kisfiú! hogy hívják?"
"Zsófinak" erre a válasz: "szép neve van"...

egyébként szerintem Lexi egyáltalán nem fiús...

csajok, lehet, hogy ma valami olyan front van, hogy a bébik inkább alszanak a pocikban. tesóm is panaszkodott, hogy Bibi eléggé nyugis ma. alig mozgott. egyet-kettőt, aztán elcsitult.
Vendég
 


na milyen a felsőm? Kép
Vendég
 


Réka éjfél óta fent van! :shock: :cry: :shock: :cry: :shock: :cry: Most is énekel!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Anyany de irigylem tesódat, hogy azonos héten ilyeneket érez. Én már megint sündisznó vagyok, szerdáin megyünk dokihoz, ha ott mozog akkor megnyugszom. Már feladtam, hogy a hasamon legyen a kezem és várjam, mostmár úgy vagyok, hogy ha a30.-on akar jelentkezni akkor akkor fog. Erőltetni nem tudom.
Csak ilyenkor elkap az ideg és szerdáig ki kell bírni. Azt hittem ebben könnyebb lesz már, de lehet nem kaptam még eleget.
Sz-r kedvvel keltem, a gázost csütörtök óta hívogatom időpontért, hogy beállítsa a termosztátot, de mindig máskor hívjam, most ha felveszi, megmondom neki, hogy az ő pénztárcájával szórakozzon tovább, a lakás felfordulva, férjem itthon járt...kiosztva a feladatok mit csináljak ma...azt a legkönnyebb.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Egy valami jó hír, ma kellett felhívni a védőnőmet, afp miatt, 26-os érték, 8-80 között normális. Negatív a toxoplazma meg a hepatitis is.
Végre valami.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Anyany, ez nagyon nem semmi! :evil: Persze, rózsaszín cucc fiún, aha... :evil: És milyen szép lányos neve van!!! :evil:
Általában én is rózsaszínbe öltöztetem Lexit, aki rózsaszín RUHA ellenére fiúnak nézi, azzal valóban nem tudok mit kezdeni!!!

Betti, örülök a jó hírnek, meglátod, szerdán is azzal jössz. :wink: A gázos meg menjen melegebb éghajlatra... :evil:

Pociban lehet, hogy jól alszanak a babcik, az enyém kint már kevésbé...De mivel tegnap nagyon ügyes volt, nem is bánom: elkezdtünk mászni, egyedül felálltunk, kapaszkodás nélkül, és látszik a 7. fog az íny alatt. :D Haladunk. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hatalmas gratula Lexinek!

betti! szorítok, hogy ne legyen semmi baj! lehet, hogy csak kis lustika a babád!
Vendég
 


Köszönjük. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tegnap anyósom megmutatta, hogy miket vett már, nem bírta ki.
Pelenka, textil rengetek, kisbodyk, kisruhák, hálózsák, takarók, csupa praktikus, tényleg jó dolog, de én februárnál előbb nem akartam nagyon nekiszaladni a vásárlásnak. Mindegy, örömmel veszi, gyűjtögeti neki a szobájában, de én még korainak gondoltam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem fogok írni, nem ülök a gép elé.Tegnap rosszabbodott a helyzet, beszéltem az orvosommal, pár nap szigorú ágynyugalom, aztán meglátjuk mi lesz, ha ennél is tovább romlik, vagy nem múlik a vérzés, akkor kórház..
Arról nem is írok, hogy mit érzek, hogy vagyok most...Képtelen vagyok felfogni, eddig semmi baj nem volt, mért most van vérzés, mért a 16. héten...már olyan nagy és még semmit sem tehetnek érte... :cry:

vigyázzatok magatokra, majd jövök, ha tudok.

Puszi

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci drága! Szorítunk nagyon, nem szabad semmi rossznak történnie!!!!! Pihenj csak, nézz filmeket, hogy eltereld a figyelmedet valahogy (már ha sikerül, tudom...). Sok-sok puszit és pozitív energiát küldünk Nektek!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
katinka31
 
 


tünci!
nagyon szorítunk! hogy minden rendben legyen!
vigyázz nagyon magatokara!!!
Vendég
 


Tünci: Pihenj nagyon sokat!!!!!!!!!!! Puszi Nektek!!!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Tünci nagyon izgulunk értetek! Ezer ölelés neked!

KépKép
winchi
 
 


Szösz mi volt a gond éjszaka?

Lexi nagyon ügyes és már a hetedik fogát növeszti? Matyi megállt négynél :lol:

Voltunk a védőbe pehelysúlyúm 1 évesen 9,35 kiló és 77 centis dumagép :lol:
Az 1 hónap alatt 20 dekát hízott és 2 centit nőtt szerencsére mi nem cseszegetős védőnénihez járunk...

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Nem tudom.... Talán a fogak. Arra mindent lehet fogni. Végül 3-kor elaludt, de már 8-kor ébren volt. De most megint alszik, remélem jó nagyot!

Voltunk ma méreckedni. Réka 11 hónapos súlya: 7420g! :D Éééééééééés, hízott 300 g-ot, ez nekünk naggyon jó!!!!! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz!
gratula a hízáshoz!!!

winchi!
szerintem teljesen jó súly.
Vendég
 


az én csajszim most este csak egyszer ébredt. de csak szomjas volt. ivott és átfordult a másik oldalárra és folytatta 8ig.
tegnap tejpépet vacsizott. volt még két doboz, gondoltam kipróbálom, mert mintha a felvágottaktól, meg kenyértől, meg tojástól, meg virslitől fájna a hasa éjszaka, dörgött is a bugyi sokszor rendesen. úgyhogy tejpép. és láss csodát, elaludt, nyugodtan, szépen, reggel 8kor kelt farkaséhesen. kapott tápit.
úgyhogy lehet, hogy marad a tejpép, max felturbózom egy kis tápival még...
hiába 16 hónapos... nem jók még a normál kaják.
Vendég
 


Sziasztok!

Winchi, nagyon sajnálom a szomszéd nénit :(
Börzét ne nagyon bánd, most egyáltalán nem tetszett, nagyon sok a bálás holmi, oké, hogy jó angol minőség, de eszméletlen árakat kértek a legtöbben. :roll: Végülis azért Natinak kaptam nacikat, Lilinek szoknyákat az oviba, pár felsőt is. Meg Nati kapott kiscipőt, Maust (szülinapra a nagyszülőktől, de mivel nincs más, már most hordjuk). És az ülést is meg tudtuk venni olcsóbban, igaz, ki kellett érte menni a boltba, mert a börzén abból a típusból csak 1 db volt nekik. Szép piros. :) Tavasszal szerintem nem is megyek már ki, inkább akkor felfedezek magamnak jó kis turikat meg lecsapok a jó akciókra.

Szösz: örülök, hogy hízott Réka, remélem, most a védőnéni is megnyugodott picit. :wink: Remélem, ma jobb éjszakátok lesz.

Beze: Lexi tényleg szépen beindult. :D Aztán lehet, hogy a sok mozgástól majd jobban is alszik majd, nem?

Betti: örülök a jó eredményeknek. 8) A mocorgás miatt meg ne aggódj, bár könnyen mondom, mikor én is azt tettem, ha sokáig nem mozdult...De biztosan most nyugis napjai vannak. Nati is nagyokat alszik két napja.

Anyany: Zsófi tündérszép! :D Ruhapróbás képünk nekünk is van Lilivel, majd előkeresem, még az első karácsonyról.

Ancsi: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!(Így utólag is.)

Most mennem kell hintázni, amjd még visszanézek.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Szösz ez Rékának nagyon szép hízás!!!!! :lol:

A tejpép nálunk is mindig bejön, bár tegnap a tócsni jött be neki vacsira :oops: Annyit evett, hogy féltem nehogy baja legyen a pocijának de átaludta az éjszakát csak reggel ébredt.

Katinka akkor nem bánom a börzét :wink: És milyen ülést kaptatok? A Maus cipőkről jókat olvastam és szépek is

KépKép
winchi
 
 


Winchi, Top Rider 9-25 kg-os az ülés, barátnőmék használják egy ideje, nagyon szeretik.

Tényleg, a barátnőmnek mondtam, hogy csatlakozhatna hozzánk, ugye nem baj? :oops: Boti, a kisfia október 3-án volt 1 éves, kis óriásbébi, most 12 kg, de szép magas is hozzá. Fiúknak úgyis híján vagyunk. :wink:

Megtaláltam a ruhapróbás képet Liliről, itt épp 1 éves és 1 napos, az új pizsimet próbálgatja:

Kép

Ja, és igen, a szülinapos pólóban benne lennénk, jó ötlet. :D Ez nem DM-es bababónuszos póló? Nekik van hasonló figurájuk.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Nagyon szorítok nektek.És nagy-nagy ölelést küldök neked((()))
Nem akarok belekotyogni,de nem lenne jobb ha már most megnézne a dokid?Lehet hogy hematóma vagy valami ilyesmi amire kellene gyógyszer.(nekem 14-ik héten volt ilyen, én is véreztem)Jaj úgy izgulok értetek.

Katinka:De aranyos Lili :D Hát igen a próbálgatást nem lehet elég korán kezdeni :D Örülök hogy ennyi mindent tudtatok venni a börzén :wink:

Szösz:Örülök a hízásnak :D ügyesek vagytok :wink: Sajnálom a rossz éjszakát :( tényleg lehet hogy fogacska.

Winchi:Matyinak is jó súlya van :D pont jó így!Tök jó ez a kép amit Ancsinak csináltál :wink:

Beze:Lexi nagyon -nagyon ügyes :D :D :D :D :D Nem semmi ilyen tempóval simán utolértek minket :D

Anyany:Zsófi is nagyon édes a képen :D :D :D

Betti:Örülök a jó eredményeknek :D

Hozzánk ma jött a védőnéni csengetett kimegyek a szobából hogy beengedem erre Hannus gyorsan négykézláb utánnam valamibe elesett úgyhogy üvöltéssel köszöntöttük a védőnőt. :(
Nem lett semmi sérülése csak sírt vagy 10 percig :cry: pedig nem szokott elesni négykézláb.
Tegnap meg csak 20 percet aludt egész nap de éjjel nagyon jó kis alvókája volt.
Vendég
 


katinka!
nagoyn jó ez a kép!

Zsófi azt csinálta hogy ahogy pakoltam a ruhákat megfogta a felsőt, megnézte, és mire legközelebb odanéztem, már a fejét beledugta.
levettem, de jelezte, hogy ő ezt nem le, hanem fel akarja venni.
feladtam, kiszaladt a tükörhöz és megcsodálta magát.
utána levette, felvette, tükör. kb 10szer megcsinálta. levenni nem lehetett róla. csak fürdéskor... :oops:
Vendég
 


lara!
szegény Hannus!
fáradt volt már?
Vendég
 


Nem volt fáradt elötte kelt fel ,szerintem nagyon sietett nehogy lemardajon valamiröl.Aztán meglátta a szemüveget a védönénin és hüppögés közbe mondogatta hogy addá addá aztán megfoghatta a szemüveget és akkor már megnyugodott.
Vendég
 


Katinka az jó ülés nézegettük mi is :wink:
Mennyire különbözőek a lánykáid, Lili kicsi képét nézve, Nati teljesen más, de mindkettő tüneményes :lol:

Lara Ez Matyival is megesik ha gyorsabban rakja a lábát mint a kezét orra bukik. Azért egy szemüveggel Hannust is ki lehet engesztelni :lol:

Csúcs ahogy Zsófi fel van öltözve :lol:

KépKép
winchi
 
 


de ha modellkedni akar, agoyn fogom ütni!!!
már készülök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


pangás van...

Zsófi már az apját altatja én meg itt unatkozom...
Vendég
 


vagyok

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tünci: nem lehet semmi baj!!!!!!!!!!!!! pihenj!!!!!!!!!!!!!!

a doki nem néz rád????

Szösz: gratu a hízáshoz :D na látod ;)

Ancsi: utólag is boldog szülinapot.

Anyany: a tejpép szerintem is jó; egye csak reggelire a felnőttes kajcsikat :D este meg jó a kis tejpép a pocinak :D


kérdés: mitől vérezhet Tünci, de most komolyan??? azt olvastam, h Larának volt ilyen...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé én nem tudom, bár tudnám és bárcsak tudnám rá a gyógyírt!


Most fürdésnél nagyon nagyot röhögtem: Matyi nagy kádba be, játszik én elszaladtam a szobába a törülközőért meg az ágyát igazítottam meg, közben apa a konyhában csinálja a tápit de Matyi feje búbját úgy is látja, játszik.
Játszott csak éppen a dugóval :lol: Bementem a gyerek ül az üres kádban dugót rágva körülötte a játékok mint a partra vetett halak :lol:
Nagyon röhögtem a kádra támaszkodva, így fürdetjük mi a gyereket víz nélkül

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Gégéé:Nekem hematóma volt azért véreztem 14-ik héten.Aztán szigorú fekvés 3 hétig meg kaptam rá gyógyszert és szépen felszivódott.Szegény Tünci :( mit érezhet most??? Remélem már nincs vérzés.

Winchi:Hannust ilyenekkel hamar ki lehet engesztelni :lol:

Anyany:Te már ilyenekre készülsz? :lol:
Vendég
 


Ezt a spórolást :lol: Hannus is mindig kiveszi a dugót :D
Vendég
 


Gégéé: Emma visszanyerte már önmagát? Még a tali után írtad, hogy nem olyan,mint szokott. :shock:

Winchi: :lol: Egyébként Réka is nagyon szereti kihúzni a dugót. Már amikor éppen szeret fürödni. Mostanában éppen szeret. De ezt sosem tudni meddig tart. :roll:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Én is remélem, hogy már nincs semmi baja Tüncinek!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Betti írt a másik topikba beszélt Tüncivel.
Vendég
 


nagoyn remélelm, hogy tüncinak semmi komoly! és hamar elmúlik majd a gond!!!

lara!
hát... nagyon szeret a csajszim pózolni... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

winchi!
így már mi is fürdettük! a dugó az érdekes, meg ráállni a lefolyóra, ahogy folyik le a víz. az is muris lehet...
Vendég
 


ahham Emma visszanyerte önmagát amúgy :D nem tudom mi lelte :D

mi most éppen vagyis, még mindig, a nappali alvásokkal küzdünk....ugyanis van egy olyan, hogy 35-40 percig van egy alvás szakasza, aztán megébred...ha velem alszik pl délután, akkor is megébred mindig, de látja, hogy csukva van a szemem, és szépen ő is alszik tovább; viszont a saját ágyában ekkor feláll, és félálomba sír, aztán mire bemyegyek már esélytelen visszaaltatni...így, ha nem alszik velem, akkor képes 2szer 35 percet aludni egy nap...vagy egyszer...amitől persze hullanudli, és már ébredés után 20 perccel is csak ásít, és csak nyenyereg....szerintetek?


Tünci: dr gégéé böngészett a neten...hát találtam én minden félét, de a lényeg, hogy remélem elmész a dokihoz mielőbb, hogy UHzon meg, hogy megnyugodj, mert remélem semmi, de semmi gond!!!!



winchi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
kajagond? pocak? nem lehet?
Vendég
 


nem hiszem; mert mondom, amikor mellettem alszik, akkor is megébred, csak visszaalszik....amikor egyedül alszik, akkor meg lehet azt gondolja, hogy ó világos van, de jó, irány játszani.

nem olyan nagy gond, hogy délutánonként velem alszik, de szeretnék néha csinálni dolgokat, pl netezni :D

jajj Tüncire gondoltam sokat; remélem ma már nincs vérzés...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?