Új privát üzeneted érkezett!

dászi
neked is minden jót.Majd írok hogy mi történik.
krisztike54
 
 


Röpcsi, drukk, hogy kezdhessetek! Az az igazság, hogy sajnos előfordult már olyan, hogy egy doki megígért valamit és következő alkalommal már nem emlékezett rá. Legyünk őszinték :?
De azért beszélj Urbancsekkel és hátha kezdhettek, ott vannak a leletek, mehetne a lombik. Minek várni még egy ciklust?

Dászi tök jól leírod a dolgokat, jó, hogy értesz hozzá, nagy kincs vagy nekünk.)

Krisz, szegénykém, sajnálom, hogy nem jön meg és ennyit idegeskedsz. Mondok egy saját tapasztalatot, amikor ideges voltam, akkor egy hetet késett mindig. Pl. vizsgaidőszak a főiskolán. Ahogy letettem a vizsgákat, lenyugodtam és másnap reggelre megjött. Na, nekem csak ilyen tapasztalatom van. Nekem amúgy össze-vissza jött meg és nagyon fájdalmas volt mindig, mert endometriózisom volt(van).

Ditke, hol vagy, mi újság veled? Rena, és veled mi van? Hiányoztok!
Vendég
 


Röpcsi: korábban is csináltak már ilyen vizsgálatot. Igazából most annak örülök, hogy az összenövést megoldották. Este kell menni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Csajok, 3 napja fáj a bal oldalamnál a petefészek környékén. Ma vagyok a 17. napon! :roll: :oops:
Vendég
 


Szerintem a műtéttől.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mhmmm..........remélem hamar elmúlik! :roll: Úgy érzem, mintha azaz oldalam izzana a forróságtól és e mellett még fáj is! :oops:
Érdekes ez az egész, mert jobb oldalon nem érzek semmit (ott a hsg-kor azt mondták a petevezető vége lezártnak tűnik), a bal oldalon viszont érzem, hogy valami működik, van valami (az a petevezetékem átjárható).
Vendég
 


Jaj, igen most, hogy mondod, emlékszem rá, írtad, hogy volt már ilyen vizsgálatod! :oops:
Lehet, hogy furcsán hangzik, de örülök, hogy nálad találtak valamit és azt gyógyítani tudták. :D Most mi lesz a következő lépés?
Vendég
 


Röpcsi,
nem lehet,hogy a peteéréstől fáj?Szerintem ess neki a férjednek :wink:

Twist,
egyik barátnőmnek is kellett diétáznia,jó dolog,csak nehéz lehet megtartani,és az a sok számolás!

Reggel voltam vérvételen,délben kell mennem Murberhez.Azt mondta Kati,hogy UH is lesz.4.napon?Azt nem mondtátok,hogy ilyen is van,hű,kicsit gusztustalan,szegény doki!nagyon kíváncsi vagyok,még a végén elkezdjük!

Adri,
drukkk!!!
Vendég
 


Mmzsó, ja, tényleg, van UH a mensi alatt, el is felejtettük mondani. Én is undorítónak találtam eleinte, sőt megkérdeztem Murber dokit, hogy kivegyem-e a tampont:)))))))))))))) Mert hát vérzik az ember lánya. De ez van, megnézik, mielőtt a Clostyt ráküldik.
És most kaptál az onkológustól papírt? Mi a helyzet?
A diéta tényleg műkszik, csak egyszerűbb volt az életem nélküle, de hát ez van. Várható volt az IR problémám után, hogy előjön a cukor gond a terhesség alatt. Még jó, hogy vannak tájékoztatóim, menüim. Nem is kell mérnem, mert vannak menümintáim különböző CH tartalomra és azokból válogatok. Leírja pl. hogy 2 dl kefír és kék korpás keksz 10 g CH. És akkor tudom. Szóval, megy ez, már rutinom van.

Baba, 5 lombik, azta! ÉS a biokémiai terhesség is, ráadásul többször:( Ezek szomorú dolgok. És a méhen kívüli, ami miatt a petevezetéket kivették, hát szegénykém, sokminden rosszon mentél át!:(
Na, ilyenkor mondom, hogy próbáljanak már meg segíteni, csak van ezekre a dolgokra is valami megoldás, hogyha már ilyen gyakran tudsz teherbe esni, akkor meg kéne maradnia a babának. CSak találkoztak már ilyen problémával, próbáljanak már meg segíteni!

Röpcsike, nincs gyulladásod esetleg? Na, majd ha mész a papírjaiddal a dokihoz, akkor meséld el neki, nézzen meg!

Ma voltam védőnőnél és mondta, hogy vérszegény vagyok és ha nem is szedek vasat, de nagyon sok sóskát és spenótot és májat egyek. Mondtam is, hogy örömmel, úgyis kívánom ezeket és máris bevásároltam. Ma tehát sóskát ebédelek:) Nem készítettem még soha, de megnézem a neten a receptet.
Vendég
 


Adri megkaptad a privit?

Mmzsó, szerintem ha Murber dr. mindent rendben talál, akkor elkezdi a kezelést :!: :D Drukkolok nagyon!!!
Tényleg, nem emlékszem, hogy olvastam volna, hogy Urbancsek prof.-nak írt végül az onkológusod a kezeléssel, gyógyszerekkel kapcsolatban?
Lehet, hogy a peteérést érzem, mondjuk eddig ennyire nem fájt azon a részen!

Twist
Basszus, cukor és vérszegénység, szegénykém!!! :(
Remélem a spenót és a sóska jót fog tenni! Mondjuk ezek jó kaják, mert tele vannak vitaminnal és hizlalni sem hizlalnak! :D

Nekem is eszembe jutott, hogy talán nem e lehet gyulladás a háttérben! :oops: Nagyon fáj és olyan mintha tüzes vasat forgatnának azon az oldalon! :(
A hőmet nemrég mértem 37 fok volt.
Vendég
 


Hm Röpcsike, 37 fok, azért egy kellemetlen közérzetet okozhat. Engem ilyenkor már ráz a hideg.
Szerintem addig is igyál kamilla teát, az mindenféle gyulladásra jó. Milyen ötlet?
Vendég
 


Adri, NAGYON DRUKKOLOK, HOGY A KLINIKÁN, A VIZSGÁLATKOR MINDEN SIMÁN MENNYEN :!: :!: :!: :D :D :D
Vendég
 


az enyém lázcsillapító mellett 37,1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkor ha 37 fokos valakinek hője, akkor az utalhat gyulladásra is nem vagy valami másra?
Várom a postásunkat, mert nem akarom elkerülni és utána akarok csak lemenni a postára aztán be menni a klinikára!

Mmzsó, már a klinikán lehetsz, remélem és nagyon drukkolok, hogy Murber doki elkezdje a kezelést!!! :D
Vendég
 


röpcsi
Nem lehet,hogy peteérésed van?Bár ha hőemelkedés van
akkor valami gyulladás lehet nem?De én nem tudom,inkább
nem is mondok semmit,mert ha nem tudom nem akarok
hülyeséget írni.Vigyázz magadra.Nehéz ilyenkor okosnak lenni.
De szerintem ez a műtét miatt is lehet.
twist
Még mindig nem jött meg.Holnap megyek nőgyógyászhoz
és feliratom vele a norcolutot.De az 10 nap mire megjön.
Hát ez van.Sose rendszeres a menszeszem.Pedig a hormonjaim
jók.Nade akkor mitől?
Adri Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!
krisztike54
 
 


Twist
Én is pont erre gondoltam, hogy iszok egy jó meleg teát! :D Persze csak édesítőszerrel édesítve! :D

Kriszti
Én is gondoltam a peteérésre, de nem emlékszem, hogy ilyenkor normális-e a hőemelkedés! :roll: Én se tudom, mitől lehet, a műtétre én is gondoltam, de azért ha most bemegyek a klinikára rákérdezek a dolgokra! :D
Sajnálom, hogy még mindig nem jött meg, a franc üsse meg! :evil:
Vendég
 


Csajok, most nézem a magyar MTV-t és nyilatkozik egy srác, hihetetlenül tág a pupillája! Vajon mitől? :? :wink:
Szívás, ha valakinek kék vagy zöld szeme van, feltűnően látszik a tág pupilla. :-) Gáz az ilyen.

Baba, szerinted neked a műtéttől magasabb a hőd és Röpcsinek is? Vagy ahogy Krisz mondja, ez már a ciklus második fele, amikor magasabban van a hő? Na, nemsokára megtudjuk, ha megjött Röpcsi postása és el tud menni a klinikára.
Baba, te jól vagy műtét után, neked fáj valamid?
Vendég
 


röpcsi
Persze kérdezz rá nyugodtan.Az a biztos.Ők tudják.
Tegnap én is mértem a hőmet és nekem is 37-1 volt.
De fájt a torkom is lehet azért.Páromtól összeszedtem
egy jó kis influenzát.
krisztike54
 
 


Röpcsi, naná, hogy édesítőszerrel!:) :wink:
Én is elkészítettem a sóskát, tök fincsi lett.) Na, szóval, édesítőszerrel csináltam, máshogy nem is lehet. És megkockáztattam a főtt krumplit is (hogy ne haljak éhen), aztán mérem a vércukromat, vajon hogy reagál....

Röpcsi neked is drukk!!!
Vendég
 


Röpcsi,
már el is jöttem a klinikáról.Murber doktor 24 órát ügyelt és már hazament :cry:
Azt mondták az asszisztensek,hogy holnap kell mennem,hát ez nagyon gáz lesz,mert tudjátok zenész vagyok és pont holnap reggel 10-től este 9-ig dolgozom és nem tudok szabadnapot kivenni,mert nem állásban vagyok.Illetve a zenesuliban igen,de muszáj holnap tanítani,szerdán meghallgatás van a gyerekeknek és utána őszi szünet.Jó ez a sok szünet a tanároknak,de szabadnapot nem vehetsz ki mikor akarod!
Szóval ezt mind elmondtam a nővéreknek és nagyon kedvesen megértették,azt mondták,menjek fél 9-re és hátha bejutok és 10-re odaérek próbára.
Az onkológusom leírta,hogy a terhességnek nincs ellenjavallata,ez alapján Mrrber doktor vállalja a kezelésemet.
Szóval,ha holnap nem tudok vele találkozni,akkor marad a köv.hónap,mert holnap már 5.napon leszek.Hát ez rém izgalmas!

Lányok!Gyorsan írjátok meg légyszi,hogy inszem előtti héten hányszor kellett UH-ra mennetek.Csak érdekel,hogy hányszor kell majd klinikáznom.Köszi!

Röpcsi,
ha nem vagy rosszul,nem biztos,hogy gáz ez a 37 C.
Vendég
 


Mmzsó, az inszem előtt egyszer csak menni, de pl-ul azthiszem dászinak 2-szer is kellett mennie, mert nem volt elég nagy a tüszője.
Én mindig egyszer mentem!
Sajnálom, hogy nem kerültél sorra, nem tudtál Murberhez bemenni! :(
Remélem, hogy holnap reggel sikerrel jársz!!! :D :wink:
Vendég
 


Hát Lányok a postásunk nem jött! :evil: Ez azt jelenti, hogyhogy ha jött is, akkor csak sima leveleket, csekkeket hozott! :oops:
Nemsokára elindulok!
Posta, csekk befizetés, levélfeladás, aztán irány a klinika ARO, ahol megkérdezem a feljebb írt dolgot, meg megkérdezem, hogy most akkor mikor jelentkezhetünk be lombik kezdésre + mi lett a hormonvérvizsgálatom eredménye, hiányzik-e még valami. :) Aztán meglepiből beugrok egypár percre Adrihoz! :D :)
Vendég
 


De jó Mmzsó, hogy nincs akadálya az onkológus szerint a kezelésnek, juhéj:))))
Az nem jó, hogy elhúzott Murber doki, de hát ha 24 órát ügyelt, akkor nincs mit tenni. Szegény, biztos alig állt a lábán. Drukk akkor holnapra!!! Majd ha ott vagy, esetleg megmondhatod, hogy szeretnétek indulni a kezeléssel és esetleg más doki nem tudna indítani? Legalább a CLostyt írja fel. Vagy ilyet nem lehet?

Inszem előtt úgy emlékszem, hogy egy UH van még, kb. 11. napon. És akkor megnézik, hogy elég nagyok-e a tüszők és ez alapján mikor lesz az inszemi időpontja.
Vendég
 


Tök jó lesz, hajrá Röpcsi! Tudod hol fekszik Adri? Tudod a telcsiszámát?
Vendég
 


Nem, nem tudom, hogy hol fekszik. Először végig megyek a folyóson, ami nem valami hosszú, hátha meglátom. Aztán ha nem akkor megkérdezem az egyik nővért.
A telcsiszámát tudom, lehet, hogy rákérdezek, hogy minden simán mente-e a felvételkor és csakúgy rákérdezek, hogy hol fekszik! Aztán miután megmondta, azt mondom, hogy most sietek, csak tudni akartam, hogy minden rendben van-e. Végül minden váratlanul elé állok! :lol:
Megmondom, hogy mindenki nagyon drukkol neki!!! :D
Vendég
 


röpcsi
De aranyos vagy hogy meglátogatod Adrit.
Puszilom őt én is,gyógyuljon meg!!!
krisztike54
 
 


Röpcsi,
mi volt?Mit mondtak?Adrit sikerült megtalálni?
Vendég
 


Sziasztok!
A posta helyett először a klinikára az ARO-ra mentem el. A liftnél találkoztam az embriológussal, köszöntünk egymásnak, majd felmentem az ARO-ra, ahol egy lélek se volt. Egy percre átfutott az agyamon, hogy talán későn jöttem és az utolsó ember aki itt volt, azaz embriológusnő volt. :oops: Szerencsére azonban 1,2 perces várakozás után a laborból kijött az egyik vérvételes nő, aki mondta, hogy mindjárt szól az egyik kolléganőjének. 2 perc sem telt bele, amikor megjött Kati is és a másik hölgy, asszisztens is.:D
Mondtam, hogy meghoztam a műtétről szóló leírás meg megkérdeztem, hogy zárójelentésre is szükségük van-e? Aranyos volt a Kati, mert mielőtt az eredeti zárójelentést elkérte volna, megkérdezte, hogy nálam maradt-e még egy eredeti?! Mondtam, hogy igen és akkor megkérdeztem, hogy hozzájuk kell-e jönnöm vagy Bokor dr.-hoz ha még mindig fáj az alhasam, pontosabban csak a bal oldali petefészkemnél?! A Kati kérdezte, hogy mikor kell Bokor dr.-nál kontroll vizsgálatra jelentkeznem? Mondtam, hogy nem tudom, nem beszéltük meg. A Kati mondta, hogy Bokor dr-ral kell ezt megbeszélnem, neki kell mondanom.
Megkérdeztem azt is, hogy most bejelentkezhetek-e, kérhetek-e időpontot lombikprogram kezdésre? A Kati nagyon aranyosan és kedvesen elmondta, hogy most ebben a ciklusban jönni, bejelentkezni a programra nem tudunk, mert mindenképpen meg kell várni a vérzésemet, hogy most rendesen megjöjjön és csak utána jelentkezhetünk majd be! :oops:
Megkérdeztem, hogy a hormonvérvizsgálatom eredménye jó lett-e, mert ha nem, akkor mivel úgyis csak a következő ciklusban jöhetünk, nehogy az legyen, hogy az eredményem most esetleg nem lett jó és akkor meg amiatt nem tudunk elindulni, mert még egyszer meg kell csináltatni! (Ami ugye annyit jelent, hogy akkor megint meg kell várni míg megjön és akkor a ciklus elején kell, hogy elmenjek). :? :evil: :roll:
Jajjj Lányok, a női megérzésekre mindig kell adni, hallgatni mert én is ezért kérdeztem rá a dolgokra :!: És milyen jól tettem :!: :!: :!: :shock: A Kati mondta, hogy megnézik a másik asszisztenssel, hogy milyen lett az eredményem. Azt mondta, sajnos nem lett jó :!: :( Ha jól hallottam, akkor az FSH (a tüszőnövelő) értékem nem lett jó. :? :oops: Aranyos volt a Kati, adott egy vv-es beutalót, amivel majd a ciklusom elején ismét mehet majd a vizsgálatra! :D
Ez nekem óriási szerencse, segítség! Hiszen ha nem jut eszembe ez az egész, lehet, hogy addig húzódnak itt a vizsgálatok, amíg a végén már az ünnepek a nyakunkon lesznek! És ha a Katiék most nem mondják meg az eredményt és nem ad(nak) beutalót, akkor szinte esélyt sem kapunk arra, hogy az eredményünk jó legyen és jó eredményekkel álljunk a kövi cik-ban a prof. elé. Aminek az eredménye már lombikprogram kezdés kell, hogy legyen :!: :D
Vendég
 


Az ARO után elmentem Adrihoz! :D Mivel a folyón nem láttam, felhívtam, hogy megérdeklődjem bent van-e :lol: , minden rendben van-e? Mondta, hogy igen, bent van éppen az ágyán ül! Megkérdeztem tőle - de úgy, hogy gyanút ne fogjon, hogy a közelében vagyok-, hogy melyik kóteremben fekszik, mert én a 31-esben feküdtem és a kortermeket nagyjából ismerve betudom lőni hány ágyasba van és hogy hova esik? Mondta, hogy a 26-ba van.
Erre mondtam neki, hogy az jó, mert én meg éppen az ajtaja előtt állok :!: :lol: :lol: :lol: Meglepődött, mondta, hogy mennyek be! :D :lol: Bementem, látszott rajta, hogy meglepődött és nagyon megörült nekem! :D Mondta, hogy már nagyon izgul, fél, ami teljesen értetődő! Kép Elmondtam, hogy ma estétől hogy fognak majd menni a dolgok, egészen addig amíg a kórtermébe vissza nem hozzák. Adtam pár jó tanácsot, beszélgettünk, büfébe mentünk majd vissza, aztán sok sikert kívánva és mindenki drukkját, szorítását rá való gondolását átadva eljöttem aztán tőle! :D
Mindenkit puszil!!!

Mindenkinek drukkol! :D :wink:

Mmzsó, reméli és drukkol Neked, hogy holnap Murber dokihoz időben bekerüljél és a doki a kezelést elkezdjek!!! :D

Twistnek, üzeni, hogy vigyázzon magukra! :D

Babaimádónak, hogy a varratszedéskor minden rendben legyen!:D

Krisztinek, hogy megjöjjön végre a mikije! :D

Dászinak, hogy minden rendben legyen vele! :D

Ditkét és Renát is üdvözli, jelentkezzenek!!! :D
Vendég
 


ADRI, NAGYON DRUKKOLUNK, VELED VAGYUNK :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Adri+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Este 9 után sikerült kiszedni a varratokat, nem volt túl kellemes, mert a dokit idézve: "nagyon ragaszkodtak hozzám a cérnák".
A "hogyan tovább" kérdése egyenlőre kérdés maradt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggel beszéltem az Adrival, azt mondta, hogy 9 óra körül kerül majd sorra! Szerintem már az intenzíven van! :D

Mindenkit puszi!:D A nyugtató nála is hatott, használt, mert este bealudt, ma reggel meg még álmoskás volt a hangja. :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Képzeljétek megjött ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira boldog vagyok :D :D :D :D
Csütörtökön mehetek vérvételre.Jaj de jó.
Pont ma akartam elmenni a nőgyógyászhoz,és reggel
pisi után annyira megjött.De úgy örültem!
Dászinak köszönöm az aspirines tanácsot.Biztos az segített.
Na meg a drukkok. :D
Adrit puszilom én is,Nagyon drukkolok neki!!!!
röpcsi
örülök,hogy megkérdezted és hogy elintéztél mindent.
krisztike54
 
 


De jóóó Kriszti :!: :!: :!: :!: :D :D :D

Nagyon örülök!!! :D :wink: :wink:

Kép

Adri még nem jelentkezett!
Vendég
 


Gondolom Adri még az intenzíven van, vagy alukál :D . Remélem, minden rendben vele.++++++++++++++++

Kriszti, hajrá vérvétel!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Most beszéltem Adrival! :D Mindenkit puszil! :D
Endometriózisa volt, ha jól értettem megnyitották jobbról, balról! 8)

Lányok, nekem állandóan fáj, baloldalon és ez már péntektől így van. :oops:
Holnap felhívom Bokor dr.-t, hogy mikor kell kontroll vizsgálatra visszamennem és megmondom, hogy a hőemelkedésem mellett (37; 37,2) állandó fájdalmat érzek baloldalon az alhasamnál! :oops: :cry:
Fájdalomcsillapítót már vettem be, de aztán újból elkezdett fájni! :oops:
Vendég
 


Juhéj, helyrehozták Adrit!!! (na, már megint az a fránya endometriózis)
Köszönjük a tudosítást Röpcsike! Hú, sajnálom a hőemelkedést, elég biztosnak tűnik a gyulladás, szegénykém!
Vendég
 


Krisz, gratula a mensihez!!:) na végre!
Dászi ügyes voltál a javaslatoddal:)
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám.
röpcsi
Az nem jó ha fáj.Nem?Bár én nem értek hozzá,de ha
még hőemelkedésed is van.Kérdezd meg a dokit.
Sajnállak nagyon.Tudom milyen rossz az ha fáj valami
és nem tudod miért.Remélem semmi komoly.
Az endometriózis az mit jelent pontosan?
krisztike54
 
 


Twist, én is arra gondolok, hogy valamilyen gyulladásom lehet. :oops: Próbálok nem vele foglalkozni, de érzem, hogy ott fáj és ez zavar, hogy fáj.

Az endometriózis nem orvosi nyelven érthetően, mi tulajdonképpen?
Akkor Adriéknak lehet, hogy így nem is kell majd kezelésre járniuk, hanem spontán is összejöhet a baba?

Teát is ittam, feküdtem is, de semmi......5 napig biztos, hogy nincs valakinek peteérésem nem?! :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Krisztike,
örülök,hogy megjött végre!

Röpcsi,
nem tetszel nekem,tényleg keresd meg Bokor dokit!
Az endometriózis az,amikor az endometrium,vagyis a méhnyálkahártya kikerül a méhen kívülre,kis szigeteket képez és összenövéseket okoz.

Reggel voltam Murbernél,nagyon jó fej!Elkezdtük a kezelést!Már 1 Clostit be is kaptam.Most 5 napig kell szedni,illetve pénteken-szombaton 1-1 Fostimon szurit kell beadatnom(megpróbálom megtanulni).Hétfőn,szerdán kell kontrollra menni,szerintem pénteken lesz inszem,mert még a pénteket mondta Murber.Remélem,ezeken a reggeleken gyorsak leszünk,mert 10-kor próbám van és óriási botrány lesz,ha elkések.Már jeleztem,hogy erre sajnos van esély,hát nem örültek,de nem tudok mit csinálni.

Az onkológusomhoz mégis el kell menni,le kell,hogy írja,hogy kaphatok kezelést,mert ha lombikra fordul a dolog,az Urbancsek nem fog velem szóbaállni.(hát ő valahogy nem a szívem csücske).

Röpcsi,irány a doki!!!
Adrinak örülök,hogy túl van rajta!
:wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Én úgy tudom, hogy az endometriózis a méh nyálkahártyájának túlburjánzása, nem megfelelő helyeken nő. És mensi idején ott is vérzik az ember lánya, görcsöl ezeken a helyeken is (akár a bélben, vagy a petevezetékben, petefészekben is és vérzik). Az alvadt vér nem tud hol kiürülni, így tovább terjed az endo. Meg kell állítani, akár gyógyszerrel (leállítják a petefészek működését fél évre), vagy akár egy gyors műtéttel (nekem is ez volt). Vagy műtéttel és utána azonnal teherbe kell esni, vagy ha nem akar babát, akkor fél évig leállítják a petefészkének működését és akkor nem jön vissza az endo.
Kialakulásának oka nem tisztázott, sok elmélet van rá. Meddőséget okoz, elzárja a petevezetékeket, meg megakadályozza a terhességet (létrejött terhességet már nem zavar).
Na, ezeket tudom róla.

Igen, szerintem, ha eltávolították a "kinövéseket" (=endometriózisokat), akkor spontán lehet babája Adrinak:)
Vendég
 


Mmzsó, de jó, hogy indulhattok és már be is kaptál egy Clostyt, tökre örülök:)))))))) Drukk az onkológus dokihoz, hogy adjon igazolást. Most már csak ad!

Na, ugyanazt írtuk az endóról, sajnos nagyon jól ismerjük ezt a sz... betegséget. Remélem, hogy terhesség után soha többé nem jön elő.
Vendég
 


mmzsó
örülök,hogy jól alakulnak a dolgaid.
krisztike54
 
 


Röpcsi, felhívtad Bokor dr.t?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


lányok segítsetek.
Lehet,hogy már kérdeztem,de most kérdem akkor mégegyszer.
Nekem ma megjött.Csütörtökön megyek vérvételre,és
a 20-adik napon megyek az Urbancsekhez.És ha minden
eredményem jó akkor mikor kezdhetjük a lombikot?
Még ebben a ciklusban ugye?
krisztike54
 
 


Twit
Nagyon jól leírtad az endometriózist, köszi!:wink:
Annak a srácnak, akit a tévében láttál, miért volt olyan hihetetlenül tág a pupillája? :shock: Így született vagy valami betegsége van? Tényleg nagyon furi lehet így látni egy kék szemű vagy egy zöldszemű embert! :shock: :oops:
Milyen volt, hogy sikerült a sóska?
Vendég
 


Babaimádo
Hogyhogy este 9 óra után történt nálad a varratszedés? :shock: Sajnálom, hogy nem volt valami kellemes! :? :oops:
Hogy nézel ki, csak mert emlékszem még nagyjából azokra az emberekre (nem voltak sokan), akik csütörtökön a nővérszobánál várakoztak!
Nem még nem hívtam fel Bokor dr.-t!
Vendég
 


Jó lett a sóska, de olyan szálas volt, vagyik benne hagyták a mirelitben a szálakat. Ez elrontotta kicsit. De édesítőszerrel nagyon fini lett.
Vendég
 


Kriszti
A kérdéseddel kapcsolatban én nem szeretnék válaszolni :oops: , nyilatkozni, mivel nálunk, mint tudod, úgy volt, hogy mi úgy tudtuk minden vizsgálat, lelet, lombikkezdéshez a prof.-hoz időpont, pénz megvan és így végre elkezdhetjük a programot :!: :D Sajnos azonban mi nem kezdhettük el, a már ismert újabb vizsgálatok kérése miatt :!: :cry: :oops: Így nem akarok hülyeséget mondani, de nekem mondjuk van egy olyan érzésem, hogy Ti most elfogjátok kezdeni a programot :!: :wink: (Így legyen, szorítok!!!)
A leleteitek 1 éven v. féléven (?) belüliek nem igaz? A hsg-n túl vagy és most majd a vérvételen is túl leszel. :wink:
Egyébként a mostani vérvétel eredményétől (FSH, LH....) és a kezdés napján elvégzett uh vizsgálat eredményétől (van-e valami kóros, ciszta v. más) teszi még függővé a doki a program indítást. :roll:
Én amikor mentünk, az uh eredménytől féltem! :oops:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?