Új privát üzeneted érkezett!

Tinu!

Csongi nem semmi!!!!!Komolyan mondom h fel fog állni hamarosan!!!Véletlenül belekapaszkodik vmibe és már kész is!

Adraci!
Na ezek mind jó helyek!Neked nincs beleszólásod? :lol: Vagy részedről mindegy h hova mentek?

annus11
 
 


Csonginak le van nyírva a haja?Mi az a sexi tincs ott elől? :oops: :lol: :lol:

annus11
 
 


Tinu, nagy lázadó lehettél!Dieter és jöhetett volna makeup-boy...vonzott a deviancia, mi? :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Azta, Csongi már nyomja a fekvőtámaszt?
pumuklii
 
 


Annus: nem vágtam le, csak odalógott neki, hiába a testmozgás közben előrebukott a szexitincs. :lol:

ANikó: hát ha én már nem voltam deviáns, akkor legalább a pasikban azokat szerettem. Mindig a legrosszabb tanuló fiú volt a zsánerem áltisiben is. :lol: Biztos ezért lettem pszichológus is. :wink:

Pumukli: korán kezdi, dehát a kockás hashoz, meg a bicepszhez kell is. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki csocsre vele :lol:

Gyongyi, melyremeges :lol: lehuzos aruhaz :lol:

Tinu, Csongi kepei nagyon jok!! a harmadik kepnel nekem az az erzesem h tenyleg fel akar allni ez a gyerek :lol: sztem ha lenne mellette vmi kapaszkodo......... talan meg sikerulne is neki :shock:
mindenesetre nagyon durva!!!!!!!!!!!! eszmeletlen :lol: tedd le vmi melle amibe tud kapaszkodni, en Borot a jaroka mellett szoktam hagyni,mert abban feltudja huzni magat,ulesbe persze,aztan amikor farad egyre elorebb dol a feje (jo nehez lehet :lol: )

Netti
Kép
maumau
 
 


+koszonjuk a dicseretet :D

ma is megjartuk erzsebetet es csepelt.. hat csodas volt :? :D
Boro olyan uvoltesbe kezdett mikor megerkeztunk a dedszulokhoz, ott voltak anyosomek is.felkelt es mindenki oda allt es magyarazott neki.. ki kellett vinni megnyugtatni,nemtudta kik nyukalnak stb,total dobogott a szive stb. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó nem jönnétek inkább fel hozzánk? nekem úgy kényelmesebb lenne :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csongi döbbenet ...
Szóhoz sem jutok. Samu csak fekszik ... még át sem fordul.
De ami késik ... remélem.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Ildi, okés! Részleteket majd priviben!

Mi történt, h mindenki új tickert csinált? Kénytelen leszek én is. :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó!
Közben eltelt 1-2 hónap,és nőttek a gyerkőcök :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Moncsi nyugi, Lara sem lesz úgy néz ki tornászbajnok, nem ütött a nővérére :), Édua ilyenkor már oda-vissza fordult egyfolytában, de Larát nem érdekli :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Körkérdés: akinek már volt ilyen izgága gyereke, mint Csongi (vagyis nem izgága, csak viszonylag gyors a mozgásfejlődése) - később is megmaradt ez az aktivitás? Csak hogy tudjam, mire számítsak. (Trixi írta, hogy náluk igen, arra emlékszem.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Nálunk Máté sem kezdte túl korán a forgolódást-ülést-állást stb, de egy igazi örökmozgó fiú lett mégis, nagy mozgásigénnyel. Tehát nálunk nyugis kezdet után jött a sok-sok mozgás.
Lehet, hogy marad, lehet hogy nem. Hű, de nagy okosságot mondtam.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Jajjj, moderntóking, hát azt mondjátok!! :lol:

Csongi élőben se gyenge!! :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Azta Csongi de durván nyomja! :shock: Azért AM naggyon maximum csak a tanítványa lehet. :D

Annus, milyen kabit vettél? Nekem is kéne egy téli Columbia vagy vmi síkabi. Télen a hidegben, egyedül a gyerekkel+babahordozóval autózni mégiscsak praktikusabb, mint a szép kis szövetkabátjaim... :?
Egyébként nekem mind1 hova költözünk. Az összes rokonom Debrecenben és környékén él. :?

Ami ezeket az együtteseket illeti; én nem vagyok egy rajongó típus... Az én időmben a lányok asszem a Backstreet Boys-ért meg valami N'Sync (vagyhogykellleírni :oops: )-ért éltek-haltak. Én meg csak röhögtem, azt se tudtam kik azok. :roll: :lol:
És hát Brad Pittől vagy George Clooneytől se pisilném le a bokámat... :oops: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


en imadom a francia pasikat.. a beszeduk miatt gondolom :lol:

Tinu, vagy igen vagy nem es ez mar biztos.. :lol: en gyorsan csinaltam mindent,de ahogy mar tudtam menni lenyugodtam.. lehet Csongi is arra var :roll: vagyis hat nagyon nem var :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi, Te sem tudtad, ogy ki az a thomasanders??????? Te is olyan fiatalka vagy???
Nekem még Modern Talking cd-m is van, a 90-es évek végén volt egy rövid visszatérésük. :-)

Nagyot csaviztam ma egyes tök egyedül! :lol: Vltam a tesómnál, aztán a sógornőmnél, aztán meg shoppingoltam a New Yorkerben. Vettem 5 db rucit 7000 Ft-ért. És ott van az én álomkabátom is!!!!! Azt most kihagytam.

Adraci, hát amiket felsoroltál, tök más városok! :-) Nagykovácsi a legdrágább és állandóan fúj a szél. Gödöllő tőlünk 5 percre van, de nekem nem lopta magát a szívembe, elég keszekusza város. Szigetszentmiklóst nem ismerem, Gyöngyi a tudósa! :-) Őrbottyán, hmmm, talán a legolcsóbb a felsoroltak közül, laknak ott barátaink, szeretik, viszont falu, annak minden előnyével és hátrányával. Mikorra tervezitek a költözést? És miért nem maradtok Debiben?
Vendég
 


Böbi, akkor jó kis vásárt csináltál!

Tavasszal-nyáron kellene költözni, mert AM nem bírja a lakást. Meg én se akarom bezárni. Emlékszem én mekkora felfedezéseket tettem vidéken a nagymamámék kertjében. :D Szóval kell kert a gyereknek.
Én szívesen maradnék Debrecenben, viszont a férjem majdnem összes barátja Bp környékén él és persze mindegyik azt szeretné, hogy hozzájuk közel legyünk... Neki Bp is vannak+lennének is munkái; gondolom nekem is. No meg hát a dombok és hegyek plusz egy nagy folyó! :lol: Nálunk csak 1 erdő van... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri!
Kilimanjaro,szép piros!Meg a hátizsák is olyan!Előtte sherpám volt,az jó volt.És amket láttam azok columbia kabik voltak...de picit elegánsabb külsővel,nagyon bejöttek nekem...de 50ér :roll:

annus11
 
 


Annus, a vonalzód hátterét egyedileg töltötted fel? Én a múltkor nem találtam ilyet!
Vendég
 


Böbi!
Igen,egyedi!
Van a blogomban egy oldalnak a linkje,és ott is vannak többek között.De pl csigamama blogjában is...na most sokat mondtam...mindjárt megkeresem az oldalt! http://noritascrap.blogspot.com/search/ ... F%20ticker Na például itt vannak! :wink:

annus11
 
 


Köszi, tök jó! Egyik ismerősömnek meg egy havas téli táj van háttérnek, az is olyan jópofa.

Hú, most úgy meginnék egy sört. Van egy citromos gösserem, szerintem rávetem magam! :lol: Valaki nem csatlakozik? :wink:
Vendég
 


Böbi!
Max csak elméletben tudok csatlakozni :lol: De egészségedre! :wink:

annus11
 
 


Köszi. Hú, ezt most jól esik.
Egészségetekre! :lol:
Vendég
 


Nekem is van citromos Gösserem, minnyá nyitom is!!! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Halihó!

Visszaolvasnom sansztalan.... :(
Csak a képeket nézegettem végig, 2 megjegyzés:
Tinu!
Csongi MEGAÜGYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Döbbenet, hogy ilyen korban már ilyeneket tud! :shock: :D
Fél év és a fáról fogod leszedni....
De hógolyózni ő idén már tuti fog!!!!! :lol:

Gyöngyi!
A színész a fotón...ismerem, de a nevét mindig elfelejtem...na szóval férjem egyik legjobb barátja megszólalásig hasonlít rá...még a kaján mosoly is dettó....és facér! :shock: :D ..szóval hajadon nővérkék, hugicák figyelmébe ajánlom! :lol:

Mi megvagyunk, Lili már jobban. Kicsit köhécsel még. Megjött az étvágya...sőt farkaséhes all day...ma sztem 1 kiló kaja fölött fogjuk zárni a napot! :shock: :)
És és és eszi a zöldséget is, csak jó arányban kell a gyümihez raknom.
Ajánlom a krumpli-alma-banán és a s.tök-s.répa-alma kombót mindenkinek!!!!! :roll:

Én nagyon-nagyon fári vagyok...kipurcantam a héten....kemény volt....
Ráadásul férjemmel ö.vitatkoztunk...szerinte idézem: ki van nyalva Lili popója.... :?
DEHÁTBETEGVOLT!!!! Nem ez a normális?!? Ha csak ölben volt el, akkor volt olyan hogy 2 órán át ölben cipeltem....
Amíg nem tudott szívni/szopizni, mert féjt neki, addig kanállal adtam neki a tejet/tápit...50-60 perc alatt ette meg a minimumot....
De könyörgöm, tényleg nem volt jól....most akkor lettem volna szigorú és tartottam volna be a napirendet????????
SZERINTETEK???????
Én úgy gondolom, hogy igenis indokolt volt a maximális odaadásom éjjel-nappal. (jelzem, férjem 1szer nem kelt fel Lilihez éjjel....még akkor sem amikor 20 percenként kelt, mert annyira fájt a torka....)

Na, szóval ezért vagyok kimerült.....
:?

Kép
mozza
 
 


Böbi, egészségedre :-)

Tényleg nagyon szépek lettek a vonalzók, lehet én is cserélek majd képet...valamikor.

Bakker Tinu, szerintem te szívatsz minket. Fogadjunk, hogy Tüci régi 7 hós képeit elővetted és rámontíroztad Csongi fejét...
Az elméletemmel csak az a baj, hogy élőben is láttam, mit tud a ficerekirály. :D Elképesztő ügyes!!!!

Örülök Annus a kabát-háti-ruha vásárnak. Ezek szerint az én 25 ezres vaterás Abercrombie álomkabátom nem is a legdrágább kategóriába tartozik :shock: Csak az a baj, hogy mellesleg nem férek bele a gyöszös ámerikai méretezésbe. Pedig azt hittem szilikonvölgyben figyelnek az ilyesmire :roll: Ráadásul nem is olyan (nagyon) nagyok a kannáim, mint Pamela Andersonnak, ellenben hátam van akkora, mint Kásás Tamásnak :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


ÉN már délután lenyomtam egy citromos sört. :) Szofi, elrontottál. :wink:

Mozza: szerintem is igazad van. Mikor olyan elesettek, természetes, hogy többet igényelnek. A férjed csak féltékeny. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


mozza, sztem is normalis.. a ferjed popoja is ki lenne nyalva ha beteg lenne....... azt biztos nem venne eszre :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi: :lol: . NÉha én sem hiszek a szememnek. Most már nem teszek fel több képet, de csináltam pelusban is róla sorozatot fürcsi után. Jobban látszik, mit művel. Egyszerűen döbbenet, hogy még csak most született a kis vakarcs és már mindjárt mászik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Amikor Anikónál voltunk a talin, Csongi már akkor is nagyon ügyesen forgott, mi, többiek, a fasorban se voltunk. :-)

Viki, dehogy kényrztetted el, én is ezt tettem volna!

Szofi! :lol:

Gyöngyi, abercrombie, imádom! De a kinti méreek mindig nagyobbak egy számmal, mint az itthoni, biztos beleférnél! Belinkeled, hogy melyik az? Nekem tav aly folyt a nyálam egy rénszarvasos kabira, de terhes voltam, idén még nem néztem.
Vendég
 


Tinu, dobj kepet, engem nagyon erdekel!!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, szerintem ez tök természetes, hogy ha elesettnek látod a gyereket, akkor minden figyelmeddel felé fordulsz és a kedvét keresed. Az elkényeztetés veszélye szerintem amúgy is majd későbbi veszélyforrás.

Böbi, ez lenne az:
http://www.vatera.hu/abercrombie_usa_elegans_retros_szovetkabatok_s_m_l_154337276.html
De akárhogy is nézem a 100 cm-es szélességnél max. melltartóra vehetném fel a szép abercrombie kabátomat, az meg ugye elég vicces lenne :-) Így csábítani szoktak a nők, vagy szatírkodni, nem pedig bébiket sétáltatni a téli mínuszokban :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na azt a veszélyes veszélyforrásos mondatod jól megfogalmaztam :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi, neeeee, belezugtam :( :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


És rád még az S-es is tuti jó lenne :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, nagyon széééép! Én kételkedem, hogy "csak" 100 centi lenne, esetleg kérd meg, hogy mérje le ismét. Nekem van L-es abercrombie felsőm, de egy 90 G mell is simán beleférne....
Vendég
 


jajj ma mindenki kabizott, én a Mango-ban láttam meg az álmom... :oops: de aMG-ban csak Xs-es nem szopatató nem 4 hónapja szült anyukáknak vannak méretek :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
mniki84
 
 


bakker ez nekem is nagyon tecccciiikk és olcsóbb mint a MNG
http://www.vatera.hu/abercrombie_usa_ut ... 37275.html én ezt tudnám elképzelni sétáltatós kabinak :D

jajj csajoook, apa le fog tiltani Rólatok! :oops: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi, jó a kabi!
Niki, te milyet néztél ki?

Tinu, kérjük a pelusos képeket! Egy kicsit nagyobb frusztráció már nem számít! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


a MNGos egy álomszép törtfehér combközépig érő szövetkabi nagy gombokkal övvel..jujjj olyan szép és apa majdnem megvette nekem de mellben kicsi volt (NEKEM MELLBEN KICSI..MUHÁHÁHÁHÁ ezt is megéltem :lol: )

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, az en kedvenc szovetkabim is mango.. holnap meglesem,de tuti nem jo meg ram.. :lol: tavaly vettem mikor terhes lettem.. igen igen okos vagyok :roll: 1x volt rajtam :D jo lenne beleferni! nagy gombos az is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csajok!
Volt ma vki CundA van?Pl a westendben?Vennem kel most már overállt...van már vmi?Lehet h inkább a turiba megyek a keletihez :roll:

annus11
 
 


netti ha nem jó mérd le nekem :D :D :D :D :D bár nemhiszem hogy vékonyabb lennék mint Te :oops: de ma szereztem egy Leg Magicet szóval holnaptól Miss Bombasticnak kéretzem magam szólítani! kérem.köszönöm :lol: :lol: :lol: 8) :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


annus én voltam de a győribe :D annnemjó?

Kép
Kép
mniki84
 
 


na nekem az volt a lényeg h ne ázzon át,fogja a vizet,szelet és meleg legyen!Tehát ez tényleg sportdzseki!Ugye én sokat gyalogolok 8)

annus11
 
 


Niki, en nem vagyok vekony :lol: nagyon nem... a tavalyi meretem Mes.. es a kabi is :( de msot Les kene...... :( nagy szivbanatom..de 2-3 honap es remelem minden a regi lesz,mert kelelnek a ruhaim :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


ööö megyek, ded alszik apa meg kajánul kacsintva mondta hogy ő akkor most befekszik az ágyba....Á Dieu csajok!!!!khmmhmhmmm 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :lol: :lol: Ne mááá,nem ér ilyeneket mondani...bár azt hiszem el is múlt a piroska 8)

Amúgy Győrbe nem menek...messze van! :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?