Új privát üzeneted érkezett!

szerintem ne halgass a nővére....jelentkezz be... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Hát lánykák nincs baba,ma voltam uh.n meg HCG aminek az eredménye egy nagy büdös nulla lett,ráadásul összekaptam anyukámékkal hogy miért nem hagyom ott az osztályt és csendesedek már le végre,meglátnám spontán" otthon "összejönne.
Mindig azon lovagolnak egászságesek vagyunk és hogy csak idő kell és nem szabad semmit hajtani.Tudom hogy valahol igazuk van de az én biológiai órám ketyeg reproduktiv szempontból nem az övéké.Az övéké már leketyegett :lol: Rajtuk már a Murberék sem segithetnének :lol:
Na jó viccet féltretéve kaptam NORCOLUTOT mától 2*1 tabl. 5 napig és utánna állitólag mensi!
TÉNYLEG AKI SZEDTE MÁR VALAHA A NORCOLUTOT HOGY EMLÉKSZIK AZ UTOLSÓ TABLETTA UTÁN MIKOR JÖTT MEG :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Kértem az Urbancsekhez időpontot meg a Murberhez sikerült egy napra kapni jövő hét csütörtök,csak addigra jöjjön meg mert ha nem az ciki!
Urbihoz azért megyek mert a Murberrel volt egy megállapodásunk hogy a 6. inszemtől eltekintünk ha a prof. rábólint és akkor lombik kezdődik.Amennyiben nem megy bele,átmegyek egy ajtóval arrébb a Murberhez és elkezdjük a kötelező 6.at.
Krisztike mi volt az uh.n?
Badró drukkolok hogy minden simán menjen!!!
Röpcsi gyógyulgassál!Puszi mindenkinek!!!
Irjatok a Norcoluttal kapcsolatban!!!!
Vendég
 


ezt nézzétek.. :lol: :lol:

1255703711.5097.htm

Kép
Adri
badró1
 
 

 
 

röpcsike
fent vagyok az iwiwen igen.Írjál nekem privit.A nevedet és
én megkereslek.Jó?Mert az én nevemből nagyon sok van.
dászi
Az ultrahangon jó volt minden.Én szedtem a Norcolutot
és amikor abbahagytam rá 5 nap múlva jött meg a mensi.
Nagyon sajnálom,hogy nem lett babó.De ne keseredj el.
Majd legközelebb.És ne hallgass senkire.Csak azt tedd amit
te és a párod jónak láttok.Ez csakis a kettőtök döntése legyen.
És senkinek sincs hozzá joga hogy beleszóljon.
Én nem tudom velem meg mi lesz de nem nagyon akar megjönni
csak kicsi barnás valami van néha.Kezdek kicsit mérges lenni.
krisztike54
 
 


Dászi,
sajnálom :cry:
Egyszer én is szedtem Norcolutot,állati rég volt.Én 3 napra emlékszem,de ez egyénenként változó.
Vendég
 


Csajok
Képzeljétek még mindig nem akar megjönni,csak egy
pici barnás valamim van.El vagyok keseredve.Ilyen
még nem volt.Olyan volt már,hogy 17 napra rá volt
egy pici vérezgetés 3-4 napig,meghogy egyáltalán nem jött meg.
Nade ilyen hogy csak egy pici valami van.Ilyen még nem volt.
Mi lehet ez?Nagyon mérges vagyok,mert hétfőn már
mennék vérvételre,de így nem tudok.
Volt már valakinek hasonló?Segítsetek légyszi
krisztike54
 
 


KRISZTIKE FONTOS!MENJ EL A PATIKÁBA ÉS VEGYÉL ASPIRIN TABLETTÁT!NE A C. VITAMINOST HANEM AZ 500 MG.OS SIMÁT ÉS FOLSAV TABLETTÁT,EZ A KETTŐ EGYÜTT CSODÁKRA KÉPES!MEGAKADÁLYOZZA A VÉRLEMEZKÉK ÖSSZETAPADÁSÁT (VÉRALVADÁSGÁTLÓKÉNT IS HASZNÁLJUK AZ ORVOSLÁSBAN) ÉS MEGINDITJA A VÉRZÉST,NEKEM BEVÁLT!!!!
ASPIRIN 2*1 500 MG.OS
FOLSAV 2*2 NAPONTA!!!!!!!!
MINDKETTŐ RECEPT NÉLKÜLI!KÉRLEK HALLGASS RÁM!
FONTOS HOGY EGYÜTT KELL A KETTŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi dászi a segítséget.Ezt ki mondta neked?
Akkor te a Norcolutot nem is fogod szedni?
krisztike54
 
 


Figyi Krisztike!Nekem a Norcolutot nem azért kell szednem hogy megjöjjön mert megjönni a nélkül is megjönne jövő héten!Csak most az a lényeg hogy vastag a méhnyálkahártyám és hogy tutira leváljon mind az egész ezért kell!A Te eseted most mást Te már barnázol csak nem tud megindulni.Jól gondolom hogy ez a gond?Már pedig ha nem indul meg nem tudsz menni vérvételre mert nem valós eredmény lenne.
Le kell válnia a méhnyálkahártyának onnantól számitják a mensit.
Nekem ezt a két gyógyszert azért kellett szednem annak idején mert ugyanugy mint neked nem akart megindulni csak barnáztam,ez segitett.Nőgyógyászom ajánlására szedtem!
Ja és azóta a praxisban is ahol dolgozom sikerrel használjuk mert minden olyan mensit megindit ami nem egy esetleges terhesség kialakulása miatt marad el!!!!
Remélem érthetően irtam,nem muszáj megfogadni,egy biztos ártani nem ártassz velük,mert mindkét hatóanyagnak alapjába véve,okoktól függetlenül szüksége van rá az emberi szervezetnek!Ezért is vény nélküliek!Puszillak,irj hogy döntöttél!
Vendég
 


Köszönöm a tanácsod.Akkor ha jól értem akkor is
lehet szedni ha baba van.Mennyi időre kell megjönnie
amikor szedem?Ha a norcoutot szedem akkor utána
nem valósak a véreredmények.Jól értem?
Jaj ne haragudj.hogy ennnyit kérdezek,de el vagyok
keseredve.Melyik jobb akkor a norcolut vagy az amit te mondtál?
krisztike54
 
 


Krisztike nem a Norcolut miatt nem lenne valós az eredmény hanem azért mert még nem vált le a nyálkahártya csak barnázol tehát az elöző ciklusod végi eredményeket kapnátok,ugye érted?Ha ciklus eleji vizsgálat ra kell menned mindenképpen meg kell várnod a vérzés megindulását ami nem a barnázás!Onnan számitjuk a ciklus megkezdtét ha leválik és pirosan vérzel!Ebben segitenek a tabletták amiket irtam.
Neked nem Norcolutra van szükséged,az akkor kéne ha még jelei sem lennének a mensinek de neked már van barna!Arról nem is beszélve hogy a Norcolutnál meg van szabva hogy minimum 5 nappal a várt mensi előtt el kell kezdeni szedni.Például ha valaki 2 nap múlva várja a vérzését annak már nincs értelme elkezdeni szedni mert már nem tudja kiváltani a hatását.
Az Aspirin meg a Folsav akkor jó ha már elkezdődött valami csak nem tud a vérzés megindulni.Ha terhes vagy a babának sem árt nekem terhesség alatt Folsavat kellet szedni :D
Az aspirin meg szinte vitaminnak számit,nincs miért aggódnod.
Nekem másnapra meginditotta ez a kombináció,ez jó hir nem?
Vendég
 


Semmiképpen ne szedjél Norcolutot mert azzal fent tartod a progeszteronszintedet és sose válik le a méhnyálkahártyád csak ha minimun 5 napos szedés után abbahagynád!Az viszont hétfőig már nagyon nem fér bele!Neked gyorsabb segitség kell és ez az amit leirtam.Meg amugy is barnázol neked nem Norcolutra van szükséged!!!Puszillak!!!!
Vendég
 


dászi
Nagyon aranyos vagy ténleg.Nagyon sokat segítettél
nekem.Remélem ma még el tudok menni a patikába
és ki tudom váltani valahol.Mindenképp elkezdem a szedését.
Mégeggyszer nagyon köszönöm.

Majd írok mi történik.

Puszi
krisztike54
 
 


Krisztike nagyon szivesen,drukkolok hogy minden jól alakuljon.
Ha a patikát nem éred el egyes benzinkutakon is kapható!
Irj mi újság,ma nem leszek délután de este felnézek!Puszi
Vendég
 


dászi
Már szóltam is a páromnak menjen el a gyógyszertárba,mert
én most munkahelyen vagyok.Én csak holnap leszek
legközelebb netközelbe de mindenképp írok neked,hogy
mi a helyzet.Millió puszi!!!!!!!!
Nagyon sokat segítettél nekem.
krisztike54
 
 


Dászi:sajnálom.
Röpcsi?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dászi
Nagyon sajnálom, hogy ez a kezelés sem sikerült, nincs baba!:( :cry:
Majdnem, hogy ugyanebben a cipőben járok, mint Te a szülői tanácsokat illetően. :?
Nálunk, anyukám mondta most, hogy kijöttem a klinikáról, hogy beszélt valami régi ismerősével, akinek a lánya sokáig szeretett volna babát, 3,4 lombikkezelése is volt, de egyik sem sikerült és aztán amikor abbahagyta a kezelést akkor rá 1 évre spontán terhes lett. :D Anya is azt mondta, hogy lehet, hogy várni kéne, kellene, mert lehet, hogy aztán simán összejönne a babánk, úgy mint neki(k). Meg ezt a vizsgálatot miért most kellett megcsináltatni, miért kell ennyi mindenen átmenni, amikor lehet, hogy csak egyszerűen várni kéne. :? :evil:
Mondtam neki, hogy azért mert 1,2 emberről azt halljuk, hogy abbahagyott mindenfajta kezelést és aztán egyből teherbe is esett, még nem biztos, hogy ez ránk is igaz lenne. :?
Valakinek spontán, valakinek inszemmel, valakinek pedig lombikkal sikerül. És esetleg ne adj Isten ha ezek közül évekig semelyik sem sikerülne, akkor ha akarnak akár örökbe is fogadhatnak. Mindenki maga dönti el, hogy mikor, hova és kihez megy, fordul :!: :!: :!: :D És még azt is mondtam Anyának (persze nem haraggal v. ilyesmi), hogy ez az egész, ami a gyerekünket illeti, csakis mi ránk, a férjemre és rám tartozik :!:

Dászi én még csak annyit jegyeznék meg evvel kapcsolatban, hogy lehet, hogy ha tényleg nem mennél vissza a klinikára, akkor spontán is sikerülhetne, de persze az is lehet, hogy nem!
Nekem nem ketyeg a biológiai órám, mondhatni fiatal vagyok, de nézd meg nekünk így se sikerült eddig! Elmentünk már nyaralni, kihagytunk hónapokat és így sem sikerült. Tehát én azt mondom Neked Dászi, hogy csakis azt tedd, amit a szíved mélyén érzel! Ne hallgass semmire és senkire, csak azt csináld, ami Neked jólesik, amit Te akarsz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :wink:

Norculotot én is szedtem, de már nagyon régen. Nem akarok hülyeséget mondani, mert csak arra emlékszem, hogy szedtem, de hogyhogy arra sajnos nem emlékszem. :roll: :(

Dászi akkor a mensi előtti barizásra jó az Aspirin tabletta 500 mg-os (nem c vitaminos formában) + a folsav?
Mennyibe kerül, így ez a kettő?
Vendég
 


Kriszti, sajnálom, hogy nem akar megjönni! :( (Nahát, de furcsa volt ezt a mondatot leírni :!: :roll: )
Szeded a Dászi által mondottakat???

Mmzsó, Te akkor hétfőn mész az ARO-ra?

Szia babaimádó! :D Otthon vagy már akkor! :wink:
Mesélj mi volt a klinikán, mi lett a vizsgálat eredménye???
Vendég
 


Röpcsi,
igen,reggel 8-ra vérvételre,és azt hiszem délben megyek a Murberhez.Kíváncsi vagyok,mi fog kisülni a dologból :roll: aztán majd mindent elmesélek!Egyelőre rettentő hálás vagyok neki azért is,mert csütörtökön felhívott telefonon!

Babaimádó,
milyen vizsgálatod is volt?Hogy sikerült?
Vendég
 


Sziasztok!

Hú csajok én már egyre jobban kezdek berezelni.... :roll: :?
És holnap sztrájk lesz... :twisted: :twisted: :twisted: :evil:
vonat kilőve.... :roll:
Hogy vagy Röpcsike :?: :?: :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri már 80%-ban megírtam a kórházi dolgokat, legkésőbb este priviben elküldöm Neked. :D Nyugi, tényleg nem lesz semmi baj, nagyon mélyen fogsz aludni! :D
Nagyon drukkolok, hogy minden simán mennyen, gondolatban veled vagyok!!!!!!

Nagyon jó a videó, amit feltettél :!: :!: :!: :D :lol: :lol: :lol:

Holnap fél 1-re kell a klinikán lenned, ugye?

Hát igen a sztrájk mindig akkor van, amikor nem kellene! :evil:
Ma este lesz a Napló műsorában, hogy hány milliót, milliárdot kaptak egyesek, közbe a vonatok meg büdösek, piszkosak, vasútszagúak, elavultak stb. :evil:
Vendég
 


igen fél 1-re kell menem de szerintem elöbb ott leszek a sztrájk miatt....akkor nézem a naplót...meg este jelentik be,hogy hánytó lesz.... :roll:
oké írd le priviben...köszi :!: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Babaimádó, itt vagy? Milyen volt a lapar? Ha már ittvagy, akkor ezek szerint minden jól sikerült, nem tartottak bent. De jóóóó!!!

Röpcsinek üzenem, hogy én is cukorbeteg lettem, szóval kezet foghatunk és diétázhatunk együtt. A terhességi cukorbetegség jött ki rajtam, 7,8-ig lett volna jó az érték, nekem 8,1 lett. Ez már sok, és 175 g-os CH diétát kell csinálnom és napi háromszor vércukor mérésem van. Na és a diéta kiválóan működik, tök szuper! Ma kétszer is mértem étkezés után, ahogy előírták és 4,4-et és 3,7-et mértem. Kiválóan műkszik a diéta, ez megnyugtató!!!:)

(mondták, hogyha nem működik nálam, akkor inzulinra fognak, jól megijesztettek!)
Vendég
 


sziasztok adri,röpcsike,dászi,mmzsó.twist
Most jutottam netközelbe.Nem voltam itthon hétvégén.
Szedem az aspirint és a folsavat,de még semmi.
Már barnázásom sincsen.Ki vagyok akadva nagyon.
Igaz még csak ma reggel kezdtem el,még lehet valami.
Szóval én nem tudok menni holnap Pestre.
röpcsi mindjárt megkereslek iwiwen.
adri nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!Én holnap fogorvoshoz
megyek.
Képzeljétek párom annyira beteg,én meg elkaptam tőle.
Rettenetesen fáj a torkom,náthás vagyok.Még ez is!!!!
Én nem tudom mi a francért nem akar megjönni.
Ilyen még nem volt,hogy 3 napig pötty-pötty aztán semmi.
De elegem van már,hogy mindig szivat.
krisztike54
 
 


Krisz, én úgy tudom, hogy a progeszteron abbahagyása után 4 nappal jön csak meg. Eltolja a ciklust. Engem is figyelmeztettek erre utrogestan szedésénél. Ahogy Dászi is írta, szerintem is ez lehet.
Vendég
 


twist
ezt nem értem.Én aspirint meg folsavat szedek.Nem norcolutot.
krisztike54
 
 


röpcsi
Na végre megtaláltalak.Először rossz embert jelöltem meg
de mostmár jó.Nekem olyan ismerős vagy a kép alapján.
Hogy honnan nem tudom.Lehet láthattalak már a klinikán
véletlenül?
krisztike54
 
 


Krisz, ja, csak a régi emlékeidet írtad meg, hogy amikor Norculutot szedtél akkor mi volt? Ja, bocs, tök félreolvastam.
Sajnálom a náthádat, mostanában sokan betegek:(
A párodnak mi a baja? Szóval, csak torokgyuszi, vagy esetleg influenzát kapott el?
Vendég
 


Hát Krisz, akkor csinálj esetleg egy tesztet, hátha.... :wink: :wink:
Vendég
 


twist
Az isteni csoda lenne ha babás lennék.Ugyanis ebben a hónapban
csak egyetlenegyszer voltunk együtt,mert a hsg miatt is
utána meg én egy darabig nagyon óckodtam a szextől.(a hsg után,miatt)
Úgyhogy csoda lenne.Nem hiszem,hogy az vagyok.
A párom szerintem influenzás.Meg akkor szerintem én is.
Te jól vagy?(vagytok?)
krisztike54
 
 


dászi
Ha esetleg nem jön meg akkor mi van?valami bajom lenne?
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok érdeklődő törődést.
Röpcsi, írj, hogy nézel ki, mert szerintem láttalak.
Még az intenzíven beszélt hozzám az orvosom ébredés után pár perccel és ha jól értettem, akkor minden rendben és szerinte esélyes a spontán/inszem is, nem kell feltétlenül lombik. (5 beültetés után érdekes volt ezt hallani).Bal oldalt volt gond, összenövés, azt megoldották, jobbról és a méhben minden oké.
Holnap megyek varratszedésre.
Hőemelkedésem van és náthás is lettem (egyik szobatárs beteg volt).
A gáz, amit használnak a műtéthez nem akar eltűnni és ezért mellkasi. nyak és hasfájdalmaim vannak. Az orvosok, nővérek nagyon rendesek voltak és a kórházzal is meg voltam elégedve és örülök, hogy oda mentem.
Nagyon hálás vagyok az orvosomnak mindenért.
(sajnos volt egy kis gond, mert 1 napot csúsztak a műtéttel, meg a cukrom is leesett és rosszul lettem, de az egész már nem is számít. A végeredmény a lényeg!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na sziasztok csajok, megyek rendbe teszem magam,fürcsi...stb
és pihizek.... :wink: készülődök holnapra... :?
Drukkoljatok nekem :lol: :lol:
Majd írok Röpcsinek és ő majd továbbítja nektek,hogy sikerűlt a műtét :!: :?: :roll:
puszi mindenkinek :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri
Drukkolunk neked!!!!!!!!!!!
dászi
nem vagy itt véletlenül?
krisztike54
 
 


Badró, drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimado
Örülök ,hogy jól sikerült minden.Jó gyógyulgatást kívánok
neked,és kívánom,hogy minéll előbb babásodj te is!!!!
krisztike54
 
 


Adri, nagyon drukkolok neked! Te is legyél ügyes, mint Röpcsike!!!

Baba, örömmel olvasom, hogy rendbe raktak lapar közben. Ezek szerint baloldalt volt gond és meg is tudták oldani, de jó! Na, akkor nagyon megérte az egész műtét! Sajnálom, hogy egy nappal halasztani kellett, de a lényeg, hogy most már túlvagy rajta és jól sikerült és jól vagy. Mármint leszámítva a náthát! Az szívás, hogy a szobatárs megfertőzött, de hát ez kivédhetetlen volt:(
Hogyan tovább? Mikor kell jelentkezned a dokidnál?
Vendég
 


twist
írtam neked egy fél órája kb de nem válaszoltál.
Jól vagytok?Minden rendben nálad?
krisztike54
 
 


Twist: azt hiszem, félreérthető voltam. Balról nekem kivették a vezetéket és műtét utáni összenövés volt. A babanélküliség okára ismét nem derült fény.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz, tényleg:))) Szóval, köszi jól vagyok. Egész nap a vércukromat mérem és diétázom és közben ha még van szabadidőm, akkor a vérnyomásomat figyelem.)))
ma egész jó értékek voltak. EZ bíztató volt.

Baba, uh, azt nem tudtam, hogy balról kivették a vezetéket és műtét utáni összenövés volt:( Szegényke! Én meg itt örvendezek :?
De még ott a jobboldal, az is elég kell, hogy legyen. Azt hiszem, hogy itt Ditkének van hasonló helyzete (ugye csajok?), neki van egy petevezetéke. És neki is inszemivel próbálkoztak (most pedig aszem spontán hónapja van). Nálad is ez következik?
Vendég
 


twist
Örülök hogy jól vagy.Jó hogy így odafigyelsz és diétázol.
Ha biztatóak az eredmények akkor semmi gond.
Én már egyre türelmetlenebb és mérgesebb vagyok.
Te hallottál már az aspirin folsav kombinációról?
Úgy elkezdett most fájni a hasam,de nem akar megjönni,
már a barnázásnak nyoma sincs.Neked volt problémád
már a menszeszeddel?
krisztike54
 
 


Twist:nekem 2 éve úgy volt, hogy az 1. inszem méhenkívüli lett. Akkor vették ki a vezetéket. (Az a csonk nőtt mostanra a bélhez.) A 2. inszem biokémiai terhesség. Így lombikot javasoltak. 5 lombikos beültetés volt (ebből 1 fagyasztott embriós) és csak 1 terhesség, de szintén biokémiai. (Korai vetélést jelent, ha valaki nem tudja.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisztike bajod biztosan nicsen ha valakinek nem indul meg rendesen még ezektől a tablettáktól sem,az azt is jelentheti hogy az utolsó peteérésed ami volt nem volt túl erőteljes és emiatt nem termelődött a sárgatestté alakult tüsszőben elég progeszteron mert tudod az elengedhetelen egy határozott erős vérzés kialakulásához.Hiszen hirtelen vesziti el a szervezet a progeszteront mensi előtt mivel a sárgatest elsorvad és ennek a szintjének a hirtelen lecsökkenése váltja ki a méhnyálkahártya leválását.Ilyenkor viszont szedethetnek veled Norcolutot de amint irtam is az min. 5 napos szedés után hirtelen elhagyása okozza 1-3 napon belül jelentkező ugynevezett megvonásos vérzést.De ez ugye a Te esetedben eddig nem jöhetett szóba mert szoritott az idő,hétfőn vérvétel ,de akkor inkább mondj le a mostani vérvizsgálatról és lehet hogy időigényesebb plussz 1 hét,de egy esetleges Norcolut kúrával hozzák meg a vérzést.Az viszont határozott vérzés lesz,és a vérvétel napját meghatározni is egyértelműbb lesz,mert pontosan tudni fogod melyik az első nap nem ugy mint amikor barnázol akkor csak a bizonytalanság van ez az e vagy még nem????
Hidd el tudom milyen ez,már voltam én is ilyen helyzetben,csak mint elmondtam az idő szűke miatt nem kellett volna a Norcolut,de szerintem még várjál és szedjed az aspirint meg a folsavat,és kis időt adjál még!Ha tényleg nem indul meg akkor folyamodj a Norcolutra de akkor 5 napig 2*1 tabl.és utánna várni amikor nullára csökkent a véredben a hatóanyag és megindul a vérzés.Ez kb. 1-3 nap.Ha kérdésed van irj!Puszillak!
Vendég
 


Helló!

Holnap délelőtt én is megyek a klinikára! :D
A múltkori konzin, amikor úgy nézett ki, hogy elkezdjük a programot, a prof. elmondta, ugye hogy milyen vizsgálatokra kell még elmennem. Hiszteroszkópi és hormonvérvizsgálat. A férjem utána megkérdezte, hogy hogyha ezek a vizsgálatok megvannak, akkor a következő ciklusban akár már kezdhetünk is? És a prof. azt mondta, hogy igen, ha addig a vizsgálatok megvannak. Nos, megvannak! Kezembe a hiszteros lelet, náluk a hormonos (amit még nem tudok, hogy milyen lett). Szerintem kezdhetünk! :D
A hisztero előtt, amikor a kartonomért felmentem az új asszisztens azt mondta, hogy a következő ciklusban kezdhetünk csak! Akkor most kezdhetünk vagy nem kezdhetünk?
Holnap délelőtt bemegyek a klinikára, beviszem a Bokor doki által adott papírjaimat és rákérdezek a dolgokra! Ha esetleg (remélem nem) azt a választ kapom, hogy most nem indulhatunk, megkérdezem milyen lett a hormonvérvizsgálatom eredménye, mert ha nem jó, akkor ha megjön ismét elmegyek rá.
Ki fogok tartani amellett, hogy hogyha nem is indulunk, a leletem eredményét mindenképpen megtudjam! Ha kell időpontot kérek a prof.-hoz. Nem akarok várni és főleg nem akarok úgy legközelebb a konzin leülni, hogy azt halljam még valamilyen vizsgálat kell v. hiányzik! :D :roll: :evil:
Vendég
 


dászi
Köszönöm,hogy írtál nekem.Tudom,hogy segíteni akarsz.
De mérges vagyok,hogy szivat engem a mensi.
Szedem az aspirint meg a folsavat is.Most is vettem be.
Van olyan akinek több napos szedés után indul be?
Ha keddig semmi akkor elmegyek a nőgyógyászhoz
és iratok fel vele norcolutot.Úgy szerettem volna már menni
vérvételre,nade ha nem mehetek akkor nem.
Nehogymár úgy alakuljon minden ahogy szeretném. :D
Hát ez van.A norcolut után ha beindul a vérzés az rendes
ciklusnak számít ugye?
krisztike54
 
 


röpcsike
Remélem kezdhettek minél előbb.Én is azért vagyok mérges
mert csak az időm megy és húzódik az egész.Lassan letelik
az egy évem és kezdhettek előlről mindent.Vizsgálatok stb.....
Gondolok rád is és Adrira is holnap,hogy jól sikerüljön minden.
Drukkolok nagyon!!!!!!!!
krisztike54
 
 


Babaimádó
Szerintem is láthattuk egymást csütörtökön! :D
Én 161 cm magas vagyok, rövid hajú, szemüveges.
Hát hallod, nem semmi a hisztero+leleted eredménye:!: Hogyhogy korábban nem csináltak nálad ilyen vizsgálatot?
Érdekes ez az egész :!: :roll:

Te holnap hány órára mész?


Twist, olvastam a naplódban a cukorproblémádról! :( Sajnálom! :( Örülök, hogy kiderült és hogy még étrend változtatással tudsz az értékeden javítani! :wink: Persze, tudom ehhez nagy akarat erőre van szükség, hiszen a boltban járva én is mindig megnézem a cukorkákat, a pudingokat, de aztán továbblépek a gyümikhez!:)

Nemsokára még évvége előtt megint mennem kell insulin vizsgálatra! Fújjjj........de nem kívánom azt a bögre cukros lötyit! :x
Vendég
 


Krisztike figyelj nagyon bölcsen gondolkozol hogy ha nem akkor most mész,helyes!Figyike egy hét már nem oszt nem szoroz minthogy elmész most vérvételre szörnyű eredmények születnek (hiszen még nem vagy az ujabb ciklusod elején)és félrekezelnek,és valójában semmi bajod csak nem a megfelelő időpontban vizsgálták a véredet!Valóban ha sehogy sem megy és nem indul meg igy,akkor "idézzünk"elő egy rendes vérzést ha kell Norcoluttal és akkor mindenki nyugodt a vizsgálat napját illetően is,és mehet a dolog a maga útján.
A Norcoluttal kiváltott menstruáció utáni ciklust nem befolyásolja a gyógyszer az már teljesen kiürül,hiszen a kiürülése hozza meg a mensid tehát a vizsgálat eredményét sem befolyásolja.A vérzés megkezdtével csak a Te kis saját szervezeted hormonális müködéséről kapnak tiszta képet,amit az előző ciklusban szedett gyógyszer már nem befolyásol!
"Minden ciklus megkezdte egy új tiszta lappal indul"
Vendég
 


dászi
köszönöm a válaszaidat meg hogy segítettél.
A türelem nem az erősségem főleg hogy megy az
időm is.De meg kell már végre tanulnom a türelmet.
Csak ténleg az a gáz ha letelik az egy éved akkor
minden vizsgálatot kezdhetsz előlről,és akkor még nem
is csináltak veled semmit.Csak ez bosszant.De hiába
bosszankodom nincs más választásom mint várni.
krisztike54
 
 


Megértelek én sem vagyok már húsz éves,de szerintem egy éven túli leleteket is elfogadnak ha nem csúsznak túl 1-2 hónapon :wink: Szivből kivánok minden jót neked és a kedves lányoknak itt a társalgóban!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?