Új privát üzeneted érkezett!

millye: köszönjük! figyelmesek vagytok 8) Megvagyunk, fogjuk rá. Majd lesz jobb.

hmm közben laptető:
Kép

Kép
budabo
 
 


Jaja Panna én is nézegetem,csak azért jobb lenne ha a tapasztalt lángossütők végre válaszólnánka :wink: :D
(sajna vannak ilyen beteg emberek..na de nem erről szól a fórum)

Fügikém te milyen gyönyörű kislány vagy!!!!!
Cukor borsó vagy,nagy nagy puszit Bogi nyomj Fügcsi arcára..és én küldöm :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


:cry: :cry:
Nem kelt meg a tésztám....vicc az egész ,csak egy nagy tésztakupac maradt...(undorító)A beiglinél pedig olyan szép lett...
De miért nem lett jó?
Úgy csináltam ahogy leírtátok... :roll:
Nilafőszakácsnő valami ötlet?
Nagyon lángost akarok enni....de így... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.10.18 17:11-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

 
 

FÜGÉNEK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Édes kis tündér! :D

Panna
pandusika
 
 


Gerendai Zsuzsi: Én egyedül voltam az expón (apa és Ati otthon maradt, mert apa nagyon nem bírja a tömeget, nekem meg csak előlhordozós kengurum van, amit már ilyen hosszú ideig nem bírok el),így nem láttam a kompakt etetőszéket, szóval kérünk róla képet! Én is kerestem bundás kocsicipőt, de nem találtam olcsót és fiúsat :cry:

Hű, de szép csaj lett ez a Füge!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


zsancy: ha még nem késő: próbáld meg melegebb helyre tenni,biztos meg kel, de már lehet,h meg is kelt azóta!
nem az én receptem,de igen az összes dolgot tedd rá az elején mielőtt a sütőbe teszed!! :wink:

akkor kicsit nehéz lehet Neked idegen nyelv hiányában, mész majd a gyerekért és ha akarnak mondani valamit a gyerekkel kapcsolatban!? elképzelni sem tudom,h ne értsem amit mondanak legalább részben........

Azt a jó mindenit!!! Fügebaba kimondhatatlan gyönyörűség!! Ez a kép nagyon jól sikerült, na meg a dekoráció.....ügyi vagy! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


jajjj és boldog hófordulót is fügcsinek!!!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


kangu: hogy vagytok? javult a helyzet?

zvera: a 10 óra megaübersuper alvás nyikk nélkül,hát anya irigykedem,de Rád fért gondolom,azóta??? Vera,és Te hogy vagy? :lol: :wink: éééés 7 fog, az igen, belehúztatok, egyszerre jött több,nem?

Kép
kaandi
 
 


zsancy,panna,crocus,kaandi:köszönjük :oops: :oops: :oops:
Én egyszer úgy jártam a pizza tésztával, hogy túl sokáig kelesztettem - gondoltam én az a jó ha tovább hagyom és - kifutott durva módon a tálból :lol: :lol: Nagyon tetszik a lángos, de nem mertem nekiállni, nekem pontos elkészítési infók kellennek. :oops:

Kép
budabo
 
 


áhhh a tészta az a kukába került...elrontottam na majd holnap a kenyérsütő gépbe...úgy tuti jó lesz.
Kaandi:
Amennyit kell azt megértem,de elég rugalmas ez a népség és nem én vagyok az egyetlen aki nem beszél semmilyen nyelven .Én meg elég mobil vagyok hogy megoldjam :wink: Eddig mindent megoldottam.De jövőhéten kezd a sulim ismét,igy mire a gyerek bölis lesz,talán még többet konyítok a dolgokhoz.Ha meg végképp nem érteném amit mond...arra is van ötlet.(nem csak én fogok járni a gyerekér apával felváltva
,hisz nem egyszere fogunk végezni melóba)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.10.18 18:46-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


nekem pontos elkészítési infók kellennek. :oops:[/quote]

Hát evvel Bogi én is igy vagyok :lol: én összegyurtam ahogy volt irva de úgy látszik az nem volt elég :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Fügének boldog hófordulót !!
Füge nagyon szép kiscsaj ,azok a szemek..hmmm illik a fiméhoz :wink:

Zsu!Mese letöltő oldal...mert a "régi " kedvencemen eltűnt a magyar oldal....

Zsancy!
Sajnálom ,hogy nem sikerült pedig semmi ördöngösség nincs benne...:? (Nekem nem lenne szíven beadni bölibe...de nem tudom a háteret..

Millye!Remélem Andris nagyon rendes lesz hozzád!!Párodnak Boldog 18. szülinapot :wink: :lol:
Jól vagyunk..mindenki tünetmentes...Kedden megyünk Mukival vérvételre...annyira sajnálom szegénykémet...Holnap meg csütörtökre délelőttre kell időpontot kérni egészséges rendelésre ahol szurit kapunk...:cry:

Kép
zümis
 
 


Szépséges Fügének boldog hófordulót kívánunk!

Zvera: éljen a 10 óra egybenalvás és gratula a fogacskákhoz! Férjednek boldog szülinapot! Neked és Zétinek ++++++++++++++++++++++++++++
Millye: gratula a fogacskához, férjednek boldog szülinapot!
kreiszi
 
 


millye:bocsánat a figyelmetlenségért :oops: Boldog szülinapot Andrásnak. Volt lufi, meg diszítés,meg torta,meg meglepi???

zsancy:
:wink:

zümis,kreiszi:köszönjük :lol:

Látszik hétvége..zsu,nila,stelly,julcsi,ladmon,elif,andabella,helga,amy,hugic,..?

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Ma Anyukámnál voltunk kint, azért tűntem el! :D Tök jól éreztük magunkat! Csak Bebénél eltörött a mécses, amikor megjött anyu tesója, még ismeretlen neki, nem látta sokszor, azt hiszem nálunk most jött el, hogy félünk az idegenektől :shock: , eddig ilyet nem csinált Bebe!

Nila, örülök, hogy jól van Apukád, nagy öröm lehetett neki látni az unokáját!
Férjem dolgozott ma, azért is léptünk le Anyuhoz! :D

Verus, nagyon édes a virágos Vinci! :D

Millye, nagyon Boldog Születésnapot kívánok a férjednek! :D

Bogi, nagyon jó a laptetős kép Fügéről, :D neki is nagyon sok haja lett!
Ari vagy hogy hiányoltál, de leléptünk itthonról, mert Apa dolgozott, és nem volt kedvem itthon ülni! :D
zsu83
 
 


Zsancy jó lenne ha Magyarországon is ilyen Bölcsi lenne... :? Petrának hányadik foga jön? :roll: sajnálom, hogy megszenved vele! ++++++ :roll: Nem kelt meg a tészta, nem lehet, hogy az élesztővel volt valami gond? :roll:

Budabo Fügebeba nagyon helyes ezen a képen is! Azok a hatalmas szép szemei :D Köszi! Nem vagy figyelmetlen csak gondolom nálad is hétvége van.... ááááá most nem volt lufi.... majd elmesélem... nincs gond nehogy azt hidd... :roll: a fiam alszik... (már 10 perce) de nem kiabálom el... remélem reggelig fel sem kel... és ma aludt kétszer másfél órát.

Zümis köszi!!! :lol: :lol: :lol: Minek veszek vért? és milyen oltásra mentek? :shock: akkor sok +++++-t küldök az oltás helyére!!! :roll: örülök, hogy meggyógyultatok! :D

Kreiszi köszi köszi :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 jól tettétek, hogy kikapcsolódtatok! Húúú szegény Bebe... akkor most jön az az időszaka? De lehet, hogy a hangja vagy valami más miatt sírt nem? :roll: Köszi! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zsu: :lol: Helyes..mármint hogy eltűntél. Mi semmit nem csináltunk. Kéne menni Ikeába, de lacival nehéz egyeztetni :cry:

Kép
budabo
 
 


Óriásszemű gyönyörű Füginek bldogságost kívánok!

Vera és Ildi apájáknak szintén szülit!

Íme a kép az etetőszékről...szerintem tök jó...csak egy támlás szék kell hozzá, aztán hadd szóljon!
Kép
Kép ekkorka a bugyijában, szóval igazán vihető mindenhová...
Kép
Az imént látott kemencés lángos után jön a desszert, fetás félholdak by Elif! oooooooolyan finommmmmmmmmmm!...(volt...)
Kép

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


millye:jaja hétvége...a tegnapi nap után :shock: Aludjon Anris reggelig, már füge is alszik,de reggel nekünk oltás, keltenem kell ha nem kel addigra.

gerendai zsu: köszönjük.Nagyon jó képek Lénáról. Ez az etetőbigyó ténleg jó pofa. A holdakból küldenél? :lol:

Kép
budabo
 
 


Gerendai Zsuzsi köszi! :D NAgyon édes Léna!!! Egy tündérpofi :D ezt az etetőbigyó hol vetted? Mert ihletet kaptam :D gusztát sütöttél!!!!! DE ezt a képet nem fél tízkor kéne feltenni mert ilyenkor meg kell néznem, hogy ki kopog a hűtőből :lol: (szerencsére van még oroszkrémkocka benne) :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo Ikeába kellene mennetek? és melyikbe mennétek? :D ááááá felkelt...... :roll: na bumm nem alszik reggelig... :? Jaj jaj oltás? Akkor gyógypuszi előre is!!!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Tegnap sajnos nem voltam gépközelben, ezért most:

JULCSINAK NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Millye, gratulálok a fogacskához, ZVera, azon pedig elájultam, hogy Olinak már ennyi van... :lol:

Zsufi, ha péntek éjjel csuklottál, akkor bocsi, miattam volt :D . Sokat gondoltam rátok a tér-idő kontinuum összezavarodása miatt, Natasa éjfélkor jó reggelt kívánt, és 3/4 2-ig szórakoztatott. (Persze ezen a bulin kívül még képzeljetek el 4 felkelést... De nem tudtam rá haragudni, ácsorgott, beszélgetett, amikor kivettem, iszonyú boldog lett. Cserébe tegnap éjjel kifejezetten jó aludtunk (magunkhoz képest), kíváncsi leszek, mi jön ma.

Stelly, látod-látod, megjött a hangja Adrikának is, eddig a testedzésre koncentrált, mostantól pedig majd alig győzöd hallgatni. :lol:

Julcsi, szívesen beveszük a kérők közé Marcikát, gyűjtünk egy háremet szép fiúkból :lol: .

Kép
mist
 
 


Mi, mi???? IKEÁS tali??? Mi is!!! Hol, mikor???

Kép
mist
 
 


millye:gyorsan altasd vissza. Majd a budaörsibe megyünk, de lehet hogy füge nélkül, mivel délután tudnánk menni, laci meló után, és asszem sokáig nyitva van. Már megint nem férek el a motyokkal és ott vettem jó nagy átlátszó ládát, pont jó lesz játékoknak.

Kép
budabo
 
 


mist: :lol:

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

Kép
budabo
 
 


óóóóóóóó, zsancy! lehet az élesztő volt ludas, vagy a tej...nekem is már szaródott el emiatt tészta...sőt volt, hogy faszán megkelt, kisütöttem, aztán kivettem, és összeszottyant, én meg szencségeltem :(:( ment a kukába....( kalácsaim- akkor még a sütőm is igen szar volt)sok keltésztát kell csinálni, hogy rutinból menjen, és még akkor is van hogy valami nem stimmel! ami fontos, hogy alkotórészek langyik legyenek, és ne legyen huzat, ahol összerakod!
és ha az élszető már nem kel meg a tejben, akkor már szar, és inkább vegyél új élesztőt!!!!!!De lehet porélesztőből is, azt nem kell a tejben futtatni....egyszer már csináltam olyanból, sikerült!
Van, hogy a liszt sem igazi....bár az inkább a piskótánál gáz. Ne keseredj el! tuti sikerülni fog!!!! Ja, és én mindig kivajazom, meg lisztezem a tepsit a kelttésztáknál....
A rávalókat cska úgy rátettem a nyers tésztára. Gondlom úgy kelett. Bár azon elgondolkodtam, hogy a tejföl előbb, és rá a többi, vagy a tejföl a végén....? De végül is szerintem mindegy.
Fini lett...Áginak nem jött be, de Andris , és Vinci tömték, na meg Apa is!!!! Nemhiába a fiúk..... :):)

ÓÓÓ, és Julcsinak utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Boldog hófordulót minden most ünneplőpnek!

Megincsak imádnivaló laptető!!!!!Ez a Füge csaj a Szaffi szemekkel! stopi Vincinek!!!!!

ikeát én is én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!annyira akarok nézelődni,leteket gyűjteni, vásárolni!!!!!!!! Na de apa nem enged.... :(

Itten Gödön is szuper a bölcsi, és állami...vagyis csak a kaját kell fizetni. Gyönyörű új épület, egy csoport 20fős kettéosztva,elszeparált csoportrészben, és 2-2 nevelővel, meg dadusokkal, ott főznek helyben, szuper kaját, és nagyon aranyos áll. mindenki, és Vinci már bejelnetkezett, elvileg 2 évesen lesz helye együtt a haverjával :):) Hát majd meglátjuk...egyenlőre csak vész esetére raknám bölcsibe, inkább élvezem az itthonlétet...na meg ha jön esteleg majd az utsó bébi, akkor meg úgyis marad itthon :):)ja és ami fontos, hogy gyalog 5 percre van, mármint a gyerek lépteihez mérve..... :):) Szóval nagyon közel :)

na megyek aludni...ki ekl pihenni ezt a 7végét!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ja, tali lenne ikeában???mikor???én is!!!!!!!!!!!vagyis mi is!!!!!!!!!

óóóóóóóóó Zsuzsi!!! Ilyenkor feltenni a fetás sütit :twisted:
nah, meg kell sütnöm nekem is!

etetőkendő tök jó, én is néztem már, csak én olyan hüle para vagyok, hogy a gyerek a székkel könnyen felborul, amíg kicsi lüke, aztán inkább egy stabil szétállólábast mertem vállani :):) De amúgy nagyon 5letes!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.24 21:46-kor.
ricsibaba
 
 


Mist köszi! :D IKEÁS tali nekem is jó lenne, de a Budaörsiben...... mert nekünk az van közel... szóval ha valaki idejön szóljon!!!! :D

Budabo óóóó akkor szóljatok!!!!! Mert itt van közel az Ikea és összehoznánk egy talit!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ricsibaba milyen szerencséd van az alvással!!! :shock: úgy látom a náthán kívül minden rendben van veletek! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ikverus:
Köszi a bíztatást,holnap újra próbáljuk,por élesztőből.Avval eddig sikerültek a dolgok...majd meglátjuk.Remélem tudok képel szolgálni majd én is.A böli jól hangík otthon, már ideje volt a korszerűsítésre.

G.Zsuzsi:
Honnan szedsz ilyen parktikus ötleteket?Tök ügyi vagy,...Jól néz ki,és úgy látom Léna élvezi...

Millye:
Petrának a 3.foga jön,de már 2hete szenvedünk vele,az a jó evvel nem vírassztunk.Néha néha sír fel éjjel,de egy kis simi,cumi, megteszi a hatást...nagyon sokat sír álmába,szegénykém
:cry:
Zümis
,Hát elhiheted hogy én sem boldogságból adom be,de sajnos itt 1,5év után meg szünik mindenféle juttatás(nem kapok se gyest-se adókedvezményt,Itt ezt adnak)De egy fizetésből,és gyerekkel nem tehetem meg hogy itthon tengessem magam,vagy szivszoritva beadom bölibe,és meglesz mindene...vagy itthon leszek vele,de néhány dolgott nélkülőzni kell.Itt sincs kolbászból a kerítés,és most válság idején még apa túlórázni sem tud..Igy átrágtuk és nekem is muszály megfognom a munka végét.Próbáljuk neki a legjobb bölcsit megtalálni hogy,ne legyen neki nagy törés az életébe a bölcsi vagy épp anyahiány.Tudom sokan nem értenek a bölivel egyet,de sajnos nincs jobb megoldás...
(kis támogatásra számítottam itt,mert nem könnyű "odadni" a gyereket másnak...most úgy érzem nincs szívem hogy beadom)
NA mindegy ez legyen az én lelik próblémám,ne értsd félre nem bántásból irtam.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Millye, sajnálom hogy Andris felkelt! :?
Igen, úgy látszik, nálunk most jött el ez a korszak! :( Ahogy meglátta Anyu tesóját rögtön görbült a szája, és szinte szorított engem! :roll:

Bogi, nekünk is kéne menni Ikeába, én keddre terveztem, de Zsoltinak vissza kell vinni a kocsit a szervízbe, mert valamit rosszul csináltak meg! :evil:
Fügének előre küldjük a gyógypuszikat!
A játékokat én is Ikeás dobozba tárolom! :D

Gerendai Zsu, nagyon tetszik az etetőszék, a tulajdonosa még jobban! :lol:

Mist, hú, nagyon sajnálom a pénteki éjszakát! :(

Ricsibaba, örülök hogy jól vagytok, a náthának meg üzenem, hogy hess-hess!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk:)
Úgy volt, hogy szombat hajnalban indulunk útnak (fél 4, fél 5 körül), de a kiscsak kitolt velünk és negyed 7-kor már úgy keltettük fel, hogy el tudjunk indulni:))) Jól sikerült a 7vége, de visszafelé volt egy kis ordítás, mert nem a déli alvási időben indultunk, hogy tudjanak unokázni a nagyszülők...ilyenkor mindig én szívok a hátsó ülésen, mert nekem kell lefoglalni Mesit, hogy ne sírjon...de sajnos az ülésből kivenni nem lehet, 2x így is megálltunk megölelgetni, vigasztalni.. :o

Stelly: köszi, jövök amilyen sűrűn tudok

Millye, ZVera: gratulálok a fogakhoz..
Felül Mesinek mintha látnék a bal 1-esnél egy fehér pöttyöt..talán az fog lesz...?

Julcsi: utólag BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

R.baba: én úgy vagyok vele, hogy a címünket úgysem tudják lenyomozni:)nyugi!

Ladmon, Budabaoo: nagyon jók a laptetők:)

G.Zsuzsi: állati a laptető!!!

Zsancy: tök szupi lehetett a böli!

Bocsi, ha valakit kihagytam..

Tali? mikor és hol?

Jó éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Zsancy, én támogatlak!!!! Nem a bölcsibe adást ,és nem az otthonmaradást, hanem azt támogatom, hogy azt tedd, amit a ti helyzetetekben a legjobbnak érzel! És ha ez a bölcsi, akkor az! És Januárig nagyon sok idő van még, addigra sokminden változni fog, Lulu is, a helyzet is talán!
Mit tudnál dolgozni?

Verus, textil etetőt mi sem a hétköznapokban fogjuk használni, még az ölemben eszik Lénu, aztán valamikor jön majd az etetőszék, rendes, ez csak akkor kell, ha elmegyünk valahová (ami elég gyakran előferdül...)

Mist remélem nem az egy ilyen-egy olyan programot futja Natasád!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


'reggelt!

nem is írtam,hogy jó reggelt,mert nekünk nem az....sajnos Bazsika beteg lett,tegnap estére elöntötte a takony-nem tudom szebben írni-de láza nincs,szerencsére,bár gondolom csak egyenlőre!éjjelünk az car volt,talán még sosem volt ilyen,elaludt ahogyan szokott,de egyfolytában nyüszögött,fél2-ig csak álmában,de akkor felébredt,orrszívás és altatás,fél óra múlva aludt,aztán felsírt 3kor és negyed5kor,aztán fél7kor végleg.nagyon mérges vagyok magamra,szerintem pénteken fázott meg útban anyuékhoz,komáromban sokat vártunk a monostori buszra..pedig jól felöltöztettem,de valószínű mégis megfázott szegénykém.olyan hülye vagyok,nem kellett volna önfejűnk lennem,hogy inkább tömegközlekedve megyünk,hanem ha elvitt volna minket valaki,akkor lehet megúsztuk volna a betegséget,rendesen lelkifurim van,szegény fiam,biztosan a náthától nem tud aludni és én tehetek róla,nem vigyáztam rá eléggé!

millye drága,tudsz valamit ajánlani a bő orrfolyásra,ami fehér,de soksok,tüsszögés és néha köhög is,láz nincs!nagyon megköszönném tippet.bár nem is tudom,hogy ki merjem-e vinni amíg elmegyünk a patikába?!
férjednek utólag boldog szülinapot!
apa tegnap itthon volt,nagyon kellett már,hogy kicsit együtt legyünk,nem is főztem csak vacsira,ebédre gyrost rendeltünk,vacsira meg gyorsan kreiszi tejszines csirkemellét dobtam össze.talán a héten legalább fürcsire hazaér majd,ha nem is minden nap!

bogi:a lángos nagyon egyszerű,semmi különleges nincs vele,még dagasztani sem kell,csak összegyúrni,ha nekem sikerült,akkor bárkinek fog,mert én kelt tésztát még nem sokszor csináltam úgy,hogy meg lehetett enni4Füge kislány gyönyörű laptetőn!tényleg annyira lányos a nagy őzike szemeivel!

zsuzsi:nagyon szuper az etetőbigyó!Lén pedig egy tündérbogár!

zsu.bizony ez a sírás az idegentől életkori sajátosság,Bazsi sokszor még az apja bátyjától is sír,pedig elég sűrűn látja!ki tudja,hogy mit látnak és éreznek meg a babák az emberekben!jól tetted,hogy elmentetek anyudhoz!férjed ma már otthon van?

ricsibaba:tegnap este jót nevettem a recepteden,talán fel kellene tenni a közösbe is,nehogy elfelejtsük! :lol:
örülök,hogy jól vagytok,jó lenne,ha töbször is jelentkeznél és képeket is mellékelnél(persze ahogyan te szeretnéd) :wink:

zetibebi:jól néz ki a lángos!milyen kalácsot sütöttél?leírhatnád a receptet!tényleg tervezek még egy gyekőcöt?

remélem a horrormanó csak nálunk járt éjjel! :? :cry:

zsancy:sajnálom,hogy nem sikerült a lángos
sajnos csak későn néztem be ide olvasni este,addigra már nem tudtam segíteni.zümis azt írta,hogy nem nagyon lehet gépben csinálni a tésztát,mert ennek kemény kenyérkeménységűnek kell lenni,csak össze kell gyúrni.sokan írtak már neked,tényleg minden legyen langyos és jó meleg helyen kell keleszteni,én radiátor tettem és egy jó órát kelt.ha nekiállsz ma megint,akkor majd sűrűn idenézek,hogy esetleg tudjak segíteni,vagy a legjobb az lenne ha recept tulajdonos adna neked jó tanácsokat,mert én nem vagyok szaki a kelt tésztákban!

Kép
nilabali
 
 


iricc Milosának és abencze Csongorjánk boldog hófordulót!

és egy kis vidámság reggelire:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... 1012757505

megyek orrszívni :cry:

Kép
nilabali
 
 


Halihóóóóó!

A fő poén... Gyorsan lejelentkezek, mert megyünk az IKEÁ-ba! Apa szabin a héten, szóval nekem se hírem se hamvam nem lesz a környéken! (Azért valljuk, ez így elég furán hangzik, szóval Benedek Elek bácsi így nézne: :roll: )

Tudok ám rizsázni, mi? :lol:

Szóval: Laptetős királylány cuki!

Zsancy: hidd el, ma egy csomóan ugranak, hogy itthon is bölcsis lesz a gyerekük...
Itthon is sokaknak muszáj dolgozni visszamenni, és ahhoz képest, hogy külhonban vagy, szerintem ajándék a másfél év. Hiszen sok esetben csak 6 hónap jár (lásd Hajnski).
Szóval hajrá böli, szerintem jót tesz a gyerkőc szociális fejlődésének (én is voltam és szeretem a galád anyámat, aki betett oda 2 évesen... :D) No, így jó?

No, ez a Léna etetőszék tényleg nem sámli (haha, ahogyan Zsuzsi mondaná... :wink: ) Ja, Léna is édes benne! :)

Zétivera: ne viccelj! 10 óra egyben? Huhh! Az már aztán őskirály!!! Na, de tőled aztán nem irigyli senki, asszem... Maradt a jobb alvás ma is?

Ricsibaba: reméltem, hogy helyzetjelentesz azért! Így ni!

millye: jaaaaaj, akkor most már tényleg az utolsó helyekért megy a harc! :D Éljen Andrisfog!
Te Panna, már tényleg csak mi maradtunk?? (Bár Mesi még gyanús, hogy fogatlan... Hmmmm? Ugyi Andabella? )

No páááááá!!
(Most, hogy elindult a félreértéshullám, hozzatok már össze egy IKEÁS talit, na! :D )

ladmon
 
 


Beteg Bazsit magas szinten sajnálom... :(
De nem tudhatod, hol fázott meg. Szóval, ha jól felöltöztetve vitted anyudékhoz, akkor tuti nem ott! Na!

ladmon
 
 


Szép jó reggelt :)

Hétvégén én sem voltam gépközelben, tegnap itt voltak anyós pajtásék, nagyon rendes voltam főztem-sütöttem-mosogattam :?

No, de mára maradt kaja, hurrá!

Ladmon: köszi a pénteket, és igen az utcából kitaláltam, ott már képben voltam :)

A fejen állva cicizést azért nem írtam eddig, mert féltem furán néznétek rám, de mivel Ladmon látta: szóval gyermek mellre helyezve klasszikusan, majd rögtön hasra vágja magát cicivel a szájában, popsit kitolja az égbe és a talpain egyensúlyoz a combomon. Közben rendületlenül szopizik :?

Éééééééééééééééés: fogak száma: 8

Bírom a laptetős újdonságot, és Füge továbbra is gyönyörű!

Zsancy: hajrá bölcsi! Én is gondolkodom rajta, hogy két évesen menni fog, de ez még odébb van.

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok!

Andabella, örülök, hogy jól sikerült a hétvége! :D

Nila, nagyon sajnálom, hogy megfázott Bazsi! :( Jobbulást Bazsinak!+++++++++++++++++++++++++++
Ne hibáztasd Magadat, Te jól felöltöztetted Bazsit, nem lehettek rossz időbe se bezárva a lakásba!
Örülök, hogy a tegnapi napot Apával töltöttétek!
Tudom, hogy van egy ilyen korszakuk is a babáknak, de olyan tehetetlennek éreztem magamat, nem tudtam megnyugtatni sehogy se Bebét, Anyu tesóját meg nem akartam megbántani, hogy tőle ijedt meg, bár észrevehette volna magát, mert Anyu is rögtön látta, hogy a tesójától ijedt meg! :?
Apa ma még dolgozik, holnap már itthon lesz, bár reggel megy viszi a szervízbe a kocsit, valamit rosszul csináltak meg! :twisted:
Jót nevettem a papa-baba táncon! :lol:

Ladmon, jó Apázást Nektek egész hétre! :lol: :wink:

Helga, hát nem semmi Barbi a fejenállva cicizéssel! :shock: :lol:
Hú, 8 fog!? :shock:
zsu83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 12:50-kor.
Vendég
 


babanyúl:nagyon sajnálom a kutyátokat!

zsu:köszi!bizony nehéz megmagyarázni valakinek,hogy miért sír a gyerek,ha meglátja,de a lényeg,hogy ott legyél a babának olyankor :D majd kinövik ezt is a gyerekek!

hel:azta,8fog!ügyik vagytok!nem harap vele Barbi?

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt!

Tegnap össze-vissza szaladgáltunk és Apa itthon lesz a héten, most is fogunk, de azért gyorsan bejelentkezem... :D

Mindenkinek köszönöm a köszöntéseket!!!

Oli APának és Andrásnak boldog születésnapot! 26??? APám, ZVerus, milyen fiatalok vagytok!

Huhhh, nagyon menő Léna etetőszéke! :shock: :)

Olyan komoly kislány Fügcsi a laptetőn! Nagyon szépséges szemek... :D

Ricsibaba: Nekem mindig fenntartásom volt a pucér képek felrakásával...Tényleg bárki láthatja. (A többit viszont biztosan nem keresem vissza és törlöm le, az egy nap lenne... :roll: )
Az alvással nagy szerencséd van, azt tudod? :wink: Rendes a fiúktól, persze így sem lehet könnyű dolgod!

Helga: Éjjel hagy többet aludni a fejenállva ciciző? :lol:

No, megyek reggeliztetni!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Gabi, nagyon sajnálom a kutyust! :cry:

Nila, remélem hamar kinövi Bebe, olyan rossz volt látni Őt, hogy így félt! :(

Julcsi, de jó Nektek is, hogy otthon van Apa egész héten! :lol:
zsu83
 
 


ikverus:szaffi szemek...ez ari! Nálunk is jó a bölcsi, nehéz bejutni, állami, Fügét jövő év aug-tól vették fel, de még akkor sem igen akarom beadni. Mondjuk addig változhat a vélemény. Ha megyek dolgozni vhogy felváltva oldjuk meg a rá
vigyázást.

ricsibaba:ügyi Bence, jó fej lehet ahogy Ricsit fuvarozza.

millye:ááááááááá én leszek aki lemarad a taliról. Úgy néz ki hogy ma megyünk, de délután és ketten Lacival. Dolgozik és ha tud csúsztatni akkor megyünk 16 után vmikor, fügét meg akkor már nem rángatom messzire. Budaörsi Ikea nekünk kb. 40-50 perc, forgalom függően. Mire odaérünk,nézelődünk...nem akarom olyan későn fügét vinni.

zsu:nekem is doboz kell, meg ötlet...már készülök egy ideje, de a múltkor amikor elszaladtunk alig volt idő bármit nézni. Füge tök jól elvan az idegenekkel, de azért látnia kell minket. Sírni ő ritkán sír, inkább nagy szemekkel nézi az új embert és idő kell hogy oldodjon. A saját terepén meg nagyon huncut :lol:

nilababa:ne legyen lelkiismeret furdalásod, NEM TE vagy a hibás. Levegőre kell mennünk és egy sima délutáni sétán is összeszedhette. Füge nekem fagyosszent, még itt sincs az igazán hideg, de ha kivisszük levegőzni 5 perc múlva piros az
orra, jéghideg a keze és nem igazán szereti. Nem tudom mi lesz velünk így télen. Jobbulást Bazsának! és ne legyél magadra mérges!!!!hamar túllesztek ezen.

ladmon:köszi. Mi jót veszel az Ikeában?

helga:köszönjük. Barbi nem semmi lehet, de mondjuk amit a szigeten levágott mozgást én nem is csodálkozom semmin vele kapcsolatban. :lol: :lol: 8 fog??? gratula!!!!!

Kép
budabo
 
 


Babanyul:kutyust sajnálom!!!! Gyere többet, jobb kedved lesz.

julcsi:jó csavizást.

andabella: hurrá jó hétvége.

Voltunk oltáson: :twisted: :evil: elvileg egészséges tanácsadás keretében kapjuk, ahol gondolom én kis hülye naív a kérdéseimet is feltehetem, hiszen TANÁCSADÁS is egyben. Utálom, futószalag, kidobnak percek alatt, nem lehet semmit megbeszélni, nem fogalkoznak velünk. Füge 8680, centit én mértem kb. 75 körül van. Egyéb méretről fogalmam sincs. Egy másodpercet sírt az oltáson, majd gügyögött tovább, váróban sikongagott a babáknak. Előre megkaptuk két hónapra az időpontot, szóltam hogy nekem nem jó, mert akkor még Füge alszik, még láttam a fejükön a duzzogást. :evil: :twisted: Dokinővel legalább annyit tudtam beszélni,hogy elég a napi két táp és lehet két főzi, vagy gyümi,pép...

Kép
budabo
 
 


Szegény Bendegúz :( , ilyen sokat szenvedni :cry: ! Mennyi idős volt, és mi volt a betegsége?

Zsancy: Ne hülyéskedj! Itt biztosan mindenki támogat! Persze, hogy te sem adnád be Lulut a bölcsibe, ha nem lenne muszáj! De az, és mivel nyugaton tényleg 6 hónap után bölcsibe mennek a gyerekek, így Lulu és te is szerencsés vagy, hogy eddig otthon maradhat. A lényeg úgyis az, hogy a bölcsi (munka) után, hogyan töltitek együtt az időt, és hogy azalatt megkapja a szükséges szeretet mennyiséget, amit meg ahogy ismerlek úgyis megkap :) !

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


crocus:olyan szépen megmondtad a dolgot zsancynak!én a bölis dologra el is felejtettem írni neki!de azt hiszem mindannyiunk véleményét leírtad!

bogi:köszi!csak úgy sajnálom őt!egész jó kedve van azért,nem nyafizik,egy kis tündérbogár még betegen is!
nem semmi ahogyan bánnak veletek a dokinál...felháborító!pedig nekik ez a hivatásuk,szégyellhetnék magukat!

julcsi,ladmon.de jó nektek,egy egész hét apával!irigykedem rendesen!szép hetet nektek!

megyek porszívózni,Bazsi éppen megszokta a porszívót,most meg negyed óránként szívom neki az orrát...remélem nem fog ordítani amíg takarítok!

Kép
nilabali
 
 


Babanyul: nagyon sajnálom! Nekünk is ilyen kutyusunk volt, aki 4 évvel ezelőtt 13 évesen hunyt el, nagyon hosszú betegség után. Rákos volt szegény és a végén már annyira beteg volt, hogy el kellett altatni. Ezért is volt nekem mindig olyan furcsa érzés, amikor képet láttam a kutyusotokról... :( Nagyon kedves fajta...

Zsancy: ne emészd magad, attól még nagyon jó anya vagy, hogy így cselekszel. És én is azt gondolom, hogy a gyerek szocializációjának mindenképpen jót tesz, arról nem is beszélve, hogy biztos fogja szeretni is, mert lesznek játszópajtársai...
Én is gondolkodtam, hogy januártól viszem Hannát baba-mama klubba, hogy most már találkozzon már gyerekekkel is....

Nilabi: sajnálom a megfázást, de ne magadat hibáztasd!

Bogi: mi 3-szor eszünk tápot, 1-szer pépet, 1-szer főzit és egyszer gyümit....

Panna
pandusika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?