Új privát üzeneted érkezett!

No és...
Hajmosás egyedül.... Sima ügy! 8) (Eszti a lábam alatt lévő kilépőt rágja... 2 hónapja imádja folyamatosan.. :D )

És, hogy ki ne maradjak már valamiből...
Viva porszívó klub!

Kép Anyaaa, indítsd mááár!! :D

ladmon
 
 


Háháhááá, pedig nem is tudtam, hogy laptető lesz! :)

Duma és zabagép Adri meg juhéjj!! Vazz' azért az a mennyiség nem kispiskóta... Volt hordóhas is, mi? :lol:

Crocus, neked nagyon köszi az infót, én sem tudtam a 10%-os akcijjóról...

Na, jó hétvégét mindenkinek!

ladmon
 
 


jó reggelt!

boldog születésnapot Julcsi!Bazsaládéval egy csokor szülinapi puszit küldünk!

vagyis inkább jobbat....nem tudom,hogy mi történhetett a fiammal,de éjjel 2xkelt sírva,egyszer 11-kor,de akkor pár perc alatt visszaaludt,elég volt megsimizni a hátát,aztán fél2körül,de akkor egy órát tartott mire vissza tudtam rakni a ágyába,aztán fél 6kor úgy döntött,hogy most már nem alszik tovább,apa áthozta hozzánk,aztán ő elment dolgozni Bazsi az ágyunkban reggelizett és ejtőztünk 8-ig,de már nem aludtunk....
gondolom,a tegnapi nap kicsit sok volt az élmény neki,volt buszozás,vonatozás,anyuéknál ott voltak uncsitesók.....de jó volt,Bazsi jó fiú volt,evett,aludt3órát :!: ,mert a délelőtti alvás idején utazunk és ő nem alszik út közben sosem,fél,hogy lemarad valamiről :shock: .

bogi:Füge nagyon okos és ügyes nagylány!a méz felpucolásáért nem irigyellek!Bazsi mindig virágcserepeket borítja fel,de azt könnyebb felporszívozni!

mist:nagyon jók képek!micsoda szemei vannak Natasának!és jó kis husimusi,lehet őt zabálgatni!

julcsi:zenebölcsi tök jó lehetett,mi decembertől járunk majd Kerekítő foglalkozásra,mert oda csak 9-hótól lehet menni,de egy barátunk felesége tartja,néha ha meglátogatnak szokott énekelni Bazsinak.ő zenepedgógus nagyon aranyos lány,szépen hegedül.
ügyes vagy,hogy már egyedül cipelgeted a kocsit,gyorsan gyógyulsz szarencsére!

stelly:Adri kis bélpoklos lett,hurrá!édes lehet ahogyan mondja a magáét!Bazsi is szokott veszekedni velem,el sem lehet téveszteni amikor csinálja...

kreiszi:Alex is tudja mire való a mózes!

ladmon-hel:de jó lehetett nektek a tali! képek nagyon jók!
fejenállva szoptatás?ez komoly?

millye:jó lesz nektek kimozdulni kicsit!András mikor aludt el?nekem apa ma is dolgozik,estig,és este elmegy szülinapozni a barátaival..

zümis:de jól néz ki Muki beöltözve!kint alszik a babakocsiban?az tök jó,jó sokat van levegőn!anyuék mesélték,hogy engem is ki szoktak rakni az erkélyre még télen is,sokszor több centi hó volt a kocsin,mert olyan sokat aludtam..

zsu:Bebe olyan huncut a játékkal a szájában!és nagyon okos,hogy tudja mikor mentek el és még mondja is!

andabella:jó utat nektek!

elif:hogy halad Efe az állással?

lkverus:a kis western fiad nagyon cuki!olyan ranyosan fésüli Ágit!fini lett a kalács?

mi most elmegyünk boltba,aztán remélem alszik egyet Bazsaládé,mert én is szörnyen álmos vagyok!

ma nem főzök,anyutól hoztam kajcsit,Bazsi sütőtök,cukkini,krumpli husit kap ebédre!

Kép
nilabali
 
 

 
 

ladmon:én tegnap kaptam levelet a DM-től és e-mailt is!
Esztike csúcs huncutfej!imádom!

Kép
nilabali
 
 


ja,a hajmosás...hiszen tudjátok Bazsi sírva fakad tőlem és pár napja leamortizálta a hajszárítómat...de ha nekem apára kéne várnom,sose mosnék hajat ..:lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


julcsi: Isten éltessen sokáig!!

zsu: még felsírt éjfél körül de nyugi volt, 7-kor keltünk, nem értem miért csinálta, dehát ez van. Nektek éjszaka?

ikverus
:éjfélkor kalács sütés???? nem vagy semmi

nilababa:nálam nincs virág! volt két nagy cserép de levittem őket, nem férünk el, párkányon vannak kisebbek. KÉpet hozol?Éjszakát sajnálom.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Julcsi, Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk Neked Bebével! :lol:

Ladmon, nagyon bejön Esztinek is a porszívó! :lol:

Nila, sajnálom a rossz éjszakát, lehet hogy a tegnapi élménydús nap közrrejátszott!
Sajnálom, hogy Apa ma is dolgozik! :(

Bogi, nálunk is volt még egy felsírás 1-kor, fél 7-kor szopizott Bebe, és negyed 9-ig aludt velem a nagyágyba! :D
Én már tényleg nem tudom mire fogni ezeket a felsírásokat, csak a fogakra, Apa szerint viszont lehet hogy fél egyedül Bebe, de szerintem ez nem igaz, mert csak álmába sír fel, nem ébred fel! :roll:

Hajmosás: addig Apa vigyáz Bebére! :D

Ma anyósékhoz megyünk, aztán még meg kéne venni az autósülést is! :roll:
zsu83
 
 


bogi:nem sok képet csináltam,de majd hozom őket....Bazsi már a harmadik boltban hisztit kapott,most leraktam,remélem elalszik!én reggelizek,aztán bedobom a mosást,összerámolok,Bazsinak megcsinálom ebédjét,aztán majd a következő alvásnál én is alukálok egyet!mit főzöl m?férjed otthon van?

zsu:jó anyósozást nektek!Bebe harap még?ja,szerintem is a tegnap nap tett be Bazsinak,általában nyugtalanabbul alszik,ha egész nap nem vagyunk itthon,de ilyet még nem csinált...remélem nem válik szokásává!

naa,nem is panaszkodni akarok,mert vannak akik már hónapok óta ezt csinálják,vagy ennél rosszabbat....

amy,mist,zetibei,elif:éjszaka?

Kép
nilabali
 
 


Drága Móni, Nila, Bogi és Zsu! Nagyon köszönöm Nektek. Délután talán leszek picit...

Sajnálom az éjjelt, Nila! (Nálunk szerencsére nem volt buli ma éjjel. :))

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:nagyon rendes Fiad van,tudta,hogy szülinapod van! :D

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Isteni Esztike ismét,imádom a fejét..olyan zsivány+vagány gyerek...
Bogi a video nagyon jó,Füge kész turbó,na és a tánc.Petra is látta,annyira örült Fügének hogy apa vagy 3x megmutatta neki...
Voltunk a bölcsibe...isteni,én elsírtam magam...meghatódtam a csemetéken. :oops:
Nevelők isteniek,2vannak 11csemetére.(11bölcsist vesznek be,és a nevelők nem tudták megmondani jövöre meg e van a létszám,vagyis nem adhattak ki infót)(persze még vannak2,4,6éves gyerekek is csak ők az ovi másik felén)Rengeteg foglalkozás van,rengeteg helységgel,szinte egy labirintus,Etetésbe,nem óvodai ellátás van hanem mindegyik gyerek azt kapja amit a szülők mondanak.Igy el sem tudom mondani milyen volt..frankó.Alváshoz vihetjük a saját babakocsinkat aludni,(nekünk egy 97cm hosszú mózesos van,)ez be visszük neki.Szoktatási idő..gyerek függő és egész nap bent lehetek vele.Sajnos még nem derült ki hogy Petra mehet e ide mert a főnők(ovó bácsi)szabin van,majd jövő héten kell menni és akkor kiderül.Jaj annyira jó lenne...Havi 3000ddk-ba kerül(kb 120ezer ft)De jobban örülnék egy ilyen bölinek mint ha lenne 40gyerek...Remélem összejön.

Julcsi nagyon boldog szülinapot neked!
Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kép


(Kellemes 7végét mindenkinek!!!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


bogi:még annál is kevesebbet fotóztam,mint hittem :oops: túl sokan voltunk...
ezen a képen az öcsém lányával,Martinával van,ő májusban volt 3,már ovis,és mostanában születik kistesója majd!
Kép
Kép

zsancy:de jól hangzik amit a böliről írtál!ilyen helyen azért egy kicsit nyugodtabban hagyod a lányod!remélem sikerül a felvétel!
nektek is jó hétvégét!

Kép
nilabali
 
 


Egy fontos dolgot kell bejelentenem.... már nem tartozunk a fogatlanok csapatába :lol: tegnap jól hallottam, hogy kocog a kanál... :D

Julcsi-79 Boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Budabo a sütievés jó ötlet... lehet én is megfűzöm Andrást, hogy menjünk el az egyik kedvenc cukimba... ebben az időben kell egy kis boldogsághormon! :D Nem semmi, hogy Füge majdnem akkora! :shock: :D

lkverus nem semmi vagy...éjszaka nekiállsz kalácsot sütni :shock: :D

Zsu83 11 órakor aludt el :shock: de levideóztam hogy mit produkálta magát... szépen eljátszott meg dumált :D viszont fél tízkor kelt fel mert véletlenül felkeltettem... 8)

ladmon én is csinálok egy ilyen képet, hogy szeretem a porszívót :D Nagyon helyes Esztike :D

Nilabali akkor korán kelt a fiatalember nálatok :D nagyon édesek a képek!!! A fiad csini! 11 órakor aludt el.... mondtam én, hogy éjjeli bagoly... :D

Zsancy örülök, hogy tetszik a bölcsi! Az nagyon szuper, hogy te választhatod ki Petra menüjét a bölcsiben!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:annyira édes a fiad!julcsinak nagyon fog tetszeni kép!
gratulálunk a fogacskához!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali köszi! tudtál aludni Bazsival? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:nem,majd nemsoká megy megint aludni,akkor majd én is megpróbálok!
mentek cukiba majd?mi a kedvenc sütid?úgy ennék valami igazán fini sütit most....de nincs kedvem sütni,ilyenkor szokott anyós sütni valamit,de most beteg szegény!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali jól teszed ha alszol! Megyünk szerintem cukiba ... csak délben felhívta a férjemet a testvére, hogy elszállt a fűtésük és menjen megnézni... lehet, hogy ezért focizni sem megy... úgyhogy nem tudom mikor ér haza... :? Kedvenc sütim az Eszterházy torta :D Te melyiket szereted? Mi a baja anyósodnak? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:nem is tudom,sokféle sütit szeretek,somlóit,a gesztenyés dolgokat,képviselő fánkot,mákosakat,diósakat.....nem is vagyok édesszájú egy cseppet sem :roll:
anyós lázas,meg megy a hasa,a dokija szerint influenzás,de nem köhög,nem tüsszög,azt mondja inkább valami vírust szedett össze a suliban,mert ott dolgozik.
Bazsi elaludt,megyek én is megpróbálok(ilyenkor nem szokott sikerülni)
szegény férjed...mindig van valami dolga.Andis mit csinál?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali hűűűűű milyen édesszájú valaki :D én is szeretm amiket felsoroltál de a legjobban az Eszterházy-t :D Anyósodnak jobbulást! Ne is mondd.. ha nem lenne semmi dolga akkor is kitalálna valamit :evil: Fiam alszik :D de elég mókás volt ahogy elaludt :lol: épp etettem sárgarépával amikor evés közben elaludt :shock: :lol: :lol: jót mosolyogtunk rajta mert csuda aranyos volt :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:én is nevettem....helyes lehetett! :lol: egyszer már én is ebédeltettem a Bazsit félig alva,de megevett mindent...
nem tudtam aludni....tévéztem,fiam lassan ébred már,most tudnék aludni :roll: ma apa úgyis elmegy este szülinapozni én majd korán lefekszem,bár általában nem tudok aludni amíg haza nem ér,de ma remélem kidőlök!
iszok egy kávét,mert már a fejem is fáj :cry:
remélem eljuttok azért valahová a férjeddel!
én is mentem volna szülinapozni,anyós vigyázott volna Bazsira...ilyen az én formám!

Kép
nilabali
 
 


Julcsi Boldog szülinapot!!!! De szép kerek szám!!! (de cserélnék Veled! :oops: )
jó 7végét!

Kép
kaandi
 
 


millye: gratulálunk az új csapattagnak! :lol: :lol: :lol: édi lehet! nagyon klassz üdvözlőt gyártottál!

zsancy 120e/hó,az igen! milyen nyelven kommunikálsz ha intézkedsz? pl, a böliben?

Kép
kaandi
 
 


JULCSI! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!

Panna
pandusika
 
 


Nagyon boldog születésnapot, Julcsi!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Megjártam a Babymarktot, sajnos Zsuzsival nem találkoztam :cry:
Pedig kiváncsi lettem volna Lénára,meg persze az új kabátra is élőben. Rengetegen voltak! Sikerült sálat, sapkát meg kesztyűt venni. Meg a szopipárnába mikrogyöngy tölteléket,mert már nagyon lapos volt. Bevásároltam Humanas bébikajákból is, mert nagyon olcsók voltak :)

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Julcsi: nagyon boldog szülinapot kívánunk!
kreiszi
 
 


Voltunk anyósnál, de autósülést nem vettünk, nagyon nyügi lett Bebe már délutánra, így nem akartuk elvinni, mert csak nyügizett volna!

Nila, azóta nem volt újabb harapás, úgy látszik hatottak a szavaim! :D Remélem ma nyugis éjszakátok lesz! Apa holnap otthon lesz, ugye?
Nagyon aranyos Bazsi, és az unokatesója! :D
Apukád hogy van? Remélem már elmúlt a fejfájásod!

Zsancy, nagyon szuper ez a bölcsi, drukkolok, hogy összejöjjön!

Millye, ismét el kell mondanom, hogy gyönyörű a kisfiad, ennél szebb köszöntést nem is kaphatott volna Julcsi! :lol:
Nem semmi Andris jól bírja hogy csak 11kor aludt el! :shock: :D
De édes lehetett Andris, ahogy elaludt evés közbe! :D
Gratulálunk a fogacskához! :D
Voltatok cukiba?
zsu83
 
 


Bizony-bizony Ildi, annyit mondhatok, hogy ezen a köszöntésen majdnem elsírtam magam... :oops: :oops: :oops: Hálásan köszönöm a gyönyörű Andriskának és Neked! (Gondolom saját készítésű csinos gatyóban... :wink: )
És gratulálok a fogacskához! Akkor nem volt gond vele, igaz?

Mindenki másnak is nagyon köszönöm, Zsu, Zsancy, Kreiszi, Crocus, Pandus, Kaandi!!! :D

Nagyon figyelmesek és édesek vagytok Mindannyian!

Nagyszerű napunk volt, kaptam rucikat, gyönyörűséges nyakláncot Istitől, szépséges fülbevalót a Húgoméktól. :) Szép volt a családi vacsi is, Marci boldogan elvolt az etetőszékben és szépen eljátszogatott vagy bolondozott valamelyik családtaggal :)

Mindenkinek szép estét, jó pihenést és szép holnapi napot (holnap sem nagyon leszek)!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nilabali remélem már nem fáj a fejed!!! :roll: Én sem tudok rendesen aludni ha nincs itthon a férjem.. :? sajnálom hogy te nem tudtál menni a szülinapra... ha közelebb lennénk akkor szívesen vigyáztam volna BAzsira!!! :D Persze ha rám mernéd bízni :D

Kaandi köszi :D KÖszi :D Milyen pangás van ma :shock: Pedig azt gondolná az ember, hogy ilyen rossz időben inkább otthon maradnak az emberek :D

Crocus de kár, hogy nem találkoztál Zsuzsival... Örülök, hogy be tudtál vásárolni! Kérünk majd képet a sapiról (persze úgy amikor Attilán rajta van) :D

Zsu83 Köszi köszi köszi! :D De kár, hogy nem tudtatok elmenni ülést venni... de én sem szeretek nyügi babával menni sehova... :roll: Nem mentünk el cukiba mert a fiam későn kelt fel... :? sebaj majd holnap... viszont Müllerben voltunk mert az 8-ig nyitva van :D Jó volt anyóséknál? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Julcsi-79 :D bizony bizony eredeti anya által varrt gatyóban :lol: Szerencsére nem volt gond a fogacskával :D Húúú nagyon aranyos ajándékokat kaptál!!! Majd kérünk róla fotót!!! :D Biztos nagyon megható lehetett a szülinap!!! Kaptál tortát is? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ja, volt egy kis torta is. Ígértem még a múlt hétről is... Hozok majd. A máról nem sok van, mert a vacsi elején elázott a Tesóék gépe (Badél locsolt rá egy kis őszibaracklevet :shock: ), mi pedig elfelejtettük elvinni... :(

Örülök, hogy Andris első fogacskája gond nélkül előbújt. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsinknak, mint végül megválasztás nélkül maradt őrsvezetőnknek nagyon boldog születésnapocskát kíván Zsuzsi és Léna!

Ó, Crocus, egyszerűen az a tömeg, ami ott tolongott, esélytelenné tette, hogy meglássalak valahol, pedig kerestelek a szememmel téged is, és Magdit is! Autósülést nem kaptatok? Azért is mentetek nem?
Hát én ott voltam 10-4ig, Léna 2 órát szunyált a kendőben a forgatag közepette, ez még engem is meglepett. Hát meglehetősen óccsóér volt minden! Bakker, olyan tornyokkal közlekedtek emberek, hogy ihaj! Vettem néhány bélelt gatyót, egy dzsekit, bélelt tutyit, cuki ingecskét. Meg, mivel nem vittem babahamit, egy hollés rizottót, de kiderült, hogy nem vittem még kanalat sem, így vettem 2 aventos kanalat borsos áron :evil: . De a babahamiztató helyen olyan találmányra akadtam, amiből rögvest vennem kellett...Crocus, láttad?...Szóval textil etetőszék, kb pénztárca méretűre összehajtható, állati! Léna abban kajolt! hozok róla dokumentációt, amint lesz! El sem tudjátok képzelni!!!

Mármost nem értem, a képből meg nem derül ki, hogy a porszívó-fan-ek a működő, vagy a csendes porszívóért fan-nek-e?? :lol: ...ettől függ ui, h tudunk-e csatlakozni...

Éljenhurrá, csakhogyittvan!!!!!!...(ezeket az összeírásokat Ladmontól nyúlom :wink: ) Csak lett Andrisnak is foga! szerintem a fog csak arra várt, hogy emberszámba vegyék, és hozzá méltó darabos kaját fogyasszon a büszke tulajdonos :lol: :lol:

Horrorfrei éjjelt mindenkinek!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Gerendai Zsuzsi köszi köszi :lol: :lol: :lol: remélem csak darabos kaját és nem anya cicijét is megkóstolja.... (csak nem harap ki belőle egy darabot) :shock: :D

Julcsi-79 akkor kérünk nem mai képet!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.24 21:47-kor.
ricsibaba
 
 


Sziasztok!

Julcsi boldog szülinapot!!! :D :D

Öcsisajt: 10 ora alvás egyben és HÉT FOG :D
Zéti: fülgyulladás, 39,4 már két napja ha nem csillapítom. :cry:
Apa: ő meg ma 26 éves :D
Én: ne is kérdezzétek... :P

Puszi!!!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Julcsi, örülök, hogy ilyen jól sikerült a tegnapi nap! :D Kérünk képeket az ékszerekről! :wink:

Millye, ma pótoljátok be a cukit, és egyél meg helyettem is egy nagy sütit! :D
Jó volt anyóséknál, palacsinta volt! :D

Gerendai Zsu, nagyon kíváncsi vagyok erre az etetőszékre! :shock:

Zétivera, azta 7 fog :shock:! Akkor Oli most rekordott döntött az alvással, nagyon ügyes volt! :D
Nagyon sajnálom Zétit, jobbulást Neki! +++++++++++++++++++
Apának Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! :D
zsu83
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem nem fog megharagudni senki, de engem nagyon elgondolkodtatott Ricsibaba írása, úgyhogy jópár képet töröltem visszamenőleg...
Képet ezután is fogok feltölteni, de lehet hogy csak a közösbe...

Tényleg annyi beteg van az interneten.... :x

Majd próbálok még reagálni.... ma megint egyedül vagyunk.... :(

Panna
pandusika
 
 


Millye: gratulálunk a fogacskához! Hacsak Ladmon be nem előz minket, tényleg mi leszünk az utolsók... :)

Julcsi: azért ha tudsz, hozz majd képet!

Panna
pandusika
 
 


Boldog szülinapot Julcsi!!

Millye Gratula az első fogacskához csak nem szadiz meg..mondom én akit szinte minden alkalommal ráharap...

Zvera! :shock: :shock: mennyi fogacska :shock: :shock:
Párodnak Boldog szülinapot....

Háát amit ricsibaba írt elsőre bepánikóltam és mondtam apának ,hogy 526 oldalt kell átnézni és törölni a képeket...erre halál nyugodtan megszólal :Teljesen felesleges mert akkor törölhetem Őt iwiwről és a többi oldalról is...így abban maradtunk,hogy mehetnek képek de csak módjával....kitakarva bizonyos részeket ...nem puccér...
Tegnap én is belefutottam egy fura oldalba...mesét kerestem és egy pasi meztelen képe volt feltéve :shock: :shock: :twisted: :twisted:

Kép
zümis
 
 


Fügének nagyon Boldog 8. hófordulót kívánunk Bebével!!!! :lol:

Zümis, én is ezen filóztam, hogy akkor az iwiw-ről is törölhetnék minden képet! :roll:
Olyan felháborító, hogy valaki erre használja a netet! :twisted:
Milyen gyerekoldal volt amit néztél!? :shock: :twisted:
zsu83
 
 


nilababa: remélem a tegnap már jobb volt. Tegnap barátoknál voltunk kajálni, volt rákos-kagylós spagetti és gombás-pulykahusis, meg csúsztatott palacsinta és húsleves. Nagyon finom volt minden. Helyesek a gyerekek, tök jó a nacitok Ahogy látom sütiterén mindenevő vagy! :lol:

zsancy:jól hangzik a bölcsi,remélem összejön!

julcsi:örülök hogy jól sikerült az ünneplés és marci is nagyon ügyi volt.

zetibebi:grat a foghoz, lázhoz nem,de apának igen, neked meg kitartás!

zsu:szerintem sem fél Bebe,más lehet, fog,poci,akármi. NAgyon szépen köszönjük a köszöntést!!!

millye:gratula a fogacskához!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem lesz sütievés ma.

Kép
budabo
 
 


Fügének hófordulós cuppancsokat küldünk!

millye:köszi,mára elmúlt a fejfájás!ha közelebb lennél a a legnagyobb örömmel és nyugalommal hagynám Rád a fiamat!ma otthon van apa?

julcsi:de jól hangzik a tegnapi napotok!képeket kérünk majd!

bogi:nyaminyami!de fincsiket etettek!Fügére anyukád vigyázott?

zsu:köszi kérdésed,apu megvan,kivizsgálták pécsett,nem romlott és nem is javult az állapota ezért az őssejt beültetést most elhalasztották.nagyon örült,hogy otthon voltunk,már régen nem látta Balázskát,de ők nagyon egymásra vannak hangolódva,jól elvoltak és apu nagyon boldog volt és büszke a kisunokára!
férjed otthon van?

panna:nem valami jó egyedül a vasárnap :( Hanna jól van?

zetibebi:férjedet isten éltesse!gratula Olinak a 6foghoz..nem semmi!hány jött egyszerre?Zétinek jobbulást,szegény bogárka,remélem hamar meggyógyul!neked pedig++++++!

zsuzsi:nagyon kiváncsian várom az etetőszékről a képek!szuperül hangzik,nekem mindig gond,ha nem itthon vagyunk,hogy miben etessem a fiam....

amy,mist,elif:hogy vagytok?éjszaka jól telt?

én kicsit féltem az éjjeltől,de most nem volt semmi gond,Bazsi hétig aludt!

ricsibaba hsz-éhez csak annyit,hogy engem nem paráztatott be,sok idióta van,kivédeni nem lehet,ezért nem lesznek álmatlan éjszakáim.

apa ma itthon van-bár most elugrott valahová fél órás dolga van-majd holnap jövök,mindenkinek szép napot!

Kép
nilabali
 
 


áááááááá, tegnap mesütöttem vacsira azt a bizonyos kemencést:
Kép

ma meg Vinyó virágot akar kaparintani :) amint meglátta a virágot, hatalmas szemek, és nevetés:) imádja
Kép

kalács is fini lett:) kértek megin......nemhiszem hogy rászánom magam....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nilababa:köszönjük. Igen anyum, sógórnőm...jó oldala az együttélésnek. Már lestoppoltam a szilvesztert is :lol: Ma csináltam szöllős-diós-almás-sajtos salit. Tök finom lett, ÉS a tegnapi kagylós spagi maradékát becsomizták nekem. Ja és kiejtettem vmkor a számon hogy ennék szarvashusit áfonyával...csütörtökön jönnek hozzánk és az lesz a kaja. Misi barátunk nagy szakács, drága neje meg iszonyat finom sütiket süt :lol:

ikversu:ez nem ér!!!!!!!!!!!!! bár most telekajáltam magam :lol:

Kép
budabo
 
 


Ricsibaba :shock: :shock: :shock: ez nem semmi.... :evil:

Zetibebi gratula a 7 foghoz :D Zétinek jobbulást!! ++++ Az én férjemnek is ma van a szülinapja!!!!! Nagyon Boldog Születésnapot kívánok a férjednek!

Zsu83 voltunk cukiban... ma van apa szülinapja is :D a süti fini volt :D a palacsinta is fini!!

Pandusika köszi :D szerintem Hanna foga is hamar kijön!

Zümis köszi!!! :D Meggyógyultatok már? :roll:

Budabo a mi imádott Fügénknek boldog hófordulót!!!! :D sajnálom, hogy nem ettetek sütit... :? remélem minden ok...... :!:

Nilabali örülök, hogy nem fáj már a fejed!!! Itthon van apa ma. Nálatok? :roll:

Lkverus nagyon guszta lett a kemencés lángos!!! Látom Vincinek is tetszik a virág :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye:
Igen nekem is tetszik hogy Én "mondom meg"mit ehet Petra.Meg azért is tetszik mert a dánok általába ebédre csak himi humi kajákat esznek,olyan gyorsfutába valamit,és szerintem ez alól a gyerekek sem kivételek,Petra úgye ebédre (főt)kajcsit eszik...és én nem szeretném ezt fel boritani neki..úgyhogy ez is egy plusz érv ez a böli melett.
Gratulálok a foghoz...Nekünk most jön az újabb...sírunk is...:(

Kaandi:
Nagyon jól beszélek magyarul és magyarul :D nem beszélem a dánt max konyha nyelven és úgyszintén az angolt is.Mindent apa intéz,ha van valami őt hívják telón.

Panna:
Van igazság R.baba írásába,de ha a kretén népség ide is téved,a képeket már lenyúlta...jó tudom attól függetlenül érdemes leszedni.Ilyen emberekhez meg az kéne mint Oroszországba van(most hozztak be egy törvényt)kasztrálják a idiótákat!

Help:
Most kell a lángos tésztám.De én soha nem csináltam ilyet és fél adagot csináltam...apával 2nem hinném hogy egy teljes adagot megtudnánk enni.
Na de a lényeg...ha meg kelt,a tepisbe kell valami zsiradék a cucc alá?A nyers tésztára mehet a tejföl meg minden vagy csak a végén?Nem értek ezekhez bocsi :oops: Mekkora hőfokon süssem?És meddig?
Remélem kapok választ vagy elégetem!!!
:D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsancy: ha beírod a keresőbe, csomó receptet fogsz találni... a kivajazást nem írják sehol, de van olyan, ahol egy kicsit elő kell sütni a tésztát és után rátenni a feltétet... szerintem nézd meg ezeket a recepteket, ha nem írnak a tapasztaltabbak... :roll:

Panna
pandusika
 
 


Egyébként igazad van azzal kapcsolatban, hogy most már mindegy... de azért nekem jobb érzés, hogy csomó képet töröltem.... mondjuk az azért elég durva lenne, ha valaki ennyire pici gyerekekre bukna... :shock:

Panna
pandusika
 
 


És a H1N1 védőoltás... most olvastam egy felmérést, ami szerint a német lakosságnak csak 12%-a akarja beoltatni magát.... :shock: Így viszont nem sokat ér a védőoltás sem, mert így tuti, hogy mutálódni fog... :x
Mindegy, azért én csak beoltatom magam...

Panna
pandusika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?