Új privát üzeneted érkezett!

Betty: Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat! Könnyeket csaltál a szemembe... :roll: :roll: Neked meg mennek a drukkok hétfőre! :wink: Biztosan minden rendben lesz Veletek. Gyere majd, amint tudsz!!! Puszi
bobóbaba
 
 


egy bizonyíték arra, hogy sosem lehet elég korán kezdeni a szépítkezést...


Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Most írt Sziszkó! Elfolyt a magzatvize, 2 ujjnyira van nyitva, előkészítették, de még fájásai nincsenek. Szerinte valamikor az éjjel meglesz Martin!!!
Drukkolunk Nektek Sziszkó!!!
bobóbaba
 
 

 
 

Szilveeaa: Tündéri... :D :D :D
bobóbaba
 
 


Kicsike
szuper, hogy otthon vagytok és minden OK! Szép, hasfájásmentes napokat Nektek!

Pattogó
Nagyon tetszett a szüléstörténeted. Fantasztikus, hogy táncoltatok és a köldökzsínórnál én is majdnem bőgtem... Viszont a dokid... Háááát... Ez a kikötözés... Nem is értem. :shock: :shock:

Cosmic
Drukkok holnapra++++++++ Higgyél benne, hogy kibújik a kis babó, ne úgy menj be, hogy úgysem lesz semmi!

Bobó
Jobbulást a kis Gabónak!

Sziszkó
Hajrá!!!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Esküszöm reggel írtam le Sziszkónak :) hogy 1111-es értékkel hogy lehet hogy még így rohangál ... :shock:
de elszállt és nem volt kedvem újra írni ... aztán estére meg láss csodát :lol:
mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++

Betty :)

ha nem is lesz már időd benézni, hétfőre Neked is +++++++++++++++++++ drukkok

Szilveaa :)

szegénykém, úgy látom Nálatok ez a hasfájás téma nagyon beégett ... sajnálom!!
Kitartás!!



:wink: :lol:

Kép
zsrit
 
 


ja és Szonja szépítkezős képe TÜNDÉRI :lol:

Kép
zsrit
 
 


Datolya
Nagy gratula neked is a kisfiadhoz!!


Screen
Nem semmi ahogy szültél :wink: De szerencsére ahogy most már írsz róla bizonyítja, hogy sikerült túltenni magad az eseményeken, és a kisbabó kárpótol mindenért 8)

Pattogó
Tényleg megható a történeted, és élvezet volt olvasni :)

Köszi a szülinapi kívánságokat is!

Én elég hulla vagyok még mostanság, nem is azért mert nem hagy aludni a kisfiam, inkább a tej miatt....én is úgy vagyok, mint Szilveeaa, ha sokat alszik, akkor olyan a mellem, mint a beton, attól sem lehet aludni..akkor kell fejni, .. :?

A lázat figyeld azért, ha visszajönne Szilveeaa, akkor menj dokihoz szerintem! Kislányod nagyon édi 8) Igazi nőci 8)

ZsritÖrülök, hogy nem lett komolyabb baj, és jól van a kisfiad!

Betty, Cosmic, Sziszkó
Drukkolok :!:

Kicsike, Till
Üdv nektek is az otthon babázók klubbjában! :lol: Till, neked nincs gondod a cicivel? De jó neked :!: 8) Nagyfiad hogy fogadta a kicsit?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Jó reggelt lányok,
kivetett az ágy, és mire kelek :o

Hajrá Sziszkó!!! ++++++++++++++++++++++++

Datolya! Gratulálok a kisfiadhoz! Sok boldogságot!!!

Pattogó! Üdv újra itt! Köldökzsinór szorongatás fantasztikusan aranyos! :D A kikötözés viszont nagyon kemény :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kicsike, üdv Neked is, jó, hogy már otthon vagytok épen, egészségesen!!!


Cosmic
, mennek a drukkok Neked is!!!

Hétfőre pedig Betty, Eszti, Zsrit! Drukkolok!!! ++++++++++++++++++++++++

Szonja nagyon cuki! :D :D :D :D :D :D :D :D

chardonnay
 
 


Jó reggelt kismamik (még) és anyukák!

SMS-em jött!!!!

Zsrit vize elfolyt éjfélkor, de fájás sehol, reggel oxi.
Aztán 8:34-kor megszületett Zoé 3780g, 54 cm, végül császározták.
Sok puszi nekik!!!
!


Sziszkó: hajrá!!!!!!

Én tegnap este lettem kissé szarul. Rámjött a f@sás de úgy begörcsölt az oldalam a wc-n hogy alig bírtam mozogni. :shock: Esküszöm azt hittem ott szülök meg. Remélem tényleg bejön ez a jövőhét és a melegfront.

Ja és csodásan süt végre a nap :)
anyabebi
 
 


Szilveeaa: nem csoda, hogy fáj a Szonjád hasa, tisztára ki van gömbölyödve :shock: , szeret enni :) kis díjbirkózó :lol:
anyabebi
 
 


HATALMAS GRATULA ZSRITNEK!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hatalmas gratula Zsritnek! Sok boldogságot, jó egészséget, és sok-sok tejcit a kis Zoénak!!!

Anyabébi: Sajnálom a tegnap estédet. :( De már jobban vagy, ugye? :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziszkóról azóta semmi hír. Aggódom érte. Ha addig nem jelentkezik, szerintem délután dobok rá egy sms-t... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Hatalmas gratula Zsritnek Zoé babához! Kívánok gyors felépülést és sok tejcit!

chardonnay
 
 


Jól vagyok Bobó :)
Mingyá elis megyek Budaörsre a Decathlonba cipőért a gyerekkel :mrgreen: , aztán már szülnék énis.
Hányan maradtunk? Bobó, Char, Sztercsi, Kkia, én.?
A tuti holnap: Betty, Eszti, Cosmic.
Aztán ennyi, nem emlékszem :shock:
anyabebi
 
 


Zsritnek és Zoé babának nagyon sok boldogságot!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Sms-em jött:

"Bardoczy Martin vagyok, ma reggel 7:28-kor csaszival születtem 3350 grammal és 55 cm-el! Én jól vagyok, anyát megkínozták! Puszilunk Mindenkit! Martin&Sziszkó "

Akkor itt is: Tiszta szívből gratulálok Nektek! Sok boldogságot, gyors felépülést, jó egészséget, és sok-sok tejcit!!!

Anyabébi: Sok sikert a cipővásárláshoz! :wink: Én megpróbálom rádumálni Apát, hogy másszunk el a Rossmann-ba. :roll: :roll:

Mi is éppen azt vbeszéltük Apájával, hogy már alig maradtunk. És én NEM AKAROK AZ UTOLSÓ LENNI!!! :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Na, pont most írtam, hogy mi lehet Sziszkóval, erre tessék!
Csatlakozom a gratulálókhoz, nagyon sok boldogásgot Nektek!!!!


Lányok, köszi a dicsiket! Anyabébi, jól látod a helyzetet, Szonja anynit eszik, mint egy napszámos... 3100g-al hoztuk ki a kórházból három hete, most meg 3850g... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Hello lányok,

Gyorsan visszaolvastam, aztán most itt bőgök, mint a szamár...Én is babázni akarok... :cry: :cry: :cry:

Szisz, Martinka, szépen beelőztetek, de azért hatalmas gratula nektek!
:D
Zsrit, Zoé - ti is nagyon ügyesek vagytok! Sok-sok boldogságot nektek! :D

Na, majd még délután jövök!

Kép
kkia
 
 


Micsoda fantasztikus hírek!!! :D :D :D

SZISZKÓ :D
Hatalmas gratula, Isten hozta Martin babát!!! Neked gyors felépülést!!!


ZSRIT :D
Szívből gratulálunk Zoé babához! Neked is gyors gyógyulást!!!


Ternészetesen Koopeenak is nagy gratula /bár nem olvas minket.../

tillidian
 
 


Pótolok...

PATTOGÓ :D
Óriási gratula Bence érkezéséhez! :D
Jól belehúztál :wink:

ZANIKÓ :D
Szívből gratulálunk a Kislánykirálynőhöz! :D


POCOK :D
Isten hozta Kispockot végre ebben a csodás világban! :D

tillidian
 
 


Betty, Eszti, Cosmic,
szívvel-lélekkel Veletek leszünk holnap!!!! :D :D :D Hajrá Lányok!!!


Mindenki még kismamának időgyorsító drukkkkkkkkkk!!! :D

Most ennyire futotta fél kézzel :lol:

tillidian
 
 


Beszéltem Sziszkóval, puszil Mindenkit! Gratulál Zsritnek és a kis Zoénak! :wink: Már egészen jól van, csak szegény jól megszenvedett, mert Martin túl magasan volt, nem akart leereszkedni. Aztán kiderült, hogy azért nem, mert nem tudott, mivel a köldökzsinór a vállára volt tekeredve, és az nem engedte. Állítólag picike haja van, de a körmei jó hosszúak. :D :D

Kkia: Én is babázni akarok már!!! :roll: :roll:

Till: Ha lesz időd, gyere és írj magatokról is valamit! :wink:
bobóbaba
 
 


Zsrit, Sziszkó


Gratulálok!


Kép
Vendég
 


Kkia
Szivatnak... felváltva, vagy egyszerre nyüglődnek... Nem hagynak anyának egy nyugodt pillanatot sem :cry:
Általában napközben egyedül vagyok a gyerekekkel. Apuka dolgozik. Annyi a segítségem, hogy magamra nem kell főznöm :wink:

Bobóbaba
Jobbulást Gabónak!

Kicsike, Till
Majd elromlik Martin is, Lencsi is :wink:

Betty
Drukkok mennek!

Szilveeaa
Nagyon édes!
Vendég
 


Screen, látom Teo nagyon jól érezte magát bent, nem akart kijönni. Most hogy kint van, hogy érzi magát?
Kkia, romantikus vacsi! De irigyellek! Nekem most esett le, hogy még egy mozizást sem tudunk majd egy darabig megoldani… :(

Kicsike, örülök hogy már otthon vagytok és mindenki jól van. Majd egyszer átnézünk hozzátok, ha már kialakult a házirend és minden oké.

Tilli, jó hallani, hogy nem csak én vagyok tejgyár és nem csak Milánka olyan kis mohó-manó. :D

MrsParis, én is hasonló édességet csináltam múltkor, csak én egy nagy tálba és a tetejét csak kakaóporral szórtam meg. Gyorsan eltűnt, pedig jó sokat csináltam. :D

Pattogó, fantasztikus a szüléssztorid! Fel kellett olvasnom a páromnak (ő közben babázott) és elégedetten konstatálta, hogy a sokadik gyerek is akkora élmény, hogy elfelejt közben a pasi fotózni. :)

Betty, nagyon szurkolunk neked hétfőre!

Szilveeaa, a kis primadonna. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hatalmas gratula Zsritnek a kis Zoéhoz!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziszkónak is hatalmas gratula, Isten hozta Martin babát!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


SZISZKÓÉKNAK HATALMAS GRATULA MARTINHOZ, ZSRITÉKNEK PEDIG ZOÉHOZ JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKIK!! :lol: :lol: :lol:

Kép


COSMIC,BETTY,ESZTI HOLNAPRA :++++++++++++++++++
Vendég
 


Hatalmas gratula Sziszkónak Martin babához! Jó egészséget és sok tejcit!!!

chardonnay
 
 


Bizony, alig maradtunk. Én sem akarok utolsó lenni :( Szerda-csütörtöki melegfrontban egyszerre? Különben bánatomban átmegyek a novemberi topicba :wink:

chardonnay
 
 


Kép
Vendég
 


Kép





BOLDOG HÓFORDULÓT BARNINAK!! :wink:

1 hós adatokat kaphatok? :wink:


BABÁS ANYUKÁK, AKINEK MÉG NINCS KÉPE A BABATABLÓBAN!!
LÉGYSZI KÜLDJETEK NEKEM KÉPET, VAGY RAKJATOK FEL A GMAILRE, ÉS ÍRJÁTOK MEG, HOGY BENNE LEHET-E A BABA A NYILVÁNOSBAN VAGY CSAK A GMAILESBEN!!KÖSZI
Vendég
 


Sziszkónak nagy-nagy gratula Martinhoz!

Rita barátnémnak is gratulálok, végül csak beelőztél Te csaj!!! Sok boldogságot Zoéhoz!!!
Vendég
 


Eszti
visszaolvastam a fórumunk elejére, és írt egyszer ide a tesód. és jól látom, hogy jön a 3. babó? :wink: :lol: :lol: Gratulálok Nekik és persze neked is nénje! :wink: :lol:
Vendég
 


zsrit és sziszkó hatalmas gratula nektek!!!! sok boldogságot és egészséget kívánok!! :D

Bence éjjel 1x kelt fel enni. Akkorát aludtam, hogy csak na. Ma is 3 óránként kel. Lekopogom persze koppkoppkopp. :lol: :lol: Volt is dolgom ma rengeteg. Apus nagyon édes volt, mikor kh-ban voltam végig csak mosott. Viszont hajtogatni utál, így 3 órát hajtogattam ma. Elég volt és még van... :? Sebaj, ha kistörpe megtartja ezen jó szokását, akkor nem lesz hiba. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A holnapi startolóknak hatalmas drukk!!!! :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Moncsi, köszi, átadom...

Rólam: mai NST is jó lett, fájás semmi, viszont a méhszáj picit nyílt. Holnap reggel 7-kor van jelenésünk a kórházban, megvizsgálnak és eldöntik, hogy hogyan tovább. Nagyon valószínű, hogy ballonos tágítás lesz, de az is lehet, hogy annyira kitágulok reggelre, hogy mehet az oxitocin infúzió...ezt majd akkor tudjuk meg. Úgyhogy Csillának fogok üzenni, hogy mi a helyzet!

Köszönöm, hogy szorítotok, én is drukkolok Bettynek és Cosmicnak!!!

Puszi!!!
Vendég
 


Sziasztok! :P

Talán most van néhány percem, gyorsan kihasználom :wink:

Rólunk: Lencsi egy igazi "alvósbaba" :D Napközben vagy alszik, vagy zabál -egy-egy szopi 5 fogásos lakoma szokott lenni, és eltart akár másfél óráig, közben néha bealszik, és mikor letenném, elkezd keresgélni a szájával szopi után :lol:
Mivel túlhordásos baba létére ilyen pici súllyal született, azt mondták, tényleg maximálisan igény szerint szoptassam...igyekszem :P
Éjjel 2x szopik, aztán büfi és alvás 8) fel sem fogom, hogy van ilyen baba, főleg a fiam után, aki állandóan ordított, általában éjféltől hajnal 6ig...
Pénteken délben jöttünk haza, és 2re már itt volt anyukám a húgommal, most mentek el...segítettek, de olyan nehéz nem antiszocnak lenni :oops: egyszerűen mindenki zavar :? eleve nagyon sírós voltam a hazajövetel napján, legszívesebben csak egyedül lettem volna Lencsivel, de ugye ezt a család nem igazán érti meg :evil: :oops: Na ennyit rólunk :P képeket még ma igyekszem tenni :)

Most visszaolvasok...

tillidian
 
 


Eszti,
lehet, hogy holnap lesz kis Csodád szülinapja... :wink:
Nagyon-nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!

Bettynek és Cosmiknak úgyszintén!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Eszti, Betty, Cosmic: Mennek a drukkok holnapra!!! :wink: Ügyik legyetek!!! :wink:

Eszti: Már hiányoltalak. :D Holnap várom az sms-t! :wink: :D Tesódéknak gratulálok! :D

Till: De jó, hogy Lencsi ilyen jó kis "alvósbaba". :D :D

Pattogó: Irigy Bence miatt, hogy ennyire jókisfiú! :D :D

Remélem enyém baba is hasonló lesz... :roll: :roll:

Anyabébi: Merre jársz???
bobóbaba
 
 


Datolya: Nagyon-nagy gratula nektek, sok-sok boldogságot, erőt, egészséget kívánok.


Zsrit: Gratulálok a kiscsajhoz, gyors felépülést és sok tejcsit!


Sziszkó: Neked is szívből gratulálok a kis Martinhoz, szintén gyors felépülést a császárból, és nagyon sok örömet a babázáshoz!
hajnalocska
 
 


Betty, Cosmic, Eszti: Lélekben veletek leszünk holnap! Megy a drukkk.++++++ :wink: :D
hajnalocska
 
 


ANIKÓ PANNIJÁNAK SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!! :lol: :lol:

szörnyen röstellem magam, de visszaolvasnom lehetetlen ne haragudjatok. :oops: :oops: :(

Alex szörnyen hasfájós, én nem is tudtam elképzelni, hogy ilyen lehetséges. :roll: Szopi beindult, és fiam hihetetlen mennyiségű kaját benyom, egy evésre 120 gr-kat. :shock: :lol:
Charlotte lelkesedése némileg lankadt, az első napokhoz képest, mert közölte, hogy ő már unja, hogy Alex mindig sír. :roll: :lol: Az éjszakáink némileg helyrerázódtak, most beálltunk arra, hogy fél 8-kor fürcsi, szopi, alvás és aztán fölkel 1x olyan 1 körül, meg egyszer fél 6-kor. És aztán 8-kor kel legközelebb.
Fürcsit imádja, úgyhogy megbeszéltük, hogy 3 hónaposan elvisszük babauszira. :lol:

És aminek nagyon örülök, hogy Anyukám és a Húgom jön ki hozzánk jövő csütörtökön és itt lesznek hétfőig. :lol: Utána pedig melegváltásban jönnek Anyósomék, és kis itt lesznek 5 napot! :wink:

Remélem, azért hiányzik nektek a jó öreg Moncsi barátnétok, mert neki nagyon hiányoztok ám!! :oops: 8) :lol:
Vendég
 


Hát olvasom a tejgyáros mamikat! Grat. hozzá!;)

Mi 3 óránként tartjuk a "rituálékat", 20 grammokat mindig szopizunk, de nekünk be kell tartani a napi 8X45-55 ml étkezési adagokat így állandóan kell a pótlás, mert nincs is annyi tejem ill. nagyon sokat csúsznánk, ha mind ciciből kellene.
Most éppen nyűglődünk.:D Esténként fáj a pocink néha. Remélem kapunk majd engedélyt arra, hogy csak akkor együnk este, ha felkelünk, de addig szorgalmasak vagyunk éjszaka is.:)

Van amúgy még valaki akinek pótolni kell tápszerrel?

Hát mi amikor hazajöttünk kb. 1-1,5 órára rá beállított a férjem nővére meg a 6 éves kisfia, majd amikor leléptek, akkor anyós és após, mondhatom qrvára örültem nekik. Pont fejni szerettem volna, na de előttük...meg amúgy is akkora hanggal tudnak lenni...borzasztó...és ehhez a fejem majd szét robbant!
:evil:

Szóval én sem vagyok valami baráti mostanában!:D
hajnalocska
 
 


Hajnalocska, neked miért kell mindenképpen tápszerrel hozzátáplálni? Nekem a kórházban azt mondták, hogy a tápszeres hozzátáplálás miatt sokszor egyre kevesebb lesz csak az anyatej, mert a jóllakott baba nem kéredzkedik gyakrabban a cicire, amitől egyébként több lesz a tej.
Itt van egy csomó jótanács: http://www.szoptatasportal.hu/node/1234

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska
Mi már csak tápszerezünk...
Nektek miért kell ennyire szigorúan enni? Valami gond volt/van Pantival? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk!
Moncsi drága,köszi a gratulációt Panni nevében,aranyos vagy!

Zsrit,Datolya,Sziszkó!Gratulálok nektek!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Panninak
Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: